Hirdetés

2019. november 13., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-13 02:08:09

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#44351) Spenike

Spenike
(tag)

Hali

Most raktam fel a 8.11-et és már a teszten is észre vettem mintha lassabban futna a játék "nem " az fpsel van a gond megyek pl 1 tankkal 50-el és olyan mintha mennék vagy 20al ??
WTF?
Van rá valami megoldás ?

(#44352) #43783936 válasza Spenike (#44351) üzenetére

(törölt tag)

Úgy tűnik, valamit a játékban piszkáltak meg, mert én is észrevettem azt a lassulást.

(#44353) Zolee_70

Zolee_70
(senior tag)

Továbbra is lagzik. Most a ping olyan 70-90ms, de késik minden. Nyomom a gombot és késve mozdul a tank, gyors tankokat nagyon nehéz így irányítani. A célkereszt ugrál, késve lő. A találat is késve érkezik.

Valamit nagyon elqurtak ezzel a 0.8.11-el.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#44354) balintka válasza Zolee_70 (#44353) üzenetére

balintka
(őstag)

Én eleve nem értek egyet ezzel a szerintük "kötelező" havi-kéthavi frissítéssel. Főleg, h most sokkal rosszabb lett a játék, mint volt.

(#44355) sebijani1982 válasza Brian_GT (#44350) üzenetére

sebijani1982
(aktív tag)

Üdv!

Ha arra van szükséged, hogy mikor beváltasz árkád nézetből sniperbe és ott mondjuk a sima 2-szeres zoom helyett 6-szoros legyen az alap akkor a

NoScroll.xml file-ban a

<defZoom>False</defZoom>

<defZoomVal>2.0</defZoomVal>

sorokat írd át erre:

<defZoom>True</defZoom>

<defZoomVal>6.0</defZoomVal>

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#44356) Nuada herceg válasza Spenike (#44351) üzenetére

Nuada herceg
(őstag)

Valaki belinkelte rá a magyarázatot.
Az új grafikai motor miatt van talán.
Nem tudom, hogy marad e így, vagy változtatnak rajta.

De nekem is egyből feltűnt.
T54-el "szaladok" és kérdeztem magamtól, hogy miért nem megy?
Nerfelték vagy mi? Aztán láttam, hogy gurul az 55-el, csak nem tűnik
annyinak. Meg lassabban reagál a dolgokra. Lassabban fordul és a többi.
Mondjuk az a lagg miatt lehet. Küldik is az üzenetet, hogy kaka van a rendszerben.
Csak azt felejtették el hozzáírni, hogy így is marad.. ;]

(#44357) Djuree válasza balintka (#44354) üzenetére

Djuree
(félisten)

egyenes faszság ez a sok frissítés. miért nem elég félévente egy nagyon pöcs, az rendesen le lenne tesztelve, tele lenne újdonsággal, mindenki várná mint a messiást. aztán max ha vmi nem jó még kisebb pöcsökkel optimalizálnák.
van egy olyan érzésem elég erősen a modok ellen vannak ezzel is...

I am Gabriel Angelos, Captain of the Blood Ravens. My chapter is in ruins, the sector is at war. Its worlds under siege. Chaos spreads, consumes us all. Here, we will make our final stand. Here, there will be... Retribution.

(#44358) sebijani1982 válasza Spenike (#44351) üzenetére

sebijani1982
(aktív tag)

Az úgynevezett FOV-t változtatták meg.

Itt egy mod amivel lehet változtatni.

A képen látszik is, hogy megnövelték a látható teret a tank mellett, ezért bukunk a sebesség érzetből.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#44359) Djuree válasza sebijani1982 (#44358) üzenetére

Djuree
(félisten)

ezt könnyen meg lehet oldani a max zoom moddal. egy kicsit bejjebb zoomolsz az alap nézetnél és meg van oldva.
az a baj ezzel a megoldással, hogy pont azt a fájlt basztatja amiben a max zoom mod is van, innentől kezdve a max zoom mod nem műxik, és az inkább lényeges.

I am Gabriel Angelos, Captain of the Blood Ravens. My chapter is in ruins, the sector is at war. Its worlds under siege. Chaos spreads, consumes us all. Here, we will make our final stand. Here, there will be... Retribution.

