Hirdetés

2019. december 5., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-13 02:08:09

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#44251) Bingisz válasza Bad Pritt (#44250) üzenetére

Bingisz
(addikt)

:N

Egyenlőre. ;)

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#44252) Jolet válasza Bingisz (#44251) üzenetére

Jolet
(őstag)

egyelőre

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#44253) mefistofeles válasza devergo74 (#44239) üzenetére

mefistofeles
(addikt)

Szerintem nem a vga a gyenge láncszem. Cseréld le a procidat valami intelre, ami minimum 3 Ghz-es. Úgy gondolom látványos lesz a javulás!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#44254) Angel1981

Angel1981
(veterán)

(#44255) scyllarus válasza Angel1981 (#44254) üzenetére

scyllarus
(addikt)

Köszi! Most csináltam meg a heti medes küldit, az 3 nap prém, most +1 az már 4 nap. Na kezdhetek játszani a húzandó gépekkel.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#44256) devergo74 válasza mefistofeles (#44253) üzenetére

devergo74
(tag)

Olvastam hogy a wot csak 1 magot használ, azért gondoltam hogy a v.kártya a gyenge. Ati kártyához jó az intel proci? Mert a párositásokról is lehet sokmindent olvasni, azért kérdezem.

(#44257) Rathrol válasza Angel1981 (#44254) üzenetére

Rathrol
(aktív tag)

75% akció a két Prém Matilda-ra ? :Y

430 és 375 goldért nevetséges, hülye az aki nem ruház be legalább valamelyikre! :D

(#44258) GeneraL_XTX válasza Rathrol (#44257) üzenetére

GeneraL_XTX
(veterán)

Melyikre érdemes?

''Nagyon el vagy tájolva emberke!Ha értenél hozzá, tudnád hogy a 7900GT már támogatja a DirectX10-et!Ugyanis ezt úgy gyártották!!Csak majd a Vista driverben aktiválódik!''--By:Gefororce_9 ***Origin/Steam: GeneraL_HUN\ Wot : T1B1***

(#44259) ddt500hu válasza Rathrol (#44257) üzenetére

ddt500hu
(addikt)

Inkább a T8-as prémtankokra adnának 75% kedvezményt.

(#44260) sith7 válasza ddt500hu (#44259) üzenetére

sith7
(nagyúr)

azokra talán egyszer volt 30%, de inkább 15% szokott lenni

(#44261) Rathrol válasza ddt500hu (#44259) üzenetére

Rathrol
(aktív tag)

Azaz idő szerintem SOHA nem fog elékezni ha SerB múlik! :)

GeneraL_XTX: Szerintem Matilda BP csak a penje miatt!

[ Szerkesztve ]

(#44262) sebijani1982

sebijani1982
(aktív tag)

Nem rossz az ISU, csak jó helyet kell vele találni!
Német - Orosz összecsapás
A végén már nem volt esély, hogy nyertes csata legyen, ezért a minél több sebzésre mentem. Így egy lehetséges Top Gun bukva.
Kill: 5
XP: 2056
Credit: 106606
Damage: 7417
Tank: ISU-152
Map: Serene Coast

Volt küldetés teljesítés, ezért az alap: 70000 kredit és 1300 XP volt.

Replay

(#44222) Chris0321:: Lehet 8-asokkal is farmolni :))

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#44263) GeneraL_XTX

GeneraL_XTX
(veterán)

Már megint veszettül lagol a játék :((( :(((

Soha nem volt még semmilyen lag problémám a játékkal, de amit a frissítés óta csinál, az kritikán aluli. :W

''Nagyon el vagy tájolva emberke!Ha értenél hozzá, tudnád hogy a 7900GT már támogatja a DirectX10-et!Ugyanis ezt úgy gyártották!!Csak majd a Vista driverben aktiválódik!''--By:Gefororce_9 ***Origin/Steam: GeneraL_HUN\ Wot : T1B1***

(#44264) ddt500hu

ddt500hu
(addikt)

Megint szidja az MM-et a fickó. Neve mellett narancssárga 17-es szám (legalacsonyabb a csapatban) ráadásul beszakaszolt KV1S-el egy T9-es csatába. Azért nyertünk bár nem rajta múlott.

