Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) flexxx2


flexxx2
őstag

Na ez jó hír, az elsőt újra is kezdtem pár hónapja, a harcrendszert is megszerettem már, kissé nehezebb volt megérteni egyedisége miatt.
Remélem az akció rész (harcok) nagyobb szerepet kapnak.

(#2) nubreed


nubreed
veterán

Még idén? Ez nagyon jó hír, hogy ha megvalósul! Azt sem tudtam eddig, hogy készül a 2. rész. Már mint pletykákat lehetett olvasni itt-ott a neten, de senki sem tudta, hogy a Warhorse valójában min is dolgozik. Az első rész is nagyon tetszett, remélem a 2. legalább ugyanilyen jó lesz!

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#3) flexxx2


flexxx2
őstag

itt bővebb info is van + több jelenet

[ Szerkesztve ]

(#4) Hopkins95 válasza nubreed (#2) üzenetére


Hopkins95
addikt

Én erre azt mondom, hogy így kell bejelenteni egy játékot és nem úgy, mint a Ubisoft, hogy aztán évekig tologatja a megjelenést utána. Szerintem jól tették, hogy nagyon sokáig csend volt kölülötte és nem engedtek a rajongói nyomásnak, akik már pár éve kommentelgették, hogy mikor jelentik már be a 2. részt.

Amúgy nekem nagyon tetszett az egész prezentáció, összeszedett és lényegretörő volt, páratlan szerintem! :C Várjuk a játékot!!:K

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#5) nubreed válasza Hopkins95 (#4) üzenetére


nubreed
veterán

Egyetértek! Ez a helyes módja, és nem csak az UBI -ra igaz amit mondasz, de pl. a CDPR -ra is meg sok más cégre is. A Warhorse szerintem nagyon jól csinálta ezt és így csak fokozódni fog a hype, még nagyobb lesz, mint ha a "hagyományos" utat követték volna, hogy mondjuk évekkel ezelőtt bejelntik, hogy igen készül a KCD2. Örülök annak is, hogy nem lesz early access ba***kodás, nekem nagyon nem tetszik ez az irány. Legyen kész amikor kész lesz, és akkor adják ki egyben.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#6) Lacccca87


Lacccca87
őstag

Jó móka volt az első, habár én nagyon szenvedtem a közelharci irányítás miatt, de megtanulható volt és a vége felé már egész jól ment (ettől függetlenül ahol tudtam és volt nyílvesszőm ott inkább szétnyilaztam az ellent :DDD ).
Grafikára akkor nem volt panasz, mára kicsit eljárt felette az idő, a videón látszik hogy ezt azért felhúzták a megfelelő szintre, kérdés hogy tudták-e optimalizálni mert az elsőnél a megjelenéskor azért elszállt volt és kellett jó pár javítás mire normalizálódott.
Ha ez is a Cryengine-en fog futni akkor az utóbbi kérdéses lesz mert arról se hallani mostanság sokat.

(#7) MikeWazowski válasza flexxx2 (#3) üzenetére


MikeWazowski
addikt

:R :R Köszönet!

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#8) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Hát ez nagyon várós, ha legalább olyan jó és szép lesz mint az első rész, akkor már veszem is. Ha valakinek kimaradt, most 1500 Ft körül van az ára, bőven megéri.

(#9) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Felírtuk a várólistára...

(#10) Dr. Akula válasza Hopkins95 (#4) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Nem a bejelentés hiányától gyorsul a fejlesztés.

(#11) Hopkins95 válasza Dr. Akula (#10) üzenetére


Hopkins95
addikt

Viszont ezáltal elkerülhető a csalódás és a bizalomvesztésa kiadó felé.

Most gondolj bele, mennyivel jobb lett volna mindenkinek, hogy ha a Skull & Bones sosem látja meg a napvilágot vagy csak röviddel a játék kiadása előtt jelentik be és adják ki. Akkor is lett volna csalódás, de messze nem ekkora, mert az embereket évekig váratták a játékkal és éveken keresztül ment a hype, ami közben egekbe emelte az elvárásokat is.

#5 nubreed így ahogy mondod, jól tették, hogy nincs early access fázis, mert az azért szerintem a legjobb játéknál kérdőjeleket fogalmaz meg az emberben, mintha a kiadó nem lenne biztos a saját játékában. Máshol ez open beta címszó alatt van, a Ubisoftnál erre számtalan példát láttunk pl., ahogy megégette magát a kiadó ezzel(nálam ez egyértelműen azt sugallja, hogy a kiadó nem magabiztos a dolgában).