(#44360) Nuada herceg válasza Djuree (#44357) üzenetére

Nuada herceg
(őstag)

Nekem bejön ez a sok frissítés. Nem laposodik el a játék. :)

De azt nem értem én sem, hogy ha kijön 1 patch tele hibával,
akkor miért kell várni 1 hónapot azok ajvítására, ha javítják egyáltalán?

Ki lehetne dobni 1 hét múlva 10 megás vagy 60 megás javítást, és ennyi.
Mikor volt a cset hiba is, hogy mindig cenzúrázta amit írtak.
Minden belépésnél be és ki kellett kapcsolni újra, hogy működjön.

Meg mondjuk a havi nagy patchben sem kell mindig újdonságoknak lenniük,
hanem lehetne 1 javító patch is.
Pl.: a több magos támogatás, mert ez így elég gyenge. :)

(#44361) sebijani1982 válasza Djuree (#44357) üzenetére

sebijani1982
(aktív tag)

Ha azt nézed ez még nem a végleges program. Hol is jár a "számozás?

0.8.11 Tehát más programok esetében ez még bőven BÉTA állapotú szoftvert jelentene.
Majd, ha elérjük az 1.0.0-t akkor lehet számon kérni rajtuk. :DD
Abban teljesen egyetértek, hogy ritkábban és kiteszteltebben kellene a Patch-eket a játékosok arcába tolni.

Más:
Többen is úgy gondoljuk, hogy ki kellene használnia a játéknak a processzorok többi magját is. Ezzel kapcsolatban tartok attól, hogy olyan változtatások lesznek a grafikán illetve magán a játékon addigra, hogy semmilyen többletet nem fogunk tapasztalni, mert növekedni fog a gépigény. Pedig sok játékosnak "megváltás" lenne, ha a mostani feltételek mellett hirtelen a másik mag/magok is életre kelnének a játék alatt. A mostani minimum grafika, és egyéb Tweaker-es megoldások melletti 15-30 FPS talán növekedne és lenne stabil 25-40.
De a WG hozzáállását ismerve, 90%-os biztonsággal mondható, hogy nem lesz benne öröm, ha a több magot is kihasználja a játék.

Djuree: Értem, engem nem zavar a lassúság, csak mutatni akartam, hogy van rá megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#44363) Djuree

Djuree
(félisten)

most nézem ez az object 430 mikor került be. :F vagy csak én nem vettem észre?

(#44364) Atlantis válasza Djuree (#44363) üzenetére

Atlantis
(veterán)

Nem is az, hogy mikor, hanem hogy minek került be? Teljesen felesleges a másik 2 orosz med mellé.

Egyébként 1-2 patch óta van benne.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#44365) Djuree válasza Atlantis (#44364) üzenetére

Djuree
(félisten)

jah, főleg hogy az a 2 is tök ugyanaz lényegében...

(#44366) Kean_Sorbo válasza Angel1981 (#44219) üzenetére

Kean_Sorbo
(őstag)

No akkor betudjuk a random és lag párosnak. Örülök, mert ez a farmolós tankom

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#44367) Jolet

Jolet
(őstag)

a játék végi hibaüzenetre nyunyu megoldása tökéletes volt, pár napja írta le keressetek vissza
a FOV-os megoldás is jó tud lenni, ha használjátok a linkelt számolót és kísérleteztek, nekem bevált

köszönöm mindkét segítőkész embernek

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#44368) jano_77 válasza Djuree (#44207) üzenetére

jano_77
(veterán)

és (#44208) Zsolt_72: én is támogatom....akkor már hárman vagyunk! ;)

(#44228) emre: ilyen volt nekem is, de én újra tettem a játékot is, meg a modokat is, így sajna nem tudom melyik miatt jelentkezett. :U

(#44277) Cseri0058: hányszor fogod még elmondani, hogy abba hagyod vagy akarod!? ;]

(#44281) sith7: a Matilda Black Prince megéri, mennyire használható medium? Orosz med legénység húzásához kellene vmi tank.

(#44354) balintka: egyet értek Veled...nem értem miért erőltetik ezt a 2 havi update-t, amivel csak elcseszik, ami addig jó volt, meg betesznek 2 ugyan olyan pályát, csak épp most havas lett, meg tüzek vannak rajta....mi értelme ezeknek?!? :F Ehelyett mondjuk adnának ki fél évente egyet, amiben több minden lenne, de hasznos dolgok és letesztelve, hogy működjön is! Most láttam, hogy Djuree pont ezt írta le. :B

(#44358) sebijani1982: én ezt kipróbáltam, de nem éreztem változást, ugyan olyan lassú maradt...érzetre! :U

(#44367) Jolet: mit kell kísérletezni? Én annak a felbontásnak megfelelő számokat adtam be, amiket használok a játék beállításaiban és hiába írtam át a file-ban, amit dobott a gép, nem változott semmit a lassú érzet.

