Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#131351) sutyesz96 válasza Victoorius (#131329) üzenetére


sutyesz96
őstag

Picit hozzászólva az offhoz a GTA San Andreas és a NFSU2 óta nem éreztem olyan szintű áttörést mint akkoriban azok számítottak.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#131352) Zanik válasza tuki2200 (#131338) üzenetére


Zanik
addikt

Ez az egész ott bukik meg, hogy miként lesz 5 év múlva jobb a második generációs VR, ha az első generációt nem veszik meg, nem használják, nem fejlesztenek rá játékokat, nem ölnek bele pénzt? Reménykedünk hogy hardveresen és szoftveresen eljut egy olyan szintre a VR technológia, ami majd sokkal jobb VR élményt ad, de közben ölbetett kézzel hátradőlve ülünk, és semmilyen erőforrást / erőfeszítést nem teszünk érte?

Igen, lehet hogy a PSVR a piacra dobásakor már egy eleve “elavult” technológiájú eszköz volt, de a PS4 hardvere és a piacképes árazás eléggé limitálta a lehetőségeket. Viszont ha a Sony sose dobja piacra, sose támogatja a VR játékok fejlesztését és sose teszteli és gyűjt információt róla, akkor a következő generáció se születhetne meg, mert még 5 évet és még több pénzt nem öltek volna bele, ha nem látják hogy megtérülhet a VR-ba ölt fejlesztés.

És igen, lehet ehhez kell az, hogy mi újítók és korai elfogadók vállaljuk a kockázatot és beruházunk rá, akkor is ha nem teljesen kiforrott még a dolog. De pont a mi lelkesedésünk és pénzünk lesz a fejlesztők felé az a visszajelzés, hogy igen, piacképes lehet a VR, és érdemes továbbfejleszteni és még több pénzt ölni bele.

Ha mi nem vesszük meg, és a PSVR bukik, akkor a késői többség és a lemaradók hiába várnának a második generációs VR termékekre, sose készülnének el.

A Sony úgy érezte piacképes már a VR a jelenlegi technológiával, és érdemes megpróbálkozni kihozni egy headset-et. Remélem igazuk lesz!

Amúgy tuki! Te is újító vagy. Meg akinek eladtad, ő is! Nektek is köszönhető lesz majd a VR jövőbeli sikere. Az más kérdés, hogy te vállaltad a kockázatot hogy egy nem kiforrott technológiájú eszközre beruházol. Nem jött be. Majd máskor kockázatkerülőbb leszel. ;)

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#131353) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Reggel 6:30kor még 13999Ft-ért rendeltem AC Origins-et a konzolvilágtól, közben felment az ára 14999-re, de már el is fogyott. Érdekes, hogy közben emeltek. F1 2017-re számítottam, hogy lesz rá valami jó akció, de ahogy látom sehol nem vitték lejjebb az árát.

(#131354) marilllyo


marilllyo
veterán

Van itt olyan, hogy PihhhancsPS???(User)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#131355) alien19 válasza Victoorius (#131329) üzenetére


alien19
tag

Atya gatya mi folyik itt? Mivaaan? Most jobb gamernek lenni mint anno??? Hát szerintem ugyanolyan mint akkor volt... Akkor a Ps1 volt a menőuristenkirálysag most meg pl. a VR.

Galaxy S22U/PS 3/PS4 Pro/PS5/XOneX/Nintendo Wii/NSW/LG UH6207/ PSN ID: gzsolti

(#131356) Trash


Trash
tag

Valakinek nincs véletlenül felesleges platinum shop kuponkódja? :)

(#131357) g@bo válasza Gabesz1019 (#131353) üzenetére


g@bo
nagyúr

az egész bf egy kabaré.... ps4 ből pár darab volt a mall nak. :D

halom cucc -15% nem több. kerestem nintendo switch et, -5000 volt max mindenhol. lehúzás ez az egész. :(((

(#131358) mattheus válasza SH4D0W2011 (#131350) üzenetére


mattheus
őstag

Én szoktam és annyit vettem észre, hogy a játékok jellemzően hangosabban szólnak összehasonlítva azzal, amikor ugyanazon hangerőn játszok le valamit Youtube-on vagy NEtflix-en.

Nem nagyon zavaró, de nekem feltűnt ez korábban.

