Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#133501) saelin


saelin
veterán

Csak emlékeztetőül: A Monster Hunter World béta este hat órától játszható, egészen kedd este hatig.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#133502) Prowler válasza Kendek (#133490) üzenetére


Prowler
senior tag

Jogos, pár száz órát már beleöltem korábban, sok meglepetést már nem tud okozni.

Most a Mad Max-et kezdtem el, elsőre nagyon bejön a cucc. :K

Veremivadék Undorkutya

(#133503) zooltan8 válasza Bati0501 (#133499) üzenetére


zooltan8
csendes tag

Nekem először volt 1 éves mert éppen BF volt és 13,5 k volt, utána megjött a gép próbáltam aktiválni a 14 napot, nem fogadta el :(( Fordítva lehet működik ha először trial és utána ha veszel egy éveset hozzáadódik :)
Viszont ha lejár az egy évem és nem lesz Ps plus-om akkor vajon fel fogom tudni használni még azt a 14 napot? :F

(#133504) TazLeacher válasza zooltan8 (#133503) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

nem

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#133505) szallasi007 válasza saelin (#133501) üzenetére


szallasi007
őstag

Írd már le kérlek hogy kell ezzel a csodával játszani mert én rettenet béna vagyok vele.

Konkrétan minden bevezető hello szia nélkül bedob a játék közepébe el félkész karakterrel, és nyűtögetem a cuccokat, aztán megtámad egy horda dinoszaurosz amiből az egyik bugos és konkrétan nem tudom megölni majd a földalól!!!!WTF?!?!?! kiugrik egy fél hegy méretű dög és meghalok kissé ingerülté tesz. Aztán menet közben megjelenik hogy nyomjam meg az középső egér gombot - első játék ami pcről lesz konzoláítirat és nem fordítva? - és hogy szintet léptem és milyen jó nekem, csak az nem esett le hogy hol találom meg a skill fát vagy bármi ami a szintlépéssel együtt jár.

Pl.: miért nem látom mennyi hp-ja van a dögöknek? Mi a sztori? Legalább az elejétől lehetne játszani, 20 perc játékidő, aztán mi van? Most konkrétan örülök hogy nem rendeltem elő mert ez így ebben a formában egy foskupac számomra

(#133506) 3L1T3 válasza szallasi007 (#133505) üzenetére


3L1T3
addikt

Ezek szerint sose jatszottal MH-val!

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#133507) TazLeacher válasza 3L1T3 (#133506) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Én se...néztem videókat, de azon kívül, hogy szét kell csapni a nagy dögöket és lehet csinálni karaktert, meg van valamiféle loot rendszer, nekem nem jött át több.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#133508) RangerFox


RangerFox
Topikgazda

Vélemény a Monster Hunter World-ről, miután megöltem mind a három szörnyet. Mielőtt belekezdek, szeretném leszögezni, hogy nem vagyok nagy MH-s, de az összes 3DS-re, illetve a PsP-re megjelent résszel játszottam.

Szerintem a sorozat ezzel a résszel eljutott arra a szintre, amilyen mindig is akart lenni. Most nincs hátráltató gyenge hardver, vagy béna kezelhetőség. És ez valami kurvajó. Egyszerűen leírhatatlan, mennyivel jobb és élvezetesebb így játszani Monster Hunterrel. Az első videók alapján féltem a grafikától, elég ótvarul nézett ki. De most a Béta idejére egész szépen kicsinosították. Gyönyörű tájak és a környezet nagyon szép egységesen, valamint tele van élettel! Nem ez a legszebb játék, amivel Ps4-en játszottál, de a grafikára nem lesz panasz.

Látszik, hogy sokkal befogadhatóbbá tették a játékot, telepakolták kényelmi funkciókkal, átláthatóbb az egész, engedékenyebb is a játék, valamint könnyebb, mint az elődök voltak. Ettől függetlenül van benne kihívás, és biztos vagyok benne, hogy ezeknél sokkal nehezebb szörnyekkel is lesz dolgunk. Alap Hunter gear szettel + az Evergreen Blade-del elsőre sikerült megölnöm a szörnyeket, ezt a fegyvertípust ajánlom a kezdőknek, nagyon hatásos és sokoldalú fegyver. A Béta ideje alatt kipróbálom mindegyik fegyvert, de már a videók alapján is láttam, hogy számomra ez lesz a befutó.