Tegnap végre ki lett cserélve a gépem MSI B85-G43 Gaming lap + Intel G3420 proc + 2x4GB Corsair Vengeance ramok, még nem tudtam kipróbálni, de nagyon várom. Még a windowst sem kell újra húznom, mert elindult. Még drivereket kell frissítenem, de ehhez kell vennem egy SATA-s DVD írót....sajna az IDE-st nem támogatja már ez a lap, és ezt nem tudtam. :U Viszont baromira tetszik már kinézetre is ez a lap és a hozzá illő fekete ramok...állat! Most komolyan elgondolkodtam azon, hogy nézek hozzá egy fekete/piros házat. :B
Este reményeim szerint már ki tudom próbálni a játékot is és ha sikerül, majd beszámolok, hogy mennyit változott az új konfignak köszönhetően.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#44369) Drenadar válasza jano_77 (#44368) üzenetére

Drenadar
(veterán)

a black prince matilda az angol, nehezen lehet vele orosz legénységet húzni :D
én az orosz matildát eladtam..

Alienware 13 R3 & :) Xiaomi Mix 2

(#44370) yerico válasza Doom83 (#44334) üzenetére

yerico
(senior tag)

Jó tank volt, nerfelték, szar tank lett.

Kívánságműsor a rádióban: -Kérnék egy számot a BKV-soknak. Rhiannától kérném a Shut up and drive-ot!

(#44371) sith7 válasza jano_77 (#44368) üzenetére

sith7
(nagyúr)

nem tudom, nekem egyik sincs, én csak linkeltem az akciót :R

(#44372) jano_77 válasza Drenadar (#44369) üzenetére

jano_77
(veterán)

basszus ezt nagyon elnéztem, igazad van.....ennyire szar az orosz változat!? :F

(#44373) jano_77 válasza jano_77 (#44368) üzenetére

jano_77
(veterán)

Ha esetleg vkit érdekel 27K-ba került az új félkonfig, mert a régit beszámolta az illető.....nagyon korrekt volt, még össze is rakta a gépet.

[ Szerkesztve ]

(#44374) rolio1 válasza jano_77 (#44373) üzenetére

rolio1
(tag)

Én is tőle vettem a konfigomat! Ugye milyen korrekt? Mindenkinek ajánlom, és ennyiért tényleg nagyon komoly upgrade-et jelentett nekem is.
Én is vettem egy olcsó kis házat, ezen felül vannak az USB-k és a fülest is előre tudom bedugni, sokkal jobb a szellőzése is, és így már tényleg egy teljesen új gép figyel otthon.
Raktam fel Win 8.1-et, nekem az is nagyon bejövős...és megint csak azt tudom mondani, hogy max beállításokon ez a game is gyönyörű...

[ Szerkesztve ]

(#44375) jano_77 válasza rolio1 (#44374) üzenetére

jano_77
(veterán)

8.1-en még én is erősen gondolkodom...ha már van otthon egy hivatalos, akkor miért ne...nem igaz!? :B

[ Szerkesztve ]

(#44376) Jolet válasza jano_77 (#44368) üzenetére

Jolet
(őstag)

egyrészt ilyen volumenü hardver csere esetén én tuti újra telepíteném a windowst

kisérletezni meg azzal lehet, hogy növeled az egyik számot, ami a látszólagos sebességet növeli és kiszámoltatod a hozzá való arányszámot, hogy ne legyen elcseszve a nézőpont
én legalábbis így csináltam, még kell majd finomítani csak kedvem nincs hozzá egyelőre

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#44377) rolio1 válasza jano_77 (#44375) üzenetére

rolio1
(tag)

khmm...iiiigen...hivatalos

(#44378) rolio1 válasza Jolet (#44376) üzenetére

rolio1
(tag)

Nekem pont emiatt ment fel a 8.1, mert elindult a win7, de az asztalig már nem jutott el, a javítást meg nem tudta megcsinálni...

Ezt a nézőpontot állítólag egy soron kívüli mini patchben vissza fogják állítani, mint nem rég a chat cenzúrát, ami szintén bugos volt.

