Hirdetés

2019. november 20., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-13 02:08:09

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#44101) DaveNo1 válasza TESCO-Zsömle (#44098) üzenetére

DaveNo1
(veterán)

tier8-as meccsbe minek Ferdinandnak gold egyáltalán? mindent átlő simával is. Amúgy meg utolsó fél percben egyedül voltam életben, szóval lett volna ideje váltani.

You are not prepared.

(#44102) vhw válasza DaveNo1 (#44101) üzenetére

vhw
(addikt)

Talán biztosra akart menni.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#44103) TESCO-Zsömle válasza DaveNo1 (#44101) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Ezekre szokták nekem azt mondani: Mert megtehetem!

(#44104) bullseye válasza TESCO-Zsömle (#44103) üzenetére

bullseye
(addikt)

Why? Because i can!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#44105) Szepi1979

Szepi1979
(aktív tag)

Nem szeretem az IS8-at, bár még csak a nagy ágyú van meg rá, a többihez még sok-sok xp kell, de nagyon szenvedek vele, ezért üdítő volt ez a meccs:

Be is fejeztem mára a játékot, hiszen a csúcson kell abbahagyni, nekem meg ezzel a tankkal eddig ez a csúcs.

Jön a TIGRIS, jön a TIGRIS, nála erősebb NINCS IS.....! " Bakker ha marad még hp-m akkor túlélem... "

(#44106) Sz.Miki

Sz.Miki
(őstag)

Sziasztok!

Mióta feltettem az új Jacktor MOD pack v1 - 0.8.11 pakkot, azóta mikor kilépek a játékból akkor mindig a wot működése leállt hibaüzenet fogad.

Esetleg megoldás?

(#44107) Iron Funeral válasza KisApám (#44096) üzenetére

Iron Funeral
(őstag)

XVM hitlog része

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#44108) Zsolt_72 válasza Szepi1979 (#44105) üzenetére

Zsolt_72
(MODERÁTOR)

Nagyon is értem, mire gondolsz - nekem múlt héten lett "fullos" a kicsike és valóban nem volt könnyű eddig eljutni. Utána viszont jobb lesz, kitartás. :-)

(#44109) Viktoár

Viktoár
(addikt)

Vagy én vagyok szopóágon vagy jól elrontották ezt az update-t,a bl10 csak úgy pattog minderől és valami hihetetlen pontatlan lett.Eddig sem volt egy sniper löveg de most valami borzasztó rossz.A lövések többsége elrepül a pitsába. :((

Üdv:Viktor

(#44110) Patrick76496 válasza Bad Pritt (#43843) üzenetére

Patrick76496
(őstag)

Egyetértek veled, szerintem sincs semmi értelme az FV ágnak. Egy az, hogy nagyon szopós felé az út, T6-T9-ig a tankok a lövegek kívül semmi előnyt nem tudnak felmutatni. A másik meg, hogy piszok drága bele a lőszer. Ezért nem éri meg kihúzni, trollkodáshoz akkor már sokkal jobb a KV-2. :D Btw nekem is tetszenek ezek a 60x megszerezhető mastery badge-ek.

Más: Basszus amúgy hogy tudsz modok nélkül, full stock játékkal játszani? Az enyéimnek a 4/5-ödét már működésre bírtam, de amikor ma elkezdtem játszani, még pár körig így is nagyon szokatlan volt a játék.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#44111) Achill3uS

Achill3uS
(veterán)

ilyen kort meg nem ba*tam :D 5-en lőttek bármit is, ugy el voltak foglalva egymás irtásával :W

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#44112) wall2

wall2
(tag)

Agyam eldobom milyen játékosok vannak :D 20 K csatás vadbarmok :D "Erlenberg" Comet miért is ne egy bokorban vakargatja a golyóit és ásítozik. Miközben a TD-k és az arty-kmondják neki jó lenne egy kis spot erre visszaírja jobb lenne saját maguk mennénk. :(((

