Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17151) Maggio7 válasza lukirobi (#17149) üzenetére


Maggio7
tag

Szerintem jól jársz vele. Samsungba is van hasonló: Samsung UE46F6400, sokan dicsérik. Nekem egy Samsung UE50F6500 de az drágább.. :K

(#17152) Maggio7 válasza jófiú90 (#17148) üzenetére


Maggio7
tag

+1 :DD

Már nagyon várom hogy kikopjon a fórumokból a PC vs Konzol összehasonlítás! :W Majd ha valaki 120.000Ft-ból összerak egy Gaming PC-t akkor dumáljon...

...yah meg ez az fps mizéria, ki a f_szt érdekli 40-50 vagy 60-an fut a játék ha nem veszem észre. Itt van a legújabb vitázni való: Watch Dogs, most mindenki azt fikázza. Ha jó lesz a játékmenet akkor kit érdekel, hogy nem "next gen" :K

[ Szerkesztve ]

(#17153) gyuribácsi88 válasza Maggio7 (#17152) üzenetére

Sajnos sose fog kikopni, mindig jön valami megmondóember aki megmagyarázza hogy össze lehet kukázni 120-ból egy bika gaming pc-t, érdekes én ezt tavaly januárban nem vettem észre mikor megvettem a gépem, alkatrészekből, és 250 lett a vége :U De biztos nagyon jó "gaming" pc-t lehet összerakni 120-ból :DDD :DDD :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#17154) Madwe válasza Maggio7 (#17152) üzenetére


Madwe
nagyúr

Watch Dogsot ha nem ultrabrutál grafikával reklámoozták volna 2 évig! mint next gen húdejóság, akkor nem lenne felháborító hogy egy ps3 szintű grafikával állnak elő pár héttel a (fél évvel csúsztatott) megjelenés elött, s nem úgy kommentálná röhögve a fő promózó arc, hogy hehe, azt senki sem gondolta hogy így fog kinézni, mi csak a játékmenetet promóztuk - nagy a francokat, folyamat a grafikáról is beszéltek...

(#17155) kohai válasza gyuribácsi88 (#17153) üzenetére


kohai
tag

soha életemben nem volt bika géming pc-m, mert mindig csak 100-150ezrem volt rá :D

(#17156) jófiú90 válasza Maggio7 (#17152) üzenetére


jófiú90
tag

Azért ez a fps dolog nem így van...
A Naughty Dog is mondta,hogy bőven elég a hardver a natív 1080p 60képkocka/sec produkcióra.

Utoljára a 90-es évek végén voltam játékteremben,és ott úgy szaladtak a játékok 60fps ahogy illik...erről ennyit.

Failstation 4 Bugbite 3 Ikszboksz 720

(#17157) Tegla80


Tegla80
addikt

azoknak akik nem olvasták és ha már "ND" ;)
"PlayStation 4 a Naughty Dog szemével
Írta: Abu85"

Sony® & PlayStation®

(#17158) ForRedGlory válasza Maggio7 (#17152) üzenetére


ForRedGlory
félisten

"...yah meg ez az fps mizéria, ki a f_szt érdekli 40-50 vagy 60-an fut a játék ha nem veszem észre."

Nézegesd kicsit kérlek, utána írj ilyen hülyeségeket

(#17159) zzola


zzola
félisten

Lassan mindennapossá válik, hogy sz@r a PSN network...ezért kell kötelezően fizetni, hogy egy rakás sz@rt kapjon az ember... :W :W :W

(#17160) Maggio7 válasza Madwe (#17154) üzenetére


Maggio7
tag

Ebben részben egyet értek, de mivel még senki nem látta pl. Ps4-en addig nem foglalok állást. Nem tudom elképzelni, hogy ezt megengedhetik maguknak. :F De hamarosan kiderül. :K

(#17161) Maggio7 válasza kohai (#17155) üzenetére


Maggio7
tag

DE gondolom azt nem akarod összehasonlítani egy PS4 hardverével....

(#17162) oriic válasza GeneraL_XTX (#17140) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gondold át, másfél óra játékért 30 dollár?

