Hirdetés

2019. december 8., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-13 02:08:09

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#44301) Gyuri27 válasza ddt500hu (#44292) üzenetére

Gyuri27
(félisten)

Is3-ra az volt az első skill. Biztonságos elhelyezés. Sokat segít.
Nekem legalábbis.

Amd: Radeon-Ryzen

(#44302) Decepticon

Decepticon
(őstag)

Mi a fene hiányzik a Tank Ászhoz? [link] Nem használtam goldot, talán kellett volna...

[ Szerkesztve ]

Manjaro Linux GNOME Community Edition

(#44303) Bingisz válasza szallasi007 (#44293) üzenetére

Bingisz
(addikt)

A sima Windows feladatkezelő is mutatja, hogy az egyik mag teker ezerrel a többi meg unatkozik. Év végére ez máshogy fog már kinézni ;)

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#44304) Zsolt_72 válasza Gyuri27 (#44301) üzenetére

Zsolt_72
(MODERÁTOR)

Biztonságos elhelyezés. Sokat segít.

Nekem is, tehát akartam is mondani a fórumtársnak, hogy ez kellhet hozzá. Sok más ismeret mellett - viszont az is tény: ő érzi a legjobban, hogy neki való-e az adott tank (ezek szerint nem). Pont ezért mondtam, hogy érthető, ha ő éppen utálja, más meg nem.

(#44305) Rathrol válasza Remusz911 (#44296) üzenetére

Rathrol
(aktív tag)

War Thunder kempelés és egylövés halál lesz ott az uralom! A valósághűség nem egyenlő a jó szórakozással... 1 lövésből megsemmisülés nagyon lecsökkenti a harccal töltött időt, és megnöveli a csatába való vezetését, a töltést, stb. (üresjárati időt).

(#44306) Remusz911 válasza szallasi007 (#44293) üzenetére

Remusz911
(veterán)

az árnyékokat érdemes lejjebb venni, FPS-ből több lesz, látványból alig

https://hardverapro.hu/apro/keresek_msi_gx_740-hez_valo_lehetoleg_gyari_toltot/friss.html

(#44307) PAtr0n válasza Rathrol (#44305) üzenetére

PAtr0n
(addikt)

Honnét veszed, hogy ott "egylövés halál lesz"? Fejtsd ki bővebben. Nem hinném, hogy tudod miről beszélsz, nem lesz ott több "one shot one kill" mint a WOT-ban, ahhoz, durva crit-et kell hogy lőjj, ugyanúgy ismerned kell a különböző tankok hitbox-ait, mint a WoT-ban. A játékmechanika persze más, de attól még nem a kempereknek kedvez, mint ahogy te beállítod.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#44308) Remusz911 válasza Remusz911 (#44306) üzenetére

Remusz911
(veterán)

sőt valósághűbb ha nincsenek tűéles árnyékok

de ez minden játékra igaz, mondjuk közepesre levenni

https://hardverapro.hu/apro/keresek_msi_gx_740-hez_valo_lehetoleg_gyari_toltot/friss.html

(#44309) Rathrol válasza PAtr0n (#44307) üzenetére

Rathrol
(aktív tag)

Voltál már egyáltalán teszt szerveren?

(#44310) PAtr0n válasza Rathrol (#44309) üzenetére

PAtr0n
(addikt)

Nem nem voltam. Kérlek mesélj.

[ Szerkesztve ]

(#44311) Zsolt_72 válasza PAtr0n (#44310) üzenetére

Zsolt_72
(MODERÁTOR)

Kérlek mesélj.

Bizonyára széles közönsége van/lesz a másik játéknak is - ők viszont a témáról nem a PH! WoT-topikjában fognak érdeklődni. :)

E topik továbbra is a World of Tanks játékról szól. Ennyi még belefért, amit eddig beszélgettetek róla, ám "mesélés" inkább ne itt legyen.

(#44312) Gyuri27 válasza Zsolt_72 (#44304) üzenetére

Gyuri27
(félisten)

Persze, hogy utálod, ha minden körben ammó a vége.
Amúgy meg ezekkel a skillekkel teljesen másként müködnek a tankok.
Sok tankon pl a bia segit.

