Hirdetés

2019. december 8., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-13 02:08:09

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#44801) Bad Pritt válasza Scheff (#44789) üzenetére

Bad Pritt
(veterán)
LOGOUT blog

Ez mindent visz. Ilyet eskü nem hittem volna, hogy kitermel ez a játék...

- My name's Richard Grayson, but all the kids at the orphanage call me Dick. - Well, children can be cruel.

(#44802) joamilestoné válasza Bad Pritt (#44795) üzenetére

joamilestoné
(addikt)

Körbeautózni a heavy/medium/TD tankokat és popón lőni őket.

(#44803) Scheff válasza virkir (#44798) üzenetére

Scheff
(tag)

A tömeg meg akar lincselni, ha kilövöm az ellenfelet, de állva ünnepli a team killer játékost, ha "k*va WG" felkiáltással öli a sajátjait. Eltorzult kicsit az értékrend. :)

[ Szerkesztve ]

World of Tanks twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#44804) Bingisz válasza virkir (#44798) üzenetére

Bingisz
(addikt)

Ezaz. Amikor az Eff mellé behozták a WN6-ot és a WN7-et, megtudták úgy oldani, hogy a skálák ugyan azok maradjanak. Itt meg hirtelen ránézek valakire, látom a neve mellett 1500, akkor az valószínűleg fel tudja venni a tempót egy rushnál, erre még a tornyát se tudja a megfelelő irányba állítani. Értem én, hogy mindenáron növelni kell az E-fütyit, de lassan két éve használta mindenki a megszokott beosztást, erre ez a sz@r meg felborít mindent... :U

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#44805) Simulacrum válasza Scheff (#44789) üzenetére

Simulacrum
(senior tag)

Tuti ez volt a legemlékezetesebb csatájuk mióta játszanak. :) A nyertesnek hihetetlen extázisa lehetett a végén.

[ Szerkesztve ]

(#44806) eastsider válasza joamilestoné (#44802) üzenetére

eastsider
(nagyúr)

and let's bounce :D de leláncolhatod őket

ez a videó no komment. mondjuk ha nem ugyanolyanok lettek volna kb fél percig tartott volna :D

[ Szerkesztve ]

(#44807) jahrn

jahrn
(senior tag)

No hamar a masik topicban fikaztam az M103-mat, ezzel is meglett az Ace tanker: [link]

Oszinten szolva nem gondoltam volna h ebbol Ace lessz, dehat evvan...

(#44808) Bad Pritt válasza joamilestoné (#44802) üzenetére

Bad Pritt
(veterán)
LOGOUT blog

Szóval sebezni is akarsz. Cromwell. Ha még magasabb szintről akarsz, akkor T-54. Nem feltétlen a végsebesség számít, sokkal inkább az agilitás és hogy mennyire kezes bárány a tank.

- My name's Richard Grayson, but all the kids at the orphanage call me Dick. - Well, children can be cruel.

(#44809) DaveNo1

DaveNo1
(veterán)

Ezt a videót érdemes megnézni, végén sírtam a röhögéstől :DDD Matilda OP!

You are not prepared.

(#44810) Pete55555 válasza Bad Pritt (#44808) üzenetére

Pete55555
(addikt)

Akkor inkább WZ 131/132 ;]
Magasabb szinten meg a Batchat

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#44811) PR0JECTNR56 válasza Bad Pritt (#44808) üzenetére

PR0JECTNR56
(addikt)

+1

joamilestoné: Ezért is írtam a Pz. I C-nél a végsebességet, ugyanis gyorsulás terén nem valami fényes, kell neki egy kis "kifutópálya".

(#44812) kgergely23

kgergely23
(őstag)

Sziasztok, egy érdekes problémája van egy ismerősömnek, a következő géppel:

AMD Phenom II X4, radeon 5830

mióta kijött az új patch, 2-3 csata után szétfagy a játék és az egész rendszer. Frissítette a vga illesztőt de nem segített.
Esetleg nincs valakinek hasonló tapasztalata?

