Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#45351) gilfoyle válasza zuchy (#45339) üzenetére


gilfoyle
őstag

Én szeretem a nemzetek csatáját, főleg mikor KV-1S-el vagyok a németek ellen és tier 6 a max. Ott lehet aratni :)
Az amcsik már húzósabbak, főleg ha sok a Hellcat. Ott bármi megtörténhet.

(#45352) Angel1981 válasza Simulacrum (#45331) üzenetére


Angel1981
veterán

Hát ilyet b*zd+! :C :(((

(#45353) jr1994 válasza gilfoyle (#45351) üzenetére


jr1994
addikt

Igazából legfőképpen ez is a játékosokon múlik. Volt szerencsém például egy Cromwell osztaggal bedarálni a Wehrmachtot, mikor azt mondták az angolok esélytelenek stb. Meg nekem alapvetően bejön ez a változatosság, a nemzeti csatában olyan mintha egy hadsereg harcolna nem egy vegyesfelvágott :)) hangulatos. Szóval nálam ezek az előnyök ellensúlyozzák a hátrányokat, és nem is dobál be túl sokszor ebbe a játékmódba.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#45354) Djuree válasza gilfoyle (#45351) üzenetére


Djuree
félisten

hát ha kv-1s-el mennék én is szeretném a nemzeti csatát. de at-8-al, pfúj! :DDD bár most isu-val lehet visszakapcsolom. :))

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#45355) sebijani1982 válasza Djuree (#45354) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Azt szeretni fogod 5-ből 3-szor 13 darab ISU és 2 object közepes a menü nemzeti csatában.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#45356) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Na végre megvettem az F155-öst. Kicsit szégyellem magam, mert az utolsó 5000XP-t AFK-ként gyűjtöttem, de már annyira utáltam az ötvenest. Meg hát a válledzést nem lehet kihagyni.
Nagyon jó így is a nerf után, csak a csapatokkal volt bajom. Az első 9 csatámból 6 bukó, de rövid időn belül (Gyakorlatilag mire az első tártöltés megvolt, kb.4-5 tank már nem élt. Ezt nagyon nehéz megértenem, mert az ugye kb. 1 perc.). Viszont a mobilitás, az ágyú egész jó, rosszabbra számítottam. 97% a találati rátám vele. A kilenc csatából egyet sem éltem túl. Hat az tuti volt mert ledaráltak minket (3-4 perces csaták), háromban meg a 2-4 arty-ból talált meg valamelyik. :)
Viszont egy kiegyenlített csata volt, abban lazán sebeztem 3500 körül (kettőt tudtam kitárazni, a sűrű égi áldás közepette), minden megerőltetés nélkül. Viszonylag jó csapattal tényleg nagyon veszélyes tank. Azt hiszem nagyon fogom szeretni, és megérte a sok szenvedést.

Ja, kb. 90%-ban aranyat kapok, de a felét még így is pattintja. Volt, hogy egyedül maradtam már 10 ellenféllel szemben, aztán még a seggembe is aranyat lőttek. Félnek a népek rendesen. :D

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#45357) Mister_X válasza csapee (#45326) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ha Type T-34-nél tartasz, akkor ugrás Type 58-ra, nagyon jó tank. Én már IS-2-nél járok, de gyakran elgondolkodok, hogy nem lett-e volna jobb egy T-34-1.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#45358) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Hellcattel hol kell lőni az AT8-at,hogy átvigye?

halahala

(#45359) Angel1981


Angel1981
veterán

Ezt most találtam!

SerB-ék kezdhetik az újramodellezést! :D

xenom0rph: a parancsnoki kupolát kell lőni, vagy a bal szélén lévő géppuska portot.

[ Szerkesztve ]

(#45360) Djuree válasza Angel1981 (#45359) üzenetére


Djuree
félisten

jók a kommentek is. :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#45361) Smutz


Smutz
csendes tag

Pont az ugatott legjobban a vegen, aki T57 tankkal ment és damage 457 csinált. Pont az irogatott a chatbe hogy "nooob team". Jellemzo hogy kiesnek hamar és ugatnak a chatba akiknek semmi alapjuk nincs ezt tenni.

Moldovát tudom idézni: "adjon az Isten elég nyálat, hogy köpni tudjak."

