Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#120601) Istuu15


Istuu15
senior tag

Sziasztok! Ha veszek két ilyet és rádugom a pc-s headsetem akkor tudom majd használni a mikrofont is? pl bf-ben?

https://edigital.hu/usb-kabel-csatlakozo/manhattan-usb20-hosszabbito-kabel-18m-p507013

https://www.arukereso.hu/hangkartya-c3140/approx/appusb51-p248648691/

Xiaomi Redmi Note 2 Prime, Xiaomi Mi 8 128GB Blue, Xiaomi Mi Power Bank 5000 MAH, Huawei Band 0 Smartwatch, PS3 Super Slim, PS4 Slim

(#120602) gjanner válasza Kendek (#119868) üzenetére


gjanner
tag

Neked volt már egyébként hasonló, accounthoz "beragadt" eseted?

Csak azért kérdem, mert a PS Support eddig ezeket tudta javasolni (a Dishonored 2 demo miatti nem engedélyezett vásárlás D2-t tartalmazó Collection esetén):

1. Restore licenses - nem segített
2. Safe mode - Rebuild database - nem segített
3. Nyissam meg PC-n a store-t és onnan próbálkozzak - nem segített (Ps-ről, mobil appról, Pc-ról mindenhol ugyanez a helyzet)

Kb. mindháromszor írtam nekik, hogy minden jól működik, csak úgy tűnik az accountomhoz a full game van kötve és nem egy demo mód, e miatt le kéne venni az acc-ról, ahogy írtad Te is.

Ezután visszaírtak, hogy akkor továbbítják az ügyet a techinkus csapat felé, ahol a vizsgálatok 5 munkanapig is eltarthatnak... :D
Vicces kicsit... (vagy nekem magasak csak az elvárásaim :F )

És pont most kaptam egy emailt, hogy töröljem a játékot (vagyis a demot - már megtettem korábban), majd restore licenses (már megtettem korábban a javaslatukra), majd töltsem le PC-n újra a játékot (mi van??? nem is azt akarom letölteni) ... ezek vagy nem olvasnak vagy szimplán egy dilettáns ül a supportban :F :Y

[ Szerkesztve ]

(#120603) saelin válasza gjanner (#120602) üzenetére


saelin
veterán

Ahelyett hogy azt az Ingyenes demót megpróbálnák törölni a library-ból, ami 5 percnél biztos nem vesz több időt igénybe. *Insert here a random facepalm gif*

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#120604) itroh válasza Istuu15 (#120601) üzenetére


itroh
tag

Szia!

Nekem ilyen van, és megy vele a Bf (+minden más) probléma nélkül, és még a hangerőn is nyom jó sokat.
https://www.arukereso.hu/hangkartya-c3140/konig/cmp-soundusb12-p47572995/

(#120605) Kendek válasza gjanner (#120602) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nekem személy szerint még nem volt vele problémám, de természetesen engem is érintene. Pl. a Titanfall 2 demo-ját én is beszereztem, emiatt az Ultimate Edtion-t nem engedi megvásárolni.
Természetesen egyre több játékból jön próbaverzió, ami egyrészről jó, de emiatt meg kicsit tré. Ez inkább tűnik egy megoldható bug-nak mint direkt szopatásnak, viszont akkor ezek szerint még csak tisztában sem nagyon vannak vele. :W

<-ƘƘ->

(#120606) RangerFox válasza gjanner (#120602) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Én is letöltöttem a demot. Egy kicsit becsapós a dolog, de meg lehet oldani. Bemész a store-ba, rákeresel a dishonored death of the outsider deluxe bundle-re, és ott kettőt megnyomod a lefele nyilat, és ott látod a dishonored deluxe meg a complete editiont, és ott már írja az árakat, meg is tudod venni. (Mondjuk 25k-ért nem éri meg, dobozosan olcsóbban jönnél ki)

[ Szerkesztve ]

(#120607) Kendek válasza RangerFox (#120606) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem teljesen értem a megoldásodat. A probléma ezeknél az, hogy mind bundle, és ha a tartalmazott tételek egyikét már birtoklod, akkor nem engedi a vásárlást (érthető módon). Itt az a gáz, hogy valójában nem is birtoklod az adott játékot, csak a demo-ját töltötted le. Mivel pedig elégedett voltál vele, mennél vásárolni. A bundle-k pedig rendre olcsóbbra jönnek ki mintha a tételeket egyenként vásárolnád (ezért is vannak a bundle-k, különben mi értelmük lenne...).
Szóval természetesen a külön-külön történő vásárlás az járható út, csak éppen több ezer Forinttal többre jön ki. Ami már kicseszés a felhasználókkal, akkor is ha nem szándékos.

<-ƘƘ->

(#120608) RangerFox válasza Kendek (#120607) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Inkább levezetem képekkel.

