Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#45051) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Miért nem kaptam Radley-Walter's medált? (van elképzelésem)

(#45052) Pete55555 válasza GaburroSan (#45051) üzenetére


Pete55555
addikt

T5-től jár :P vagy afelett már nem is tudom

...Szeretem leracsniztatni...

(#45053) GaburroSan válasza Pete55555 (#45052) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

Gondoltam!!! :(((

(#45054) joergie válasza diegho (#45050) üzenetére


joergie
őstag

De ez csak addig lesz így, amíg ki nem jön a könnyített T54 prémium.
Szerintem ma már nem érnek annyit. 500-550 max

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#45055) Angel1981 válasza diegho (#45050) üzenetére


Angel1981
veterán

Lehet, de ezen accocból enyhén szólva nem lehet sok. :)
A másik, hogyha egyszer eladja, onnantól már a Type 59 nem lehet meg neki újra, vagy csak nagyon nagyon kis eséllyel, event miatti jutalomként - az új tulaj meg jó eséllyel valami pénzes vérpisti, aki feléli, elrontja a fiókot! :D

"Csak egy szaros type kódot több száz euróért simán el lehet adni."

Na, ez is gáz! Hogy az a Type 59 mennyire egy túlértékelt egy vas!
Igen! A 2011-es évben lehet OP volt, mint kedvező MM-es prémium, de azóta eltelt több mint két év, olyan regular tankok jelentek meg, és vesznek részt tömegével a 8-as, 9-es csatákban (pl. Borsig), amik mellett a Type 59 már a legnagyobb jóindulattal sem OP!
Hogy prém tank is mellé? A most kapható prémtankokkal is lehet úgy farmolni, mint azzal (most 5-10%-on ne ütközzünk meg).

Egyébként nem értem, hogyha a Type 59-et egyszerűen kivették a storeból, mert OP, akkor az SP-vel miért nem tették ugyanezt, ahelyett, hogy nerfelik - ami ha minden igaz túl jól sikerült, és most már buffban gondolkodnak! :D :U

[ Szerkesztve ]

(#45056) Bingisz válasza Angel1981 (#45046) üzenetére


Bingisz
addikt

Simán elmegy ennyiért.
Nem hasraütésre mondtam az árat.

Csak a type kód 300 Euroért ment el az Ebayen.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#45057) Bingisz válasza joergie (#45054) üzenetére


Bingisz
addikt

Az nem lesz annyira jó. Inkább az NDK T-54 az ami esélyes a trónfosztásra. Csak hozzák be....

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#45058) Simulacrum válasza Geza26 (#45048) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Erre még válaszolok és befejeztem az arty témát.
Teljesen más a zenei ízlés, nem tudom ezt miért hoztad ide amúgy.
Ha szegényes vagyok akkor is fenntartom, hogy aki egy tankos játékban artyban hátul, egy kézzel néha odapöttyent egy éppen 1vs1-ben harcoló párosnak egy ajándékot az nem véletlenül nem más járművel játszik ebben a játékban.

[ Szerkesztve ]

(#45059) Enzolord válasza Angel1981 (#45055) üzenetére


Enzolord
addikt

Azért a Type-nak van egy olyan játékélménye, amelyik semelyik más prémnek nincs, szerintem...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#45060) unravel válasza diegho (#45050) üzenetére


unravel
őstag

igen

¯\_(ツ)_/¯

(#45061) Pete55555 válasza Simulacrum (#45058) üzenetére


Pete55555
addikt

Ha befejezed, ha nem...

"aki egy tankos játékban artyban hátul, egy kézzel néha odapöttyent egy éppen 1vs1-ben harcoló párosnak egy ajándékot az nem véletlenül nem más járművel játszik ebben a játékban."

Mert aki artyval játszik, az szerinted CSAK és kizárólag azzal játszik :F
Persze láttam már ilyet, fórumon linkelte valaki, nade az azért elég ritka...

