Hirdetés

2019. december 15., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-13 02:08:09

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#45501) #35692544 válasza [HUN]Dani (#45498) üzenetére

(törölt tag)

3 dolgot kéne csak kijavítaniuk
spotrendszer randomfaktor meg az mm
akkor jó lenne de ezt a 3 nagyívben leszarják

(#45502) jahrn válasza #35692544 (#45501) üzenetére

jahrn
(senior tag)

IRL is letezik random faktor, az MM meg javult beta ota. A spot rendszer fo baja szerintem az h nincsenek a tankok allandoan lerendelelve, csak akkor kezdi a motor ha felspotoljak az adott tankot (es persze ha eltunik minden kezdodik elorol)

(#45503) vhw válasza #35692544 (#45501) üzenetére

vhw
(addikt)

Ezek csak maga a játék legalapvetőbb elemei... ezekre épül az egész...
Ha ezek nem jönnek be, akkor neked az egész játék nem jön be.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#45504) #35692544 válasza jahrn (#45502) üzenetére

(törölt tag)

ha az a javulás hogy 3-4 tier 10-zel többet tesz egy oldalra akkpor csak gratulálni tudok a wg-nek
meg egy oldalra 10-12 td a másikra meg csak heavy :C

(#45505) unravel válasza #35692544 (#45504) üzenetére

unravel
(őstag)

"meg egy oldalra 10-12 td a másikra meg csak heavy"

Nekem kb. ezer csatánként van ilyen.
Neked az összes meccs ilyen leosztású? :)

LG V30 ¯\_(ツ)_/¯

(#45506) biacsia

biacsia
(tag)

Hali!
Ki tud valaki segíteni engem egy eu1 szerver IP címmel?

Pingplotterrel próbálok egy "tesztet"összerakni wg helpdesknek, de valahogy az oldalon megadott login.p1.worldoftanks.eu címmel egész más értékeket kapok 60-70ms , mint az amit in game 100-120ms látok.

"...a béke az, amikor nagyobb botod van, mint a többieknek..."

(#45507) #35692544 válasza unravel (#45505) üzenetére

(törölt tag)

ma három ilyen csata volt és nem játszottam 3000 csatát
mind e75-tel volt kb 12-14 csata alatt elég sok szerintem

[ Szerkesztve ]

(#45508) Zeratul válasza biacsia (#45506) üzenetére

Zeratul
(addikt)

Vicces az hogy CW pl fele a ping mint randomban.

(#45509) #43783936

(törölt tag)

A mai zseni. :C
612 csatája van IS-3-mal, és simán kifiléztem Nashornnal a mező közepén egy az egyben közelharcban.
Annyi szolgáljon a mentségére, hogy neki is csak annyi hp-ja volt mint nekem.

(#45510) Tomi0703 válasza biacsia (#45506) üzenetére

Tomi0703
(őstag)

(#45511) biacsia válasza Tomi0703 (#45510) üzenetére

biacsia
(tag)

:R
De ezek szerint jó a cím amit használok. Akkor viszont nem értem.
Hogy lehet, hogy
a win 7 gadget 48ms os pinget ír eu1 re.
a pingplotter 60-70 ms ot.
In game meg 100-120-as pingem van, amivel játszhatatlan, amióta 8.11 van.

Nem wifiről vagyok
Hozzá van adva a tűzfal kivéelekhez a wot.
Nincs antivirus progi felrakva.
Semmi mod/addon nincs telepítve a játékhoz és mégis 100-120 as ping, amióta 8.11 ... a korábbi 50-60 helyet.

Van ötlete valakinek?
Már levelezek a wg vel is, de gondoltam leírom ide is, hátha megszületik a megoldás a kollektív tudatban!

[ Szerkesztve ]

(#45512) unravel válasza biacsia (#45511) üzenetére

unravel
(őstag)

A linken szereplő adatok nem tűnnek naprakésznek:
"Game Status
EU Server: 0.8.9"

"Van ötlete valakinek?"
Szerverköltöztetés volt 8.11-nél.

