Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#133151) Peat76 válasza XFishboneHUN (#133146) üzenetére


Peat76
őstag

Nekem is felment gond nélkül!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#133152) airm92 válasza XFishboneHUN (#133146) üzenetére


airm92
csendes tag

Nekem is gondnélkül,gyorsan felment

*PSN:hmate92

(#133153) Gulyopapa válasza XFishboneHUN (#133146) üzenetére


Gulyopapa
addikt

Feltelepült...

(#133154) airm92


airm92
csendes tag

Éjszakára maradhat "pihenő módban" a gép? Letöltés menne rajta, hogy miután melóból haza érek holnap, eltudjam kezdeni az Uncharted 4-et :D

*PSN:hmate92

(#133155) Kendek válasza airm92 (#133154) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Hogyne mehetne, sőt, ha nagyobb letöltés van, akkor az a legoptimálisabb. :)

<-ƘƘ->

(#133156) Neoteric válasza airm92 (#133154) üzenetére


Neoteric
addikt

Nálam kb 24/7-ben rest modeban van 2015 áprilisa óta, mióta megvan. No worries. :D

PSN: ne0teric_sAN

(#133157) slloyd válasza Kendek (#133124) üzenetére


slloyd
senior tag

Hali,
Mèg nem ,nagyon el vagyok havazva mostanában,sajnos kevès időm van játszani is :(
De a 7 vègèn szerintem kipörgetem :)

(#133158) slloyd válasza Rathrol (#133131) üzenetére


slloyd
senior tag

Mii?
Kell azt egyáltalán takarítani? :DDD
Ha igen akkor ott komoly gondok vannak.
Ugyan is kell vagy kèt hèt állás amíg elkezd porosodni :)
Annyi időt azèrt nem szabad állni hagyni :D
Most viccen kívül 2 hónaphja nem törölgettem ès tök tiszta mèg mindig...
Mondjuk gamelès közben nem eszek pecsenyèt kèzzel meg ilyenek :DDD

[ Szerkesztve ]

(#133159) eisento válasza slloyd (#133158) üzenetére


eisento
addikt

Megizzad a keze az embernek stb...
Airm92: szedd le ps appot es ha pl megveszel vmi jatekot telon keresztul be tudod allitani, hogy elkezdje leszedni. Hazaersz es tolhatod is. En is igy szoktam :)

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#133160) Prof01 válasza Bati0501 (#133145) üzenetére


Prof01
veterán

Volt a Store-ban Revolution 9k-ért, biztos lesz még ennyiért a közeljövőben.
Nem kell külön profil, ugyanazt használhatod.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#133161) Kendek válasza slloyd (#133158) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nálam pl. a ravaszok oldalán egy idő után kiül egy kis szennyeződés. Plusz a friss kontroller analóg karjainak a szára amíg bekopik addig ott is képződik némi finomszemcsés cucc. A v1-esnél a gombok körüli fényes részeken is pikk-pakk meglátszódtak a zsíros ujjlenyomatok. Engem az ilyesmik is zavarnak, a port azt speciel pont kézzel letörlöm. :)

<-ƘƘ->

(#133162) Atomgeszi válasza Kvelstadt (#133118) üzenetére


Atomgeszi
veterán

És tényleg..
:DDD

(#133163) airm92 válasza eisento (#133159) üzenetére


airm92
csendes tag

Köszi mindenkinek :R
Megvan az app, csak meghalt a telom :W

*PSN:hmate92

(#133164) Atomgeszi válasza airm92 (#133163) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nem rossz az app, de akkor dobtam el a kanalat, amikor akartam üzenetet írni, erre kérte, hogy töltse le a messages appot is.. Miért nem tudták egybe beleírni, nem értem.

Xbox app legalább egybe van, bár, ha választanom kéne, hogy melyik jobb gyorsabb. Hát mindkettő egyenlően szar. :D

(#133165) marilllyo válasza Atomgeszi (#133164) üzenetére


marilllyo
veterán

És nézd azt, hogy ez már egy javított, gyorsabb verzió. A messages eddig kb használhatatlan volt...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#133166) yusukee válasza Gaboren (#133093) üzenetére


yusukee
aktív tag

TV-n nincs analóg hang kimenet? Azt is rá lehetne kötni a hangszóróra.

