Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#108901) Krisz0630


Krisz0630
senior tag

Ha valakit érdekel:

[link]

Konzolvilágnál akciós a Sony Wireless Headset, szerintem ennyiért jó vétel, tegnap be is szereztem egyet. :)

[ Szerkesztve ]

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#108902) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Kicsit off topik, de nem tudok elmenni mellette szó nélkül. Érdekes olvasgatni ezt a PCs irányítás vs controller dolgot. Én személy szerint PCn is kontrollerrel játszottam már a vége felé, amikor elkezdődött ez a nagy fragmentálódás a "gamer-nem gamer" kiegészítők közt. A legutolsó játék, amit kb+rágcsáló combóval játszottam talán a Crysis 2 volt? Szóval, csak arra gondolok, hogy PCn is ugyanúgy megtalálható az aim assist és minden olyan dolog ami, úgymond elmossa ezt a határvonalat, persze az input lag és egyebek lettek a mérvadóak mostanában de nem hiszem, hogy innen, SŐT még az oldalon is lenne olyan ember aki ilyen ezred pontossággal játszana, viszont ergonomiailag nekem jobban bejön az x1 kontroller (főleg,ha az ember 4-6+ órát is képes belerakni).

Így válaszolva a kérdésre (legalább is megpróbálom :D ), nekem így semmi átmenet nem volt, sőt kényelmesebb is konzolon (a sok géphez rohangálás - nyomj t-t a chathez stb.. stb.. )

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#108903) Vadernagyúr válasza Krisz0630 (#108901) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Ennyiért tényleg nem sok :) És már próbáltad is? Jól szól? :)

PSN: joskovagyok199

(#108904) SH4D0W2011 válasza oriic (#108883) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Hány órád van benne, hogy már befejezted? Vagy csak végigrohantál a sztorin, a mellékes dolgokat meg majd megnézed? (Vagy nem.) Nem kötekedésből, csak érdekel.

(#108905) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Képzeljétek el, hogy a videojatekbolt.hu- nál előrendelt (hétvégéig félrerakott) Horizon limitedemet eladták :C Ma nyitás óra 01 percre odamentem és közli velem, hogy JA EZEN SZOMBAT ESTE VAN ÍRVA :C

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#108906) Mister_X válasza SH4D0W2011 (#108904) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Elspoilerezte magának a végét, direkt, videóról. Persze a sztori maradék 95%-a nem járul hozzá a befejezés konklúziójához, mint tudjuk ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#108907) Krisz0630 válasza Vadernagyúr (#108903) üzenetére


Krisz0630
senior tag

Egy pár órás használat után eddig pozitívak a tapasztalatok. Elég kényelmes a füles, anyaghasználata is elfogadható. Szerintem jól szól, van benne bőven kraft, basszusok is jók, bár még nem szabtam testre a Companion App-al. Szerintem 18k-t bőven megér, főleg, hogy vezeték nélküli.

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#108908) marilllyo


marilllyo
veterán

Kitoltam legnehezebb szinten a Witcher 3-mat és most tiszta bajban vagyok, hogy elkezdjem a Blood & Wine-t vagy menjek át inkább a Horizonra. :D

Furcsa mód a W3 még mindig jobban izgat és várom az elfogulatlan véleményeket a Horizonról...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#108909) Vadernagyúr válasza Krisz0630 (#108907) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Szerintem akkor én is beruházok rá.. :) Most egy vezetékes fejhallgatót használok,ami nem tudom milyen márka,de lekéne már cserélni.. Azt vettem észre,hogy minél jobb a hangzás,annál jobb az élmény,tv-n már egyáltalán nem is szoktam hallgatni a játékot.. :D

PSN: joskovagyok199

(#108910) front3r válasza Adam_Shepard (#108905) üzenetére


front3r
őstag

Eddig én pozitívan csalódtam ebben a boltban. Megkaptam a Collectors-t még elsején tőlük, és a megsérült DLC kódot - amit a bolt adott - azt is kijavították egy telefonos beszélgetésben. Szóval semmi bajom sincs velük.