LG V30 ¯\_(ツ)_/¯

(#45513) Simulacrum válasza #35692544 (#45504) üzenetére

Simulacrum
(senior tag)

Korábban már volt itt téma a tankok súlyozása. Azt mindenesetre megfigyeltem, hogy az ilyen egyenlőtlen leosztásokban legtöbbször épp a gyengébbnek tűnő fél nyer kb. egyenlő statok mellett. Szóval, lehet hogy rossznak tűnik az MM, de szerintem nagyon nagyon kicsi azon esetek száma, amikor az MM miatt kisebb jóval az egyik csapat esélye.

(#45514) #43783936 válasza biacsia (#45511) üzenetére

(törölt tag)

Tegnap éjjel munkahelyemen nyomtam a wotot.
Valami megaszuper sávszélesség van, de akkor is rettentően laggolt a játék.

(#45515) biacsia válasza unravel (#45512) üzenetére

biacsia
(tag)

Igen, azt látom, de a Wg oldalán is ez van.

hmm.. örülnék ha visszatennék oda , ahol volt :D

Mogyesz75 Az a baj, hogy a "másnak is rossz" kis mértékben nyújt vigaszt.Bár legalább látszik, hogy nem csak a "méltán híres" 29-es körzetű "tanyanet" okozza. Ez úton is köszi upc, hogy 6 éve nem fejlesztesz hálózatot :W

[ Szerkesztve ]

(#45516) nyunyu válasza biacsia (#45511) üzenetére

nyunyu
(nagyúr)

Korabban irtak, hogy az EU1-et elkoltoztettek Munchenbol az EU2 melle Amszterdamba.
Ez onmagaban 20-szal novelte innen a pinget a nagyobb foldrajzi tavolsag miatt.

Gondolom, ezert tehettek be az automatikus szervervalasztast az eddigi listabol kivalasztassal szemben, hiszen ping szempontjabol most mar mindegy, melyik szerveren vagy, nincs kulonbseg koztuk.

BTW, UPC kozpontja is Amszterdamban van.
Arrafele nincs DoclerWeb, akire ra lehet kenni a nettel kapcsolatos problemakat?

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#45517) #43783936 válasza biacsia (#45515) üzenetére

(törölt tag)

Itthon (nyócker) UPC van, de csak elvétve laggol a játék, pedig a legkissebb csomagom van.

(#45518) ddt500hu válasza #43783936 (#45514) üzenetére

ddt500hu
(addikt)

Nem hiszem, hogy szorosan összefüggene. 2004-ben 0,5 Mbit-es nettel játszottam online a Half Life 2-vel meg a CS Source-el és semmi gond nem volt a pinggel meg a laggal. Most meg 100Mbittel szarakszik. :W

(#45519) biacsia válasza nyunyu (#45516) üzenetére

biacsia
(tag)

Értem.
Én azt hittem hogy az automatikus szerver választó kapcsoló nem működik, mert ugye régen "megjegyezte" a választásod, de így már nyilvánvaló az oka.
Viszont innentől kezdve 100-120 as pingel játszani... :O
Én még bízom, benne, hogy a WG-s suport mond "valami okosat" ,mert a 100-120ms még mindig 20-40ms al több , mint aminek lennie kéne a számolásod alapján.

Mogyesz75 Gondolom az kábel(üvegszálas) , nekem meg adsl el szúrják ki a szemem . Abba már bele sem megyek hogy ár /érték arányban mit szolgáltat a volt Monortel helyén a upc " ;] "

[ Szerkesztve ]

(#45520) Viktoár

Viktoár
(addikt)

Object 704-re mit érdemes rakni? Álcaháló és töltésgyorsító van rajta.Harmadiknak célzórendszert vagy periszkóp távcsövet gondoltam,szerintetek?