(#45362) zsolthee


zsolthee
senior tag

Újabb érthetetlen viselkedés:
Csapatunk hőse egy Tigrisben ülve viaskodik egy szikla körül egy másik Tigrissel és egy KV-1S-sel.
Odarobogok balról IS-2-vel, hogy segítsek neki. Mit csinál? Na mit?
Lejön a jobb szélről és balról kezd neki pufogtatni.Ember! Kerüld már meg azt a sziklát jobbról és nyomjuk le gyorsan őket mert vissza kell fordulni a bázisunkhoz. Különben is útban vagy :)
Persze süket fülekre talált a kérésem és ki is szedték csórikámat.
Ezt az észjárást...komolyan mondom...

[ Szerkesztve ]

(#45363) mefistofeles


mefistofeles
addikt

...én azt bírom mikor csata elején a kb. 13 meccs rutinjával rendelkező (még statja sincs) arc írja, hogy kövessem. Elég sokszor előfordul...és sosem megyek velük (én nooob) és mindig meghalnak a meccs első 3 percében. Lehetőleg 0 HP sebzéssel.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#45364) #43783936 válasza Mister_X (#45357) üzenetére


#43783936
törölt tag

Érdemes mindkét ágat vinni.
Nekem jobban bejöttek mint az orosz megfelelőik.
Az IS-2-nek állandó helye lett a garázsban.
Jelenleg a 110-et és a T-34-2-t nyúzom, őket is meg fogom tartani

A T-34-1-től nem ájultam el, bár a nagy ágyúval (ami az is-2 stock ágyúja) sokaknak okoztam kellemetlen meglepetést. ;]

A Panther és a Comet valahogy szórakoztatóbb a hetes medek között

(#45365) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

Sziasztok!

A worldoftanks.eu-n ha a my profile-ra kattintok, akkor ezt dobja be.

Ha haver acc-jával lépek be worldoftanks.eu-ra és rákeresek a nevemre, akkor megtalál. De ha rákkatintok, ugyanez az oldal jön be.

Most Bannoltak vagy mi a fene van? És ez már majdnem 1 hónapja így van. Levelet, figyelmeztetést nem kaptam.
A játékkal folyamatosan játszom. Most is be van lépve.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#45366) Bingisz válasza sebijani1982 (#45365) üzenetére


Bingisz
addikt

Nekem simán mutatjaba statodat a link.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#45367) emre


emre
veterán

Végre egy jó hír

- az új (és a megváltoztatott régi) T8 járműveket randomra, és nem a 7v7 csatákra balanszolják
- nem fognak új effektek megjelenni a régi renderben (egyáltalán nem fejlesztenek már rajta)
- a Wargaming nem akar több "koppintás" mapot, mint a téli Himmelsdorf, vagy az esős Ruinberg, ezt a jövőben megpróbálják a meglévő mapok valamilyen kalibrálásával megoldani (SS: például egy maphoz több textúra-pakk, vagy ilyesmi)
- elképzelhető, hogy az M47 Patton megkapja az alternatív, L7-es testet
- a BMP és BMD járművek nem valók a WoT-ba
- egyelőre semmilyen jutalmat nem terveznek a mastery-medálokért (SS: de még semmi sincs eldöntve)
- nem fog megjelenni a szétroncsolt futógörgő, mint láncsérülés-típus
- jelenleg a felfüggesztési modellben minden tanknak oldalanként 4 érintkezési pontja van (SS: azaz oldalanként 4 ponton észleli a lánctalp a talaj egyenetlenségeit, és ezen a 4 ponton követi őket az élethűbb látvány érdekében). Mikor be lesz vezetve a független felfüggesztés, ez a szám 5-re nő majd, ezen felül ezek az érintkezési pontok nem feltétlenül lesznek szabályosan elosztva, tehát egy egyenlőtlen-elrendezésű futógörgős tank esetében, mint például a T-54, a pontok a görgőknek megfelelő helyen lesznek elhelyezve
- az 1958-as T-55 nincs bent a játékban, mert túl OP lenne
- a Model 1953 AMX 13 AMX 13-75 néven van bent a játékban

Overlordtól:
- az E25 nem OP
- a FOV befolyásolja az FPS-t (minél szélesebb a FOV, annál több erőforrást igényel a megjelenítése)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#45368) sebijani1982 válasza Bingisz (#45366) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Az faja.
Kipróbáltam Iexplore-ban ott nekem is megjelenik.

