Hirdetés

2019. december 11., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-13 02:08:09

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#45451) TESCO-Zsömle válasza unravel (#45450) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Meg a 15 jelentés provokációért. ;)

(#45452) #43783936 válasza ddt500hu (#45449) üzenetére

(törölt tag)

A prók között is vannak csodák.
Éjjel Erlenbergen egy 30000 csatás 2300-as támadó azzal foglalkozott csata alatt, hogy a beforgatott KV-4-emet goldskúlóval lebontsa a frontpáncélon keresztül..
Pantherrel. :C :C
Két lövése sebzett, és kb. 20 pattant.
Miután kiszedtem mellőle az isu-t és a két is-3-at odamentem mellé és szétlőttem.
Persze reponrtolt, mert csaló vagyok. :D

(#45453) Kean_Sorbo

Kean_Sorbo
(őstag)

Chris0321,dfsz34: Köszönöm. Akkor ha lehet kitárazni, de a helyezkedést csak ésszel, a mimimap figyelés meg életmentő. Ezt az újratárazást már én is alkalmaztam, de nagyon új még nekem ez a játékmód. Remélem hamar ráérzek majd, szerencsére a 155-ös nagyon jól kezelhető, legalább azzal nem lesz gondom. Azt viszont észrevettem tegnap, ha tárazok és jön valaki, amikor elindulok egy sarkon felé rögtön meggondolja magát. Talán "szorult" helyzetben ez is jó taktika lehet, egy kis idő nyerhető vele. Senki nem akar megkockáztatni egy 7-800-as mínuszt.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#45454) Mister_X válasza Djuree (#45400) üzenetére

Mister_X
(nagyúr)

Én meg állok IS-2-vel a bokor közepén (nem lóg ki semmi), csigaszem is van, erre a mező közepén, tőlem ötven méteren belül spotolódik az IS-3. És ugye egyből belém is mart, rá sem tudtam célozni rendesen.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#45455) diegho válasza #43783936 (#45452) üzenetére

diegho
(nagyúr)

A 2300 az nem pro, még jónak sem nevezném WN8-nál.

(#45456) Djuree válasza Kean_Sorbo (#45453) üzenetére

Djuree
(félisten)

"Azt viszont észrevettem tegnap, ha tárazok és jön valaki, amikor elindulok egy sarkon felé rögtön meggondolja magát. Talán "szorult" helyzetben ez is jó taktika lehet"
bizony jó, ezt használni is kell sűrűn, alap a tárasoknál. :K

diegho: az már egyenesen szar. :D

[ Szerkesztve ]

I am Gabriel Angelos, Captain of the Blood Ravens. My chapter is in ruins, the sector is at war. Its worlds under siege. Chaos spreads, consumes us all. Here, we will make our final stand. Here, there will be... Retribution.

(#45457) Kean_Sorbo

Kean_Sorbo
(őstag)

Látom itt ezeket a Wn számokat. Tulajdonképpen melyik az szerintetek, ami a legjobban tükrözi egy játékos tudását tiertől és tanktípustól függetlenül?

(#45458) diegho válasza Djuree (#45456) üzenetére

diegho
(nagyúr)

Őszintén? Amikor a legjobb 5000, akkor a 2500 is csak átlag kellene, hogy legyen nem?

(#45459) diegho válasza Kean_Sorbo (#45457) üzenetére

diegho
(nagyúr)

Egyik sem. WN7-ig könnyen húzható OP tankkal, WN8 meg vicc, mert szarnak kikiáltott tankkal, ha jó vagy, akkor hatalmas értéked lesz.

(#45460) Djuree válasza diegho (#45458) üzenetére

Djuree
(félisten)

hát igen, ha matematikailag nézzük, de a valóságban én azt mondanám az 1000 az átlag, sőt még ez is sárga ha az xvm-et nézzük, de még több a narancs/piros. siralmas a helyzet...

