Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#108868) Mister_X válasza erahurka (#108866) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Persze, tiszta pénznyelő, de nem buktam soha annyit, hogy fájjon. Régebben több ideig maradtak a dolgok, de

Kronológiai sorrendben, közös alapból:
Xbox 360 20GB Xenon (flashelt) -> RROD, Xbox 360 60GB Falcon -> Xbox 360 Arcade Jasper (flashelt, 1 hónapig se volt meg) -> PSP 2004 -> *Xbox 360 Japser 120GB -> PS3 40GB -> PS3 Slim 250GB (ingyen váltás) -> *PS3 Slim 320GB -> PC gaming kitérő -> Xbox One 500GB -> laptop, *PS Vita (utóbbi el lett adva)

Párhuzamosan kerültek beszerzésre a (PSP is árban inkább ide ment:) 3DS-ek, egy PSP 3001 nosztalgiaként, ami új PS Vitává alakult át az idő során, itt lezárult a fenti kör. Az újabb valahogy így néz ki (~1 év):

*PS4 1TB -> *Xbox One Slim 500GB -> *PS4 Slim 1TB - ez az egy éves "folyamat" került majdnem 20.000Ft-ba, első PS4 - One váltás kb. egy összegben volt.

Csillaggal jelöltek mindig újak voltak.

-

tl;dr sosem bántam meg a fentieket, mindig volt mivel játszani és igyekeztem az aktuális helyzethez szabni a dolgokat. Értsd, multizni akartam, így a jhonnyzott konzolok felejtősek lettek, első PS3 megvételekor is úgy éreztem magam, mint egy kisgyerek vagy egy felemelkedett isten :DDD

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.