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#12) Dr. Akula válasza Hopkins95 (#11) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Csalódás a termék minőségéből lesz, megjelenés után már senkit nem érdekel mennyit hitegették előtte. A Skull&Bonessel se a sok csúszás a baj, hanem hogy mi tud. Ha a bejelentés után 5 perccel adják ki, az se pótolná a minőséget.

(#13) Hopkins95 válasza Dr. Akula (#12) üzenetére


Hopkins95
addikt

Hát nálam nem így volt :N Ha nem hypeolják ennyire túl a Skull & Bones játékot, akkor 3 nap múlva már azt sem tudom, hogy létezett, de így meg már régóta kaptunk róla hírmorzsákat és vártuk, már másképp hatott.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#14) Dr. Akula válasza Hopkins95 (#13) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Én már most se tudom hogy létezett. :) Mondjuk már az elején megmondtam volna hogy inkább dobják a kukába, egy rakat pénzt megspórolva, mert előre látszott hogy ez lesz belőle, az lett volna a meglepő ha nem.

(#15) prolad


prolad
őstag

Hoppá, pont egy-két hónapja néztem hol tart a második rész. Az első 2018-ban nekem az év jatéka volt, remélem ennél jobban odafigyelnek a bugokra.

(#16) nanocry válasza Dr. Akula (#14) üzenetére


nanocry
tag

Bezony, évek óta érződött, hogy zsákutca, de tolták tovább, kibasztak az ablakon vagy 100 millió eurót (amúgy nem tudom mennyibe került), de szerintem simán volt annyi. Inkább csoportosították volna át az embereket másra meg a költségvetését, azt süllyesszék el a picsába. Ha nekik a presztízsük kevesebbet ér egy terméknél, nah ott van baj a toronyban. ;]

[ Szerkesztve ]

(#17) nubreed válasza nanocry (#16) üzenetére


nubreed
veterán

Ott már évek óta érik egyre erősebben, hogy nagyon nem találják az utat és most nem a játékaik minőségéről beszélek. Az egyre kétesebb nyilatkozataikról és üzleti stratégiájukról. Nagy a baj és ezek ellenére, az UBI továbbra is aktívan tesz azért, hogy felkerüljön a leggyűlöltebb játék fejlesztő/kiadó cégek listájára, az EA mellé. Lásd: Star Wars Outlaws dolgok, az UBI egyik vezetőjének közelmúltbeli kijelentése, hogy a játékosoknak hozzá kell szokniuk, hogy többé nem birtokolják a játékaikat, a Crew Motorfest törlése az UBI fiókokból (ez önmagában is hatalmas nagy g**iség, az még rendben van, hogy lelövik egy játéknak a szervereit, ehhez hozzá szokott mindenki, sok esetben láttuk ezt már, de az, hogy elveszik annak a lehetőségét is azzal, hogy TÖRLIK, hogy legalább offline elindítsd a játékot, amiért te FIZETTÉL, MEGVETTED, az túl megy minden határon). Ezt úgy hívják, hogy lopás...

Egyre jobban vágja maga alatt a fát az UBI és mindent megérdemelnek amit rájuk zúdít az internet népe. Arról meg ne is beszéljünk már, hogy a felhős játék szolgáltatása magasan a legdrágább ilyen szolgáltatás a piacon...

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#18) MolGabi


MolGabi
aktív tag

Bejelentés előtti, Kingdom Come: Deliverance II fejlesztői interjú a Warhorse fejlesztőivel (cseh nyelv, angol felirattal) [link]

Bejelentés utáni, Kingdom Come: Deliverance II fejlesztői interjú Prokop Jirsa-val (cseh nyelv, angol felirattal) [link]

[ Szerkesztve ]

(#19) doooo


doooo
veterán

Na az jó hír, ha sokkal több lesz a tennivaló benne. Az elsőből nagyon hiányoztak az ilyesmik. A negatívumai ellenére is nagyon hangulatos, izgalmas, gyönyörű játék volt.

(#20) melega válasza MolGabi (#18) üzenetére


melega
őstag

Te az angolom gyönge.
Az első részben az elején elakadtam, akkor még nem volt hozzá magyar felirat.

A mádodik most érdekel, játszható lesz magyar felirattal?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.