(#44265) mefistofeles válasza devergo74 (#44256) üzenetére

mefistofeles
(addikt)

Tényleg csak egy magot használ, de úgy vettem észre, hogy a magonkénti MHz szám döntően befolyásolja a játék futását. 3 Ghz (magonkénti és inteles) alatt sok problémáról hallottam. Persze itt már belejátszik a felbontás és a képminőség beállítások is. Nekem egy Intel DualCore 5700 procival ( 3 Ghz) és egy kövület Geforce 8600 Gt (512 Mb DDR3 memó) videokártyával nagyon jól játszható, 1400-as felbontásban némi grafikai kompromisszumokkal. Átlagban 35-50 fps. AMD procival nem próbáltam de mindenhol írják, hogy nem igazán jó ehez a gaméhoz.

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#44266) ddt500hu

ddt500hu
(addikt)

AMD FX6300 alapon, HD7790-en, 8GB RAM és 40 alá nem megy full hd-ban. Jó lehet néha lemegy 35-re de nem jellemző. Közepesre van állítva a grafika, élsimítás ki.
De ez a 40 is inkább csak az égő Ruinberg-re jellemző. Egyszerűbb pályákon mint Sand River 50 felett van végig.

[ Szerkesztve ]

(#44267) Cseri0058

Cseri0058
(őstag)

már tényleges nevetséges ez az állandó lagg :W

*Lg Nexus 4* ---> Lg Nexus 5X ---> Apple iPhone 7

(#44268) ddt500hu

ddt500hu
(addikt)

Elkezdtem a KV-4-el tolni (kedvencem) na mondom addig amíg győzünk. 9-ig jutottam. :)
85 csata és 63% WR úgy, hogy csak a top ágyú van meg hozzá.
IS3 88 csata 42% WR (legrosszabb az összes tankom közül) úgy, hogy fullos. Ezt a tankot gyűlölöm. :((

update. 10 győzelem zsinórban. Azt hittem kikapunk. 64% WR.

[ Szerkesztve ]

(#44269) olcsii válasza Cseri0058 (#44235) üzenetére

olcsii
(aktív tag)

Én élvezem:) csak a su101 nem:D

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#44270) diegho válasza ddt500hu (#44268) üzenetére

diegho
(nagyúr)

Azt tudod, hogy lehet 0% győzelmed 10k átlagsebzéssel és 100% győzelmed 0 átlaggal? Ennyit számít a win rate.

Lefordítom: ha tier8-ban nincs 2k átlagsebzésed, de 60% feletti a win rátád, mindez heavy tankkal vagy td-vel, akkor szerencséd van a csapatokkal.

[ Szerkesztve ]

(#44271) Cseri0058 válasza olcsii (#44269) üzenetére

Cseri0058
(őstag)

de miért nem tudnak kezdeni vele valamit már végre?

(#44272) Zsolt_72 válasza ddt500hu (#44268) üzenetére

Zsolt_72
(MODERÁTOR)

Nekem nagy kedvencem az IS-3, és az elmúlt napok katasztrófa-sorozatát leszámítva, vele volt az egyik legértelmesebb WR-em. Most visszazuhant 49%-ra, de volt az 60 is. Az IS-8 pedig a számomra kiugró 79%-ot is hozta (ez is már múltidő :D ).

Persze ettől még te utálhatod, jogosan is :K hiszen számodra nem azt hozza, amit szeretnél.

(#44273) olcsii válasza Cseri0058 (#44271) üzenetére

olcsii
(aktív tag)

Az emberek szeretnek sirni:) itt kibeszélik a gondjaikat a játékkal kapcsolatban:D

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#44274) mefistofeles válasza ddt500hu (#44266) üzenetére

mefistofeles
(addikt)

Ez mondjuk megint azt támasztja alá, hogy az AMD procikat valahogy nem szereti. Az én konfigom is kb. azt hozza amit te leírtál, pedig minden paraméterében gyengébb és elavultabb a cuccom. (a memó is csak 4 GB)

(#44275) ddt500hu válasza diegho (#44270) üzenetére

ddt500hu
(addikt)

Igen tudom. Azt tudod, hogy van köztes eset is?

(#44276) diegho válasza ddt500hu (#44275) üzenetére

diegho
(nagyúr)

Tudom, de ahogy írtam a sebzés a mérvadó heavy és td-ben.