Üdv:Viktor

(#45521) sebijani1982 válasza Viktoár (#45520) üzenetére

sebijani1982
(aktív tag)

Én venti - töltés gyorsító - csigaszem hármassal használom és 30 napos álcafestéssel minden pályatípusra. Legénység BIA-Camo-kaszt specifikus képességekkel.
Fogyócikk: kis javító, kis elsősegély csomag és tűzoltó.
Tűzoltót néha tesztelés miatt le szoktam cserélni üzemanyagra, nagy szerszámos szettre vagy pót ellátmányra. De inkább az eredeti 3-as jön be. Nem tűnik fel érdemi javulás. A tűzoltó jobb egérgombra rakva természetesen.
Csigaszemmel viszonylag jó spotterré válsz vele.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#45522) nyunyu válasza Viktoár (#45520) üzenetére

nyunyu
(nagyúr)

Szokasos lassan celzo szovjet/francia csomag: periszkop, rammer, EGLD
T30-ra, E4-re is ezeket tettem.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#45523) Djuree

Djuree
(félisten)

lool, dieghoval álmodtam, nem is emlékszem már pontosan, én gyalog voltam, jött felém egy E-100, na mondom el is köszönök az ismerősöktől gyorsan. :D aztán jött diegho és kilőtte, hogy mivel az már nincs meg. de megmentett. milyen romantikus nem? :DDD
lehet kicsit agyamra ment a tank? :DD ...

[ Szerkesztve ]

I am Gabriel Angelos, Captain of the Blood Ravens. My chapter is in ruins, the sector is at war. Its worlds under siege. Chaos spreads, consumes us all. Here, we will make our final stand. Here, there will be... Retribution.

(#45524) csapee válasza Djuree (#45523) üzenetére

csapee
(senior tag)

Nem Loltraktor volt? Hogy szurrealisabb legyen.

Csapee

(#45525) #43783936 válasza Djuree (#45523) üzenetére

(törölt tag)

Kevesebb wot és több alkohol megoldja a dolgot.
Addig, amíg az unicumról már csak a varázsgömb fog az eszedbe jutni. :)

(#45526) Mister_X válasza Djuree (#45523) üzenetére

Mister_X
(nagyúr)

Én a Girls und Panzer után voltam álmomban Senshadou tankparancsnok egy csínos Chi-Nu Kai-ban, természetesen japán legénységgel :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#45527) Viktoár

Viktoár
(addikt)

Bocs a láma kérdésért,mi az EGLD?

Álcafestés,álcaháló,rammer megvan,periszkóp van a raktárban csak fel kellene szerelni,de nem tudom mennyire lenne hasznos. (obj704)

Személyzet jelenleg így áll:

(#45528) Djuree válasza Viktoár (#45527) üzenetére

Djuree
(félisten)

enhanced gun laying drive - csökkenti a célzásidőt.

I am Gabriel Angelos, Captain of the Blood Ravens. My chapter is in ruins, the sector is at war. Its worlds under siege. Chaos spreads, consumes us all. Here, we will make our final stand. Here, there will be... Retribution.

(#45529) [HUN]Dani válasza Viktoár (#45527) üzenetére

[HUN]Dani
(őstag)

EGLD célzásgyorsító más néven.

Elég érdekesen osztod a legénységi skilleket.. :U

(#45530) Ebit válasza biacsia (#45519) üzenetére

Ebit
(addikt)

(üvegszálas)

Nálam, a 8.6 óta eltérő mértékben laggol, valószínűleg nem a szolgáltató hibájából.

(#45531) Angel1981 válasza Simulacrum (#45488) üzenetére

Angel1981
(veterán)

Pont ezért van az, hogy a legtöbb nagyon magas WN-el rendelkező játékos esetében a TD-k, vagy esetleg a medek dominálnak.
Aki ráérez magára a játékra, ezekkel tud a legjobban darálni, heavykkel nehezebb a dolog, akkor is, ha vágod a témát.