(#133167) WhiteWalker válasza Atomgeszi (#133164) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nincs idő ezt fejlesztgetni a sok exkluzív cím mellet ;]

(#133168) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Ma végre el tudok menni a PS-ért. :) De sajnos csak 5 óra fele tudom átvenni. :(

Sic Parvis Magna

(#133169) Victoorius válasza TazLeacher (#133132) üzenetére


Victoorius
junior tag

"alkoholos ablakpucoló"

Pontosan. Az a legjobb rá, én is azt használom. Az feloldja a kontrolleren a kézről rákerülő természetese zsiradékot.

Malicious content found. Do you really want to move Me.doc to the trash? Hell yes.

(#133170) Victoorius válasza gamegod (#133102) üzenetére


Victoorius
junior tag

Én is tolom szépen. Jó rég volt, amikor először játszottam vele, most meg nagyon szépen felújították. Igaz, én X1X-en tolom.

Malicious content found. Do you really want to move Me.doc to the trash? Hell yes.

(#133171) Djuree válasza Victoorius (#133169) üzenetére


Djuree
félisten

én ultra dermet, a gépolajat/gépzsírt az ablakpucoló nem oldja. :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#133172) #38167040 válasza Djuree (#133171) üzenetére


#38167040
törölt tag

A kontrollerrel bütykölöd az ifát? :)

[ Szerkesztve ]

(#133173) Apone33 válasza 30z.Samu (#133168) üzenetére


Apone33
őstag

Jaj az még odébb van. Ismerem az ilyet én is. Olyan mintha 1 hónapot kellene még várni. :B

Play Hard!!!

(#133174) Imilenni válasza Atomgeszi (#133162) üzenetére


Imilenni
addikt

Press "F" to pay respects.

(#133175) 30z.Samu válasza Apone33 (#133173) üzenetére


30z.Samu
félisten

Hát az még nagyon odébb van. :D Meg még előtte beugrom a BF 1-ért. :DDD De ha már eddig kibírtam, azt a kis időt fél lábbal is. :DDD 5 óra fele átveszem, kb fél 7 fele tudom először bekapcsolni. :D Szóval ja..bőven odébb van. :D Ja és ugye a menün átrágom magam teljesség igénye nélkül, csak hogy tudjam hány óra van délben. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#133176) A`rpi válasza Imilenni (#133174) üzenetére


A`rpi
addikt

Urak!

Ez még mindig egy szakmai fórum és nem kifestő,vagy mémgyűjtemény. :N
(Igen, ez furának hathat, de! remélem értitek.)

Jöhetnek a mémek, de ha egy mód van rá a hozzászólásokban legyen "szakmai" tartalom is, és ha kérhetem ezeket a poénos képeket inkább linkeljétek, akinek szánjátok egész biztos meg fogja nézni.

Köszönöm a megértéseteket és az együttműködést egyaránt! :R

(#133177) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

A Bloodborne goty kiadasban a dlc az a lemezen vagy vagy letoltheto formában?

(#133178) dvd24


dvd24
senior tag

Kis élménybeszámoló hátha segít majd valakinek, úgyis sok tévés kérdés van:

Nemrég vettem a ps4 pro-hoz egy "budget" kategóriás 4K tévét: LG 49UJ634V (160k volt), és teljesen elégedett vagyok vele. Tudom, hogy nem a legjobb, de nekem egy áthidaló megoldás kellett amíg a jó kis OLED paneles tévék elérhető árba kerülnek. A képe nagyon szép (előtte 1080p-s monitoron toltam), a HDR, bár "kamu" (8bit+FRC), azért nem csúnya, ha be van kapcsolva. Szóval, ha valaki hasonló megoldásban gondolkodik mint én, annak bátran ajánlom.