Köszi

ui., elvileg azt írja ki hogy a képernyőillesztő program összeomlott.

[ Szerkesztve ]

(#44813) Pete55555 válasza kgergely23 (#44812) üzenetére

Pete55555
(addikt)

Próbálja meg 1-2 régebbi driverrel.

(#44814) kgergely23 válasza Pete55555 (#44813) üzenetére

kgergely23
(őstag)

Azzal kezdte, ott kezdődtek a bajok. A legújabb patchig nem volt semmi baj, azóta a régi és az új illesztővel is szar

nem lehet, hogy olyan dolgokat használ a játék medium grafikán, amit az 5830 már nem tud?

mondjuk akkor nálam se menne mert 6650M van 2 és fél évvel ezelőtti gyári illesztővel és nálam semmi baj

[ Szerkesztve ]

(#44815) Djuree

Djuree
(félisten)

na meglett tegnap a proto, régebben azt írtam használhatatlan a t25/2. hát mit mondjak, a végére nagyon belejöttem vele, 55% WR lett vele. sztem megvolt a 2000-es átlagsebzés a t7 csatákban, t8-akban is megvolt simán az 1000, de volt hogy t8 csatában én sebeztem a legtöbbet, t9-ek ellen meg próbáltam vmit művelni.
Remélem a proto is legalább ilyen jó lesz, majd kihúzom vele a T28-at is.

I am Gabriel Angelos, Captain of the Blood Ravens. My chapter is in ruins, the sector is at war. Its worlds under siege. Chaos spreads, consumes us all. Here, we will make our final stand. Here, there will be... Retribution.

(#44816) krysztyan

krysztyan
(tag)

Sziasztok!

Feltettem a Jacktor Mod packot, de valami gond van vele, folyamatosan kilép a játékból. Amikor feltettem valamit file-t átírt, de szeretném visszatenni az eredetit, hogyan tudom ezt megtenni? Mentés nem csináltam az eredetiről. :R

Üdv

"Csak a puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot"

(#44817) Djuree válasza krysztyan (#44816) üzenetére

Djuree
(félisten)

hát sztem semmit nem ír át csak a res mods-ban. töröld ki a 8.11 mappát, ill. legyen meg a mappa csak üresen. ha vmit átírt és nincs mentés róla akkor azzal sokmindent nem tudsz csinálni. max vki elküldi neked.

I am Gabriel Angelos, Captain of the Blood Ravens. My chapter is in ruins, the sector is at war. Its worlds under siege. Chaos spreads, consumes us all. Here, we will make our final stand. Here, there will be... Retribution.

(#44818) krysztyan válasza Djuree (#44817) üzenetére

krysztyan
(tag)

Ok, köszi a választ, majd délután megnézem, hogy tényleg csak ennyi-e a probléma. Remélem jó lesz. Hali :R

"Csak a puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot"

(#44819) Djuree

Djuree
(félisten)

tegnap megszidtak hogy mi a büdös lószerszámot keresek a frontvonalban a hummellel? ja bakki, elfelejtettem hogy nem a t25/2-vel vagyok most. :DDD :C
az a szép, hogy ezt mégegyszer eljátszottam utána. :o
utána csak beírtam hogy arty rush ftw! :D

[ Szerkesztve ]

(#44820) jano_77 válasza PR0JECTNR56 (#44793) üzenetére

jano_77
(veterán)

Ezt sajna én is tapasztaltam tegnap....rohadt sokat kellett várni 8-as tankokkal.
Amit lehetett, azt eltolták SerB-ék ezzel a 8.11-es patch-el. Bravo :U

igazán megoldhatnák már ezt a borzalmas laggolást, mert élvezhetetlen a játék mióta kiadták a 8.11-et. :O :W

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#44821) Djuree válasza jano_77 (#44820) üzenetére

Djuree
(félisten)

nálam tegnap nem laggolt.

