Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#108801) Vadernagyúr válasza tothl (#108799) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Ha engem kérdezel,semmi :D

PSN: joskovagyok199

(#108802) unicumnext


unicumnext
aktív tag

Sziasztok!

ennek ha jól nézem működnie kellene a magyar reggemmel is?
[link]

Köszi!
Next

(#108803) kevepapa válasza Vadernagyúr (#108801) üzenetére


kevepapa
aktív tag

+1

(#108804) Elims válasza Apone33 (#108708) üzenetére


Elims
veterán

A mentéseket/beállításokat vitted egyik gépről a másikra vagy mindegyiken te állítottad be külön-külön?

(#108805) Apone33 válasza Elims (#108804) üzenetére


Apone33
őstag

Mindegyiken külön-külön lett beállítva. Ha ez számít valami, újonnan lettek véve.

[ Szerkesztve ]

Play Hard!!!

(#108806) Mister_X válasza tothl (#108799) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Be volt iktatva egy Xbox One-os kalandtúra. Slim kijövetele előtt adtam el a fatet, önmagában biztos nem cseréltem volna el, pénzkidobás.

@Dexar: én szeretek vigyázni a dolgaimra. Két éves telefonjaimat zéró karccal adom el. Fat PS3-am felülete is olyan, amilyen az anyaghazsnálat miatt - de a PS4 nem ilyen átfogalmazom, PS4 Slim középső része csak akkor karcolódik, ha USB-s cuccokkal meg lemezekkel durván bánnak és/vagy szállítás közben kéretlen dolgokkal kerül kapcsolatba. PS3-ak már abba belekarcosodtak, hogy letörölték szemüveg törlőkendő helyett zsepivel a port - én tisztára el voltam borzadva a géptől annak tudatában, hogy ezt az állapotot négy hónap alatt érte el. Én vigyázok a dolgaimra, lehetőleg olyantól vásárlok, aki hasonló szemléletet tart. Doboz nem elsődleges szempont, de sokat elárul (fat PS4-em, One S-em és most a Slim doboza is like the new). Lehet te másképp látod a gépet magad előtt, én nem úgy láttam, pláne pláza megvilágításában. A talp meg lehet a dobozban maradt :DDD

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#108807) Norbi8


Norbi8
csendes tag

Letöltöttem a LittleBigPlanet 3-at...
Ez egy akkora játék, hogy nem tudom letenni... egyszerű, ugrabugra, de szórakoztató, vicces és multiban óriási :)
Játszik valaki online ?

PSN: Norbi819

(#108808) Vadernagyúr válasza Norbi8 (#108807) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Én tervezem :) Nekem is le van töltve :)

PSN: joskovagyok199

(#108809) Dexar007 válasza Mister_X (#108806) üzenetére


Dexar007
veterán

En is vigyazok a dolgaimra,nalam nem lenne ilyen tobb ev utan sem.A gond az,hogy nagyon ritkan veszek uj cuccokat boltbol..es amikor igen,akkor szinte kivetel nelkul mindig megszivom (pl most videokartya RMA).
Ami mar par honapot tulelt ott mar legalabb lehert tudni,hogy valoszinuleg nem gyari hibas:DDD
Ettol fuggetlenul egyaltalan nem lattam szornyunek azt a ps-t.Lattam mar sokkalsokkal csunyabbat,xboxbol szinten.Ott talan mar olyan is volt,amit te max bontasra vennel meg. ;]

Give me your cum,bull!

(#108810) Vadernagyúr válasza Dexar007 (#108809) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Én is szeretek vigyázni a dolgokra :) A PS4-em most is szép állapotban van :) Igaz,hogy Fat gép,de nincs leharcolva :) Előtte volt X360-am,azt is patika állapotban adtam el :D

PSN: joskovagyok199

(#108811) norbi2010


norbi2010
őstag

Üdv, mai naptól kezdve új PS4 tulajdonos vagyok, láttam store-ban, hogy van PS plus akció, 304Ft-ért lehet venni a havit, annyit megér nekem(nem tervezek online játszani, arra ott van a One-om), viszont mindenáron a Wallet-emet akarja feltölteni, aminek a minimuma 1500Ft. Én láttam rosszul valamit, vagy tényleg nem tudom 304Ft-ért megvenni? :F :R

