Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17801) stilo18 válasza zzola (#17795) üzenetére


stilo18
addikt

Én pl világ életemben CoD-os voltam, viszont most nagyon rákaptam a Bf-re...nekem nagyon tetszik!
Nem vagyunk egyformák...:)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#17802) Madwe válasza stilo18 (#17801) üzenetére


Madwe
nagyúr

A játék nekünk is - sztem Zolar is szereti - azzal nincs baj, csak annyi a bug meg szar netcode szerver benne hogy nagyon sokszor játszhatatlan, valamint így a gunfight-ok 50%ban nem azon múlnak ki mit csinál, hanem egy szerencsekerék kb, kinek szarabb éppen a netcodeja - ami azért így egy vicc..

(#17803) Sami22 válasza Drizzt (#17799) üzenetére


Sami22
aktív tag

Akkor téged bizony vár a pc-gaming.

[ Szerkesztve ]

Origin: HunGreg92. PSN: HunGreg92

(#17804) ForRedGlory válasza Jakesz (#17800) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hohohooo... Azert tul jonak sem. Bizony kepes szaggatni kicsit egy-egy nagyobb harcban.

(#17805) Madwe válasza ForRedGlory (#17804) üzenetére


Madwe
nagyúr

.

[ Szerkesztve ]

(#17806) ForRedGlory válasza Madwe (#17805) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Leirhatod, ha maskent latod, de kar tagadni...

(#17807) Drizzt válasza Sami22 (#17803) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Vár. :D 20 éve PC-n játszok. Az egyetlen bökkenő az, hogy PC-n kb. az egyetlen értékelhető dolog az elmúlt években a Diablo3 volt, de már azt is rémesen unom. Viszont ez, hogy konzolokon szaggatnak dolgok, egyszerűen nem fér a fejemben? Hogyan lehet ezt lenyomni emberek millióinak a torkán? PC-n legalább veszek jobb procit, vga kártyát, vagy mást, ha baj van. Itt viszont nincsen upgrade lehetőség. Ezért nem fér a fejembe a dolog. Főleg úgy, hogy még egy éve sincs kint a konzol, s máris szaggatnak rajta a dolgok?

Nem flamelni akarok, de úgy néz ki jól le lett törve a konzolvásárlási lelkesedésem pár nap topicolvasással. :)

I am having fun staying poor.

(#17808) Herczi válasza Drizzt (#17807) üzenetére


Herczi
senior tag

Most a "még szaggatnak" fázis van, aztán jön az "aranykorszak" amikor minden smooth, ekkor jön a legtöbb és legjobb cím (akkor is lesznek elégedetlenkedők), és utána jön a "már szaggatnak" fázis. :)

(#17809) ForRedGlory válasza Drizzt (#17807) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Pedig a PS4 jo kis berendezes. Par napja van meg, de azota PC-n nem is jatszottam. Mindezt ugy hogy az osszes AAA jatek megvan Steamen/Originen/Uplayen, es ha megnezed az adatlapom az mindennel tobbet mond.

Lehet nem stabil a framerate mindig, de nincs szopas az optimalizacioval, ami megjelenik az futni is fog es nem remegek az fps drop miatt. Csak egy pelda: FIFA 14. Hat az valami fortelmesen mocskos jo lett next genen, orombem sirok a latvanytol, animacioktol, es a fizikatol, ami PC-n elkepzelhetetlen eddig.

Gondolkodom is hogy eladom a PC-m, de egyben nem hiszem hogy lenne barki, aki a valos piaci erteket kipengetne ( le sem iromennyit :D), darabonkent meg nem szorakozok vele.

[ Szerkesztve ]

(#17810) boost válasza Jakesz (#17800) üzenetére


boost
addikt

egyetértek.

(#17811) kovsol válasza ForRedGlory (#17809) üzenetére


kovsol
titán

Ez csak a saját véleményem:
Egyik gtx780 -t add el az SLI-ből szerintem. Máris sok pénzt visszanyersz, de ennek ellenére még egy nagyon izmos PC-d marad, így azzal is tudsz játszani bármikor.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#17812) ForRedGlory válasza kovsol (#17811) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Vennel egy gyengebb gepet, mert az kell, de ezt igy egyben eri csak meg eladni (ha nem akarok macerat) mivel 2560x1440- ben keves a 780. Bar pl azt sem tudtam hogy Titanfall nem tamogatja az SLI-t, ahhoz kepest kivaloan fut egy kartyaval is, bar neha be-be esik az fps.

