Hirdetés

2019. december 5., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-13 02:08:09

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#44901) Simulacrum válasza virkir (#44899) üzenetére

Simulacrum
(senior tag)

(#44902) ddt500hu

ddt500hu
(addikt)

(#44903) #35692544 válasza ddt500hu (#44902) üzenetére

(törölt tag)

ez már a nagy 107-es csővel van?

most nézem tier 6-7 ellen mindegy
engem állandóna 10 közé dobál vele, még a goldal sem mindig lövömát őket a 122-sel

[ Szerkesztve ]

(#44904) jano_77 válasza #35692544 (#44903) üzenetére

jano_77
(veterán)

Hasonlóan szenvedek én is vele......és még kell vagy 30K a nagy ágyúhoz....nem tudom hogy fogom elérni, mert borzalmasan szenvedős ez a tank jelenleg. Semmit nem akar átlőni és pattintani sem nagyon akar. :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#44905) mcwolf79 válasza ddt500hu (#44902) üzenetére

mcwolf79
(addikt)

Én most nyomtam 2 Tank ászt zsinórban a VK 30.01 (H) -val.
Mindkettő Top gun-os lett. Az egyikben 9-et lőttem ki, a másodikban csak 6-ot :B
[Ez a 2. menet. Az elsőről sajna már nincs meg a rep,mert kiléptem a játékból]

Xbox One X ; GT: Mcwolf79xy

(#44906) Szilu

Szilu
(tag)

CW-n meredeken tud zuhanni az átlagsebzés, igaz akikről írtatokk valószínűleg nem ezért bénáznak.
(Én nem is megyek már máskor Tier10-et, mert kell az ezüst másra. Bat-tel néha 0 sebzéssel ér véget a csata, mert nem az a feladat, és az elsődleges cél a győzelem. IS-7-tel menni kell az ellenfélnek pattintani, átlag 2-3 lövés ha összejön. Igaz, az artyknak meg plusz sebzés egy CW. Természetesen van med, heavy rush, TD védelem stb, most általánosságról írtam.)

Ugyanakkor mindenki hibázik itt, aki egy meccs alapján ítéli meg az XVM-et. Tessék elkezdeni beírni azt is amikor a zöld megveri a pirosat... Egy alkalom nem jelent semmit!!! (Lehet épp beteg a gyereke, kirúgták a munkából, kifejlesztetlen tankkal megy, vagy csak nem ez a kedvence, esetleg peche is lehet, de még az is előfordulhat, hogy ismeretlen szituációba keveredik, hiszen az XVM nem egy adott szituációt mutat, hanem több ezer csata együttes teljesítményét, spottolással, sniperkedéssel, foglalással együtt, nem kizárólag egy bizonyos 1vs1 szituációt. Nem beszélve a számítás hibáiról, például, hogy most rengetegen mennek TD-vel, mert épp azokkal könnyű sokat sebezni, senki sem szeret szenvedni.)

Ma még nagyon tetszett a napocskás beírás :))
A Baktérítő alatt északról süt a nap, de mivel itt nincsenek déli pályák nem erről van szó. Rengeteg topic van róla, hogy a minimap a csataterületet mutatja (pl egy ház alaprajz), és nem egy földrajzi térkép. Vagyis hiába tulajdonítunk égtájakat neki, azok nem egyeznek a valóságossal, de iránytűnek nem látják értelmét a készítők.

[ Szerkesztve ]

(#44907) ddt500hu válasza #35692544 (#44903) üzenetére

ddt500hu
(addikt)

Aha. Ruszki létére hihetetlenül pontos. Rendszeresen van olyan hogy megállás után azonnal tüzelek és pont középen megy a lövedék. Saját tierjében szinte op-nak érzem. Lehet vele csörtetni előre. 4-5-6e sebzést szoktam összeszedni. A 122-el csak 1200 volt az átlagsebzésem de mióta megvan a 107-es (kb.30 csata) már felment 1400-ra. Kis mázlival 200 csata után 1600-1800 között leszek.

jano_77 Nagyon hamar kiforgattam vele a 107-est. Úgy kell állni, hogy a lánctalp kapja a lövést. Himmelsdorfon T30-as láncolt le, majd még két T9-es lövést elnyelt a lánctalp.