(#44113) Bad Pritt válasza Patrick76496 (#44110) üzenetére

Bad Pritt
(veterán)
LOGOUT blog

Egy modom van, a bat barlang garázsnak. :DD
Amúgy teljesen jó ez így is, Jimbo nem kell, mert már a gyári is kiírja mennyi van vissza, xvm-et csak kis dieig használtam de idegesített. Locastan minimapot használok megint, de arról is leszoktam jó fél évre. Nem igazán érzem szükségét már modoknak, el lehet hülyéskedni nélkülük is. :))

- My name's Richard Grayson, but all the kids at the orphanage call me Dick. - Well, children can be cruel.

(#44114) KisApám válasza Iron Funeral (#44107) üzenetére

KisApám
(addikt)

NEM akarom felrakni az XVM-et.
Amióta nincs fent (1 nap) sokkal jobban megy a játék ;]
NEM azt a sz*rt bámulom, hogy mennyire bénán játszok. :B

Más hitlog nincs???

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#44115) Viktoár

Viktoár
(addikt)

Akkor mi a megoldás ha eltűnt a felszerelésem a tankokról?

Konkrétan az célzórendszer és a töltésgyorsító tűnt el az isu152-ről és az S-51-ről.Garázsban mutatja hogy van viszont csata alatt üresek a rublikák. Az álcaháló mindkettőn megmaradt.

(#44116) KisApám

KisApám
(addikt)

Melyik az a MOD amelyik mutatja, hogy az ellenfél tankjai HOL voltak láthatók utoljára???

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#44117) stork13 válasza Sz.Miki (#44106) üzenetére

stork13
(aktív tag)

Maximális kamera zoom (sniper nézetben 3 lépcsős zoom, rendre: 2x-4x-12x + 30x-os zoom out) okozza. Töröld le és keress helyette mást.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#44118) Iron Funeral válasza KisApám (#44116) üzenetére

Iron Funeral
(őstag)

Ez még mindig XVM :P (sajnos)
Amúgy itt tudsz csinálni magadnak olyan konfigot ami nem mutatja a WN értékeket meg ilyeneket és akkor nem kell ezt bámulnod :))

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#44119) Viktoár

Viktoár
(addikt)

Senkinek sincs ötlete? 2 millába került megvenni és csak úgy eltűnik?

Leszedni meg csak aranyért lehet.

(#44120) szalai56 válasza Viktoár (#44119) üzenetére

szalai56
(senior tag)

A csata alatt csak a simán levehető modulok látszanak (álca, szerszám láda, látcső)

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#44121) nyunyu válasza Sz.Miki (#44106) üzenetére

nyunyu
(nagyúr)

Mióta feltettem az új Jacktor MOD pack v1 - 0.8.11 pakkot, azóta mikor kilépek a játékból akkor mindig a wot működése leállt hibaüzenet fogad.

Sajnos Vitiris az osszes celzo modjahoz a MeltyMap's bugos aims.pyc szkriptjet mellekelte, azert fagy a jatek kilepesnel.

Eredeti Deegie'sben viszont van egy hibatlanul mukodo verzio.
Csomagold ki a jatek konyvtaraba, felulirva a meglevot.

Vitiris Deegie's+MeltyMap's hybridjevel probaltam, nekem igy mar nem fagy.

BTW, keszul a szokasos nyunyu pakk, csak picit maceras 28 kulonbozo helyrol letoltott hasonlo nevu modokbol osszerakni egyet, ami mukodik is. :DDD
Plane, hogy volt par olyan mod, ami konkretan el sem indult, ha az elozo verziojahoz faragott konfigommal probaltam.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#44122) bullseye válasza Viktoár (#44115) üzenetére

bullseye
(addikt)

Csak azt látni a csatában, ami nem állandó hatású. Rammer, célzásgyorsító, venti állandó. Binonak és álcahálónak kell 5 mp. Ezért látszik, hogy tudjad mikor hat, mikor nem.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#44123) Diarmand

Diarmand
(senior tag)

Srácok, a fullos Tortoise mindenkinek kell! A legfunabb tankok közt van, amivel eddig mentem. A RoF/Dpm valami brutális, ezzel bedarálsz bármit ami eléd kerül, még a túlerőt is :))

A replayt mindenkinek ajánlom, mert itt nagyon kijött a lépés, sok-sok ellenfél és alig hogy betöltöttem, szinte rögtön lőttem is :D Ace
Egy szó, mint száz, kikúrt jó tank a teknős!

