Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#132201) l.skywalker válasza toompa (#132197) üzenetére


l.skywalker
félisten

:R

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#132202) NyMRooD válasza l.skywalker (#132194) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ha nem sürgős esetleg várhatsz velük ameddig kifutó terméké nem válnak, mert olyankor megy rájuk plusz online kedvezmény (a one s forzás csomagon tesztelheted, hogy mennyiért kapnád meg őket), de arról fogalmam nincs, hogy mikor lesz, egyébként 0%-os részletre gondolom megéri, de én is most vettem onnan nemrég sima 500 GB slim-et, szóval biztos van itt akit tőlem okosabb a témában.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#132203) FollowTheORI válasza szallasi007 (#132162) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nyilván... PC-n van warez... a "csóró diákok és gyerekek" ott vannak valami low budget-közepes PC-vel amit a szülőktől ki tudtak sírni... meg az ingyen guberált szoftverekkel. Énis így voltam... amióta jobban keresek azóta van csak pénzem erre a hobbira, azóta veszek minden meg legálisan. Nincs is kalóz cuccom semmi már. :D

A konzol sem olcsó azért, meg kell venni a játékokat, csak a vas olcsóbb. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#132204) Neoteric válasza FollowTheORI (#132203) üzenetére


Neoteric
addikt

Rohadt sokat lehet spórolni ha figyeli az ember a leárazásokat és ha nem feltétlen van ingerencia mindennel day1 játszani, mostanában főleg gyakori hogy megjelenés után 1-2héttel már jóval olcsóbbak a címek, lásd Origins, NFS, GT Sport, stb. Főleg ha ezt még összekombinálod az account megosztásos dologgal, helyből minden feleződik. €10-20 pedig szerintem nem pénz egy AAA játékért. Ha lemezen veszel valamit, mert pl csak a story érdekel, használtan megveszed, aztán továbbadod kb nulla bukóval, PC-n ezt sem tudod megtenni, mert már minden játék vmi klienshez rendeli hozzá magát.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#132205) szallasi007 válasza FollowTheORI (#132203) üzenetére


szallasi007
őstag

Nyilván... PC-n van warez... a "csóró diákok és gyerekek" ott vannak valami low budget-közepes PC-vel amit a szülőktől ki tudtak sírni... meg az ingyen guberált szoftverekkel. Énis így voltam... amióta jobban keresek azóta van csak pénzem erre a hobbira, azóta veszek minden meg legálisan. Nincs is kalóz cuccom semmi már. :D - nekem sincs már kalóz cuccom, jó az online videótéka még azért megy (ncore és társai), de ha erre is lenne valami megoldás havidíj ellenében inkább azt csinálnám, teszem azt minden film és sorozat fullhd vagy 4k-ban eredeti nyelven magyar felirattal egy helyen lenne akkor lenne Kánaán.

A konzol sem olcsó azért, meg kell venni a játékokat, csak a vas olcsóbb. :) na ja csak a konzolos lemezes játékokat minimális bukóval el tudod pattintani - Origins példájával élve 17-ért megvettem 15-ért eladtam, vagy Uncharted kieget megvettem Moby-tól és talán ugyanazon az áron 3 nappal később el is adtam. Vagy pl tavaly "sima" PS4-et megvettem és azt hiszem fél évvel később 10 ezer bukóval szálltam ki belőle. A Pro most jó darabig meg lesz és bizonyára max fél áron fogom tudni eladni de ha 3 évig vagy köv generációig megmarad már akkor is jól jártam szerintem

(#132206) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Igen ezek egyértelműek... énis most nyilván a régebbi címeket húztam be, 4-5-6 ezrekért.
Azért a Day1 kicsit húzós.

És igen, ezért vettem mindent lemezen... ami nem kell, el tudom passzolni. :K

Tiszta sor... de azért ehhez ettől még csak pénz kell, és több, mint egy zsebpénzen élő magyar gyereknek van. :D
Szóval nem véletlen a korosztály itt a topicban. ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#132207) slloyd válasza szallasi007 (#132200) üzenetére


slloyd
senior tag

Ha szemtelen lennèl a Topikot sen látnád :DDD
Szóval nem vagy az :P

[ Szerkesztve ]

(#132208) 3L1T3 válasza #20844032 (#132196) üzenetére


3L1T3
addikt

Szintén zenész. Legfőképp nálamí így néz ki a dolog:

• PC: Main platform a lehető legjobb játék élmény miatt (60 fps, nagyobb minőség)

• XOne X: Azon múltiplatform címek amiket nem sikerül PC-re optimalizálni. :DDD Vagy PC-n kihalt játékos bázis, vagy csalók. (CoD pl.)

