Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#45801) KaLeun


KaLeun
senior tag

No találkoztam ezzel "ZsáklinX" (WTF E-100) csajjal, ott buktuk el amikor a szakasztársával (E4) Karélián kimentek G6-ra a peremre parádézni és mindezt egy 1 lövéses M103-ra... Persze ezt úgy, hogy oldalanként volt 4-4 arty és a túloldalt egy JgPz E-100 fedezte az M103-at.

Cila

(#45802) skopy válasza mefistofeles (#45798) üzenetére


skopy
tag

Teljesen igazad van, most vagyok túl egy gép cserén
775 -ös lapon már messze nem ment ilyen szépen a játék.
Tehát egy 1155 -ös lap, egy szálankénti 3GHz proci, és egy erős közepes vga kell mindenféle képp
Ezzel nem lesz gondod az fps -sel egy darabig az biztos

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#45803) mefistofeles válasza skopy (#45802) üzenetére

Mondjuk nálad nem tudom mi az "erős" közepes VGA.
Amit eddig tapasztaltam az alapján tényleg meglepően gyenke kártyával is elmegy.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#45804) Simulacrum válasza Scheff (#45766) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Érdekes, hogy láttam már nem egy lila játékosnál, hogy a javítást csak 1-2 legényre rak vagy még arra sem. Gondolom úgy van vele, hogy a repair egy láncot megjavít, ha meg kétszer ellövik a csatában a láncot, akkor már úgyis mindegy. Ettől függetlenül szerintem is a fullos javítás azért jó ha van.

(#45805) Angel1981 válasza diegho (#45754) üzenetére


Angel1981
veterán

"....de tuti, hogy ha megtenném... "

Csak nem babonás vagy Te is? :D

Amúgy mint is mondhatnék, egy újabb tanulságos replay! ;)

(#45806) skopy válasza mefistofeles (#45803) üzenetére


skopy
tag

Egy Radeon 7850 vagy egy GTX 560 egy erős középkategóriás szerintem.
Nálam eddig Sapphire 4870 1GB os volt, annak azért voltak korlátai a játéknak.

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#45807) Angel1981 válasza Simulacrum (#45752) üzenetére


Angel1981
veterán

"de valaki tudja, hogy ez mi alapján működik pontosan?"

Úgy, ahogy a valóságban! :)
Mármint attól függ, hogy a való életben az adott tankban ki tölti be a rádiós feladatkörét.
(Illetve ha csak terv volt a tank, akkor a tervben kinek szánták ezt a feladatkört.)
WOT wiki a barátod, ott megtudod, hogy tankra bontva mit jelent ez!

(#45808) fényelőkész


fényelőkész
csendes tag

Üdv mindenkinek:Segítségeteket szeretném kérni.Szerintetek lehetséges e az,hogy egy bankszámla számról több felhasználói fiókot töltsünk fel arannyal?Úgy értem,a szerver üzemeltetői nem fiók feltörésnek fogják venni a dolgot?Ugyanis aki az aranyat feltölti, annak tudnia kell minden adatomat, a fiókommal kapcsolatban. :U

(#45810) mefistofeles válasza fényelőkész (#45808) üzenetére

Nem csináltam még ilyent de miért ne lehetne egy számláról akárhány felhasználónak vásárolni?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#45811) mefistofeles válasza skopy (#45806) üzenetére

Hát ezek nekem már erős kártyák. Nálam egy Geforce 8600 GT 512 mb karival megy 1400-as felbontásban.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#45812) fényelőkész válasza #40993792 (#45809) üzenetére


fényelőkész
csendes tag

Csak ez a megoldás létezik?Tehát úgy,hogy beírja az én adataimat, és úgy küld közvetlenül az én fiókomra,az nem jó???? :W

(#45814) fényelőkész válasza #40993792 (#45813) üzenetére


fényelőkész
csendes tag

Szeretnék tölteni fiamnak,és természetesen magamnak is,de bankszámla csak a kollégámnak van. :(((

(#45815) Scheff válasza fényelőkész (#45814) üzenetére


Scheff
tag

Ugyanarról a bankszámláról gond nélkül elindíthatod a két tranzakciót. Nincs benne para faktor, és trükközni sem kell.

