Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#131451) WaterWave válasza FollowTheORI (#131450) üzenetére


WaterWave
veterán

csak a pro :)

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#131452) SH4D0W2011 válasza FollowTheORI (#131450) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Grat, üdv a klubban! :C

(#131453) erahurka


erahurka
félisten

5000 forintos Lost Legacy már a kezemben, ma nem alszom :DDD

(#131454) slloyd


slloyd
senior tag

Na milyen az aláírásom?
Tök igaz amit odavèstem!! :)
Tolom is vissza a fejemre a Vr-t :D
Most lehet ezèrt kiutálnak a gtx 1080 topikból :DDD

[ Szerkesztve ]

(#131455) Bad Pritt válasza slloyd (#131454) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szeretem ezt a képet, sokszor lehet használni manapság. :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#131456) WaterWave válasza Bad Pritt (#131455) üzenetére


WaterWave
veterán

az a fej :D

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#131457) slloyd válasza Bad Pritt (#131455) üzenetére


slloyd
senior tag

Nem szpìkelek angolul ,also habe keine ahnung was heißt was auf bild steht. :DDD

(#131458) TazLeacher válasza #65537792 (#131447) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Akkor miért nem 2019. május?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#131459) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Nagyon ráharaptam az Overwatchra. Ha valaki aktívan játszik vele, vegyen fel :)

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#131460) marilllyo


marilllyo
veterán


Kemény menet volt. :DDD

Amennyit szívtam vele az elején....ahhoz képest a motoros változat egy délután megvolt.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#131461) Rigormortiis válasza marilllyo (#131460) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Grat. Ez a játék meg is érdemli a platinát!

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#131462) korte73


korte73
csendes tag

PS4 mennyire működhet egy Logitech Driving Force EX-el?

A dobozon csak ps2 ill. 3 kompatibilitás szerepel.USB csatlakozása van, az sem baj, ha a force nem működik rajta.

(#131463) A`rpi válasza Rigormortiis (#131461) üzenetére


A`rpi
addikt

Ez nem csak platina, 100% is, ami azt jelenti az összes dlc-s trófeát (is) megszerezte, ami aránylag nagy meló. :)

marilllyo (#131460)
Grat. :)

(#131464) Nayrobi válasza korte73 (#131462) üzenetére


Nayrobi
őstag

Semennyire, Logitechből csak a G29 kompatibilis.

(#131465) Csabee86


Csabee86
senior tag

Sziasztok.
Arra tudnátok nekem választ adni, hogy az új South Park lemezes játékhoz PS4-re adják a Stick of Truth játékot is. A Stick of Truth is játszható PS4-en?

(#131466) marilllyo válasza Rigormortiis (#131461) üzenetére


marilllyo
veterán

Igazából a plati nem is nagyon veszélyes...de pár dlc időmérő rettenet szoros... Na meg ugye a motoroson online trófea az megbeszéléses alapon megy csak mert anélkül szinte lehetetlen...

De ez a Guitar Hero ...ekkora mélytorok még Sasha Grey-nek sem volt pályafutása alatt...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#131467) Rigormortiis válasza marilllyo (#131466) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ajánlom az Overwatchot is platira :D Most még lelkes vagyok, de nagy meló. Ahogy néztem, nem kér lehetetlen dolgokat, csak egyszerűen krva jónak kell lenni minden karakterrel :D

A Driveclubot én feladtam a dlcknél. Grat miattuk. Azokban tényleg voltak durva kihívások.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#131468) marilllyo válasza Rigormortiis (#131467) üzenetére


marilllyo
veterán

Van pár ember innen a friend list-emen a fórumról....és néhányuk olyan időket futottak bizonyos időmérőkön, hogy csak lestem. Nayrobi...Prof..meg a PihhancsPS meg még páran. Szidtam őket rendesen mikor ott repesztettek előttem szellemként. :D

Próbáltam de egyedül nem fogott meg. Nyilván ismerősökkel jobb lenne.
Öcsém van / volt érte odáig meg vissza.

