Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#45028) Pete55555 válasza scyllarus (#44979) üzenetére


Pete55555
addikt

És ha artyk vannak a lista tetején sebzésben, az mutat valamit.

Három dolgot jelenthet:
1: A csapat annyira balf*sz volt, hogy nem sebeztek annyit, mint az arty
2: Az artys pro játékos
3: Épp szerencséje volt
...és ezek tetszőleges kombinációja

Én, ha artyban ülök, segítek a csapattársaimnak, mint ahogy más tankokkal is szoktam (persze nem a 400 WN-es siemkának)
Ha egy gyökér ül az artyban, az ugyanúgy nem fog segíteni neked, sőt lehet téged lő ki, mintha TD-ben ülne. Ez nem a tank hibája.
Én meg tapasztaltam sokszor, hogy spotolok light tankkal, és a csapatunkból szinte, vagy kizárólag az arty fordul oda, és meg is szoktam köszönni - ha van időm rá.
És hülyeség, hogy akkor fordul oda, ha frag kell neki, próbáld ki az artyzást... NEM LEHET artyval fragre vadászni. Meg lehet próbálni, de erre az arty a legalkalmatlanabb a játékban jelenleg. 7-8 mp mire rászűkülsz jobb esetben, plusz 2-3 mp míg odaér a lövedék. 10 mp alatt ha nem szeditek ki a tankot, meg is érdemlitek...
BTW ezt is a siemkák csinálják, ami megint csak EMBER függő.

Más: Nagyon jó érzés volt, mikor WZ-vel spotoltam csata első 30 mp-ében, felvillant a WT-E100, erre a mi GW-E100-unk megkínálta egy 1900-al :)
Ugye, ha te is a csapatben lettél volna velem, örültél volna, ha az ellenfél WT-E100-ának már csak 1 lövésnyi hp-ja marad, a csata legelején ?

(#44992) Simulacrum Nem kell skill az artyhoz....
Aha.... nem :U Ezt már inkább nem kommentálom.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.