Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#131401) Krisz0630 válasza Trash (#131400) üzenetére


Krisz0630
senior tag

Ezek szerintem kihagyhatatlanok:
Last Of Us
Uncharted Collection (1-2-3)

Illetve még ezeket tudnám ajánlani, érdemes velük egy próbát tenni:
Assassins Creed Origins
Until Dawn
Infamous Second Son
Gran Turismo Sport
Hellblade: Senua Sacrafice
The Order:1886

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#131402) bozont


bozont
veterán

Üdv
Tudnátok ajánlani játékot 3-4 fős local co-opra? Sport játékokon kívül bármi jöhet (bár ez nem az a topic de akár XO-ra is ami nincs Ps4-re).

(#131403) vektornfl


vektornfl
tag

Beruháztam ma egy VR-ba. ha valaki, még gondolkodik rajta leírom az első benyomásokat. Kicsit kettős érzések vannak bennem így elsőre.

Pozitívumok:
- maga az egész egy varázslat :D
- a mozgás érzékelése nekem elképesztően pontos. Pontosan érzékeli a rendszer a legkisebb fejmozgásokat is, kontroller mozgását is kiválóan veszi.
- Tényleg leírhatatlan, milyen élményt tud adni, hogy közel, azt érzed benne vagy a játékban (Rush of bloodban nem egyszer majdnem megállt a szívem)
- A hozzá adott fejhallgató szerintem egészen jó (persze 1: botfülű vagyok., 2: gomb fülesről van szó). Határozottan jobb az élmény fejhallgatóval, mint hangfalakon keresztül ez egyértelmű, még a gyárival is.
- Ugyan nem volt összességében hosszú ideig rajtam, de szerintem maga a szemüveg is a lehetőségekhez mérten kényelmes. Az orromat nyomta egy kicsit a végén, de ez gondolom amúgy sem egész napos használatra van kitalálva...

Negatívumok:

- Engem eléggé meglepett, hogy mennyi kábellel jár a cucc. Van még valami külön adapter is, tud egy kis káoszt előidézni a tv állványnál.
- A képminőség igen gyenge. Egy 2d-s tévén nézett játékhoz képest mindenképp. Nekem talán ez a legnagyobb negatívum, ezen a téren kicsit többet vártam. Viszont mindenképpen meg kell említenem, hogy nekem sima PS4-em van nem Pro.
- A játék kínálat nem tűnik túl erősnek jelenleg. Én eddig a Rigs-t és a Rush of Bloodot próbáltam érdemben. Egyikről sem gondolnám, hogy hetekig tudnám játszani.
- Nagyon nehéz benne játék közben sörözni :D

Játékok: én is osztom, azt a véleményt, amit több előttem szóló is említett, hogy talán most el kezdik kicsit tolni a VR-t. A fejlesztőknek talán lassan elég nagy lesz a bázis ahhoz, hogy megérje dolgozni komolyabb játékokon. Valószínűleg az sem a véletlen műve, hogy PS plusz ingyenes havi játékoknál egyre többször van + VR játék is.
Szerintem hiányoznak a komolyabb tartalommal bíró játékok jelenleg. Nagyon kíváncsi vagyok a most megjelent skyrim-re, bár ez sem az én világom, de ez már egy "teljes játéknak" tűnik és ilyenek mindenképpen kellenek, hogy ez a projekt hosszú távon működjön.
Én személy szerint elképesztően várnék rá egy verekedős játékot. Anno volt PS3 move-om, meg is vettem hozzá a Fight nevű játékot. Grafika nagyon rendben volt, meg minden egyéb, de az érzékelés valami egészen botrányos volt, konkrétan játszhatatlan. Most így VR mellett szívesen elbohóckodnék vele úgy, hogy ahogy fentebb írtam az érzékeléssel nem hiszem, hogy probléma lehet.

Összességében a nagyon rövid próba, azt mondatja velem, hogy ennyi pénzért, amiért most már hozzá lehet jutni megéri. Az nekem nem kérdés, hogy ennek kell lennie a jövőnek. Nekem két dolog hiányzik a teljességhez: 1. ennél határozottan jobb grafika., 2. teljes értékű játékok.