A játék nem egy hack'n slash, gondolkodni is kell, mielőtt nekirontasz minden szörnynek, figyelni kell a környezeti lehetőségeket, csapdákat felállítani, elterelni a szörny figyelmét... Az előző részekhez képest sokkal folyékonyabb lett a játékmenet, jobban meg lehet lovagolni a szörnyeket, a szörny vs szörny elleni harcok is nagyon látványosak. Van benne pár bug, például szörny fele a sziklában van egy ideig, de semmi komollyal nem találkoztam.
Így elsőre nagyjából ennyi, számomra biztos vétel lesz (csak sajna a vizsgáim miatt nem lesz erre időm, plusz a felhalmozott játékaimon is végig kéne rágnom magam először...). Na majd meglátom, lehet mégis pre-order lesz. A multis részét még nem próbáltam a játéknak, arról nem tudok még beszélni.

(#133509) erahurka


erahurka
félisten

GT Sport mostanában akár naponta többször is összeomlik ezzel a hibakóddal: ce-34848-0

Mit jelent ez? Lehet valamit kezdeni vele? :F

:R

(#133510) Bati0501


Bati0501
őstag

30z.Samu: Igen, később összeadódik, de most itt az elején nem mindegy a sorrend.

Ezért se tudta aktiválni zooltan8. Sajnálom zooltan8, hogy így jártál. : /
Akkor fogod tudni felhasználni ezt a 14 napot, ha csinálsz egy új fiókot (meg utána még egyet, és megint... pont tegnap láttam egy ilyen vidit yt-on, vmi olyasmi címmel,h hogyan szerezz éves ps +-ot ingyen, e havi vidi és már több millióan nézték meg... az a nagy trükkje a srácnak,h mindig új profilt csinál. :DDD )
Csak ha új profilt csinálsz, akkor ugye azon nem lesznek rajta azok a játékaid, amiket már megvettél, így meg sok értelme ugye nincsen.

(#133511) mettek válasza szallasi007 (#133505) üzenetére


mettek
addikt

En 10 percet toltam ps4-en. Eleg is volt. Delete.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#133512) saelin válasza mettek (#133511) üzenetére


saelin
veterán

A MH mindig ilyen játék volt. Vagy utálták vagy szerették.

Én a multit akartam kipróbálni, de sehogy nem akart összejönni. Egyedül a takony rexet nem tudtam megölni, annyi dmg kell bele.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#133513) #20844032 válasza hjtz4t3wrseg (#133483) üzenetére


#20844032
törölt tag

Persze(gondolom adott a modell).

(#133514) neato3loco válasza RangerFox (#133508) üzenetére


neato3loco
senior tag

Soha nem játszottam vele, most nem is fogok betazni de nekem a videók elegek voltak hozzá hogy előrendeljem. Majd együtt játszunk ezzel a sokak szerint "sz#rral".

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#133515) bozont válasza szallasi007 (#133505) üzenetére


bozont
veterán

Nem tudom mit csináltál, de engem a karaktergenerálás után a menübe dobott. Ott single kampányt választottam, mert még én sem játszottam vele és a videók alapján ilyen Dark Souls stílusnak tűnt, szóval tudtam hogy csak óvatosan a harcoknál. A beginner küldetés mondjuk nem volt nehéz. A többit meg majd megnézem még. Mondjuk ami nem tetszik, hogy időre megy a küldetés, az ilyet sosem szerettem. Nincs sok idő a felfedezésre.
Nekem tetszik, de megvenni még nem fogom. Van más játék a listámon ami jobban érdekel most. Majd később.