[ Szerkesztve ]

(#44908) Kakumix válasza Scheff (#44848) üzenetére

Kakumix
(senior tag)

Ha ez fél kilenc felé volt, akkor tettem be linket a fórumra :)
Előtte elmaradt a figyelmeztető hozzászólásod. Diegho írt csak be egy figyelemfelkeltő info-morzsát, ami sokaknak kevés volt. [link]

Legyen szép napod!

(#44909) Forgi11 válasza Pete55555 (#44893) üzenetére

Forgi11
(csendes tag)

:) akkor csak nézegesd a replay- eket aztàn majd meglàtod :)
Az artysok akkor is sìrnànak ha két E100-at egyszerre 1 hitelnének :) de ebbe nem is akaeok belemenni én nem vagyok egy arty pàrti sőtt :)
(Szerintem még ez is sok nekik mint ami most van)

(#44910) Kean_Sorbo válasza jano_77 (#44890) üzenetére

Kean_Sorbo
(őstag)

Mert kevés ami ebben a MOD-ban van. Állítsd a két FOV értéket 131 és 82-re úgy lesz olyan mint a régi.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#44911) jano_77 válasza Kean_Sorbo (#44910) üzenetére

jano_77
(veterán)

De akkor mire való az a calculátor, ami ehhez van elvileg?
Én oda beírtam a használt felbontásomat meg hozzá a javasolt 110 és arra 77 dobott a gép......ezek szerint akkor kevés a 110, emeljem fel 132-re! és ahhoz már 82 fog dobni a calculátor!? :F Haza érek melóból kipróbálom.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#44912) Angel1981 válasza Szilu (#44906) üzenetére

Angel1981
(veterán)

"Ugyanakkor mindenki hibázik itt, aki egy meccs alapján ítéli meg az XVM-et. Tessék elkezdeni beírni azt is amikor a zöld megveri a pirosat... Egy alkalom nem jelent semmit!!! (Lehet épp beteg a gyereke, kirúgták a munkából, kifejlesztetlen tankkal megy, vagy csak nem ez a kedvence, esetleg peche is lehet, de még az is előfordulhat, hogy ismeretlen szituációba keveredik, hiszen az XVM nem egy adott szituációt mutat, hanem több ezer csata együttes teljesítményét, spottolással, sniperkedéssel, foglalással együtt, nem kizárólag egy bizonyos 1vs1 szituációt. Nem beszélve a számítás hibáiról, például, hogy most rengetegen mennek TD-vel, mert épp azokkal könnyű sokat sebezni, senki sem szeret szenvedni.)"

Milyen igaz! :K
Többek között én ezért nem használok XVM-et, szerintem csak mérgelődnék rajta!
Nem gép az ember, az a zöld / kék aki az egyik csatában ügyetlenkedik, a másikban simán szerepelhet jól! (Sőt, valószínűleg általában jól is szerepel, ezért zöld / kék.)

(#44913) Scheff válasza Pete55555 (#44893) üzenetére

Scheff
(tag)

Nekem nemrég magyarázták el, hogy az új WN formula kalkulál a tankok típusával is, hiszen pl. könnyű tankkal vagy közepes tankkal sokkal nehezebb sebezni, mint egy TD-vel. Elvileg azt is kikalkulálja, hogy mennyire OP tankkal nyomod (Hellcat), plusz elvileg tervezik, hogy a spotting damage-t is kalkulálja majd a program. A magasabb számok érthetetlenek, de alapvetően arányosak maradtak az értékek.

World of Tanks twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#44914) Kean_Sorbo válasza jano_77 (#44911) üzenetére

Kean_Sorbo
(őstag)

Nekem így van, és tökéletes. Olyan mint az előző verzió.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#44915) bigobert válasza diegho (#44892) üzenetére

bigobert
(tag)

Gondolom nem mondok újat, de "seal clubbing".

(#44916) diegho válasza bigobert (#44915) üzenetére

diegho
(nagyúr)

Miért?

(#44917) bigobert válasza diegho (#44916) üzenetére

bigobert
(tag)

A stat csodákra gondolok, mi szerint valaki papíron zöld, de noob-ként játszik nagy szinteken. Én pl. below average vagyok összesítettben, és ez meg is látszik tier 8-ban. Gondoltam megnézem milyen érzés lehet a nálam is kezdőbbeket gyilkolni, így visszanéztem tier 3-ba, és lám ügyes voltam. Így ha körönként van 3-4 fragem, gondolom lehet javítani a statokon. persze a WN8 már ezt igyekszik kiküszöbölni a súlyozással, de ahogy néztem működik/működött a módszer.