Más: tudom számtalanszor elhangzott, már itt a kérdés, hogy jobb e Pro-n a VR (igen, tudom jobb), de ha csak ez az egyetlen szempont, akkor megéri szerintetek váltani? Grafika minőségében határozottan érezhető a különbség?

(#131404) SH4D0W2011 válasza Trash (#131400) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Szerintem fel lehetne sorolni az összes nagyobb exkluzív címet, én ezekkel játszottam eddig, és nagyon tetszettek: The Last Of Us Remastered, Journey, Until Dawn, Horizon: Zero Dawn, valamint a multiplatform Hellblade: Senua's Sacrifice-t is érdemes felírni a listádra. :)

(#131405) darkrock


darkrock
aktív tag

(#131406) Bogyi007 válasza Trash (#131400) üzenetére


Bogyi007
veterán

Szia! Az említett Uncharted Collectiont én is javaslom ha a többi megvan, autós fronton a Gt Sport is jöhet, The Last of Us Remastered, a Horizon Zero Dawn is ajánlott.

Tévét végül mit vettél?

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#131407) Carlos Padre válasza Trash (#131400) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Horizon zero down, életem játéka.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#131408) Jocikablack


Jocikablack
tag

Sziasztok. Kissé vakon vagyok. Gt5-el szeretnék split screennel játszani. Hogyan tudom a ps4-en mindkét kontrollert aktiválni, hogy mindkettő használható legyen?

(#131409) ProEvoFan válasza Trash (#131400) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

The Witcher 3 Goty Most 6000 forint magyar storeon.
Kb 300 óra játékidő ha beszippant a világa.Teszt.

(#131410) marilllyo válasza ProEvoFan (#131409) üzenetére


marilllyo
veterán

Azért szerintem annyi nincs benne. 140 lett a vége.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#131411) Bazsi1987 válasza ProEvoFan (#131395) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Sajnos a fifába jóval többen vannak akik költenek a játékra, néz meg stremereket aki nyítják a 100k 125k coinos packokat coinba vagy fifa pontért ami nem kevés pénz, 100000 db elfogyott 2 perc allat csak ps-en.... És óránként volt ilyen, szerinted az ea-t érdeklik ezek a kormány döntések? Tavaly csak a fifa ut mód 750 millio dollárt hozzot nekik, én fifazok egyszer vettem életembe fifa pontot azóta se vettem és nem is fogok, azért mondom aki akar vegyen aki nem az nem fog venni. Ez a fixfifa mozgalom minimális volt sajnos, én is láttom a játék híbáit , nem vagyok szerelmes az ea-be nem védem őket, csak ezek a politukosok nem látják mekkora piac ez már és elkéstek ezzel, csgo idején kellet volna lépni ez ellen 😣

[ Szerkesztve ]

(#131412) Tegla80 válasza Jocikablack (#131408) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
"Második DS4 joystic csatlakoztatása közös játékhoz"
Az osszefoglaloban rengeteg kerdesre megtalalhatod a valaszt. ;)

Sony® & PlayStation®

(#131413) Thorkos válasza marilllyo (#131410) üzenetére


Thorkos
tag

Ez elég változó lehet. Asszony szerintem beletolt 40órát de seholn nincs még :)

(#131414) Bazsi1987 válasza Bazsi1987 (#131411) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Ja mielőtt le hülyéztek hozzá teszem van Nintendo switchem és ezerszer jobban szeretem mint a ps-t mariok zelda stb azok még igazi játékok!! De sajnos olyan hülye vagyok mert vágyok egy fifa-ra cod-ra multis élményre 30 évesen a switch mellet, de legalább engem még valami emlékeztet mik voltak az igazi játékok és milyen élmény volt játszani még régen. Szóval én is elitélem de tisztán kell látni ez a piac kinőtt ilyen kormányokat stb semmi nem lesz leül a vihar ea vissza kapcsolja picit alakít rajta és minden megy tovább 😣

(#131415) Trash válasza Bogyi007 (#131406) üzenetére


Trash
tag

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek az ajánlásokat!
Bogyi: Végül a Pana Ex600 lett 49"-ban

(#131416) Gyulus76 válasza vektornfl (#131403) üzenetére


Gyulus76
aktív tag

Nekem Próval megy a VR. Sajnos nincs összehasonlítási alapom, de az alapján, amit írtál, szerintem ez se nyújtaná azt a képminőséget, amit vársz. Egyszerűen a headset felbontása és a csirkeháló limitálja a dolgot. Ez Próval is ugyanúgy jelen van, akkor is, ha netán élsimításban valóban hoz látható javulást az erősebb konzol. Én a részemről simán elfogadom ilyennek, mert így is óriási élmény, mint ahogy te is írtad.

