Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#44701) PR0JECTNR56 válasza emre (#44700) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Ha a felsorolt megoldások valamilyen sátáni csavarnál fogva mégis kudarcot vallanának, a 8.10-es locastan map Vadkörte féle verziójának "Mmap" és "viewrange" fájlait bemásolod a megszokott helyre, minden mást pedig a 8.11-es alap locastan-ból veszel át és menni fog. Bár sebijani fórumtárs #44699-ben tett javaslata mindenképpen nyerő és kevésbé komplikált mint ez.

[ Szerkesztve ]

(#44702) emre válasza PR0JECTNR56 (#44701) üzenetére


emre
veterán

Köszi neked is. :R
Majd holnap meglesem.
Én a 8.8-as uragan_minimap_tankview-ből szedtem 1-2 fájlt amivel működik, de attól tartok zavart okoz az erőben. Nevezetesen, ha kilépek csatából windows-ba, (tehát kifagyok alt+f4 stb) akkor nem tudok a csatába visszakerülni, csak a csata után enged a garázsba.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#44703) PR0JECTNR56 válasza emre (#44702) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Igazán nincs mit. Az általam javasolt verzió, nálam kifogástalanul működött, tekintve, hogy patch után mekkora fejetlenség van modok terén, én is végigpróbáltam ezeket az esetleges hibákat, de szerencsére se fagyás, se fps zuhanás vagy bármilyen más anomália nem lépett fel használat során.

(#44704) #95904256


#95904256
törölt tag

Úgy látszik már könnyebben osztogatják az egy napos büntiket. Himmelsdorfon indulásnál befékezett előttem egy SU-76, belerohantam, meglőtt, visszalőttem. Azt már nem is láttam, hogy mi történt vele, csak kaptam egy feliratot, hogy csapattárs megölése miatt 1 nap eltiltás. Nem voltam előtte kék, sőt nem is lőttem meg senkit. A fene se gondolta volna, hogy a Cruiser lövésétől elpatkol. Bezzeg ha ellenfél lett volna, akkor lepattan. :D

(#44705) SchumiBácsi válasza Scheff (#44686) üzenetére

Ha látsz árnyékot csak feltűnik hogy valahonnan világít a nap nem? :D

Igen okoz gondot, mert gyorsan rápillantok a térképre, látom északon van valami mozgolódás aztán elindulnák segíteni, jó esetben elindulok nyugat/kelet rosszabb esetben dél fele mert a valóságban az északi féltekén nem jellemző hogy északról delel a nap. Persze lehet forgatni a kamerát körbe állandóan 5mp-enként, csak akkor már jó kapkodás az egész.

De ha földrajz óráról nem lógtak volna, akkor az összes mapon a déli égbolt valamely részéről sütne a nap, nem pedig sok esetben északról.

De ezt csomó játékban elbasszák ami számomra egyszerűen felfoghatatlan:
Far Cry 3: nem emlékszem pontosan hogy van már, de ha a Föld úgy forogna akkor nem igen volna ma értelmes élet, de fogjuk rá hogy a trópusi övekben nem lehet tisztában lenni a nap járással, pedig marha egyszerű - pont keleten kel és nyugaton nyugszik, az éjjel-nappal egyforma hosszúságú, erre tök irreális módon jár a nap a játékban és a nappal kb 18óra, éjjel kb 6óra.

Stalker még ennél is katasztrofálisabb: nyugaton kel, keleten nyugszik, és az északi égbolton delel a nap.
Erre nincs mit mondani, mert kb a fejlesztőstúdió ott volt az erőmű mellett és ezzel itt el is elbaszták a realisztikus időjárás részt

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#44706) vhw válasza SchumiBácsi (#44705) üzenetére


vhw
addikt

Ugye az megvan, hogy ezek annyira sokadlagos dolgok ebben a játékban, hogy csak na... :)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#44707) SchumiBácsi válasza vhw (#44706) üzenetére

Tudom hogy nem ez a fő probléma, de én abba a szűk rétegbe tartozom, aki a tájolásnál számításba veszi/venné a napot, ha már beletették szinte az összes játékba :D

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#44708) Mister_X válasza SchumiBácsi (#44707) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Lehet én túl fiatal vagyok és az ezer éves technikai vívmányokon szocializálódtam, de én tájékozódáshoz térképet használok, vagy sokszor emlékezetből haladok :D

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44709) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Magyar unique játékos:

Nem kommentálom. :C

You are not prepared.