(#131359) libus


libus
őstag

Vettem pár játékot a Store-ban, de gépem csak jövő héten lesz.
A letöltési listából letudom majd tölteni jövő héten is mikor megjön a Ps4 Pro-m ugye?

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#131360) Oppenheimer válasza WhiteWalker (#131345) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Dehogy nincs értelme. Akik a régi játékélményeik mellett érvelnek, hogy azok is volt olyan jók mint a maiak, hallottak már arról, hogy technológiai fejlődés? Játékiparban is létező jelenség. 1-2 évtized alatt nagyot fordul az életünk a technológia miatt, könnyebbé teszi a hétköznapokat, jobbá teszi az életünket. Hozhatnék rendkívül banális példákat az angol wc-ről, meg az autóról. Mindenki nagyon élvezte 15 évvel ezelőtt az akkori játékokat, de mai szemmel nézve elavultak, és a maiak jóval élvezetesebbek. Nosztalgiát ne keverjük ide.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#131361) Nayrobi válasza libus (#131359) üzenetére


Nayrobi
őstag

Persze.

(#131362) gyuromoj


gyuromoj
veterán

PS4 Pro 284 euro (amazon)
Végére 303,10 kell fizetni. (legalábbis nálam annyit ír)

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#131363) Rigormortiis válasza Victoorius (#131329) üzenetére


Rigormortiis
addikt

A mai játékok 2 dologban tudnak többet mutatni, mint mondjuk a ps2-es társaik: grafikában és az online lehetőségekben.

Ettől jobb volna a játékélmény? Nem! Manapság semmi új nincs. Szép játékokat kapunk, de ennyi. Sokkal nagyobb élmény volt anno egy Need For Speed Undergrounddal tolni, mint ma gt sportozni. Vagy akár mondhatnám, hogy a maga idejében a gta3 sokkal nagyobb durranás volt, mint a gta5. Vagy nézzük a jrpg-ket? Amikor kijött a final fantasy 10, nem tudtam, hova legyek örömömben, de vagy 10 éve nem láttam olyan komplex sztorit sem, mint a xenosagákban. Túlélőhorror? Hol van egy silent hill 2-3-hoz vagy project zerohoz, esetleg forbidden sirenhez mérhető darab? Nem a grafikáról beszélek, hanem hangulatról és játékélményről... Egy amúgy van: az alien isolation. Fps-ek: hol vannak a jó szingli fps-ek? Ott van a Wolfenstein. És ennyi. Azért anno egy Black (EA jaték és a Criterion csinálta) a grafikán kívül még ezt is körbehugyozta, nemhogy bármi mást, amit fps kampánynak hívnak manapság. De ekkoriban jöttek a medal of honorok és a még minőségi codok...

De ha már Criterion: hol vannak a Burnoutok? Azóta sem adott egy autós cím sem akkora adrenalinbombát, mint ezek.

Persze örülök, hogy már konzolon is tudok Battlefieldezni, ez tényleg jó, de kegyetlenül el vannak butulva a mai jatékok és a közönség is, aki veszi. Így tud gyakorlatilag a legsikeresebb frencsájznak lenni a CoD, és így lehet, hogy minden szarnak el van mondva a Mass Effect Andromeda, aminek kb egyetlen hibája, hogy a karakterek animációja néhol bugos.

De nem tudom, kinek tűnt fel, hogy hova lettek a Prince of Persia játékok. Ezerszer több kreativitás és művészeti érték volt egy Sands of Timeban, mint bármelyik újkori ACben. Arról ne is beszéljünk, mennyire megújította az akció-platformer stílust és mennyire elragadó volt. Ahogy a Warrior Within is. És egyébként ahogy az előző generációs reboot is. Az Ubisoft tudta, hogyan kell újat mutatni frencsájzon belül, a kritikusok keblükre is ölelték...a játékosok meg inkább ac-t vettek.

Szóval nem. Semmivel nem jobbak a mai játékok. Szebbek? Igen. Könnyebbek? Igen. De nem jobbak.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#131364) ViktorHUN79


ViktorHUN79
aktív tag

Us feltöltő kártyára nincs valahol, black friday akció?