[ Szerkesztve ]

(#17813) Peat;) válasza Drizzt (#17807) üzenetére


Peat;)
veterán

"PC-n kb. az egyetlen értékelhető dolog az elmúlt években a Diablo3 volt" Én meg x360-at adtam el mert amióta a Kinect kijött nem volt rá normális játék, ami meg igen az mind multicím volt és jött pc-re is. Egy kivétel van: GTA5, azt nagyon sajnálom.
Most az új konzoloknál megint az van hogy nézd meg a bejelentéseket: 80 %-uk multicím, új Batman, Assasin, Watch Dogs, Titanfall és lehet sorolni. Most nincs annyi exkluzív konzolokra még, xbox one-nál is csak picit jobb a helyzet Titanfall miatt. De ez személyfüggő kinél milyen játékok játszanak vásárlás kedvet keltő szerepet, ps4-nél pl ezt a second srácot én kíváncsian vártam, de ez nem az a szint ami nekem bejön.
Elnézve milyen géped van hülyeség lenne most konzolt venni ha eddig kibírtad, legalább az E3 játékkiállítást várd meg mert ott tuti domborít mind a két konzol új címekkel is, meg konkrét megjelenési dátumokkal is. Nálam ott dől el lesz-e konzol, ha marad ez az 1-2 exkluzív per év, akkor tök felesleges, inkább pc-be ölöm a pénzt ami halkan teszi a dolgát és így is úgy ott lesz a nappalimban (htpc).

[ Szerkesztve ]

(#17814) Drizzt válasza ForRedGlory (#17809) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Fifa 14-en kívül mit toltál még? Az lett volna az eredeti tervem, hogy egy PS4+KZ, Fifa14 és Infamous: Sec. Son. XBO exkluzívok eddig jobban tetszettek, de az meg még nem kapható hivatalosan idehaza, úgyhogy nem szívesen venném.

I am having fun staying poor.

(#17815) ForRedGlory válasza Peat;) (#17813) üzenetére


ForRedGlory
félisten

"Elnézve milyen géped van hülyeség lenne most konzolt venni ha eddig kibírtad"

Pedig arról a gépről minőségi ugrás lenne előre a PS4. Miután az már egy eléggé fejleszteni való gép, legalábbis a videokártya, onnantól pedig alternatíva egy GTX 780 árában beszerezhető komplett PS4. Sőt...

(#17814) Drizzt Megvettem digitálisan a KillZone-t, (beszarás a grafikája), megvettem az Infamous Second Son-t (beszarás a grafikája, de nem stabil a framerate) és megan a FIFA 14. Jó ez utóbbi még csak demó, de ma este veszem meg, Részemről egy másodpercig sem bántam meg a PS4-et, mert amire kitalálták, arra tökéletes. Ezek a húzócímek azért hoznak egy színvonalat PS4-en, és bár este negatívabban írtam az ISS-ről, de ma már pozitívabb sokkal, ahogy fejlődök, hiszen ezek a képességek által támogatott repülés nagyon jó... Este be voltam fosva, mert mászni akartam a házakon, mint Assassin's Creedben és hát nem ment. Mászni szánalmasan szar ebben, de nem is arra találták ki, hogy másszunk rajta, hanem, hogy repüljünk, ugráljuk rajta.