A T-54 kérdi is a végén, hogy mennyi a reload time, 2 sec? :DD

[ Szerkesztve ]

(#44124) Doom83

Doom83
(tag)

Super Pershing-röl mi a velemenyetek?
Hogy erdemes vele jatszani? Milyen jatekstilusban?

(#44125) jimmy74 válasza Doom83 (#44124) üzenetére

jimmy74
(senior tag)

ahogy látom jól elkúrták ezt a járgányt.Talán csipegetni vele?1vs1 esetleg bele a képébe a másiknak kihasználni a front hullját?Eléggé kikopott a játékból ez a tank ahogy látom és gondolom nem véletlen...

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#44126) Djuree

Djuree
(félisten)

erre a wotinfo oldalra sikerült vkinek regisztrálnia? regeltem tegnap de nem enged be. wtf?

I am Gabriel Angelos, Captain of the Blood Ravens. My chapter is in ruins, the sector is at war. Its worlds under siege. Chaos spreads, consumes us all. Here, we will make our final stand. Here, there will be... Retribution.

(#44127) Kelvin

Kelvin
(őstag)

Másnak sem megy a játék?

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#44128) wigo70 válasza Kelvin (#44127) üzenetére

wigo70
(tag)

nem

(#44129) Remusz911 válasza Kelvin (#44127) üzenetére

Remusz911
(veterán)

tehát belépni lehet, csak játszani nem ugye?

https://hardverapro.hu/apro/keresek_msi_gx_740-hez_valo_lehetoleg_gyari_toltot/friss.html

(#44130) depe95 válasza Remusz911 (#44129) üzenetére

depe95
(tag)

Én belépni betudok, de csatakeresőbe dob egyből.

(#44131) Zsolt_72 válasza Kelvin (#44127) üzenetére

Zsolt_72
(MODERÁTOR)

Nem megy, várakozásba dob, ahol 0 játékos van a sorban (és persze 0 db tank, szintenként is).

(#44132) odrif válasza mefistofeles (#44032) üzenetére

"a windows valami hibát észlel és leállítja"

na ez nekem is van

15 éve a Prohardveren!

(#44133) mcwolf79

mcwolf79
(addikt)

Én tudok vele játszani :K

Xbox One X ; GT: Mcwolf79xy

(#44134) Remusz911

Remusz911
(veterán)

[link]

World of Tanks replays

Maintenance.

Hello everyone! We are installing a top secret update at the moment. It will take quite a long time, so please check back later.

Sorry for the inconvinience,

WOTreplays team

Mcwolf79: hogyhogy?

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/keresek_msi_gx_740-hez_valo_lehetoleg_gyari_toltot/friss.html

(#44135) Q.R.

Q.R.
(csendes tag)

Én marha E2 seron toltam eddig...ma reggel kíváncsiságból átléptem E1-re. "Error..." lépnék vissza E2-re "folyamat megszakadt várakozás automatikus beléptetésre..." bla bla..