(#131417) LeventeV válasza Trash (#131415) üzenetére


LeventeV
senior tag

God of War 3, GTA 5 ha kimaradt. Ha szereted a kihivast akkor Dark Souls, Nioh, Bloodborne.
Uncharted 4 elott az elso 3 resz kijatszasa erosen ajanlott.
Autosok kozul talan meg a Dirt 4, ha nehezsegre vagysz akkor Dirt Rally. Emellett az F1 2017 is nagypn jo.

FPS-ek kozul Bioshock collection, Wolfenstein, Doom.

TPS-ek kozul a 2 uj Tomb Raider, Hitman, vagy esetleg a Division (baratokkal igazan elvezetes open world tps).

[ Szerkesztve ]

(#131418) Trash válasza LeventeV (#131417) üzenetére


Trash
tag

Köszönöm a válaszod!
Az Uncharted 1-2-3-at mindenképp be akarom szerezni mielőtt neki kezdenék a 4-nek :D

(#131419) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Sziasztok! Valaki nem rendelt esetleg rajta kívül PS4 Pro-t vagy valamit a Konzolokszervize weboldalról? Nem nagyon akar megmozdulni a történet, csak 2 visszaigazolás jött a megrendelt termékről meg a sikeres fizetésről de azóta semmi változás (péntek hajnalban csaptam a kosárba). Ennyire le lennének terhelve? Azt hittem kb. kedd környékén már ideér.
Sőt most nézem hogy amikor kifizettem 4 termékből még mind volt raktáron, most meg azt írja hogy 2 rendelhető státusz (pedig az is ki van fizetve)....

[ Szerkesztve ]

(#131420) kriszpontaz válasza kriszpontaz (#131419) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Rajtam kívül*

(#131421) unravel válasza kriszpontaz (#131420) üzenetére


unravel
őstag

nekem nagyon bejön a GT Sport.
soha nem nyomd fullba a kretént :(((

¯\_(ツ)_/¯

(#131422) manu75


manu75
aktív tag

A GT sportban tudtok ajánlani favorit autókat kategóriánként? Elsősorban a Ti véleményeitek érdekelnének.

Eddig minden nap adott egy ajándék autót, ez mindig így lesz vagy csak az alsóbb kategóriákat adja aztán ha elfogy vége a jólétnek? :)

(#131423) kriszpontaz válasza unravel (#131421) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Építő jellegű válasz volt :((( . Kösz.

[ Szerkesztve ]

(#131424) slloyd válasza Trash (#131415) üzenetére


slloyd
senior tag

Killzone shadow Fall (Fps ps ex.)

(#131425) bandi0000 válasza kriszpontaz (#131423) üzenetére


bandi0000
nagyúr

miért tőlünk kérded? tudomásom szerint senki nem dolgozik a ksz-ben, irsz nekik pl egy emailt, de péntek éjfélkor rendelted, ami nem egészen 1,5 napja volt, azért remélem nem leszel rosszul ilyen sok várakozás után, hogy mi lehet....

Xbox One: bandymnc

(#131426) unravel válasza kriszpontaz (#131423) üzenetére


unravel
őstag

bóóóócsyyykaahhh
félreklikkeltem. új hozzászólást akartam, nem választ, mertigazából nem érdekel hol a géped. :))

¯\_(ツ)_/¯

(#131427) kriszpontaz válasza bandi0000 (#131425) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Annyit kérdeztem ha valaki ugyanonnan rendelt, mik a tapasztalatok. Sejtem hogy 1 nap alatt nem lesz csomagolva Black Friday miatt, de valószínű tényleg jobban teszem ha őket kérdezem meg. Azért érdekelt, mert nem karácsonyra lesz, hanem ajándékba megy de születésnapra oda kellene érnünk vele.
Unravel: Azért hozod a Facebook csoport színvonalát, remélem érzed...

