Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#44851) Angel1981 válasza emre (#44846) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, rendben, tisztelem a véleményed, de nekem Scheff videói így is nagyon tanulságosak, szerintem tipikus példája annak, hogy a "belbecs" fontosabb, mint a külcsín.

Ritagamer? Az a hipszter kiscsaj? Ugyan már! :P

Ha már "látvány", akkor itt van EZ!
Ez már nem is twitch, hanem titch! :D
(De én inkább továbbra is "tanulni" járok twitch-re, nem gyönyörködni. ;))

(#44852) Djuree válasza Angel1981 (#44851) üzenetére


Djuree
félisten

hinnye, méretes cuccai vannak! :C

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#44853) Angel1981 válasza Scheff (#44848) üzenetére


Angel1981
veterán

Olyanon nem gondolkodtatok, hogy Team Battle 5 db AMX 50 100-al?
Szerintem tarolni lehetne - persze rusholni kell.

Djuree: és az a gáz, hogy 2,5X több követője van, mint QB-nek.
Vajon 2,5X jobban játszik nála az adott gameben? :P

[ Szerkesztve ]

(#44854) emre válasza Djuree (#44852) üzenetére


emre
veterán

Úgy tűnik kamatoztatja is a tehetségét. ;] [link]

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#44855) diegho válasza Djuree (#44850) üzenetére


diegho
nagyúr

Hogy jött ki a 273k? Próbáld meg számológéppel is, úgy jóval kevesebb lesz.

(#44856) Bad Pritt válasza Djuree (#44850) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Caernarvonról jön két ágyú, a Griffonon kívül az összes motor és az összes rádió. Én szerintem olyan 110ezerért fejlesztettem a Conqueroron minden mást.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#44857) Bozso68


Bozso68
senior tag

Egy T29-cel tolom kb 2800 csatája. Nem tehetek róla, az amcsi heavy ág jön be. A legénységem jelenleg 495%-on van, már felhúzom vele 500%-ra. Az volt az eredeti elképzelés, hogy ezután a garázsban már szabad xp-ből teljesen kifejlesztett T32-be átrakom az embereket. A T29-et már kezdem úgy méregetni, hogy hogyan állná meg T8-9-10-esek között a helyét.
Nagy csalódás lesz a T32 ugyanazzal a löveggel? Vagy esetleg a T32 jobban teljesít az ágyúval, meg a több HP-val, kisebb toronnyal?

(#44858) Djuree válasza diegho (#44855) üzenetére


Djuree
félisten

úgy próbáltam hidd el, bár mindent beleszámoltam, lehet 1-2 dolog már ki van fejlesztve, nem tudom most megnézni.

HáGé: én lehet a caernen spóroltam. akkor itt lehet a baj. :D lehet vissza köll venni...amúgy is jó gép.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#44859) Bingisz válasza Forgi11 (#44847) üzenetére


Bingisz
addikt

Eddig is jó volt, most is ugyan úgy működik. Csak a creditszorzón állítottak.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#44860) diegho válasza Bozso68 (#44857) üzenetére


diegho
nagyúr

Itt nagy kérdés, hogy a 2800 csata alatt hogyan teljesítettél a T29-el, ha szarul, akkor a T32 még rosszabb lesz, ha jól, akkor még jobb lesz. Szerintem a T32 egy nagyon jó tank, de hogy nagyon jó legyen kell tudni játszani is vele. T29 átlagsebzésem: 2049, T32 átlagsebzésem: 2366, tehát jó 15% plusz van benne. Ha T29-el legalább 1500 átlagsebzést tudtál produkálni, akkor szeretni fogod a T32-t, ha nem, akkor szenvedés lesz.

Djuree miért nem tudod megnézni, hogy mi van kifejlesztve? Netán wotdb.info miatt? Ott is meg tudod nézni, hogy mi megy rá az előző tankra is, szóval...