I am Gabriel Angelos, Captain of the Blood Ravens. My chapter is in ruins, the sector is at war. Its worlds under siege. Chaos spreads, consumes us all. Here, we will make our final stand. Here, there will be... Retribution.

(#45461) ddt500hu válasza Djuree (#45460) üzenetére

ddt500hu
(addikt)

Hát semmiképp sem a legjobbnak a fele az átlag. Haranggörbe oszt csókolom. A játékosok nagy része valszeg 400-1400 között van. 1400-2400 között már kevesebben és 2400 felett szerintem ilyen 1-0,5% de valahol biztos van egy jó statisztika erre.

(#45462) Kean_Sorbo válasza diegho (#45459) üzenetére

Kean_Sorbo
(őstag)

Akkor úgy érzem magam ellen fogok küzdeni, és a tankonkénti átlagsebzéseimet próbálom meg majd fejleszteni. Amit a múltkor írtál, a tier-pontonkénti átlagot kellene minél magasabbra feltornászni.

(#45463) diegho

diegho
(nagyúr)

Mint már mondtam sokszor, nem csak a játékoson múlik a WN értéke. Nem mindegy, hogy egy tankot már az első körtől elitként használsz, vagy 80-120 körön át nem fullosan. Múlt héten néztem QB streamjét a 111-1-4-et vette meg, azonnal elitre, beletett egy brutál legénységet és tolt vele pár kört. Most az átlagsebzése 3100, nagyjából ezt fogja tudni hozni vele. Ha viszont megnézed az én átlagomat, az csak 2879, viszont a csatáim 40%-a stock állapotban volt 2300 átlagsebzéssel, onnan mentem fel 2879-re amikor már meglett a top löveg. Mint már mondtam ez a stock vs elit nálam szinte minden tanknál 50%-ot jelent pluszban, ami nem mindegy, hiszen egy alapvetően sebzésre épülő statisztikai mutatóban, ha 50%-al többet sebzek folyamatosan, akkor az ha nem is egyenesen arányosan, de legalább 25-30%-al növelné azt. Tehát nem mindegy milyen körülmények között éri el valaki az értékeit. Ha most hozzászámolnánk az én értékemhez a 25%-ot, 4000 felett lennék. Ennyit számít, hogy milyen körülmények között születik az eredmény.

[ Szerkesztve ]

(#45464) ddt500hu

ddt500hu
(addikt)

A csata kezdete előtt beírtam, hogy gg. Az ellenfél 4 top tankja zöld meg kék volt. Nálunk talán 3-an voltunk zöldek. Az elején a 80-as kék obj.140-et mindenáron ki akartam lőni. sikerült bár mázlim volt. Aztán valahogy minden jól jött ki. Kivétel a legvége.

Mondjuk én több XP-t adtam volna magamnak. Replay.

[ Szerkesztve ]

(#45465) Angel1981 válasza unravel (#45450) üzenetére

Angel1981
(veterán)

Ezek a hsz-ek a meccsek legeslegvégén születtek - mint írtam.
Tipikus példája annak, amikor már rég földön van az ellenfél, de még belerúgsz párat, meg leköpöd, csak hogy megalázd még jobban, pedig a célodat már rég elérted.

Ez a mentalitás az emberelődök szintje.

Az, hogy a meccs elején ki hogy trollkodik nem érdekel, nem befolyásol - és gondolom mást sem nagyon, ezért is lehet az, hogy a troll hsz-ek 90%-a akkor érkezik, amikor már biztos a vereség.

(#45466) nyunyu válasza Kean_Sorbo (#45453) üzenetére

nyunyu
(nagyúr)

szerencsére a 155-ös nagyon jól kezelhető

Kb. annyira kezelheto, mint az elodje. Nagyon francia.

Problema inkabb ott van, hogy amint meglatjak, egybol betoltik a goldot, vagy ha nem, akkor a tizes tankoknak mar van akkora penje, hogy pici RNG rasegitessel atvigye az UFPt, akkor is, ha razod.

