Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#131801) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Izgalmas infók szivárogtak ki az új Devil May Cryról

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#131802) Syberian válasza Zanik (#131791) üzenetére


Syberian
csendes tag

Nem gémer, legalábbis még nem az ;]

(#131795) ViktorHUN79

Nekem is megtetszett gameplay videók alapján és a második része is. Köszi az infót résen leszek :K

(#131803) czanga


czanga
őstag

Nm tudlak benneteket egyesével felsorolni, szóval:

Köszönöm mindenkinek aki segítettt !!!444négy :R :))

Ami maradt és érdekel:
- Little Big Planet 3
- Knock 1
- Rayman Legends

Rayman vagy a LBP 3 lenne most. BF miatt. Mindkettő 5000 Ft, de Rayman -58%-al van leértékelve a konzolok szervize árai szerint. Szóval nehéz dönteni, mert nem tudom mikor milyen akció jöhet akár.

Mindent pedig nem lehet egyszerre megvenni. :)

A többi pedig ami csak nekem lesz, és már megrendeltem:
- Uncharted Lost Legacy
- DriveClub (ha annyira jó nincs mint a forza 4 / horizon akkor lehet passzolom)
- Titanfall 2

ezek közül mind jön haza most. :)

A legtöbb játék akciós árát össze vetem a használt piacéval, és ha jó áron van újonnan, begyűjtöm azt. Sajnos sokadik hobby ez, nem akarok rá már sokat költeni. :D

[ Szerkesztve ]

(#131804) Syberian válasza czanga (#131803) üzenetére


Syberian
csendes tag

Rayman a PS store-on 3000 körül van, Plusszal meg 2.200 HUF, de azt hiszem ma van a BF utolsó napja ;)

(#131805) HREH


HREH
senior tag

Megjött a Watch Dogs 2, de erősen gondolkodom, hogy inkább visszaküldöm, és helyette Horizon lesz inkább... :D szerintetek mi legyen?
Horizon helyett esetleg valami más ötlet?

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#131806) Sefter


Sefter
veterán

Ránéztem a project cars 2 demora...ennél csak a demo ilyen csúnya? Néztem gameplay-t, de ott sokkal jobbnak tűnt a grafika..

Psn ID: sefter_hun

(#131807) WaterWave


WaterWave
veterán

Biztos már volt, de megkérdezem mert lemaradtam róla..

ps4 témát töltök le - free verzió, de ami nem tetszik azt törlöm, viszont ugyanugy ott látom a letöltések között, nem lehet valahogy ezt eltüntetni? tehát ha töröltem akkor maga a téma képe se legyen ott mint opció? teljesen értelmetlenül jeleníti meg a témák között...

[ Szerkesztve ]

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#131808) ViktorHUN79 válasza WaterWave (#131807) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Nemlehet ,sajnos pedig sokan örülnénk ráadásul ugyanígy megmaradnalk a letöltött demo,megunt játékok stb. a könyvtárban pedig nekemis nagyon bántja a szemem!

(#131809) czanga válasza Syberian (#131804) üzenetére


czanga
őstag

UHH, és tényleg! :Y Viszont ez nem black friday-ban van benne, ha jól látom, hanem csak akciós. Kérdés, hogy meddig.

update: Megnéztem 12.02.-ig van az akció erre. :)

[ Szerkesztve ]

(#131810) WaterWave válasza ViktorHUN79 (#131808) üzenetére


WaterWave
veterán

hihetetlen, hogy nem tudják leprogramozni ezt.. :DD

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#131811) Audison


Audison
senior tag

Sziasztok, láttam YouTube-on, hogy a Fortnite kapott egér+bill támogatást. Működik vezeték nélkülivel is?

(#131812) oriic válasza Audison (#131811) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Linkelnéd kérlek a videót?

Live-Die-Respawn

(#131813) Xaels válasza ProEvoFan (#131793) üzenetére


Xaels
félisten

Küldd el magadnak PS Messengeren és akkor ott könnyen lemen5hető.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#131814) Ntes válasza Audison (#131811) üzenetére


Ntes
tag

Nálam működik.