[ Szerkesztve ]

(#44861) mefistofeles válasza Bingisz (#44839) üzenetére


mefistofeles
addikt

Te mennyit fizettél nekik?.... köztünk marad..... :DDD

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#44862) bigobert válasza Forgi11 (#44847) üzenetére


bigobert
tag

Mostanában nekem is több szerencsém volt vele, de én betudom a hullámzó teljesítményemnek. A jövedelmezőségén mennyit növeltek? Nem tűnik soknak! (Vagy csak mohó vagyok?)
Mostanában csak egyszer gyújtottak ki, mondta is a kínai parancsnok, hogy 我们将关闭, de nem értettem. :D
Tanulság: angolul nem égek annyit.

(#44863) Bad Pritt válasza Djuree (#44858) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én lecseréltem a Caernarvonra a T32-t, mint megtartós 8-as. Azért sem érdemes spórolni, mert a med ággal is nagy az átfedés modulok terén.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#44864) Simulacrum válasza emre (#44846) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Én meg Zeronezt nézem mostanában. Egyrészt medekkel játszik főként, amik az én kedvenceim is, másrészt ezekkel hihetetlen jól játszik. Élvezetesen, ügyesen, szerintem tőle kimondottan lehet tanulni a medjátékot.
QB-nél ezeket a low tier marhulásokat nem bírom, illetve csak akkor nézem, ha maga játszik random csatában, szerintem ezekből lehet tanulni.

[ Szerkesztve ]

(#44865) Bozso68 válasza diegho (#44860) üzenetére


Bozso68
senior tag

Köszi :) .
Hasonló elképzelésem volt a T32-ről, csak megerősítetted. Az átlagsebzésem valamivel 1500 alatt van, meglátjuk...

(#44866) emre válasza Simulacrum (#44864) üzenetére


emre
veterán

Rálesek, köszi az infót! :R

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#44867) szbalogh válasza Ric4m0nd (#44777) üzenetére


szbalogh
őstag

T1 Chi-Nu Kai?

Nick: HE_Storm

(#44868) Forgi11 válasza Bingisz (#44859) üzenetére


Forgi11
csendes tag

Hàt nekem nem volt jó azért irtam... de akkor ezekszerint csak a credit hozam ok

(#44869) ddt500hu


ddt500hu
veterán

11 JPZE100. :D Volt ám mennydörgés. :DDD

(#44870) #43783936 válasza ddt500hu (#44869) üzenetére


#43783936
törölt tag

Tegnap 13 isu+2 kv4 vs 14 Borsig+1 Ferdi.
Borsózápor volt, azalatt a három perc alatt amire lement a csata. :D

[ Szerkesztve ]

(#44871) Forgi11 válasza bigobert (#44862) üzenetére


Forgi11
csendes tag

Ha nàllad is ez van akkor szerintem volt buff
Amúgy is sokan sìrtak a tank miatt és szerintem joggal
Most viszont kifejezetten élvezetes jàtszani vele
Legalàbb is nekem
Nem vagyok annyira sìrós tipus t26e4 1900 csata és nekem tetszik az a tank holott sokan szidjàk.14k csatàmból majdnem a fele meddel van úgyhogy még az se valószínű hogy nem érzem a közepes stílust :)

(#44872) Angel1981 válasza Forgi11 (#44847) üzenetére


Angel1981
veterán

Nincs ilyen, hogy "rejtett" buff / nerf.
Max. frankón kifelejtik az új patch első komolyabb tájékoztatójából, de ha így is van, pótolni szokták.

BTW.
Másnak nem úgy tűnik, mintha a 8.11-ben könnyebben "eltűnnének" a felspottolt tankok, olyankor is, amikor nem takarja őket semmi, és jóval látótéren belül vannak?
(Nem álló Hellcatről meg E 25-ről beszélek. :) ).

(#44873) dfsz34 válasza Djuree (#44850) üzenetére


dfsz34
őstag

A tortoise-nak ugyanaz az l1a1 lövege van, azt elméletileg elég ott kifejleszteni. Az már 60e xp-vel kevesebb.