Amd: Radeon-Ryzen

(#44313) Bingisz válasza PAtr0n (#44307) üzenetére

Bingisz
(addikt)

Ezt nem ő mondta, hanem Jingles, aki elég nagy streamer név WoT és WT-ben is. Benne van a WT gf tesztben is, de biztosan láttad már te is valamelyik videóját.

Pont ma lett lefordítva az FTR-en megjelent cikkje, ami szvsz. nagyon tanulságos.

Itt a fordítás: [link]

Lehet, hogy nektek a mobil verziót fogja megnyitni mert telórol linkelek. :B

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#44314) Zsolt_72 válasza Gyuri27 (#44312) üzenetére

Zsolt_72
(MODERÁTOR)

....és ehhez az infóhoz is itt jutottam hozzá, tőletek. Az első pár tucat köröm óta nem volt kigyújtva az IS-3... és ez csak egy apróság, ami életmentő, de elsajátítható tudás eredménye. :) Azóta skill-lel még magabiztosabb lett a legénység. (Meg én is.)

(#44315) munnergep

munnergep
(senior tag)

Az Eu2-n végre tudtam menni egy kört. Noob menet, mert lagzok nagyon, de az utolsó lövés az jó volt :)

replay

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up." / "Dr.Schultz, five thousand dollar ni##er, is practically my middle name."

(#44316) PAtr0n válasza Bingisz (#44313) üzenetére

PAtr0n
(addikt)

Köszi a linket Bingisz, így már értem a dolgot!
Igen elég flusztráló lehet a dolog, kíváncsian várom mi lesz a végleges verzióban, vagy akár az open bétában!

Zsolt_72:
Szinte törvényszerű, hogy feljön a téma itt, hisz közeleg a konkurencia "megoldása" is a tankos témára, de természetesen igazad van, nem itt kell megvitatni, az azzal kapcsolatos kérdéseket. Részemről befejeztem ;)

(#44317) Angel1981 válasza joergie (#44283) üzenetére

Angel1981
(veterán)

De jó, hogy tegnap este olyan későn értem haza, hogy még csak fel se kukkantottam a garázsba, most meg előbb megnéztem a fórumot! :D
Játék hanyagolva szombat délelőttig! ;)

(#44318) xenom0rph

xenom0rph
(őstag)

Hali!
Mi annak az androidos alkalmazásnak a neve amiben wot statokat lehet nézni (akár napit is)?

halahala

(#44319) Zsolt_72 válasza PAtr0n (#44316) üzenetére

Zsolt_72
(MODERÁTOR)

Persze, hogy szóba jön, ezért is néztem csak és nem szóltam - hiszen egy határon belül normális a dolog. A téma túlzott kitárgyalását szeretném elkerülni (nem zavar a másik játék, csak nem ide való), ami az előbb volt, még simán belefért.

Köszönöm a megértést. :)

(#44320) Bad Pritt válasza munnergep (#44315) üzenetére

Bad Pritt
(veterán)
LOGOUT blog

Szép kör, mondjuk érdekes, hogy elég alacsonyan van most az ász mérce Cromwellel.
Persze ez az érdemeidből mit sem von le, csak megjegyeztem. :)

- My name's Richard Grayson, but all the kids at the orphanage call me Dick. - Well, children can be cruel.

(#44321) Zsolt_72 válasza xenom0rph (#44318) üzenetére

Zsolt_72
(MODERÁTOR)

Szia!

Én Windows Phone 8-on az Assistant nevűt alkalmazom - ahogy látom, ugyanez elérhető a Play Áruházban is: [link]

(#44322) munnergep válasza Bad Pritt (#44320) üzenetére

munnergep
(senior tag)

Szerintem mindennel könnyebb most ászt csinálni, tanktól függően kb. 200-400 xp-vel lejjebb vannak a "ponthatárok". Legalábbis úgy tűnik. Cromwellel az "igazi" ászt, tier8-ban tudtam csak megcsinálni.

szerk: most néztem vissza az ismétlést, így nem tűnik olyan nagy számnak az utolsó lövés. Élőben a lag miatt csak rányomtam "RNG szenteltessék meg a Te neved" alapon az egérre és lőn lett egy halott T-49 :)

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up." / "Dr.Schultz, five thousand dollar ni##er, is practically my middle name."

