Hirdetés

2019. december 15., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-13 02:08:09

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#45201) ddt500hu válasza rolio1 (#45198) üzenetére

ddt500hu
(addikt)

Ez jó ötlet. Köszi. :) ;]

(#45202) jano_77 válasza rolio1 (#45198) üzenetére

jano_77
(veterán)

milyen bónusz kód? WOT-os? Új acc-hoz vagy meglévőhöz is jó, mit ad?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#45203) Enzolord válasza jano_77 (#45202) üzenetére

Enzolord
(őstag)

300 arany plusz egy repcsi...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#45204) jano_77 válasza Enzolord (#45203) üzenetére

jano_77
(veterán)

Köszi, akkor nem érdekel.

(#45205) sebijani1982 válasza jano_77 (#45204) üzenetére

sebijani1982
(aktív tag)

a 300 aranyat bármelyik WG játékban felhasználhatod.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#45206) rolio1 válasza ddt500hu (#45201) üzenetére

rolio1
(tag)

Jaja! Kibont, lefotóz, beír...megelőztek...

Anno a PcGuru-ból 21-et sikerült összeszedni, asszem diegho is ezt említette tegnap. De mintha most már csak egyet engedne felhasználni egy acc-ra.

(#45207) Kean_Sorbo válasza Enzolord (#45199) üzenetére

Kean_Sorbo
(őstag)

Sajnos nem öngól. :N Pontosan azért írtam így: A franciázásom. :DDD Már középről a fogamat is kihúzattam.

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#45208) Bingisz válasza rolio1 (#45198) üzenetére

Bingisz
(addikt)

Még szerencse, hogy a sulinak van Gamestar előfizetése, úgyhogy lett nekem is kódom...:D

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#45209) Djuree válasza Enzolord (#45203) üzenetére

Djuree
(félisten)

az csak új acchoz jó én úgy tudom.

I am Gabriel Angelos, Captain of the Blood Ravens. My chapter is in ruins, the sector is at war. Its worlds under siege. Chaos spreads, consumes us all. Here, we will make our final stand. Here, there will be... Retribution.

(#45210) Bingisz válasza Djuree (#45209) üzenetére

Bingisz
(addikt)

Nem. Meglévőhöz is jó.

(#45211) ddt500hu

ddt500hu
(addikt)

A KV4 bírja az osztást. Sajnos ez is kevés volt.

(#45212) munnergep

munnergep
(senior tag)

Feltettem a win 8.1-et, 20 meccsből 15 fagyott meg... valamit nagyon elbaltáztam. Mindig a videókártya vezérlő indul újra (ami a legfrissebb). Na, akkor debug mode on.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up." / "Dr.Schultz, five thousand dollar ni##er, is practically my middle name."

(#45213) jano_77 válasza munnergep (#45212) üzenetére

jano_77
(veterán)

Nekem is a 8.1 lett felrakva, mert alaplapot és procit cseréltem, de eddig 1x dobott ki a játék.....valszeg azért, mert a videó kártya driverét nem raktam újra....ezt ma pótolom.

(#45214) Macskassy

Macskassy
(tag)

Sziasztok!
A tegnapi nap fullra fejlesztettem a tigris I-et kivéve a legénységi képességek vannak még hátra. Mit ajánlanátok amik mindenképpen fontosak? (első képességes legénységem)
A játékkal valamivel több, mint 1 hete játszom. A tapasztaltabb ismerősi kör a tigristől óva int, hogy jelenlegi körülmények közt egy gyenge eresztés. Tigris II-ig tervezem egyenlőre, az E 75 és az E 100 mennyire életképes? A tegnapi nap sikerült az óva intés ellenére is mennem pár 3.6K+ kört, nekem egyenlőre tetszik, bár viszonyítási alapom nincs. Köszönöm előre is az esetleges reakciókat.

[ Szerkesztve ]

I ain't as good as I once was, but I am good once as I ever was.. http://bit.ly/1pxNjZA

(#45215) Enzolord válasza Macskassy (#45214) üzenetére

Enzolord
(őstag)

Akkor az ismerőseid rossz tanácsokat adnak, az egyik legjobb tier7 tank a buff óta meg főleg...

Szerintem javítást mindenképp adj nekik

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#45216) Tiszteletes válasza Macskassy (#45214) üzenetére

Tiszteletes
(tag)

Csatlakozom az előttem szólóhoz.

