Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17101) Garada


Garada
őstag

USA accountom van most PSN Networkon és nem lesz abból gond hogy ha paypalt társítom magyar címem van a bankszámlán?Épp azért állítottam USA régióra hogy spóroljak a játékokon mert ott 13k ami itt 17-18k!

(#17102) zzola válasza Garada (#17101) üzenetére


zzola
félisten

HUN paypal-al neki se állj vásárolni, mert nem fog működni. 2 paypal kell, egy HU és egy US. Ezek között kell utalgatni a pénzt és US fiókban fizetni csak az US paypal-al tudsz. Amazon megbízható, nyugodtan vásárolhatsz ott bankkártyával, Visa és MC tuti működik...és az árak sokszor olcsóbbak, mint a PSN Store-ban...

[ Szerkesztve ]

(#17103) Garada


Garada
őstag

Ti milyen dolgokkal oldjátok meg azt hogy ne kelljen ennyit kiadni egy játékért hanem USA árban be lehessen szerezni?

(#17104) zzola válasza Garada (#17103) üzenetére


zzola
félisten

US profilt használunk, a játékokat digitális formában vásároljuk Amazon-ról, PSN Store-ból illetve egy Kanadai webshop-ból is szoktunk játékokat rendelni, onnan ~14k-ra jön ki egy játék postával együtt...

(#17105) Garada


Garada
őstag

Gta V jelenleg a legjobban várt a játék nálam a konzolra :D

(#17106) faham


faham
aktív tag

Nagyon jó a cucc így egy nap használat után :D
Joy tényleg hamar merülget, de nagyon halk én nem is hallom játék közben hogy megy. Az xboxot folyton hallottam ahogy zúg :D

(#17107) k4rL^


k4rL^
senior tag

Kikerült pár kósza inFamous Second Son példány, előbb belenéztem streamen, nagyon durva a játék, erre már azt mondom tényleg nextgen. Egyébként itt meghallgatható a hivatalos soundtrack preview.

(#17108) hommeros: Az a srác már lelépett twitchről, ezen a csatornán néztem. Később, ha találok majd linkelek, de még embargo van rajta, szóval leszedik szerintem. :)

[ Szerkesztve ]

(#17108) hommeros válasza k4rL^ (#17107) üzenetére


hommeros
őstag

Nincs valami videó linked?

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#17109) ndave92 válasza k4rL^ (#17107) üzenetére


ndave92
tag

Az a vidi engem is érdekelne! :U

5800X3D | 7900XTX | 32GB 3600 CL16

(#17110) ImpersonatoR válasza faham (#17106) üzenetére

Azért a slim boxnal tuti nem halkabb a PS4 főleg amikor maxon jár. Viszont a lemez olvasója tuti halkabb.

Stream nem lesz szerintem mert csak 21 én jelenik meg és ezeket igen hamar lelövik. GTA V nel is így volt aki idő előtt kipakolt vagy streamelt az töröltek v letiltottak.

http://gamepod.hu/hir/infamous_second_son_az_elso_20_perc.html

Itt egy videó magáért beszel ez alapján sokkal jobb mint amire számítottam az előzetesek alapján.
Elő azért nem merek mar rendelni semmit mondjuk.

(#17111) faham válasza ImpersonatoR (#17110) üzenetére


faham
aktív tag

Nekem Jasperes fat box volt és annál halkabb :P

(#17112) ForRedGlory válasza Def26 (#17099) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ma kaptam 50.000 Ft értékű ajándékutalványt és így el tudnám hozni a MediaMarktból 77900 Ft-ért, ami több mint kiváló ajánlat. :)) Csak ne lennének PS4-re a játékok 17-18.000 Ft-ok. Még mindig nem térek magamhoz ettől az ártól... Ha PC áron lehetne venni őket, nem hezitálnék egy másodpercet sem, de ez mocskos drága.

(#17113) gyuribácsi88 válasza ForRedGlory (#17112) üzenetére

Nem kell azonnal megvenni a játékokat, vársz egy picit és megveszed használtam 10K-ért ;)

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#17114) BomiBoogie válasza ForRedGlory (#17112) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ki van ez találva. :K :D

(#17115) boost válasza gyuribácsi88 (#17113) üzenetére


boost
addikt

és utána kb ennyiért el is tudod adni.

(#17116) ndave92 válasza ForRedGlory (#17112) üzenetére


ndave92
tag

Annyiért jól jártál. :K

5800X3D | 7900XTX | 32GB 3600 CL16

(#17117) gianni85 válasza ForRedGlory (#17112) üzenetére


gianni85
veterán

csak nem 5éves jubilálásra kaptad a munkahelyeden az utalványt? :)

(#17118) oriic válasza gianni85 (#17117) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tavaly év végén mi is kaptunk 40k-t, csak akkor másra kellett.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#17119) GeneraL_XTX válasza ForRedGlory (#17112) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Kanadából megvan ~ 13,5k-ból (az a pregen kezdő ára kb) postával együtt. Az itteni árakhoz viszonyítva, mire végigtolod kb 12k-ért el lehet adni, szerintem így nem vészes.