(#108812) #38167040 válasza Mister_X (#108796) üzenetére


#38167040
törölt tag

Nekem már csak egy kérdésem van: miért adtad el a dagit? Az Xbox-kúrát pont rosszkor hagytad abba: halowars. Ilyenkor kicsit sajnálom. De hát rts-eken nőttünk fel. c&cstarcraftswine :)

[ Szerkesztve ]

(#108813) koncsik válasza norbi2010 (#108811) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

A különbség ott marad a tárcádban.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#108814) Adam_Shepard válasza sting2 (#108750) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Nos furcsa volt a dobozon látni, hogy egyáltalán nem kell neki ps plus :D Majd az intro közben tátva maradt a szám. Aki hezitál, hogy vegye-e meg annak nyugodt szívvel üzenem, hogy igen, hajrá.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#108815) Dexar007 válasza Mister_X (#108806) üzenetére


Dexar007
veterán

Megsem teljesen felhotlen az orom.A joy rezgomotorja eleg durvan hangos..nem tudom,hogy lehet igy szetcseszni.:DDD Igaz,en is szakitottam mar le a kis gumit a bal analog karrol..de szerintem elobb mindenkinek lejon,foleg fifazas utan. :)

Give me your cum,bull!

(#108816) Prof01 válasza Adam_Shepard (#108745) üzenetére


Prof01
veterán

Fantasztikus játék lett a Horizon: Zero Dawn! :C
A Witcher 3-hoz képest kevesebb a tartalom, de teljesen elfogadható szerintem (kb. 50-60 órának ígérkezik). Látványban veri nem csak a Witcher 3-at, de talán még az Uncharted 4-et is, legalábbis ami a gameplay-t illeti (az átvezető videóknál és a beszélgetések során nem olyan részletes a mimika, mint U4-ben). Elképesztő, hogy mindezt összehozták egy open world játéknál, stabil 30 fps-sel! A sztorit még nem fejeztem be, de eddig az is hibátlan, alig tudom letenni, mindig valami új és új kérdés vár megválaszolásra. Hatalmas a bejárható terület (kisebb, mint a Witcher 3 összterülete), a gyönyörű és változatos poszt-apokaliptikus tájakon. Soha nem használtam még ennyit a fotó módot, mint ebben a játékban! A főküldetések mellett változatos mellékküldetésekből és a szokásos gyűjtögetni-valókból nincs hiány. A harcrendszer is tökéletes: gyors kitérő ugrások, csúszások, élvezetes kivégzések (minden lándzsa suhintásnak érezhető ereje van), igazi skill-t igénylő célzás, amit a játék kellően jutalmaz is (kritikus pontok találata jelentős DMG, vagy azonnali kivégzéssel jár). A rajtaütéseket kellően, előre meg kell tervezni, bolond módjára nem fog menni, még könnyebb fokozatokon se a gyilok! Kb. 20-25 különböző robot, legyőzésük más-más technikát igényel. Az UI nagyon letisztult, csak a legfontosabb dolgokat jelzi és azt remekül. Az RPG elemek nagyon lazák benne, sokkal inkább nevezném akciójátéknak. Megvan az 50-es szintig való fejlődési rendszer, ehhez kötött folyamatosan feloldható skilltree, nagyon egyszerű, harc közben is használható crafting és egy kis nyersanyag szerzésre kiterjedő loot rendszer (amolyan Far Cry-os). A testreszabhatóság nem túl részletes, teljes armor szett van (nincs külön sisak, mellvért, csizma, stb.) és néhány fegyvertípus a szokásos ritkasági szinteken, némi fejleszthetőséggel kiegészítve.

Hibátlan játék nincs, de ez nagyon közel áll ahhoz. Ugyanúgy, ahogy az Uncharted 4, ez is kötelező vétel minden PS4 tulajnak! :K

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#108817) Adam_Shepard válasza Prof01 (#108816) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Hát én is azon kaptam magam, hogy csak a screenshotokat csinálom a játék elején. nem tudom mennyire fogja letömöríteni de egy random scnél ez több mint jó szerintem. És igen, akkor még nem beszéltünk a photo moderol.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#108818) Sianis válasza Prof01 (#108816) üzenetére


Sianis
addikt

Köszi a leírást. Amint végigtoltam a Witcher 3-at és a 2 DLC-t, akkor ezzel folytatom. :R Remélem addigra lemegy az ára is.

(#108819) ProEvoFan válasza Sianis (#108818) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ha tényleg kiakarod majd pörgetni, akkor kb 300 óra gameplayre számíthatsz:)

(#108820) #20844032 válasza Prof01 (#108816) üzenetére


#20844032
törölt tag

>ez is kötelező vétel minden PS4 tulajnak!