(#44710) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Azt mondják, hogy az elsőre mindenki emlékezni fog. Még büszke is vagyok magamra :)) Tényleg nem fogom elfelejteni egyhamar ezt a csatát. Replayt gondolom utólag nem lehet kinyerni. Mit összeszenvedtem a végén sérült lánctalpakkal és semennyi hp-val. Kattintható.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44711) Mister_X válasza Mister_X (#44710) üzenetére


Mister_X
nagyúr

És még egy:

Ilyenkor kell játszani :DD

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44712) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Teljesen egyetértek. Hajnalban, reggel a legjobb játszani, ezt már én régen kitapasztaltam. :)

(#44713) krysztyan


krysztyan
tag

Sziasztok!

Szerintetek miért van az, hogy elkezdem a játékot, aztán egyszer csak kidob a játékból. Ha belépek újra visszatesz a játékba, de kb 20 másodperc után ismét kilép. Ezt csinálja folyamatosan... De miért? :W :(

Üdv

"Csak a puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot"

(#44714) Drenadar válasza krysztyan (#44713) üzenetére


Drenadar
veterán

van fent bármilyen modod?

(#44715) fradi81 válasza krysztyan (#44713) üzenetére


fradi81
veterán

Nálam a modern sounds hangmod csinálta ezt.

moto g72, Ninebot d28e

(#44716) krysztyan válasza Drenadar (#44714) üzenetére


krysztyan
tag

xvm mod v3 van fenn, meg tömörített textúra

"Csak a puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot"

(#44717) Zeratul válasza emre (#44645) üzenetére


Zeratul
addikt

Ez ebben a formában nem igaz.

Ami négyzeten belül van (maxdrawdistance) az látod ha valaki spottolja, ezért szarabb kamoval bíró TDnél érdemes úgy helyzekedni hogy a az ellenfelek a periszkóp látótávon kívül legyenek mert így sokkal kisebb az esély a felspottolódásra lövés vagy mozgás esetén. Persze így jobban ki van szolgáltatva a spottereknek az ember.

[ Szerkesztve ]

(#44718) emre válasza Zeratul (#44717) üzenetére


emre
veterán

igen így teljes

(#44716) krysztyan

Nincs V3-as xvm. Az 5.1.0 a legújabb

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#44719) Drenadar válasza krysztyan (#44716) üzenetére


Drenadar
veterán

értem... akkor máris megválaszoltad hogy mik az elsődlegesen gyanús elemek a játékban ami miatt kiléphet a játék. és amit te is tudsz próbáld ki szűz játékkal, hogy úgy is kilép e? de nem fog...

(#44720) diegho


diegho
nagyúr

Mai első köröm, nincs spot, csak sebzés, közelharcban, 1v2 is van, roncsot használva fedezéknek stb. kb megmutatja mire képes a T71 közelharcban
Victory!

Map: South Coast 2014.02.16. 10:25:51
Vehicle: T71
Exp: 4 880 (x2 for the first victory each day) Credits: 57 303
Battle achievements: Top Gun, High Caliber, Mastery Badge: "Ace Tanker"

replay

(#44721) krysztyan válasza emre (#44718) üzenetére


krysztyan
tag

Igazad van, bocs jacktor mod v3-ra gondoltam

"Csak a puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot"

(#44722) krysztyan válasza Drenadar (#44719) üzenetére


krysztyan
tag

Úgy nem próbáltam, de még soha nem volt ilyen gondom... De majd megnézem úgy is :R

"Csak a puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot"

(#44723) b@zsi válasza diegho (#44720) üzenetére


b@zsi
csendes tag

:C
én is most nyüstölöm ezt a kis bestiát,ilyen közelharci szituáció még nem alakult ki nálam.
Ha az a HUNS-os nem lett volna ilyen szerencsétlen akkor kb ott vége is lett volna a menetnek ,de minden jó meccsben van mázli faktor és ez semmit se von le az eredményből

(#44724) Cseri0058 válasza diegho (#44720) üzenetére


Cseri0058
őstag

Még van hova fejlődnöd! :D
[link]

(#44725) diegho válasza b@zsi (#44723) üzenetére


diegho
nagyúr

Én sem értettem miért nem jön nekem és rammel, amivel leesik a trackem és ennyi volt, de ez van, ma már a huns nem elit klán, ha egyáltalán az volt bármikor is :)

Cseri0058 és hol a konzisztencia? Attól, hogy van 1 olyan köröd, amit évente 1-szer tudsz produkálni nem leszel "menő". Legyen naponta 2-3 olyan köröd, ami kimagasló, nem magadhoz képest, hanem egy unicumhoz is. Engem sosem érdekelt 1 kör, mert az csak 1 kör. Engem mindig az érdekel, hogy hosszú távon mit érek el. A linkelt kör volt a 3. fullos köröm T71-el, most lett 100-as a crew és lett meg a motor. Előtte is volt már 3-4 2000xp feletti vele. Emlékszel rá, amikor 113-al mentünk? Én első körben 7200-at másodikban 5800-at sebeztem, te a kettőben együtt 1200-at. Na az ilyeneket kell eltüntetni és kimagasló játékos leszel. Szerintem T71-el is ugyanilyen ingadozó a teljesítményed és ezt van gyengébb átlagod vele.

