Hirdetés

2019. december 11., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-13 02:08:09

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#45101) Szilu válasza kmarci25 (#45095) üzenetére

Szilu
(tag)

Mindegyiknek van alapja állítólag.
Többről olvastam, de most csak ezt találtam:
[link]

Itt meg egy kezdetleges lista:
[link]

(#45102) Angel1981 válasza diegho (#45096) üzenetére

Angel1981
(veterán)

Nem tudtam, mennyit pénzt öltél bele, ezért írtam, hogy "esetleg".
A "több ezer óra" viszont gondolom stimmelt - vagy időgépet használtál, és azt is megkerülted? :D

#45097 vhw: a lényegen nem változtat, és nekem akár ingyen is villoghatna 2000+ WN7-el. :))
Lehet, hogy nem volt a legjobb példa, de valahogy nem hiszem, hogy sok super unicum "menekülne" egy második accba csak azért mert a "rajongók" nem hagyják nyugton....

És egyébként is; akkor Szakaesz valamit nagyon tudhat, mert jobb statja van itt mindenkinél, lenyomott már több mint 5000 csatát, mégis csöndben van a tálcája.... :D

[ Szerkesztve ]

(#45103) diegho válasza Angel1981 (#45102) üzenetére

diegho
(nagyúr)

Akkoriban olyan melóm volt, amit egy scripttel olyan szinten automatizáltam, hogy csak elindítottam és csinálta helyettem, így meló közben toltam folyamatosan. A munkámmal is készen voltam a határidő harmadánál, plusz a játékot is toltam. Amúgy én mindig gold leárazásnál vásároltam, plusz voltak az elcseszett kódok is az elején. Amikor kezdtem volt olyan akció, hogy csak 1750 gold volt 1 hó prém, tehát 5500 goldból 3 hónapot kaptam, ehhez jöttek a kódok, amikkel 27 garázshelyet, nem tudom hány ezer goldot és hány hónap prémiumot kaptam ingyen (azt hiszem 3 nap prém 1 garázshely és egy M3 stuart járt értük, de ha megvolt a stuart, akkor goldot adott, tehát a 2. már a goldot gyarapította), itt ph-n vettem nvidia kupont is talán kettőt, de csak egyet használtam fel, másikat haveromnak adtam és talán kétszer vettem még 2500 goldot. Nem számoltam össze sosem, hogy mennyi volt összesen, de elég kevés szerintem.

(#45104) Djuree válasza diegho (#45100) üzenetére

Djuree
(félisten)

ez a baj hogy ilyenért pénzt adnak...

én 2 éve folyamatosan prémmel játszok, de költeni nem sokat költöttem hála az nvidia kódoknak, fillérekért szereztem őket attól aki azt se tudta mi az, nem wot-ozott. :C

[ Szerkesztve ]

I am Gabriel Angelos, Captain of the Blood Ravens. My chapter is in ruins, the sector is at war. Its worlds under siege. Chaos spreads, consumes us all. Here, we will make our final stand. Here, there will be... Retribution.

(#45105) Kean_Sorbo

Kean_Sorbo
(őstag)

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#45106) vhw válasza Angel1981 (#45102) üzenetére

vhw
(addikt)

Embere válogatja...

Engem az is idegesít, ha a jobb alsó sarokban villog a meghívás ikon. Sokszor olyan random emberek hivogatnak század, szakaszba, akikkel max 1szer kerültem véletlenül össze valami gyakorló során vagy ki tudja milyen módon...

Egy szint után már nem annyira lényeg, hogy milyen tankokat értél el, vagy mi van már a garázsban...
Már megtaláltad a kedvenc tankjaidat, amik nem is feltétlen 10esek, gyorsan ki lehet őket húzni nulláról, ha célirányosan fejlesztesz... 8as tankokat el lehet érni pár hét alatt... (főleg ilyen eventek mellett)

Ha meg még kínálnak is a fiókodért egy összeget, akkor miért ne?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#45107) Angel1981 válasza diegho (#45103) üzenetére

Angel1981
(veterán)

Bocs, lejárt a modidő!

