Hirdetés

2020. január 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-13 02:08:09

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#45701) Iron Funeral válasza Bingisz (#45679) üzenetére

Iron Funeral
(őstag)

na-na :))

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#45702) joergie válasza ddt500hu (#45685) üzenetére

joergie
(őstag)

Nincs klánom. nem is akarok. viszont azért végül jól sült el, összehoztam egy csapatot ilyen wn8-akkal, hogy 1300, 1600x2, 1900 meg én, és nagyon jól dolgoztak a srácok, odafigyeltek hogy tudjon lőni a másik is, takarták az egylövésest, fókuszoltak, büszke voltam rájuk :DDD Én meg (előzetes megegyezés alapján) igyekeztem csak a killeket behúzni, nekik nem kellett.
esküszöm 2k+ wn8as emberekkel ez nem így működik. itt viszont volt csapatszellem, ami mentálisan sok pluszt ad az alapvetően gyengébb játékosoknak (kicsit rájátszottam , de így kell) :))

"Olyan demokráciát csinálok amilyet én akarok!"

(#45703) MZsoltee

MZsoltee
(veterán)

Ezt érti valaki? Miért nem tudok képességet választani?

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#45704) Stigma.HC válasza MZsoltee (#45703) üzenetére

Stigma.HC
(senior tag)

92%-on kicsit nehezen fog menni. A többi legény is annyin áll.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#45705) Diarmand válasza joergie (#45702) üzenetére

Diarmand
(senior tag)

Én is ugyanígy szedtem össze a 25 killt. Először vele egyszintű csapatokba mentem, de ott mindenki hősködni akart és vezér lenni, így egyenként ledaráltak minket. Mikor meguntam, lementem az aljába, a szám szerint nagyon bénákhoz és láss csodát, meglett a 25 kill, nem is nehezen. Hallgattak rám, okosan csinálták és nem is kaptunk olyan nehéz ellenfeleket, mint az okosabb playerekkel. Persze volt, hogy elhullottak és 5 killel kellett megmenteni a meccset az AT15-tel, szerencsére ebben a low ligában nem ismert a rof és a dpm :D

(#45706) diegho válasza MZsoltee (#45703) üzenetére

diegho
(nagyúr)

Még mindig az alapok ;)

(#45707) Chris0321 válasza MZsoltee (#45703) üzenetére

Chris0321
(addikt)

Valami okos ember kitalálta, hogy hozzácsapják a legénység %-hoz a parancsnok általi pluszt és egyéb bónuszokat(venti, elit alakulat) ami néha elég zavaró. A te legénységed valójában 91-92%-os még fejlődnie kell csak a parancsnoki plusz miatt ír 101%-ot. Eddig is hozzáírta de csak ha a legénységi tag felé vitted az egeret, most már állandóan kiírja.

(#45708) Enzolord válasza MZsoltee (#45703) üzenetére

Enzolord
(addikt)

A legegyszerűbb... Amikor megjelenik a kis + jel, akkor adhatsz képességet az embereknek.. Addig nem..
És nem kell bajlódni a százalékokkal... ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#45709) CHaooSS

CHaooSS
(őstag)

Komolyan mondom rohadtul kezd elegem lenni ebből.

harmadszorra írom át azt a k*rva jelszót, de a kliens rohadtul nem enged be... mindig kiírja, hogy rossz email/jelszó...

egyik pillanatról a másikra nem jó.... persze az oldalukra simán belépek.

ilyenkor WTF ? :W :W

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#45710) diegho válasza CHaooSS (#45709) üzenetére

diegho
(nagyúr)

.eu oldal .eu kliens?

(#45711) CHaooSS válasza diegho (#45710) üzenetére

CHaooSS
(őstag)

.ru oldal .ru kliens

és semmi olyan mod nincs ami miatt ez lenne

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#45712) Bingisz válasza CHaooSS (#45711) üzenetére

Bingisz
(addikt)

Írj a supportnak.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#45713) #35692544 válasza Bingisz (#45712) üzenetére

(törölt tag)

feltettem egy stat módót elment a hang
újratelepítés
az alábbi szöveg jó pár csatára szó szerint igaz ;]

bocsi nem válasz akart lenni :B

[ Szerkesztve ]

(#45714) diegho

diegho
(nagyúr)

(#45715) #43783936 válasza #35692544 (#45713) üzenetére

(törölt tag)

Akár 30 fő ellen?
Gondolom a harmincadik úgy jön össze, hogy a miután mindkét csapatot egyedül eirtotta, a végén vízbefojtja magát. :DD

(#45716) odrif válasza diegho (#45714) üzenetére

odrif
(addikt)

szép :C

15 éve a Prohardveren!