Chrome-ban viszont nem. Na mind1.

Köszi, hogy megnézted.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#45369) dfsz34


dfsz34
őstag

Na most majdnem besz.rtam a röhögéstől ezen a csatán. A csapat, ahogy kell elhullott és egyedül maradtam 5 ellenséggel szemben, de ha nem koordináltan támadnak, akkor a su dpm bedarálja őket és az eleje rázva, nem keverve valamennyit még pattintani is tud. Elküldtem ahogy kell a saját csapatot a büdös francba, ők meg nekem szólogattak be, úgyhogy megvolt az alaphang.

Ezzel együtt szorult a hurok, kettőt már kilőttem, de akkor jött egy hellcat oldalról és nem fordulhattam rá, na mondom itt a vége. Az arty is szorongat, oldalról hellcat és szemből a su152. A hellcat viszont elnézte a célpontot és helyettem a saját csapatából a su152 rammolta le teljes lendülettel, nem számolva azzal, hogy a hellcat-al nem ütközünk, mert brutál sebzést kap és bele is halt, meg persze leláncolta a su152-t, akit így könnyűszerrel kilőttem :) Pedig zöld játékos, hogy lehet ilyen hülye, hogy elnézi a célpontot. Nem is voltunk túl közel, bár mozogtunk és hellcat-al nehéz fordulni, valószínüleg ez volt az oka, nem akart lassítani és a fordulás íve a su-ra vitte rá, pont annyival mozdultunk el (szemben álltunk a su-val én tolattam éppen). Legalábbis nem feltételezem, hogy egy zöld valaki ennyire hülye és a saját csapattársát rammolja le.

Alig bírtam a csatát befejezni és az artyt levadászni a röhögéstől.

Győzelem!
Csata: Airfield 2014.02.20. 9:18:51
Jármű: SU-122-44
Szerzett tapasztalat: 3 492 ( x2)
Szerzett kredit: 85 906
Csatában elért Achievement: Top Gun, Nagy kaliber, Kolobanov medál, Kiváló sofőr jelvény: "1. osztály"

(#45370) Kean_Sorbo válasza sebijani1982 (#45365) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Én is látom.

dfsz34: Nincs egy replay? De megnézném. :)

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#45371) sebijani1982 válasza Kean_Sorbo (#45370) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Iexplore-ban én is simán, viszont Chrome-alatt hibát dob. Akkor ez Chrome hiba lesz.

Köszönöm Neked is!

User error!!!! Chrome böngészési adatok és előzmények törlése megoldotta.

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#45372) Kean_Sorbo válasza sebijani1982 (#45371) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Jani! Látod milyen rendes vagyok, pedig tegnap legyaláztál rendesen. :DDD

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#45373) jr1994 válasza dfsz34 (#45369) üzenetére


jr1994
addikt

replay van? ez most érdekelne :))

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#45374) sequator válasza emre (#45296) üzenetére


sequator
senior tag

Az ilyeneken jó mosolygok, mert mindig ez jut eszembe: http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=8STLJNa1Ts4#t=37
:D

sautia

sequator

(#45375) Djuree


Djuree
félisten

ki akarom fejleszteni a tigris p-ből a ferdit. namost ez az ág nekem fullos, megvan a maus is. erről az ágról mi lesz meg a ferdin amit nem kell már kihúznom? remélem sok ilyen van.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#45376) dfsz34


dfsz34
őstag

Most kéne abbahagynom, mentem egy jó kört az obj-al is. 7k sebzés.

Győzelem!
Csata: Redshire 2014.02.20. 9:46:15
Jármű: Object 268
Szerzett tapasztalat: 3 036 ( x2)
Szerzett kredit: 69 922
Csatában elért Achievement: Védő, Harckocsizó-mesterlövész, Nagy kaliber, Kiváló sofőr jelvény: "1. osztály"

Az első csata a chi-ri vel, volt 1k sebzés, átlag alatti, aztán su12244 és obj felvitte a napi átlagot mocskosul.