[ Szerkesztve ]

(#17816) Peat;) válasza ForRedGlory (#17815) üzenetére


Peat;)
veterán

Én nem így láttam amikor láttam rajta a játékokat. Én a kínálathoz kötöm majd a váltást, azt meg nem hinném hogy egy 760-as vga ne lenne elég nyárig (akkor lesz E3 amit szerintem érdemes megvárni mint írtam, én nagyon várom, gondolom a konzol tulajok is :) ) még az én vga-m is elég pedig gyengébb gépem van. Az igaz hogy a 30fps-hez már szoktatom a szemem néha, de úgy néz ki kell is sajnos. ;]

(#17817) Jakesz válasza ForRedGlory (#17815) üzenetére


Jakesz
őstag

"Megvettem digitálisan a KillZone-t, (beszarás a grafikája), megvettem az Infamous Second Son-t (beszarás a grafikája, de nem stabil a framerate)"

Mindkét játék framerate-je 30-40 FPS között mozog :) KZ és Infamous

(#17818) ForRedGlory válasza Jakesz (#17817) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem állítottam, hogy nem így van. Az esetek 95%-ban ebben a tartományban is van. a KZ pl érezhetően folyamatosabb, ha a 30 FPS lock be van kapcsolva.

(#17819) stilo18 válasza ForRedGlory (#17818) üzenetére


stilo18
addikt

Killzone-ban a város illetve az erdő az valami eszement...sajnos nálam a játék unalomba fulladt! Pedig nagyon vártam...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#17820) Madwe válasza ForRedGlory (#17806) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem látom másképp, csak most vettem meg, először azt hittem bf4re írod - az nem szaggat de van más baja bőven :D

(#17821) k4rL^ válasza ForRedGlory (#17818) üzenetére


k4rL^
senior tag

Ja az inFamousbe is remélem beteszik, KZ-ba is utólag került bele, sose magas annyira az fps, hogy érdemes legyen unlockolva hagyni. A DF tesztböl is látszik, hogy sokkal közelebb van a 30-hoz, mint 60. Az AC4 pl jó példa, az stabil 30fps.

Egyébként baromi jó az inFamous, akinek kicsit is tetszett az elözö rész valamelyike kötelezö vétel. Akinek új a sorozat, annak talán érdemes várni, de csak ajánlani tudom minden ps4 tulajnak, ez egy igazi nextgen játék. Az élsimítás a játékban fantasztikus.

[ Szerkesztve ]

(#17822) ForRedGlory válasza Drizzt (#17814) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Errol beszeltem FIFA 14 eseteben. Sirok a gyonyortol :DDD

Gooooooooooooool

Bocs, csak twitterre es facebookra osztja meg, ami gyaszos. Remelem nezheto. Plusz remelem hogy hamarosan bekerul a youtube is...

(#17823) zzola válasza ForRedGlory (#17822) üzenetére


zzola
félisten

"Ez a tartalom jelenleg nem érhető el"

Ez tényleg gyalázatos...

(#17824) ForRedGlory válasza zzola (#17823) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Be kell lepni facebookra. Gaz, hogy csak igy lehet megosztani.

Mar mennie kell :D

[ Szerkesztve ]

(#17825) Madwe válasza ForRedGlory (#17824) üzenetére


Madwe
nagyúr

Szerintem nincs jogunk megnézni :F

(#17826) k4rL^ válasza ForRedGlory (#17822) üzenetére


k4rL^
senior tag

1.70 patchig kell várni, utána lehet usb-re menteni videót meg képeket is.

(#17827) WaterWave válasza ForRedGlory (#17822) üzenetére


WaterWave
veterán

nagy gól volt:)

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#17828) Def26 válasza zzola (#17823) üzenetére


Def26
félisten

Én látom.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#17829) zzola válasza Def26 (#17828) üzenetére


zzola
félisten

Most már én is, de amikor írtam, ezt írta...

(#17830) zzola


zzola
félisten

Battlelogon láttam az alábbi képet az alábbi felirattal:

"na mostmár a bf4 tényleg 4!"

[ Szerkesztve ]

(#17831) ForRedGlory válasza zzola (#17830) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Jo latni, hogy nem csak PC-n szar :DDD

(#17832) Madwe


Madwe
nagyúr

inFamous letöltést nem értem :) Egyrészt a fő file 20 giga, tölti kicsit, majd csak 5.2 gigát ír ki és szed le. Másrészt collectors edition van csak fent, először leszedtem, jött a 20 majd hirtelen csak 5 gigás file, egy update, meg a cole legacy és cole suit vagy mi. Namost ez a kettő nem jött le, valami hibakódot is kiírt. újra nem tudtam leszedni, a dashboardon azt írta downloaded - mikor hibát dobott s ezért azokat kitöröltem, a storeba meg nincs fent külön sehogy sem. Most letöröltem a játékot s újra leszedtem, de már le se akarja szedni... Beletették a rendes játékba, vagy mi? nem értem :D