Erre vonatkozott a miérted? :)

(#44918) Patrick76496 válasza Bad Pritt (#44637) üzenetére

Patrick76496
(őstag)

Én is kívülről fújom majdnem az összes tank átütését, sebzését, látótávját, stb, de biztos nem fogod megmondani 500 méterről, hogy milyen cső van egy tankon, főleg ha épp csak egy pixelnyi látszik ki belőle. Nálam ugyan úgy szar az FPS gnomefather mod nélkül is, de még ha enné, én akkor is feltenném.* Nekem nem tetszik a gyári célkereszt, mert túl sötét, és hülyén írja ki a táras tankok töltésidejét, na de ez csak az én véleményem.

*Azért az milyen szánalmas már, hogy egy 2014-es játékban minden járműnek ugyan olyan hangja van, amikor 10 évvel ezelőtt az Underground 2-ben már legalább 5-10 különböző hang volt arra a 31 kocsira, és ha tuningoltam a motort, még akkor is változott.
- - - - - - - - -
(#44649) stork13, (#44655) Angel1981: Kösz a válaszokat, végül Matilda IV-et vettem. :R

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#44919) petyuci

petyuci
(csendes tag)

Sziasztok!

Tud valaki segíteni abban, hogy visszaszerezzem fiam ellopott WOT jelszavát? Az e-mail címe korábban megszünt, (gmail). 1 hete valaki ellopta a jelszavát és most játszik vele. Próbáltam írni neki, de letiltott.
magyardardio a felhasználói név. PLS HELP

(#44920) Pete55555

Pete55555
(addikt)

Első köröm az új VGA-val :D (GTX 460 - csak nekem új, használtan vettem)

A végén 2-2 tank maradt, náluk egy arty meg a VAE type, nálunk én, meg egy farönk.
Nem reckíroztam 13 hp-n elkezdtem foglalni inkább, jött is a VAE type, de könnyen végeztem vele, az arty meg blindshotolgatott, de végül befoglaltam. Kicsit remegett a kezem XD

Grafika: High-ra állította magának, de ez sok neki, CPU limitem van sajnos, de legalább már a VGA bírna többet is.

...Szeretem leracsniztatni...

(#44921) Angel1981

Angel1981
(veterán)

(#44922) diegho válasza bigobert (#44917) üzenetére

diegho
(nagyúr)

Arra, hogy miért számít annak, ha valaki zöldként szar. A jelenlegi wn8 rendszerben elég sok olyant láttam, akinek az első 10-ben csak nagy tankja volt, saját hp alatti átlaggal és zöld volt. Szerintem az a szomorú valóság, hogy már annyi bokor van, hogy miattuk az átlag óriásit zuhant, így már egy kisebb bozót is átlagon felüli lehet, ami azt jelenti, hogy zöld lesz, ami igaz is, hiszen általában a bozót zöld.

(#44923) odrif

IS8-al, és már elérte! :Y

15 éve a Prohardveren!

(#44924) dfsz34 válasza diegho (#44922) üzenetére

dfsz34
(őstag)

Na de, elvileg a wn8 [link] figyelembe veszi a tankot és például elvárt sebzést határoztak meg, hogy ne lehessen a statot húzni op tankokkal. Mondjuk hellcat-ra 1002 sebzés target, vicc, szinte bekötött szemmel meglövi az ember vele.

Talán keményebb célokat kéne megfogalmazniuk.

(#44925) Chris0321 válasza petyuci (#44919) üzenetére

Chris0321
(addikt)

Írni kell a suportnak, le kell írni mi történt és legközelebb vigyázni kell ne szűnjön meg az e-mail cím és egy bonyolult jelszavat kell megadni.

(#44926) Diarmand

Diarmand
(senior tag)

Srácok a noobmeter minden nap ment vagy véletlenszerűen menti az adatokat?