Amúgy annyit kell tenni, ha meg akartok kapni egy gyűjtői kiadást, hogy több helyről előrendelitek, és amelyik visszajelez, és azt mondják, hogy biztos megkapod, akkor arra hagyatkozni, és a többi helyen lemondani az előrendelést. Sajnos csak ez az egy járható út van ebben az országban.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#108911) Adam_Shepard válasza front3r (#108910) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Csak ne ez legyen már a járható út, ha már bele van áfa+tréfa kalkulálva az árba.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#108912) Krisz0630 válasza marilllyo (#108908) üzenetére


Krisz0630
senior tag

Nekem nagyon tetszik a Horizon. Nem tökéletes játék (ahogy egyik sem az), vannak apróbb hibái. Viszont iszonyat hangulatos, a látvány az "földbedöngölő", érdekes a sztori is. Nekem a játékmenet is nagyon tetszik. Tény, hogy nincs olyan komplex és összetett mint a Witcher 3 (amit szintén imádtam), de technikailag sokkal jobb. Atomstabil 30 FPS, hatalmas látótávolság és nincsenek populó textúrák.

Én abszolút nem bántam meg, hogy előrendeltem, egy nagyon látványos, akció dús, tartalmas játékról van szó.

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#108913) oriic válasza Mister_X (#108906) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Teljes végigjátszást végignéztem, nem csak a befejezést.

(#108904) SH4D0W2011

Már megjelenés előtt elkezdtem végigjátszást nézni, aztán elspoilereztem végül a befejezést mert kíváncsi voltam. Viszont nem értettem kb semmit, szóval teljes normál felfedezős végigjátszást végignéztem. Így a végét már értem, de nem tetszik. Az utolsó jelenet meg nettó pofátlanság, így muszáj lesz várni a folytatást. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#108914) eisento


eisento
addikt

hello. aki esetleg meg jatszik a the crew jatekkal, a marciusi patch utan valtozott vmi? pl award reset statisztikabol eltunt az offroad megtett km vagy ilyesmi?

mert nalam eltunt .... persze az awardot ugyanugy nem szamolja (rough terrain) pedig mar csak ez kellene a platkohoz :(

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#108915) Rico45 válasza eisento (#108914) üzenetére


Rico45
őstag

Játszok vele!De nekem amúgy is zavaros az egész story. :-) Nem vettem észre semmi változást :-)

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#108916) eisento válasza Rico45 (#108915) üzenetére


eisento
addikt

akkor neked szerencsed van....

majd ovatosan nehogy bebugoljon :D

egyik srac tegnap irt a forumjukra hogy az osszes awardja nullazodott es azota is azon all barmit csinal :S

nekem is mar csak egy trofea hianyzik (pont ami bebugolt) es platina de mivel balfaxok igy nem is tudjak vagy nem akarjak javitani.... :(((

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#108917) Apone33 válasza marilllyo (#108908) üzenetére


Apone33
őstag

Mind kettő nagyon jó, de ha már a witcher-nél vagy, akkor szvsz előbb azt, majd a horizont.

Play Hard!!!

(#108918) dunc válasza marilllyo (#108908) üzenetére


dunc
nagyúr

w3 hatalmas plusz!

(#108919) Def26 válasza Krisz0630 (#108901) üzenetére


Def26
félisten

Ezen lehet állítani, hogy mennyire szűrődjön be a külvilág hangja? Arra gondolok, hogy nekem valami olyasmi headset kéne amivel nem zavarom a körülöttem lévőket viszont én valamennyire hallom, ha hozzám szólnak.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#108920) smigi75


smigi75
újonc

Sziasztok!
Lenne egy olyan próblémám hogy PS 4-en Fifázni (Fifa 17) szeretnénk online az öcsémmel és folyamatosan azt az üzenetett írja ki hogy az elenfél kilépett és ezt csak akkor írja amikor vele szeretnék játszani!
Bárki mással tudok online játszani és vagy headset-en keresztül beszélgetni (Party) csak vele nem!
Ez mitől lehet és hogyan lehetne orvosolni?
A netszolgáltató is felhívtuk már, ők azt mondták hogy semmilyen portot nem blokkolnak, megnézték azt mondták hogy internetünk van így az biztos nem lehet a probléma!
Azt tanácsolták akkor hogy töröljük egymást a barátok közül és vegyük fel egymást újra, na ezután sikerült játszanunk 3 meccset.
Azóta se sikerült pedig megpróbáltuk újra törőlni egymást de már az sem segített.
A netünk mindkettönknek Z NET és dinamikus ip címünk van.
Kérdeztük őket esetleges fix ip-ről ami megoldható lenne havi 3500 ft-ért, de nem rendeltük meg mert nem tudjuk hogy ez lehet e a próbléma.
A routerünk szintén mindkettönknek TP LINK.
Probáltunk már port nyitásokkal de semmi.
Válaszokat előre is köszönöm!
Felteszek egy képet az üzenetről.