(#44323) mr.saint válasza xenom0rph (#44318) üzenetére

mr.saint
(tag)

Szia! Nekem ez van fent szerintem erre gondoltál.
Word of tanks Assistant

"Qei me amat, amat et canem meum."

(#44324) Švejk

Švejk
(őstag)

Sziasztok,
Villámkérdés következik. Melyik ágat kezdjem húzni?
-M4 Sherman (az M3 Lee már ki van fejlesztve)
-Cromwell/Crusader (még nincs megkezdve)
-Pz IV (Pz. 38 (t)-ig megvan)
Gyakorlatilag mindegy hogy honnan kezdem, a lényeg hogy 5+ tierben jók legyenek, legyen velük legalább olyan élvezet játszani mint a T34-85-el.
Tehát, ezek közül melyik ajánlott?

(#44325) nyunyu

nyunyu
(nagyúr)

Lustaknak Nyunyu pakk

- tobbsoros garazs
- Deegie's Sight+MeltyMap's hybrid by Vitiris
- Damage Panel GambitER 8.11v1
- Gold Detector pack by Vitiris
- Max Zoom Out
- ZoomX
- Max FarPlane
- Romkyns Black Spy tank ikonok
- custom icons
- XVM nightly 3217 (5.1.0?)
- XVM tank view range 1.8
- Ingame Clock 8.11
- Colored Service Channel Messages 8.11
- Improved Session Statistics 8.11
- "PH klan" ikonok

Magyaritasok hozza a magyar konyvtarban, kek szinsema meg a colorblind-ban. (ha mar multkor lustak voltatok elolvasni a readme-t :DDD)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#44326) Bad Pritt válasza Švejk (#44324) üzenetére

Bad Pritt
(veterán)
LOGOUT blog

Cromwell.

- My name's Richard Grayson, but all the kids at the orphanage call me Dick. - Well, children can be cruel.

(#44327) Švejk válasza Bad Pritt (#44326) üzenetére

Švejk
(őstag)

Annyira trollolo tank? :D
A Crusader előtte milyen, mennyire szenvedés? :)

(#44328) #43783936 válasza Švejk (#44324) üzenetére

(törölt tag)

Ha med kell, akkor Cromwell és a Panther szerintem kötelező darab. :)

A Cromwel nagyon fürge és jól használható ágyúja van.
A Panthernek van egy mindent lebontó cerkaágyúja ami elég sűrűn köpi a skúlót.

[ Szerkesztve ]

(#44329) Bad Pritt válasza Švejk (#44327) üzenetére

Bad Pritt
(veterán)
LOGOUT blog

Crusader is csecse, eléggé hasonló a T-34-hez.
A Cromwell meg egy all-arounder, kicsit lassan céloz, de ettől eltekintve fantasztikus élmény vele minden meccs (még tier 8-ban is).

(#44330) Tbor válasza nyunyu (#44325) üzenetére

Tbor
(tag)

Köszönöm, én lusta vagyok :)
Tőled is kérdezném, hogy nem tudod, hogy lehetne működésre bírni Vitiris autotelescope mod-ját ? Ez üres felszerelés helyekre automatikusan berakott távcsövet, álcát és szerszámosládát, majd a csata végén visszatette a depoba.