Ok, értem!
Mint is mondhatnék, ez nagyon okos, így kell csinálni! ;) :R

Türelmes ember lévén én is igyekszem bevetni ilyen trükköket, mármint hogy pl. csak akkor veszek meg valamit, ha kedvezményes (kivéve persze az 1 napos prémeket a hétvégén), és igyekszem azzal menni, amire bónusz van.
Szerintem elég gazdaságosan játszom, azt amim van az átlag csak jóval több pénzből vagy jóval több időből tudja csak megcsinálni - persze Hozzád nem érek fel, Mester! ;)

vhw:
Tényleg különbözőek vagyunk; engem persze biztos sokkal kevesebbszer hívnak szakaszba idegenek, mint Téged, Stieger, de azért ha hétvégén egyhuzamban játszom 6-8 órát, 3 ilyen meghívás biztos bekövetkezik, és frankón sokszor csak órák múlva veszem észre. :)

"Egy szint után már nem annyira lényeg, hogy milyen tankokat értél el, vagy mi van már a garázsban..."
Ezzel már most egyetértek, pedig Hozzátok képest kezdő vagyok!

"Már megtaláltad a kedvenc tankjaidat, amik nem is feltétlen 10esek, gyorsan ki lehet őket húzni nulláról, ha célirányosan fejlesztesz... 8as tankokat el lehet érni pár hét alatt... (főleg ilyen eventek mellett)
Ha meg még kínálnak is a fiókodért egy összeget, akkor miért ne?"

Persze, efelől nincs vita, de bocsánat, elkanyarodtunk kicsit a témától!
Más az, ha valaki azért kezd új accot, mert már begolyózik a sok "rajongó" hívogatásától - mint egy hollywoodi sztár - és más az, ha már pontosan tudod, mit akarsz, és jön egy gazdag vérpisti, és azt mondja; "figyu haver, adok 150 ropit az accodért, most itt kp-ban".
Az imént ezt a lehetőséget figyelmen kívül hagytam, de valóban, ebben látok "fantáziát" a magam vonatkozásban is - persze az a veszély még jó ideig nem fenyeget (ha fog egyáltalán is), hogy valaki nekem ilyen ajánlatot tegyen! :D

[ Szerkesztve ]

(#45108) Mister_X válasza unravel (#45076) üzenetére

Mister_X
(nagyúr)

A levéltitok az esetek többségében magát a feladót védik a tartalma miatt. Itt se lett közölve a feladó neve, így szerintem határeset, de nem nekem kell erről döntenem.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#45109) ddt500hu

ddt500hu
(addikt)

Anyám micsoda csatába kerültem. 2db T6-os tank, 11db T8-as tank és 1 db T10-es tank volt mindkét oldalon. A végén 6-an lőtték az E100-at. :D

(#45110) Gyuri27 válasza Mister_X (#45108) üzenetére

Gyuri27
(félisten)

Egy az egyben nem lehet bemásolni mit írt.
Annak tartalmát, lényegét lehet közölni. Pláne név nélkül.

Amd: Radeon-Ryzen

(#45111) olcsii

olcsii
(aktív tag)

Tudtok Invite Kódot?:) gyorsan kellene eggy:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#45112) unravel válasza Gyuri27 (#45110) üzenetére

unravel
(őstag)

link? forrás? szabályzat? honnan van ez?

LG V30 ¯\_(ツ)_/¯

(#45113) vhw válasza unravel (#45112) üzenetére

vhw
(addikt)

Csak nem te voltál, hogy ennyire szíveden viseled az üzenet sorsát? :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#45114) Gyuri27 válasza unravel (#45112) üzenetére

Gyuri27
(félisten)

Ászf.
„Privát üzenetek kiadása”: a Felhasználók közötti ún. privát üzeneteket a levéltitok védi, azok megosztása a másik fél hozzájárulása nélkül tilos!"
A levelet nem osztotta meg. Idézett belőle (gondolom több magvas gondolatat írtál még). Ez szerintem nem minősül annak.
Azt azért elmondom, hogy privát üzenetben is illik viselkedni!

(#45115) Diarmand válasza unravel (#45112) üzenetére

Diarmand
(senior tag)

Vissza teee, csúnya troll!!!

ON: Mikorra ígérik a fejlesztett grafikát, van erről valami konkrét dátum vagy forrás?

