Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#133301) Kozs


Kozs
tag

Sziasztok.
Az öcsémmel szeretném megosztani a ps plusomat, valamint játékaimat. Az összefoglalóból, addig eljutottunk, hogy az ő gépén az én accountom az elsődleges, az övé pedig a másodlagos, az én ps-emen pedig az saját accountom nincs elsődlegesnek beállítva.
De sajnos nem kapja meg a plusomat.
Az lehet a probléma,hogy az én accountom angol az övé pedig magyar? Vagy csak elrontottunk valamit?
Köszi ;)

Olyan nincs,hogy valami nem sörnyitó

(#133302) RangerFox válasza oriic (#133273) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Na ez egy nagyon jó hír, pont most akartam megvenni a 4. részt meg a rebootot akcióban, így legalább teljes képet fogok kapni a sztoriról :D

Más: Aki képben van a MGS univerzummal, és végigjátszotta az V-öt, az dobjon már meg privátban. Most játszottam végig, és lenne két kérdésem ezzel kapcsolatban.

(#133303) dollarZ18 válasza RangerFox (#133302) üzenetére


dollarZ18
tag

MGS-s téma jöhetne ide is, engem is nagyon érdekel :D

(#133304) front3r válasza 3L1T3 (#133225) üzenetére


front3r
őstag

A Sony nem ezt csinálja, mert több millió felhasználót haragítana fel, hogy rákényszerítik az új hardverek vételére. Üzleti csőd lenne.
Bizony az alap PS4-et fogják támogatni a generáció végéig.

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#133305) erahurka válasza front3r (#133304) üzenetére


erahurka
félisten

Meg fogják oldani, PS3-on is elfutkároztak olyan játékok mint a Watch Dogs vagy a GTA V. Mondjuk ahogy utóbbi online módban kinézett az a generáció megcsúfolása volt, kb. a San Andreas kimaxolt szintjét hozta, de szépen futott :DDD

(#133306) Scholes9 válasza oriic (#133283) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Jöhet :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#133307) #20844032 válasza Kozs (#133301) üzenetére


#20844032
törölt tag

Tehát akkor százmillimodszor is: nem az account elsődleges, hanem a gép elsődleges. Ha ez meglenne, akkor nyilvánvalóvá válna, hogy az ő accountjának is be kéne elsődlegesre álltania a gépét.

(#133308) Maxell014


Maxell014
senior tag

Sziasztok

Szeretném lecserélni a tv-t. Ezzel kapcsolatban lenne az a kérdésem hogy ps4 pro-nál mekkora probléma lenne ez hogy 1080p-ről 4k-ra lépnék ?

(#133309) Bati0501 válasza Maxell014 (#133308) üzenetére


Bati0501
őstag

Pont a pro-t találtak ki a 4k-hoz. :)

(#133310) Kendek válasza Maxell014 (#133308) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Már miért lenne probléma? A Pro-t direkt 4K TV-khez adták ki.

<-ƘƘ->

(#133311) Kozs válasza #20844032 (#133307) üzenetére


Kozs
tag

Tehát akkor az ő gépét kell az én accountomon is valamint az ő accountján is elsődlegesre állítani. Köszönöm szépen

Olyan nincs,hogy valami nem sörnyitó

(#133312) lazioforever


lazioforever
tag

Sziasztok.

Én is beléptem a PS4 táborba. Már úton van a gép, a karácsonyi leállás nálam non-stop játékkal fog telni. :D (na jó, azért a bejglire hagyunk időt :DD )

Három kérdésem lenne, ebből kettő játékokkal kapcsolatos:
1 . Driveclub vagy Project Cars? Melyiket érdemesebb beszerezni elsőnek? (GT S még drága, majd a későbbiekben ráállok arra is) Kinél melyik a favorit, és milyen szempont a döntő?
2. tudnátok pár, kimondott single play játékot mondani, amit nem érdemes kihagyni? Én leginkább egyedül játszom, multi dolgok nem nagyon hoznak lázba.
3. átállítható a gép offline módba? Úgy értem, bekapcsolás után elvileg automatikusan csatlakozik a netre, igaz? Ez a mód kikapcsolható? Vagy állandó netkapcsolat szükséges?