(#44277) Cseri0058 válasza olcsii (#44273) üzenetére

Cseri0058
(őstag)

annyi jó van az egészben, hogy már napok óta megyek max 4-5 kört aztán csókolom :)
remélem ez a szám a 0-hoz fog közelíteni az elkövetkező hetekben :)

(#44278) ddt500hu válasza diegho (#44276) üzenetére

ddt500hu
(addikt)

De azért abban egyetértünk, hogy nem egyforma jó minden T8-as hevy tank ugye?
Meg abban is, hogy még a jobb hevy is lehet rosszabb egy bizonyos játékos kezében.
Gyakorlatilag egyszerre vettem meg a kettőt. IS-t szerettem, KV3-at szerettem. Az IS3-at vártam mint a Messiást. A KV4-től kicsit féltem mert dög lassú.
80 csata után utálom a fullos IS3-at mert állandóan (nem vicc minden csatában ahol eltalálnak) ammoracket kap.
KV4 minden csatában 4-5-6-7000 potenciális sebzés és győzelem.
Elhiszem, hogy ez csak szerencse és semmi köze semmihez de ettől még a végeredmény ugyan az.

(#44279) olcsii válasza Cseri0058 (#44277) üzenetére

olcsii
(aktív tag)

de miért?:) nagyszerü ez a játék a hibáival eggyütt is.
tegnap a t54 kupoláját az is7 fordulásból 500 méterről ellőtte:D
mert nincs lehetetlen! az életben és a játékban eggyaránt:)

korábban vártam én is a wt tankost,de most már mindegy mikor jön szimplán csak örülni fogok neki.

(#44280) diegho válasza ddt500hu (#44278) üzenetére

diegho
(nagyúr)

Leírom hogy látom. Vannak tankok, amikhez ész és skill kell. Ezek a mozgékony tankok kevés páncéllal. Vannak tankok, amikhez kevesebb ész és skill kell, ezek a jobban páncélozott, lassabb tankok.

Ha az IS-3al minden csatában ammoracket kapsz, akkor nem tudod hogyan kell vele játszani, mert az IS-3-al bizony eléggé redukálni lehet az ammorack sérülést, ha folyamatosan eldugod azt a 2 pontot, ahol állandóan sérülni szokott, persze nagy átütésű lövegekkel így is be tudják lőni, de az esélyét eléggé le lehet vinni.

(#44281) sith7

sith7
(nagyúr)

Aki most szeretne 1 hó prémiumot venni, az kap ajándékba egy tier V - ös prém tankot [link]

(#44282) Cseri0058 válasza olcsii (#44279) üzenetére

Cseri0058
(őstag)

ebből a laggból már nagyon elegem van...másrészről kezdem megunni a játékot...nem is értem hogy akik mennek 20k csatát hogy nem unnak rá.
meg most valahogyan újra repülni akarok.meg minél hamarabb jöjjön a wt tankos része :D
azért már mennyire jól néznek ki :D [link]

(#44283) joergie

joergie
(őstag)

Háh!
My Dear Valentine!*
Goal
Just log in during the special!
Reward
1 day of Premium Account
Conditions
Once per account.
*Please be aware that this mission has been running since 12th February, so you should have already been sweetly gifted the day of Premium.

Háh. Tehát a prémium nem azért volt, mert " hát szorry, de esténként a szerverek nem bírnak 90k+ klienst kiszolgálni komolyabb lagg nélkül, hanem a valentin napi 1 napos prémiumot kaptuk meg ideje korán. Na MOST lehet elkezdeni @nyázni a lagg miatt.

"Olyan demokráciát csinálok amilyet én akarok!"

(#44284) ddt500hu válasza diegho (#44280) üzenetére

ddt500hu
(addikt)

Én nem eszeskedem. Hevyel megyek előre. Kicsit beforgatom oszt jó van.
Ensken kilövöm a Tiger II-őt elrohan mellettem egy Cromwell!!!! rám lő futtában, sebez valami nevetséges 120-at és ammorack. :Y Ruinbergen 45 fokban állunk lövöm az IS-et kapja a 400-ast ő vissza lő kapok egy 300-ast meg mellé egy ar-et.
Szemből féloldalról állandó az ar. Én elhiszem, hogy el lehet dugni de ha nem megyek ki lőni nem nyerjük meg a csatát. És ha szemből meglőnek...ar.
Egy hevy tank bírja lövéseket. Ez a dolga.
Vannak vele jó csatáim de nagyon ritka. 3-4 csata után mindig jön 2 olyan amitől ordítani tudnék.