(#44874) Bad Pritt válasza dfsz34 (#44873) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az AT ágyú, külön kell fejleszteni. Mint az amcsiknál sem ua. az M1A1 a Shermanen és a Wolverine-en.
Nézd meg pl a Caernarvon és a Centurion tornyát. Ugyanaz és mégsem, csak mögé raktak egy másik számot, hogy ki kelljen fejleszteni külön.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#44875) bigobert válasza Forgi11 (#44871) üzenetére


bigobert
tag

Én kezdőnek számítok (legalábbis ezzel próbálom magyarázni a statjaim), ezért úgy fogtam fel, hogy velem van a gond, és nem a tankkal.
A T-34-3-mal szerintem az a gond, hogy mindenki az új Type-59-nek nézi, és hasonlóak az elvárások. (Engem a külseje fogott meg.) Persze fórumban én is a buffra szavaztam, "még jó hogy" alapon :) Azonban nem hinném, hogy pár száz ember "aláírás gyűjtése" így befolyásolná a dolgot.
Szeretnék naiv maradni, ezért nem hiszek a rejtett módosításokban!

Tankokra vonatkozó átlagteljesítményeket hol tudom megnézni? Illetve az általam nyújtott teljesítményt az átlaghoz viszonyítva?

[ Szerkesztve ]

(#44876) Forgi11 válasza Angel1981 (#44872) üzenetére


Forgi11
csendes tag

Szerintem azért vanna ilyen furfangos dolgok mert amikor megjött az arty nerf akkor az összes artysta nyàvogott hogy ìgy szar meg úgy pontatlan most meg úgy szedik ki a 60 - nal tekerődző spottert mintha a vilàg kegkönnyebb dolga lenne és most màr ugyan annyi arty van a csatàkba mint nerf előtte 4-5 egy oldalon / csapa
Nekem nehogy azt mondja valaki hogy megtanultak jàtszani vele mert akkor hülyét kapok :)
Az eltűnő tankoknàl meg asszem a FOV érték vàltoztatàsa a felelős ha jól tudom de ehez se értek csak hallottam :)

[ Szerkesztve ]

(#44877) Lipton válasza Chris0321 (#44669) üzenetére


Lipton
őstag

Köszi, be is tettem :)

(#44878) Forgi11 válasza bigobert (#44875) üzenetére


Forgi11
csendes tag

Statisztika,jàrművek, kikeresed a tankot és jobb oldalt màr irja is az adatot vagy noobmeter

(#44879) Chris0321 válasza Forgi11 (#44876) üzenetére


Chris0321
addikt

Ezzel tudnék vitatkozni. Szoktam nézni csata előtt miből mennyi vár besorolásra, 20 körül szokott lenni az artyk száma max. a könnyű tankoké kb. a duplája és még ez is jóval kevesebb mint akár a heavyk akár a medek száma a TD-kről meg ne is beszéljünk. Az MM hülyesége, hogy a 20 artyból képes 4-6-8-at berakni egy csatába. Nem tudom miért csinálja, lehet a plecsnik miatt mert van olyan amiért x számú artyt kell megölni. A pontosság mintha egy kicsit javult volna, vagy csak elég sok idő telt el a nerf óta és már nem emlékszik az ember mennyivel jobbak voltak régen. A pontossággal még most is vannak gondok, nagyon nagy szerencse kell egy 60-al száguldó med kiszedésére kivéve ha egyenesen megy vagy könnyen megfejthető minta alapján.

(#44880) Angel1981 válasza Forgi11 (#44876) üzenetére


Angel1981
veterán

Egyrészt sok arty kapott egy kis "visszabuffot" - asszem a 8.8-ban.
Másrészt igen, szerintem egyszerűen fél év alatt kiismerték a változtatásokat, és újra olyan hatékonysággal tudnak játszani, ami számukra elfogadható, ezért szaporodtak meg ismét.

(#44881) diegho


diegho
nagyúr

Hogyan lehet átszínezni az xvm-et? 2000-ig pirosat szeretnék adni, mert kb onnantól van az, hogy számítani is lehet valakire és most teljesen megtéveszt, hogy látom zöld, közben meg dehogy az... 2x top med zöld+kék himmelsdorfon síneknél 3 perc alatt hal... zöld jpze100 8-ason 1on1 ST-I ellen 5 percig szenved, odamegyek, belelövök ST-be 815-öt, de ez még akkor is további 2 percig lőtte, mire végre át tudta ütni és megölni... persze csata közben csak azt látom, hogy zöld tier10 vs narancs tier9, de valójában mindkettő piros volt... nem akarok többet így járni, szóval átírom a limitet.