(#44822) [HUN]Dani válasza Djuree (#44821) üzenetére

[HUN]Dani
(őstag)

Akkor neked szerencséd volt vagy épp nem voltál fent akkor. Este 6 óra körül kezdődött, 2 meccs után le is léptem, de a 7 után kezdődő 7v7-re elmúlt szerencsére.

(#44823) mcwolf79

mcwolf79
(addikt)

Üdv uraim!
Szerintetek a brit TD-kre milyen felszerelést érdemes rakni?
Gondolom célzásgyorsítót mindenképp, álcahálót ajánlott.
Namármost a 3.-on agyalok. Töltésgyorsító nem biztos ,hogy kell szerintem. így is elég gyorsan lő. Valszeg nem hozna annyit a konyhára.
A repesz páncélon gondolkodok, már csak azért is ,mert lassúsága miatt az arty-k kedvelt célpontja. Ez pedig csökkenti az arty-k által okozott robbanás sebzését is.
Mit ajánlotok?
THX :R

Xbox One X ; GT: Mcwolf79xy

(#44824) dfsz34 válasza mcwolf79 (#44823) üzenetére

dfsz34
(őstag)

Látótáv növelés, lassú tankokon élet-halál kérdése gyakran.

(#44825) #43783936 válasza mcwolf79 (#44823) üzenetére

(törölt tag)

Én töltésgyorsító, csigaszem, álcaháló trióval nyomtam.
Repeszpáncélt csak a torira tettem, a többin nem éreztem hiányát, mert nagyon ritkán szedett ki arty..
Aíg nem szúrnak ki addig felesleges, utána pedig arrébb megyek, ha nem vagyok artybiztos helyen..
Ez eddig szinte mindíg bejött minden vasnál.

(#44826) mcwolf79 válasza mrszitya (#44788) üzenetére

mcwolf79
(addikt)

THX a választ mrszitya :R
Problem solved :R

Köszönöm a tanácsokat, meg fogom őket fogadni :R

[ Szerkesztve ]

Xbox One X ; GT: Mcwolf79xy

(#44827) ddt500hu válasza PR0JECTNR56 (#44793) üzenetére

ddt500hu
(addikt)

+1. :W

(#44828) Szepi1979 válasza Bad Pritt (#44639) üzenetére

Szepi1979
(aktív tag)

Sniper módban is működik a jobb egérgombot nyomva tartva a körbenézés. A torony nélküli td-knél használom.

Jön a TIGRIS, jön a TIGRIS, nála erősebb NINCS IS.....! " Bakker ha marad még hp-m akkor túlélem... "

(#44829) olcsii válasza jano_77 (#44820) üzenetére

olcsii
(aktív tag)

Szerintem csak annak laggol akinek ujj gépe van:D csak azért hogy nehogy jól érezze magát:D

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#44830) ddt500hu válasza olcsii (#44829) üzenetére

ddt500hu
(addikt)

ujj :C

(#44831) jano_77 válasza olcsii (#44829) üzenetére

jano_77
(veterán)

kapd be....és tanulj meg helyesen írni ;] :P
amúgy nagyon pöpec lenne, mert felment az FPS-em 30-40ről 70-80-ra. :))

[ Szerkesztve ]

(#44832) #43783936 válasza olcsii (#44829) üzenetére

(törölt tag)

Tegnap enyhe, de folyamatos laggom volt.