(#131365) Oppenheimer válasza Rigormortiis (#131363) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Az első bekezdésnél nem olvastam tovább, mert az abban lévő állítás sem igaz. Melyik PS2-es játékban volt olyan AI, mint az Alien Isolationben? A PS2 kori GTA-ban a terület mérete, fizikája milyen az 5-höz képest? Ne vicceljünk már. A technológiai fejlődés nem korlátozódik 1-2 apsektusra, mindent érint.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#131366) dunc válasza Rigormortiis (#131363) üzenetére


dunc
nagyúr

Vagy amikor ps1 en elindítottam a RE2 öt pl!

[ Szerkesztve ]

(#131367) #74266624


#74266624
törölt tag

Sziasztok! Hadd kérjek tanácsot. Csak az exkluzív játékok miatt vennék Ps4-et, 4k tv-t hasznàlok. Elég lehet 69.900 Ft-ért az 500 gb-os slim vagy inkàbb Pro-t vegyek? Köszönöm szépen.

(#131368) boygabi_


boygabi_
aktív tag

Tényleg vicc ez a Black Friday. Prot szerettem volna venni csak gépet 100K-ért vagy picit alatta. Mert játékot majd veszek használtat. 100 alatt én nem láttam sehol. Minden helyen árukapcsolás +5 játék +kontroller ami nem érdekel.
Lehet várok még valami karácsonyi akcióra hátha az jobb lesz mert ez egyenlő a semmivel.

(#131369) v_angelus


v_angelus
tag

Sziasztok!
Következő év februárjában jár le a PS Plus előfizum, ha most veszek akciósan plusz 1 évet, akkor az februártól fog számítani, vagy változni fog minden, és jövőre a mai napon jár le az 1 év?
Előre is köszi a választ.

Mihelyt tudjátok, hogy mi a kérdés, érteni fogjátok a választ is.

(#131370) Rigormortiis válasza Oppenheimer (#131365) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Játékélményről és hangulatról beszéltem, nem a fejlettebb ai-ról. De ha már ai...azért a halo 1-2 ai-ját sok mai játék megirigyelné.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#131371) lazioforever


lazioforever
tag

Sziasztok.

Úgy döntöttem így év vége felé, hogy ideje nyugdíjaztatni 13 éves Ps2 Slim-emet (no nem úgy, megmarad az, keresztfiam már le is stoppolta magának :) ), és beruházni egy új generációs csodára.

"Természetesen" PS4 jött szóba elsősorban. Most nézem, mik a lehetőségek. Én úgy gondolom, hogy számomra bőven megfelel egy sima slim, felesleges a Pro-ra beruháznom, nem játszom annyit. Eredetileg Fifa-val akartam megvenni (azzal van csomagban), de az kicsit sokba fájna, és Ps2-n is PES fan voltam (vagyok), inkább úgy döntöttem, hogy azt majd beszerzem külön.

2 jónak hangzó lehetőséget találtam:
1. Ps4 500Gb + Batman Arkham Night Bundle + PSN 90 nap csomag - 90 ezer ft
2. Ps4 500Gb slim - 70 ezer ft

Szerintetek melyik a jobb választás? Vagy tudtok jobb vételt ajánlani hazaim, megbízható forrásból? (Mindenképp új gépen gondolkodom)
És még valami: ez a PSN 90 napos kártya mire jó tulajdonképpen?
Bocsi, ha alap dolgot kérdezek, de én még a Ps2 világában ragadtam, igyekszem pótolni a dolgokat. :)

Előre is köszönöm a válaszokat.

(#131372) gyuromoj válasza boygabi_ (#131368) üzenetére


gyuromoj
veterán

Nézd csak. :B

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#131373) Chosen válasza boygabi_ (#131368) üzenetére


Chosen
addikt

Amazonon kicsivel 100 alatt megáll csak a gép: [link]

Mod: megelőztek :D

[ Szerkesztve ]

(#131374) airm92


airm92
csendes tag

Storeban vásárolnék Paypal-al, és ez az hibaüzenet fogad: "We've encountered an error while processing your order. Please try again later." Előtte vásároltam, ugyanígy Paypal-al, akkor tökéletes volt. Valaki találkozott már ilyennel? :R

