Hirdetés

2019. november 13., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-13 02:08:09

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#44751) Kakumix válasza Gyuri27 (#44748) üzenetére

Kakumix
(senior tag)

Én nem hallottam róla, pedig a 8.11 óta az első csatától kezdve lagzik. Még az álló tankok eltalálása is gondot okoz.

Legyen szép napod!

(#44754) Stigma.HC válasza Kakumix (#44753) üzenetére

Stigma.HC
(senior tag)

-Pz 38H 735(f): Német tier 2-es könnyű tank, már nem hozzáférhető, beceneve: mini maus. Erős páncél, jó ágyú, és mindíg top tanknak rakja be. :DDD Itt nem is olvastam tovább :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#44755) Enzolord válasza Kakumix (#44753) üzenetére

Enzolord
(őstag)

Ahol Type van, azt biztos nem kapod meg 10k alatt, 25k alatt is ritka, meg amúgy is tilos az acc adás vétel itt...:)

„Leválthatod a feleségedet, a politikádat, a vallásodat, de soha, soha nem cserélheted le a kedvenc futballcsapatodat.” King Éric...

(#44756) #63761920

(törölt tag)

Sziasztok.
Meg szeretném kérdezni melyik a játék leggyorsabb tankja?
Kb. IIIX-as szintig bezárólag?
:)

(#44757) Enzolord válasza #63761920 (#44756) üzenetére

Enzolord
(őstag)

PZ1C...

„Leválthatod a feleségedet, a politikádat, a vallásodat, de soha, soha nem cserélheted le a kedvenc futballcsapatodat.” King Éric...

(#44758) mcwolf79

mcwolf79
(addikt)

Múltkor linkelt valaki valamilyen célzómodot (vagy valamilyen mod-ot),amitől kilépéskor nem crash-el be a játék.
Be tudná linkelni az illető? Nem találtam meg.
THX előre is :R

Xbox One X ; GT: Mcwolf79xy

(#44759) #63761920 válasza Enzolord (#44757) üzenetére

(törölt tag)

V-ös felet esetleg hasonloan gyors?

(#44760) Rathrol

Rathrol
(aktív tag)

Szerintetek Fcm50-t vagy Jagdtiger 8.8 legyen? Összekapartam 12 ezer goldot, és ezek mellet raktam le a voksomat. Tudom egyik TD másik medium, de nem tudok dönteni.

(#44761) Enzolord válasza #63761920 (#44759) üzenetére

Enzolord
(őstag)

E-25 német TD Tier 7

(#44762) Vikthor válasza Rathrol (#44760) üzenetére

Vikthor
(veterán)

fog tetszeni a jgtiger 8.8-as ágyúja az tény, bár ugyanazt megkapod a Tiger I-en tier7-en...

~ B & B & L | Suomi Finland Perkele ~

(#44763) xenom0rph

xenom0rph
(őstag)

IS-t, KV-13-at vagy Tiger I-et éri meg elsőként megvennem?

halahala

(#44764) sith7 válasza Rathrol (#44760) üzenetére

sith7
(nagyúr)

Jagdtiger 8.8

(#44765) Enzolord válasza xenom0rph (#44763) üzenetére

Enzolord
(őstag)

Tiger

(#44766) Simulacrum válasza szbalogh (#44728) üzenetére

Simulacrum
(senior tag)

A Burda nálam a legértékesebb medál a játékban. Gyönyörű kör, teljesen megérdemelt medáleső. Az ellenfél Batchatja teljesen érthetetlen módon csinált öngyilkosságot a végén. A Borsig is omgozik, pedig pontosan tudta, hogy ott vagy, érthetetlen miért nem volt óvatosabb.

diegho T71-es köre meg hibátlan.

(#44767) Angel1981 válasza #63761920 (#44759) üzenetére

Angel1981
(veterán)

Hellcat - 72 km/h.
De ugyebár más a végsebesség, és más a gyorsulás, a "robbanékonyság".

(#44768) LZs?! válasza xenom0rph (#44763) üzenetére

LZs?!
(tag)

xenom0rph

IS-t, KV-13-at vagy Tiger I-et éri meg elsőként megvennem?