8870 eff! wtf...

Napi stat
Teljesítmény: 3 828
WN6 / Eff: 3 828 8 870

Statisztikák Totál %/Átl/Ráta
Csaták: 3 / 3 ( 100% )
XP(átl): 4 264 ( 1 421 )
Szabad XP: 422
Bruttó: 179 883
Szervíz: -55 300
Bevétel (átlag): 124 583 ( 41 528 )
Sebzés(átl): 11 312 ( 3 771 )
Sérűlés(rát): 1 332 ( 8.49 )
Ölések(átl): 12 ( 4 )
Találat/lővés: 45 / 56 ( 80.36% )

(#45377) diegho


diegho
nagyúr

Most találkoztam egy igazi statpadder-el, be is írta, hogy ez a 2. accountja.

Nos, ha ez a 2. és a stat miatt csinálta, akkor milyen volt az első? Annyira profi, hogy a szikla mögött álló type-ra rajtam keresztül lőtt rá, ezért haltam meg...

(#45378) Chris0321 válasza Djuree (#45375) üzenetére


Chris0321
addikt

Csak a motor és a rádió. Tegyél félre free xp-t legalább a 105 mm-es ágyúra.

(#45379) sebijani1982 válasza Kean_Sorbo (#45372) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Nem Veled van/volt bajom, hanem amit írtál!

Attól, hogy valamiben nem értünk egyet és ennek hangot is adunk (néha nem a legszebben), még nem kell utálni a másikat.

:-)

Köszi még egyszer!

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#45380) diegho válasza Djuree (#45375) üzenetére


diegho
nagyúr

wotdb.info még mindig.

(#45381) Djuree válasza Chris0321 (#45378) üzenetére


Djuree
félisten

ettől féltem. najó azt majd kihúzom akkor free-ből ha lesz annyi.

diegho: ja tényleg, el is felejtettem használni. bár nekem még másik verzió volt ebből könyvjelzőben, az hibás is, de ez úgy tűnik jó. :R

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#45382) diegho


diegho
nagyúr

Általában (95%) amikor meglátok egy magyar top platoon-t az oldalamon elkönyvelem a tuti vereséget, most sem volt ez másképp, a srácok nagyon odatették magukat:

Még mielőtt valaki azt mondaná, hogy biztos lerohanták őket, nem. Szimplán szar helyre mentek, szarul játszottak és pár náluk kisebb tank bedarálta őket arty supportal.

(#45383) jahrn


jahrn
senior tag

JP 2 Ace Tanker, a 105mm agyuval jott ossze

REPLAY

(#45384) Bingisz válasza diegho (#45377) üzenetére


Bingisz
addikt

Tegnap végig osztott minket egy ellenfél Hellcat, mert meg tudtak verni minket. Olyan szinten próbálta oltani a FAME-s szakasztársamat, hogy milyen sz@r játékosok vannak a klánban, amilyet ritkán látok.

Nyílván fejenként 2k sebzéssel buktunk, a hülyegyereknek meg volt 200 sebzése összesen. Természetesen második acc 2k csatával, abból 1600 Helcattel, és éppen hogy megvolt neki a 2000 WN8. Na az ilyen a legszánalmasabb teremtmény ebben a játékban. Szegényke biztosan örült neki, hogy életében először nem paradicsomok, hanem egy fokkal jobb játékosok ellen sikerült nyernie, igaz az ő kb. 0 hozzáadott teljesítményével.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#45385) mefistofeles


mefistofeles
addikt

Na jön vissza a szopóálarc....
Még életemben nem száltam ki a játékból 22% win rátával (11 ből 3) de most megteszem.
Mindezt úgy, hogy ma 2 a kill átlagom, 3,19 a sebzési mutatóm és 71,43% a találati pontosságom!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#45386) Djuree válasza mefistofeles (#45385) üzenetére


Djuree
félisten

volt már nekem rosszabb is a 2 év alatt. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#45387) diegho válasza mefistofeles (#45385) üzenetére


diegho
nagyúr

Mennyi átlag tier-el? Ha 5 alatt, akkor nincs miről beszélni :)

(#45388) Angel1981 válasza emre (#45367) üzenetére


Angel1981
veterán

"- az E25 nem OP"

