Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#45751) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

EU2-re nem enged fel....
pedig CW lenne

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#45752) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Valaki meg tudja mondani, hogy az miért van, hogy ahol nincs 5 fajta legény a tankban, ott nem egységes, hogy melyik ember váltja ki a másikat a képességek terén?
Konkrét példa: M48 Pattonban a töltővel tudom a rádiós képességeket tanítani, míg T110E5-ben a parancsnok tudja ezeket.
Először azt hittem tankfajta specifikus ez, de nem mert a német Leopard PTA-n is parancsnok tudja a rádiós dolgokat és nem töltő.
Ugye mivel a parancsnoknak kell a hatodik érzék, ezért sokkal jobb, ha töltő tudja a rádiós képességeket. Gondolom ezt nem lehet szabályozni, de valaki tudja, hogy ez mi alapján működik pontosan?

Közben most nézem, hogy a francia AMX 50 120-ban a vezetőm tudja a biztonságos elhelyezést. Érdekes. Gondolom ha az átrakások után ez ugye nem változik és mondjuk 2 legénységes tankban máshogy van. De ha újra elosztanám, akkor meg buknám gondolom.

[ Szerkesztve ]

(#45753) zozimoto


zozimoto
aktív tag

Van vmi szerver gond?

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#45754) diegho


diegho
nagyúr

Megint egy T69 Ace: [link]

Már elgondolkodtam a gold ammo mennyiségének csökkentésén, mert rengetegszer járok úgy, hogy elfogy az AP, de tuti, hogy ha megtenném folyamatosan T10-ben játszanék, ahol a 12 goldot pillanatok alatt ki lehet szórni.

(#45755) csapee válasza zozimoto (#45753) üzenetére


csapee
senior tag

Folyamatosan, van amikor belaggol (200-300 ping), van amikor tiszta (50-60). Misáék meg bajban vannak, mert minden héten kell vmi kamu szöveg csitítani a népet (egy szerverhiba, egy Dos támadás). Nem ennyi emberre lett írva, nem kell ragozni. Battlefield is megfekszik egyszerre 3-4M embertől, itt meg még a lepkéket is ők számolják. :W

Ezt a 3 killt nem tudom hogy loptam össze, mivel mindent csak piros ping-jelzővel nyomtam.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#45756) #43783936


#43783936
törölt tag

Egy kis esti betevő.
A végén már csak spottoltam mert elfogyott a lőszer. :)

(#45757) DVlad válasza Enzolord (#45601) üzenetére


DVlad
őstag

Ez így van.
És az update óta vannak még érdekes dolgok a célzással kapcsolatban. Elég sokszor van olyan, hogy a kb. 200-ra lévő ellen eltűnik egy bokorban, szikla mögött vagy bármi által, de még az utolsó látható pillanatban elsütöm a fegyvert, és a skuló kb. 50 méterre elöttem becsapódik. (Máskor 600 méter felett is pontosan lövök vele.)

(#45758) arpeen2


arpeen2
senior tag

Tudna vki segíteni, hogyan lehet visszaállítani, hogy a 12x-nél ne legyen nagyobb belső zoom-om ? Nem tudom, hogy ez most vmelyik mod-tól van, vagy alapból ilyen, de engem nagyon zavar.

[ Szerkesztve ]

(#45759) Simulacrum válasza arpeen2 (#45758) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Konkrétan nem tudom melyik fájlokat kell leszedni az alap állapothoz, de a gui mappán belül ha van egy ZoomX.xml fájl, annak a 3. sorában ki tudod törölni a sokszoros zoom számokat.

(#45760) dfsz34


dfsz34
őstag

Ha van merészség, akkor jön az eredmény is.

Aminek külön örülök, hogy a mocskos RNG eltérítés mellett is sikerült. Mellé, lepattanó lövések sora, nem sebző kritikus és a társai, de az E75 egy kiváló tank, ezzel nem kell félni rámászni az ellenfél arcára, amíg a társaim jó hátul a bokorban reszketnek.