[ Szerkesztve ]

(#44726) Angel1981 válasza #95904256 (#44704) üzenetére


Angel1981
veterán

Ha így van, az jó hír, a trollok csomagolhatnak!
A troll platoonokkal szemben is így kéne fellépni!

diegho és Cseri0058: köszi a replayeket! :R

[ Szerkesztve ]

(#44727) b@zsi


b@zsi
csendes tag

beszállok már én is a licitbe egy szerény 11k-s spot damage-es körrel,hogy lásson a nagyérdemű egy ilyet is,hogy nem csak közelharcra jó :)
[link]

(#44728) szbalogh


szbalogh
őstag

Tegnap T62-vel szpotoltam 10k-t Murovankán. Volt mellette majd 5k sebzés is :)
És még egy mindenféle medálokkal, köztük Burdával :)

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#44729) L-e-f-i-e válasza DaveNo1 (#44709) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Szia!

Meg tudod adni a damage paneled nevét? Valami ilyesmit kereset, egyszerű semmi csicsa, pont jó lenne :)

=^-^=

(#44730) iwu válasza diegho (#44725) üzenetére


iwu
addikt

szerintem meg nem vetted észre a smájlit cseri posztja végén...

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#44731) diegho válasza iwu (#44730) üzenetére


diegho
nagyúr

Én észrevettem. Tudom hogyan értette, de ettől még leírtam a véleményemet a játékáról.

(#44732) munnergep válasza diegho (#44720) üzenetére


munnergep
senior tag

Szokásos egyszerű kör. Öröm volt megnézni, kösz.
(Egyik kedvenc tankom, de én egy hullámzó fost tudok vele csak.)

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#44733) diegho válasza munnergep (#44732) üzenetére


diegho
nagyúr

Arra számítottam amúgy, hogy a T25/2 megölése után vége lesz, ott már azt mondtam, hogy oké ez jó duplának. Az olyan 2500xp lett volna duplázva, tehát egy átlagos kör. Nem számítottam rá, hogy a T34-3 nem jön rám és megvárja, amíg tárazok, plusz rámegy az egyik medünk. Igaz hozzáteszem a T25/2-t nem oda helyeztem el az elején, csak a 13 75-re és a T34-3-ra számítottam, hogy majd ők lesznek ott (és tőlünk legalább 1 med, de nem...), szerencsére jött a T25/2 fedezéknek :)

(#44734) jano_77


jano_77
nagyúr

Meglett az új konfig! Konklúzió:
Win.81 - 10 mp alatt elindul :D , a WoT-ban pedig duplájára nőtt az FPS-em. :DD
Mindenkinek ajánlom a proci cserét, ha szenved a gépével....nagyon baba lett. ;) :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#44735) Cseri0058 válasza diegho (#44725) üzenetére


Cseri0058
őstag

Poénnak szántam.
Erős túlzás hogy évente egyszer tudok produkálni ilyet...
Veled ellentétben én nem akarok menő lenni.
Hm...naponta szokott lenni1-2 ami 1500xp körül van, szerintem az már bőven kimagasló,de nem osztom meg mert minek? Csak az igazán jó köröket szoktam betenni ide.hosszú távot nem tudod megmutatni replayben...viszont egy jó kört igen...
A 113-as szakaszozásunknál egy hosszabb kihagyás után jöttem vissza és beis vallom hogy ott tényleg gáz voltam...azt viszont ne felejsd el, hogy nekem ez az első accom. Ezelött még nem játszottam a játékkal sőt még csak videót sem néztem róla. Nagyrészben mindenre magam jöttem rá...és most wn8 szerint már unicum játékos vagyok.Bocs, hogy nem vagyok olyan tapasztalt a játék terén mint te aki már szerintem 30k csatán túl van már.
De hamár unicum játékos vagyok akkor annyira tényleg nem lehet gáz az átlagom...

Ui.: egy kis lazább felfogás nem ártana...nem kell mindent komolyan venni...