(#108921) mrterminator


mrterminator
aktív tag

Sziasztok, aki Drivecluboz-ni szeretne baráti közösségben, az felvehet: blackbox_gg Privát lobby ma délután 3 tól

[ Szerkesztve ]

(#108922) nincsnév007 válasza Kiskutya (#108899) üzenetére


nincsnév007
őstag

:R

(#108923) White Wolf válasza Def26 (#108919) üzenetére


White Wolf
tag

Szerintem simán megér.Az enyém használt volt,most lesz 2 éves.Felül fog elválni,de vissza tudod tenni(kb 1 év után jön szét.)Most fényképet nem tudók tenni ide,de az enyém olyam mint a vihar vert.

[ Szerkesztve ]

(#108924) White Wolf


White Wolf
tag

Van itt olyan aki turtle beach használ.Pl a 500p valamint 520 érdekel.Mennyire jó,és hogy tartós-e(1-2 év kibírja-e)

(#108925) consono válasza marilllyo (#108908) üzenetére


consono
nagyúr

Kollégáim szerint a Blood and Wine még jobb, mint az eredeti W3, lehet, hogy érdemes benne maradni a "hangulatban" , és először azt végigtolni!

"In God we trust. All others must bring data"

(#108926) Elims válasza KaitouP (#108830) üzenetére


Elims
veterán

Én meg pont az "őrült hype" miatt fogom megvenni.Olyan emberek írják,hogy kihagyhatatlan akiknek adok a szavaikra.

[ Szerkesztve ]

(#108927) SH4D0W2011 válasza oriic (#108913) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Az nem gyenge. :DDD

(#108928) KaitouP válasza Elims (#108926) üzenetére


KaitouP
veterán

Én meg az ízlésemre szoktam adni. :) Nem azért, mert semmibe veszem mások véleményét, de rám sem negatív sem pozitív vélemény nincs hatással. Ha valamiről én azt látom, hogy nekem nem jön be, akkor nem fogom megvenni, hiába ajnározzák hülyére, és ugyanúgy fordítva: hiába húznak le valamit ami nekem tetszik. Sokszor előfordult már hogy valamit lehúztak, ami nekem tökre tetszett. Szóval szép-szép ez a vélemény dolog, de majd az én "belső hangom" eldönti, hogy akarom -e a cuccot vagy sem. :) Viszont valaminek a túlságos ajnározása, meg a túl mainstream dolgok inkább taszítanak mint hogy vételre kényszerítsenek.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#108929) marilllyo válasza consono (#108925) üzenetére


marilllyo
veterán

Teljesen hihető. Számomra a Hearts of Stone sztorija is jobb volt mint az alapjátéké. Hallgattak a fanokra és sok helyen csiszolták bővítették. Komplexebb a története sokkal viszont szerethetőbb is.

Megfogadtam, hogy nem veszek pre-order játékot többet. Horizont is csak azért vettem meg mert promós volt ocsón. Mafia 3-mat most töröltem le. Voltam vagy 35%-ánál. Wildlands-nek már nem dőlök be.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#108930) tothl


tothl
addikt

Ez a Horizon nem semmi egy game. Nekem olyan mintha a naughty dog csinalt volna egy futurisztikus open world jatekot. :)

(#108931) eisento válasza White Wolf (#108924) üzenetére


eisento
addikt

szia! nekem tb stealth 520 van kb 2 honapja van meg szepen szol tartossagrol nem tudok meg nyilatkozni mert rovid ideje van meg, viszont ha nagy a fejed nem biztos hogy jo lesz :) nekem pl a fejpant villaja nyikorog ha mozgok vagy ragozok stb kicsit idegesito....

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#108932) Robi86


Robi86
senior tag

(#108933) White Wolf válasza eisento (#108931) üzenetére


White Wolf
tag

Értem.Ettől tartottam,hogy lehet kicsi.Ezért is kérdeztem.Valószínű nekem kicsi lenne.Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#108934) Ronam válasza Robi86 (#108932) üzenetére


Ronam
addikt

Én gondolkodtam rajta, hogy veszek egy Switchet, de ezek után asszem várok még vele egy kicsit.