(#44927) Simulacrum válasza bigobert (#44917) üzenetére

Simulacrum
(senior tag)

Nekem meg pont ez nem megy. Kínkeserves egy új ágat elkezdenem, mert T4-ben, T5-ben iszonyat gyengén tolom. Nagyon könnyen rájöttem miért, ugyanis kis tierben olyan játékosok vannak, akik teljesen random közlekednek. Olyan helyeken futok bele tankokba és olyan fajta tankokba, ahol sosem várnám, ugyanis magas tierben teljesen logikusan játszanak az emberek. :)
Meglepő ez, de tegnap pl. csak kis tierben játszottam és a nap vége felé már volt értékelhető köröm. Egyszerűen vissza kell szokni erre az alacsony szintre, teljesen máshogy kell játszani kis tierben úgy gondolom.

(#44928) csapee válasza Diarmand (#44926) üzenetére

csapee
(senior tag)

Volt olyan mikor majd egy hetig nem frissitett, de altalaban napon belul van:)
Kis tierben a csordaval szoktam menni, legalabb legyen egy elmerogyant a csapatban aki tudja pl a Kv1-et szembol megloni:))

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#44929) Diarmand válasza csapee (#44928) üzenetére

Diarmand
(senior tag)

Akkor azokon a napon mentett amelyek benne vannak a lekérhető napi listában, oks, köszi :)

(#44930) bigobert válasza Simulacrum (#44927) üzenetére

bigobert
(tag)

Igen, "lesüllyedsz a szintjükre, és rutinból lenyomnak" :D Viszont nagyobb szinteken az a legjobb taktika, ha látványosan bénák vagyunk, akkor a saját butaságunktól egy nagyobb butaság tud megmenteni. 15 megvadult paradicsom all in-je hatásos lehet :)

(#44931) bigobert válasza diegho (#44922) üzenetére

bigobert
(tag)

Nem merem kijelenteni, hogy pontosan értem mire gondolsz, de van sejtésem.

(#44932) diegho

diegho
(nagyúr)

Mikor vették ki a lehetőséget, hogy előre át tudjuk képezni a legénységet egy még ki nem fejlesztett tankra? Régebben ez ment, ha jól emlékszem.

(#44933) emre válasza diegho (#44932) üzenetére

emre
(veterán)

Nem csak akkor lehet átképezni ha ki is van fejlesztve.?

Dolgoznak a verőfényben a verőemberek A szivárvány minden színében játszik a testünk Mi gyönyörűek is lehettünk volna drágám De így is szép hogy áldozatul estünk

(#44934) Cray Tyler válasza emre (#44933) üzenetére

Cray Tyler
(aktív tag)

Így van. Csak már kifejlesztett tankra, illetve akármelyik prémium tankra tudsz "előre kiképezni" legénységi tagot.

Google Ads és Analytics expert

(#44935) diegho válasza emre (#44933) üzenetére

diegho
(nagyúr)

Tavaly olvastam egy fejlesztői hírcsokorban még talán tavasszal, hogy lesz ilyen. Azt hittem betették. Akkoriban nem játszottam kb fél évig szóval, nem tudom, hogy bekerült-e.

(#44936) petyuci válasza Chris0321 (#44925) üzenetére

petyuci
(csendes tag)

Köszi. Gondolom magyarul nem tudnak? :))

(#44937) KaLeun válasza dfsz34 (#44924) üzenetére

KaLeun
(senior tag)

Ez új wn csak arra jó, hogy hülyék lelkivilágának jót tegyen. Ma csak 2 csatát mentem (még mindig játszhatatlan a lag miatt), de mindkettőben még a zöld játékosok is valami ritka fogalmatlan hülyék voltak. Mondjuk a wr azért elég árulkodó volt, hogy 11-12 játékos 48% alatti volt.

Kíváncsi vagyok, hogy ennek ellenére 1-200 wn8-as "játékosok" azok miféle állatfajták lehetnek? Például múltkor láttam 27k csatával 160wn8-as E-100-at.