• PS4 Pro: Exkluzív címek. Plusz gondolom Monster Hunter World le lesz "kakilva" Xbox-on... de azért reményekre ad okot , hogy X Enhanced a játék a store leírása alapján. De majd a DigitalFoundry megmondja. :DDD

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#132209) #20844032 válasza szallasi007 (#132205) üzenetére


#20844032
törölt tag

Igen, a konzolnál a lemezezés nagyon nagy előny.

Egyébként fura, hogy itt sokan következő generációt várnak. Korábban ezt én is előbbre prognosztizáltam, most erre sok esély nem látszik. Nincs olyan hardver, amire épteni lehetne egy következő generációt. Az X-ben most benne van kb minden, ami a techvilág tud konzolban értelmezhető áron(és már az is drágább, mint ennek a generációnak a nyitóára). Ami 1 évvel a pro után ilyen 20% teljestménytöbbletre elég. Én két éven belül nem várok újabb generációt.

[ Szerkesztve ]

(#132210) Dagohun


Dagohun
tag

A pc nekem is megvan a ps mellett azon mennek azok amiket nem tudok, vagy nem akarok ps-n játszani. Pl. 7 days to die, cities: skyline és ehhez hasonlók csak pc-n. Volt nekem x360 is de azt 3 hónap múlva hanyagoltam, de a ps4 az megfogott már a titanfall-t és a battlefield 4-et is ezen játszom ( a minap elvetemült módon vr szemüveggel a fejemen játszottam a BF4-et mintha kivetítőn nyomtam volna) szóval marad. Utálom a sony-t mert jól csinálja. :)

(#132211) FollowTheORI válasza Dagohun (#132210) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

PC az kell... több száz/ezer játékomat nem akarom veszni hagyni... azt is tolom majd kontrollerrel tévén is. :D

Vagy hagyományos módon attól még, ha épp olyanom lesz. :P
Meg a BF multi... ;] (amíg él)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#132212) Dagohun


Dagohun
tag

Ja igen a ps+ tulajok a Monster hunter worldot nyomhatják dec. 9-12.ig. gondolom amolyan béta teszt.

(#132213) WaterWave


WaterWave
veterán

Azért 2018 első negyedévében megkapjuk azt, ami tényleg tükrözi a ps4 és ps4pro tudását... Sok olyan játék van már ami kihozza a gépből azt a tudást amit kell, de a God of War lesz az amiért megéri majd playstation4-et vásárolni, már akinek nincs persze...
Ezzel a címmel a sony kicsit bevisz két mélyütést majd az xboxnak... nem mintha olyan nagy fölényben lenne, mert jönnek a 12 giga rammal meg procival de hiába a gép ha nincs rá normális játék... Nem beszélve videomegosztókon vannak összehasonlító videok a két gépről, nagyon nézni kell az embernek hogy bele tudjon kötni a ps4 hátrányára. Nagyon elenyésző a különbség. De mint tartja a mondás saját küszöbre nem szarunk, ezért nem húzom le az xboxot, de nagyobb pénzmagot raknék rá, hogy nem lesz olyan xbox-os aki ebbe a játékba bele fog kötni :DD Ha igen akkor vak.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#132214) Sefter válasza 30z.Samu (#132069) üzenetére


Sefter
veterán

37

Psn ID: sefter_hun

(#132215) #20844032 válasza WaterWave (#132213) üzenetére


#20844032
törölt tag

Én nem vagyok xboxos, de én egyelőre amit láttam a god of warból, hát az nekem nem jön be. A graf persze szép, de szép grafból már minden utcasarkon van. Ez viszont nem gow. És ez nem kratos. Nekem. Nem tetszik belőle kb semmi. Valami nagyot kell tudnia, hogy én ezt megvegyem. De nálam ez amit eddig mutattak, egy valah volt kedvenc szériám gyalázása.

/mondjuk már az ascension sem tetszett. Nálam már az is lejtmenet volt nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#132216) gyuromoj válasza 30z.Samu (#132069) üzenetére


gyuromoj
veterán

29

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#132217) leslieke válasza 30z.Samu (#132069) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

42

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#132218) WaterWave válasza #20844032 (#132215) üzenetére


WaterWave
veterán

jövőre mikor kijön más véleménnyel leszel:)

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#132219) #20844032 válasza WaterWave (#132218) üzenetére


#20844032
törölt tag

Így legyen!