Ha ez lenne az első T7-es géped, akkor ne a Tigrist. Fényévekkel többet nyújt az IS-nél, de teljesen mást stílust kíván mint amit KV1-S vagy VK36.01.

Inkább az IS-sel menj egyelőre és utána térj vissza a Tigrisre.

Egyébként a Tigris, és csakis az... :P

A KV-13 kicsit olyan érzés, mint a SU100M: a saját tierjében nagyon önfeledt játékélményt ad, de felette illik odafigyelni a történésekre; és többet lát T8+-t, mint jó lenne...

[ Szerkesztve ]

Nevermind...

(#44769) xenom0rph válasza LZs?! (#44768) üzenetére

xenom0rph
(őstag)

Igen ,ez lenne az első T7-es gépem...

Mit tudok az ellen tenni, hogy kilépjek a "noob szintről" ? Ma mentem 7 csatát ,mind a 7 vesztes volt.. Győzelmi %-om a föld alatt, a WN8-am is... És én már nem tudom hogyan fejlődhetne a játék képességem..

halahala

(#44770) b@zsi válasza xenom0rph (#44769) üzenetére

b@zsi
(csendes tag)

keress valakit szakasztársnak,olyat akivel ts-en tartod a kapcsolatot és mondja az instrukciókat pl.
és olyan játékosnak gondolod akitől tanulhatsz
én ezt tenném

(#44771) GeneraL_XTX válasza xenom0rph (#44769) üzenetére

GeneraL_XTX
(veterán)

Én úgy tanultam meg anno a játék alapjait, hogy ha kilőttek nem léptem ki, hanem nézegettem hogy játszanak mások. Sokat lehet ebből is tanulni.

''Nagyon el vagy tájolva emberke!Ha értenél hozzá, tudnád hogy a 7900GT már támogatja a DirectX10-et!Ugyanis ezt úgy gyártották!!Csak majd a Vista driverben aktiválódik!''--By:Gefororce_9 ***Origin/Steam: GeneraL_HUN\ Wot : T1B1***

(#44772) #43783936 válasza xenom0rph (#44769) üzenetére

(törölt tag)

A wr-rel nem foglalkozz.
Nekem az 51% volt 5000 csatánál, ma lesz meg a 13000.-ik és már csak 49,9. :DDD
Stabilan esik.
Minden más érték ugyanolyan stabilan emelkedik. :))

A rekordom 18 vesztes csata volt egyhuzamban.
Csak röhögtem rajta. Kínomban. :D

[ Szerkesztve ]

(#44773) DaveNo1 válasza xenom0rph (#44769) üzenetére

DaveNo1
(veterán)

Én videókat néztem. Magyar feltöltők közül ph3lan-t ajánlom például.

Nerf óta első igazán jó meccsem obj 268-al (szerintem ez a tank kapta a legnagyobb nerfet, miközben a wt auf e100 ugyanúgy brutál overpower..):

7800 sebzés, abból egy ST1 ammo rack robbantás volt max életerőről :C orosz nehéz tankokat iszonyat könnyű felrobbantani...

You are not prepared.

(#44774) Chris0321 válasza xenom0rph (#44769) üzenetére

Chris0321
(addikt)

Ha nem megy, ne erőltesd. Én ma egy csatát mentem, mivel folyamatosan villogott a lag jelző inkább hagytam a francba. Ha nem lehet rendesen célozni, semmi értelme erőltetni. Egyébként 3-5 csata után megnézem milyen az aznapi statom és ha nincs meg az 50 % win és rossz a WN6 is akkor kilépek. Többször volt olyan, hogy rosszul kezdődött de erőltettem és javítani nem sikerült csak felhúznom magam.

(#44775) SchumiBácsi válasza jano_77 (#44734) üzenetére

SchumiBácsi
(őstag)

Ugye nem 15fps-ből lett 30 ? ;]

ATI 9700 VGA-t keresek megvételre. Ha van, üzenj!

(#44776) jozefgucci1 válasza Chris0321 (#44774) üzenetére

jozefgucci1
(őstag)

Pont ezért pihentetem pár órára a játékot . Annyira nagy a lagg hogy most egy csata döntetlen lett mert nem tudott senki pozíciót felvenni és a játék nem dobott ki . Az 1. szerver tele van több mint 200K játékos lehet ez a gond . Pedig 5 -ből négy csatát nyertünk szóval maradtam volna még .