A legnagyobb laggom az volt, amikor T-43.al meg akartam kóstolni a tőlem kb. 400 méterre lévő T29 oldalát, és egy kb. 10 fokkal arrébb álló JP2-őt ammorackeltem.
Legalábbis a full HP-ját nekem számolta el a killel együtt

(#44833) Bad Pritt válasza Szepi1979 (#44828) üzenetére

Bad Pritt
(veterán)
LOGOUT blog

Nálam nem. Akkor is csak addig tud kinézni, ameddig a csík jelzi. :(

(#44834) mefistofeles

mefistofeles
(addikt)

Most akkor szerencsésnek érezhetem magam.... A 8.11 elindulásától kezdve abszolut elkerül a lag! :DD

krystyan: A legújabb (v3) Jacktor fent volt a gépemen és annál semmiféle összeomlási, kifagyási gond nem volt!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#44835) myckey

myckey
(addikt)

11 kill,sörmen

szerencsém volt :B

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#44836) scyllarus válasza mcwolf79 (#44823) üzenetére

scyllarus
(addikt)

Töltésgyorsítót mindenképp, célzásgyorsító minek? A T10-est leszámítva végig pont a leggyorsabb célzásidejű ágyúk vannak azon a vonalon (1,7-1,9s)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#44837) jano_77 válasza myckey (#44835) üzenetére

jano_77
(veterán)

Gratula...ez szép!

Ki kapta meg a 7végi akciós kiírásban szereplő +1 nap prémiumot? Én NEM! :o :(

(#44838) jozefgucci1 válasza Djuree (#44815) üzenetére

jozefgucci1
(őstag)

Hát én is így voltam ezzel , hogy a T25/2 az valami hatalmas fun tank nagyon élveztem vele a játékot kb mint az előddel viszont a T28 Proto az más világ. A másik ágon már megvolt minden így felpakoltam a nagyobb agyút rá egyből és motort . Valami iszonyat lassú a mozgás és a torony forgatása is .A Toronyról amúgy szépen pattognak az használható . Nem vagyok eddig ( 10csata fullosan ) elszállva tőle .

Akinek van attól kérdezném a WZ120 milyen ? Lassan meglesz a T34-2-töl de ahogyan látom nagyon sok xp-kell majd a Wz-be mire fullos lesz . Konkrétan több mint 250K xp kell , hogy fullos legyen és akkor még még 180K a T10-hez ez valami vicc amúgy ? Megéri de most komolyan .Mert Húzom az amerikai med vonalat is T69-be még 130K xp kell és megvan a T9-es míg a Tizes Pattonra csak pénz kellene ésa kistesót nagyon szeretem .

WOT Nick .: wlele , Origin :jozefgucci1980 , Süsü, hisz te seggrészeg vagy! Lehelj csak rám...

(#44839) Bingisz válasza mefistofeles (#44834) üzenetére

Bingisz
(addikt)

Üdv. a WG bérencek között! :DD

(#44840) Bingisz válasza jozefgucci1 (#44838) üzenetére

Bingisz
(addikt)

Én úgy csinálom, hogy kihúzom először a heavy ágat, ha az megvan, akkor nagyjából minden meglesz a WZ120-ra is.

(#44841) Angel1981 válasza #63761920 (#44779) üzenetére

Angel1981
(veterán)

T49 és ELC AMX, de nem tudom, milyen a stílusod.
Az utóbbinak még csak nem is forog a tornya, illetve csak 15-15 fokban.
De hogy megy és fordul mint állat, az biztos! ;)

[ Szerkesztve ]

(#44842) scyllarus válasza jano_77 (#44837) üzenetére

scyllarus
(addikt)

Én sem, de van rá magyarázat:
*Please be aware that this mission has been running since 12th February, so you should have already been sweetly gifted the day of Premium.

Magyarán, amikor a patch után kaptunk egy nap prémet, naivan azt hittük, hogy kárpótlás a lagfestért, de nem, az már a hétvégi akció volt.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#44843) Djuree válasza jozefgucci1 (#44838) üzenetére

Djuree
(félisten)

mint a konkeror, arra meg kell 273k xp mire fullos lesz, ja meg potom 210k xp a 10-es! :Y :W
szerinted? kb. jövő év ilyenkorra fullos is lesz. :o

[ Szerkesztve ]

(#44844) Bad Pritt válasza Djuree (#44843) üzenetére

Bad Pritt
(veterán)
LOGOUT blog

Mi az isten kell a Conqueroron neked, hogy ennyibe fáj? :Y
Van egy ágyú, egy torony, egy motor és egy lánctalp. Minden más megvan a korábbi nehezekről, nem?