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#45816) Enzolord válasza fényelőkész (#45814) üzenetére


Enzolord
addikt

Ha neki van wot fiókja, csak simán rákattint, hogy gift, majd beírja a te wot neved, és nem kell más adat... ennyi

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#45817) mefistofeles válasza fényelőkész (#45812) üzenetére

Én sem értem mi a gondod.... sima tranzakció....

Na összejött egy 9 killes kör.... Most kell délelőttre abbahagyni....

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#45818) fényelőkész


fényelőkész
csendes tag

Köszönöm szépen mindenkinek,azt hiszem most már menni fog. :R

(#45819) Simulacrum válasza Angel1981 (#45807) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Konkrétan hol találom ezt a wikin, mert kerestem, de nem találtam?

(#45820) Angel1981 válasza Simulacrum (#45759) üzenetére


Angel1981
veterán

Erre én is kerestem a megoldást, most megvan, köszi! :R

#45819:
Adott tanknál, pl:
Leopard Prt
M48 Patton

Adott tagnál zárójelben a plusz szerep. ;)

[ Szerkesztve ]

(#45821) mrszitya válasza #63761920 (#45795) üzenetére


mrszitya
senior tag

Igen, jó az a szinkron a 8.11-hez is.

(#45822) Smutz


Smutz
csendes tag

Igen! Lakeville. Huszadjára is megtörténik hogy több mint fél team lemegy a völgybe és megint vesztünk. A völgybe nyernek de kit érdekel a templom + elveszett. Ordítva írtam az elején hogy miért mennek oda, rá se hederítenek.

Moldovát tudom idézni: "adjon az Isten elég nyálat, hogy köpni tudjak."

(#45823) mefistofeles válasza Smutz (#45822) üzenetére

Ismerős....
A nagy heavyk becammognak a völgybe és amíg ott elpepecselnek addig az ellen szépen befoglal. Hányszor láttam, hogy volt még kb. 2 ellenfél akik vígan foglaltak , míg nálunk a nagy vasak csigatempóban araszoltak a városkához. nyilván nem értek oda és simán bukta......
Mikor "egykapura" játszunk ugyenez a szitu Himmeldorfs esetében is. Femegy mindenki a hegyre pedig ha egyszer én vezetnék egy csapatot akkor mind berohannánk a bázishoz, kettő-három foglalna a többi pedig elhelyezkedne fedezékben a bázis körül. Aki érkezik az ellentől az kasza. Nem mondom, hogy tuti de szerintem sokszor gyors győzelem lenne. Én magam le szoktam ott szedni 2-5 foglalót simán.

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#45824) Angel1981 válasza #35692544 (#45777) üzenetére


Angel1981
veterán

No, ez az, így már határozottan jobb! ;)

#45799 mefistofeles: így van, és már többször le is írtuk, hogy miért, legjobban vhw.
A "zsinórban" két vereség meg tényleg szót sem érdemel....

Simulacrum: kérlek! ;)

[ Szerkesztve ]

(#45825) Simulacrum válasza Angel1981 (#45820) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Köszi, én még a tagokat se találtam meg, de tüzetesen átnézve meglettek. :)

(#45827) mefistofeles válasza Angel1981 (#45824) üzenetére

Tisztellek, mert mindig korrekt, értelmes, értékes hozzászólásaid vannak (és nyilván sokkal jobb játékos is vagy mint én) és istenuccse meg is értem amit írtok (ha nem is értek egyet) de nekem az jön le, hogy ti nem tudjátok (inkább nem akarjátok) megérteni amit én szövegelek. Most is nem azon van a hangsúly, hogy két bukó meccs hanem, hogy milyen statok mellett!
...nehéz elképzelnem, hogy függtlenül attól, hogy T1 vagy T9 a játszótér bárki örülne ha 6 kill mellett kikap pl. 8-15 re..........