(#44379) uniqm1 válasza jano_77 (#44368) üzenetére

uniqm1
(tag)

A Matilda IV. nem rossz, ha még tudsz barátkozni a lassúságával. Egy lomha dög ugyanis, sebessége alapján inkább heavynek illene. A páncélja közepesen erős, viszont rengeteg a lepattanó róla. A toronyforgatás elég gyors, és egész tűrhető az ágyúja is. Rég mentem vele, de emlékeim szerint kb. 3 mp-enként köpködi magából a skulót. Én is orosz med legénységet húztam vele. 1500 goldot nem adnék érte, de akciósan szerintem megéri megvenni.

(#44380) Djuree válasza jano_77 (#44368) üzenetére

Djuree
(félisten)

lapcserénél erősen javasolt a szűz win. teljesen más egy új lapon minden, driverek is, chipkészlet más stb., bekavarhat sokmindennek. inkább most húzd újra mint csak szopás legyen később belőle hogy a winyódon a régi lap driverei vannak. :K

[ Szerkesztve ]

(#44381) emre

emre
(veterán)

Hol tudnám beállítani hogy a minimap caps lock-ra nagyítható legyen?

mod

fuck...be van csak épp ctrl-re :DDD

[ Szerkesztve ]

Dolgoznak a verőfényben a verőemberek A szivárvány minden színében játszik a testünk Mi gyönyörűek is lehettünk volna drágám De így is szép hogy áldozatul estünk

(#44382) Angel1981 válasza mefistofeles (#44286) üzenetére

Angel1981
(veterán)

Azt ígérik, hogy a skálázhatóságra, és az optimalizációra legalább akkora figyelmet fordítanak, mint magára a grafikus fejlesztésre, mert a felméréseikből számukra az derült ki, hogy a játékosaik 40%-a olyan géppel rendelkezik, ami épphogy csak megüti a minimális szintet.

(#44383) Decepticon

Decepticon
(őstag)

Vitris auto telescope mod 8.11-re

---------------

Vitris nevét javítottam, mert az előző verzióra nem adta fel a kereső. - Zsolt

[ Módosította: Zsolt_72 ]

Manjaro Linux GNOME Community Edition

(#44384) stork13

stork13
(aktív tag)

A hétvégi olcsóbb premium tankok közül érdemes lenne valamelyiket megvenni (nem credit farmolásra hanem funból)?

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#44385) olcsii válasza jano_77 (#44373) üzenetére

olcsii
(aktív tag)

Tőle már én is vásároltam janó:) Nagyon korrekt srác:D meg mesélt ezt azt:P

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#44386) vv5204 válasza Mister_X (#44190) üzenetére

vv5204
(senior tag)

Nem értek egyet. A hasonlatot éppen azért mondtam, hogy aki szerint
ez gáz, az kegyetlen el van kényeztetve, igazából apró, ritkán történő
bolhából csinál elefántot. Tökéletes MMO nem létezik, akik ennyi
miatt sírnak menjenek inkább Máriózni, nem tudom őket sajnálni.

(#44387) Bad Pritt válasza olcsii (#44385) üzenetére

Bad Pritt
(veterán)
LOGOUT blog

Csak a neve kicsit...fura :DDD

- My name's Richard Grayson, but all the kids at the orphanage call me Dick. - Well, children can be cruel.

(#44388) diegho válasza olcsii (#44385) üzenetére

diegho
(nagyúr)

Wot-hoz jelenleg ez a tökéletes választás nála:
ASROCK H81M-DGS + Intel Pentium G3220 2x3GHz + 2x2GB 1600MHz OCZ 33.500Ft

(#44389) wigo70

wigo70
(tag)

elég jól használható [installer] hangokhoz,xvm-hez stb....ha valakit érdekel.

(#44390) rolio1 válasza diegho (#44388) üzenetére

rolio1
(tag)

:R :R :R :R :R :R

(#44391) Angel1981 válasza Bingisz (#44313) üzenetére

Angel1981
(veterán)

Ez jó link volt, köszi! :R

(#44392) vhw válasza diegho (#44388) üzenetére

vhw
(addikt)

Csak tegyen/tetessen (a leendő vevő) valami 1x4 GB-s modult a kettő helyére, aztán lehet később bővíteni.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#44393) olcsii válasza Bad Pritt (#44387) üzenetére

olcsii
(aktív tag)

ez sok mindenkiről elmondható:P

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#44394) Djuree válasza diegho (#44388) üzenetére

Djuree
(félisten)

sajnos a 3220 nem támogatja csak az 1333-as memókat, a 3420-as már támogatja az 1600-at is. én ezt nem tudtam mikor vettem, most már 3420-at vennék. bár sokat nem jelent.