(#45717) xenom0rph válasza diegho (#45714) üzenetére

xenom0rph
(őstag)

nincs egy link gyűjteményed a replay-idről? :B :R

halahala

(#45718) Rathrol

Rathrol
(aktív tag)

Pffu, srácok nem tudom kinek van meg a Jagdtiger 8.8 de pénzkidobás az egész tank úgy ahogy van, garázsomban van még egy super pershing, hát mit ne mondjak szerintem azzal jóval többet tudok keresni + szar gun képest többet is tudok vele sebezni, és sokkal tovább kitartok, pedig a Jagdtiger 8.8 távolról osztom az áldást...inkább vettem volna e-25 jóval többet kereshetnék plusz élvezném is vele a játékot! :/

Van akinek jó megy vele?

[ Szerkesztve ]

(#45719) csapee válasza xenom0rph (#45717) üzenetére

csapee
(senior tag)

Wotreplays-en rakeresel a nevere.
Ezt a szolast ideznem ide - mar klasszikus lesz:))
Meg mindig az alapok

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#45720) Stigma.HC válasza Rathrol (#45718) üzenetére

Stigma.HC
(senior tag)

Én jól elvagyok vele, ugyan az az ágyú ami a tigrisen van csak valamivel gyorsabban céloz és tölt. Kilencesek ellen is nagyon jó ezért. Alját jó elrejteni és akkor nincs sok gond vele.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#45721) Simulacrum válasza diegho (#45714) üzenetére

Simulacrum
(senior tag)

Szép, főleg a Chi-ris és a Tiger II elleni rész.
Én miért nem kapok ilyen ajándékokat a csata végén? Természetesen a két afk tankra gondolok. :)
Érdekes, hogy mennyire nem játszott össze az ellenfél szakasza.

(#45722) Chris0321 válasza Rathrol (#45718) üzenetére

Chris0321
(addikt)

A legjobban kereső tank-e szerint. Hozzá húzták fel a többi 8-as prém tankot kredittermelés terén.

(#45723) Forgi11 válasza Rathrol (#45718) üzenetére

Forgi11
(csendes tag)

Mennyi csatàd van a tiger 8.8 - al?
Ne ird le ilyeb hamar 150 csata utàn megszokod és jó lesz

(#45724) Achill3uS

Achill3uS
(veterán)

Dat minimap...

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#45725) arpeen2

arpeen2
(senior tag)

wotinfo.hu nektek sem működik? napok óta nem birom elérni... :W

(#45726) Chris0321 válasza arpeen2 (#45725) üzenetére

Chris0321
(addikt)

Tegnap működött, valami adatvesztésről írtak.

(#45727) arpeen2 válasza Chris0321 (#45726) üzenetére

arpeen2
(senior tag)

Tegnap délelőtt a melóból én is el tudtam érni, de mire hazaértem megint behalt. :W

(#45728) munnergep válasza xenom0rph (#45717) üzenetére

munnergep
(senior tag)

itt megtalálod őket

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up." / "Dr.Schultz, five thousand dollar ni##er, is practically my middle name."

(#45729) Lipton

Lipton
(őstag)

Minden ki van fejlesztve KV1. KV1S és T34-85 tankokra de nem tudok róla XP-t szabaddá váltani, mi lehet az oka? köszi

(#45730) diegho válasza Lipton (#45729) üzenetére

diegho
(nagyúr)

az összes következő tank is? ha nincs akkor hajrá

(#45731) Chris0321 válasza Lipton (#45729) üzenetére

Chris0321
(addikt)

Az összes utána következő tankot is ki kell fejleszteni.

(#45732) Lipton

Lipton
(őstag)

Köszönöm! Nem is figyeltem erre eddig így.

(#45733) Bad Pritt

Bad Pritt
(veterán)

Kéne egy olyan medál, hogy Bosszúálló. "Te lődd ki azt az ellenfelet, amelyik megsemmisítette egy vagy több szakasztársadat."

"Success and suck share the first three letters for a reason."

(#45734) Enzolord válasza Bad Pritt (#45733) üzenetére

Enzolord
(addikt)

Vagy az lenne a neve, hogy Vendetta...:)
Jó ötlet amúgy.. :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#45735) Bad Pritt válasza Enzolord (#45734) üzenetére

Bad Pritt
(veterán)

Van ilyen ötletládájuk amúgy? Lehet tényleg írok nekik, ez is olyan szakasz achievement lenne, mint a testvériség meg a kritikus együttműködés.
Csak mert már többször is előfordult, hogy kilőtték a társamat és én kaptam ki azt, aki megölte és fordítva. :))

(#45736) Tomi0703 válasza Enzolord (#45734) üzenetére

Tomi0703
(őstag)

Azt a vezir mar levedette, nem lehet csak ugy hasznalni. :DDD

(#45737) diegho válasza Bad Pritt (#45733) üzenetére

diegho
(nagyúr)

A mod, amit használok kiírja, ha olyant ölök meg, aki megölte a szakasztársamat és még hang is van hozzá.

(#45738) Smutz

Smutz
(csendes tag)

Nem tudom mi van a T30 tankkal a pach óta. 5 napja nem tudom leduplázni.Mondjuk napi 4 csata után feladom nem erőltetem. Nem panaszkodom mert jók a csaták és élvezem a sok sebzést amit beviszek.Legutóbb 3.5 sebeztem és mégsem győztünk. Már direkt figyelem ezt a tankot hogy mi van vele. Nem érdekes mert nem vágyom annyira az E4 re. De azért néha jó volna ha nyerni lehetne.