Az egyik legjobb T7 nehéz tank, az átgyúrás óta. Én el is adtam (Peti) tesóját. Elsőnek mehet a parancsnoknak Mentor Skill, a többieknek meg a javítás.

E75 állítom, hogy a legjobb 9-es, nem táras nehéz tank, és T10-ben az E100-ra ez ugyanúgy igaz.

Miért... vagytok... gyengék???! Játtszatok!!!

(#45217) Diarmand válasza sebijani1982 (#45189) üzenetére

Diarmand
(senior tag)

Áruld már el, mit kerestél te E25-tel tier kilencben? :U

(#45218) Chris0321 válasza Macskassy (#45214) üzenetére

Chris0321
(addikt)

Szerintem is nagyon jó kis tank a Tigris, még csak 1,329 csatát mentem vele. Ez volt az első 7-es tankom, elég rossz volt vele a statom azóta többször buffolták és szépen lassan javítom. Azt biztos, hogy soha nem fogom eladni. Szerintem a legénységnek először javítást kell adni, max. a parancsnoknak 6. érzéket. A KT nekem nem tetszett annyira mint a Tigris de nem rossz tank. Az E-75-öt szerintem vétek lenne kihagyni, bár stock állapotban elég nehéz vele játszani szerintem de elitként nagyon jó kis tank. Már megvettem az E-100-at is, eddig 82 csatát mentem vele a nagy löveget is kifejlesztettem amit gold-al szoktam használni a hosszú töltés idő miatt de eddig nagyon tetszik.

(#45219) Enzolord válasza Chris0321 (#45218) üzenetére

Enzolord
(őstag)

Én a VK-t tolom most, előtte végig vittem az e100ig, de hihetetlen mennyire lassú ez a tank...
E75-nél még toltam a nagy motorral, amit azóta elvettek, akkor jobb volt, de így is veri a Bélát szerintem.. :)

(#45220) jano_77 válasza Bingisz (#45210) üzenetére

jano_77
(veterán)

Viszont még mielőtt vki elkezdené gyűjtögetni - nekem lett kettő - csak egy kódot lehet egy acchoz aktiválni! :((

(#45221) Chris0321: bocsi, de a keresztfiamnak adom :B

[ Szerkesztve ]

(#45221) Chris0321 válasza jano_77 (#45220) üzenetére

Chris0321
(addikt)

Én elfogadom ha nem tudod mire használni.

(#45222) Enzolord válasza Chris0321 (#45221) üzenetére

Enzolord
(őstag)

Az az áldott jó Szíved..:) ;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#45223) Viktoár válasza diegho (#44892) üzenetére

Viktoár
(addikt)

Mindenki nem sebezhet annyit mint a saját hp-ja.Ha valaki már többet sebzett akkor másnak már nem marad annyi,így több ellenfél kellene akire lehet lőni,Persze nem egyformák a hp-k de ekkora különbség biztos nincs a két oldal között.

Erről jut eszembe,nincs véletlenül egy olyan mod ami mindkét oldal aktuális összesített hp-ját mutatja?

Sokszor kiváncsi vagyok hogy vajon mennyi a különbség a két oldal hp-je között.

Üdv:Viktor

(#45224) Laci2277 válasza Macskassy (#45214) üzenetére

Laci2277
(senior tag)

Nemrég vettem meg az E75-ös tankot, a löveg kivételével ki van fejlesztve minden, de össze sem hasonlítható mondjuk a Tigris2-vel vagy az eggyel. Sajnos negatív értelemben, eddig ultra gáz a gép. 2-3 lövéssel úgy leszednek, hogy öröm nézni mindegy az honnan ér találat, lehet az elölről, hátulról, oldalról vagy felülről. Szóval eddig nagy csalódás ez a tank.

(#45225) sith7 válasza Laci2277 (#45224) üzenetére

sith7
(nagyúr)

a löveg kivételével ki van fejlesztve minden

pont a lényeg nincs meg, és gáz a tank ? :U

(#45226) Chris0321 válasza Enzolord (#45222) üzenetére

Chris0321
(addikt)

Hát igen, mindenkinek meg van a maga keresztje. :)

[ Szerkesztve ]

(#45227) Laci2277 válasza sith7 (#45225) üzenetére

Laci2277
(senior tag)

Az elszenvedett sebzésről írtam nem pedig a löveg milyenségéről. :K

Ja, azt nem tudtam hogyha a löveg meg lesz, akkor nem lőnek le 2 lövéssel, bocsi. :D

[ Szerkesztve ]

(#45228) diegho

diegho
(nagyúr)