[ Szerkesztve ]

(#44395) olcsii válasza Djuree (#44394) üzenetére

olcsii
(aktív tag)

nem is tudtam:D akkor az enyém is csak 1333 mehet?:O most ezért kifogom lőni janót:D

(#44396) jano_77 válasza rolio1 (#44377) üzenetére

jano_77
(veterán)

tényleg az...asszony pajti a Microsoftnál melózott :B
nekem eljutott az asztalig, sikeresen elvégezte a javításokat előtte.
ennek ellenére érdemes újra húzni akkor a win-t!? remélem a 8.1 gyorsan felmegy :F

(#44380) Djuree: rendben, azt fogom tenni...meló után ha haza érek, neki is állok...8.1 és új, friss driverek. Drivert honnan érdemes leszedni? A CD/DVD-n, amit a laphoz kaptam nem biztos, hogy a legfrissebbek vannak fent :F MSI oldalán keressem meg a lapomat és ott a drive támogatásnál megtalálom gondolom a frisseket!?

(#44395) olcsii: én tehetek róla, hogy nem nézel körbe, mielőtt vásárolsz!? ;] Amúgy én azért választottam a 3420-at, mert az alapból 3GHz.

(#44388) diegho: azért bízom benne, hogy az enyém nem lesz rosszabb, ugyanis elvileg az alaplap és a proci is jobb és a ram is több. :B

[ Szerkesztve ]

(#44397) rolio1

rolio1
(tag)

Nekem ez a 8.11 idáig elég érdekesen alakul...valami hihetetlen rosszul játszom, de a csapatok most már nem nálam pirosak, és megnyerik nélkülem is. Nem hiába, az 50-100-at húzom, és még nem éreztem rá sehogy sem.
A 100-as ágyúnál nem jobb lenne az erősebb 90-es? Az az 50 sec tárazás pont a határon túl van szerintem, és mintha pontatlanabb is lenne.
A másik észrevételem, hogy mintha az Rhm-en csavartak volna valamit...a 15-ös ágyú most már tényleg nem visz át semmit(igen, én azzal is használom-imádom a 800-as találatait), de a 128-assal is olyan melléket lövök, hogy csak nézek.
900 meccset toltam vele, de mintha kopna a fénye...vagy nincs titkos nerf?!?

(#44398) emre válasza Djuree (#44394) üzenetére

emre
(veterán)

Gyuri, nem neked ment, ma egész nap ilyen béna vagyok és még dél sincs.... :W

Vitiris féle zoom modban valakinek sikerült működésre bírni a szerver oldali célkeresztet?
Már a rég fajtát hogy a normállal együtt működjön?

Meg az xvm-ben mit kellene átírni hogy eff helyett mást mutasson? (WN8-at szeretnék helyette)
Gondolom erről a sorról van szó:
"nickFormatLeft": "<font face='$TextFont' size='12' color='{{c:eff}}'>{{nick}
"nickFormatRight": "<font face='Consolas' size='12'> </font><font face='$TextFont' size='12' color='{{c:eff}}...

[ Szerkesztve ]

Dolgoznak a verőfényben a verőemberek A szivárvány minden színében játszik a testünk Mi gyönyörűek is lehettünk volna drágám De így is szép hogy áldozatul estünk

(#44399) PR0JECTNR56 válasza jano_77 (#44396) üzenetére

PR0JECTNR56
(addikt)

Nálam gyorsan felment (Lenovo G510, i5-4200m, 6gb ram, Ati HD8750m) és a helyedben én biztosan újratelepíteném a rendszert.

(#44400) Djuree válasza jano_77 (#44396) üzenetére

Djuree
(félisten)

én se a lemezről szoktam, igen, MSI oldaláról. :K bár itt nem egy régi lapról van szó, sztem mehet akár a lemezről is. amit vettem asrockot most, a lemezről rakosgattam fel, nem volt újabb.

emre: előfordul. reggel a boltban a pénztáros nő amit vettem kiflit kettőnek számolta, pedig csak 1 volt, azt mondta a 2 végét nézte és azért. :DDD ez lehet egy ilyen nap...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.