Live-Die-Respawn

(#17163) Maggio7 válasza ForRedGlory (#17158) üzenetére


Maggio7
tag

Az átlag felhasználó Tv- előtt ülve játszik egy Tomb Raider szerű játékkal Ps4-en szerinted észre fogja venni, hogy 48 vagy 60fps-en fut? :F 1000% hogy NEM

(#17164) Madwe válasza zzola (#17159) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nálam egész nap ment, nálad ma is szarakszik :S?

(#17163) Maggio7 ha stabil 48 akkor lehet hogy nem, ha 48ra leugrál 60ról akkor kb 100% hogy észre fogja venni.

[ Szerkesztve ]

(#17165) ImpersonatoR válasza Madwe (#17154) üzenetére

Abszolút egyet értek + meg volt képük Official PS4 gameplay neven feltenni anno most meg megy a magyarázkodás. Ettől függetlenül optimista vagyok és varom a csodát hogy PS4 en szebben fog kinézni mint amit láttunk az utolsó trailerben.

A nincs benne kraft pedig nem általánosságba szolt hanem konkrétan neki (ForRedGlory). Mert igen is az o gépéhez képest nincs benne. A ps4 alacsony szintű hozzáférés ide vagy oda wqhd rol álmodni sem mer és fullHD ban is rosszabbul néz ki mint pc n Ultrán (PS4 -en nincs vagy minimális AA kevesebb polygon alacsonyabb részletesség és képkocka stb és igen is látni a különbségeket főleg ha hozzászoksz a jóhoz.)

Ne értsen félre senki nem szidom a konzolt én elégedett vagyok vele illetve az arához képest nyújtott teljesítménnyel (igazából egy videokártya ara sincs). Van benne potenciál főleg játékélmeny terén!
KZ t végigtoltam egyszer sem gondoltam hogy ez nem next gen.
En például az exkluzívok miatt vettem a konzolt (amik egyelőre nem nagyon jönnek) + mert volt jó pár ps3 más játék amit ki akartam játszani csak nem gondoltam hogy ennyit fog késni a PS NOW :U

(#17166) zzola válasza Madwe (#17164) üzenetére


zzola
félisten

Kora délután jó volt, most mutatja a trófeákat, de 0 online partner van és az internet teszt sem fut le a konzolon...

(#17167) Maggio7 válasza Madwe (#17164) üzenetére


Maggio7
tag

...Ok ez így van, de most nem az "ugrálásról" beszélek... Nem is ez a gond sok embernél... a stabil 40-45-se jó mert az már xar. :K

(#17168) jófiú90


jófiú90
tag

http://prohardver.hu/teszt/pc_konzol_avagy_uj_generacios_jatszma/mi_a_konzol_elonye.html

De a pc erősebb XD

Failstation 4 Bugbite 3 Ikszboksz 720

(#17169) hommeros válasza lukirobi (#17149) üzenetére


hommeros
őstag

Nem tudom, hogy vagy vele, de FPS-t nem játszanék TV-n. Kisesebb monitoron jobban látom az ellent. TV túl nagy nekem belátni. De hatalmas élmény, az biztos.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#17170) faham válasza zzola (#17166) üzenetére


faham
aktív tag

Nálam meg nem egy sebesség bajnok most a PSN szedek le egy dlc-t és 6 órát ír pedig múltkor a fele ekkora fájlt 16 perc alatt szedte le szóval gondoltam ez fél óra lesz :P

(#17171) zzola válasza faham (#17170) üzenetére


zzola
félisten

Kérdés, ha kilépsz, vissza tudsz-e menni?