Akinek van WTE100-a árulja el, hogyan lehet vele 3k alatt sebezni? Most volt a csapatomban egy bob, hátul állt, mellette capeltek, erre nézi a szikla mögött álló ellenfelet 560m-re. Ott van spotolva az O704, tőle 80m-re a semmi közepén, de rá se fordul... nézi a sziklát, meglövi a 704, nagy pánik össze-vissza mozgatja a tornyot, hogy jajj ez mi volt, ekkor eljutott a capelő bat tudatáig, hogy bizony ez egy bob, így odament és úgy ölte meg, hogy a WT-nek fogalma sem volt róla mi történik. Erre a WT beírja, hogy noob team... A pofám leszakad... Ott áll 3.5k potenciális sebzéssel 8 sec alatt, ott van 1200hp-nyi ellenfél mellette, de 1 rohadt lövést nem tud leadni rájuk és noob team-ezik. Csata után még rám is ír, hogy ugyan én csak 1200-at sebeztem, ő meg 2500-at szóval fogjam be. No igen, de én T71-el voltam és átlag alatt sebeztem (spotom volt bőven és max xp-t kaptam a csapatból), de ő a 2500-al saját magához képest kiemelkedő kört futott, hiszen 2100 átlagsebzése van a WT-vel és 43% win rate-je!!! HOGYAN? Mit kell ahhoz csinálni, hogy csak 4 sebzőt tudjál bevinni átlagban 160 kör alatt a játék messze legnagyobb tűzerejű járművével? Persze tudom én, hogy csak játszik, de én el nem tudom képzelni ezt hogyan csinálja. Mi játszódhat le a fejében, amikor belép egy csatába? Hozzáteszem ez egy sárga játékos WN8 alapján. Tehát átlagos. Borzasztó mennyire alacsonyan van az átlag.

(#45229) sebijani1982 válasza Diarmand (#45217) üzenetére

sebijani1982
(aktív tag)

Áruld már el miért van az, hogy szakaszról még nem hallottál?

-Moderálva!-

Köszönöm!!!!

[ Módosította: Zsolt_72 ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#45230) Pete55555 válasza diegho (#45228) üzenetére

Pete55555
(addikt)

Ezt nem hiszem el...
Szégyellem, hogy sárga vagyok :W

Gondolom azt kizártad, hogy töltött a srác ?

...Szeretem leracsniztatni...

(#45231) ddt500hu válasza sebijani1982 (#45229) üzenetére

ddt500hu
(addikt)

Report noob platoon. ;]

(#45232) Diarmand válasza sebijani1982 (#45229) üzenetére

Diarmand
(senior tag)

Mert, szerinted nekem nem jutott eszembe, hogy veri stronk pluton módjára toltátok? :U
Csak azt furcsállom, hogy miért visznek be emberek tier limites prém tankokat nagyobb (számukra nem annyira kedvező) csatákba... no mindegy.

(#45233) sebijani1982 válasza Viktoár (#45223) üzenetére

sebijani1982
(aktív tag)

Üdv!

Néhány damage panel-ben vagy hitlog-ban van olyan opció, hogy ha lenyomod az ALT billentyűt akkor a már egyszer is felspottolt és még élő ellenfelek Teljes/Maradék HP-ját kiírja. Talán XVM-ben is van ilyen.

(#45232) Diarmand drága kedves Fórumtárs, mert TIGER II és E-25 olyan nagyon stronk?
Ugyan már! E-25 amúgy is egy gyors spotter TD-nek nevezve. Miért ne mehetnénk szakaszban?

(#45231) ddt500hu Miért is?

[ Szerkesztve ]

(#45234) diegho válasza Pete55555 (#45230) üzenetére

diegho
(nagyúr)

Nem töltött. Előtte néztem másfél percig és semmire nem lőtt. Ráment egy E5, arra lőtt egyet, azt megölte. Utána jött a leírt szitu. Ha 1 lövése volt a tárban, akkor pedig szintén egy bob, hiszen 1 lövéssel állni hátul, úgy, hogy másfél percig nem lő semmire...

(#45235) Pete55555 válasza diegho (#45234) üzenetére

Pete55555
(addikt)

Akkor valami bot lehet + épp megjelent a "tulaj" és beírt random faszságot, mert ennyi az IQ-ja.
Vagy az is lehet, a bot írta.... csata közben láttam már botot írkálni, "gg", "go swim" és hasonló sablon mondatokat tolt random sorrendben.

...Szeretem leracsniztatni...