Én pl. megvettem, és nem igazán jön be. Kötelező? Minden tulajnak? Dehogyis...Mindenki el tudja dönteni mi tetszik neki. És az nem feltétlenül esik egybe az ízléseddel.

(#108821) sting2 válasza #20844032 (#108820) üzenetére


sting2
addikt

"bevagyfáradva"....

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#108822) batai15


batai15
félisten

háát engem nem bír izgatni az uncharted 4 se... el is cserélem valami más játékra amint meg kapom..

(#108823) vonSux válasza sting2 (#108821) üzenetére


vonSux
őstag

:D nem feltétlenül van befáradva. Pl nekem az Uncharted 4 volt olyan, oké szép de nekem ennyi. Persze van olyan, hogy egy open world játék végigvitele után lehet akármilyen jó a következő, ha egyből rámész nem fog tetszeni, kiégtél a játékmenettől. Fél év múlva ugyanaz meg nagyon bejön. A kötelező vétel meg egy frázis, a nagyon ajánlott jelző pörgetett verziója :D

[ Szerkesztve ]

(#108824) Csillag01


Csillag01
aktív tag

Hali
Nat type strick. Hogy tudom openre változtatni? Mert megmarom magam.koszi

Asus Rog Phone 6

(#108825) Vadernagyúr válasza batai15 (#108822) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Mi a baj vele?

PSN: joskovagyok199

(#108826) #20844032 válasza sting2 (#108821) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nyilván be. Kizárt, hogy ez ne tetsszen valakinek. Az nem lehet. Olyan márpedig nincs. :DDD
Totális elmebaj ami itt megy....egyáltalán, ami az exkluzívok körül történik általában.

(#108827) batai15 válasza Vadernagyúr (#108825) üzenetére


batai15
félisten

Amennyire mindenki ajnározza, a játékosok, tesztek(otherworld ) etc annyira nem érdekel.
Tényleg, tök sok videót megnéztem, de nem jön be , nem az én világom.
Többe nézek egy titanfall 2-őt , ds3-at witchert stb .
Így vagyok ezzel a horizonnal is, nem érdekel.
Ettől persze tuti tényleg jó, mert mindenki ezt mondja , de ennyi nem tud érdekelni. :R

(#108828) Adam_Shepard válasza #20844032 (#108826) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Akkor gyere Diablozni.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#108829) #20844032 válasza Adam_Shepard (#108828) üzenetére


#20844032
törölt tag

BF4 pörög egyfolytában :DDD

/Dio helyett most szívesebben nyomnám a Victor Vran-t, de arra sem nagyon jut már idő. Egyáltalán, semmire nem jut.

(#108830) KaitouP válasza #20844032 (#108826) üzenetére


KaitouP
veterán

+1. Be akartam szerezni ezt a játékot idővel (most nincs rá pénz) de ez az őrült hype meg ömlengés kicsit taszít attól hogy megvegyem...

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#108831) batai15 válasza #20844032 (#108829) üzenetére


batai15
félisten

bf4-et én is meg vettem , szóval fogom csapatni ezerrel :)

(#108832) Deck válasza batai15 (#108827) üzenetére


Deck
titán

Nem hiába. Fantasztikus játék. Witcher 3 meg ingyen se kéne, ahogy a BF 4 se. :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#108833) batai15 válasza Deck (#108832) üzenetére


batai15
félisten

na látod a witcher 3 a másik király neked meg nem kellene :)

(#108834) Deck válasza batai15 (#108833) üzenetére


Deck
titán

Tudom, hogy jó játék de nem az én világom, se a Diablo, se a Little Big Planet, és sok más sem :)
Mindenkinek más jön be.