(#45116) unravel válasza Gyuri27 (#45114) üzenetére

unravel
(őstag)

gyere, értelmezzük közösen!
„Privát üzenetek kiadása”: a Felhasználók közötti ún. privát üzeneteket a levéltitok védi, azok megosztása a másik fél hozzájárulása nélkül tilos!"

privát üzenet megosztása tilos!
megosztotta? meg :)
szabályt sértett? igen.
nem adtál linket hogy idézni szabad.

LG V30 ¯\_(ツ)_/¯

(#45117) diegho válasza Diarmand (#45115) üzenetére

diegho
(nagyúr)

Azt írták fokozatosan fog jönni a HD modell, a havok+több mag támogatás meg majd ha kész lesz.

(#45118) Gyuri27 válasza Diarmand (#45115) üzenetére

Gyuri27
(félisten)

A többmagos proci támogatást mikorra igérik?

unravel: a flame is tiltott. A spamm is. Mindkettőt teszed.
Ha valamivel gondod van. Van hova fordulnod.
Tehát itt a fórumba fejezd be. Nekem is jöhet az okosító pü ha gondolod.

[ Szerkesztve ]

(#45119) donamo válasza unravel (#45085) üzenetére

donamo
(csendes tag)

Mindenki kezdjen egy új accoutot, és legyen vele Super Unicum, hogy eltűnjenek végre a piros játékosok a játékból. Csak lilák legyenek. Egy jobb világért, gyerünk...:D. vagy nem is ezen múlik?

[ Szerkesztve ]

(#45120) dfsz34

dfsz34
(őstag)

Tényleg alacsonyan van a hellcat tank ász szintje. Korábban 2000 alatt nem mutatták meg. Nemzetek csatája, az oroszok csúfos vereségével. Egy rakat hellcat, de majdnem vesztettünk. Hiába jó a tank, ha totál idióták vezetik. Én rohangáltam a dombnál, hogy spotoljak, 180 megmaradt hp-val, amíg a többiek ültek a rekettyésben és moziztak, ha kilőnek, vesztünk.

Győzelem!
Csata: Prokhorovka 2014.02.18. 15:22:41
Jármű: M18 Hellcat
Szerzett tapasztalat: 1 861
Szerzett kredit: 48 958
Csatában elért Achievement: Nagy kaliber, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"

(#45121) Bad Pritt

Bad Pritt
(veterán)
LOGOUT blog

Chi-Nu Kai

Nem tudom ki nézi meg, lényeg a lényeg, hogy meglepően jó az álcája a kis japónak, kb a semmi közepén álltam és eltűntem a BDR elől, és utána ki tudtam szedni mindenféle gond nélkül, úgy, hogy nem látott. Tetszik. :))

[ Szerkesztve ]

- My name's Richard Grayson, but all the kids at the orphanage call me Dick. - Well, children can be cruel.

(#45122) Angel1981 válasza Diarmand (#45115) üzenetére

Angel1981
(veterán)

Ha minden igaz, a 9.0-tól fokozatosan fogják megkapni a tankok a HD textúrákat, elsőnek a tömeg gyártott, és "legendás" modellek szépülnek meg, pl. Tigris, T-34, stb.
Az viszont nem tiszta számomra, hogy mikor / hogyan jönnek majd a HD pályák.
Arról valaki valamit?

[ Szerkesztve ]

(#45123) Scheff válasza diegho (#45050) üzenetére

Scheff
(tag)

Abban a formában, ahogy én építettem az accountomat sajnos nem lehet statisztikát húzni. Az az acc egy hónappal ezelőttig full ESL account volt. Gyakorlatilag csak prémium tankokkal (Super Pershing, FCM 50t és KV-5 volt palettán) játszottam, hogy legyen crew a normál tankokhoz (T69, AMX 50 100 és IS-3) és legyen elég kredit (versenyenként több 100K mínusz) a versenyekre. A fokozott AMX 13 90 és T71 gameplay-ről nem is beszélve, mert azokhoz is kellett a crew.

Jó statot így lehet produkálni: illuzionist

Tier 1 tankok, Hellcat, E-25 stb.