Moldovát tudom idézni: "adjon az Isten elég nyálat, hogy köpni tudjak."

(#45739) [HUN]Dani válasza Smutz (#45738) üzenetére

[HUN]Dani
(őstag)

Az a 3.5k nem valami kiemelkedő, persze ha átlagban hozod akkor vedd úgy, hogy meg sem szólaltam.

magyarsrac

(#45740) Chris0321 válasza arpeen2 (#45727) üzenetére

Chris0321
(addikt)

Újra megy a wotinfo.hu.

(#45741) Bad Pritt válasza diegho (#45737) üzenetére

Bad Pritt
(veterán)

Tudom, hogy van olyan, nem is ez a lényeg, csak ha lenne egy ilyen achievement, az poén lenne. :))

(#45742) Kean_Sorbo válasza tgulyas (#45689) üzenetére

Kean_Sorbo
(őstag)

Nem vagy egyedül.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#45743) Smutz válasza Kean_Sorbo (#45742) üzenetére

Smutz
(csendes tag)

kelett kicsit rinyálnom és a következőn hozta a triplát.:-)
[HUN]Dani:...dehogy van meg az átlag 3.5. Nem vagyok csak átlagos játékos szinten. De a játékért vagyok itt nem a statomat figyelem. Egyébbként sem mérvadó a stat hiszen sok múlik a játékostársakon. Amilyen a zöldségfelhozatal a mellett nehéz nagyot alkotni.

[ Szerkesztve ]

Moldovát tudom idézni: "adjon az Isten elég nyálat, hogy köpni tudjak."

(#45744) KaLeun

KaLeun
(senior tag)

Kipróbáltam elég folyamatosnak érződik a játék, habár a még mindig vannak ilyen ugrások és a pingem kb. 2x akkora mint azelőtt. Viszont a célkereszt köszönő viszonyban sincs a valósággal, pl. Ensken hátulról meglepek egy siemkawagent és erre szépen kitárazok a semmibe...

Tuci, Szuper Kicsi Kis Cilkó és Vaki

(#45745) diegho válasza Smutz (#45743) üzenetére

diegho
(nagyúr)

Én is a játékért vagyok itt és 3100 felett van az átlagom T30-al. Ez a kettő abszolút nem függ össze. Pont a szar játékosok azok, akik nem a játék miatt vannak itt, hanem valami érthetetlen oknál fogva, hiszen ők abszolút semmit nem tudnak a játékról, így a játék miatt nem lehetnek itt.

(#45746) Angel1981 válasza vhw (#45642) üzenetére

Angel1981
(veterán)

A 8.6 előtt az E100-nak és a Maus-nak a legnagyobb ellenfele az arty volt gyakorlatilag.
Nos, utána ez a "primary threat" megszűnt, nem véletlen hogy a noobmeter OP rangsorában gyakorlatilag utolsókból elsők lettek.
Ahogy olvasom a beszámolókat, sokan most is azért szeretik őket, mert ez az a két heavy, aminek a páncélja ér valamit a T10-es TD-k ellen - a sok HP-ról nem is beszélve.

[ Szerkesztve ]

(#45747) bigobert

bigobert
(tag)

Visszavonok mindent a Crusader SP artyról. Tud ez sebezni! Napokig csak 30-300-ig sikerült sebeznem, most viszont fenékbe lőttem 778-ra egy ISU-t. Kár, hogy csapattárs volt... :) Persze a felmenők emlegetése közben nem számított, hogy pont neki akartam segíteni, de begurult az ellen elé... Nem én kértem, hogy ilyen pontatlanok legyenek ezek a tüzérek :)

(#45748) joergie válasza Smutz (#45743) üzenetére

joergie
(őstag)

Tehát a te teljesítményedet mindig minden körülmények között a környezeted határozza meg legnagyobb részben. Ez azért egy kicsit sántít, azt te is érzed, ugye? :))
és a hosszútávú statisztikáid nem hasonlíthatók össze más játékosok hosszútávú statisztikáival, mert az esélyek hosszútávon SE egyenlítődnek ki, pláne hogy a te teljesítményed úgyse rajtad múlik.

"Olyan demokráciát csinálok amilyet én akarok!"

(#45749) mefistofeles

mefistofeles
(addikt)

Skacok!
Feldobtam a Vadkörte modpackot és nagyon tetszik, csak azt a "billegő" löveghatárjelzőt szeretném kikapcsolni. Nem tudjátok véletlenül, hogy lehet ezt kivitelezni?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#45750) #43783936 válasza diegho (#45745) üzenetére

(törölt tag)

Vannak akik nem a játékért vannak fent, hanem játszani.
A kettő ugye nem teljesen ugyanaz... :)
Mellesleg az a nagyon sok szar játékos egy bizonyos hányada még lóvét is öl bele, amiből ugye a játékot fejlesztik.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.