Más. Sony goldal updateelve az inFamous beállításokra tényleg nagyon rendben van! érződik hogy erre masterelték! minden tökéletes, és ami nagyon fura, hogy a VSS tökéletesen működik, tökéletes a térhangzás és nincs rajta mosott efekt mint amit máshol tapasztaltam! lehet csak tudat alatt mesélem be magamnak, próbálja ki más is h megerősítsen vagy cáfoljon, de nekem úgy tűnik vss-el is rendbe van! Maga a sound design is nagyon rendbe van, s tényleg minden hang úgy szól ahogy azt megálmodhatták! 1esen (inFamous profil nélkül) is hallgattam, úgy se rossz, de sokkal több minden jön ki 2-esen, s ez szerintem nem csak az eq állítgatása! kb külön erre mastereltek hangokat? nem tudom, de nekem nagyon adja.

(#17833) Def26


Def26
félisten

bf4 már megint nagyon lagol.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#17834) nubyy válasza Madwe (#17832) üzenetére


nubyy
aktív tag

Elvileg a DLC resze a day1 patchnek. Nekem csak a jatekot ill. a patchet szedte le es benne van jatekban a DLC kuldi meg a ruha is. Itt is fel percig kb. 22gigat irt utana lement 5-re. Ugyhagytam par orara es letoltesek kozott csak az a 2 volt kesobb is.

(#17835) Tegla80 válasza Madwe (#17832) üzenetére


Tegla80
addikt

csak ,mint store érdekesség említem meg.
Nemrég leszedtem a KZ-hoz egy "free map pack-ot" 2 pályával az UK store-ból,ami "waiting to install..." al megállt és ennyiben maradt.
2es régiós bundle-s lemezem van,de nem instalálta.
letöröltem és újra le akartam szedni,de már nem volt ott.
Mivel 5 csillagra értékeltem,(Én naiv már előre,ha ingyibe van és jó fejek akkor megérdemlik) ezért a "hírekben"(ki mit csinált,ott látszik) ki tudtam keresni és újra leszedni.Nahh így sem ment.
Berágtam és felraktam egy magyar accot is,átlépve azon sem instalálta fel,belépek a játékba(hátha akkor,de nem) és látom,h mások ezt játszák. Rányomok ,h belépnék erre "feldobja,h töltsem le mert free",nyomtam is ,h nosza-töltsd. Átváltott store-ba-berakott a dlc-re-leOK-ztam leszedte -instalálta-megy a magyaron.
Átlépek az UK acc ra,de nem megy vele.
Vissza magyarba "primary" és így megy az UK-n is....
(közben a másik végig fent és "waiting to install" )

Ha erre elmondja valaki a frankót,azt szívesen olvasnám,mert 2es régiónak mennie kellene az UK dlc-vel is alapban.Nem értem miért jobb neki a magyar accon elért , (ami ugyancsak UK ből leszedett!!),de ez tetszik neki és műxik már az UK-n is .(amit alapban használok a store miatt)
vége. :)

Sony® & PlayStation®

(#17836) kovsol válasza Tegla80 (#17835) üzenetére


kovsol
titán

Nekem minden gond nélkül leszedte az USA Store-ból a 2-es régiós lemez mellé.

(#17837) Madwe akkor ez ilyen random működik úgy fest.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#17837) Madwe válasza kovsol (#17836) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nekem nem, csak a magyarból volt hajlandó települni a KZ map pack... :D

(#17838) Tegla80 válasza kovsol (#17836) üzenetére


Tegla80
addikt

Az is komoly akkor. :C
(ha ezt tudom........,csak átlépek abba és leszedem... (az van fent,) de azzal meg sem akartam próbálni.... érdekes ez a régiós dolog akkor itt PS4 en. :D )

Madwe
elviekben nem is mehetne neki,mert UK-US régió nem kompatibilis,de vannak fura dolgok Sony-nál is. :DD

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#17839) ImpersonatoR válasza Madwe (#17832) üzenetére

Volt róla szó valahol, hogy direkt csináltak profilt a gold füleshez infamous hoz

[ Szerkesztve ]

(#17840) Madwe válasza ImpersonatoR (#17839) üzenetére


Madwe
nagyúr

Igen, azzal nyomtam, de szerintem az a profil nem merül ki egy sima eq balanszon, hanem valamit még trükköztek vele - a lényeg hogy jelentősen hallható a különbség szvsz!