Előre is köszönöm a segítséget! :R

(#133313) airm92 válasza lazioforever (#133312) üzenetére


airm92
csendes tag

1. Driveclub, ha már PS szvsz ;]
2. Uncharted sorozat. Ma kezdtem el a 4-et, de wcre se bírok kimenni, annyira jó a story meg az egész :DDD
Horizon: Zero Down. :)

*PSN:hmate92

(#133314) RangerFox válasza RangerFox (#133302) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Köszönöm a segítséget! ;)

(#133315) Imilenni válasza lazioforever (#133312) üzenetére


Imilenni
addikt

Bloodborne (From játék)
Úgy tudom nem szükséges hozzá folyamatos net kapcsolat!

Press "F" to pay respects.

(#133316) Zolom89


Zolom89
senior tag

Hali

Egy kis multimédiás segítség kellene.. a pro az megbírkózik a 4k-s uhd HDR blu-ray lemezzel is?

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#133317) Batyops válasza Zolom89 (#133316) üzenetére


Batyops
aktív tag

Nem

(#133318) saviola83_21


saviola83_21
csendes tag

Sziasztok! Segítségeteket és a tanácsaitokat szeretném kérni. Úgy néz ki végre sikerül beruháznom 1-2 hónapon belül egy konzolra. Első az hogy 90 max 100k van rá keret ebből kellene kihozni valami jó. Egyenlőre nem sikerült dönteni az Xbox és a Ps között remélem ti tudtok segíteni. Igazából soha nem voltam egy nagy játékmester Pc-n sem így nincsenek nagy játék igényeim. Amivel kb évek óta játszok vagy játszottam az Pro Evolution Soccer és az NBA2K (amíg elérhető volt PC-n is). Soha nem mozgattak meg a mászkálós stratégiai vagy FPS játékok így nem is ezekkel játszanék abban a kevés szabadidőmben amim van inkább a két fentebb említett játékkal(nem mondom persze ha hozzá jutok pár igazán népszerű játékhoz nem próbálnám majd ki majd de nem ezek a fő szempontok nekem). Nem tudom pontosan a tárhely a konzoloknál mennyire fontos, gondolom csak ha letöltesz valami játékot mert ha eredeti lemezről játszol akkor gondolom arról kezeli a játékot (ha rosszul tudom majd kijavítotok). Szóval röviden Amivel kb biztosan játszanék az a PES 2018 és az NBA2K 18. Mennyire fontos hogy 1TB-os vagy 500 GB legyen a konzol valóban annyival jobban megéri a nagyobb hogy annyival többet is adjak érte ilyen szempontok mellett. Xbox vagy PS. Melyiknek jobb az online játszhatósága és a játékosbázisa hogy ha a 2 fentebb említett játékkal online szeretnék játszani. Köszönöm válaszaitokat előre is!

(#133319) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Hátha valakinek újat mutatok...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#133320) xcsaba1975 válasza lazioforever (#133312) üzenetére


xcsaba1975
tag

1. Project cars. Csak hogy könnyebb legyen dönteni. :)

(#133321) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

From Software új játékáról teaser?? [link]

Live-Die-Respawn

(#133322) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Death Stranding bemutató - 8 perc. Ok ez most még jobban WTF! o.O

Live-Die-Respawn

(#133324) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ha valakiket érdekel:

The Game Awards 2017 - Az összes bejelentés és trailer egy helyen

Live-Die-Respawn

(#133325) Kendek válasza TazLeacher (#133319) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Azt tudja valaki, hogy mi a különbség a CUSA 07377 és a hazai 07378 között? Mert fura, hogy ennél a játéknál ennyire feltűnően jelezve van.
Azt látom, hogy a nyelvek és a telepítési méret:
- angol, olasz, spanyol, francia 47,96 GB
- orosz, angol, lengyel 46,62 GB
De még valami? :F
Nekem mondjuk a Zavvi-tól is lemezen az UK-s 07377 jött, mint amilyen az ottani Store-os verza.
Szerencsére a DLC-kkek nem lesz gond:
Content is compatible with Product ID CUSA07377 (English-French-Italian-Spanish) and Product ID CUSA07378 (English-Polish-Russian).