1.: Szóval amint látod, nekem is ott van a libraryben a Dishonored 2, pedig nem vettem meg.

2.: Ha bemegyek a store-ba, nekem is azt írja a collectionhöz, hogy nem elérhető, mert már birtokolom a Dishonored 2-t.

3.: Rákeresel a Death of the Outsider deluxe Bundle-re. (Erre is azt írja hogy nem elérhető.)

4.: Lemész a lap aljára, és ott felsorolja a két bundlet, de most már árakat is ír melléjük.

5.: Megvásárolható innen.

Amúgy én 4500Ft-ért vettem a definitive Editiont postával együtt, 5k-ért a D2-t, és 9k előrendelve a standalone dlc. Ez így összeadva még mindig olcsóbb mint ez a bundle, de ha valakinek digitálisan kell, akkor hajrá.

[ Szerkesztve ]

(#120609) PandaMonium


PandaMonium
őstag

Sikerült elhoznom a KV-ból az utolsó készleten levő World of Final Fantasy példányt, így az amúgy is fél áron levő 8000Ft-os árra kaptam 10% kedvezményt, amivel lement 7200Ft-ra, majd járt volna még 360Ft vissza a törzsvásárlói kártyámra ha megtaláltam volna a kódom amivel 6900Ft-ért hoztam volna el vadi újonnan. Biznisz. :)

What I cannot create, I do not understand

(#120610) RangerFox válasza PandaMonium (#120609) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A kártyáról 500Ft-onként lehet pontot levonni, így azt a 360Ft-ot nem tudtad volna levásárolni :D De jó áron volt így is.

(#120611) Lackooo84 válasza Kendek (#120607) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Az ilyen demo miatti problémákat a PS support egy telefonhívással megoldja. Leveszik az accodról a demot, és utána megveheted.

The Truth is out there...

(#120612) PandaMonium válasza RangerFox (#120610) üzenetére


PandaMonium
őstag

Tudom, de amúgy is volt már rajta pénz. Ezzel együtt lett meg az 500Ft. Majd a következő vásárlásból. :)

What I cannot create, I do not understand

(#120613) Kendek válasza RangerFox (#120608) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Jah, hogy te PS-en nézed. A Titanfall 2 Ultimate Edition esetében nálam nem működik ez a megoldás. A Details után egyből a Recommendations jön és nincsen verzióválasztásra lehetőség. Szóval ez szerintem nem egy általános kerülőmegoldás.

(#120611) Lackooo84: Ezt pontosan én is így gondoltam. De gjanner fórumtárs élménybeszámolója alapján nem nagyon vannak képben. Ettől függetlenül még lehet, hogy nem lett nekik jól elmagyarázva a probléma jellege...

<-ƘƘ->

(#120614) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Lehet hogy csináltam egy bődületes nagy marhaságot.
Erről az oldalról kifizettem Paypal-on keresztül a vételárat (egyébként 9906 forintot), amiről mind a Paypal-tól, majd az oldal tulajdonosától és annak a pénzügyi szolgáltatójától is megkaptam ennek a kifizetésnek a visszaigazolását. De kódot viszont még nem.

Igaz erre elvileg 24 óra van az oldal leírása szerint, így talán aggódnom sem kellene, de viszont jobban átgondolva a szöveget a leírásnál, lehetséges hogy itt nem is a játékhoz kapnék kódot hanem egy profilhoz valamilyen részleges hozzáférést talán? Nem tiszta teljesen számomra a dolog hirtelen. Valamint ha ez így van vagy ha nem kapom meg a kódot, akkor a Paypal rendszerénél visszakérhetem a pénzemet?

Tudom felelőtlenség volt így elsőre talán ennek az üzletnek nekiugrani, viszont a játékot jó lett volna ilyen árban behúzni. Segítsetek, hogy most mi a helyzet vagy mit tehetek később?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#120615) RangerFox válasza Kendek (#120613) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Igen, ez spéci csak a Dishonorednél működik. De nálad az is megoldás lehet, ha csinálsz egy második accot, és arról veszed meg, aztán visszalépsz az eredeti accodba, és onnan játszol a játékkal.

(#120616) Kendek válasza RangerFox (#120615) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem akarom megvenni, csak példa volt. Viszont én inkább fordítva gondolkoznék. Tudok a problémáról, ezért a demo-kat egy másik, direkt erre a célra fenntartott account-ra szerzem be, hogy később ne legyen probléma a vásárlás.

<-ƘƘ->

(#120617) Nayrobi válasza Bogyi007 (#120614) üzenetére


Nayrobi
őstag

A leírás alapján nekem úgy tűnik, hogy egy profilhoz kapsz hozzáférést és nem kódot a játékhoz. Amúgy ps fronton nagyon ritkák a kódok, főleg a boxhoz viszonyítva, vigyázni kell ezzel. Szerintem kérd vissza a lóvét.