(#133179) ProEvoFan válasza WhiteWalker (#133177) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

(#133180) Apone33 válasza 30z.Samu (#133175) üzenetére


Apone33
őstag

Melyik játékkal fogod kezdeni este?

Play Hard!!!

(#133181) ProEvoFan válasza dvd24 (#133178) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

"Az Active HDR elemzi és optimalizálja a HDR10 és HLG tartalmakat"
Fingom nincs mit is jelent pontosan, de ezt olvastam a tévédről.Akkor ez most támogatja a hdr10et vagy nem?

(#133182) Dazsar


Dazsar
aktív tag

Halihó
Vettem Alin egy Bluetooth-os fülest, ami ügye nem kompatibilis a ps4-el. Viszont vettem hozzá egy átalakítót ami usb-s és azzal tudok csatlakozni, ha szeretnék egy mikrofont csatlakoztatni ami usb-s, akkor csak simán bedugom és működik?

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#133183) Dazsar válasza Dazsar (#133182) üzenetére


Dazsar
aktív tag

Viszont egy kis böngészés után találtam egy olyan lehetőséget hogy a telefon mic-jét tudjuk használni ps4 hez, erre nagyon kíváncsi leszek hogy működik e.

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#133184) dvd24 válasza ProEvoFan (#133181) üzenetére


dvd24
senior tag

előtte én is utána olvastam ennek, nagy szaki nem vagyok, de azt találtam, hogy ugye egy 10bites panel 30bites színt jelenít meg, és a 8bites meg 24-et elvileg, de ennek a szoftveres segítségnek köszönhetően (FRC) lesz ezen is 30bit, szóval laikusként azt szűrtem le, hogy nyilván nem lesz egy 10bites OLED szintjén de azért nem lesz rossz :)

minden esetre bekapcsolni be tudtam játék közben, a ps4 is jelezte, hogy felismeri és szebbek voltak a színek (Horizonban és Uncharted 4-ben teszteltem)

(#133185) WhiteWalker válasza ProEvoFan (#133179) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Thx!

(#133186) slloyd válasza dvd24 (#133178) üzenetére


slloyd
senior tag

Hogy èrted,hogy kamu a hdr?

(#133187) Zanik válasza ProEvoFan (#133181) üzenetére


Zanik
addikt

A 8bit+FRC azt jelenti, hogy maga a panel nem képes megjeleníteni annyi színárnyalatot (mint mondjuk egy 10bit-es panel), ezért frame rate control-lal (FRC) váltogatja az adott színhez közeli árnyalatokat, így kapva végül a kijelzőn egy "közelítő" színt.
Tehát maga a TV lekezeli a HDR10-es videójelet, csak a megjelenített színek egy része csak ezzel közelítő módszerrel lesz megjelenítve.
Megfelelő képelemezésekkel és sas-szemű felhasználókkal biztos kimutatható a különbség, de kötve hiszem, hogy az emberek többsége 3méterről egy TPS játék közben megmondaná, hogy nem 10bit-es a panel.

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#133188) Bati0501 válasza Prof01 (#133160) üzenetére


Bati0501
őstag

Köszönöm szépen! :R

Elgondolkoztam ezen a store-s 8990-ért 2 játékot akción (Last of us, Primal), mert még használtan postával együtt is többre jönne ki - csak persze úgy meglenne lemezen, ha mégse jönne be annyira.

(#133189) dvd24 válasza slloyd (#133186) üzenetére


dvd24
senior tag

úgy értettem a kamu HDR-t amit Zanik eggyel alattad elmagyarázott részletesebben :)

(#133190) sutyesz96 válasza dvd24 (#133178) üzenetére


sutyesz96
őstag

Köszi az élménybeszámolót!

Én is “budget” kategóriában vásároltam egy Samsung 55MU6179-et, ~200k-ért. Este lesz meg a tévé, akkor tudok róla véleményt formálni, de előzetes utánajárás alapján ez tűnt az egyik legjobb választásnak az árért.