Amúgy a Hellblade: Senua’s Sacrifice is megkapta az első akcióját (6.490 Ft). :C

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#133326) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Fortnite-ba jött egy 50v50 mód. [link]

Live-Die-Respawn

(#133327) Xaels


Xaels
félisten

Death Stranding uram atyám. Látom lemaradtam. :B :B

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#133328) Prime110 válasza oriic (#133322) üzenetére


Prime110
aktív tag

Szerintem Kojima új univerzumot akar mindenképpen teremteni, ezért tűnik őskáosznak ez a játék egyelőre. De amíg egy gameplay-t pillanatot nem látni, addig itt nem is lehet miről beszélgetni.
(az ingame grafika azért rendben van) :)

(#133329) gianni85 válasza oriic (#133322) üzenetére


gianni85
veterán

Nem gyengén wtf. Kojima eléggé elborult :)

(#133330) ProEvoFan válasza Xaels (#133327) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ne már.Ez is egy szar exkluzív cím lesz.Minek az?Nem az a lényeg egy konzolnál.A 70 millió eladott ps4 meg csak átverés. ;]
Fingom nincs mi akar lenni ez a játék, de most már jó lenne belőle egy gameplay :K

[ Szerkesztve ]

(#133331) sp8787


sp8787
addikt

Toltheto a Monster Hunter: World Beta
MHWB

(#133332) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Egy kicsit hosszabb élménybeszámoló következik, ami lehet hogy nem lesz annyira összetett a reggeli kómaság miatt ( ;] ), de azért próbálkozom. :D

Na szóval hazahoztam a Drágaszágot, de mielőtt eszeveszetten szétkaptam volna a dobozt még ettem pár falatot és elmentem fürdeni. :D Valahogy éreztem, hogy ezeket feltétlenül meg kell tennem, mielőtt kiveszem a PS-t a dobozból. :D Miután ezekkel végeztem, komótosan felsétáltam a szobába, szépen kicsomagoltam a gépet a dobozból ( ;] ) és szépen összedugdostam a dolgokat. Bekapcsoltam, végig szenvedtem magam a beállításokon, szépen bedugtam a DS-be az earpods-ot, amíg feltelepült az első játék (Resident Evil 7). És végül elérkezett a várva várt pillanat, fél óra szöszölés után végre elkezdtem arra használni a gépet, amiért meg lett vásárolva.

És abban a pillanatban PC-s hősünkben hirtelen átszakadt egy erkölcsi gát.

Beszippantott teljesen, pedig ismerem a játékot, PC-n egyszer végigvittem, de valahogy mégis más volt. :D Elképzelhető, hogy az is hozzátett, hogy controller-el játszottam, ami nekem még felér egy kihívással. :D Meg valahogy mintha a hangok is kicsit másabbak lennének, mint PC-n, nem azt írom hogy teljesen más, de volt 1-2 effekt, aminél felkaptam a fejem, hogy ez nekem új. Lehet, hogy olyan régen játszottam a játékkal, hogy kiestek a dolgok. :D Aztán úgy voltam vele, hogy most már jó lenne megnézni a BF 1-et is, ha már megvettem és az abból a szempontból is új élmény, hogy nem játszottam vele soha. Megcsináltam a pilóta emberes küldetést, repülővel célozni és lőni még nehezebbnek tűnt, mint hogy mászkálok és szórom az ólmot. :D De a végére picivel jobban ment már, kicsit könnyebben ment a célzás. Kb éjfélig játszottam majdhogynem egyhuzamban, lett volna még kedvem játszani, hajjajj. :D De sajnos 5.40-kor kelnem kellett, menni kell melóba, aludtam szűk 5 órát, de megérte. :D Összességében mindkét játéknak nagyon tetszett a grafikája, de mondjuk nem is vizslattam a részleteket, hanem tényleg csak játszottam. Viszont egyáltalán nem volt olyan dolog benne, ami bántotta volna a szemem, sőt. Kellemesen csalódtam ebben a masinában, úgy érzem szoros barátságot fogunk mi ápolni egymással, pláne miután belejöttem az FPS játékok irányításába is. :D Későbbiekben pedig a Last os us-t is elkezdem. :) Hirtelenjében ennyi. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#133333) sp8787 válasza 30z.Samu (#133332) üzenetére


sp8787
addikt

;] :D :D :D ;] :D :D :D :D :D :D :D :) :D

(#133334) TazLeacher válasza Nayrobi (#133323) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Egyre jobban úgy érzem, hogy nem lesz már karácsonyi leárazás...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#133335) Scholes9 válasza 30z.Samu (#133332) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Last of Us után meg jöhet az Uncharted széria :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#133336) 30z.Samu válasza Scholes9 (#133335) üzenetére


30z.Samu
félisten

Így van. :)

Sic Parvis Magna

(#133337) #95558144 válasza TazLeacher (#133334) üzenetére


#95558144
törölt tag

Hogy a viharba ne lenne? Akkora Winter Sale lesz, hogy majd csak nézünk!