(#45060) unravel LINK

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#45062) dfsz34 válasza Angel1981 (#45055) üzenetére


dfsz34
őstag

A WG is odavághatna a type fekete kereskedelemnek, ha kidobná a type59-et újra mondjuk a t34-3 árban, vagy afelett vinnék, mint a cukrot. Esetleg belerakná egy 100 EUR körüli csomagba több más dologgal együtt. Komoly egyszeri bevétele lenne belőle, aztán annyi, ugyanúgy elfogynának a játékban, mint most. Látni type-t, de egyáltalán nem gyakoribb, mint mondjuk a T34. Szerintem se OP már régóta. A tier 8-ban, de már 7-ben is nagyon erős normál tankok vannak.

(#45063) diegho válasza unravel (#45060) üzenetére


diegho
nagyúr

Szóval én a stat miatt csináltam új accot? Azért jó, hogy jobban tudod :) Azt elárulod, hogy mi értelme lett volna a stat miatt újrakezdenem. Az az acc 96. volt a hivatalos rating-en, ugyanúgy super unicum minden mércén, 14 tier10 tankkal 480 ezer free-vel, 2.6 millió váltható free-vel, 14k golddal, 180 nap prém accal, prém tankok is voltak rajta bőven. Ha statot akartam volna növelni nem lett volna egyszerűbb megvennem free-ből a f155-öt és aratni a birkákat? Hihetetlen milyen hülyeségeket tudtok kitalálni :)

[ Szerkesztve ]

(#45064) bigobert


bigobert
tag

A vdaddict.net-re regelt valaki? Átküldhetem oda a dossziém?

(#45065) unravel válasza diegho (#45063) üzenetére


unravel
őstag

Tartom a véleményem, mert senki nem írt rá épeszű magyarázatot, hogy mi szükség a második fiókra.

¯\_(ツ)_/¯

(#45066) diegho válasza unravel (#45065) üzenetére


diegho
nagyúr

Látod ez a probléma, hogy már erre sem találsz ésszerű magyarázatot, pedig már leírták.

(#45067) Angel1981 válasza Bingisz (#45056) üzenetére


Angel1981
veterán

Nem is kételkedtem benne, én is láttam már ilyen screenshotot ;)
Úgy értettem; ha van, aki képes ennyit kiadni érte az "meg is érdemli"!
(Mármint el lehet ennyi pénzt értelmesebben is költeni. :P).

diegho: én sosem mondtam / gondoltam, hogy a stat miatt csináltad, de ha ilyen a régi accod, akkor tényleg miért nem azzal tolod?
Azt már írtad korábban, hogy szereted a kihívásokat, ez az oka? :)

[ Szerkesztve ]

(#45068) GeneraL_XTX válasza diegho (#45063) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Mennyi időt toltál bele abba a profilba, ha nem titok? :B

Mert számomra elég elképesztőek ezek számok :DDD

(#45069) Angel1981 válasza dfsz34 (#45062) üzenetére


Angel1981
veterán

Bocs, lejárt a modidő!

Egyetértek a leírtakkal! :K

"Esetleg belerakná egy 100 EUR körüli csomagba több más dologgal együtt. Komoly egyszeri bevétele lenne belőle" - Erre én is gondoltam, és egyáltalán nem tartom kizártnak, hogy egyszer majd meglépik a jövőben!

(#45070) dfsz34 válasza Pete55555 (#45061) üzenetére


dfsz34
őstag

Én az Artykban mindig is azt utáltam, hogy a legritkább esetben lövik a passzív és a bokorban lapuló tankot, mert nem is látják, egyértelmű, hanem mindig az aktív, harcoló és ezért látható játékosokra szállnak rá. Régebben iszonyatos volt miattuk a magas tier és most is nagyon unalmasak és semmit érőek a 4-5 artys nagy tier csaták (a nerf ellenére ugyanúgy szétszedik az embert), de szerencsére jóval kevesebb ilyen van mint régen.