(#45532) Viktoár válasza [HUN]Dani (#45529) üzenetére

Viktoár
(addikt)

Köszi,a skillekre pedig annyit hogy ezeket láttam jónak.Még az isu-ról hoztam át őket.

Erre is van bevált recept?

(#45533) csapee válasza [HUN]Dani (#45529) üzenetére

csapee
(senior tag)

Ahogy Diego mondana, mar a garazsban elbukja nem ertem... :DD
De amugy temyleg raksz egy Bia-t mikor a tobbin esely sincs kifejleszteni? Meg stb.

Csapee

(#45534) TESCO-Zsömle válasza Viktoár (#45532) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Azt azért ugye tudod, hogy a testvériség csak akkor működik, ha a legénység összes tagján elérte a 100%-o, kvázi nincs értelme egy emberre feltenni.

(#45535) [HUN]Dani válasza Viktoár (#45532) üzenetére

[HUN]Dani
(őstag)

Első skillnek mindenkinek javítás vagy álcázás.

Nekem így néznek ki a td-s legényeim, bár ezek már össze-vissza voltak forgatva. Hellcat legényeket még variálni fogom, a T25/2-ről pedig ledobom majd a camo-t és átváltom javításra. Proto-n szerintem a javítás fontosabb lesz, mint a camo.

[ Szerkesztve ]

(#45536) emre válasza Viktoár (#45532) üzenetére

emre
(veterán)

Ez egyedül elrettentő példának jó, arra hogy hogyan ne csináld. Nem, is értem, így játszottál T9-ig? :Y

Bia-t az összesnek adunk és csak ha 100%-osan fel lehet tenni. 6-ik érzék szintúgy csak ha 100%-os
Nem is értem minek teszel fel olyant 4 alkalommal ami csak 100% felett működik, és az egy tagnak adott javítás meg álca kb. lófaszt sem ér..

Ez az enyém, de ez sem tökéletes.

Majd ha megint többet használom akkor kipróbálok rajtuk egy kisebb változtatást.

[ Szerkesztve ]

Dolgoznak a verőfényben a verőemberek A szivárvány minden színében játszik a testünk Mi gyönyörűek is lehettünk volna drágám De így is szép hogy áldozatul estünk

(#45537) biacsia válasza Ebit (#45530) üzenetére

biacsia
(tag)

Abban viszont biztos vagyok , hogy nincs 60-nál nagyobb pinged a Holland szerverre(eu1) sem. (üvegszál)
Én meg annyit fizetek a 8Mbites netért meg a 100 as pingért , mint bárki más az országban a 60Mbites netért meg a 60-as pingért. Itt érzem jogosnak a felháborodást a szolgáltatóval szemben, hogy eltelt 6 év amióta megvette a upc a monortelt és fejlesztés 0. A környező településeken betört a Digi, ott már esélytelen az ads. Persze azt hozzá kell tenni, hogy nem ennyire fekete-fehér a helyzet, mert vastagon benne van a helyi önkormányzat és kábel szolgáltató abban, hogy a kőkorszakban ragadt a város az internet/tv szolgáltatás tekintetében. Ez Magyarország

Éjszaka 11 után már egész játszható 80-90es pinggel tudtam menni pár kört. De könyörgöm, ezt nem lehetmegvárni minden nap munka mellett.

[ Szerkesztve ]

(#45538) emre válasza Viktoár (#45532) üzenetére

emre
(veterán)

Ezt olvasd el először

(#45539) Djuree

Nálam már nincs alap.
A lövész a parancsnok és a vezető is van amikor csak másodikra kapja meg a javítást, az álca meg max a harmadik. Addig meg a specifikus skilleket osztom ki nekik. A töltő meg a rádiós (ha van) viszi ilyenkor a javítást. De az AC46-ot a parancsnoknak felderítő, a többinek álcával húzom, itt csak 88%-os a skill rajtuk.