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#45828) jr1994 válasza mefistofeles (#45827) üzenetére


jr1994
addikt

Nyilván senki sem örül a vereségnek de azért nem túl nehéz megérteni hogy a tök kezdők között kis szinten sokkal gyakoribbak a szélsőséges kimenetelű csaták amikor lehet valaki akármilyen jó nem tud mit kezdeni egyedül, vagy éppenséggel pont fordítva, 15:1-es győzelmek is vannak... Én is lenyomtam pár ezer csatát úgy hogy semmit nem tudtam a játékról és ezzel a legtöbben biztos így vannak. Persze nagyobb tierben is előfordul ilyesmi.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#45829) Bad Pritt válasza mefistofeles (#45827) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ha megvan a 6 kill (és másnak nincs legalább ennyi) akkor leszarom a meccs kimenetelét, mert győztes xp-t kapok így is úgy is.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#45830) KaLeun


KaLeun
senior tag

Kipróbáltam ezt a team battle módot... Hát a legtöbb csapatnak (még a kékeknek sem) alapvető fogalma sincs,hogy hova kellene menni az adott pályán, itt is mindenki spammeli az aranyat és ráadásul minden második csata játszhatatlan a ping miatt (frankó 999s).

Nekem ennyit nem ér meg az a 7 nap prém, ha nagyon akarom akkor megveszem... Annyi haszna volt, hogy megtudtam, hogy a gold=skill. Ezért már meg is érte....

Cila

(#45831) Angel1981 válasza mefistofeles (#45827) üzenetére


Angel1981
veterán

"Tisztellek, mert mindig korrekt, értelmes, értékes hozzászólásaid vannak"

Köszi! ;) :R

A többire pedig.

A tier pontonként 200-as sebzés már jónak számít - vagyis T5-ben az 1000.
Itt majdnem mindketten hozzuk, mégis megalázó módon kikaptunk. Miért? Mert az történt, amit korábban taglaltunk, és ráadásul mint láthatod, hetes (!) db csapattag zárt 0 sebzéssel.
Ilyenkor mindegy mit tesz az ember, veszít - ilyen alapon Scheff-nek meg W00ha-nak 80% felett lenne a win rate-je, mert kb. ennyiszer top sebzők.

Hiába szerepelsz jól, ha az MM besorsol a csapatodba 6-8-10 gyenge játékost, annyit azért nem lehet kompenzálni, és itt jön elő az, hogy ki mennyire jó, és hogy van-e hasonlóan jó szakasztársa.
Minél jobb vagy, annál többet tudsz kompenzálni, ergo annál többször nyersz.
Minél többet mész ügyes emberekkel szakaszban, annál többet tudtok együtt kompenzálni, és annál többször nyertek.

Nem tudom, mennyit nyomsz szakaszban, de ha nem sokat, akkor javaslom, hogy keress 1, de inkább 2 embert, akinek hasonló (vagy esetleg kicsit jobb) statjai vannak, és menjetek együtt, meglátod, eredményesebb lesz! ;)

U.I.: egyébként nekünk aznap az volt kb. a 6. ilyen meccsünk a 10-ből, ezért mentem "sírni" :D
Egyébként érvényesült a papírforma; lehet, hogy az első 10 csatából 6-ot buktunk, de a napot végül 60 csatával, és 65% körüli win rate-el zártuk.

[ Szerkesztve ]

(#45832) Stigma.HC válasza mefistofeles (#45827) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Pár napja volt egy bukó köröm protoval 9 killel. ÉÉÉÉSSS én baromira élveztem a meccs végét annak ellenére hogy vesztes lett. Béna volt az ellenfél, meg kell jegyezni mert nem mertek lerohanni pedig még hatan voltak vagy heten.

Itt pedig tényleg egy pedotanker, mellé még bunkó paraszt is :D


[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#45833) zozyk


zozyk
addikt

Hellcat második skill (elit alakulat után)?

Javítás és ha 100% akkor álca?

(#45834) Bingisz


Bingisz
addikt

"Hello everyone,

an piece of information came up: the 0.9.0 test might be planned for 6th of March and it will be huge: 15Gb. Please note that this piece of information is not from “usual sources” and therefore I cannot vouch for its accuracy."

:Y gyere gyere gyere :))

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#45835) diegho válasza zozyk (#45833) üzenetére


diegho
nagyúr

Alapvetően a BIA-val kezdeni hiba. Repair camo helyett arra a tankra, ami a camoból él, hiba. BIA olyan tankon, amin nincs venti, csakis sokadlagos lehet, hiszen a kettő együtt már tényleg javulást hoz, de egymagában az egyik nem igazán.