(#131815) Scholes9 válasza Sefter (#131806) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ez bennem is felmerült :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#131816) #38167040


#38167040
törölt tag

Nem tudom offline-ra állítani magam. :(((

(#131817) ProEvoFan válasza Sefter (#131806) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ugyan ezt éreztem a GT Sportnál.
Játszik itt valaki sima ps4el HDRes TVn?A HDRt támogató játékoknál nem fut gyengébben az adott játék sima ps4 alatt?Tehát van valami hátránya az egésznek, hogy csak ps4 slimen játszok HDRt támogató játékkal?
Reggel van, bocs a béna fogalmazásért...

(#131818) Rathrol válasza ProEvoFan (#131817) üzenetére


Rathrol
aktív tag

Nincs semmi különbség a két gép között HDR szempontjából.

(#131819) mettek válasza ProEvoFan (#131817) üzenetére


mettek
addikt

A tv input lagja lesz nagyobb hdr-ben. Az meg tv típus kérdése hogy mennyivel.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#131820) Neck válasza darkrock (#131766) üzenetére


Neck
veterán

80-ban volt, 500GB Slim, GT:S + extra kontroller

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#131821) Neck válasza Bogyi007 (#131777) üzenetére


Neck
veterán

:R köszi az infókat.

Egyébként még mindig előfordulhat, ha kipörgettem az autós címeket PS-en, veszek egy XB1-t is Forzázni :B

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#131822) erahurka válasza Neck (#131821) üzenetére


erahurka
félisten

Csak ott ne ragadj a GT Sport online világában örökre :K

(#131823) 30z.Samu válasza Neck (#131821) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem fordítva van most, veszek egy PS-t és majd megszerzem hozzá a GTS-t. Kíváncsi leszek mennyire fog tetszeni. :DDD

Sic Parvis Magna

(#131824) toompa


toompa
őstag

Üdv!
Tudna valaki segíteni? Nem konzol téma,de nem tudom kitől kérdezzek. :)
Én a Hardverapró oldalról szoktam olvasni itt a hozzászólásokat.
Ott mindig látom ha van új hozzászólás,kijelzi hogy hány új hozzászólás van.
De most a következő szöveg van ott:"A funkció a Prohardver szervereinek kommunikációs hibája miatt átmenetileg nem elérhető!"
Volt már ilyen,de vártam egy kicsit és megjelentek a hozzászólások. De most semmi.
Mi lehet a megoldás? Ti hogy jöttök fel ide,honnan(pc-ről)? Most a google segítségével jöttem.
Köszi a segítséget!

(#131825) 30z.Samu válasza toompa (#131824) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem is ez a bajom vele, illetve a privát üzeneteket sem jelzi. Csak úgy tudom meg, ha bemegyek az üzenetek közé és ott jelzi.

Sic Parvis Magna

(#131826) gyuromoj válasza toompa (#131824) üzenetére


gyuromoj
veterán

Én évek óta gamepod alól vagyok fent.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#131827) Vadernagyúr


Vadernagyúr
senior tag

Knack-et valaki próbálta már? Csak mert most elég jó árban van és lehet megvenném :D

PSN: joskovagyok199

(#131828) toompa válasza gyuromoj (#131826) üzenetére


toompa
őstag

Köszi,megnézem onnan,hátha.

(#131829) marilllyo válasza Vadernagyúr (#131827) üzenetére


marilllyo
veterán

Szerintem hagyd ki!
Én 2000-ért húztam be anno de szerintem vagy 2 órát játszottam vele. Egy bajom volt... Számomra a karakterek nem voltak elég aranyosak.
Inkább Ratchet & Clank... Vagy nem tudom.
Rayman...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#131830) erahurka válasza toompa (#131828) üzenetére


erahurka
félisten

Fórumtárs Twitteren panaszkodott erre pár napja. Én It Café alól nyomom (jó kérdés miért, anno tetszett a kék dizájn :DDD ), de az összes PH! aloldal jól működik, kivéve a Hardveraprót. De lassan jön a teljes redesign, én őszintén szólva félek tőle látva milyen ocsmány fél képernyőt kitakaró képekkel meg betűméretekkel operál némelyik modern reszponzív weblap. Telefonra és tabletre elhiszem hogy ez jó, de PC-n nettó használhatatlan. Főleg kisebb felbontású monitorral.

(#131831) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Srácok ez a GTS eszméletlen jó!
Mondom én aki nem szereti annyira az autós kategóriát, de ez nagyon megfogott.
Az egész körítés zseniális. A menutol kezdve a hangulatos zenei alafestessel egy művészi alkotás.