A végén a győzelem hajszálon múlt csak (ilyen RNG mellett nem csoda) és természetesen egy lövéssel nem tudom kilőni az M53/55 artyt és majdnem kilőtt engem a mocsok, csak szerencsére elmozogtam és csak a splash hapott el, de a következő lövésénél hibázott egyet és akkor már nem volt kegyelem. Én a 490-es átlaggal ugye nem tudom kiszedni a 450-es artyt egy lövéssel, hát hogy is lehetne.

Rohadtul nem tetszik nekem ez a negatív RNG eltolás (a pozitív se nagyon, mert akkor meg futni kell a sebzés után), ami ilyenkor az egész csatára rányomja a bélyegét. Miért nem lehet tényleg véletlen minden lövésnél és miért kell az egész csatát eltolni nekik, nem fér a fejembe.

Győzelem!
Csata: Mountain Pass 2014.02.22. 21:49:06
Jármű: E 75
Szerzett tapasztalat: 6 342 ( x3)
Szerzett kredit: 92 371
Csatában elért Achievement: Nagy kaliber, Acélfal, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"

(#45761) arpeen2 válasza Simulacrum (#45759) üzenetére


arpeen2
senior tag

Köszi, siker ! :R

(#45762) #43783936 válasza #43783936 (#45756) üzenetére


#43783936
törölt tag

És a folytatása. :D
És még merje azt mondani valaki hogy nem OP tank.

[ Szerkesztve ]

(#45763) ddt500hu válasza #43783936 (#45762) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nem OP tank. :DDD

(#45764) Scheff válasza #43783936 (#45762) üzenetére


Scheff
tag

Most gondolj bele, hogy milyen köreid lehetnének, ha normálisan választanád ki a legénység képességeit. :)

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#45765) #43783936 válasza Scheff (#45764) üzenetére


#43783936
törölt tag

BIA van, és már a harmadik skillt húzzák a fiúk. :)

(#45766) Scheff válasza #43783936 (#45765) üzenetére


Scheff
tag

Az a probléma a legénységeddel, hogy igazán semmilyen feladatkört nem tudsz velük ellátni.

Nincs álcázás, viszont van megnövelt látótáv (3%) plusz designated target. Mindkettő tipikusan olyan képesség, ami felderítő tankra való, de ha a tankodat az álcázás skill hiányában hamarabb derítik fel, mint kellene, akkor megy az egész a kukába.

Nincs javítás képesség az embereiden, ezért egy fél év, mire megjavítják a sérült modulokat a tankon. (Elsősorban a láncot, de persze a többi modulról sem szabad megfeledkezni.)

A sofőrnél fent van a képesség, ami lehetővé teszi, hogy gyorsabban mozogj puha(?!) talajon, meg valami olyan képesség is, amiről egyrészt nem tudom, hogy micsoda ( :)) ) másrészt ez a képesség a sofőrön perk, vagyis egy darabig még totál használhatatlan lesz, mivel nem aktiválódik, amíg nem éri el a 100%-ot. Erre utal például az is, hogy egyelőre el van halványulva az ikonja.

[ Szerkesztve ]

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#45767) #35692544


#35692544
törölt tag

a tigrishez tényleg kell egy kis tudás a másik tigris ott ált végig melettem viszont szép álca festése volt ;]

ez a mai napom

[ Szerkesztve ]

(#45768) Scheff válasza #35692544 (#45767) üzenetére


Scheff
tag

Meg tudnád mondani, hogy a második képen melyik modot láthatjuk? Annyival tűnik jobbnak annál, mint amit jelenleg használok, hogy figyelembe veszi a spot dmg és a spotted tankok számát is.

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#45769) #35692544 válasza Scheff (#45768) üzenetére


#35692544
törölt tag

tessék

semmilyen mappát ne kezdj el másolgatni mint ami a leirásban van mert elmegy a hang csak tedd fel a stat módót

ezek a legénységi képességek jók?