(#45836) zozyk válasza diegho (#45835) üzenetére


zozyk
addikt

Az első skill 100%,azért gondoltam az Elit alakulatra.

(mit rakjak elsőre akkor,ami 100% és mit kezdjek másodiknak?)

(#45837) diegho válasza zozyk (#45836) üzenetére


diegho
nagyúr

Mindenképpen lámpa és camo. Ez alap kell hogy legyen.

(#45838) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Nekem most lett 100%-os a hellcat legénységem ,még semmilyen skilljük nincs.. Miket adjak a legénységnek? Azért kérem ki inkább a tanácsotok mert ha magamtól választom ki az iszonyatos nagy baromság lesz.. :DDD

[ Szerkesztve ]

halahala

(#45839) marked one94 válasza xenom0rph (#45838) üzenetére


marked one94
őstag

Olvass feljebb és megkapod a választ.

You'll Never Walk Alone

(#45840) Chris0321 válasza Bingisz (#45834) üzenetére


Chris0321
addikt

Ha jól értem a google fordítót használva akkor máris jönne a következő tesztszerver? Az előző lag hibáit sem csinálták még meg!

(#45841) Bad Pritt válasza Chris0321 (#45840) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Gyorsan jön és orbitálisan nagy lesz. Ergo: tele lesz hibával...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#45842) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Egy Dumitru medál:

Letaroltam az artykat (gyűlölöm őket) :DD

You are not prepared.

(#45843) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Másnál is baxaxik a játék?
Értsd. nem lehet belépni :O

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#45844) mefistofeles válasza Stigma.HC (#45832) üzenetére

..és HáGé
Nyilván örül az ember a 6,7,8 stb. killnek de úgy vagyok vele ( mindenki másképpen gondolkodik), hogy ha béna vagyok és veszítünk akkor max. magamra lehetek mérges, illetve elemezhetem, hogy mit kell változtatnom. Ha jól megy és okkal hihetem, hogy eredményes harcot vívtam de a csapattársaim szinte semmit sem tesznek a meccshez akkor viszont egyrészt sajnálom az elszalasztott győzelmet (ami ráadásul nem is az én hibám volt) másrészt tehetetlenésget is érzek, hisz olyan dologk miatt veszítettünk amikről nem tehetek és amiken nem változtathatok. Nekem ez a második bosszantóbb!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#45845) mefistofeles válasza Bingisz (#45834) üzenetére

15 GIGA???? :Y :Y :Y
Jó isten. Nem tudom, hogy most örüljek vagy féljek előre.........

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#45846) xenom0rph válasza marked one94 (#45839) üzenetére


xenom0rph
őstag

Szóval a parancsnoknak 6th sense, a többinek camo?

halahala

(#45847) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Szakasztársam szerint ez az Eftonio lehet, hogy magyar. Nem tudom, miből gondolja. :DD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#45848) Cray Tyler válasza mefistofeles (#45844) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Nem úgy volt, hogy letörlöd a játékot és abbahagyod végleg? Mi hozott vissza?

(#45849) #43783936 válasza Bad Pritt (#45847) üzenetére


#43783936
törölt tag

Hajnalban kifogtam egy fél(vagy inkább háromnegyed)magyar csatát.
Miután kinyírtam az ellen JT-jét a nyílt mezőn A-44-el, megtudtam hogy spermagyűjtő cserépedény vagyok.
Visszaírtam a srácnak hogy az anyja és a nővére tudja a legjobban hogy hetero vagyok. ;]
Valamit betalálhattam, mert a csata végéig barcockbázott hogy melyik ismerőse lehetek a családnak. :DDD
Ha esetleg a fórumtagok közül is ott lett volna valaki, nagyon megköszönném, ha megdobna a replayel.
Sajna melóhelyen tankoztam, és műszak végén mindíg le kell szednem a játékot.

(#45850) xenom0rph válasza #43783936 (#45849) üzenetére


xenom0rph
őstag

És minden reggel letöltöd? :DDD

halahala

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.