Vagy veszed digitálisan US store-ból ugyanennyiért, csak azt nem tudod elpasszolni.

(#17120) sittes79


sittes79
addikt

Kérdezném a szakikat, hogy a PS4-nek milyen a hdmi portja? 1.4 ??

(#17121) sittes79


sittes79
addikt

Bocs lejárt az idő, csak azért kérdezem, mert vettem egy ilyen hdmi splitter csodát és nem akarja megenni a ps4-et input oldalról!

Valszeg ez a gond:

Support HDMI 1.3b.

[ Szerkesztve ]

(#17122) Def26 válasza sittes79 (#17121) üzenetére


Def26
félisten

1.4a hdmi a playstation 4.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#17123) Madwe válasza sittes79 (#17121) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nomeg valszeg a hdcp is beleköp a levesbe, bár nem tudom van e köze hozzá...

(#17125) gianni85 válasza oriic (#17118) üzenetére


gianni85
veterán

én augusztusban fogok kapni 70ezret :)

(#17126) oriic válasza gianni85 (#17125) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

MÁkos. :D

Live-Die-Respawn

(#17127) ForRedGlory válasza gianni85 (#17117) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem, ez Cafeteria, negyedévente 50k :D Plusz 50k kaja és egyéb jóság, de nem sorolom, páran elsápadnának tőle ;]

(#17128) gianni85 válasza sittes79 (#17121) üzenetére


gianni85
veterán

én befürödtem a Delock 1.4-es HDMI splitterrel is (egyszerre akartam tv-re és monitorra kötni)... a második cserébe kapott is szar volt, aztán vissza is kaptam a pénzt. PS4-en egyáltalán nem működött, One-on 640x480at bírt, ha kettő kábel volt bedugva.
Csak annyit akarok ezzel, hogy lehet a gépekkel van valami, hogy nem megy a splitter. Direkt a drágábbik Delock-ot vettem, nem valami szart.

(#17127) ForRedGlory
nekem nem ilyen jó, de vannak haverjaim az állami szektorban... na ők pofátlan pénzeket kapnak :U

(#17123) Madwe
HDCP-re nem is gondoltam... lehet az lesz a ludas

[ Szerkesztve ]

(#17129) oriic válasza ForRedGlory (#17127) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyszer pedig említetted mit melózol, már akkor sem kedveltelek. :DDD ;]

Live-Die-Respawn

(#17130) Madwe válasza ForRedGlory (#17127) üzenetére


Madwe
nagyúr

Lehet ilyet is cafeteriába intézni? az nálunk is akad bőven szerencsére, kaját kimaxoltam de maradt egy csomó s semmi értelmeset nem találtam uh önkéntes nyugdíjalapomba megy... 25 évesen, mikor kb nekünk 80+ lesz a korhatár szóval sose leszek az... mindegy, majd gyerekem/unokám örülni fog neki :D

[ Szerkesztve ]

(#17131) ForRedGlory válasza oriic (#17129) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Telekom :DDD Amúgy ez a PS4 szerintem max a húzócímek miatt lenne meg, mert a PC-m ezeken a NextGen konzolokon messze túlmutat. Viszont sajnos van pár olyan exkluzív cím, ami mocskosul érdekel. Emiatt is remélem, hogy hamarosan PS3-as játékokat is lehet rajta futtatni, mert a Last of Us és társai rendesen izgatnak.

[ Szerkesztve ]

(#17132) bulikavagyok válasza ForRedGlory (#17127) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ilyen nagy a jólét? El kéne már mennem dolgozni vmi munkahelyre...:))

(#17133) Madwe válasza ForRedGlory (#17131) üzenetére


Madwe
nagyúr

Az majd csak a playstation now-van fog menni, itthon az még 1-2 év alsóhangon jobb esetben... meg kérdéses az anyagi része hogy lesz a dolognak... meg az input lag... mondjuk TLOUnál az mindegy is, multi játékokat meg úgyse akar majd streamelni az ember :D

(#17134) haddent válasza ForRedGlory (#17131) üzenetére


haddent
addikt

Nem feltétlen és minden esetben mutat túl bármilyen PC. Nem akarok belemenni mert a te dolgod és nem illik ide, de lehet még meglepetés! :K (Persze kizárólag ~fhd ~60fps, a fölött nem is versenyképes, nem egy súlycsoport)

(#17135) ForRedGlory válasza haddent (#17134) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nyilván nem mindenben mutat túl, de ahogy nézem ezek a konzolok sem tudnak fixan 60 fps-t 1080p-ben, még a PS4 sem, az X1-ről ne is beszéljünk ;] Amúgy ráhibáztál az 1440p-re és azu azon való fix 60 fps-re gondoltam. A motorháztető alatt nyilván a PS4-ből több kihozható, mint jelenleg PC-ből.