[ Szerkesztve ]

(#45770) Vikthor válasza #35692544 (#45769) üzenetére


Vikthor
nagyúr

nem nagyon mert a BIA az első aminek lennie kell..

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#45771) #35692544 válasza Vikthor (#45770) üzenetére


#35692544
törölt tag

szerinted szerintem meg a lámpa meg a javítás fontosabb

(#45772) #43783936 válasza Scheff (#45766) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nem a felderítésre van kihegyezve.
Ha T6-ban vagyok, akkor top heavyként működöm (mert azoknál sokkal jobb), T7-ben szemtelen medként, T8-ban marad a scoutolás némi csipkelődéssel.
Töltés és célzásgyorsító van fent és természetesen csigaszem.
Így is jól működik, pedig csak a sárga vérpisták sorát erősítem . :))
Mai eredményem 35 csata 60% wr 3 Topgun 5 Nagy Kaliber és 2 Ász.
Egyszerűen imádom. :D

[ Szerkesztve ]

(#45773) diegho válasza #35692544 (#45771) üzenetére


diegho
nagyúr

Szerintem ez így egy rakás szar, de te tudod.

(#45774) Scheff válasza #35692544 (#45769) üzenetére


Scheff
tag

Köszi. Nehéz úgy véleményt formálni, ha nem tudom, hogy milyen tankról van szó, de azt már most meg tudom mondani, hogy a BIA legyen elsőnek kiválasztva, mert jelenleg a 3 másodlagos képességből csak 2 olyan, amit tudsz is használni.

Ha a tank típusát is elárulod (német light, med, heavy, TD vagy arty) akkor bővebbet is tudok majd mondani, de ez így kevés. :R

Mogyesz75: Te tudod.

[ Szerkesztve ]

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#45775) #35692544 válasza diegho (#45773) üzenetére


#35692544
törölt tag

mit cserélnél le?

Scheff:tigris

[ Szerkesztve ]

(#45776) diegho válasza #35692544 (#45775) üzenetére


diegho
nagyúr

Első mindnek bia
Második: lámpa, repair végig, loader-en safe stowage,
Harmadik: repair, snap shot, smooth ride, situatinal awareness, repair

(#45777) #35692544 válasza diegho (#45776) üzenetére


#35692544
törölt tag

így gondoltad?

az utolsoót elcsesztem már késő van :B

és mik legyenek a 4. képességek ha eljutok odáig :U

[ Szerkesztve ]

(#45778) Scheff válasza #35692544 (#45777) üzenetére


Scheff
tag

Az utolsó képességnél hogy sikerült 87%-ról 64%-ra visszaesni, ha a többi legény 7% veszteséggel 80%-os lett? :DDD

Edit: Álca.

[ Szerkesztve ]

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#45779) diegho válasza #35692544 (#45777) üzenetére


diegho
nagyúr

Így van. Így aktív a bia, van elég jó repair, mozgás és toronyforgás közbeni pontosság, látótáv, lámpa, ammorack sem fog sokat robbanni. A tűz ellen pedig prémium tűzoltó és kész.

(#45780) #35692544 válasza Scheff (#45778) üzenetére


#35692544
törölt tag

éjfélkor ennyire futotta a képeségeimből :DDD
oda is javítást tettem 2. nak

diegho: :R

[ Szerkesztve ]

(#45781) Scheff válasza #35692544 (#45780) üzenetére


Scheff
tag

Értem. Ha nem gond, akkor adnál képet a többi tankod legénységéről is? Egy-két tankról még pluszban, mert valahogy ez a téma felkeltette az érdeklődésemet.

