Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#44651) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Ilyet se láttam még. Az utolsó tankunk meglőtte az IS-3-at, aki kigyulladt, de éppen még ki tudta a leégésig lőni a mi tankunkat. Hihetetlen poén. :)

(#44652) DVlad


DVlad
őstag

Azt vettem észre, hogy feltūnōen sokszor kapok az update óta hármas plecsnit. Mi lehet az oka? Jgpze100-on változtattak valamilyen ponthatárokat?

(#44654) sith7 válasza Bingisz (#44650) üzenetére


sith7
nagyúr

:R
igazából a kredit mennyiség érdekelne

stork13
Ezek prémes körök ?

(#44655) Angel1981 válasza Patrick76496 (#44633) üzenetére


Angel1981
veterán

Én a Matilda BP-t vettem meg, mert szimpatikusabb volt az ágyúja.
11 csatám van vele - ebből 10 nyertes :) - plusz első osztály.
Szerintem jó vas, csak szokatlan dolog, hogy gyorsabban tölt mint céloz (mindezt célzásgyorsítóval), és hiába van már betöltve, kicsit várni kell, különben valszeg félremegy.
Szintjéhez képest a kreditet nagyon jól hozza, szerintem ezért drágább kicsivel a másik Matildánál.

(#44656) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Na, már csak egy jó menet kell és eléri a 100%-ot a legénység (Type 58) a lövészt kivéve. Mit érdemes nekik adni? A parancsnok hatodik érzéke szerintem felesleges lenne, mert én mindig közelharcolni szoktam a tankommal.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44657) Angel1981 válasza Mister_X (#44656) üzenetére


Angel1981
veterán

"én mindig közelharcolni szoktam a tankommal."

Akkor álca sem kell, marad a javítás! :)

(#44658) Mister_X válasza Angel1981 (#44657) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mindenkinek?

Érdemes lesz IS2-be átképezni a legénységem vagy annak legyen 75%-tól sajátja?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44659) mrszitya válasza DVlad (#44652) üzenetére


mrszitya
senior tag

@DVlad; @Zsolt_72

Ez egy hiba az új patchben. A hírek szerint javítják majd, és ahogy elvileg régebben is, csak a Tank Ász fog majd megjelenni, ha újból eléri az aktuális szintet az ember.

@HáGé #44637

Hang modokkal kapcsolatban én azt tapasztaltam, hogy ha csak (lightosabb fájlméretű) motor és ágyúhangcsomagot teszek fel, az nem befolyásolja érdemben az FPS-t. Pl. a találati hangok viszont annál inkább.

[ Szerkesztve ]

(#44660) atua


atua
aktív tag

Vannak Vitiris-féle modok összegyűjtve 8.11-hez a mediafire-ön, mint a két korábbi verzióhoz?
Ha igen, vki tudná linkelni?
Köszi!

(#44661) mefistofeles válasza atua (#44660) üzenetére

Itt (többek között) Vitiris mester 8.11-es cuccait is megtalálod egy helyen!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#44663) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Jól látom, hogy az XVM nem írja ki azokat a találatokat, amiket olyan tankokba sebeztem, ami nem volt felspotolva?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44664) joergie válasza Mister_X (#44663) üzenetére


joergie
őstag

Nyilván. A többiről csak a csata végén van adat, de logikus is. én ha vaktába lövök egy tankra, utána mindig nézem az adatott tankot amikor felspotolódik, hogy hiányzik e kb annyi hp belőle, amennyit sebeznem kéne...

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#44665) emre válasza Mister_X (#44663) üzenetére


emre
veterán

Ja, nem egészen erre gondoltam

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#44666) Lipton


Lipton
őstag

Sziasztok!

KV1S és T-34-85 tankokra milyen felszereléseket érdemes tenni és milyen sorrendben?

köszi

(#44667) Chris0321 válasza Mister_X (#44663) üzenetére


Chris0321
addikt

Igen, csak azt Írja ki amit látott.