Ezt a megállapítás maradjon is így (még ha nem is igaz), mert nem szeretném, ha megpiszkálnák szeretett kis kullancsomat! :)

mefistofeles: "Mindezt úgy, hogy ma 2 a kill átlagom, 3,19 a sebzési mutatóm és 71,43% a találati pontosságom!"
Megint a régi nóta..... fedd már fel magadat légyszi, had elemezzük ki az accodat - még az is lehet, hogy igazat fogunk adni! ;)

[ Szerkesztve ]

(#45389) mefistofeles válasza Angel1981 (#45388) üzenetére


mefistofeles
addikt

Miben is?...
.....ja biztos úgy gondolod, hogy hasból mondok valótlan statokat......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#45390) Bad Pritt válasza Angel1981 (#45388) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Annyi. Lehetne majd menni szakaszban aprítani! :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#45391) jahrn válasza Angel1981 (#45388) üzenetére


jahrn
senior tag

Oszinten szolva nem erzem OP-nak, de jo lenne latni egy szerver atlagot ahol ossze van hasonlitva a tobbi t7 TD-vel.
Mondjuk en sem szeretnem ha megpiszkalnak. A magam reszerol imadom a Jpz IV-et, es azert vettem meg az E25-ot mert hasonlo a stilusa.

(#45392) szlovibuki


szlovibuki
tag

Mondjatok már valami normális modot, telepítési leírással, mert amit ma felraktam el*aszta az egész játékot......... :W :W :W :W

(#45393) diegho válasza mefistofeles (#45389) üzenetére


diegho
nagyúr

Ha ezeket hozod tier5 felett, akkor legalább 2x jobb vagy, mint én, ha tier5 alatt, akkor meg mi értelme van beírni?

(#45394) mcwolf79 válasza szlovibuki (#45392) üzenetére


mcwolf79
veterán

[Innen lehet böngészni]

Nekem eddig egy sem ba..ta el az egész játékot.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#45395) Bingisz válasza Angel1981 (#45388) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem OP, mert a paradicsimoknak nagyon kevés az az átütés. Nem tudnak vele sebezni egyszerűen.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#45396) jahrn válasza szlovibuki (#45392) üzenetére


jahrn
senior tag

(#45397) mefistofeles


mefistofeles
addikt

Ja és mégegy (ezt is csak kitaláltam ám...)

A "gurukat" kérdezném.
Hogy a manóba lehet, hogy egy medium tank előbb észrevesz engem mint én őt, úgy, hogy alapból jóval nagyobb a TD-m alap álcázó képessége, álcaháló, álcafestés, csigaszem plusz 100%-os legénységgel álltam egy bokor mögött?
Nem volt más a környéken aki spotolt volna, nem véletlen lövés volt (háromból szedett ki) ja és lövés után sem láttam.....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#45398) mefistofeles válasza diegho (#45393) üzenetére


mefistofeles
addikt

Már kétszer leírtam, hogy kis tierben játszok, keveset és lassan megyek felfelé. Tehát még egyáltalán nincs 5-ös tankom.
Amúgy nem értem miért ne lehetne kis tierben ezt ideírni? Ott véleményed szerint ez normális?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#45399) ddt500hu válasza mefistofeles (#45398) üzenetére


ddt500hu
veterán

Kis tierben semmit nem jelent a 3-4 kill. Ha T8-10-ben csinálsz 3 egészes sebzésátlagot 12 csatában és állandóan veszítesz az jelent valamit.

(#45400) Djuree válasza mefistofeles (#45397) üzenetére


Djuree
félisten

ezt nem érdemes fejtegetni, a spot rendszer úgy szar ahogy van. hiába van neked akármid akkor is észrevesznek ha a játéknak olyanja van, márpedig miért ne lenne olyanja.
tegnap a vk béla tűnt el előttem 50 méterre a semmi közepén...persze ő közben vígan lövöldözött rám, az orra elé kellett mennem hogy meglássam..persze így meg kilőtt. :W
de van mikor a bokorban álló artymat meglátják több 100 méterről (scout nincs) és kilőnek, pedig még nem is lőttem...és álcaháló+álcázás skill mindenkin 100%-on.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.