PS5

(#108835) batai15 válasza Deck (#108834) üzenetére


batai15
félisten

ennyi :)

(#108836) Vadernagyúr válasza batai15 (#108827) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Tervezem pedig,hogy megveszem az Uncharted 4-et vagy majd cserélem valakivel.. :) Személyszerint a Witcher 3-ért egy forintot se fizetnék.. :D

PSN: joskovagyok199

(#108837) Adam_Shepard válasza Vadernagyúr (#108836) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ez esetben a BB- t is gondold át alaposan.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#108838) Kvelstadt válasza Deck (#108834) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Mint én kb az összes multira kihegyezett játékot. Nem vonz egyik se. Se a multi se a játék.
Unchartedet próbáltam mert sokan dícsérték. Második rész feléog bírtam de többet a közelébe nem megyek a dorozatnak.
Viszont ez a horizon tetszik hogy mertek széllel szembe hugyozni és csak single player játékot csinálni és tetszik msga a játék.
De most mgs5 pörög szóval kénytelen lesz kivárni a sorát.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#108839) Vadernagyúr válasza Kvelstadt (#108838) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Hát pl én is csak a single player játékokat játszom jobban,szóval örülök neki.. Biztos van még sok ilyen ember :D

PSN: joskovagyok199

(#108840) krx21 válasza #20844032 (#108826) üzenetére


krx21
nagyúr

Neked mi nem tetszett benne? Én meg venném, de nem tudom rá venni magam. A videok alapján látszik, hogy szép, de félek megbánnám. A nyitott világ nálam sokszor unalmas és az ellenfelek, azok a robot állatok nem tetszenek. Dinoszaurusz robot, melynek a feje egy parapola antenna... :W. Mintha valami paródia lenne.
Szóval engem érdekelne tapasztalat kritika is...

Bocs, azoktól akinek tetszik...

[ Szerkesztve ]

(#108841) hitchins válasza Kvelstadt (#108838) üzenetére


hitchins
őstag

UC4-et azert probald ki.
1-3 nekem nem jott be fel orat sem birtam oket de a 4 resz nagyon tetszett.

(#108842) batai15 válasza Vadernagyúr (#108836) üzenetére


batai15
félisten

nekem lesz bontatlan ha esetleg erdekel ..

(#108843) Vadernagyúr válasza batai15 (#108842) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Érdekel :D

PSN: joskovagyok199

(#108844) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Német MM-ben akciós az 500-as Slim. (199euro)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#108845) Kvelstadt válasza hitchins (#108841) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az a baj, és ez lehet csak az én hülye felfogásom de ha játszok valamivel amibe összefüggenek a részek akkor azt szeretem az elején kezdeni de előző részeket már tuti nem fogom játszani és így meg a 4.be sok kérdőjel lenne.
Kezdettől fogva unszimpatikus volt a karakter és az már régen rosz egy játéknál hogyha az van hogy "megéri végigtolni mert majd majd a 4.rész már jó lesz."
De ettől még biztos jó jàték annak aki fogékony erre.
A witcher-el még rosszabb a helyzet mert a világ fantasy amit imádok meg tartalom is van benne de valahogy mégsem kap el.
Ezzel szemben pl az mgs-nek minden porcikáját szeretem és ilyen mellett nem fogok próbálni magamra eröltetni olyat amit már eleve eröltetni kellene.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#108846) Kickass válasza krx21 (#108840) üzenetére


Kickass
őstag

Leirom mostmár én is a véleményem ha már ennyire pörög a HZD téma, én se vagyok tőle elájulva. Jól néz ki, aláirom, búúú meg bááá és kb eddig tartott az hogy érdekel. A sztori nekem egy katyvasz összevissza lopott elemekkel és utalásokkal, ráadásul még azt se nagyon tudták eldönteni h most akkor kelta vagy indián motivumokra hajazzon ez a neo-ős világ, igy lett mindkettőből bőven. A robotállatok az első 5 percben viccesek aztán repetitiv unalom. A főhössel se sikerült azonosulni. De ez továbbra is magánvélemény, engem egyedül az zavart h twitchen/youtube-n előkerül h miért is annyira fasza a HZD az ultimate érv az 'mert szép'.

UC4-t kipörgettem, sokkal közelebb állt hozzám a sztori, összeszedettebb, talán a kicsit Indiana Jonesos kikacsintások is tudatosak.

(#108847) Nordik


Nordik
őstag

Ez már a Slim változat lehet? :U

(#108848) Vadernagyúr válasza Nordik (#108847) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

FAT :)

PSN: joskovagyok199

(#108849) erahurka válasza Mister_X (#108796) üzenetére


erahurka
félisten

"Nem lopott alig használt PS4 Slim eladó, 64 GB RAM, 17 TB HDD, 58 magos processzor, 5 év garancija, karcmentes, pormentes, talpmentes, minden mentes, képet előre utalás után tudom küldeni" ;]

(#108850) SH4D0W2011 válasza erahurka (#108849) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Agyf*szt kapok már ettől a "nem lopott" mizériától. :W

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.