Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#133801) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Mivel a G2A szürkebolt, így mindenki csak saját felelősségre vásároljon!

100 USD feltöltő - KB 80 dollárt kell fizetni érte. (68,49 euro)

Live-Die-Respawn

(#133802) Kendek válasza LeventeV (#133800) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Hosszútávra biztos, jövőre egy csomó játék fog még érkezni rá. Persze ezek ugyanúgy ki tudnak fulladni egy idő után mint a többi, nem VR játék. De amíg van új tartalom addig van miért elővenni. :)

<-ƘƘ->

(#133803) kriszpontaz válasza Batyops (#133709) üzenetére


kriszpontaz
veterán

FullHD 60 - Magas árnyékminőség, vagy 1800p target 60fps (kevesebb is lehet) és közepes árnyékminőség visszaskálázva 1080-ra, 1080p-s kijelző esetén. Mindkettő korlátozható 30ra is. Az, hogy a 4K natív vagy felskálázott 1800p, nem tudok nyilatkozni.

[ Szerkesztve ]

(#133804) WaterWave


WaterWave
veterán

Jamo subom elfáradt így, 1-2 hétig nem fogok játszani szerintem, de majd kiderül... 5.1 az igazi

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#133805) Sefter válasza LeventeV (#133800) üzenetére


Sefter
veterán

Szerintem megéri, én is ezen agonizáltam vétel előtt. Olyan műfajok is bejönnek vele, amik egyébként nem fognak meg (pl. Moss, Ace Combat). Nagyobb élmény nekem, mint a ps3-ról ps4-re váltás...

Psn ID: sefter_hun

(#133806) RangerFox válasza ldave (#133744) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A francba, most oda a meglepetés ereje :( ;)

(#133807) slloyd válasza LeventeV (#133800) üzenetére


slloyd
senior tag

Persze,hogy megèri.
Rengeteg jó ès minősègi játèk van rá ès mèg komolyabbak jönnek :)
Játèkra tuti ez a jövő :)
Èn kb úgy fogalmaznèk mintha nes-ről egy ps4 pro ra ugranál :DDD
Kb akkora durr mikor nintendo ról (snes oldalra scrollozós) psx re váltottam (az első 3d játèkok )

[ Szerkesztve ]

(#133808) pulyka jocó válasza slloyd (#133786) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Ezek között mennyire jellemző az angol nyelvű játék? :D

(#133809) slloyd válasza pulyka jocó (#133808) üzenetére


slloyd
senior tag

Az összesen választható az angol.
Nekem alapból mimden Nèmetül indul de ha a ps ed Angolra van állítva akkor autómatikusan úgy fog futni a program is :)

(#133810) A`rpi


A`rpi
addikt

Üdvüzletem!

Örömömre szolgál hogy a PS4 topik forgalma fellendülőben van, rengeteg új név ír a topikba nap mint nap, sok Xbox-os fórumtárs is van, tényleg tökre örülök, ez nagyon nagy elismerés a SONY platformját illetőleg.

Probléma a következő, nagyon sok komment érkezik a topikba, ez önmagában jó, ahogy fentebb is írtam, viszont ezzel együtt az OFF hozzászólások száma is gyarapodott (arányaiban).

Ez is érthető, nincs is ezzel semmi gond, csakhogy ez egy szakmai fórum!

Én kettő működő alternatívát látok:
- Jobban figyelünk itt az OFF-ra
- Előtérbe helyezzünk baráti beszélgetésekhez a dedikált off topikunkat.

Idáig erre azért nem volt szükség, mert a társaság nagyjából érezte az egyensúlyt, néha-néha kellett jeleznem csupán, nagyon a moderátoroknak sem volt itt munkájuk, mert amit lehetett azt elsimítottam.

Szóval, arra szeretném megkérni a tárasságot hogy igyekezzetek kevesebbet OFF-folni! Jól tudom a téma velejárója, de a jelenlegi állapot nem feltétlen élhető.