[ Szerkesztve ]

Dolgoznak a verőfényben a verőemberek A szivárvány minden színében játszik a testünk Mi gyönyörűek is lehettünk volna drágám De így is szép hogy áldozatul estünk

(#45539) Djuree válasza emre (#45536) üzenetére

Djuree
(félisten)

én is kb. összevissza rakosgatom rájuk, a javítás meg az álcázás alap, többit amit gondolok, nem számolgatok. bia-t sosem rakok, nem hoz annyit hogy megérje. skillt se dobok le sosem, nem váltogatom át meg legénységet sem húzok direktbe, mindig átrakom az előző gépről oszt jóvan. ha vki tud játszani akármilyem legénységgel tud, ha meg nem oly mindegy ha 10 skilles sem lesz jó.

[ Szerkesztve ]

(#45540) sebijani1982 válasza Viktoár (#45527) üzenetére

sebijani1982
(aktív tag)

Viktoár!

A legénységi skilleknél az álca, a javítás és az elit alakulat skillek csak akkor érnek valamit, ha minden katonának ki van fejlesztve. (Álca és javítás folyamatosan nő, de az Elit alakulat csak akkor "működik", ha mindenki elérte a 100%-ot benne.)

Szerintem érdemes lenne eldobni a jelenlegi felállást és módosítani. Kreditért, 20.000 / katona. Így nem buksz sok tapasztalatot rajtuk, de hatékonyabb skilleket tudsz nekik adni.

Mivel neked már nem kell kihúzni az első skill-t, ezért könnyebb helyzetben vagy!!!!
Egy lehetséges sorrend:
1. skill:
Mindenkinek: Elit alakulat
2. skill:
-Parancsnok: Felderítő vagy Helyzetfelismerés. Ez segít megnövelni a látótávot és már 0-tól növekszik a hatása. Csigaszemmel, ventilátorral párosítva még jobb. Ha eléri a 100%-ot és utána már a harmadik képesség is már olyan 20% körül lesz akkor újra ledobni és 6-ik érzékre cserélni.
-Töltő: Álca vagy javítás. Ha elérte a 100%-ot ledobni és Mesterlövész-re cserélni.
-Vezető: Kuplung égető
-Töltő 1.: Álca vagy javítás. 100%-nál esetleg Adrenalin roham-ra váltani.
-Töltő 2.: Álca vagy javítás. 100%-nál talán Biztonságos elhelyezésre váltani, de szerintem felesleges, még nem kaptam Lőszerrekesz robbanást egy csatában sem az Object-el, pedig már 105 csatám van vele.
Szerencsére nem gyúlékony, így tűzoltás sem feltétlen szükséges, bőven elég a fogyócikkekhez berakni a kis tűzoltót.

Fontos! Ha az egyik katonának először javítást adsz, akkor érdemes a többinek is azt adni. Ugyanígy álcával. Tehát ne keverd. (Átlagolja ezeket a képességeket, tehát ha 4 katonának van 50%-on és egynek 0%-on akkor (4*50+0)/5=200%/5=40%-os hatékonyságú csak az álca képesség. Természetesen 100%-on is csak 5-6 %-ot ad a normál álca képességhez. Így ebben az esetben 5*0.4= 2%-al növeli az álcád hatékonyságát.

Mindig úgy képezd a legényeket, hogy az aktuálisan fejlődő képesség ne csak 100%-on adjon valamit. Utána fejenként 20 ezerért eldobod, ha nem kell. Viszonylag "olcsó", de mégis folyamatosan képzett legényeid lesznek.
Remélem segítettem egy kicsit, a többiek javítanak, ha valamiben jobb ötletük van.

Jó vadászatot!