A versenyek is nagyon tetszenek, sokkal jobb az online verseny emberek ellen tolni mint buta AI ellen offline.
Tegnap is mentem pár kört online, időmérőn 8. lettem és úgy kellett kapaszkodni hogy megtartsam. De élveztem minden pillanatát, igazi izzadasos párharcok voltak.
És a végén igaz hogy maradtam ebben a pozícióban de iszonyat élmény volt.
A beállításom közül minden rasegites off-n van... Amit sajnálok hogy az autó beallitasaihoz nem értek (kerék doles szög, fék hol fogjon stb) hogy jobb eredményt tudjak élén, tudjak faragni pár mp-t :(((
Nekem ez a játék simán 9 pont. Jelenleg a legjobb a piacon.

[ Szerkesztve ]

(#131832) Audison válasza Ntes (#131814) üzenetére


Audison
senior tag

Köszi, nekem is. Viszont az egér érzékenységet nem tudom visszább venni...

(#131833) sutyesz96 válasza toompa (#131824) üzenetére


sutyesz96
őstag

Én is ugyanígy használom, és szintén hasonló probléma előtt állok. Elején én is féltem amikor kár 3. napja ezt írta ki és nem akarta bedobni a fórumokat, de 20-30 másodperc és betölt azóta mindig, attól függetlenül hogy szerverhibát ír.

(#131811) Audison: Akkor szépen lassan ezt a játékot is lehet elfelejteni. :W

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#131834) Xaels válasza toompa (#131824) üzenetére


Xaels
félisten

Gondolom dolgoznak a srácok rajta.
"Ui: * először egy meglepetés oldal rajtol, aztán a teljesen új, saját rendszerünkbe visszahozott Hardverapró élesedik, aztán kb. havonta újulnak meg a portálok, elsőként a Prohardverrel."

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#131835) toompa válasza Xaels (#131834) üzenetére


toompa
őstag

Úgy legyen! :)
Addig meg jövök a Gamepod oldalról.

(#131836) Elamaas


Elamaas
tag

Sziasztok!
Az elmúlt hetekben lettem ps tulaj és a segítségeteket kérném. Vezeték nélküli fejhallgatót szeretnék vásárolni, de nem igazán vagyok képben a lehetőségekkel. Ti mit ajánlanátok 10-15 ezres kategóriában. Destiny 2 vel tolom leginkább. A kényelem nyilván fontos, hogy ne izzadjon be 1 ora játék után a fülem, illetve ne gyűrje nyomja a fület, ehát viszonylag nagyobb legyen az átmérője a fül résznek.
A razer krakent néztem de az sajnos vezetékes és usb-s.

Vagy esetleg ha tudtok olcsóbban ps4 headsetet az se lenne rossz :P

Köszönettel, :R :)

(#131837) Audison válasza sutyesz96 (#131833) üzenetére


Audison
senior tag

Nemtudom, lehet csak én vagyok béna.

(#131838) Petreszku válasza Vadernagyúr (#131827) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia! A második résszel most játszok, eddig nagyon tetszik ( az első része is tetszett). Gyors pörgős bunyók és ötletes platformer részek kellemes váltakozása. Normál fokozaton játszom, de a harcoknál így is érdemes figyelni, bár az első rész szerintem nehezebb volt ezen a szinten. Bőven lehet benne keresgélni és jól körül kell nézni, hogy mindent megtalálj. Nekem eddig nem sikerült pedig keresek és figyelek. :)

(#131839) Victoorius válasza Elamaas (#131836) üzenetére


Victoorius
junior tag

10-15 ezres kategóriában nem vennék fülest. 23-ért már kapsz korrekt vezetékes gaming headsetet (Hyperx Cloud), jack-kel bedugod a kontrollerbe, és kész. Ez aladt a hangminőség szerintem nem elfogadható.

Malicious content found. Do you really want to move Me.doc to the trash? Hell yes.

(#131840) erahurka válasza Victoorius (#131839) üzenetére


erahurka
félisten

Hagyjuk már... 5000 forintos Philips fejhallgatóm teljesen jól szól... Nem mindenki audiofil.

(#131841) Phausto válasza Victoorius (#131839) üzenetére


Phausto
tag

15 ezer forintos HpyerX Cloud Stinger fülesem van. Teljesen jól szól. A mikrofonja is jó, elég nagy a fülemhez is, stb. Egyetlen baja hogy a műanyag része kicsit recsegős, ami nem igazán hat meg. Én meg többet nem adnék egy fülesért. Azt a plusz 20-30 ezret inkább másra költöm.