World of Tanks twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#45124) Enzolord válasza Scheff (#45123) üzenetére

Enzolord
(őstag)

És ez még nem is olyan jó stat..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#45125) Bad Pritt válasza Scheff (#45123) üzenetére

Bad Pritt
(veterán)
LOGOUT blog

Tényleg lehet valami abban, hogy az OP tankok nem húzzák a Wn8-at rendesen. Neki is alig van különbség a WN7-8 között, Hellcat meg E 25 is elég jó helyen helyezkedik el tier 6 illetve 7 OP listáján.

[ Szerkesztve ]

- My name's Richard Grayson, but all the kids at the orphanage call me Dick. - Well, children can be cruel.

(#45126) Scheff válasza Angel1981 (#45102) üzenetére

Scheff
(tag)

Ez eddig fel sem tűnt, de most, hogy mondod... :))

(#45127) GaburroSan

GaburroSan
(aktív tag)

Aki kételkedik a Rohambi lee E-100 ágyújában annak itt screeshot! (csak HE és AP)

(#45128) fradi81

fradi81
(veterán)

Jól sikerült vk-s kör, majdnem meg is lett

(#45129) Angel1981 válasza Scheff (#45126) üzenetére

Angel1981
(veterán)

:)

Már korábban kérdeztem, de biztos átsiklottál felette - persze semmi gond - megkérdem újra.

Team Battle-ben nem gondolkodtok 5 db AMX 50 100 felállásban?
Szerintem rush taktikával tarolni lehetne velük - persze így is taroltok általában, de mint "poénos húzás" nem merült fel? :)

(#45130) Scheff válasza Angel1981 (#45129) üzenetére

Scheff
(tag)

Eddig nem merült fel, de lehet, hogy teszünk majd vele egy próbát. Az első "vegyük poénosra a figurát és hozzunk be AMX 13 90-eket" ötletemből 10 perces camper csaták lettek, mert az ellenfél nem merte elhagyni a bázist. AMX 50 100-zal annyival lehet más a történet, hogy nagyobb tűzerővel és több HP-val tolhatjuk. Teszünk vele egy-két próbát, aztán eldől, hogy életképes-e a felállás.

(#45131) Bad Pritt válasza Angel1981 (#45129) üzenetére

Bad Pritt
(veterán)
LOGOUT blog

Mi kipróbáltuk HHR-ben. A baj az, hogy nem tud mind az 5 tisztán leadni 6 lövést (fedezék mögött vannak, lepattan, messze vannak ilyesmik), viszont az 50 100-ról ritkán pattannak. Plusz ha a másik fél is csapatban dolgozik, ki tudják fókuszolni legalább 1 de inkább két tankunkat, mert ezek a szerencsétlen franciák fél évig céloznak, plusz mire kitáraznak még egy IS-3 is tud lőni egy másodikat. :(

(#45132) bullseye válasza diegho (#45050) üzenetére

bullseye
(addikt)

Kezdem sajnálni, hogy a fő emailemre regeltem a játékot :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#45133) Bad Pritt

Bad Pritt
(veterán)
LOGOUT blog

Lényeg, hogy a csapatom minden tőle telhetőt megtett a győzelem érdekében. Ja várjatok, az nem ez a meccs volt. :DDD

Mondjuk most nézem, hogy az a Típus elég jól bedarált mindenkit, de ez akkor sem mentség.

[ Szerkesztve ]

(#45134) fradi81 válasza fradi81 (#45128) üzenetére

fradi81
(veterán)

Most nézem ph3lan fel is rakta :) [link]

(#45135) ddt500hu

ddt500hu
(addikt)

Ilyenkor erősnek érzem magam. :P

(#45136) r.laci38

r.laci38
(tag)

Nem mükszik az F7, F8 stb. szövegelés!

Tudja vki, hogy ezt mi okozhatja?

:F

(#45137) diegho

diegho
(nagyúr)

Le lettem goldnoobozva T71-ben, mert apcr-el lőttem :( ez igazából patthelyzet, mert ha HEAT-el lövök, akkor meg azért lettem volna goldnoobozva, lehet HE-vel kéne használnom? (zöld játékos nagyon sok csatával volt a szerző)

(#45138) Cseri0058 válasza diegho (#45137) üzenetére

Cseri0058
(őstag)

engem t71-ben ülve soha senki nem goldnoobozott le...