(#44668) emre válasza Mister_X (#44663) üzenetére


emre
veterán

Egyszer csináltam erről egy gif-et.
Céloztam a T-54-re, de először úgy tűnt hogy ghost shell, majd pár másodperc múlva írja hogy az M48 kilőve, mert valszeg addig égett. De a hitlogban már nem szerepelt. (jobb kilkk a képre, megjelenítés = nagyobb méret)

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#44669) Chris0321 válasza Lipton (#44666) üzenetére


Chris0321
addikt

Töltésgyorsítót, a KV-1S-re célzásgyorsítót is. Plusz én mindkettőn használok periszkóp távcsövet.

(#44670) Zeratul


Zeratul
addikt

Csak nekem tűnik úgy hogy kevesebb a ghost shell, pontosabbak az ágyúk és oda lőnek ahova célzok??

(#44671) #43783936 válasza Mister_X (#44658) üzenetére


#43783936
törölt tag

Indítsd az is-2-őt új legényekkel.
Elég jó vas ahhoz hogy gyorsan fejlődjenek. :)

(#44672) mefistofeles

Bár az MM szokásához híven nem kegyes hozzám a most vásárolt kis hernyóval ezt hoztam össze.
Vesztettünk de nem tudom szereztem e már ennyi plecsnit egy csata alatt.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#44673) SchumiBácsi válasza emre (#44668) üzenetére

Nektek nem szokott játékban néha bekavarni hogy "nem megfelelő irányból süt a nap" ?
Van pár olyan map amikor teljesen északról süt... ha ismeretlen a map általában jól el is tévedek rajta :D
Nincs valami mod, ami forgatja a mapot, vagy a napsütés irányát megváltoztatná?

Itt van pölö ez a map:

A régin, délnyugat felől süt lapos szögben ami sztem normális.
Az új havason, meg északkelet felől. Amit nem értek, mert télen a nap délkeleten kel, és nyáron kel inkább északkelet felől... Azt csak merem feltételezni hogy az összes map legteteje egyben az északi rész is.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#44674) Angel1981 válasza Mister_X (#44658) üzenetére


Angel1981
veterán

Ha közelharcos vagy, akkor igen, mindenkinek.

A másikat meg ráérsz eldönteni akkor, ha ki lesz fejlesztve az IS-2.
Velem volt már olyan, hogy egy adott tank utódja sokkal jobban érdekelt, de mire eljutottam a kifejlesztéséig, annyira megszerettem azt amivel nyomtam, hogy megtartottam, és az új kapott új legénységet.

(#44675) emre válasza SchumiBácsi (#44673) üzenetére


emre
veterán

Nem zavar, igazából sem ezt sem a madarak röptét nem szoktam figyelni. :N

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#44676) eastsider


eastsider
nagyúr

Sziasztok!

Hellcatnél először rakjam fel a nagy tornyot, majd rá a nagy csúzlit(4.6k+14k), vagy először a nagy rádiót?(9k) (felfüggesztés, motor megvan

(#44677) Angel1981 válasza eastsider (#44676) üzenetére


Angel1981
veterán

A színtiszta scoutokat leszámítva minden tankon az első dolog a nagy ágyú!
(Illetve azok, amik ahhoz kellenek, ami általában ezt a sorrendet szokta eredményezni; felfüggesztés ---> fejlesztett torony ---> legjobb ágyú).

(#44678) Zolee_70 válasza SchumiBácsi (#44673) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Nekem minden délután a szemembe süt a nap, mert délnyugati fekvésű a szobám.....és ablak előtt ülök.....

(bocs, ezt nem tudtam kihagyni :) )

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#44679) Bozso68


Bozso68
senior tag

Szevasztok!

T29-essel megyek és úgy veszem észre, hogy a 8.11-ben mintha lassabb, nehézkesebb lenne a mozgása.
Túl régen játszottam vele utoljára, vagy tényleg így van?

Köszi:Zsolt

(#44680) fradi81 válasza Bozso68 (#44679) üzenetére


fradi81
veterán

hello

Minden tank mozgása lassabb lett valamit változtattak a patchben.

moto g72, Ninebot d28e

(#44681) bullseye válasza Bozso68 (#44679) üzenetére


bullseye
addikt

FOV-ot változtatták, itt lehet valami megoldás

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#44682) Bozso68 válasza fradi81 (#44680) üzenetére


Bozso68
senior tag

Köszi...
Mégvalami: két meccs alatt háromszor lőtték el a lövegemet, pedig ez nem volt jellemző :(.
Gyengítettek ezen is?

bullseye: köszi... viszont a sebmérő is lassabbat mutat.