[ Szerkesztve ]

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#45782) #35692544 válasza Scheff (#45781) üzenetére


#35692544
törölt tag

az neked ment a skilleket baxtam el

(#45783) diegho válasza #35692544 (#45777) üzenetére


diegho
nagyúr

4.-nek én ezt tenném tigrisre: jack of all trades, armorer, többire álca, vagy tűzoltás. Igazából nem sok értelmét látom az álcának randomban. Mindent arra hegyezek ki, hogy minél gyorsabban, minél többet tudjak sebezni, mert ki nem szarja le, hogy egy bukott csata végén mennyit tudsz összekempelni? Az a lényeg, hogy a csata elején mennyit tudsz kitolni, tigrisen meg a 100% camo is kb 25m-t jelent a láthatóságban. M46 Patton-on teszteltük ugyebár, ott az 50% crew vs. max camo álcahálóval 52m-t jelentett.

(#45784) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Még ilyet basszus megint azt csinálom, hogy egy tankkal addig játszom amíg nem veszítek vele és a Su100Y 12 győzelemig jutott. Már a tököm tele volt vele. :U
Bár még csatában van szóval lehet belőle 13 is.

[ Szerkesztve ]

(#45785) #35692544 válasza Scheff (#45781) üzenetére


#35692544
törölt tag

a többin az elsőt húzom (ezt most ne részletezzük miért :U ) az a javítás

(#45786) ddt500hu válasza ddt500hu (#45784) üzenetére


ddt500hu
veterán

13 :D.

(#45787) #63761920 válasza #35692544 (#45785) üzenetére


#63761920
törölt tag

Szia.
Kezdő vagyok, ha nincs semmilyen mod felrakva,
eltudok olyan sikereket elérni mid azok, akiknek van??

(#45788) #43783936 válasza #63761920 (#45787) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nem a modokon múlik, de azért sokban megkönnyítik a játékot. :)

(#45789) mrszitya válasza #35692544 (#45769) üzenetére


mrszitya
senior tag

Tisztázzuk a dolgokat a modok telepítésével kapcsolatosan:

* Kezdjük mindjárt a kis saját esti mesémmel. :)

1. rész - Anno raktam fel a bevált szinkronomat a WOT-hoz, a friss patch-hez, hogy milyen jó lesz nekem, juhú. Hát nem jött be a dolog, valami változott az új verzióban, és elszállt a legénységi szinkronhang. A 'hüle gyerek' meg biztonsági mentést nem csinált, mer' minek az, ha addig jó volt, probléma nem lehet.

Mi volt a hiba => egyrészt nyilván a bizt. mentés a cserélt fájlokról, másrészt erre nem is lett volna szükség, ha a teljes audio mappát átmásolja az ember a res_mods/0.8.x könyvtárba, és itt ír felül csak a jövőben minden audiofájlt a kívánt hangmoddal

2. rész - Anno raktam fel egy dizájnos célkereszt modot, és sok mást mellette. Fogalmam sem volt róla, melyikük okozhatja azt a kellemetlen kis problémát, hogy a játékban eltünteti a feliratok egy részét, helyettük csak egy id-t megjelenítve. Nem kevés időbe tellett megtalálni a célzóban a hiba forrását. Ebben az esetben a res/text/lc_messages mappába írt bele a mod, itt cserélte le az egyik olyan fájlt, mely a játékban található feliratokért felelős, ám a felülírt állomány ezúttal is régi verziójú, így hiányos állapotú volt.

Mi volt a hiba => egyrészt nyilván a bizt. mentés a cserélt fájlokról, másrészt erre nem is lett volna szükség, ha a teljes text mappát átmásolja az ember a res_mods/0.8.x könyvtárba, és itt ír felül csak a jövőben textfájlokat a kívánt moddal

3. rész - Anno raktam fel valamilyen modo(ka)t, melyek közül egy (pár) - nem tudom melyik(ek) lehetett(ek) az(ok), furcsa jelenségeket, fagyásokat, váratlan kilépéseket okoztak néhanapján a játékban.

Mi volt a hiba => még két mappa maradt, amit feltétlen érdemes átcopyzni a res_mods/0.8.x-be, a gui és a scripts. Feltehetően a scriptekkel volt problémám.