Ha ez nem oldódik meg, abban az esetben nem lesz más lehetőség, az OFF topikot is be kell izzítani, amit én abszolút nem szeretnék, de ha ez az ára annak hogy picivel nívósabb szakmaibb légkör legyen itt, akkor legyen.

~2015 óta ha tudott működni ez a rendszer,
ne most kelljen már radikális változásokat bevezetni a topikban.

Megértésetek, és együttműködésetek köszönöm előre is,
bárhogy is alakuljanak dolgok.

(#133811) sutyesz96 válasza slloyd (#133731) üzenetére


sutyesz96
őstag

Megoldódott, elment a MediaMarktba, és vett egy random játékot aminek először megtetszett neki a borítója. :DDD Sine Mora EX. Életemben nem hallottam róla. :F

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#133812) slloyd válasza sutyesz96 (#133811) üzenetére


slloyd
senior tag

Nem vèletlen,hogy nem hallottál róla :DDD


Ennyit biztosan nem adtam volna èrte...
Bár az is lehet,hogy be fog jönni :)

[ Szerkesztve ]

(#133813) kriszpontaz válasza sutyesz96 (#133811) üzenetére


kriszpontaz
veterán

"Életemben nem hallottam róla"

Az jó, mert Magyar fejlesztésű játék. Angol felirattal és magyar káromkodós szinkronnal :D.
Mármint a nem EX kiadás PC-n magyar szinkronos. Nem tudom ezt kiherélték-e a PS4 verzióból.

[ Szerkesztve ]

(#133814) sutyesz96 válasza kriszpontaz (#133813) üzenetére


sutyesz96
őstag

Jó érzés lesz hallani újra szép magyar szavakat. :C

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#133815) ProEvoFan válasza sutyesz96 (#133811) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Sine Mora EX megvan nekem PCn.
Ez egy magyar fejlesztésű, horizontális shoot 'em up játék.Ketten is tudok vele játszani.
Itt egy remek teszt róla.

(#133816) LeventeV


LeventeV
senior tag

Koszonom a valaszokat. Szerintem meg Karacsony elott lecsapok egy csomagra.

(#133817) Zol77


Zol77
aktív tag

Üdv,

VR headset tulajokat kérdezném:

Nektek is homályos,és életlen a kép?
Gondolok itt a mosott textúrákra,vagy életlen karakterekre pl a ps főmenüjében.
Úgy tudnám pontosan leírni,hogy olyan,mint ha az lcd tv-t nagyítóval nézném közelről,de nem jól fókuszálva.
Az alap dolgokon túl vagyok: lencse tiszta,restart volt,szemtávolság kalibrálás is megvolt,kábeleket széthúztam,összedugtam. Az eredmény elég lehangoló. Előkotortam az ebay-es kínai szemüveget,amibe a telefont kell rakni,egy FHD telefonnal megnéztem 3db semmitmondó ingyenes játékot,ami alig 50MB,és ott tűéles feliratok,és textúrák voltak. Ezzel szemben a Sony VR kütyüje 100+ ezerért egy életlen nulla.
És nagyon nem egyedi az esetem,itt közel 90 oldalon minenki erre panaszkodik : [link]
A legjobb,amit ki tudtam hozni belőle,hogy addig mozgattam a fejemen,amíg úgy ahogy a kép közepe elmegy kategória,de a szélei ekkor nagyon életlenek voltak. Ez így nagy csalódás,főleg a kínai 3000Ft-os telefonos VR cucckhoz képest,ami 4K tvnek hat a PS VR meg CRT-nek,ha a képminőséget kellene hasonlítanom.
Meg ami még furcsa,hogy a resident evil demója nagyon recés,mintha valami 640x480 ban futna,a telefonos appok meg tűéles nagyfelbontású képet adnak vissza a szemüvegben.
Másnak is ilyen,vagy az enyém rossz? (meg a linkelt fórumon mindenkié)
Mostani vásárlás,a media marktbol vettem,pár napos V1 verzió.