(#120618) Elims válasza Kvelstadt (#120557) üzenetére


Elims
veterán

Nálam is így van.Szerintem azért,mert a sima ps4 beállításait hozzam át pro-ra vezetéken keresztül (két gép összekötve).
Más probléma is volt,nem csinálnám meg mégegyszer.Szűz pro gépre inkább letöltenék újra mindent ill. beállítgatnék újra mindent.

Seederking: Sniper elite 4.
Ha a 3. rész nem tetszett ne vedd meg a 4-et.

Bogyi: Ha account-hoz ad hozzáférést csinálj a paypal-ben egy refund-ot.

(#120619) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

Jajjj, ez a Just Cause 3...
Nem vagyok egy FPS huszár, de kritikán aluli, ahogy ez fut. A 30FPS kb. álló helyzetben van meg csak benne.
Mondjuk mit is vártam egy full amd konzolon olyan játéktól, ami nvidia logóval indít. :D
Amúgy hozza a szokásos JC stílust, de ez így....

[ Szerkesztve ]

(#120620) Bogyi007 válasza Nayrobi (#120617) üzenetére


Bogyi007
veterán

Neked is és Elimsnek is köszi a választ. El is indítottam a visszakérést...

De egyébként hogyan lehetséges megoldani ezt a részleges profilmegosztást amit ők "nyújtanak"?
A leírásban ez volt:
"This is Digital Download Game, game is download and install to ps4 from PSN. Therefore, there is NO physical disc. (Frequently Asked Questions) 1) What is the different between Premium Game & Basic Game? Premium Game : can play the game using own id. Trophy earn will also in own id. Basic Game : don't mind to play the game with different id. 2) Can the I play multiplayer online? Yes, provided that your own id has subscribed to Play Station Plus (PS+), and of course, it hasn't expired. Game Info Genre: Sports Game Size : 15.4 GB"

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#120621) #49155328 válasza Bogyi007 (#120614) üzenetére


#49155328
törölt tag

Ezt benézted. Az ő accountjával férsz hozzá. A leírásban is ott van!
Feltéve ha kapsz hozzáférést.
Tanulópénz.

(#120623) bbdzyx


bbdzyx
senior tag

Human Fall Flat milyen hosszú? Leginkább a couch coop mód érdekel, barátnőmmel jó lenne végig játszani, de semmit nem tudok a hosszáról. Esetleg vannak hozzá fanmade/workshop pályák?

3k-t megér?

[ Szerkesztve ]

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#120624) Nayrobi válasza Bogyi007 (#120620) üzenetére


Nayrobi
őstag

Csinált egy új accot, arra megvette a játékot. Ez lett a Premium acc. Ezt home-olta egy másik accal, ez lett a Basic acc. Ha a Premium accot veszed meg, akkor a gépeden belépsz erre az accra, letöltöd, de a saját accodon is tudsz vele játszani, gyűjteni a trófeákat, stb. Ha a Basic accot veszed meg, akkor csak erre a profilra belépve tudsz játszani, nem gyűjtheted a saját neved alá a trófeákat, stb, ezért is olcsóbb. Így kvázi egy játék árából ő ha nem is kettőt hozott vissza, de másfelet mindenféleképpen.

[ Szerkesztve ]

(#120625) WhiteWalker válasza Bogyi007 (#120600) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Szállít ;)

(#120626) Bogyi007 válasza Nayrobi (#120624) üzenetére


Bogyi007
veterán

És gondolom bármikor ki tudná rántani a hozzáférést alólam és én egy szót sem szólhatnék miatta - sőt ha megteszem lehet hogy még én kerülök nagyobb bajba...
Fain. Remélem még azelőtt vissza tudom szerezni a pénzem a Paypal felől minthogy hozzáférést kapjak, sőt ha nem ad semmit még jobban érvelhetnék náluk hogy kapjam vissza.

(#120625) Giinos: bármit pakoltam be a kosaramba azt az üzenetet kaptam, hogy a címemre nem lehetséges a kiszállítás...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#120627) Nayrobi válasza Bogyi007 (#120626) üzenetére


Nayrobi
őstag

Soha nem szabad accot venni, épp ezért, bármikor visszaszerezheti az eredeti tulaj.