(#133516) szallasi007 válasza bozont (#133515) üzenetére


szallasi007
őstag

Oké, szóval ezen a részen túljutottam, most ugye te sem gondolsz ennyire gyöksinek hogy a menü és a nyelv beállításán akadtam ki? Az hogy mouse 1-2-3 gombokat nyomkodjam látom nem fogott meg egy konzolon :D
A karaktergenerálást se vitték túlzásba, van 8 féle arc és köszönjük, komolyan? Nem tudom mennyi videót néztél a játékból de konkrétan ez a rész a három "nehézség" már hetek óta kint van youtube-on. Nekem ez nem demo, ez a gyere hülyegyerek nézd meg mi volt a videókban.
Grafika: akinek ez nem csúnya 2018-ban hát nem tudom de ez nekem psp szintű grafika.

Értem én hogy fantasy, de ez egy kutyvasz - csak úgy belecsöppensz valamibe aztán nyomkodod a gombokat. Régen a demo felvezette a történetet, mi miért történik melyik gomb mire jó stb, nem az van hogy szedem fel a földön a tonna számra növő növényt és kiírja hogy majd jó lesz főzeet csinálni belőle, tényleg már azt hittem csak gazolni kell?! Azt meg már nem írja ki hogy hogyan miként hol stb.
Meghalok mert a dinoszaurusz a föld alól kilő? Dodge-ot meg felejtsem el mert megnyomom és olyan latency van benne hogy konkrétan másodpercek telnek el a gomb lenyomása meg a dodge animációja között. - ezeket ti tényleg nem érzitek?

Gondolom a korábbi részeknek csak volt valami story-ja nem csak mentél és cséphadartál.
Ezért kell majd AAA árkategóriát fizetni? 2018-ban, ne már
Mindegy akinek tetszik annak tetszik akinek meg nem, mint nekem azok meg veszik meg.

(#133517) pockhome válasza szallasi007 (#133516) üzenetére


pockhome
senior tag

Végigtoltam a story beginner küldetését, ennyi volt. (meguntam)
Grafika szerintem is elég silány.
De ez béta, lehet maga a játék szebb/jobb lesz :))

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#133518) Rage47 válasza pockhome (#133517) üzenetére


Rage47
veterán

én is, aztán töröltem. örültem ennek a bétának, mert így legalább láttam, hogy nem kell megvennem :D a trailerek alapjá nagyon bejött pedig

(#133519) leslieke válasza marilllyo (#133491) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem új, és tetszik az ötlet. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#133520) sutyesz96 válasza leslieke (#133519) üzenetére


sutyesz96
őstag

Lehet noob vagyok, de hol lehet kipróbálni az új MH-t

Ezek alapján levonja az összeget, nem? :F

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#133521) SH4D0W2011 válasza sutyesz96 (#133520) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Store-ból tölthető a béta Plus-osoknak.

(#133522) zooltan8 válasza Bati0501 (#133510) üzenetére


zooltan8
csendes tag

Majd megajándékozom vele azt az ismerősömet aki ezután fog belépni a PS világába :D de kiszámoltam és így pénz/hónap-ra vetítve jobban jöttem ki hogy megvettem 13500-ért 1 évre mint ha vártam volna egy hónapot és utána veszem meg 18-ért, ez nyugtat :))

(#133523) sutyesz96 válasza SH4D0W2011 (#133521) üzenetére


sutyesz96
őstag

Áh, plusosoknak! :B

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#133524) Bati0501 válasza zooltan8 (#133522) üzenetére


Bati0501
őstag

Nem akarom elvenni az örömöd, de bárki megkaphatja a 14 napos ingyen tagságot. :D