Hát én most a világ n00b-ja vagyok és bevállaltam akcióban felesben az NFS Payback-et. :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#131469) razoxan


razoxan
újonc

Tisztelt Zsenik!

Segítséget szeretnék kérni! Szereztem egy ps4-et, ami eddig boltban volt kitéve, ami pl. a Media Marktban is van, odamész, ki tudod próbálni. Itthoni használatához kellene a segítség, hogy működére bírjam. Maga a gép teljesen jól működik, de nem úgy, mint a rendesen megvett. Nincs pl, menü, ahol be tudnád állítani,csak mint ha egy bemutató demo lenne rajta. Töröltem már róla mindent safe módban, töltöttem a netről frissítést, letöltöttem a playstation is az usb-s újratelepítéshez. Minden szépen végigmegy, olyan, mintha alapra állna, de van egy user1 nevű felhasználó már eleve és az első indítás után a netről megint visszatölti azokat a a bemutató cuccokat, demo játékokat, persze ilyenkor sem lehet eljutni a beállításokhoz. Van e valakinek ötlete, hogy tudok belőle egy "rendes" ps4-et csinálni, vagy hagyjam a fenébe ezeket külön így gyártják, hogy ne lehessen, vagy hardveresen van benne valami védelem? A megoldónak szívesen leszállítok pár rekesz sört :)

(#131470) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Ha már autós játékok, jelenleg melyiket lehet érdemesebb megvásárolni? Teljes játékidőt, achievementeket/trophykat, tartalmat is figyelembe véve.

-Driveclub (ez korábban megvolt, csak a partnerem accountján volt, így újra meg kéne vennem a sajátomra is)
-Project Cars 2
-NFS PB
-GT S

Szeretem a szimulátor típusú illetve az árkádokat is, így csupán ez alapján nem tudnék dönteni. (Kormányom viszont nincs, így csak kontrollerrel nyomnám.)

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#131471) Nayrobi válasza marilllyo (#131468) üzenetére


Nayrobi
őstag

10 perce csuklok, már tudom miért :D

(#131472) marilllyo válasza Nayrobi (#131471) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát emlékszem, hogy volt egy olyan kijelentésem, hogy "b*szki ez a Robi ezt az időt Tu-104-essel csinálta nem Civic-kel".

De a végére belejöttem. Azon röhögtünk party-ba, hogy én ...a 20km-eres jogosítványommal adtam vezetéstechnikai tanácsokat múlt héten a kedves fórumtársnak aki tózse fejébe vette a 100%-ot. Na neki ez 2 hétbe tellett. Nekem 2 évbe. :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#131473) semetka


semetka
őstag

PSN Plus megosztásról kellene infó. Eddig öcsémmel egy gépen játszottunk . Nekem volt pluszom , így neki is ment az online. Most vett egy gépet, így akkor már neki is venni kell pluszt igaz?

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#131474) mettek válasza sutyesz96 (#131470) üzenetére


mettek
addikt

Ha rendes versenyre vagysz akkor csakis GT S. Az nfs-t vard ki nagyon nagy akcióban, allítolag eleg gyenge lett. Pc2-nek van demoja, meg tudod nezni de nem nagy szam.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#131475) Zanik válasza sutyesz96 (#131470) üzenetére


Zanik
addikt

Szerintem a tartalom mennyiségében a Driveclub veri az összes többit. Meg nyilván árban is.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#131476) #20844032 válasza razoxan (#131469) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nem lehet belőle "rendes" ps4-et csinálni.

(#131477) marilllyo válasza sutyesz96 (#131470) üzenetére


marilllyo
veterán

Driveclub az elején baromi nehéz. Pláne, ha valaki akkora láma mint én. Viszont statikus az egész ...nagyon minimális a random benne...így könnyen megtanulható.