(#132220) Trash


Trash
tag

Üdv!
A gépcsomagomhoz kaptam egy pár játékot ugye. Mindegyik cd-s,de van amelyikben van valamilyen kód, míg a másikban pl nincs. Ezeknek a kódoknak milyen jelentőségük van? Pl a későbbi eladás során van jelentőségük?
Meg ezt nem értem, tudom, hogy tuti nagy hülyeség de megkérdezem. Ha elakarok adni egy játékot majd,de azt feltelepítettem előtte a ps-re akkor az a játék megmarad számomra akkor is ha eladom a cd-t vagy, hogy működik ez?

(#132221) Kendek válasza slloyd (#132190) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én nem rendeltem elő, de persze így 31 évesen (ha már mindenki írja) engem is érdekel. Állítólag lesz benne normális mozgás is és nem csak teleportálás. Ha csak az lenne, akkor nem mozgatna. :)

<-ƘƘ->

(#132222) toompa válasza Trash (#132220) üzenetére


toompa
őstag

Ezek a kódok dlc-k(plusz fegyver,ruha,meg ilyen dolgok)a játékhoz.
Ezeket egyszer lehet felhasználni. Könnyebb eladni a játékot,ha megvannak,mert valakinek fontos.
A lemeznek folyamatosan a gépben kell lennie,indításkor és játék közben is sűrűn beleellenőriz a PS.
Próbáld csak ki hogy kiveszed. :)
Szóval,hiába van feltelepítve,a lemezre szükséged van a játékhoz.

(#132223) stilo18 válasza #20844032 (#132215) üzenetére


stilo18
addikt

Azt hittem ezzel a véleménnyel én vagyok egyedül..
Már a futás/mozgás animáció sem tetszik :F

Persze ettől függetlenül megveszem.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#132224) 30z.Samu válasza Victoorius (#132150) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szerintem én sem. :D De olyan sejtésem van, hogy a PC-t sem fogom tudni véglegesen ott hagyni. :B

Sic Parvis Magna

(#132225) Bencus88 válasza EczkE (#132178) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Öregek gyülekezete ;] :R lassan töltöm a 30-at :B

(#132226) slloyd válasza #20844032 (#132215) üzenetére


slloyd
senior tag

Jah amúgy nekem seem tetszik,hogy kratosz egy vèn f@sz benne...
De ettől mèg lehet jó a játèk.
Mondjuk a láncos kardok nèlkül nem bitos....

(#132227) slloyd válasza Kendek (#132221) üzenetére


slloyd
senior tag

Akkor ezek szerint szuper lesz ds4 el mint re7 ben :)

(#132228) Kvelstadt válasza Forrest Gump (#132135) üzenetére


Kvelstadt
veterán

32.

És itt egy idézet amit pont tegnap kaptam.
"Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot."

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#132229) Victoorius válasza Kendek (#132221) üzenetére


Victoorius
junior tag

Biztos vagyok benne, hogy a teleportos mozgást fogod választani idővel, vagy különben instant hányás lesz a játékból. A Doom rendkívül gyors, azt biztos nem lehet bírni szerintem free move-on.

Malicious content found. Do you really want to move Me.doc to the trash? Hell yes.

(#132230) vg válasza WaterWave (#132213) üzenetére


vg
addikt

Azért az a One X nem egy szar gép, és ott a gamepass+ea access is, szóval nem sok értelme van annak amit írtál.

(#132231) Trash válasza toompa (#132222) üzenetére


Trash
tag

ahaa, így már minden tiszta. Köszi szépen!

(#132232) erahurka válasza 30z.Samu (#132069) üzenetére


erahurka
félisten

27

Mennyi idősebb fórumtárs van amúgy, én meglepődtem :Y

(#132233) XFishboneHUN válasza 30z.Samu (#132069) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

26 :D

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#132234) Scholes9 válasza Kvelstadt (#132228) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én is pont ennyi :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#132235) Victoorius válasza vg (#132230) üzenetére


Victoorius
junior tag

Egyetértek.

X-en ott a Gamer Pass meg az Access, és a legjobb hardver. Nagyon jó kis gép, én imádom az enyémet.