(#133525) bozont válasza szallasi007 (#133516) üzenetére


bozont
veterán

Nem tudom, lehet én valami másik trial-t töltöttem le, de ilyen problémákkal nem nagyon találkoztam amit írsz. :D De a karakter generálásnál írja is, hogy a teljes játékban bővebb lesz, de most csak egy beta. Örüljünk hogy ennyi választási lehetőség is van. Ez a trial kb arról szól, hogy kipróbáld nagy vonalakban milyen lesz maga játék (harcrendszer, mechanika, játékmenet, grafika stb.), arra bőven jó ez attól hogy videó formában már lehetett látni. ÉS igen, ez most kb a bedobtak a közepére szitu. Szerintem nagy mélységű sztorit sem érdemes várni, itt inkább a szörnyvadászaton van a hangsúly, ahogy a címe is utal rá. Bár a régebbi Monster Huntereket nem ismerem, de majd valaki tapasztaltabb megmondja mi a helyzet a történettel.
Nekem játék közben kíírt, elmondott minden infót amire szükség volt és ha bármi új szituáció jött elő, akkor már dobta is a tooltip-et. Ilyen egérkiosztás-t egyáltalán nem láttam (nincs véletlenül egér kötve a PS-edre?), csak a kontrollerét (ugye nem az R1-R2-R3 -ra gondolsz?). Dodge az ilyen, ezzel a késleltetéssel akarják imitálni, hogy állig páncélban dínó nagyságú fegyverrel azért nem lehet csak úgy 5métert arrébb teleportálni egy szempillantásra.
A grafikában mondjuk egyet értünk, nem tudom a véglegesben javul-e, de ez valahogy nem az igazi. Az zavar a legjobban, hogy messze nem 1080p-ben fut és eléggé homályos az egész. :(

[ Szerkesztve ]

(#133526) RangerFox válasza szallasi007 (#133516) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Azért van kint hetek óta yt-n, mert volt egy tucat ember, akik lehetőséget kaptak arra, hogy kipróbálhassák ezt a hivatalos béta előtt. Kb mindegyik játéknál van ilyen, csak sok kiadó nem enged felvételt készíteni a játékukról, most ők engedték. Így meg mindenkinek van lehetősége kipróbálni. A grafika nem a legszebb, ha nem vársz el minden játéktól HZD szintet, akkor ez is elfogadható, az előző részekhez képest pedig nagyságrendekkel szebb és nyitottabb, azért nem kell a PsP-s grafikával túlozni... Lesz benne story, story trailer is van amúgy a játékhoz :) A karaktergenerálás meg nem végleges, a teljes játékban olyan karaktert fogsz csinálni, amilyet csak szeretnél (erről is van fent videó).

Konkrétan kézen fogva kísér el az első szörnyhöz a játék, ott minden kombót és item használatot megmutat (szép nagy ikonokkal a képernyő közepén jelzi őket). Sajnálom, hogy 17k-t kell fizetni egy olyan játékért, amibe több száz órát lehet rakni, sajnálom hogy szerinted nem éri el a tripla A színvonalat. Persze nyilván nem mindenkinek való (de most amúgy komolyan, melyik japán játék való mindenkinek?), pont ezért van a béta, mindenki kipróbálhatja magának, a látottak alapján aki szereti az ilyen stílust, azt meggyőzte, aki meg vakon vágott volna bele, azt meg arról győzte meg, hogy neki nem kell.

Amúgy nem kötözködésből, de milyen játékokkal szoktál játszani? :)

[ Szerkesztve ]

(#133527) szallasi007


szallasi007
őstag

Nem kötözködésből írtam amit írtam nekem ez nem jön be - lehet nem kellett volna beírnom ide de hát noh csak egy fórum :)
Nincs egér rákötve, ha már konzol akkor nem csalok.
Azzal játszok ami tetszik: HZD, Origins, Andromeda,TLoU, Uncharted,Dishonored,Knack,Division, Diablo 3, WoT. Amivel lehet hosszú órákat tolok van amit meg többször végigjátszom. Nem nekem készült ez a játék, de szerintem itt engedjük is el a dolgot ;)
Lesz akinek tetszik és ez a fontos.