[ Szerkesztve ]

(#44683) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Én meg azt vettem észre, hogy sokkal könnyebben kapok lángra mostanában :O

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#44684) ddt500hu válasza mcwolf79 (#44683) üzenetére


ddt500hu
veterán

Én alapvetően több tűzesetet látok. Tegnap volt egy csatám ahol az első két lövésem felgyújott két tankot, aztán láttam egy harmadikat is leégni. Persze lehet csak véletlen.

(#44685) DVlad válasza mrszitya (#44659) üzenetére


DVlad
őstag

Grazie mille!

(#44686) Scheff válasza SchumiBácsi (#44673) üzenetére


Scheff
tag

Neked komolyan feltűnik, hogy merről süt a nap? Nekem legkisebb gondom is nagyobb annál egy csatában, hogy azt vizsgálgassam, hogy megfelelő irányból süt-e a nap. :DD

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#44688) munnergep válasza DVlad (#44685) üzenetére


munnergep
senior tag

Prego! :)

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#44690) emre


emre
veterán

Az ellenfél utolsó spotolt helyét mutató minimap is illegális lett?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#44691) Bad Pritt válasza emre (#44690) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én sem találtam sehol olyat, pedig többet is leszedtem már... elég szégyen lenne, ha betiltották volna, hasznos volt. :U (mondjuk pont ezért tiltják be a modokat, túl hasznosak lesznek. ;] )

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#44692) Nuada herceg válasza emre (#44690) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Nem hiszem, miért?
Nekem megvan, működik..

Értem a csíziót.

(#44693) KaLeun


KaLeun
senior tag

Nekem még mindig játszhatatlan a ping miatt. Akik a WoT-os összeesküvés elméleteket támogatják a manipulált csatákról azok gondoljanak bele, hogy kb. 3-4 patch-el ezelőtt "módosítottak' valamit, hogy mindenkinek jobb legyen a pingje. Amikor spec nem is volt tömeges ping probléma, de a módosítást követően lett... Azóta sem sikerült megoldani rendesen, de most már legalább (majdnem) mindenki laggol.

[ Szerkesztve ]

Cila

(#44694) emre válasza Nuada herceg (#44692) üzenetére


emre
veterán

Mert nem találtam működőt, úgy hegesztettem össze egy régebbi verziójút.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#44695) Bad Pritt válasza KaLeun (#44693) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én nem akarok összeesküvéseket gyártani, de az tényleg kezd kicsit frusztráló lenni, hogy már idejét sem tudom, mióta olyan a lagjelző, hogy váltogat pirosról zöldre és vissza állandóan. Pedig még emlékszem rá, hogy talán tavaly nyáron még normális volt. A szerver oldali célkereszt is mókás feature lett az alapjátékban, mintha magukat akarnák égetni, hogy nézheted, ahogy szenved a szerver...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#44696) Nuada herceg válasza emre (#44694) üzenetére


Nuada herceg
őstag

nekem ez van fent

Lehet ezzel nem mondtam újat, de nálam működik...
De ott a kommentekben irkálnak valamit, hogy mit kell átírni, hogy működjön.

Értem a csíziót.

(#44697) belaazallat válasza emre (#44694) üzenetére


belaazallat
addikt

Én olyan xvm-et szedtem le, ami tudja.

Szerk:

Innen leszedett xwm tudja és nálam működik.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#44698) emre válasza Nuada herceg (#44696) üzenetére


emre
veterán

már próbáltam, ez nem jön be

(#44697) belaazallat
Köszi, de az meglévő xvm jó abba nem akarok belepiszkálni.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#44699) sebijani1982 válasza emre (#44694) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Locasthan
Wothungary-n lévőben a MMap.XML file-ban át kell írni a marklastpos sort False-ról TRUE-ra.
Elsőre én is pislogtam, hogy miért nem látom őket.

Ha a wothungary-s nem lesz jó akkor a "b" verzió wotinfo-n. Nekem ez van fent!

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#44700) emre válasza sebijani1982 (#44699) üzenetére


emre
veterán

Köszi, majd megnézem másiknál működik-e. :R

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.