[ Szerkesztve ]

(#44285) olcsii válasza Cseri0058 (#44282) üzenetére

olcsii
(aktív tag)

értem:) tényleg nagyon szép, meg olyan érzésem van mintha a tankoknak súllya lenne.
Én sem értem hogy miért nem unom. délelőtt nem volt lagg. mondjuk reggel nem is lehetett belépni.
Én közben néha átlépek a wtbe de esküszöm egyre nehezebb irányitani a gépeket és amiylen manőverre képesek voltak korábban arra most kevésbé vagy nehézkesen. Épp tegnap mentem egy kört az első repcsimmel megyek előre :D hát kb 20 s alatt kilőtt egy 88 as:D nagyon kemény most már tudnak lőni:)

(#44286) mefistofeles válasza Cseri0058 (#44282) üzenetére

mefistofeles
(addikt)

Nem tudom mennyire lesz kalibrálható, de az általad linkelt videóban látható grafikához tuti, hogy az én -és még sok gamer- konfigja kevés lenne.

(#44287) Bingisz válasza Cseri0058 (#44282) üzenetére

Bingisz
(addikt)

Nem tudom. 20k csata után is van olyan tank amit meg akarok szerezni.

A grafika meg majd akkor lesz érdekes, ha pár hét múlva elkezdenek szivárogni a képek a Tigris HD modellről.

Más: Ezeket a Matildákat megéri megvenni? Mit tudnak, mennyire van meg bennük a fun feeling?

(#44288) diegho válasza ddt500hu (#44284) üzenetére

diegho
(nagyúr)

Ha tudnád hol az ammorack nem lenne problémád vele.

(#44289) PR0JECTNR56 válasza Bingisz (#44287) üzenetére

PR0JECTNR56
(addikt)

Tesóm imádja a sajátját (a brit IV-es szintűről van szó). A páncélja egy átkozott troll, rengeteg helyről simán bepattint 110mm-es penre is, a lövegének kicsi a sebzése, de amikor 1.95s körül betölt és 112mm-es penje, nos az kellemetlen. Leégni nem szokott, rekeszre nem érzékeny, a legénység jól bírja a strapát. Hátránya, hogy lassú, és a sebzése kicsi (ezt kompenzálja a rof), de szerintem ez minden.

(#44290) Bingisz válasza PR0JECTNR56 (#44289) üzenetére

Bingisz
(addikt)

Az tudom, hogy baba nagyon, de engem most a két prém verzió érdekelne.

(#44291) PAtr0n válasza mefistofeles (#44286) üzenetére

PAtr0n
(addikt)

Csak hiszed hogy kevés a konfigod. Ugyanis a gépigény nem változik, mert 1 game alatt lesznek a repcsik meg a tankok is. Ha játszottál volna a konkurenciával tudnád, hogy mennyivel jobban optimalizált, sokkal szebb grafika mellett. És itt most nem a WoT-ot fikázom ezzel, de ez tény.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#44292) ddt500hu válasza diegho (#44288) üzenetére

ddt500hu
(addikt)

Gondolom valahol az orrában. Tolatva nem tudok támadni.

(#44293) szallasi007

szallasi007
(őstag)

Na hogy ammorack és társai után újabb vitát robbantsak ki.
Van egy A8-6600K-m 8 GB Ramom meg egy r9 270x-em. Na már most hol a csudiba látom hogy ez a játék procilimites? mert ugye mindenki ezt nyomja meg hogy i7 kell alá vagy egy csillagharcos.
Monitorozom a gépet és konkrétan a CPU 40%on (magonként sincs leterhelve nem hogy összesen) megy, a GPU meg kb 60-on. Az új peccsel oké hogy több fps-em van de olyan droppok vannak hogy az vicc. 8.10 alatt 60 fps-em volt droppok nélkül de semmivel sem volt jobban kihasználva a gép. Az meg hogy van-e mod vagy nincs mod felrakva nem számít.