*PSN:hmate92

(#131375) Madwe válasza Oppenheimer (#131360) üzenetére


Madwe
nagyúr

Bocs, de a mondás úgy szólt kb, h ma a legjobb gémernek lenni, azaz amikor a régebbi játékokat nézed, nem lehet mai szemmel nézni, hiszen aki akkor volt gémer, az nem mai szemmel nézte, ez teljesen egyértelmű - s ezért hülyeség a kijelentés. Ha azt nézed a ps1 vagy ps4 korában jobb e gémernek lenni, akkor a ps1es kort az akkori korral, fejjel, szemmel kell nézned. S így már közelsem annyira egyértelmű a helyzet, mint azt itt páran írjátok, hiszen a mai rókabőr reboot huszonynyolcadik kiadásánál, amikor a játék kb alpha és béta között jön ki mert majd peccseljük, meg eleve a fele van csak benne az árban a többi dlc, s eleve mikrotranzakciókkal van tele p2w elemekkel, ami miatt eleve a progress görbe is torzul... szóval azért azóta ezek elég rossz dolgok amik menet közben jöttek s egyre jobban terjednek...
Az meg h a grafika, zene ma szebb természetes, de akkori fejjel volt ugyanakkora ugrás, sőt, nagyobbnak is tekinthető sok. 8bit 16bit, spriteokat vektorok váltják, 3ds grafika stbstb. Ehez képest ma már csak a több poligon, effekt, nagyobb felbontás és fps szám maradt kb ami grafikailag előrébb visz, ráadásul az uncally valley is bebefigyel már sokszor...

Persze online meg vr meg satöbbi jön, ami ma újdonság meg hype meg must have, de anno is voltak ilyen ugrások.

Ettől függetlenül nyilván ma szebb, jobban szól s több lehetőség van, de h jobb e? erre objektíven lehetetlen válaszolni.

(#131376) szupersanyi


szupersanyi
aktív tag

Na emag-ról rendeltem egy 500gb-os slim-et 68k-ért, szóval én is áttérek konzolra. Fogok még venni egy controllert, egy éves ps plust és kezdésként egy játékot. Szerintetek Battlefront 2 vagy COD: WW2 legyen? A Star Wars világa jobban érdekel, de mostanában sok helyen olvastam, hogy nagyon szar ez a kredites (vagy hogy hívják..) rendszer.

(#131377) neato3loco


neato3loco
senior tag

Megjött a Guitar Hero Live... hát rég éreztem magam iéyen jól egy játék miatt.. hihetetken kihívás!

Remélem nem fogom szarrá törni.

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#131378) kovsol válasza SH4D0W2011 (#131350) üzenetére


kovsol
titán

Én Netflix-t szoktam nézni, mert nekem nincs még okos TV-m (tudom ez ma már viccesen hangzik).
Nem vettem észre, hogy bármiben más lenne a hang, mint amikor a TV-n nézek usb-ről filmeket.

May the Force be with you!

(#131379) Gabesz1019 válasza szupersanyi (#131376) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Az említett 2 játék közül egyiket sem ismerem, de ha még nem volt PS-ed én mindenképp ajánlanám az Uncharted sorozat összes részét. Hatalmas élményt nyújtanak. Ráadásul most elég jó áron lehet hozzájuk jutni.

(#131380) bordi10 válasza bozsik84 (#131231) üzenetére


bordi10
senior tag

Ennél jobbat nem láttam: Konzolgame

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#131381) toompa válasza v_angelus (#131369) üzenetére


toompa
őstag

Hozzáadódik,tehát februártól egy év.

(#131382) szupersanyi válasza Gabesz1019 (#131379) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

Az Uncharted sorozat mindenképp tervben van a The Last of Us-sal együtt, de azokat inkább nem az érettségi évében kezdeném el. :D

(#131383) Madwe válasza szupersanyi (#131382) üzenetére


Madwe
nagyúr

Azok singleben erősek, ehelyett egy online játékot akarsz magadnak, ami többszáz órádat megzabálhatja:D?

[ Szerkesztve ]

(#131384) Gabesz1019 válasza szupersanyi (#131382) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Ez érthető. :D Egyébként én a kettő közül a COD-t fogom beszerezni. Hátha karácsonykor lesz valami akció. Nekem a Battlefield 1 is nagyon bejött, Star Wars világa nem igazán vonz.