(#133338) Scholes9 válasza lazioforever (#133312) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Last of Us, ha kimaradt anno, na meg a Bloodborne. Ezeket is vétek lenne kihagyni :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#133339) Imilenni válasza Kendek (#133325) üzenetére


Imilenni
addikt

Jah engem is érdekelne!
Főleg hogy melyik a cenzúrázott...

Press "F" to pay respects.

(#133340) bbdzyx válasza Xaels (#133327) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Akármi is lesz ez, az eddigi trailerek zseniálisak!

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#133341) Trash


Trash
tag

Ezzel van valakinek tapasztalata? [link]
Vagy valami egyéb más olcsó bevált töltő valakinél?

(#133342) Neoteric válasza saviola83_21 (#133318) üzenetére


Neoteric
addikt

Ha 2-3 játékot akarsz csak feltelepíteni, akkor felesleges kifizetni az 1TB-os többletköltségét, elég lesz az 500GB-os is. Viszont a játék minden esetben feltelepül, lényegtelen, hogy lemezesen vetted-e vagy digitálisan. A PS4 játékosbázisa mérföldekkel nagyobb, így sanszos, hogy ezekben a játékokban is hasonlóan alakul a helyzet, bár nem tudok bizonyítékról, mint pl ami van Battlefield 1 esetében. PlayStation topikban nyilván nem fogunk Xboxot ajánlani, de azért szerintem nézegesd meg azt az oldalt is, hasonlítsd össze a kontrollereket, van akinek ez áll kézre jobban, van akinek amaz. Konzolvilágnál most akciós pl az 500-as slim, 80-ért már elhozhatod, de tuti, hogy lesznek még Karácsonyi akciók itt is és máshol is, így ha nem sürgős akkor én kivárnék még 1-2 hetet és nyitva tartanám a szemem.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#133343) saelin válasza nFlex (#133288) üzenetére


saelin
veterán

Alap esetben a ritkán használt alkalmazások/játékok ikonját eltűnteti a ps4, hogy átlátható legyen az app választó menü (nem jut eszembe most a neve).

Itt tudod kikapcsolni:
Settings -> System -> Limit Number of Content Items on Home Screen. Pipa ki és nem tűnik el semmi.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#133344) ProEvoFan válasza TazLeacher (#133334) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Csak nyugi.Tavaly is szenteste hetétől, január tízen 'nemtommármeddig' voltak akciók.Igen jelentős leárazások voltak emlékeim szerint.

(#133345) 3L1T3 válasza sp8787 (#133331) üzenetére


3L1T3
addikt

Vicc, hogy ezen az elbaszott PS Store-ba nem képesek egy normális keresőt belerakni. Ez a legördülő sávból való betü választás és sose dobja ki amit keresek. :W

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#133346) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Okami store-ban 6K, lemezesen meg 8K. Really? Pedig lemezen akartam beszerezni, old school módon...

(#133345) 3L1T3: Kedvencem, mikor valamiből több változat van, vagy a DLC-k nevében benne van az alapjáték neve, de olyan hosszú, hogy nem látszik a vége és mindet végig kell nézni, mire megtalálod amit keresel. :D

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#133347) sp8787 válasza 3L1T3 (#133345) üzenetére


sp8787
addikt

Na ja eleg elbott.

En mondjuk kisebb nyomasra(Nioh chat-es tarsasag) mar preoder-eltem ezert a beta-t nem fogom kiprobalni.
De kivancsi vagyok majd a tapasztalatokra.

(#133348) oriic válasza 3L1T3 (#133345) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az az erdekes, hogy pl japan store-ban van rendes kereso.

Live-Die-Respawn

(#133349) Scholes9 válasza oriic (#133348) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ők biztos megérdemlik :DDD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#133350) Madwe válasza 3L1T3 (#133345) üzenetére


Madwe
nagyúr

Én psen soha nem használtam, mindig csak pécén böngészőben, ott tök jó. Primary gépre letöltést onnan is lehet indítani standbyban levő gépre is.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.