(#108935) #20844032 válasza Def26 (#108919) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ő olyat tud, hogy a mikrofonon keresztül bekeveri neked a külvilág hangját a fülesbe.

(#108936) Def26 válasza #20844032 (#108935) üzenetére


Def26
félisten

Ahh, az nagyon jó. Köszi. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#108937) sp8787 válasza nincsnév007 (#108879) üzenetére


sp8787
addikt

En regesregen a tobbek kozott a Wizardry VII miatt kezdtem el angolul tanulni.
Pl. most a Torment lehtne ilyesmi mivel ott sokat kell olvasni...etc.

Mondhat barki barmit ,hogy milyen jo a szinkron etc. blahblahblaha egy film/jatek etc. eredetiben a legjobb....

(#108938) ViharVadász válasza Ronam (#108934) üzenetére


ViharVadász
őstag

Én tudom nagyon ajánlani PS4 mellé, fantasztikus gép, a Zelda pedig szerintem már most az év játéka. :) Bocsi az offért.

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#108939) MrPeekaboo


MrPeekaboo
senior tag

Deus Ex: Mankind Divided-ról tapasztalatok? Lemezes 4.3k, go or no go?

(#108940) Elims válasza KaitouP (#108928) üzenetére


Elims
veterán

Én is a saját vélemenyemet helyezem előtérbe,de ha ilyeneket írnak egy játékról és olyan írja akkor az bizony csak jó lehet.
Ha kizárólag a saját véleményemmel foglalkoztam volna mindig olyan fantasztikusan jó játékok maradtak volna ki az életemből mint a c64-es Newcomer,ps1-es Final Fantasy 7/Gran Turismo 2,ps3-as Mafia 2/Gran Turismo 5,Gta 5,stb.,stb.,stb.Ezeket min más ajnározta annyira,hogy rápróbáltam és nagyon nem bántam meg.
Így bizony ez a darab kötelező lesz.Nekem. :-)

(#108941) consono válasza MrPeekaboo (#108939) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem megérne annyit :) Új, vagy használt?

"In God we trust. All others must bring data"

(#108942) MrPeekaboo válasza consono (#108941) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Új, Angliából postával együtt kb. annyiba kerülne.

(#108943) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Srácok, lehet itt olyat, hogy ha készítek egy screenshot-ot, akkor az ismerőseim lássák a What's New alatt? Csak facebook, twitter, message meg community megosztást látok. Steam-en ugye lehet ilyet, itt így nem vagyok benne biztos. :))

(#108944) Kvelstadt válasza MrPeekaboo (#108939) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Annyit szerintem megér. Sok újat nem hoz az első részhez képest de azt a szintet viszont hozza szerintem.
Bár a hossza szerintem a dlc-vel együtt olyan hogy pont jó.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#108945) Wlac válasza MrPeekaboo (#108939) üzenetére


Wlac
Ármester

Annyit szerintem is megér, pedig most pont haragban vagyok vele (a Breach mód a játékvilág egyik legundorítóbb förmedvénye, de legalább kötelező a platinához).

“The wha-"

(#108946) dvd24 válasza Elims (#108940) üzenetére


dvd24
senior tag

Newcomer!!!! :D Mnogo, Hans meg a többiek... imádtam :) Amikor elkezdődött a Lost, meg voltam róla győződve, hogy ezek egy az egyben lekoppintották a Newcomer sztoriját :)

(#108947) MrPeekaboo válasza Kvelstadt (#108944) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Neked és Wlac-nak is köszönöm a visszajelzést! Nemrég játszottam egy kicsit a Human Revolution-nel és bejött, így megrendeltem.

(#108948) tothl


tothl
addikt

Sziasztok!

Volt mar olyanotok, hogy a ps4et nem tudtatok primarynak regelni pedig istenbizony sosem volt masik gepetek? :)

(#108949) Deck válasza tothl (#108948) üzenetére


Deck
titán

Igen. Hívd fel a magyar supportot és megoldják a gondot.

PS5

(#108950) Sanyyka


Sanyyka
aktív tag

Sziasztok,

tudnátok olyan megfizethető árú vezetéknélküli headsetet ajánlani, ami egyúttal tv-zéshez is használható fejhallgatóként kábel nélkül?

Köszönöm szépen előre is!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.