(#44331) Švejk válasza Bad Pritt (#44329) üzenetére

Švejk
(őstag)

Akkor a Cromwell hasonló mint a T34-85. Konkrétan azzal a Tier VII-VIII meccseket imádom igazán, amikor nem kezelnek szereplőként, és lehet oldalba támadgatni a tigriseket.
Köszönöm, meg vagyok győzve, holnap elkezdem húzni az angol ágat :R

Mogyesz75 :R A Panther is tetszene. Ha. Ha nem lenne ott a DW2. És az utánajövő 30.01 H se egy leányálom ha jól tudom. És ez erős érv. :)

[ Szerkesztve ]

(#44332) nyunyu válasza Tbor (#44330) üzenetére

nyunyu
(nagyúr)

Sosem hasznaltam az autotelescope modot, mivel tobb periszkopom van, mint tankom :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#44333) Tbor válasza nyunyu (#44332) üzenetére

Tbor
(tag)

Az igen :DDD

(#44334) Doom83

Doom83
(tag)

Super pershing-öl irnatok velemenyt?
Mar itam korabban de eddig 1 embertol hallottam valaszt. Ennyire nem jo tank, nem jatszik vele senki? Mar megvettem mert legolcsobb T8-as, es egesz jo adatai vannak papiron. Bar a talajellenallasa az valami hiehtetlen rossz....
Egy IS-6-al jobban jarnek? Itt nem csak a penz gyujtes lenne az erdek hanem elvezetes csatakat menni.

(#44335) mcwolf79 válasza Švejk (#44331) üzenetére

mcwolf79
(addikt)

Én most tolom a 30.01 H-t,és sztem nagyon jó tank, ha már van hozzá valami jobb ágyú. (bár ez sok tankra igaz)
A DW2 így is,úgy is xar,azt én is free XP-ből toltam ki.

Xbox One X ; GT: Mcwolf79xy

(#44336) Bad Pritt válasza Doom83 (#44334) üzenetére

Bad Pritt
(veterán)
LOGOUT blog

Ember... Már megvetted és aztán megkérded, hogy egy IS-6 jobb-e? :U

(#44337) joamilestoné válasza Doom83 (#44334) üzenetére

joamilestoné
(addikt)

A Tigris tank a legjobb.

(#44338) CHaooSS

CHaooSS
(őstag)

Mi ez a csicskaság.. felraktam frissítést erre most már a 2. lövedékem tűnt el a semmibe...
full rá voltam szűkülve majd lövök és mikor odaér semmi... :W

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#44339) TESCO-Zsömle válasza CHaooSS (#44338) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

LAG-nak hívják és kb félóránként vág hozzád a WG egy üzenetet, amiben elnézésedet kéri és tájékoztat, hogy dolgoznak a problémán...

(#44340) Pete55555 válasza ddt500hu (#44284) üzenetére

Pete55555
(addikt)

Csak egyetérteni tudok diegho-val...

Egyébként: "Hevyel megyek előre. Kicsit beforgatom oszt jó van."
Ugye nem forgatod be az IS-3-at ? :U
Én meg sem tudom mondani egyébként mikor kaptam vele utoljára ammoracket - persze biztonságos elhelyezés skill van a lövésznek, de vizes lőszerrekesz nincs (szvsz felesleges)

Más: Egy Valentine II-re lehet beruházok, 250 arany nem pénz érte. A matildák nem jönnek be. A sima Matildát szeretem T4-be, de a prémiumok szerintem nem nagy eresztések.

...Szeretem leracsniztatni...

(#44341) Pete55555 válasza Pete55555 (#44340) üzenetére

Pete55555
(addikt)

Összedobtam én is egy MOD PACK-ot.

Amit tartalmaz:
Tisback motor, és ágyúhangok
Aslain XVM mod
Vitris golddetector dmg panel
Vitris bluedream crosshair
Fehér kilőtt tankok
2 (vagy több) soros garázs
Locastan színes csata eredmény

Telepítés: res mappából audió mappát másold a res_mods/0.8.11 mappába
Letöltött res_mods mappát másold a játék főkönyvtárába, mindent írj felül.
Kilépésnél hibaüzenet van "world of tanks leállt" ezzel nem tudok mit kezdeni, engem nem zavar.

Dropbox mappában van kép a kinézetről.

...Szeretem leracsniztatni...