WOT Nick .: wlele , Origin :jozefgucci1980 , Süsü, hisz te seggrészeg vagy! Lehelj csak rám...

(#44777) Ric4m0nd

Ric4m0nd
(aktív tag)

(#44778) Pete55555 válasza Ric4m0nd (#44777) üzenetére

Pete55555
(addikt)

Nemrég játszottam ki én is. Nekem is feltűnt :D

...Szeretem leracsniztatni...

(#44779) #63761920 válasza Angel1981 (#44767) üzenetére

(törölt tag)

Esetleg robbanékony jól navigálható tankot tudnál mondani?
Köszönöm!

(#44780) Pete55555 válasza #63761920 (#44779) üzenetére

Pete55555
(addikt)

Luchs; Pz1-c

(#44781) Antonius1978 válasza #63761920 (#44759) üzenetére

Antonius1978
(addikt)

Hat most kapasbol az angol 6os szintu Cromwell ugrik be.Mivel 5os szint felettit is kerdeztel.
A Hellcat is gyors, de nem veszi azonnal fel a sebesseget, es lassan fordul.

[ Szerkesztve ]

(#44782) sebijani1982 válasza xenom0rph (#44769) üzenetére

sebijani1982
(aktív tag)

Üdv!

"Mit tudok az ellen tenni, hogy kilépjek a "noob szintről?"

Találj rá arra az ágra ami bejön.
-Német vonalon kezdtem, haladtam erőteljesen a Maus felé viszont TigerP-nél megrekedtem. Nem kötött már le. Még úgy sem, hogy a sima Tigris ág is ki lett fejlesztve a Tigrisig.
-Átmentem amerikai vonalra, T29-t meg tudnám venni, de nem akarom, mert van T34-m abban már a második skill-t tanulják a T29-esre képzett legények. De nem jön be, kredit farmolásra szoktam néha használni. (ami mostanában nem szükséges, mert az orosz TD-kkel el tudom tartani magam)
-Mentem orosz Heavy vonalon. IS-8 megvolt nagy torony nélkül, de átmentem inkább a KV-4 vonalára. Aztán ezt is hanyagolom mostanában.
-Közben lett egy E-25-m, ezzel iszonyat jó móka néha rallyzni a nagyok között. KV-4-t ki lehet vele szedni, ha egyedül van. Oldalba kapod tolod a láncig a csöved, Ő meg nem tudja a csövet annyira lefelé állítani, hogy meglőjön.
-Elkezdtem a ruszki páncélvadász vonalat, SU-85-el mentem egy mókás kört az azóta kivett PORT

pályán. Elbújtam az egyik épületnél és ahogy próbáltak egyesével bejönni értem a nagyok, folyamatos láncolgatással kiszedtem 3 tankot, mire megunták és inkább befoglalták a bázist.

- A SU-100 nem jött be, de végig szenvedtem.
- Aztán jött a barátság a SU-152-vel csakis a 152mm-es Troll-al (repesz rombolóval kizárólag), majd a szerelem az ISU-152 és annak BL-10 ágyújával, amivel 4-ik csatára már tankászom is lett.
-Most már az Object-704-t nyúzom!
Élvezet ezekkel a TD-kkel számomra a játék, hiába pontatlan, hiába papír a SU és az ISU, viszont ha találsz, az mosolyt fakaszt az arcodra. 2-3000 sebzés simán összejön velük, a jobb alsó sarokban lévő stat összesítő van, hogy 5-6 csata után is kéknek mutat.
Még a vesztes csaták is tudnak élvezetet nyújtani:

replay

Szóval találd meg a neked legjobban fekvő tankot, ágat, nemzetet. Próbálgasd, kezdj bele több ágba vagy esetleg: Ha lesz újra teszt szerver ott még nem is buksz kreditet és XP-t. Mert mindenkinek más fekszik pl nekem a light tankok egyáltalán nem jönnek be. Vagy mondjuk sokan a francia tárasokkal művelnek néha káprázatos dolgokat, pedig azok is papírok.

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#44783) joamilestoné

joamilestoné
(addikt)

Melyik a leggyorsabb tank a játékban?