(#131385) adalbert1 válasza gyuromoj (#131372) üzenetére


adalbert1
veterán

Ez egy jó ajánlatnak tűnik, kicsit el is gondolkoztam, hogy megrendeljem - ami visszatart, hogy nincs 4K megjelenítőm (itt van, aki csak 1080P-s megjelenítővel használja a Pro-t)?, illetve már van egy 1216B PS4-em. Szóval igazából két kérdés fogalmazódott meg bennem - szebbek/gyorsabbak-e a játékok számottevően 1080P alatt, mint a sima PS4-en, illetve vajon mi az a reális ár, amennyiért egy SW 1216B 1TB-os gépet el lehetne adni? :U (+1: vajon amazon-nál vett gépnél hogy működik a garancia? mert Xbox One-t állítólag lehet itthon is gariztatni, a Sony hogy viszonyul ehhez az ügyhöz?)

(#131386) gyuromoj válasza adalbert1 (#131385) üzenetére


gyuromoj
veterán

Nekem jelenleg nincs konzolom, de ezen én is nagyon elgondolkozom.
Garancia elvileg itthon is érvényes a Sony-hoz, csak kell hozza a számla. EU számít jelen esetben.
Tobbirol majd azok írnak akiknek van tapasztalata.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#131387) alien19 válasza adalbert1 (#131385) üzenetére


alien19
tag

OFF
Az az avatar nagyon adja :DD :)

Galaxy S22U/PS 3/PS4 Pro/PS5/XOneX/Nintendo Wii/NSW/LG UH6207/ PSN ID: gzsolti

(#131388) sp8787 válasza Victoorius (#131307) üzenetére


sp8787
addikt

Az a baj ezzel a listaval ,hogy ezeknel sokkal sokkal jobb jatekok voltak regen PCn.
A Wizardry 7 ,M&M6,Planescape: Torment sokkal komolyabb/elvezetesebb RPG mint barmi ami mostanaban megjelent minden tekintetben ha osszepakolom az osszes openworld rpgt azok sem ernek egy fityinget se ezekhez a regi jatekokhoz kepest.
Vagy vegyuk a Skywim-et a Daggerfall jobb volt mint az osszes Elder Scrolls ami utan megjelent egyutveve. Az akkori Xcom is ezerszer jobb volt a mostaninal. Vagy akkoriban volt pl. Master of Orion. A Dragon Age-t meg hagyjuk is a Baldur,Planescape Torment,Icewind Dale mind mind jobb volt.

Ez persze egyaltalan nem jelenti azt ,hogy a mostani jatekok rosszak de egy The Last of Us egy nagy semmi az en szememben a Wizardry 7-hez kepest. Mondjuk ez egyertelmuen szubjektiv persze.

(#131389) WhiteWalker válasza Rigormortiis (#131363) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

+1, pont erről beszélek én is.

(#131390) lazioforever válasza lazioforever (#131371) üzenetére


lazioforever
tag

1. Ps4 500Gb + Batman Arkham Night Bundle + PSN 90 nap csomag - 90 ezer ft
2. Ps4 500Gb slim - 70 ezer ft

Szerintetek melyik a jobb választás? Vagy tudtok jobb vételt ajánlani hazaim, megbízható forrásból? (Mindenképp új gépen gondolkodom)
És még valami: ez a PSN 90 napos kártya mire jó tulajdonképpen?

Valaki?

És még egy kérdésem lenne: Ps4-re mennyi a gyári garancia idő? Mert van, ahol 24 hónapot, van ahol csak 12-t tüntetnek fel.

(#131391) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

A zavvi.com-on extra 15% akció van (BFPOWER), bár csak 22 óráig (kicsit későn vettem észre). Én bezsákoltam a The Evil Within 2-t (£17.84), a Wolfenstein II-t (£20.39) és a Dishonored: Death of the Outsider-t (£10.19). Szerintem így egész jó áron voltak. :)

<-ƘƘ->

(#131392) dvd24 válasza lazioforever (#131390) üzenetére


dvd24
senior tag

Szerintem vedd meg 70-ért a slimet és ha nagyon kell a Batman Arkham Knight, akkor használtan kb 5000-ért tuti meg tudod venni, amellé meg inkább egy egy éves ps plus előfizetést vegyél ez még +18k. Ez összesen 93k lesz, de nem 3 hónapos előfizuval.

A ps plus meg ahhoz kell, hogy tudjál online játszani, valamint kapsz havonta 2 ingyen játékot.

A gyári garancia egy év, ha 24 hónap van valahol akkor az már bolti garancia.