(#44845) Angel1981 válasza Scheff (#44789) üzenetére

Angel1981
(veterán)

Még nem, köszi jó volt - illetve tragikomikus! :))

BTW.
A pénteki streamen tényleg "jópofa" volt, hogy (kivételesen) kihoztak a sodrodból, kicsit dühöngtél, és 5-10 percre rá felugrott a nézettség! :D
Egyébként meg gáz, mert tényleg olyan érzete támad az embernek, hogy "ez kell a népnek".... :(((

(#44846) emre válasza Angel1981 (#44845) üzenetére

emre
(veterán)

Hát nem tudom hogy mi kell a népnek, de számomra elég unalmas folyamatos kommentálás nélkül úgy hogy se hitlog se damage panel nincs fenn, de még a csata összesítő is csak reakció időn belül van felvillantva.
Ha nem tudok inkább játszani akkor továbbra is QB vagy Ritagamer, mostanában inkább az utóbbi. :K Birom a kiscsajt, nem tökéletes de nagyon élvezetesen tolja. :)

Dolgoznak a verőfényben a verőemberek A szivárvány minden színében játszik a testünk Mi gyönyörűek is lehettünk volna drágám De így is szép hogy áldozatul estünk

(#44847) Forgi11

Forgi11
(csendes tag)

Sràcok valaki észrevette a t34-3 rejtett buff-jàt?
8.11 óta mintha egy màsik tankal jâtszanék (és itt nem a kredit hozam növekedésére gondolok)
Amikor megvettem (annyiba került mint egy IS6)
Olyan volt a tank mint egy mozgó tűzhely egy elcseszett pntatlan àgyúval
Most pedog kifejezetten hasznàlható kiscsendes gyilkos
Régen ha nem vàrtam a szükülést végig akkor képes volt 2 méterről mellé durrantani
Folyamatosan kigyújtottàk minden 2. lövésnél és majdnem az összes kilőtt lövedék lepattant még a kissebb ellenfelekről is.( most is és előtte is egy 3 skill-es legénység ült benne a 121- ből BIA,Megelőző karbantartàs,biztonsàgos elhelyezés stb...)
Most meg egy lövés 400 dmg szinte alig van lepattanóm talàn 20 mecs alatt egyszer gyulladtam és sok lőszer le is pattan rólam
Szóval valaki hallott swarci buffról esetleg tapsztalt hasonlót?
(Vagy csak maeha mâzliaim voltak az előző 30 csata alatt...)

(#44848) Scheff válasza Angel1981 (#44845) üzenetére

Scheff
(tag)

Én is remélem, hogy csak véletlen volt az a hirtelen ugrás a nézők számában. Lehetett volna funabb is, ha lett volna sok Hellcat vagy KV-2 stb. a csapatban, de ennek hiányában maradtunk az alapfelállásnál. Ha nem is ezen a héten, de a következőn valószínűleg megint nyomatunk majd egy ilyet, és addigra talán össze tudunk dobni viccesebb felállásokat is. :)

World of Tanks twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#44849) Pete55555 válasza Djuree (#44819) üzenetére

Pete55555
(addikt)

Volt már, hogy én is előrementem kínomban. Artyval ha belépek sorozatosan himmelsdorfra tesz be.... Ez már tényleg direkt szopat, komolyan mondom...

(#44850) Djuree válasza Bad Pritt (#44844) üzenetére

Djuree
(félisten)

hát alig van meg valami, a caernervonon nem igen lehetett kifejleszteni a konkeror moduljait. vagy nem néztem és vmit nem fejlesztettem ki rajta. :F

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.