Tuci, Szuper Kicsi Kis Cilkó és Vaki

(#44938) Forgi11 válasza diegho (#44932) üzenetére

Forgi11
(csendes tag)

Nem tudom de én még azthiszem 2 peccsel ezelőtt még lehetett előre kiképezni a még nem kifejlesztett tankra legénységet az biztos ìgy raktam àt a t26e4 legénységét ( mert akkor akció volt az àtképzésre) a persingre pedig még ki se fejlesztettem úgyhogy lehetett
Sőt még olyan tankra is lehetett ami a tech tree be nem is volt még akkor pl kv220

[ Szerkesztve ]

(#44939) PR0JECTNR56

PR0JECTNR56
(addikt)

Már jó ideje nem vettem elő a Hetzer-t, ma rávettem magam. Az a feneketlen ostobaság, az az elképesztő idiotizmus ami T4-ben zajlik néha, megint lecsapott, egyedül a kudarcnak hagyva lehetőséget:

[ Szerkesztve ]

(#44940) Chris0321 válasza petyuci (#44936) üzenetére

Chris0321
(addikt)

Nem, angollal kell próbálkozni.

(#44941) Mister_X válasza Pete55555 (#44893) üzenetére

Mister_X
(nagyúr)

Én azon szoktam röhögni, amikor a nehéz tankok izmoznak két szikla között, aztán amikor kilövi az egyiket egy arty / leláncolja és lesebzi rossz helyen (értsd: nem tud visszahúzódni), akkor ugye megy az anyázás meg köcsögartyzás. Engem kilőtt egy francia úgy, hogy 50-nel mentem, jó pozícióban (spotolhatok, spotolhatnak, de lepattannak) és nem az volt az első, hogy elküldtem melegebb éghajlatra, hanem beírtam, hogy ez igen, szép volt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#44942) scyllarus válasza Mister_X (#44941) üzenetére

scyllarus
(addikt)

Artyt nem dicsérünk, dögölne meg az összes. Ugye, hogy kiszedik a menetben lévő scoutokat is? Visszatért a régi rendszer, sok van és pontosak lettek megint. A GW Pantherek például nagyon elszaporodtak, és osztják a 800-akat rendszeresen. Továbbra is az a véleményem, hogy ebben a formában nem valók a játékba, történelmileg tökéletesen hiteltelenek, unalmas és könnyű velük játszani. (Igen, próbáltam, totál kezdőként is 60% körül volt velük a WR-em, szóval ne mondja senki, hogy nem könnyű)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#44943) vhw válasza scyllarus (#44942) üzenetére

vhw
(addikt)

Hány száz csata után volt 60%?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#44944) PR0JECTNR56 válasza PR0JECTNR56 (#44939) üzenetére

PR0JECTNR56
(addikt)

A Hetzer-es kör folytatása:

Ugyanúgy a végére maradtam, az ellenfél ugyanúgy remek arty-val rendelkezett, aki ugyanúgy kinyírt a végén. Elképesztő.

(#44945) Máté94 válasza PR0JECTNR56 (#44944) üzenetére

Máté94
(addikt)

SU-8 ölt volna meg, az nagyobb vereség lenne. :)

「AA」- Apriori Acquit

(#44946) CHaooSS

CHaooSS
(őstag)

mi a picsa lett itt ?

jó igen kisebb lett a td sebzés átlag, de jgpz mi a faszért lő csomószor 1000 alatt mikor 1 év mire betölt?
a másik meg, hogy 3x pattant le 100m-en belül le a szaros e100 tornyáról... :W

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#44947) Cseri0058

Cseri0058
(őstag)

jaaajjj mekkora egy szánalom lett ez a huns....
már csak olyan játékosai vannak akik egész meccsen hátul kempelnek egy meddel?

*Lg Nexus 4* ---> Lg Nexus 5X ---> Apple iPhone 7

(#44948) Bingisz válasza Cseri0058 (#44947) üzenetére

Bingisz
(addikt)

Hé. Ezt kikérem magamnak. Meg Funrealnak is. Biztos ami biztos. :D

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#44949) PR0JECTNR56 válasza Máté94 (#44945) üzenetére

PR0JECTNR56
(addikt)

A vereség az vereség, mindegy, hogy a SU-8-tól kapod, vagy egy AMX-től. Az arty-k mostanában viszont nagyon feltörtek megint, annak ellenére, hogy folyamatosan mozgok, keresem az arty-biztos pozíciókat a pályákon, még mindig meg tudnak lepni, hogy szakadna rájuk az ég.

(#44950) Cseri0058 válasza Bingisz (#44948) üzenetére

Cseri0058
(őstag)

jaaaa. hupsz... :DDD
tisztelet a kivételnek :R

*Lg Nexus 4* ---> Lg Nexus 5X ---> Apple iPhone 7

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.