* Következmény: újratelepítés vált szükségessé, mert ha sok mod van, egyenként nem nézi végig az ember, mit kellene kimenteni bizt. okokból...

* A helyes mod telepítési eljárás:

A WOT esetében a modok telepítése előtt érdemes a játék főkönyvtárának "res" mappájából az alábbiakat átmásolni a modok számára fenntarott "res_mods/0.8.x" mappába. Mindezzel számos, modok okozta hiba megelőzhető!

res/audio => res_mods/0.8.x/audio
res/gui => res_mods/0.8.x/gui
res/scripts => res_mods/0.8.x/scripts
res/text => res_mods/0.8.x/text

Megjegyzés: ha már előtte össze-vissza - nem figyelve mit és hova - telepítgettük a modokat, ez nem biztos hogy segít rajtunk...

* Miértek röviden:

Ha a res_mods/0.8.x/audio-ba beteszünk egy kizárólag legénységi szinkront tartalmazó hangmodot, azt fogjuk tapasztalni, hogy nem lesz semmilyen hangunk a szinkronon kívül, mert ha itt van audio könyvtárunk és benne valamilyen állomány, csak innen fog beolvasni a WOT a továbbiakban hangfájlokat, az eredeti res könyvtárral nem foglalkozik. Ugyanez a helyzet például a text és a többi mappa fájljaival.

Ha mindent átteszünk mod telep előtt a res_mods-ba, egy csomó hibaforrás kilőve, és innentől kezdve nem kell biztonsági mentés. :K

[ Szerkesztve ]

(#45790) nyunyu válasza mrszitya (#45789) üzenetére


nyunyu
félisten

n+1. resz: mielott kicsomagoljuk a modokat, nezzunk bele a zipbe, hogy egyaltalan milyen mappakban matat.
Total Commanderrel ez baromi egyszeru, szimplan entert utsz a zipen, aztan mutatja a tartalmat, mintha konyvtar lenne, aztan azon belul lehet szelektiven masolgatni balra/jobbra.
Elvileg a Windows sajat Intezoje is kezeli a zipeket kb. az XP ota, de kinlodjon azzal akinek het anyja van.

res/text => res_mods/0.8.x/text

Erre szerintem nincs szukseg, sot en torolni szoktam a res_mods\0.8.x\text tartalmat, ha valami mod oda szemetel.

Vitiris stat modjai pl. notoriusan felteszik a magyar text mappat, aztan csodalkozhatsz, miert pofazik fixen magyarul a jatek, fuggetlenul attol, hogy milyen nyelvet allitasz a wotlauncherben. (az ugye a res\text mappaban levo eredetit maceralja.)
Mondjuk az eredeti Locastan's stat sem jobb, mert az meg az angolt teszi fel, jo esetben az aktualis WoTbol, de volt mar ra pelda, hogy az eggyel korabbibol.
Aztan lehetett lesni, hogy a jatek GUI miert tartalmaz mindenfele #-es stringeket a feliratok helyett.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#45791) #63761920 válasza mrszitya (#45789) üzenetére


#63761920
törölt tag

Szia.
Ha át teszem a ( res_mods/0.8.x/audio ) mapába a ( res/audio ) mapát,
akkor csak letöltöm, és telepítem a telepítésben leírtakat?
Most ép nem találok magyar szinkron hangot!

(#45792) #43783936 válasza mrszitya (#45789) üzenetére


#43783936
törölt tag

És még ami kimaradt, ebből az igencsak korrekt kis összefoglalóból:
A grafikai modok fps csökkenést okoznak.
Minnél többféle funkció van kipakolva a képernyőre, annál jobban csökken az fps.

(#45793) #63761920 válasza nyunyu (#45790) üzenetére


#63761920
törölt tag

Az miért baj ha magyarul beszél??