(#17841) ndave92 válasza zzola (#17830) üzenetére


ndave92
tag

EPIC WIN! :DDD

5800X3D | 7900XTX | 32GB 3600 CL16

(#17842) ImpersonatoR válasza Madwe (#17840) üzenetére

Remelhetoleg minden valamirevalo jatek kap ilyen profilt, ha mas nem az exkluzivok.

(#17843) lukirobi


lukirobi
tag

Azért nagyon durva ez a infamous.
Oké, hogy vannak benne kisebb hibák, oké, hogy néha megreccen durván, de amit kapunk, mindenért kárpótol. Hatalmas élmény a játék, a képességek szuper élvezetesek és látványosak. Tegnap kb 10 órát toltam vele egyhuzamban, de nem untam egy pillanatra sem, a pályákat 100%-ra megtisztogatom mindig, hogy utána tudjam élvezni a látványorgiát nyugodtan :)
Azért ha már most, a generáció elején ilyen dolgokat kapunk, mi lesz itt pár év múlva. Ne feledjük, ps3-ra is a végén milyen dolgok jöttek, amilyenekre már nem is számítottunk :)
Szóval csúcs ez a cucc, remélem, mindenki élvezi annyira, mint én :)

Sony 55w805+ps4+xone

(#17844) boost válasza lukirobi (#17843) üzenetére


boost
addikt

már nekem is nagyon várós, de még nem ültem fel teljesen a hypevonatra. Jó lesz az két hét múlva.

(#17845) stilo18 válasza lukirobi (#17843) üzenetére


stilo18
addikt

...elég csak megnézni az Uncharted- Uncharted 3 vonalat...:)
Szép kilátásaink vannak, az biztos! :)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#17846) Tutu7030


Tutu7030
veterán

Üdv népek!:)
Jelenleg hogyan alakul a psn acc megosztása? A ps4 mellett hány ps3 lehet aktív? 1 vagy 2?

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#17847) Tegla80 válasza boost (#17844) üzenetére


Tegla80
addikt

Sztem adhatsz annak akár 1-2 hónapot is.
Ha nem a stílusod ez a játék,akkor kb 1 hét és beleunsz majd a tájtól eltekintve,mert az változik,de a játékmenet az egy dekát sem sztem.Nameg 13-15 ezerrel messzebb lennél a PS3 tól,ami sztem többet ér, mint ezen gammát így az elején pörgetni. (vagy bármikor :DDD )
Részemről ha eltűnne a sorozat és ez lenne a vége,sem rendítene meg.
"Lenyúzom a már lenyúzottat még1szer,mert ps4 en ezt még nem nyúztuk le."
Nekem kb ennyi ez a játék,még akkor is ha böjt van így az elején a játékfelhozatalban.
Én tuti PS3 at vennék,(ha nem lenne),nem ezt ;)

Tutu7030
a kezdeti és hosszan hagyott 5 gépről visszavették 3ra,
2konzol és 1 vita v psp lehet,több nem.(ha jól tudom.)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#17848) lukirobi válasza boost (#17844) üzenetére


lukirobi
tag

áh, én addig nem bírnék várni, meg 2 hét múlva jön már a Daylight, addig ki kellene platizánom az infamoust :D

Sony 55w805+ps4+xone

(#17849) kovsol válasza Tegla80 (#17847) üzenetére


kovsol
titán

Én majd megveszem ha lesz használtan 10-12k körül. Ha kijátszottam akkor meg még mindig eladom mondjuk 8-10k körül. Nekem úgy kb ennyit érne meg ez a játék.

May the Force be with you!

(#17850) boost válasza kovsol (#17849) üzenetére


boost
addikt

én is így gondoltam. Most úgy is alapveto"n 3DS-es dolgokat tolok.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.