(#44882) Djuree válasza Chris0321 (#44879) üzenetére


Djuree
félisten

szar pontatlan az összes, játszok most hummellel meg 212-vel. a hummel a nerf óta egyszer sem! adott be 500-nál több dmg-et, még látszólag full találatnál sem, de 90%-ban mellé megy, hiába szűkült be a p*nci teljesen. de a 212 sem 1000-nél többet. hol van már mikor a jgtigerek 1 lövések voltak? :(

diegho: akkor mindenki piros lesz. :DDD nem mintha most nem az lenne. nagyon sokszor csak én vagyok zöld, mindenki narancs meg piros. :W

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#44883) Bingisz válasza diegho (#44881) üzenetére


Bingisz
addikt

Tegnap este ezért fakadtam ki én is.
Amúgy tessék: [link]

Értékeket is beállíthatsz, meg színeket is, ha esetleg nem tetszik a mostani paradicsom árnyalat.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#44884) odrif válasza diegho (#44881) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Itt esetleg?[link]

20 éve a Prohardveren

(#44885) virkir válasza diegho (#44881) üzenetére


virkir
veterán

World_of_Tanks\res_mods\xvm\configs\@Default\colors.xc

Ez adja meg a színeket most már sajnos hat kategóriára elosztva, legalábbis én még nem jöttem rá hogyan tudnám a megszokottat visszaállítani.

Bingisz

Na mindjárt ki is próbálom hátha sikerül ezzel összehoznom.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#44886) Spenike


Spenike
tag

Hali

Van már arra valami fix! megoldás hogy mi a faxért nem lehet érzékelni a 8.11ben a sebességet olyan mintha minden tank pl matilda tempóban kozlekeden ?:(((

Újraraktam a játékot letöröltem mindent és ugyan olyan xar.,.,,,.
Addonok nélkül.

(#44887) L-e-f-i-e válasza Djuree (#44882) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Láttam én már lila játékost is aki piros módjára viselkedett, múltkor egy BIA-as pl beleugrott tier 8-as ként a vízbe a csata elején, mondván szar az mm és a csapat is így inkább nem erőlködik...vigyázni kell, mert értem én hogy 2000 fölött hatványozottan nő az egokomplexus, de egyeseknek láthatólag megárt és észre se veszi, hogy paradicsom módjára viselkedik :D

Véleményem szerint ugyanez vonatkozik az arany lőszer miatt picsogókra is... :)

=^-^=

(#44888) odrif válasza Spenike (#44886) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Pici keresést követően:[link]

20 éve a Prohardveren

(#44889) Spenike válasza odrif (#44888) üzenetére


Spenike
tag

értlek és ezt hogy csináljam meg ha nicsen 1 mod sem fent ????

tehát ha az okozza a probémát akkor ha nincsen fent semmi az az ez a fájl semm akkor miért áll fent a hiba még is ?

[ Szerkesztve ]

(#44890) jano_77 válasza scyllarus (#44842) üzenetére


jano_77
nagyúr

Hogy mekkora trógerek! Akkor a satnya lagos patch miatt semmi kárpótlás nem volt/nem lesz!? Hogy fulladjanak a vodkájukba! :W :o

(#44851) Angel1981: nagyon durva kebelcsoda a kis hölgy! :Y

(#44888) odrif: ez nem ér ló*aszt sem....én megcsináltam, de ugyan olyan förtelmes mint volt....panel szerint 50-el kellene menni, de mintha Protot hajtanám! Szánalmas lett a játék....új motor miatt esetleg? Ennyire tellett a WG-től!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#44891) Forgi11 válasza diegho (#44881) üzenetére