Kipróbáltam pár artyt, amit ki lehet fejleszteni más tankokból, de azt mondtam, hogy játszon velük az, aki nem normális. Egyszerűen a játékélmény egy nagy nulla. Mi az élmény? Hogyan tudok odab.szni valakinek, aki jó esetben számít rám, rosszabb esetben nincs hatodik érzéke vagy csak noob és de jó, mekkora királyság, hogy odavágtam. Az odáig rendben van, hogy arty játéknak is vannak fokozatai, de komolyan nem tudom elképzelni, hogy mit lehet ebben szeretni. Mi az élményfaktor? A tankokat ugye nem kell részleteznem, helyezkedés, taktikázás, ügyeskedés azaz csupa akció elem. Még egy utolsó kemper TD-nek is legalább messziről követnie kell a csatát. Ok, vannak alja kemperek (valószínüleg korábbi artysták),akik akár egy maus-al betolatnak egy nagy bokorba a bázisnál és ott vannak a csata végéig, várják az ellent, mert azoknak tényleg mindegy mivel mennek. Azok akár artyzhatnak is, még messzebb tudnak lőni.

Tehát a játék akciódús és ez adja az élményt. Artynál max annyi, hogy de jól odab.sztam az ellenfélnek egy alapjában passzív játék mellett. Akinek ez nagyon tetszik (én kb semmit sem csinálok, de másokkal jól kicseszek, ha tudok, mondjuk van elég sok ilyen ember, az is igaz), az kicsit elferdült értékrendszert is takar.

Mondjuk én már azon túl vagyok, hogy olyanon megsértődjek, ha egy kemper arty kiszed. Kiszedett, kiszedett, legyen boldog, de tényleg az van, hogy amikor kempelek a legritkább esetben szed ki arty, szinte soha. Arty akkor sanyargat a legjobban, amikor megyek előre és harcolok, de beszorulok valahova. Ilyenformán szerintem erősen célt tévesztettek az artykkal, mert sok értelmét nem látom.

Arany lőszer óta meg a T95 sem jelent leküzdhetetlen akadályt, vagy akár egy hull down JT. Igazából azt nézem, ha nyomul előre a csapat, a legritkább esetben, gyakorlatilag soha nem kell az arty. Ha nehéz a helyzet, jön az arany mindenkinél és megyünk tovább.

(#45071) csapee válasza unravel (#45065) üzenetére


csapee
senior tag

Szerintem azert csinalt masodik acc-ot mert sok volt a hulye kerdesek / invitalasok szakaszba igy besokalt es kezdte elolrol. Hogyha nem igy volt elnezest a feltetelezesert.

Arty elol nagy esellyel el lehet lavirozni de egy F155 vagy csillagharcos (Wtfe100 meg vicc) ellen mit csinalsz? Ha esze van golddal lerushol akar egy IS4-et vagy E100-at is.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#45072) L-e-f-i-e válasza csapee (#45071) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Kicsi rá az esély mivel azzal az accal is tolta ide az eredményeket, ha titokban akarna játszani meg sem említette volna hogy egyáltalán másik accot csinál...szóval ez nem valószínű :D

=^-^=

(#45073) diegho


diegho
nagyúr

Ezt most kaptam privátban valakitől:

minden hozzászólásodban csak az unikum faszságaidat irogatod, kurvára nem érdekel senkit, hogy a tizedik fiókra belilutál..

Vicces fiú ez nemde? 10.-re belilultam :DDD látszik fogalma sincs miről beszél, de majd felvilágosítjátok.

Mellesleg jó okom volt az újrakezdésre. Volt köze az 5 hónapig használhatatlan netemnek is hozzá, hiszen 5 hónapig nem játszottam. Volt köze hozzá a sok marhának, akik állandóan nyaggattak és volt köze hozzá a pénznek is.