(#17172) faham válasza zzola (#17171) üzenetére


faham
aktív tag

Vissza tudok :)

[ Szerkesztve ]

(#17173) zzola válasza faham (#17172) üzenetére


zzola
félisten

:W

Közben itt is jó lett. Kezdtem gyanakodni a T-Home szerelőkre, mert ma volt karbantartás, de úgy látszik semmit nem b@sztak el... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17174) Def26


Def26
félisten

Van köztetek kerti szivattyú szaki? :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#17175) faham válasza zzola (#17173) üzenetére


faham
aktív tag

Ohhh a thome-al ez nálunk is így van, meg ha baj van kijönnek és szerintük jó azt annyi :D

Hmmm most a Cod olyat csinált, hogy kilépett valami hiba kóddal :/ És pont a mentés előtt :D Hát egye meg a fülem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17176) Maggio7 válasza Def26 (#17174) üzenetére


Maggio7
tag

Te vízzel hűtöd a Ps-t? :DDD

Yah az Xbox One-hoz kell... :D

[ Szerkesztve ]

(#17177) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Na megvettem a ps4-et MediaMarktban 2 ev GOLD garival :) sajna csak alapgep volt, valaki kiokositana hogy tudok erte jatekot venni? Nyilvan most digitalis jatszik, mert ma tolni akarom a Killzonet.

(#17178) Ps Vita válasza Maggio7 (#17176) üzenetére


Ps Vita
őstag

:DDD

(#17179) zzola válasza ForRedGlory (#17177) üzenetére


zzola
félisten

US fiókot csinálj, Amazonról veszel feltöltő és/vagy játékot, feltöltő esetén 60 dollár/játék az ár store-ban...Amazonon vannak akciók, 40-50 dollárért is vannak játékok...
pl. 43 dollár a BF4 PS3-ra, azt upgradeled 10 dollárért PS4-re, így nyersz 7 dollárt...a store árhoz képest...

[ Szerkesztve ]

(#17180) Def26 válasza zzola (#17179) üzenetére


Def26
félisten

Most 43$ a killzone amazon -on digitálisan.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#17181) zzola válasza Def26 (#17180) üzenetére


zzola
félisten

Lehet, azt nem néztem ma... :DD

(#17182) Def26 válasza zzola (#17181) üzenetére


Def26
félisten

Így, hogy eladod a géped Te már csak offnak számítasz itt. :D ;] [link]

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#17183) gyuribácsi88 válasza Def26 (#17180) üzenetére

Inkább nem is mondom hogy mennyiért vettem a héten egy lemezes verziót egy kedves fórumtársunktól :DDD

A gépet meg most megrendeltem úgy hogy jövőhéten remélhetőleg megérkezik :))

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#17184) ImpersonatoR válasza GazRic (#17145) üzenetére

http://www.konzolstudio.hu/index.php?action=1&product_akt_pt_id=8339

Nezem ebay -en is es elég korrekt áron adjak. Ott is 30.000 átszámolva legolcsóbb. Mar csak az a kérdés ár, értek, használhatóság, hangzás aranyban van e jobb nála?

[ Szerkesztve ]

(#17185) zzola válasza Def26 (#17182) üzenetére


zzola
félisten

Nem adom el és kikérem magamnak! ;]
A Killzone és a NFS elment, Batchfield és a gép marad!

[ Szerkesztve ]

(#17186) gyuribácsi88 válasza ImpersonatoR (#17184) üzenetére

Ilyet is lehet találni 70 font környékén, nem tudom hogy melyik lehet a jobb.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#17187) Dexar007 válasza zzola (#17104) üzenetére


Dexar007
veterán

Linket tudnal adni a kanadai oldalrol?

Give me your cum,bull!

(#17188) Ps Vita válasza Dexar007 (#17187) üzenetére


Ps Vita
őstag

erre van a kereső,amúgy itt van

(#17189) ForRedGlory válasza zzola (#17179) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Azt hogy kell? Bocs, sosem volt konzolom :(

Szerk: gondolom annyi, hogy PS4-en a PSN regisztraciokor USA van megadva? Ahogy latom fiktiv cimet es nevet kell megadni, ha USA van kivalasztva. Akkor ide is az Amazonos adatokat vesem...

Elso korben fiok, aztan a vasarlas is erdekelne. Igyekszem gyorsan tanulni :D

[ Szerkesztve ]

(#17190) zzola válasza ForRedGlory (#17189) üzenetére


zzola
félisten

Melyik részét hogyan kell? Fiókot csinálni és/vagy vásárolni?