Malicious content found. Do you really want to move Me.doc to the trash? Hell yes.

(#132236) Kendek válasza Victoorius (#132229) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ebben nem kételkedem (persze majd meglátjuk), de akkor is fontos, hogy legyen választási lehetőség, mint pl. a Resi 7-ben vagy a Skyrim-ben. Különben sok potenciális vevőt vesztenének, hiszen rengetegen írják, hogy a teleportálásos megoldás az nem túl szimpatikus (enyhén fogalmazva).

<-ƘƘ->

(#132237) Victoorius válasza Kendek (#132236) üzenetére


Victoorius
junior tag

Persze, mindig az a jó, ha van a játékosnak választása. Ha kell autoaim on, ha nem, off. FPS-nézet kell, vagy TPS? Egy klikk. Hadd én döntsem el, nekem mi a jó, ne a fejlesztők helyettem.

Malicious content found. Do you really want to move Me.doc to the trash? Hell yes.

(#132238) phgergo


phgergo
aktív tag

Elkezdodott a karacsonyi learazas. Elso ilyne cim a crash bandicot.

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#132239) glspeter1 válasza phgergo (#132238) üzenetére


glspeter1
őstag

Beköszönnék én is, mint a legifjabb tag a magam 23 évével. Így aki eddig szemtelenül fiatalnak érezte magát az gondolja újra. :P ;]

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#132240) wolf13 válasza 30z.Samu (#132069) üzenetére


wolf13
őstag

Hát ha már így mindenki... 40. Bár nem érzem :D

(#132241) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Gondoltam Resident Evil-özök kicsit PC-n, felteszem, erre nem indul...ööö...oké...felteszem újra, hátha. Ha akkor sem, akkor nem erőltetem, majd jövőhéten PS-en. De valahogy érdekes, hogy most jönnek ezek elő, amikor konzol vásárlás előtt állok, előtte ilyen nem fordult elő.

Sic Parvis Magna

(#132242) Jim-X válasza 30z.Samu (#132241) üzenetére


Jim-X
őstag

Megsertodott a PC-d :DDD

A játék az nem játék!

(#132243) neato3loco válasza 30z.Samu (#132241) üzenetére


neato3loco
senior tag

Rosszul Crackelted. :D ;]

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#132244) 30z.Samu válasza neato3loco (#132243) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ja lehet! :D Neem, nincs ilyen PC-n sem. :DDD Egyébként néha szoktam mondani, hogy a PC-nek lelke van, lehet tényleg érzi. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#132245) neato3loco válasza phgergo (#132238) üzenetére


neato3loco
senior tag

Na remélem itt lesz valami jó játék. Mint tavaly is a fizetésem felét játékokra fogom elverni. :D

A Crash szupi játék, de már végig játszottam PS1-en meg PS2-n is, szóval már a remasteredre nincs szükségem.

Szerk.: Mellesleg a Digital Discounts közt van egy jó árban lévő MGS V: The Phantom Pain - 2.490 HUF
Egyik részével se játszottam még, de gameplayek alapján egész jónak tűnik. Van valami vélemény itt a fórumon vele kapcsolatban?

[ Szerkesztve ]

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#132246) koncsik válasza glspeter1 (#132239) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Aki meg nagyon öregnek, az nyugodjon békében meg :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#132247) winery


winery
aktív tag

31 vagyok PS3 volt az első konzolom, de kiskoromban már nyomkodtam vagy inkább csodáltam chommodore 64en Lode Runnert , Last Ninja és a Impossible Mission játékokat.

Remélem nagyobb árrés lesz néhány játékon mint amit adnak most a Christmas dealen.

(#132248) Kvelstadt válasza erahurka (#132232) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én is azt hittem hogy több a fiatalabb, ilyen huszon egy két év körüli.
Aztán ki tudja,lehet mind 15évesek vagyunk csak beírtunk többet. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#132249) Sefter válasza winery (#132247) üzenetére


Sefter
veterán

"Remélem nagyobb árrés lesz néhány játékon mint amit adnak most a Christmas dealen."

Miért akarod, hogy drágábban adják a játékokat.. :F
:DDD :DDD :DDD

Psn ID: sefter_hun

(#132250) neato3loco válasza Kvelstadt (#132248) üzenetére


neato3loco
senior tag

Én 76 éves vagyok. Sánta a bal fülemre, és vak a jobb lábamra. :D

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.