(#45074) jano_77 válasza ddt500hu (#45011) üzenetére


jano_77
nagyúr

Bázis körön belül volt az eset?
Mert ha nem, akkor vhogy megoldották, hogy mérlegeli a ban rendszer a vétlen és szándékos team kill-t! Ugyanis tegnap Obj.704-el sikerült kilőnöm a saját T21, aki befutott a lövésembe, amit egy IS7-nek szántam...azon nyomban elhalálozott szegényke. Mondjuk megérdemelte, mert végig kempelt Mountain Passon a gleccseres oldalon fent a hegyen, hiába kértem, hogy menjen spottolni le.
Nem kaptam ban-t.

(#45070) dfsz34: nekem sajnos elég sokszor dobálja a 3-4-5 artys csatákat. :O

(#45073) diegho: előző accodat esetleg eladtad?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#45075) dfsz34 válasza unravel (#45065) üzenetére


dfsz34
őstag

"Tartom a véleményem, mert senki nem írt rá épeszű magyarázatot, hogy mi szükség a második fiókra."

Pár oka azért lehet, az első a stat. Nagy klánokba a belépés szigorúan stat alapján, szinte kizárt, hogy az első acc-on tudjál olyan statot csinálni, hiszen hozod magaddal a korai csatákat, akár több ezret, ahol örültél, ha löttél egy sebzőt. Ilyen esetben kell párhuzamosan az első fiók is, hiszen ki kell próbálj egy adott tankot, meg kell ismerd és nem akarod, hogy a másikat terhelje az ismerkedés szükségszerűen alacsonyabb statja. A második acc meg a kirakat, ahol már csak akkor mész a tankkal, ha kiismerted.

A második eset, ha unod már a prém tankjaidat és kipróbálnád a többit. Más megoldása nem nagyon van. Az első acc-ot el lehet adni és a befolyt pénzből a másodikon venni, amit akarsz.

A harmadik, ha lelassítod a játékot, akkor az elsőt eladod és nyitsz egy újat, ahol eljátszogatsz és a pénzedet is visszakaptad, legalábbis egy részét, amit a játékba fektettél.

(#45073) diegho Amíg nem a moderátor írja neked, ne foglalkozz vele :)

[ Szerkesztve ]

(#45076) unravel válasza diegho (#45073) üzenetére


unravel
őstag

12.„Privát üzenetek kiadása”: a Felhasználók közötti ún. privát üzeneteket a levéltitok védi, azok megosztása a másik fél hozzájárulása nélkül tilos!

Most magadat is jelentheted a Slash-nek :)

¯\_(ツ)_/¯

(#45077) diegho válasza unravel (#45076) üzenetére


diegho
nagyúr

Már megbocsáss, de sehol nem írtam, hogy a fórumon kaptam privátot, sőt azt sem írtam, hogy kitől kaptam. Jelentgetni pedig nem szoktam senkit.

(#45078) Angel1981 válasza csapee (#45071) üzenetére


Angel1981
veterán

Mert a nickváltás 2500 aranyért bonyolultabb és drágább lett volna, mi? :D

(#45079) Vikthor válasza diegho (#45073) üzenetére


Vikthor
nagyúr

"Ezt most kaptam privátban valakitől:"

ez eléggé arra utal, hogy a PH!-n kaptad privátban, szted mennyire fogod még álltatni magad? No offense, csak azért ne menekülj magad elől mert nem tudsz...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#45080) Diarmand válasza unravel (#45076) üzenetére


Diarmand
senior tag

Az egész a te hülyeségedből indult ki Csillagvirág, hiszen arról volt szó, hogy nem mennek át a playerek a WT-be, mert a nulláról kell újrakezdeni. Jöttél a példáddal, hogy és akinek több fiókja van? Világosan meg lett írva, hogy a második/többedik acc igen nagy százalékban a jobb stat miatt lesz. Egyébként hidd el, elenyésző (max 1%) a többfiókos játékosok száma, és a maradék 99% nagy része meg lusta újat kezdeni, ezt is írtuk fentebb miért (elkényelmesedés).
Jött diegho, hogy miért van több fiókja (félreértések elkerülése végett, mindegyik lila), ennyi. Aztán felbukkantál Te is, gondolom elfogytak a legutóbb összekapargatott fórum-morzsák a barlangban, és a troll éhes. A történet már rég véget ért, csak számodra nem.