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#45541) Pete55555 válasza Djuree (#45523) üzenetére

Pete55555
(addikt)

Te nem vagy tiszta :-D
Elég romantikus álom... :-D

Viktoár Azért ne ijedj meg, hogy lehurrognak a többiek (kicsit jogosan). Te legalább kérdezel, és tanulsz, így fejlődsz. Nem ragadsz le 4-500 wn környékén.

(#45539) Djuree Ez vhol igau egyébként. Bár a megelőző karbantartás, és biztonságos elhelyezés azerttsokat tud segíteni, egyébként a többi skill nem ad olyan sokat a játékhoz, de azért én próbálom minél jobban kiosztani őket, valamennyit azért segít.
Bár mostanában én os leszoktam arról hogy masik tankba ültetésnél átképzem + el is dobatom a skilleket, hogy 100%-osak legyenek. Sok lóvé, és nem feltétlenül éri meg.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#45542) jano_77 válasza Viktoár (#45527) üzenetére

jano_77
(veterán)

Sokan megmondták már a tutit....BIA csak akkor van értelme, ha mindenkinek meg van és 100%!
Szerintem az Obj.704-re mindenkinek fontos az álca, hogy 100% legyen, hiszen egy TD-ről beszélünk, aki hátulról, takarásból lő. Fontos, hogy ne vegyék észre!
Én első skill-nek TD-knél álcát adok mindenkinek, másodiknak javítást - mediumon és heavyn fordítva -, majd mikor a második skill eléri az 50%-ot, akkor újra osztom és elsőnek adom mondjuk a BIA-t mindenkinek és 2.-ra újra az álcát mindenkinek. és így tovább.
Nem biztos, hogy jól csinálom, lehet ennél okosabb és jobb variáció, de a tiédnél biztosan jobb! ;) Próbáld ki!

MÁS:
EZT a modot esetleg vki megtalálta már 8.11-re?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#45543) emre válasza jano_77 (#45542) üzenetére

emre
(veterán)

Annyit tennék hozzá, hogy a parancsnok kivétel.
Neki elsőre a felderítő, ha a második skill is megvan akkor reset és betenni a hatodik érzéket is.

(#45544) Djuree válasza jano_77 (#45542) üzenetére

Djuree
(félisten)

nem rossz mod. használható lehet.

(#45545) diegho válasza Viktoár (#45527) üzenetére

diegho
(nagyúr)

Ezért az elosztásért járna egy életműdíj.

(#45546) Ebit válasza biacsia (#45537) üzenetére

Ebit
(addikt)

Tévedsz, elég gyakran, változó időszakban, még magasabb is.

Érdekes nálam az eu2, a jobb

(#45547) jano_77 válasza Djuree (#45544) üzenetére

jano_77
(veterán)

nekem bejött 8.10 alatt....ezért is keresem.
De asszem meg is találtam és esetleg ha bárki még keres modokat 8.11-re, ITT talál jó párat. ;)

EZ mire jó, jó egyáltalán? :F

Nem úgy volt, hogy a WoTLogger már nem jó, nem működik....időközben lett egy működő verziója!?

Ha EZ tényleg működik, akkor felteszem. :K :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#45548) sebijani1982 válasza jano_77 (#45547) üzenetére

sebijani1982
(aktív tag)

Innentől kezdve én igénybe veszem a földönkívüliek segítségét is!

(#45549) Zeratul válasza sebijani1982 (#45540) üzenetére

Zeratul
(addikt)

Az álca akkor is működik ha nem kapja meg mindenki és részlegesen is működik, a BIA csak ha 100% mindenkinél akkor működik.

(#45550) Smutz

Smutz
(csendes tag)

Valaki irta az SG forumon hogy volt titkos arty buff csak nem publikaltak vilagga. Ti nem vettetek eszre ilyesmit? Elsosorban attol kerdeznem aki ment azota artyval. Mintha megszaporodtak volna annyi lejott nalam. Persze ez meg meg sem kozeliti a regit.

Moldovát tudom idézni: "adjon az Isten elég nyálat, hogy köpni tudjak."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.