[ Szerkesztve ]

(#133818) Scholes9 válasza mettek (#133799) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Hasonlóan történt a dolog nálam is ma :(

alien19: szerencsés vagy, h ilyen asszonyod van :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#133819) slloyd válasza Zol77 (#133817) üzenetére


slloyd
senior tag

Pixelesnek igen pixeles.
(De ezt játèkja válogatja)
Homályosnak viszont nem szabadna lennie...
Nálam akkor homályos ha pl 30-40 percet toltam már vele ès bepárásodtak a lencsèk (de ez is egyèn ès helyzet függő ki,hogy izzad).
Szerintem nálad kalibrációs problèma lesz..
Èn bekalibráltam a szemtávolságomra ès tű èles.
Viszont pl. felesègem nek meg az èn beállításom homályos.
Ha Ő játszik akkor
elötte újra kell kalibrálnom neki,hogy tiszta legyen a kèp.
A resident evil valóban recès mert szerintem nulla èlsimítás van rajta.
Viszont az új doom Vfr,vagy Farpoint már sokkal simább kèpet produkál.

[ Szerkesztve ]

(#133820) pulyka jocó válasza slloyd (#133809) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Csak azért kérdem mert vannak a komplett in Deutsch játékok, azt hiszem azokban csak német van (BO2 meg PS3-on ilyen volt nekem).
Mondjuk a többi akkor jó lehet, köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#133821) hjtz4t3wrseg válasza ProEvoFan (#133793) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

ennél jobb nem is lehetne !

(#133822) Ramoskaa


Ramoskaa
senior tag

Sziasztok!
Nioh játékról kérdeznék. Van 1 bontatlanom és gondolkozom,hogy érdemes -e kipróbálnom. Bloodborne-t és a dark souls-t se próbáltam , de látszatra mind a 2 bitang nehéz. Ahogy olvasom ez meg még nehezebb? Általában elszokott önteni az ideg ,ha valami nem sikerül kb 10x-re és hajlamos vagyok kikapcsolni a gépet vagy pótcselekvést csinálok :D
Inkább adjam el? :D

Ui: For Honor-ról is érdekelne a véleményetek :)
Köszi

Ha elolvastad az üzenetem, kérlek vedd a fáradságot és válaszolj!

(#133823) ViktorHUN79 válasza Ramoskaa (#133822) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Bloodborne, nioh, dark souls, szerintem akkor felejtős kész idegbaj azokkal játszani. Nemcsak az hogy rengetegszer nemsikerül azis idegesítő de akkor önt el végleg az epe hogy ahányszor meghalsz előröl kell kezdeni az egész pályát nekem 1 nap után ment a kukába a bloodborne azóta is ócakodok az ilyenektől mint ördög a tömjéntől. A honor betát próbáltam de mivel utálom a multit nem is lett semmi keresnivalója nálam.

(#133824) Ramoskaa válasza ViktorHUN79 (#133823) üzenetére


Ramoskaa
senior tag

Akkor azt hiszem rajta hagyom a fóliát, mert hasonlóan gondolkozom :)
köszi

Ha elolvastad az üzenetem, kérlek vedd a fáradságot és válaszolj!

(#133825) Jigoku válasza sutyesz96 (#133720) üzenetére


Jigoku
tag

Hát szerintem attól függ, hogy most csak neki szánod, vagy közös játékra? Mert ha csak neki, érdemes megkérdezni, milyen jellegű játékot akar. Valami "lövöldözőset", Crash/Jak-félét, esetleg inkább csak valami történetközpontú játékot (rpg, esetleg jrpg is jöhet)?

Mondanám, hogy szintén lányként én mikkel játszom, de szerintem semmit nem segítene, mert ez nagyon egyénfüggő sajna. Meg ugye nincs is kimondottan "lányos" játék, mindenkinek megvan, ami jobban fekszik.