Angel1981: ha fent vagy a barátlistámon és nevet váltasz, akkor tudtommal nem fogsz onnan eltűnni, tehát a szakaszba hívogatás ellen ez nem véd :)

[ Szerkesztve ]

(#45081) Zolee_70 válasza Angel1981 (#45078) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Van az a pénz, amiért akinek erre lehetősége van, az kezd egy új accot. Ennyi, nem kell ezt ragozni.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#45082) vhw válasza Angel1981 (#45078) üzenetére


vhw
addikt

Attól még ottmaradsz mások barátlistáján...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#45083) Iron Funeral válasza csapee (#45071) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Melyik az a csillagharcos tank/td? :DDD

(#45084) csapee: szóval az fv215b183, ez jó :C

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#45084) csapee válasza Iron Funeral (#45083) üzenetére


csapee
senior tag

Aki egylovesezik egy full hps Is8-at tornyon keresztul az...:DD

Csapee

(#45085) unravel válasza diegho (#45077) üzenetére


unravel
őstag

diégó: Lol. Ez kimagyarázhatatlan. Meg se próbáld. Hülye vagy és kész. Modik, jöhet a bünti!

Diarmand: "Világosan meg lett írva, hogy a második/többedik acc igen nagy százalékban a jobb stat miatt lesz" Én is tudom. Erre vártam hogy leírja valaki.

¯\_(ツ)_/¯

(#45086) kmarci25


kmarci25
veterán

Himmelsdorfi pályaudvar eredetije Berlinben:

Forrás

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#45087) jano_77 válasza unravel (#45085) üzenetére


jano_77
nagyúr

Te pedig nagyon bátor/vagány!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#45088) Diarmand válasza unravel (#45085) üzenetére


Diarmand
senior tag

És ez is megvolt?
Jött diegho, hogy miért van több fiókja (félreértések elkerülése végett, mindegyik lila) :U

Mellesleg miért vártad? Fentebb le van írva. Édes istenem....

[ Szerkesztve ]

(#45089) Djuree válasza jano_77 (#45074) üzenetére


Djuree
félisten

ha eladta jól csinálta. én is eladnám ha jó pénzt kapnék érte. :K kéne lakást venni. :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#45090) Angel1981 válasza vhw (#45082) üzenetére


Angel1981
veterán

és Diarmand:

És barátot törölni / letiltani ugyebár nem lehet? :))
Tényleg egyszerűbb újrakezdeni az alapoktól, ölni bele a sok időt / pénzt....

kmarci25: az encounter zászlója pont nincs benne a kép jobb alsó sarkában - kár! :D

diegho: hogy mit? Nem veszek tudomást a villogó panelekről a tálcán, ennyi!

Félreértés ne essék, most nem abba akarok belemenni, hogy Te miért kezdtél új accot, hogy igazat mondasz-e vagy sem, szó se róla, de én biztosan tudom magamról, hogyha esetleg valaha eljutnék arra a szinte, amire Te, hogy 2000+ WN7 lenne átlagban, ha beleöltem volna több ezer órát, és esetleg 6 számjegyű forintösszeget egy accba, akkor nincs az az Isten, hogy újrakezdjem a legelejéről csak azért, mert b*szogatnak!

Egyszerűen mennék azzal a 3-4-5 emberrel akivel jól esik, a többi meg nem érdekelne - már csak azért sem, mert ha újat kezdek, valszeg ott sem fogok rosszabbul szerepelni, ergo csak idő kérdése, hogy ott is ellepjenek a kérések, és akkor mehet megint minden elölről....