(#44784) PR0JECTNR56 válasza joamilestoné (#44783) üzenetére

PR0JECTNR56
(addikt)

Végsebességet tekintve még mindig a Pz. I C.

(#44785) Drenadar válasza PR0JECTNR56 (#44784) üzenetére

Drenadar
(veterán)

és melyikkel lehet legjobban driftelni? Neont lehet rá tenni? :C

Alienware 13 R3 & :) Xiaomi Mix 2

(#44786) Bad Pritt válasza joamilestoné (#44783) üzenetére

Bad Pritt
(veterán)
LOGOUT blog

Ez miért ilyen fontos?

- My name's Richard Grayson, but all the kids at the orphanage call me Dick. - Well, children can be cruel.

(#44787) ddt500hu válasza Bad Pritt (#44786) üzenetére

ddt500hu
(addikt)

Gondolom át akar ugratni a viaduktra. :)

(#44788) mrszitya válasza mcwolf79 (#44758) üzenetére

mrszitya
(senior tag)

Orvosság fagyási hibára kilépésnél:

Elvileg az aims.pyc fájllal van probléma, a febr. 13 után készült/frissült célzó modokban elvileg már javítva van.
Konkrét helye: res_mods\0.8.11\scripts\client\avatarinputhandler\aims.pyc

Ebben a zoom modban megtalálod például: http://wothungary.hu/news.php?extend.633

(#44789) Scheff

Scheff
(tag)

Láttátok már? :DD Duel of the Imbeciles

World of Tanks twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#44790) mefistofeles

mefistofeles
(addikt)

Bocsi a noob kérdésért
de ez a teljesítmény érték mit takar? Ez a WN8? Vagy mi?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#44791) Pete55555 válasza Scheff (#44789) üzenetére

Pete55555
(addikt)

Azttttt a qrrrva élet :D Ilyen nincs XD EPIC a zene alatta :C

(#44792) joamilestoné válasza PR0JECTNR56 (#44784) üzenetére

joamilestoné
(addikt)

És mi a második leggyorsabb? Nem egy hármas szintűvel kéne kolbászolni

(#44793) PR0JECTNR56

PR0JECTNR56
(addikt)

Ha jól emlékszem volt valamilyen módosítás ebben a javításban, hogy gyorsítsák a VIII-as tankok besorolását. Sohasem kellett még ennyit várnom mint a 8.11-ben. :D

(#44794) Enzolord válasza mefistofeles (#44790) üzenetére

Enzolord
(őstag)

Gondolom, az a Performance rating...

(#44795) Bad Pritt válasza joamilestoné (#44792) üzenetére

Bad Pritt
(veterán)
LOGOUT blog

De minek kell? Ha elmondanád, mit akarsz vele, mi a célod, akkor talán meg tudnánk mondani, hogy pontosan melyik tank kéne neked.

- My name's Richard Grayson, but all the kids at the orphanage call me Dick. - Well, children can be cruel.

(#44796) mefistofeles válasza Enzolord (#44794) üzenetére

mefistofeles
(addikt)

...kösz, de nem fordítást kértem.....

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#44797) Bingisz

Bingisz
(addikt)

Amúgy ez a WN8 minek kellett? Teljesen átláthatatlan az egész.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#44798) virkir válasza Scheff (#44789) üzenetére

virkir
(veterán)

Aszittem az amikó elbaszod életekörét a zembernek.

Bingisz

Hogy a megszokott színskála használhatatlan legyen, ne legyen elég egy pillantással felmérni ki az akire számíthatsz, talán. Bogarászd végig az egész csapatot számokat böngészve.
Pfff... pihent agyú balfasz volt aki ezt így berakta, hogy még a szinteket se tudd egyszerűen belőni magadnak.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#44799) mrszitya válasza mefistofeles (#44796) üzenetére

mrszitya
(senior tag)

Van sima perf. rating is, de Vitiris modjában a WN7-et takarja a teljesítmény szó.

(#44800) Enzolord válasza mefistofeles (#44796) üzenetére

Enzolord
(őstag)

Noobmeteren fenn van a Performance rating, ami szintén egy eff/win6/7 szerű mérőszám, a képletét nem tudom....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.