Ilyenkor jut eszembe ,hogy végeztette ki Kim Jongun az 2ellenlábasait",

http://www.youtube.com/watch?v=aH0l2GKcLyk by:Carl Sagan

(#44136) Angel1981 válasza Diarmand (#44088) üzenetére

Angel1981
(veterán)

Hol itt az ellentmondás? :F
Egy ember minden nap 1 órát dolgozik rajta.
1 óra x 5 nap x 16 hét(4 hónap) = 80 óra :D

(#44137) Remusz911 válasza Q.R. (#44135) üzenetére

Remusz911
(veterán)

jó hát fogjuk fel pozitívan

biztos dolgoznak azon hogy ne laggoljon

egyébként is ingyenes játék(úgy ingyenes hogy végülis egy fillér nélkül végig lehet tolni), és viszonylag élvezetes, szóval ne szidjuk őket annyira

(#44138) mcwolf79 válasza Remusz911 (#44134) üzenetére

mcwolf79
(addikt)

Nemtom, de nálam műxik EU2 szerverre dobott.
Lett is hirtelen felindulásból egy Tank ász a VK 30.01 (H)-hoz.
A DW2 egy hulladék, de ez már nagyon jó kis heavy tankocska.

Xbox One X ; GT: Mcwolf79xy

(#44139) Veatta válasza mcwolf79 (#44138) üzenetére

Veatta
(aktív tag)

Lag hogy áll?

(#44140) odrif

Nálam is állnak a szerverek.

15 éve a Prohardveren!

(#44141) Djuree

Djuree
(félisten)

ehhez az 1 hetes prémhez elég 1 havi missiont megcsinálni vagy az összeset meg kell?

I am Gabriel Angelos, Captain of the Blood Ravens. My chapter is in ruins, the sector is at war. Its worlds under siege. Chaos spreads, consumes us all. Here, we will make our final stand. Here, there will be... Retribution.

(#44142) jozefgucci1

jozefgucci1
(őstag)

Eu2 szerver működik eddig jó nem laggol .

WOT Nick .: wlele , Origin :jozefgucci1980 , Süsü, hisz te seggrészeg vagy! Lehelj csak rám...

(#44143) Q.R.

Q.R.
(csendes tag)

Nálam azt írta még "már be vagy jelentkezve egy másik szerveren..." ami most(E1) szar. Ezért folyamat visszaléptetés során megszakadt.. A többi az előző hsz-ben

(#44144) scyllarus válasza Djuree (#44141) üzenetére

scyllarus
(addikt)

Mindegyiket legalább 1x.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#44145) wigo70 válasza Q.R. (#44143) üzenetére

wigo70
(tag)

detto....a sok vodkazabáló nem képes még egy normális szervert csinálni! hihetelen..
na, csak le kell b...ni őket és beengedett

[ Szerkesztve ]

(#44146) Simulacrum válasza Diarmand (#44123) üzenetére

Simulacrum
(senior tag)

Én ezért a tankért kezdtem el az egész ágat és nem a 10-esért, de ettől függetlenül az AT-15-ig bírtam. Egyszerűen nem nekem való a lassúság, mert kijöhet a lépés és akkor brutális, de többször van az sajnos, hogy valahova oda kellene időben érni vagy bázist védeni vagy segíteni a másik oldalt és erre ezek a tankok használhatatlanok.

(#44147) Djuree válasza scyllarus (#44144) üzenetére

Djuree
(félisten)

akkor bukó, annyit esélytelen játszanom. :O

(#44148) Q.R.

Q.R.
(csendes tag)

Egyébként az új havas pálya(Nem a régi map) ,hogy tetszik nektek? Itt még az eddigieknél is jobban kell vigyázni, nehogy a halak közt végezzük ;]

(#44149) #43783936 válasza Simulacrum (#44146) üzenetére

(törölt tag)

Ez a lassúság sajnos az egész AT vonalon megvan.
A csata elején eldöntöd hogy merre mész, és onnan nincs visszaút.
Bár még mindíg fürgébbek, amint a T28 vagy a Proto.

(#44150) Angel1981 válasza Achill3uS (#44111) üzenetére

Angel1981
(veterán)

Ahogy elnézem, az egyik kettőt is ki tudott lőni.
Akkor pletyka volt az "1 TK = 1 nap ban" eljárás?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.