Én pl. imádom a sci-fi/fantasy témájú játékokat már úgy kapásból, jöhet fps meg bármi szinte, az rpg/jrpg (pláne action rpg)/t-jrpg meg horror játékok különösen favoritok. De van nem egy olyan barátnőm, akik ki nem állhatják ezeket, és inkább csak az ügyességi játékokat szeretik, vagy mondjuk a visual noveleket, esetleg az interaktív, filmszerű játékokat, ahol nem kell jól bánni a kontrollerrel, és anélkül is élvezhető a történet.
Szóval szerintem nézegessétek még kicsit a Store-t még, meg mutogass neki nagyobb műfajokból olyan játékokat, amiknek a demóját kipróbálhatja (és árban is okésak), aztán előbb-utóbb csak lesz valami, ami megtetszik neki. :)

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#133826) sutyesz96 válasza Jigoku (#133825) üzenetére


sutyesz96
őstag

Sci-fi meg (sajnos) pont tőle áll távol. Pedig akkor lehetnének igazán jó közös szórakozásaink (;]), de hátha dűlőre jutunk előbb-utóbb. Most egész jól elvagyunk ezzel a shoot-em-uppal. :)

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#133827) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Pletyka: A következő Battlefield a Bad Company 3 lesz. (Vietnám+hidegháború) - [link] (Elvileg ugyanaz a szivárogtató, aki anno a Battlefield 1 megjelenése előtt is számos valós infót szivárogtatott ki)

Live-Die-Respawn

(#133828) mettek válasza sutyesz96 (#133826) üzenetére


mettek
addikt

Még szóba jöhet esetleg egy Guitar Hero...ezt általában szeretik a hölgyek mert kvázi olyan mintha tudna zenélni :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#133829) slloyd


slloyd
senior tag

Èjfèlig Doom VFR pörgött.
Nagyon ott van az a játèk ès már az èmelygèseim is megszűntek egy ideje.
Nem hiába szokni kell a VR-t főleg a pörgős alkotásokat :)
Most meg már a munkahelyen kezdek.
Ááá nem is vagyok fáradt...
De minden perce megèrte :DDD

(#133830) Djuree válasza oriic (#133827) üzenetére


Djuree
félisten

jól hangzik, még mindig a bad company 2 a legjobb bf sztem, az azóta megjelentek csak halvány próbálkozások. egyik sem tudott lekötni hosszabb ideig.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#133831) slloyd válasza Djuree (#133830) üzenetére


slloyd
senior tag

Akkorát csalódtam a bf1 kampányában,hogy èn biztosan nem veszek több bf kátèkot!
Pedig megvan pc re ès ps re egyaránt.
(utóbbi ajándèk volt)

(#133832) A`rpi válasza Djuree (#133830) üzenetére


A`rpi
addikt

Valóban.

Sajnos én relatív későn próbáltam ki, akkoriban már a BF3 is javában futott, így sajnos a Vietnámos DLC már kihaló félben volt PS3-mon.

(#133833) 30z.Samu válasza slloyd (#133831) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem eddig nagyon tetszik.

Sic Parvis Magna

(#133834) #95558144 válasza slloyd (#133829) üzenetére


#95558144
törölt tag

Annyi más játék van, hogy én most félretettem a VR-t kicsit. karácsonykor előkerül. :)

(#133835) LeventeV


LeventeV
senior tag

BF-kor mennyibe kerültek a VR csomagok?
Ha jól emlékszem a sima volt 70K, a kamerás bundle 100K? Valamint a GT Sport Bundle is 100K volt?

(#133836) WongFeiHong


WongFeiHong
senior tag

Sziasztok!

Valaki tapasztalt olyat PS4 PRO-n a Last of Us-nál, hogy mikor zoomolok, villog a kép néhol? (fák stb)
Bármelyik framerate módot választom, ugyanaz. Alap ps4-el eddig nem volt ilyen gondom.

Okozhatja ezt a régi gépről átrakott mentés esetleg? (nem hiszem) Vagy vmi depth of field bug, mert csak zoomolásnál van.

(#133837) Petreszku válasza sutyesz96 (#133814) üzenetére


Petreszku
senior tag

Azért készülj, gatyeszt felkötő nehézségű a játék. Nekem nagyon tetszik, de sokszori nekifutásom ellenére sem jutottam a végére.