Forgi11
csendes tag

Azért az xvm- rtékeléssel vigyàzni kell
Sok kék meg lila effis akk cserél gazdàt kemény pénzekért
Ismertem egy sràcot zöld jelzéses akkjàt telefonra gyengébb akkra +lóvéra cserélte
Aztàn a kezdő figura egyből lépett is be egy ch klànba mert a stat megfelelő volt :)

(#44892) diegho válasza Bingisz (#44883) üzenetére


diegho
nagyúr

Egyszerűen hihetetlen, hogy most már minden mozgó akadály zöld lett. Nem értem hogyan lehet olyan zöld, aki 2k közelében sem képes sebezni átlagban tier10 tankokban. Mert bizony ilyenek is zöldek. Azért az vicc, hogy a saját hp-ját képtelen kisebezni, de jó játékosnak minősül. Miért? Aki nem tudja a saját hp-ját kiosztani átlagban, az a legsötétebb piros kellene, hogy legyen, hiszen hátrányban van tőle a csapat.

(#44893) Pete55555 válasza Forgi11 (#44876) üzenetére


Pete55555
addikt

most meg úgy szedik ki a 60 - nal tekerődző spottert mintha a vilàg kegkönnyebb dolga lenne

Próbáld ki az artyzást, utána írj ilyen hülyeséget véleményt.

(#44892) diegho Furcsa ez az XVM változás... Látok én is "anomáliákat" pl eddig nem voltak 2800-as játékosok, most meg lépten nyomon beléjük botlok.
Az én értékem meg 943-ról 974-re változott, tehát gyk ugyanaz. Pedig a hp-mat azért általában lesebzem....

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#44894) Atlantis válasza diegho (#44881) üzenetére


Atlantis
veterán

Lehet célszerűbb lenne átállítanod az XVM-et, hogy a WN6-ot mutassa. Elvileg így visszatér a régi színezés is.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#44895) Djuree válasza Atlantis (#44894) üzenetére


Djuree
félisten

én nem találom hol tudnám átállítani. vki adott egy wn6-osat, de abba meg a többi dolog van átírva ami nekem nem jó úgy.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#44896) Spenike


Spenike
tag

Skacok

Valaki tud megoldást a kérdésemre ?

#44889

(#44897) Atlantis válasza Djuree (#44895) üzenetére


Atlantis
veterán

A fentebb linkelt szerkesztőbe betöltöd a konfig file-odat és a "Players Panel 2" fülön tudod finomhangolni, ha jól emlékszem így fejből. Máshoz elvileg nem nyúl. Azért biztonsági mentés célszerű előtte. :)

Spenike: nem mod miatt van ez, ilyen lett alapból a játék. Moddal tudod nagyjából visszacsinálni, de véleményem szerint ugyanolyan már nem lesz. Az általad használt felbontástól függően kell állítanod az értékeket az "avatar_input_handler.xml" file-ban, Talán van ilyen simán a Res-könyvtárban is, de célszerűbb nem azt buzerálni, hanem a Res_mods-ban kísérletezni.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#44898) scyllarus válasza Spenike (#44896) üzenetére


scyllarus
veterán

Tedd fel a modot, amivel visszaállítod a régi FOV-ot. Ez a megoldás.
Nem érted: gyárilag megváltoztatták (modok nélkül). Nagyobb teret látsz a tank mellett, így a sebességérzet a (modok nélküli) játékban kisebb. Ezt a modot fel kell tenned a régi látómezőhöz.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#44899) virkir válasza Djuree (#44895) üzenetére


virkir
veterán

Egyszerű.
Betöltöd az editorba a megszokottat és ahol wn szerepel mögé írsz egy hatost.
wn=wn8
wn6=wn6
Mostantól.
A színezést meg a colors2-ben belövöd magadnak.
Elmented majd lecseréled vele ami most fut.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#44900) Spenike válasza scyllarus (#44898) üzenetére


Spenike
tag

Értem

Akkor a kov. kérdés ha felrakok bármi modot akkor pl az kapásból 2 olyan fájlt rak fel !
mind a 3mat átkel írni ?

avatar_input_handler_0811_orig.xml
avatar_input_handler.xml
avatar_input_handler_nodinamic.xml

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.