(#44736) 04ahgy válasza Cseri0058 (#44735) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Nekem, mint kívülállónak az jött le, hogy nem poénnak, hanem az orra alá dörgölésnek szántad. A védekezése pedig jogos ennek fényében.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#44737) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Sajnos én is olyan játékos vagyok, aki általában vagy nagyon jó kört megy vagy nagyon rosszat, de próbálom ezt egyre inkább levetkőzni és javulok is szerencsére. Szerintem is attól igazán jó valaki, ha el tudja hagyni a "minden mindegy" alapú csatákat. :)

[ Szerkesztve ]

(#44738) Enzolord válasza 04ahgy (#44736) üzenetére


Enzolord
addikt

Szerintem viszont Te nézted félre.. Szerintem is poénnak szánta, így ez a fajta védekezés nem kicsit volt túl reagálás...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#44739) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Minden prémium tank hozama ilyen látványos? (Matilda BP-vel vereséggel hoz minimum annyit, mint Type 58 győzelem esetén)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44740) Bozso68


Bozso68
senior tag

Két napja tolom csak a 8.11-gyel. Jobb az átlagom, mint előtte.
Ma pl 31 meccsből 25 win. Ennek tuti meglesz a böjtje.

[ Szerkesztve ]

(#44741) stork13 válasza 04ahgy (#44736) üzenetére


stork13
aktív tag

Nekem, mint kívülállónak az jött le, hogy rossz lehet a látásod ha a smile-t a végén nem vetted észre, így nem jogos szvsz.

Bár ekkora istenkomplexus ellen tökmindegy mit írt volna be... :)

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#44742) Enzolord válasza Mister_X (#44739) üzenetére


Enzolord
addikt

:) Ez a lényege a prém tankoknak..
Úgy vannak balance-olva, hogy azonos típusú és Tierű stock tanknál jobbak, de a fullosnál gyengébbek legyenek, viszont kavicsot azt hozzanak rendesen...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#44743) vhw válasza Mister_X (#44739) üzenetére


vhw
addikt

Mennyi az annyi számszerűen?

Az 5ös premek is tudnak 10-20k között hozni prem fiók nélkül teljesítménytől függően.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#44744) Angel1981 válasza Mister_X (#44739) üzenetére


Angel1981
veterán

A kapott kredit szinte kizárólag a kiosztott / spottolt sebzéstől függ, a győzelem / vereség csak minimálisan befolyásolja.
(Minden jármű kap bizonyos mennyiségű összeget pusztán azért, hogy belép a csatába, ez az ún. "joining award". Ha nyersz, akkor ez az összeg szórzódik 1.85-el, ennyi a különbség kredithozamban a győztes / vesztes között - meg persze a prém fiók. :) ).

[ Szerkesztve ]

(#44745) #43783936 válasza Cseri0058 (#44735) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nekem csak annyi jött le, hogy a fórumban trollkodni tilos, de van aki nyugodtan fikázhat mindenkit. :)

[ Szerkesztve ]

(#44746) dfsz34 válasza 04ahgy (#44736) üzenetére


dfsz34
őstag

Cserivel kell egyet értsek, ha én két féltéglával döngetem a mellem, hogy mekkora király vagyok egy adott tankkal és valaki mutat egy jobb eredményt, akkor mi van? Az a hibás, aki jobb kört ment? Ráadásul félig poénnak is szánta a Cseri, én megértettem, meg sokan mások is, de páran nem.

Az értelmetlen elvi vitától függetlenül mindegyik csata nagyon tanulságos és érdemes megnézni, ritka jó T71 körök és lehet belőlük tanulni is.

(#44747) CHaooSS


CHaooSS
őstag

heh ,ez az első

"This medal has been a long time coming. The medal for most damage made in a single battle. While we had a Top Gun and a Stell Wall medal, no medals have been awarded yet for dishing out the most damage in a single battle. To receive the medal, player must take no less than 20% of the total enemy team hit points and make no less than 1000HP total damage"

nem is olyan nagy szám.. sebaj :D

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#44748) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Volt róla szó, hogy ezt a lagot egyszer javitja a wg?

Amd - Radeon - Ryzen

(#44749) PAtr0n válasza Gyuri27 (#44748) üzenetére


PAtr0n
addikt

Nincs is nagy nagy lag, tegnap is csak 999ms volt a maximum. :D Fura is volt, hogy lövöm az enemyt, de se nem pattan, se nem megy át. Aztán hirtelen halott voltam. :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#44750) CHaooSS válasza PAtr0n (#44749) üzenetére


CHaooSS
őstag

Nekem is most 200 az átlag :(((

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.