*Lg Nexus 4* ---> Lg Nexus 5X ---> Apple iPhone 7

(#45139) Bad Pritt válasza Cseri0058 (#45138) üzenetére

Bad Pritt
(veterán)
LOGOUT blog

Csak nem veszed magadra.

(#45140) diegho válasza Cseri0058 (#45138) üzenetére

diegho
(nagyúr)

Engem a T25/2 igen, beírom neki, hogy cuncimókus ebben apcr az alap, erre beírja az ellenfél T71, hogy no! :DDD

(#45141) Bad Pritt válasza diegho (#45140) üzenetére

Bad Pritt
(veterán)
LOGOUT blog

Teljesen mindegy, Ha egy kicsi nyeszlett tankkal átütsz egy nagyobbat, akkor rögtön azt hiszi, hogy golddal lősz, mert nincs az az isten, hogy alaplőszerrel bemenjen a mighty tankja. JP 2-vel kiszedtem hp veszteség nélkül egy hull downban álldigáló T30-at ő meg mellé lőtt, lepattant meg hasonlók és gold noob lettem én is.

(#45142) Angel1981 válasza Scheff (#45130) üzenetére

Angel1981
(veterán)

Ok, értem, köszi! :R

HáGé: szintén köszi az infót!

[ Szerkesztve ]

(#45143) uniqm1 válasza Bad Pritt (#45141) üzenetére

uniqm1
(tag)

Ha már JP2...milyen skillt érdemes adni elsőként a legényeknek? Eddig a TD-k nálam mindig álcát kaptak lámpával (a Ferdi kivételével, mert ott javítást), de itt nem tudom, mi lenne ideális, mert ahogy nézem, a camo értéke nem túl jó.

(#45144) ddt500hu válasza uniqm1 (#45143) üzenetére

ddt500hu
(addikt)

Mindig az ág utolsó tankját nézd. JPZE100-ra érdemes álcát rakni?

(#45145) diegho

diegho
(nagyúr)

Úgy érzem T71-re csökken az ász szintje, ez 3 egymás utáni köröm:
Victory!

Map: Pearl River 2014.02.18. 17:33:08
Vehicle: T71
Exp: 1 989 Credits: 49 003
Battle achievements: Mastery Badge: "Ace Tanker"

Victory!

Map: Highway 2014.02.18. 17:41:11
Exp: 1 984 Credits: 50 028

Victory!

Map: Live Oaks 2014.02.18. 17:50:08
Exp: 1 957 Credits: 43 522

(#45146) Bad Pritt válasza uniqm1 (#45143) üzenetére

Bad Pritt
(veterán)
LOGOUT blog

Ha továbbmész, akkor nem kell álca, de javítás, tűzoltás mindenképp.
Ha nem mész tovább, akkor jól jön az álca, az enyémen van.

(#45147) bigobert

bigobert
(tag)

A Patrol Duty-t ezelőtt nem 9 spottért lehetett megkapni? Mindig 6-ért járt?

(#45148) PR0JECTNR56 válasza diegho (#45145) üzenetére

PR0JECTNR56
(addikt)

Azért valahol hálás vagyok a MM-nek, hogy ellened még soha sem pakolt be, mert az bizony cudar világ lenne. :D

(#45149) emre válasza bigobert (#45147) üzenetére

emre
(veterán)

mindig 6-ért

Dolgoznak a verőfényben a verőemberek A szivárvány minden színében játszik a testünk Mi gyönyörűek is lehettünk volna drágám De így is szép hogy áldozatul estünk

(#45150) uniqm1 válasza ddt500hu (#45144) üzenetére

uniqm1
(tag)

Ha továbbviszek srácokat, akkor szerintem inkább a Ferdinandról teszem, ezért kérdeztem.
HáGé: ezek szerint jól jön az álca, akkor az lesz. Még csak pár kört mentem vele, de erősen megtartósnak tűnik. Igaz, szerencsére nem kellett stock állapotban szenvednem vele, a Ferdiről megvolt minden.
Köszi a válaszokat!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.