(#45236) Bingisz válasza diegho (#45228) üzenetére

Bingisz
(addikt)

Az a durva, hogy ők csak WT-vel, vagy FV TD+golddal tudnak 2000 fölött sebezni átlagban. Megnézed az átlagát a többi tízessel, 1500-1600 dmg körüli értékeket fogsz látni....

(#45237) Angel1981 válasza Diarmand (#45232) üzenetére

Angel1981
(veterán)

Az E 25 szerintem pont azon nagyon kevés kedvezményes MM-el ellátott prém tank közé tartozik, amivel be lehet vállalni szintazonos szakaszt, mert egy jó játékos T9-ben is komolyan tudja vele segíteni a csapatot.

(#45238) ddt500hu válasza sebijani1982 (#45233) üzenetére

ddt500hu
(addikt)

Csak úgy. Jól hangzik. :D

(#45239) DVlad

DVlad
(őstag)

Észre vettem még egy "anomáliát" a rendszeremben. A belépésnél már nem lehet megadni alapnak, hogy 1 vagy 2, hanem mindig auto állásban van a szerverválasztó ablaka nekem. Nektek? Én hagyok ki valamit?

(#45240) sebijani1982 válasza ddt500hu (#45238) üzenetére

sebijani1982
(aktív tag)

:)

(#45241) nyunyu válasza sebijani1982 (#45233) üzenetére

nyunyu
(nagyúr)

Néhány damage panel-ben vagy hitlog-ban van olyan opció, hogy ha lenyomod az ALT billentyűt akkor a már egyszer is felspottolt és még élő ellenfelek Teljes/Maradék HP-ját kiírja. Talán XVM-ben is van ilyen.

Ez mar jo regi XVM funkcio, kb. 8.9 kornyeken jott ki.

Amit viszont hianyolok, hogy a maradek/teljes HPt nem lehet a playersPanel-re iratni vele.
Jo lenne odavarazsolni az eletero csikot a jobb oldalra, mint ahogy egy masik modban lattam.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#45242) sith7 válasza Laci2277 (#45227) üzenetére

sith7
(nagyúr)

sorry, nem olvastam végig

(#45243) Angel1981 válasza DVlad (#45239) üzenetére

Angel1981
(veterán)

Nálam is ugyanez van. :)

(#45244) jano_77 válasza Angel1981 (#45243) üzenetére

jano_77
(veterán)

Szintén...azt hittem én is, hogy én tolok el vmit, de nem...ez a 8.11 future-e

gondom nekem sincs, mert nem tart semmiből legördíteni és kiválasztani amelyiken épp kevesebb a ping.

[ Szerkesztve ]

(#45245) Departed válasza jano_77 (#45244) üzenetére

Departed
(őstag)

Szintén Auto-ra áll be mindig, csak nekem NA szerveren.
De szerencsére mindig NA East-re tesz (amire eddig alapból állítva volt), szóval nincs vele gondom. :N

Xiaomi Redmi Note 5 4/64GB (Android 8.1 + MIUI 10)

(#45246) rolio1

rolio1
(tag)

(#45247) diegho válasza Bingisz (#45236) üzenetére

diegho
(nagyúr)

Túlbecsülöd. Bat-je van még 1226 átlagsebzéssel 254 csatával :Y hogyan csinálja?

(#45248) Simulacrum válasza Laci2277 (#45224) üzenetére

Simulacrum
(senior tag)

Mostanában gondolkoztam rajta, hogy ha csak öt tankot tarthatnék meg melyek lennének azok, illetve konkrétan azon, hogy melyik számomra a legélvezetesebb tank a játékban.
Hellcat, KV-1S opság ide vagy oda én a legélvezetesebb köröket T-54-el, T69-el és E-75-el megyek. De e három közül is szerintem legkiegyensúlyozottabban az E-75-el tudok játszani. Imádom ezt a tankot.

[ Szerkesztve ]

(#45249) sith7 válasza diegho (#45247) üzenetére

sith7
(nagyúr)

úgy, hogy ideje / pénz volt rá, hogy kihúzza azt az ágat, de nem elég ügyes hozzá

egyik nap 0k csatával, 91 wn6 - tal volt egy srác a csapatban, Löwe - vel volt, a nyílt mezőn elindult előre ... sokáig nem ment ...

(#45250) Enzolord válasza sith7 (#45249) üzenetére

Enzolord
(őstag)

Azok a legjobbak, ha nem a csapatodban vannak, az apupénzeswarriorok..:)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.