[ Szerkesztve ]

(#131393) v_angelus válasza toompa (#131381) üzenetére


v_angelus
tag

Köszönöm.

Mihelyt tudjátok, hogy mi a kérdés, érteni fogjátok a választ is.

(#131394) lazioforever válasza dvd24 (#131392) üzenetére


lazioforever
tag

Köszi szépen a választ.

Azt hiszem, maradok is a sima alapgép mellett, a fő csapásirány nálam úgyis a PES lesz, inkább azt szerzem be mellé. :)

(#131395) ProEvoFan válasza lazioforever (#131394) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nagyon helyes.EA seggét már a fifa játékosok is rugdossák.Volt egy új patch, ami fifa 17 szerűvé tette a játékot és ez nagyon nem tetszett sok játékosnak.Meg a szokásos mikrotranszakciók ott is.Afelé terelik a népet hogy vegyék a sok fifa pontocskát...

(#131396) bozsik84 válasza bordi10 (#131380) üzenetére


bozsik84
tag

Köszi,ez sovány sajnos...még működik a régi DS, használom amíg megy,aztán veszek 18-ért...van itt ész :DDD

psn id: zsonom

(#131397) lazioforever válasza ProEvoFan (#131395) üzenetére


lazioforever
tag

Nos igen. Mint írtam, Ps2-ről fogok váltani 4-esre, és az elmúlt években töretlenül forgott a jó öreg Pes 3, majd 6, a vége felé pedig 2013 a gépben. Még mindig szinte napi szinten előveszem egy-egy meccsre, és tök el tud ragadni a dolog.
Volt Fifa-m is az elmúlt években bőven. Játszottam barátoknál új generációs konzolokon is velük. Egyszerűen nem "játssza úgy a focit", mint a japán ellenfél. És nekem ez fontosabb, mint a csicsa, meg a licenc kérdés.

(#131398) Zanik


Zanik
addikt

Supergamer.hu-n elég jó áron vannak VR játékok: [link] :K

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#131399) Gyulus76


Gyulus76
aktív tag

Sosem voltam nagy gamer. Még a Commodore világban játszottam egy-két játékkal, aztán szinte annyi. Áprilisban léptem be a konzolok világába a PS4 Próval, amihez hamar vettem egy G29 kormányt, majd VR-t is. Nomeg annyi játékot, ami szerintem egy életre elég lenne. Közel egymilliót öltem bele eddig, pedig alig van időm játszani.

Most beüzemeltem a cuccot a kormánnyal, hogy csapassak egy kis GT Sportot. Gyerekek, két óra úgy elröppent, hogy észre se vettem! Pedig csak Arcade módban mentem pár versenyt, a nagyobbik (9) fiammal két futamot lenyomtunk split screenen, a kisebbik (2) fiam meg kétszer beült az ölembe tekerni a kormányt.

A játék nekem nagyon tetszik. Van benne kihívás, de sikerélményt is ad a kezdőknek, ami nagyon jó. Grafikailag meg csak ámulok és bámulok. Van még hová fokozni ezeknek a játékoknak a látványvilágát?

Igyekszem kicsit több időt szánni a konzolra, de a legfontosabb, hogy ha játszok vele, élvezzem a dolgot. És ezt megkapom.

A gyerekek pedig oda és vissza vannak tőle. Baromi szerencsések, hogy ilyen őrült apjuk van, aki ilyesmibe lapátolja a pénzt.

Mindezt csak azért írtam le, hogy a régi motorosok láthassák: van, akit teljesen elvarázsol ez a világ. Sokaktól olvasok számtalan negatív véleményt, de én csak elenyésző számban voltam elégedetlen azzal, amit egy-egy játék nyújtott ezen a platformon. Az örök elégedetlenkedők meg bátran mutassák meg, ha jobbat tudnak alkotni ezeknél a játékoknál! :)

(#131400) Trash


Trash
tag

Ajánlanátok nekem kihagyhatatlan játékokat? Ez életem első konzolja, végre beléphetek egy nagyon jó társaságba.
Uncharted 4-el, Uncharted Lost legacy-val, driveclub-al és fifa 18-al rendelkezem.
Ajánlanátok olyan játékokat amit mindenképp érdemes kipróbálni? GTA szerű játékok, autós játékok, valamint cod szerű játékok érdekelnek főként! :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.