(#133838) #95558144 válasza LeventeV (#133835) üzenetére


#95558144
törölt tag

Igen.

(#133839) slloyd válasza 30z.Samu (#133833) üzenetére


slloyd
senior tag

A játèk maga jó csak iszonyú rövid :(
Ès igen ott van az online rèsze is de a bf multitól a hideg ráz...
Olyan lomhán mozog a karakter,hogy egy Rusher nek az borzalom mintha Cod oznèk 2x es lassításban (ès akkor mèg finoman fogalmaztam)...

[ Szerkesztve ]

(#133840) 30z.Samu válasza slloyd (#133839) üzenetére


30z.Samu
félisten

Azt nem tudom, még nem próbáltam. :) Ha aktiválom a 14 napos PSN Trial-t, megnézem. :)

Sic Parvis Magna

(#133841) saelin


saelin
veterán

PC-n ingyenes az Assassin's Creed Black Flag!

Mostmár biztos hogy a következő havi PS+ játék is ez lesz!!44

;]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#133842) vg válasza saelin (#133841) üzenetére


vg
addikt

kb 3 éve már xbox360-on is ingyenes volt

(#133843) Neoteric válasza slloyd (#133839) üzenetére


Neoteric
addikt

Én is rusholok az esetekek nagy részében, de szerintem meg a Battlefieldben van normális mozgás, a CoD meg ugrabugra. Ez teljesen egyéni preferencia, hálisten a WW2-vel kicsit visszavettek, bár szvsz még messze van a CoD2-től, az volt nekem az atyaúristen elég sokáig.

PSN: ne0teric_sAN

(#133844) LeventeV válasza #95558144 (#133838) üzenetére


LeventeV
senior tag

Köszi :R

(#133845) #95558144 válasza saelin (#133841) üzenetére


#95558144
törölt tag

Ingyen se kéne. :(

(#133846) slloyd válasza Neoteric (#133843) üzenetére


slloyd
senior tag

Ahha,...
Ès azt hogy csinálod meg bf-ben hogy berohansz valahova kiszedsz reflexből mindenkit akit meglátsz.
Majd hirtelen egy pl ajtóban megbújó kemper hátbalő amibe nem halsz bele mert ugye mèg mozgásban vagy ès nem talál halálosan.
Ilyenkor ugrok majd levegőben átfordúlva ès becèlozva kiszedem az ellent mire ismèt földet èrek.
Na ilyeneket csinálj meg Bf-ben ! :DDD
Ja ès nem a gagyi Cod okat nyomom hanem Only Cod Ghosts ahol nincs jet pack meg falon futásos robotruhás marhaság..

[ Szerkesztve ]

(#133847) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Mindenkinek meg van a saját műfaja, amit szeret, de azért kár szarozni egy játékot, ami a mostani legjobb FPS széria...

Xbox One: bandymnc

(#133848) slloyd válasza bandi0000 (#133847) üzenetére


slloyd
senior tag

Most,komolyan ez szerinted mennyire èrdekel engem aki nem,hogy távcsövet de mèg reflex irányzèkot sem használ?...
Anèlkül kell pontosnak lenni ! :)
Távcsővel meg reflexel mindenki tud cèlozni :D

[ Szerkesztve ]

(#133849) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Néztétek az új mapokat BF-ben? ez amikor egyik csapat egy hajóról indul, az sztem nagyon egyoldalú, mire kiérünk a partra, addigra a másik csapat be is foglalta az összes pontot

Xbox One: bandymnc

(#133850) Neoteric válasza slloyd (#133846) üzenetére


Neoteric
addikt

Tudom, tudom, te három platformon játszol vele, nagyon nagy spieler vagy benne, van farkas skined, stb, ettől függetlenül nem fogok veled ízlésről vitatkozni. Attól még, hogy neked nem tetszik, mert nehezebb one man armyt játszani, a Battlefield 1 multija még nem lesz rossz.

PSN: ne0teric_sAN

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.