(#17136) ImpersonatoR válasza ForRedGlory (#17135) üzenetére

Ne vegyel ps4 et meg. Nincs ra olyan exluziv ami miatt erdemes. Soha nem fog ezeken a konzolokon kinezni ugy egy bf vagy ac mint egy bika pc n wqhd ba. Nincs bennuk eleg kraft. Jelenleg kz az egyetlen jatek ami nincs pc re is es er vmit. Ps3 mat vennek a helyedben arra ott van pl gt6 last of us b2s stb.. Ps now ra kar varni sztem.

(#17137) Madwe válasza ImpersonatoR (#17136) üzenetére


Madwe
nagyúr

Mindjárt jön az inFamous, Order, lassan a Destiny... De valóban nincs sok exklúzív még, valamint a multiplatok bika pc-n jobban futnak ez igaz. De abban nem értek egyet hogy nincs benne elég kraft mert bőven lenne... Csak a multiplatok gyenge portjai ezeket nem használják ki, kb 1 az 1be annyit hoznak ki a ps4ből mintha egy pcből tennék... Pedig azért bőven lehetne a zárt, low level sdkval közös memóriacímtérrel apuval csodákat művelni, de ez kb csak az exklúzívokra lesz jellemző jó sokáig sajnos, mert nem fordítanak rá elég időt a multiplat címek, meg nem is ismerik még annyira... A ps3as címekben valóban nem érdemes reménykedni mostanában, ha onnan sok exklúzív cím érdekel lehet egy ps3al most még jobban járna...

(#17138) kenny123


kenny123
addikt

Sziasztok!

Ps4-én megoldható az Xbox 360/one kontroller teljes együttműködése?
Mintha lett volna róla szó bemutatón, de azóta nem találtam semmit.

yo

(#17139) gyuribácsi88 válasza kenny123 (#17138) üzenetére

60 Font, és minden kontrollert kezel, minden konzollal.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#17140) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

USA store-on ugye fent lesz az MGS Ground Zeroes? Ha jól tudom 18.-án ugye?

Mert még mindig nem látom, csak h megvegyem-e a 30 dodó feltöltőt egyáltalán?

(#17141) sittes79 válasza GeneraL_XTX (#17140) üzenetére


sittes79
addikt

Van egy akció most usa store-on, hogy 60 dodó felett költesz akkor kapsz 10 dollárt ez vajon vonatkozik a feltöltőkártyákra is?

(#17142) Madwe válasza sittes79 (#17141) üzenetére


Madwe
nagyúr

Igen, nem azt nézi hogy kerül oda a pénz, hanem hogy mennyi fogy :) (Volt már ilyen novemberben is)

(#17143) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Hülye kérdés, de PS4-en csak optikai hang van? Vagyis csak ott jön ki hangerő vagy TV-n is kinyomja HDMI-n?

(#17144) zzola válasza ForRedGlory (#17143) üzenetére


zzola
félisten

A HDMI-n is kijön a hang. Ha van TV-n, monitoron fejhallgató kimenet, ott is tudod hallgatni..

(#17145) GazRic


GazRic
senior tag

Konzol studio megbízható? Ott lehet már venni PS4 headset-et.

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#17146) kohai válasza GazRic (#17145) üzenetére


kohai
tag

szerintem ők vagy 15 éve ott vannak a kinizsi u-ban ugyhogy valószinüleg megbizhatók ,szoktam náluk venni ezt azt néha

(#17147) TazLeacher válasza kohai (#17146) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ugyanakkor azt tudom, hogy a gépekhez nem adnak Sony garanciát, csak boltit. A kiegészítőkkel nem tudom mi a helyzet, illetve, hogy ilyen esetben ez számíthat-e...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#17148) jófiú90 válasza ImpersonatoR (#17136) üzenetére


jófiú90
tag

"Nincs bennuk eleg kraft."

Ezen jót nevettem XD
Ilyen gyors pc nem mostanában lesz,mint a ps4.

Failstation 4 Bugbite 3 Ikszboksz 720

(#17149) lukirobi


lukirobi
tag

Üdv néktek :)

Tudom, nem közvetlenül ehhez a topichoz tartozik, de igazából Ti tudnátok segíteni.
Tv vásárlás előtt állok, és természetesen egy ps4 lenne rákötve.
Eddig egy 24", pc-s monitorhoz volt kötve, de most végre tudok venni egy komolyabb megjelenítőt.
Szóval egy lg 47la620s-re esne a választás, nem tudom, hogy ezzel a típussal mi a tapasztalatotok, input lag meg hasonló dolgok terén megfelelő választás lenne rá? Esetleg ebben az árkategóriában (200k) lenne jobb alternatívám?
Köszönöm előre is a segítséget.

Sony 55w805+ps4+xone

(#17150) Madwe válasza lukirobi (#17149) üzenetére


Madwe
nagyúr

Én 47lm660-al próbáltam már, azzal tökéletes gaming modeban, ennél többet nem tudok segíteni :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.