Elkezdtem az NFS Payback-et. Ha valakinek tetszett a Crew...akkor a Pb is fog. Szerintem hót ugyanaz. Ez az egész rendszer, hogy nyersz a pálya végén egy "alkatrészt" ami növeli az autód "számát"...
Meg pl. számomra a grafika is ugyanaz és igazából talán ezt tudom felhozni az NFS hibájának. Az autó szép...de a táj az nem 2017-18-színvonal sajnos. Én még a 2015-öst is szebbnek láttam...bár lehet, hogy csak a sötétség miatt. A framerate javult az előző rész óta. Ott voltak gondok. Itt még nem futottam bele.

Tartalom van benne bőven. Kellőképpen nehéz (normalon). A deluxe-ot vettem felesbe. 8200 volt azt hiszem. Nem bántam meg.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#131478) Prof01 válasza Rigormortiis (#131467) üzenetére


Prof01
veterán

Ne is mond! A nehezek közül már csak Rapid Discord van vissza, de eddig 15 óra Zenyatta próbálkozással nem jött össze! :D

marilllyo: Grat a Driveclub-okhoz! Néhány DLC-s verseny alatt én is közel álltam hozzá, hogy elhajítsam a kontrollert! :D

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#131479) Rigormortiis válasza Zanik (#131475) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Igaz. Ár/érték arányban csakis a Driveclub!

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#131480) Rigormortiis válasza marilllyo (#131477) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Lenne egy tuti tippem az EA-nek a következő nfs-re: Hozzák ki egy az egyben az első Undergroundot mai szintre húzott grafikával. A zenék, pályák, kocsik...minden maradjon a régi, csak ezen változtassanak. Én venném.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#131481) Nayrobi válasza Rigormortiis (#131480) üzenetére


Nayrobi
őstag

+1

(#131482) sutyesz96 válasza Rigormortiis (#131480) üzenetére


sutyesz96
őstag

Ez vagy 8 éve téma. :D :(

Köszi, akkor driveclub lesz. Viszont várnék valami akciót mert így vagy 15k lenne most add-onokkal együtt.

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#131483) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Lenne egy kezdő kérdésem kapásból... próbálnám beüzemelni ezt a PS4 Pro-t, de a PSN-re valamiért nem enged fellépni, azt írja ki hogy karbantartás alatt van a szolgáltatás...

Ezt mi a fene okozhatja?
Amúgy van hálózat tudok frissíteni és böngészi is meg minden, egyedül a PSN nem megy valamiért.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#131484) WhiteWalker válasza FollowTheORI (#131483) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Mert karbantartás van ;]

(#131485) Kvelstadt válasza WhiteWalker (#131484) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Te tuti kapod a belsős infót. :DDD

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#131486) Tegla80 válasza FollowTheORI (#131483) üzenetére


Tegla80
addikt

Pedig elvileg nincs.(oldalon jobb felul "psn allapota" alatt ellenorizheto).
Szval erre nezz ra: "bejelentkezesi problemak"
Ha gondolod probalj ra mobilneten is kozben,de azon menni fog .

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#131487) WhiteWalker válasza Kvelstadt (#131485) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én pedig önzetlenül megosztom bárkivel :DDD

(#131488) Gulyopapa


Gulyopapa
addikt

Gyerekeknek kizárólag vannak - e move illetve ps4 kamerás játékok. Van értelme venni? Vr-t semmiképp nem veszek.

(#131489) Kvelstadt válasza WhiteWalker (#131487) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Hálánk üldözzön! :R :DDD

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#131490) Syberian


Syberian
csendes tag

Sziasztok!

Hogy érdemes játékokat venni PS4-re, ti hogyan csináljátok, inkább lemezeset ami általában drágább mint a digitális verzió, de nem bukik vele sokat az ember ha később eladja vagy nem törődni vele és ps storebol mindent ?

Valamint tudnátok olyan játékot ami kihagyhatatlan és megfelel a következőnek: helyi többjátékos akár coop akár 1v1 játék az mind1, csak 2 kontrollerrel lehessen nyomatni ?