[ Szerkesztve ]

(#131842) ldave


ldave
félisten

Angol Amazon-on 260 font a PS4 Pro (~90 ezer Ft), csak nem tudom annak a garanciájához mit szólt a Sony Magyarország.

A Slime draws near! Command?

(#131843) Victoorius válasza erahurka (#131840) üzenetére


Victoorius
junior tag

Én sem vagyok az, de annak pocsék a minősége, hidd el. A fele hangot nem hallod a játékban. Tapasztalatból mondom, van több fülesem is (Senheiser wireless, Hyperx Cloud, Astro A50), ég és föld mind.

Full gaming élményhez Astro A50, egyszer a fejedre teszed, többet nem akarsz majd más hangzást. Persze nem azt mondom, hogy mindenki vegyen 100 ezerért fejhallgatót, de hidd el, hogy az 5 ezer forintos füles sz*rt sem ér.

Malicious content found. Do you really want to move Me.doc to the trash? Hell yes.

(#131844) toompa válasza ldave (#131842) üzenetére


toompa
őstag

Ehhez azért adj még hozzá kb. 25 fontot az áfára és a szállításra.
Én rákérdeztem a garira és azt válaszolta egy szervizes "hozzáértő" hogy Anglia kilépett az eu-ból,így nem érvényes a garancia. :) Tehát érvényes... :)

(#131845) FollowTheORI válasza toompa (#131844) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Hát meg ha nem is nagy nyűg, de azért nyűg az a fránya tápkábel is... vagy átalakítót kell venni, vagy egy másik német-EU tápkábelt kell szerezni. :)

Egyébként a garinak tényleg jónak kell lenni ide is... az nem annyira gond. Bár az az 1 év az semmi amúgyis.

(#131846) toompa

Hát nem tudom, szerintem a legtöbb embernek nincs. :)
Nekem sincs/lenne... pedig elég sok kütyüm van.
Persze átalakító valahol van a családban... de mindegy, akkoris lehet nem várt macera egy "nem hozzáértőnek".

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#131846) toompa válasza FollowTheORI (#131845) üzenetére


toompa
őstag

Én rendeltem egy gépet Angliából. Van itthon egy tápkábel,nekem az nem gond. Szerintem a legtöbb embernek van otthon ilyesmi. :) Sima pc tápkábel. :)
Szóval,engem az nem zavar hogy Anglia. :)

[ Szerkesztve ]

(#131847) doddencs válasza toompa (#131844) üzenetére


doddencs
senior tag

Anglia még EU-tag, ha jól tudom, így áfa nincs.

(#131848) toompa válasza doddencs (#131847) üzenetére


toompa
őstag

Áfa különbség van,ha jól tudom 7%. Tehát ez rájön az árra.

[ Szerkesztve ]

(#131849) jookomak válasza doddencs (#131847) üzenetére


jookomak
őstag

Amazon kifizetteti veled az adott országok közti áfa különbözetet. Angol áfa 20%, magyar ugye 27.

(#131850) dollarZ18 válasza vaksi8 (#131800) üzenetére


dollarZ18
tag

Szerintem pedig ígéretesnek tűnik. A grafika itt-ott tényleg még nem a legjobb, viszont ez még csak béta. A UFC 2 is rondának tűnt a bétában, aztán mérföldeket vert megjelenéskor az első részre.

A harcrendszer pedig órási lehetőséget hordoz magában, rengeteg féle módon tudsz bunyózni. Taktikus lett. Persze, ha darál az ember, akkor káosznak tűnik az egész. Azt azért be kell látni, hogy a UFC 2, az 1-nek a bővített változata volt, de kb. semmi jelentős újítás nem volt benne. Volt vagy 200-300 mozdulat, ami szét volt szórva az összes fighter között, egy idő után semmi különbséget nem éreztél egy pehelysúlyú, és egy nehézsúlyú harc között, a mozdulatok teljesen ugyanazok voltak.

A harcrendszert teljesen át kellett dolgozni, hogy élethűbb legyen. Vannak hibái, de ha javítanak rajta, akkor nagyon ütős lesz. Jó lesz ez, adj neki még esélyt ;)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.