QB-nek is ott villódzik mindig vagy 6-8 téglácska az asztalon, még is kibírja, hogy ne kezdjen újat, sőt, ha jól láttam, kb. csak 15 ember van a barátlistáján, pedig őt aztán nem kevesebben hívnák szakaszba, mint Téged!

Száz szónak is egy a vége; nem a Te indokodat vonom kétségbe, csak annyi, hogy én emiatt biztos nem hagynám ott a régi accot.
(Egyébként engem is egyre gyakrabban hívnak idegenek szakaszba, lassan bekékülök, akkor meg lehet, még többen akarnak majd. :) ).

[ Szerkesztve ]

(#45091) diegho válasza Angel1981 (#45090) üzenetére


diegho
nagyúr

És, ha fent vagy 1000 bot barátlistáján, akkor mit csinálsz? Az enyémen egyik sem volt fent. 1000-et nem tudok tiltani, csak 200 körül, az meg már 2 hónap játék után betelt. Semmit nem tudsz tenni. Volt akit tiltottam, 2 hét múlva töröltem tiltásról, mert kellett a hely, 2 nap múlva már írt...

(#45092) psycroptic válasza unravel (#45076) üzenetére


psycroptic
őstag

Az nem gond, hogy csak idézett belőle? Ezzel nem sért semmilyen titkot. Nem jelölte meg sem a feladót sem az egész tartalmát a levélnek... :U

PSNID: Tomy83PS

(#45093) Djuree válasza kmarci25 (#45086) üzenetére


Djuree
félisten

hú ez zsír, nem is tudtam hogy ez létezett. :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#45094) Diarmand válasza Angel1981 (#45090) üzenetére


Diarmand
senior tag

Ha fent vagy neki, de ha nem és csak sunyin figyeled, akkor nem tu veled mit kezdeni :)

(#45095) kmarci25 válasza Djuree (#45093) üzenetére


kmarci25
veterán

Én is véletlenül leltem rá. Nem lehet a véletlen műve: a hármas árkád a vágányoknál, a kis tér a jobb oldalán egy az egyben megvan a játékban is. Érdekes lenne tudni/kideríteni, hogy a többi helyszínnek is van-e valami valóságos megfelelője. Nyilván ennek a városi pályáknál lenne értelme.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#45096) diegho válasza Angel1981 (#45090) üzenetére


diegho
nagyúr

Én nem öltem bele 25k-nál többet a játékba, nyertünk fejenként azt hiszem 35 eurót, tehát nagyjából 15k volt a ráköltött összeg, a sok gold, prém tank és prém acc mind esl-ből volt.

(#45097) vhw válasza Angel1981 (#45090) üzenetére


vhw
addikt

Annyi pénzért, amit QB ezen behúz nekem is nyugodtan villódzhatna a tálca... :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#45098) diegho válasza vhw (#45097) üzenetére


diegho
nagyúr

No igen. Azzal nem tudom mennyire vannak itt tisztában a többiek, hogy QB ezzel havonta többet keres, mint egy magyar ÉVES átlagkereset!

(#45099) Bad Pritt válasza vhw (#45097) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Amúgy ha már témánál vagyunk, nekem Jinglesnél tűnt fel az, hogy a csatornájára felrak minden kacat baromságot, maketteket, akcióbabákat, meg Star Citizenben is veszi a járgányokat sorra, plusz mindketten tele vannak arannyal állandóan, valahogy ez nekem olyan furcsa... :U

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#45100) diegho válasza Bad Pritt (#45099) üzenetére


diegho
nagyúr

Miért fura? Tudod mennyi pénz van ebben? Circonfexes streamjét szoktam néha nézni, ha este nincs semmi amit tudnék csinálni, nála szokott menni a kiírás, hogy mennyit adományoztak neki a héten, mármint pénzt, nem goldot. Volt olyan hét, ahol több 100 eurós adományozó is volt!!! Borzasztó mennyit lehet keresni ezen, milliókról beszélünk, akár hetente!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.