[ Szerkesztve ]

(#133528) sutyesz96 válasza RangerFox (#133526) üzenetére


sutyesz96
őstag

Engem csak annyi zavar, hogy bétához miért kell ps plus? :)

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#133529) bozont válasza szallasi007 (#133527) üzenetére


bozont
veterán

Azzal nincs is semmi baj ha nem tetszik, nem is az ellenkezőjéről akarlak meggyőzni, csak a leírásodból tényleg úgy tűnt mintha nem is egy és ugyanazzal a bétával játszottunk volna. :R

(#133530) 3L1T3 válasza RangerFox (#133508) üzenetére


3L1T3
addikt

Játszottam kb az előző összes résszel. Én nagyon várom, direkt csak 2 küldetést csináltam meg. Nem akartam gyűjtögetni, hogy maradjon élmény a véglegesre. Legyen már Január 26 :D :C :C :C

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#133531) slloyd


slloyd
senior tag

Èn is kipróbáltam közben.
Egèsz jó.
Bár èn kihagyom mert ez nagyon nekiülős sok órás game szerintem.
Ennyi szabadidőm azèrt nincs amennyit a játèk igènyelne.
Viszont nagyon tetszik a MH atmoszfèrája.
Amúgy mièrt kell ilyen bazi nagy kardot tervezni?
Szinte az egèsz karaktert kitakarja már...

[ Szerkesztve ]

(#133532) 3L1T3 válasza slloyd (#133531) üzenetére


3L1T3
addikt

Japán játék, ez is hozzá tartózik. Nem vagyok egy japán kedvelő, de mindig is imádtam, hogy az MH-ban ennyire baszó fegyverek vannak. :DDD

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#133533) slloyd válasza 3L1T3 (#133532) üzenetére


slloyd
senior tag

Èn megèrtem,hogy erőt akarnak vele sugallni,na de na....
Fele akkora is elèg lenne ès akkor mèg a karakter animációi is rendben látszanának.
Viszont meglepetèsemre nem is csúnya ez a játèk amúgy ahogy azt pár hsz el feljebb olvastam :)

(#133534) zooltan8 válasza Bati0501 (#133524) üzenetére


zooltan8
csendes tag

Hát akkor tényleg mindegy :D :D Nem baj, jól jártam így is :))

(#133535) RangerFox válasza slloyd (#133531) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Hát 6 méter magas sárkányokhoz 5 méteres kard dukál minimum :B Amúgy sok szörnynél előny, ha hosszú a fegyvered, könnyebben eléred őket, több sebzést osztasz ki.

(#133536) Rigormortiis válasza RangerFox (#133535) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Én imádtam a psp-s részeket, egyikbe sem tettem 100 óránál kevesebbet, ez is tuti vétel lesz. Azóta nem tudom, hol tart a sorozat, mivel eddig N exkluzív részek voltak, de ha csak a psp-s szintet hozza, engem már megvettek.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#133537) saelin válasza Rigormortiis (#133536) üzenetére


saelin
veterán

Hülyeség amit beszélnek. Egész jól néz ki a játék. Amibe bele lehet kötni az a fakó színvilág, semmi kontraszt nincs a színek között és az árnyékok sem elég dominánsak. Valami a fényekkel nem stimmel, ezt éjszakai missziókon lehet igazán megfigyelni.

A pro tulajok 3 grafikus beállítás közül választhatnak:
- Prioritize Performance; a framerate az elsődleges szempont, nincs super sampling.
- Prioritize Resolution; 4k-ban renderel és azt skálázza vissza 1080p-re (supersampling).
- Prioritize Graphics; javít az árnyékokon, több objektum jelenik meg a látómezőben.

Őszintén szólva a 3 opció között nem sok különbség van... Egyedül a Resolution opciónak látom értelmét, mert a framerate rendben van pro-n és a Graphics sem ad gyakorlatilag semmit hozzá. Szóval egy opciót kivéve a többi parasztvakítás.

Szerk: Egyébként nem kizárt, hogy Pc-n milliószor jobban fog kinézni.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#133538) #95558144 válasza pockhome (#133517) üzenetére


#95558144
törölt tag

A béta állapothoz képest grafikán már nem változtatnak a végleges játékban. Csak bugpucolás, optimalizálás van, érdemi változtatás a kódban már nincs.