(#44342) ddt500hu

ddt500hu
(addikt)

31gy, 16 v. Mára ennyi. Holnap úgy adom el a JPII, hogy csak úgy süvít és 1 csata kell a 7 napos prémhez. :)

[ Szerkesztve ]

(#44343) CHaooSS válasza TESCO-Zsömle (#44339) üzenetére

CHaooSS
(őstag)

aha, hát én nem láttam üzit na m1.

de az a lényeg ez már előtte is volt szóval attól még bekaphatják..

szerencsére nem sokáig kell elviselnem ezt a hulladékot mert van már pár jelentkező a profilra
hozzám vágnak pár tízezret és az idegbetegség is elmúlik ami ez a fos okozott :D :))

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#44344) Jarod1

Jarod1
(addikt)

nekem az nem tetszik hogy nincs sehol senki aztán hirtelen a semmiből 4 méterre tőlem megjeleni a tank a semmiből és over.

Nem igérek semmit..... de azt betartom..

(#44345) diegho válasza Jarod1 (#44344) üzenetére

diegho
(nagyúr)

50m-en belül mindenkit látsz, teljesen mindegy hol van, szóval az nem 4 méter, de már annyiszor elmondtam, hogy az alapokat...

(#44346) csapee válasza Jarod1 (#44344) üzenetére

csapee
(senior tag)

Nézd közelebbről a monitort, mert 4 méterről én se látnám ;]

Csapee

(#44347) Brian_GT

Brian_GT
(őstag)

Sziasztok!

Tudnátok abban segíteni, hogy:

Olyan JImbo Crosshair-t használtam lassan 3 patch óta amiben benne van már a 30x zoom is + kb 3 patch verziós jimbokban már nincs egy adott kinézetű sniper nézet ami nekem anno nagyon megtetszett így mindig azt másoltam vissza. Azonban a 0.8.11-nél már nem működik, elindulna a game majd kidob, szóval rakhattam fel az új jimbot.
Ami sikerült is, sőt a régiből méga nézetet is elfogadta így mondom váá királyság minden, hoppá csak nincs zoom-om.
Azt is letöltöttem Vitrisnek hála a fórumon kaptam 1 linket... azonban ennél most:

nem látom kiiratva a zoom mértékét piros szöveggel mint korábban + a zoomom most gördítéssel végigsiklik árkád nézetben is...nem kell hozzá a sniper nézet. Tudom sokan játszák így de én megszoktam azt a megoldást, hogy árkádban tank nézetét emelem-süllyesztem és sniperben meg a célzót...ez így nekem nagyon rossz most.

Tudnátok ebben a 2ben segíteni?

Kaptam Vitristől wothungary fórumán segítséget, de nem működött... mondta írjam át a zoomindicator.xml-ben , hogy true legyen a vége szóval kb erről erre:

<enable>False</enable>
<enable>False</enable>True

+ azt nem tudom hol kell törölni vagy átírni, hogy ez a sniper nélküli zoom eltűnjön.

Előre is köszönöm aki segít!

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#44348) joergie válasza Brian_GT (#44347) üzenetére

joergie
(őstag)

Nekem is ez volt, de:
-nem zavar hogy nem írja hányszoros a zoom
-simán görgetek normálból sniper nézetbe

Kaptam Vitristől wothungary fórumán segítséget, de nem működött... mondta írjam át a zoomindicator.xml-ben , hogy true legyen a vége szóval kb erről erre:

<enable>False</enable>
<enable>False</enable>True

Én nem tudom mit írt Vitiris, megbántani se akarlak, szóval így próbáld meg:
<enable>False</enable>
Írd át erre:
<enable>True</enable>

"Olyan demokráciát csinálok amilyet én akarok!"

(#44349) Brian_GT válasza joergie (#44348) üzenetére

Brian_GT
(őstag)

lol látszik ma fáradt lehettem:

<enable>False</enable> True

így írta és gondolom úgy értette, hogy ezt így majd azért írta csak utána, hogy true-ra írjam át :)
csak kissé fáradt vagyok és fogtam és ctrl+c ctrl+v-tem :D

Meglesem, köszi!

(#44350) Brian_GT válasza joergie (#44348) üzenetére

Brian_GT
(őstag)

működik szuper...én voltam a hülye :)

sőt megtaláltam azt is, hogy mivel tiltom le az árkád zoomot...csak most meg vmiért nem jegyzi meg hányas zoomban hagytam a nézetet :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.