(#45794) mrszitya válasza #63761920 (#45791) üzenetére


mrszitya
senior tag

Ha átcopyzod a res/0.8.x/audio mappát a res_mods azonos helyére, akkor mint írtam, minden egyes hangfájlt innen fog beolvasni a WOT. Eztán szabadon garázdálkodhatsz ebben a modos audiomappában a hangfájlokkal, hiszen ha valami nem működik, az biztosan az adott hangmod hibája lesz, és ha nincs kedved végigzongorázni a mod által betett állományok törléséhez a mappát, csak törlöd a res_mods-ból kompletten, és újra bemásolod a tisztát a res-ből.

Én ezt a filmes magyar szinkront használom például: "Filmekből összevágott szinkron 3."
Viszont még korábban kivettem belőle az egyik fájlt (pontosabban kettőt), mivel kicserélték benne a bázisfoglalás szirénahangját egy roppant idegesítőre, így biztosan csak az alábbi két fájl kompatibilis a jelenlegi verzióval: ingame_voice.fev, ingame_voice.fsb. (Ezeket töröltem: GUI_bank01.fsb és gui.fev).

@Mogyesz75

Igaz, ez előfordulhat. FPS érzékeny gépekre én úgy vettem észre, a komolyabb hangmod csomagok felrakása sem ajánlott. (Konkrétan például a találati hangok gyanúsak nálam ilyen szempontból.)

@nyunyu

Igazad van, de sajna a többség úgysem néz bele, mi hova pakolászik/szemetel. Én sem tudtam sokáig, mi micsoda, mi a helyes eljárás, aztán a batonywot felvilágosított. :)

Én a res text-et is másolom, de figyelek rá én is, ha egyik mod cserél benne valamit, akkor az frissítve van-e az aktuális patch-hez. Pl. a YasenKrasen-féle chat és stat mod is ilyen - ezért én sem szívesen teszem fel, vagy ott az általam használt célzó mod, de az ő esetében csak egy text fájl volt, amit magam átírtam az újhoz.

(#45795) #63761920 válasza mrszitya (#45794) üzenetére


#63761920
törölt tag

És ez jó a 8.11-es verzióhoz is??

(#45796) #63761920


#63761920
törölt tag

Azt szeretném kérdezni, mit kell a számítógépen fejleszteni, hogy az fps-t ne befolyásolja semi?
(#45794) mrszitya Bocsi nem szoktam pecselni nehezen esik le :R
Megértésedet kérem :R

[ Szerkesztve ]

(#45797) #43783936 válasza #63761920 (#45796) üzenetére


#43783936
törölt tag

Olvass vissza, ezt elég sokszor ki lett vesézve-vitázva.
Ha nem túl csicsás csomagot pakolsz fel, akkor szinte észrevehetetlen a lassulás.
A nagy trükk: nem szabad túlzásba esni, mert esetleg annyi infó lesz a képen, hogy már zavarni fog.

(#45798) mefistofeles válasza #63761920 (#45796) üzenetére

Ha gyenge a géped a játékhoz akkor legnagyobb valószinüséggel a processzor (ez kimondottan a wot-ra vonatkozik)a ludas.
Mondjuk egy klasszikus PC "javítás" általában a proci+memória+videokártya kombó cseréjét jelenti. (ez általában egyből alaplapot is jelent)
Saját tapasztalatom az, hogy ha nem a maximális csilivili beálításokat preferálod akkor 4 Gb DDR3-as memória, egy magonként min. 3 Ghz-es Intel proci, és egy középkategóriás VGA bőven elég!
Itt nyilván sok függ az igényeidtől is....

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#45799) mefistofeles

Foytatódik a vesszőfutás.....
2 meccs, 10 kill, 4 feletti sebzési ráta, .... és két sima vereség......
Persze tudom tier 5 alatt ez teljesen természetes......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#45800) #35692544


#35692544
törölt tag

ez a tigris elég brutál lett
csak nem szabad előre rohanni vele :U

300 dmg/tier :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.