Prohardveres tv-s kolléga igen erőteljesen próbált lebeszélni a készülékről mert ez csak 8 bites, és amúgy is milyen rossz a kontraszt is meg a fekete is, és inkább vegyem a Thomson 55UC6326-ot. Végül inkább a márkahűség döntött, és némi kompromisszummal is, de a Samsung mellett tettem le a voksom.

De azért rosszul esett, hogy vettem egy 200 ezres tévét, és azt kapom a szakitól gyakorlatilag, hogy ez egy hulladék -szerinte-.

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#133191) 30z.Samu válasza Apone33 (#133180) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ezt még nem döntöttem el, szerintem mindenbe belenézek egy kicsit. :) Aztán tartósabban szerintem egy Last of Us lesz a befutó. :)

Sic Parvis Magna

(#133192) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Live-Die-Respawn

(#133193) FollowTheORI válasza sutyesz96 (#133190) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Az árához képest nem rossz az a tévé, az elitista PH-sokat nem mindig kell ennyire zokon venni. :)
Nyilván vannak jobb tévék, nyilván az ember amikor tanácsot ad akkor affelé tereli az érdeklődőt ami a legjobb és legoptimálisabb, de ha arra nincs pénz akkor ez van.

Jó ez a tévé... konzolhoz meg a Samsungok nagyon jók, szinte mind. :)
Nyilván nem hulladék, még ha nem is a legoptimálisabb.

Hulladék az a tesco-ban meg ilyen helyeken árult "noname" török/kínai gagyik. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#133194) Neoteric válasza sutyesz96 (#133190) üzenetére


Neoteric
addikt

De azért rosszul esett, hogy vettem egy 200 ezres tévét, és azt kapom a szakitól gyakorlatilag, hogy ez egy hulladék -szerinte-.

Lehet, hogy rosszul esik, de attól még 200k nem lesz nagy pénz egy tv-ért manapság. Ez kb olyan mint, hogy 2 millióért is árulnak új autót, önmagában a 2 misi átlagembernek relatíve nagy pénz, de attól még az az autó egy 6-7-8millióshoz, netán 15+ millióshoz képest hulladék marad. Abszolútértékben meg nyilván jobb mint a semmi, gurul.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#133195) vg válasza Neoteric (#133194) üzenetére


vg
addikt

Hulladék? Jó vicc. A 200e tv és a 3 milliós közötti előállítási költség a gyárban kb 10%.

(#133196) Gulyopapa


Gulyopapa
addikt

Na megjött a fiam konzolja. Hogy is van ez a megosztás? Noob vagyok, nem kiröhögni! :DD Csont új konzolon belépek a saját fiókomba és utána az én konzolomon hogy tudok majd belépni? Tudom hogy van összefoglaló de az nekem bonyolult. :DD
Írja le nekem valaki ezt szájbarágósan ( step by step) plz :R

[ Szerkesztve ]

(#133197) pr0bi válasza sutyesz96 (#133190) üzenetére


pr0bi
senior tag

Lényeg, hogy neked tetszik amit látsz és abból próbáld kihozni a maximumot. Mindig van feljebb, ha fél milliós tévét veszel akkor is. Nekem egy 2011-es Sony Braviam van amit imádok a mai napig annyira jól sikerült anno bekalibrálni, hogy eszembe nincs lecserélni.

(#133198) RangerFox válasza sutyesz96 (#133190) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Mindenből van jobb. Amíg nem próbálsz/használsz huzamosabb ideig ennek sokszorosába kerülő tv-t, addig nem is lesz semmiféle kifogásod az általad megvett tv miatt, gyönyörű képet fog adni. A szartól azért messze van.

(#133199) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Megjelenési dátumot kapott a kínai Dark Souls-nak hívott játék.

Sinner: Sacrifice for Redemption - Április 25.

Live-Die-Respawn

(#133200) Kvelstadt válasza Atomgeszi (#133164) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A message app magába is elég kaka és nem akarták ezzel terhelni a rendes appot. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.