Ui.: Knack 1&2 -t láttam már ,hogy írtátok az mondjuk ilyen ? :)

(#131491) razoxan válasza Syberian (#131490) üzenetére


razoxan
újonc

Én a storeból veszek mindent. Sem időm, sem idegrendszerem nincs ahhoz, hogy hónapokon át árulgassam a dobozost.

(#131492) razoxan válasza #20844032 (#131476) üzenetére


razoxan
újonc

Köszönöm!

(#131493) Mr Manson


Mr Manson
tag

Sziasztok :)

Csatlakozom egy PS4 Pro-val. Külön köszönet hogy akciókat linkeltetek ide így még jutott nekem a videojátékbolt készletéből. Igazából a multi még nem érdekel az Uncharted széria és a The Last of Us elég időmet lekötni majd.

Viszont érdekelne a PS4 Pro mennyire stabil wifi kapcsolaton. (Fiber Power 240) Frissítések és a játékok miatt. Sajnos a kábelt szeretném elkerülni :) nem maradt a falban neki hely :(

This world rejects me - this world threw me away -this world never gave me a chance - this world gonna have to pay!!!

(#131494) FollowTheORI válasza Tegla80 (#131486) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ezek mind stimmeltek... létrehoztam még egy fiókot a gépen és azzal ment, szóval utána megnéztem az eredetit és azon nem volt valódi név...

Most adtam neki egy valódi nevet ott is, és máris beengedett... hát ez LOL! :DDD

(Ezt az első PC-n csináltam az egyszerűség kedvéért, és ott nem volt kötelező ez a mező.)

Jó tudni.

Most már megy ez a nyavajás PS network is. :P :B

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#131495) Trash válasza razoxan (#131492) üzenetére


Trash
tag

Segítene valaki, hogy a The Last of Us sorozat, hogy van sorrendben? Szeretném kijátszani mert ez tetszik így az egyik legjobban elsőre az exklúzívak közül. Illetve az Uncharted sorozatra is kiváncsi lennék, hogy milyen sorrendben vannak, mert a konzolomhoz kapom az Uncharted 4 A Thief's End-et illetve a lost agency-t
Bocsánat nagyon kezdő vagyok.
Köszönöm előre is a választ!

(#131496) SH4D0W2011 válasza Trash (#131495) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

A The Last of Us-nak egyelőre csak az első része jelent meg, The Last of Us Remastered néven keresd PS4-re, ehhez van egy DLC is, Left Behind néven, az alapjáték után mindenképp játszd végig ezt is.
Uncharted: The Nathan Drake Collecion (Drake’s Fortune, Among Thieves, Drake’s Deception), Uncharted 4: A Thief's End, Uncharted: The Lost Legacy a sorrend.

(#131497) saelin válasza Syberian (#131490) üzenetére


saelin
veterán

Én teljesen másképpen közelítem meg a fizikális vs digitális játékok kérdését. Digitálisan azt veszem ami éppen piszok akciós a lemezeshez képest, ugye nem vagyok a magam ellensége. Ha olcsóbb az olcsóbbat veszem.
Viszont vannak lemezes játékaim is. Ezek általában a "végleges" változatok, amik az összes dlc-t tartalmazzák, mint a Witcher goty vagy a Mass Effect Andromeda. Igen tudom a ME:A semmilyen dlc-t nem tartalmaz, de pont ezért van meg DVD-n. Körbe tudom adni haverok között az ilyen játékokat és teljes élményt nyújtanak season pass és egyéb plusz költségek nélkül.

Ehhez még hozzájönnek olyan címek amiket csak fizikálisan vagyok hajlandó megvenni. Azt akarom hogy ott legyen a polcon. :B

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#131498) zzola válasza FollowTheORI (#131450) üzenetére


zzola
félisten

Elment az esze? :DDD

(#131499) ProEvoFan válasza Syberian (#131490) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Only digitális, mint PCn.Nem érdekel ha nem tudom eladni.

(#131500) Sefter válasza marilllyo (#131468) üzenetére


Sefter
veterán

Te is kormánnyal tolod?

Psn ID: sefter_hun

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.