Szóval hogy van ez a proci limit, vagy mivel monitorozzam a dolgot ahol végre meglátom a cpu limitet?

Ja és ki mit állít be fejlesztett grafikán a beállításoknál? Mit kell maxra rakni és mit kell kikapcsolni illetve mi az az ajánlott graf beállítás amivel minimálisra csökkenthető a droppok száma?

Mantle ki lesz vajon használva vagy erről ne is álmodjak?

(#44294) Scheff válasza ddt500hu (#44292) üzenetére

Scheff
(tag)

Arra gondolt, hogy használj sidescraper manővert (manapság már egészen elterjedt, régen lehülyéztek miatta) hogy az oldalát lője az enemy, ami ugye spaced armor.

[ Szerkesztve ]

World of Tanks twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#44295) Mister_X válasza PAtr0n (#44291) üzenetére

Mister_X
(nagyúr)

Aláírom, gondoltam egyet és feltoltam a grafikát maxra és csak pislogtam, hogy ez aztán már valami és vsync mellett is képes folyamatos 60FPS-t produkálni. Ugyan ezen vassal 40FPS a WoT és a WoWP.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#44296) Remusz911 válasza Cseri0058 (#44282) üzenetére

Remusz911
(veterán)

valóban nagyon élethű és szép grafika

le a kalappal :R

én szerintem már nem kezdek bele, elég a WOT, rengeteg pénzem(virtuális) 21M, fejlett legénység, sok tartalék (pl 6200 db szerszámkészlet), rengeteg tank kifejlesztve

igazából nekem jobban bejön a WOT játékmenete, hogy az embernek van életereje, megsérülhetnek a modulok, legénység, amik szempillantás alatt javíthatók, igaz nem túl realisztikus dolog

a WT inkább realisztikus, pl vagy lepattan a lövés, vagy meghal, ez oké, realisztikusabb, de nem biztos élvezetes

majd csak hozni fog a WOT is egyszer ilyen szép grafikát

mert a WT szebb, a WOT is szép önmagában, amíg össze nem veti az ember, miután összevetette, olyan mint egy rajzfilm

https://hardverapro.hu/apro/keresek_msi_gx_740-hez_valo_lehetoleg_gyari_toltot/friss.html

(#44297) ddt500hu válasza Scheff (#44294) üzenetére

ddt500hu
(addikt)

Én is gondoltam rá, hogy mutogassam az oldalát de akkor meg láncolnak kint ragadok és ez nem KV4, hogy 10 lövést elnyeljen az oldala. Mondom biztos igazatok van de az én játékstílusommal nagyon gáz ez a tank.

(#44298) PAtr0n válasza Mister_X (#44295) üzenetére

PAtr0n
(addikt)

A részlet abban rejlik, hogy a konkurens használja mind az összes magot, amennyi csak a CPU-ban van. Persze nem törpül el mellette maga a motor optimalizáltsága sem. Hiába, más motor a 2 játék. :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#44299) diegho válasza Scheff (#44294) üzenetére

diegho
(nagyúr)

Nem erre gondoltam. Az IS-3-ban ülve a jobb elejénél az első görgőtől kicsit hátrébb kezdődik az ammorack (szemből is belőhető természetesen, ha az előtte lévő lemezt ütik át). Ha valami ott betalál, akkor lehet sérülni fog. Tehát forgatni csakis a másik irányba, hogy az a pont minél messzebb legyen (sidescrape-re nem vonatkozik, mert ott nem lóg ki az eleje). Sarkon kimenni a jobb oldalával gyorsan elfelejteni. Ez igaz nagyon sok orosz tankra (kínaira is, mert azok is oroszok), medekre heavykre egyaránt, rengetegben ott az ammorack. KV szériánál fuel tank is van ott görgő felett kicsivel, azokat meg kigyújtani lehet ott. Nem tart sokáig megnézni ezeket és rengeteget segíthet abban, hogy az ellenfelet akarattal robbantsuk, vagy gyújtsuk fel. (szakaszban már mondtam be előre, hogy na most akkor azt a 3 type-ot ammorack blow up olom T-44-el, 5 lövésből robbantottam mind a 3-at)

(#44300) Lipton válasza Djuree (#44147) üzenetére

Lipton
(őstag)

Szia!

Nalad lehet jelentkezni a ph wot csapatba?

Udv

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.