(#17191) Bagan


Bagan
aktív tag

Media Center illetve a GT6 hianya nelkul nem értem hogy jöhetett ki a Ps4?! :W Most szétpunnyadom az agyam, de még filmet nézni sem tudok a nappaliba, mert nincs mire streamelni. Xbox360 meg mar lusta vagyok összerakni...elkellene adni, de ugylatom a kutyanak se kell...
A masik meg hogy, nem fogok usb re masolgatni, meg ilyenek...

Valami frissitesrol nem tudtok mikor lesz?

(#17192) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Na fiok kesz. Hogy kell ezt az Amazonos feltoltok ra osszeget, majd levasarolom dolgot eszkozolni?

(#17193) zzola válasza ForRedGlory (#17192) üzenetére


zzola
félisten

A lényeg az lenne, hogy olyan címet/államot válassz, ahol a játékok után nincsen adó. Érdemes azonos címet használni PSN-en és Amazonon is. Nekem Miami-i McDonalds cím van megadva, Florida adómentes állam.
Csinálsz egy Amazon fiókot, a neved akár a sajátod is lehet és egyszerűen bank/hitel kártyával vásárolsz. MacterCard, Visa tuti működik, a Junior kártya valakinek ment, valakinek nem illetve az American Express is működik, állítólag azzal a store-ban is lehet vásárolni attól függetlenül, hogy nem vagy helyi...
Vásárláskor figyelj, hogy biztosan digitális játékot vagy feltöltőt vegyél, ha sikerül a fizetés, azonnal megkapod a kódot, amit webes felületen tudsz beváltani...

[ Szerkesztve ]

(#17194) KingKress79 válasza Bagan (#17191) üzenetére


KingKress79
aktív tag

Ezeket én is hiányolom. De azt mondták, hogy ez játékra van és majd lesz GT6 Ps now-val.

PS4: KingKress

(#17195) Madwe válasza zzola (#17173) üzenetére


Madwe
nagyúr

T-Home napokban sok helyen sokszor lehalt, nem mindig a Sony a ludas :D

(#17192) ForRedGlory Amazonon fizetsz, bead egy kódot ( asszem emailt is kapsz kóddal de nem emlékszem...) amit pl itt böngészőből vagy a psn-en a redeem codes részen beírod. (ha beléptél böngészőben jobb felül a nevednél ugrik elő a lista) Ha játék volt amit vettél töltheted is le (PS+ -al ha be van állítva a gépen a funkció akkor böngészőből is letölti a ps standby állapotban) ha feltöltőkód akkor meg már költheted is!

[ Szerkesztve ]

(#17196) zzola válasza Madwe (#17195) üzenetére


zzola
félisten

Itt nem volt hálózati hiba-szerencsére...

(#17197) Madwe válasza KingKress79 (#17194) üzenetére


Madwe
nagyúr

Lehet elöbb jön ki a gt7 ps4re mintsem a gt6 psnow-al itthon elérhető legyen, egyiket se szokták elkapkodni :D

(#17198) ImpersonatoR

Latom valaki lenyúlt pár darab infamous -t mert megint megy a stream PS4 -en meg ebay en is áruljak.mar.
ebay link

Kicsit bugos de a grafika franko gondolom majd jön valami day 0 patch ahogy írjak a kommentelok is.

neuromancer twitch chanel

(#17199) Madwe válasza ImpersonatoR (#17198) üzenetére


Madwe
nagyúr

Szerintem a kiadók rájöttek hogy pár példányt elszórhatnak így ilyen helyeken 2x-es áron, day-0 patch lehet ennek a kereskedelemnek a szüleménye is részben - ha összeesküvést akar belelátni az ember -igérem abbahagytam ;]

[ Szerkesztve ]

(#17200) ForRedGlory válasza zzola (#17193) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Koszonom (madwe-nek is), poccre ment minden, cssk mire leszedi a 38 GB-ot... :D

Mar csak az erdekelne, hogy ezt a 14 napos P+ trialt hogy tudom aktivalni. Mivel USA cim van megadva, a kartya adatok utan csak USA cimet tudok megadni, amit nyilvan nem fogad el, mert magyar VISA kartyam van.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.