[ Szerkesztve ]

(#131428) slloyd


slloyd
senior tag

Amúgy nem azèrt már de srácok!
Mièrt ajánlatok új ps tulajoknak multiplatform játèkokat?
Szerintem aki ps re jön az elsősorban a jó ès minősègi Sony ex ek miatt teszi....
Mert hát csak jött valamiről amin azèrt biztosan játszott is....
Amúgy nem tudom ki mondta de szeretne vr ben verekedőst nyomni.
Azt hiszem a tekken 7 támogatja a Vr-t.

[ Szerkesztve ]

(#131429) unravel válasza kriszpontaz (#131427) üzenetére


unravel
őstag


:))

¯\_(ツ)_/¯

(#131430) bandi0000 válasza slloyd (#131428) üzenetére


bandi0000
nagyúr

ez nem igazán állja meg a helyét, nem kezdek felsorolásba, hogy ki mi miatt választ konzolt, nem rég volt itt egy vita, hogy miszerint milyen sokan veszik az exc. miatt a ps-t, aztán kiderült hogy elég elenyésző a szám azért

Xbox One: bandymnc

(#131431) dunc válasza kriszpontaz (#131427) üzenetére


dunc
nagyúr

Szia, ennyi idő alatt meg szoktak èrkezni a dolgok, a legegyszerübb ha felhívod őket, pláne ha előre utaltàl, írd majd meg mi volt.

(#131432) dunc válasza unravel (#131429) üzenetére


dunc
nagyúr

Konzolokszervize nem? Mièrt a k.studió elèrhetősègèt linkelted?

[ Szerkesztve ]

(#131433) kriszpontaz válasza dunc (#131431) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Köszönöm szépen. Ez kulturált hozzászólás volt. :R

(#131434) erahurka válasza bandi0000 (#131430) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem ezzel a "nem vesznek sok exkluzívot" érvvel az a probléma, hogy van egy online multira kihegyezett GT Sport, van egy akció-kaland Uncharted, van egy nyílt világú futurisztikus de mégis ősemberes akció-kaland-RPG, van egy souls-like ninja cucc, van egy kedvesebb lövöldözős brutálisan szép platformer, stb... Lehet hogy az Uncharted kevésbé fogy mint egy multiplatform játék, de ez csak az akció-kaland kedvelő konzolvásárlókat foglalja magába. Van aki GR Sportért vesz PS4-et, van akit a Horizon nyűgöz le. Szóval összességében egy változatos exkluzív kínálat képes eladni a konzolt sok embernek.

(#131435) Gulyopapa válasza manu75 (#131422) üzenetére


Gulyopapa
addikt

Van Gran Turismo topik, ezt ott kérdezd meg....

(#131436) Kendek válasza vektornfl (#131403) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

VR-t mindenképpen fej- vagy fülhallgatóval kell játszani. A fix hangfalak nem tudják követni a fej mozgását és a hallottak nem lennének összhangban a látottakkal.
Az orromat nekem is nyomja kicsit a gumi, de megszokható. Ugyanúgy mint ahogyan a füles is.
Én a kábeleket sikeresen eldugtam, egyedül a headset hosszú vezetéke van elől. Ennyiből kicsit jobb a frissített modell, mert annál a fülhallgató nincs útban (habár csakis a gyári megoldás az optimális).
A magam részéről nem is gondolkodtam az ilyen egy-két órás demo játékokban. De a Pro előnye elvitathatatlan, lényegesen élesebb képet ad. Nem lesz nagyságrendekkel szebb és jobb amit látsz, viszont észlelhető a különbség.

<-ƘƘ->

(#131437) TazLeacher válasza toompa (#131381) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Volt egy érdekes dolog...május 22-én újítottam meg megint 1 évre a Plus-t (tehát 2018 májusáig volt). Most vettem 1 évet, de biztos, ami biztos, lecsekkoltam, hogy mikor jár le. Erre ezt látom: 2019. 11. 22...? Én nem bánom, de nálam ez nem plus 1 év, hanem másfél... :))

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#131438) marilllyo válasza Thorkos (#131413) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát fene tudja
NG+ legnehezebb szint (alapjáték után visszavettem).
Összes főküldi, mellékküldi, megbízás. Nincs egy sikertelen sem.
Kincsvadászatokból 1-2 hiányzik nagymesteren van farkas, medve, mantikór.
Plati + 100% volt a cél úgyhogy, annyit gwenteztem mint a rosseb, plusz banditatáborok a 2 renitens trófea miatt.
Kajtatás a trófeás receptek miatt.
Ördökkatlanban eltöltöttem kb egy délutánt a löködés miatt.
Velen környékén maradt pár poi. Szörnyfészek erőhely stb...
Lvl 100.

