Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#138540) mcwolf79 válasza danielgalaxy (#138539) üzenetére


mcwolf79
veterán

Csak az a baj (mint már kitárgyaltuk), hogy ez nem új dolog volt. Ez már évek óta jelen van kisebb-nagyobb mértékben. De most egy olyan játéknál borult ki a bili,ami nem érdemelte meg.Ha nem SW-játék lett volna nem lett volna ekkora lázadás. Ezt csak az internetes közösség fújta fel, és olyanok helyeseltek bőszen, akik a játék közelében sem voltak, maximum Youtube-on láttak játékmenetet. A csordaösztön meg ugye dolgozott, mert ha a sok netes médium elkezdte a köpködést akkor xy miért ne állt volna be a sorba :F
És mielőtt még nekem esik valaki leszögezem: a mikrotranzakció ilyen formájával én sem értek egyet , de ebben a formájában a SWBF2 nem érdemelte meg, mert maga a játék marha jó lett. Aki béna az hiába vett csillió star-card-ot, azt ugyanúgy xarrá lőtték. Akkora előnyt nem lehetett kapni a star-card-ok által, ami megborította volna a balance-ot. nulla kártyával is lőttem halomra 3-4-es fejlesztésű star-card-os játékosokat, most meg engem is vannak akik lelőnek, hiába van már szinte mindenen 3-4-es szintű fejlesztés.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.