(#120628) bandi0000


bandi0000
nagyúr

mitől lehet, hogy speedtesten a pingem 30 alatt van, viszont játékokban meg 80-100?

eddig is 30 pingem volt, de a játékokban 50-60 volt

Xbox One: bandymnc

(#120629) WhiteWalker válasza Bogyi007 (#120626) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Érdekes... Kb hat hete vásároltam tőlük.
Olyan volt hogy egy adott játék nem szállítható magyar földre.
Mert az adott cég nem postaz a game.co.uk-n belül...
Ilyenkor felajánlotta pipaljak be másik céget ( persze az már drágább volt)

[ Szerkesztve ]

(#120630) kentucky


kentucky
őstag

Na akkor on-ban kirakom: Account megosztáshoz keresnék megbízható embert :R

(#120631) A`rpi válasza kentucky (#120630) üzenetére


A`rpi
addikt

Topikot azért napi szinten ne spam-meld tele,
ez ma a második ami nem a világ vége, de ez a topik nem erről szól :N.

Inkább írd bele az aláírásodba.

[ Szerkesztve ]

(#120632) Lackooo84 válasza Bogyi007 (#120614) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

:C :W

The Truth is out there...

(#120633) A`rpi válasza Lackooo84 (#120632) üzenetére


A`rpi
addikt

Előfordul, remélhetőleg visszakapja a pénzét. :)

(#120634) Bogyi007 válasza kentucky (#120630) üzenetére


Bogyi007
veterán

Megbízható embert nem, de egy maláj céget tudok ajánlani. :U :U :U

Kínomban egyenlőre magamon röhögök... :F :Y

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#120635) #10927360 válasza RangerFox (#120610) üzenetére


#10927360
törölt tag

Bármennyit letud vonatni! :U

(#120636) RangerFox válasza #10927360 (#120635) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Akkor miért ez van a KV oldalán?
"Vásárlásonként minimum 500 pontot tudsz beváltani.
A pontok beváltása 500 egységenként történik. "

(#120637) zadir1


zadir1
tag

Sziasztok!
WoW-hoz hasonló szerepjátékot mit tudtok ajánlani ps4-re? Olyat szeretnék, ahol vannak magyarok és pvp is megy a dungeonok mellett.

[ Szerkesztve ]

(#120638) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Mérgemben elnéztem a legális és biztonságos Piactérre. :)) :DDD

Így a meglévő DriveClub és a haver által bezsákolt pár finomság által kész a Svédasztalos Menü. :C

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#120639) Lackooo84 válasza Bogyi007 (#120638) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ha megvan a TLOU lemezesben, minek vetted meg külön a Left Behind-ot? Az is rajta van a lemezen... :D

The Truth is out there...

(#120640) Bogyi007 válasza Lackooo84 (#120639) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nem az enyém a lemez - a játék majd később digitálisban is be lesz szerezve.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#120641) #10927360 válasza RangerFox (#120636) üzenetére


#10927360
törölt tag

Ettől fuggetlenul a sracok beváltanék amennyit szeretnel.

(#120642) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Azt a büdös mi volt ez a Beyond, hatalmas hiba lett volna kihagyni. Na az ilyen címek miatt érdemes PS-t tartani :) Gyorsan pótolja, aki esetleg nem vitte még végig :) Nagy igazság, h felnőttek a videojátékok. Az ilyen Beyondok, Last of Usok miatt tartom őket többre, mint a filmeket...

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#120643) Bogyi007 válasza Scholes9 (#120642) üzenetére


Bogyi007
veterán

:K :K :K :K

Nekem is nagy kedvenc! Még Ps-on toltam végig premierkor. Megvan az is havernak, csak még nincs feltelepítve (az 500/410 giga hátrányai).

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#120644) Zanik


Zanik
addikt

Patapon bezsákolva. Régóta ki akartam próbálni, remélem nem bánom meg! :DDD

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#120645) Nayrobi válasza Zanik (#120644) üzenetére


Nayrobi
őstag

Pont ma toltam a harmadik részt vitán és azóta azon agyalok, hogy be kellene szerezni a remaszti verziót ps4re. Kár, hogy itt az ősz és 10 napon belül 3 day1 vétel is fel van írva. Fck.

(#120646) Scholes9 válasza Zanik (#120644) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Annyira jó gamma ez? :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#120647) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Uncharted The Nathan Drake Collection magyar storeban volt már ennél olcsóbban?Most ps+al 6500 ft.

[ Szerkesztve ]

(#120648) Lackooo84 válasza Bogyi007 (#120640) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Az alapjáték szintén tartalmazza. ;) Egyébként ha netán multiznál akkor inkább az US verziót vedd, az nincs cenzúrázva, nekem is az van.

The Truth is out there...

(#120649) Becksman


Becksman
őstag

Last of usban az természetes, hogy joelnek a felsöje(kockás ingen) a kockák futás közben villodznak? :D

Samsung A54 5G 8+256GB

(#120650) #20844032 válasza ProEvoFan (#120647) üzenetére


#20844032
törölt tag

3 éves mélyponton van a dollár. Lehet, hogy ennél olcsóbb sosem volt magyar sztórban, de az usákban 5200, ha szarul is váltja a bankod, ps+ nélkül.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.