(#133539) Theory66


Theory66
aktív tag

Sziasztok!

Gyereknek ps+ kell karácsonyra, a szülői accountra kellene aktiválnom vagy a sajátjára? Ha a szülői(elsődleges) accountra vagy a sajátjára teszem, a gépen levő többin is lehet használni vagy így is kell megosztás?

[ Szerkesztve ]

(#133540) LeventeV válasza Theory66 (#133539) üzenetére


LeventeV
senior tag

Ha az elsodlegesre veszed akkor megosztja a plusz tagsagot az osszes, az adott gepre bejelentkezett felhasznalo kozott.

Viszont ha jol remlik a pluszhoz jaro havi jatekok nem fognak ugy menni.

[ Szerkesztve ]

(#133541) saelin


saelin
veterán

Látom sok új, a Monster Hunter-el eddig nem játszó player próbálná ki a bétát, de mivel nincs benne rendes, szájbarágós tutorial, így kb el vannak veszve. Találtam a capcom MH oldalán egy a bétára kihegyezett manualt. Aki még adna neki esélyt, mert elsőre érdekelte, annak itt egy link: [link]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#133542) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Tegnap végre értékes pillanatokat tölthettem el a Horizon Zero Dawn Complete Edition-el..

Megérte rá várni. Nagyon jó. A Witcher 3 is nagyon tetszett, úgyhogy gondoltam, hogy ez is fog.

Viszont egy kérdés, hogy a side quest-ek mikor nyílnak meg? Vagyis mikor és hol tudom őket felvenni? Mert eddig csak a story haladt, meg csak úgy szimplán vadászgattam, hogy a szintem legyen nagyobb. Vagy hogy tanácsos végig játszani?

(#133543) Ramoskaa válasza Atomgeszi (#133542) üzenetére


Ramoskaa
senior tag

Nem tudom ki hogyan csinálta ,de én az elején megcsináltam pár story-t amíg nagyobb mapom lett, utána szintem szerint a sidequesteket csináltam. Ha beleuntam picit folytattam a sztorit , valamelyik sidequest amúgy is nagyobb szintet igényel. De én most besokalltam ,túl nagy lett a map :/ :D

Ha elolvastad az üzenetem, kérlek vedd a fáradságot és válaszolj!

(#133544) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Olyan 7-8 órát játszottam összesen a PS-sel, azt kell, hogy mondjam eddig nagyon bejön! :D Azon gondolkodtam tegnap, hogy lehet már tavaly kellett volna egyet venni, amikor jött az első megérzés, hogy kéne egy konzolt venni. :))

Sic Parvis Magna

(#133545) WaterWave válasza 30z.Samu (#133544) üzenetére


WaterWave
veterán

főleg ha multizol :D

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#133546) 30z.Samu válasza WaterWave (#133545) üzenetére


30z.Samu
félisten

Fogok majd, de szerintem majd csak január körül. :) FPS-nél még gyakorolni kell, de már határozottan jobban megy a célzás. Tegnap Resident Evil 7-tel játszottam, már tudtam heady-ket osztogatni a szörnyeknek, meg Jack-nek is. :D Viszont a Boss fight-al megszenvedtem kicsit. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#133547) WaterWave válasza 30z.Samu (#133546) üzenetére


WaterWave
veterán

Elején én is szenvedtem mint malac a jégen, aztán bele lehet jönni

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#133548) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

GT Sportban hol tudom beállítani, hogy legyen visszapillantó tükör, ha "orr nézetben" vezetek?

(#133549) Shamat válasza Gabesz1019 (#133548) üzenetére


Shamat
aktív tag

Sajnos sehol. :(

DEAD LIKE ME

(#133550) Gabesz1019 válasza Shamat (#133549) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Köszi. Akkor ezért nem találtam sehol. Remélem egy frissítéssel elérhető lesz majd. Nekem nagyon hiányzik, kormánnyal ez a nézet jön be a legjobban.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.