Így lett ~140 óra a vége. Jó hát harmadjára lett pipálva a játék szóval nagyjából tudtam hova kinek mivel kell menni... sok újratöltés nem volt...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#131439) TazLeacher válasza marilllyo (#131438) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nekem Kb. 220 órám van a platinában úgy, hogy a térképen mindent kipucoltam, az utolsó kis szegletet is. (Ebbe az időben biztos van sok, amikor megállítottam a játékot, és mást csináltam.) Aki ennél többet tölt el a játékban, az nem tudom mit csinál.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#131440) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

A tegnap reggel a Konzolvilágtól rendelt 2 szoftver ma reggel már a csomagautomatában volt (vidék). Le a kalappal előttük. :R Jövőhét közepénél előbbre nem számítottam rá.

(#131441) lamps


lamps
csendes tag

Sziasztok!

Ps4 pro-m van, és az lenne a problémám, hogy egyszerűen a tegnapi bekapcsolás óta nincs hang se a főmenüben, se a játékoknál, sehol (a tv hangszóróját használom). Semmi nem lett elállítva 2 nappal ezelőtthöz képest, amikor még nem volt gond.
A tv-vel biztosan nincs gond, mert minden bemenetén hibamentesen szól, bármit kötve rá. A hdmi kábellel sem, mert kipróbáltam laptoppal, illetve másik hdmi kábellel is.
Ps rendszerfrissítés nem lett letöltve/telepítve mióta még minden rendben volt (a legfrissebb van fent, de már korábban telepítve), ami megkutyulhatta volna a dolgokat.

Van valakinek tippje, mi lehet a gond?

(#131442) dunc válasza lamps (#131441) üzenetére


dunc
nagyúr

A hang beàllitàsnàl nèzz szèt, nincs bedugva fejhallgató?

(#131443) toompa válasza TazLeacher (#131437) üzenetére


toompa
őstag

Voltak valami akciók,hogy 12 hónap helyett 18 hónap vagy ilyesmi. Biztos így vetted,csak elsiklottál felette.
Örülj neki! :)

(#131444) lamps válasza dunc (#131442) üzenetére


lamps
csendes tag

Nincs bedugva fejhallgató, és a hangbeállítások is úgy vannak, mint idáig (persze próbáltam állítgatni most, de sehogyse jó). :(

(#131445) cross56


cross56
senior tag

Sziasztok! 3 év alatt most először ps store nézegetése közben befagyott a ps. Van valamilyen lehetőség az újraijdításra a tápkábel kihúzása nélkül? Nem reagál a bekapcsológomb nyomkodására sem.

[ Szerkesztve ]

(#131446) TazLeacher válasza toompa (#131443) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Most vettem az akció alatt, 3 napja. :U

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#131447) #65537792 válasza TazLeacher (#131446) üzenetére


#65537792
törölt tag

A meglévőhöz hozzá adja a +1 évet. Nincs itt semmi black magic.

(#131448) dunc válasza lamps (#131444) üzenetére


dunc
nagyúr

Akkor alapraàllitàs, ha nem jó akkor audio chip halott, ès szerviz.

(#131449) lamps válasza dunc (#131448) üzenetére


lamps
csendes tag

Sajnos a beállítások alapértelmezettre állítása sem segített. Akkor ebből szerviz lesz sajnos.
Köszönöm szépen a segítséged!

(#131450) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Csatlakozok ide is, jó kis BF akcióból... :DDD

Kíváncsi leszek melyik konzol jön be jobban majd...

6 ezer forint amúgy a PS4 játékokért jó ár (per darab)? :F

Meg még úton van az Ucharted széria + Last of Us Remastered.
Úgy voltam vele ha már ismerkedek kitolom az összes jobbnak mondott exkluzívot szép lassan. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.