Legalabbis valahogy egy IS-7 sima APvel at birt loni az agyu mellett.

Jobban szeretek az Obj704-gyel trollkodni, mint az F155-tel.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#45467) Angel1981 válasza diegho (#45459) üzenetére

Angel1981
(veterán)

Az effiről mi a véleményed?
Mennyire ad megbízható képet egy játékos általános teljesítményéről?

(#45468) diegho válasza Angel1981 (#45467) üzenetére

diegho
(nagyúr)

Egyik mutató sem ad megbízható képet magában, viszont a 4 mutató egyben már használható valamire.

(#45469) bigobert

bigobert
(tag)

Crusader 5,5 - sejtettem, hogy az FV304 után valami fosch jön. Tudtam, hogy meg kellett volna állni tier 6-nál. Alacsony becsapódási szög, nem sebzi a névlegest. Kb track-elésre jó. Valakinek van tapasztalata vele?

(#45470) sith7 válasza diegho (#45463) üzenetére

sith7
(nagyúr)

hm ... nem kínlódik stock tankokkal, mi ? :U

(#45471) Achill3uS válasza diegho (#45458) üzenetére

Achill3uS
(veterán)

én elhiszem hogy ezek profi játékosok de amikor megnézek egy ilyen acc-ot amin van 2-3000 csata... hagyjuk már, amikor már ismered a játék csínját bínját és van bőven lehetőséged venni az uj accra egy prémet és goldbol csak fullos tankokkal menni 1-2 ágra hogy farmolja a statot az ember ez amellett hogy elismerésre méltó és sokan még így sem tudnák utolérni ezt a szintet de nem szól másról mint e penis növelésről.
ha őket ez szórakoztatja hajrá, de én inkább örülök ha elérek egy ággal végre X-be, hogy ennyivel kevesebbet kell grindolni.
amikor valaki úgy full lila, hogy van mellette 30k csatája, na arra mondom, hogy respect. valoszinüleg nem ma kezdte és az elejétől kezdve profi szinten játszik, nem kell semmin szépítenie high tier-ben mint a többségnek.

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#45472) Angel1981 válasza diegho (#45468) üzenetére

Angel1981
(veterán)

Ok, a négy együtt persze. :)

Csak azért kérdeztem, mert többen a mai napig effit íratnak ki az XVM-el, merthogy elvileg az a legkevésbé "becsapós". :)

(#45473) Enzolord válasza Angel1981 (#45472) üzenetére

Enzolord
(őstag)

Az effyvel az a baj, hogy a foglalással erősen lehet növelni az Effyt, és sok "kephuszár" van, aki nem annyira jó, mint a stat mutatja...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#45474) Simulacrum válasza diegho (#45468) üzenetére

Simulacrum
(senior tag)

De leginkább a sebzésmutató híve vagy ugye? Azt pontosan hogyan is szoktad definiálni? Úgy emlékszem talán szintenként szoktad számszerűsíteni mennyi az elvárt sebzés? Vagy tankfajtánként? Vagy saját hp-ből kiindulva?

(#45475) diegho válasza Simulacrum (#45474) üzenetére

diegho
(nagyúr)

tier pontonként

(#45476) Angel1981 válasza Simulacrum (#45474) üzenetére

Angel1981
(veterán)

Tierpontonként.
Noobmeteren meg lehet nézni az átlagszintet, és az ahhoz viszonyított átlagsebzést.
Pontonként 150 már jónak számít, 200 meg már nagyon jónak.
Pl. egy 5-ös szintű tankkal illik csatánként átlagban legalább 750-et sebezni, egy hatossal 900-at, és így tovább.

Igazából a wn7 is hasonlóan épül fel; meg lehet nézni, hogy a wn7 érték körülbelül a tierpontonkénti sebzésátlag, szorozva tízzel - hangsúlyozom; körülbelül!

[ Szerkesztve ]

(#45478) kgergely23

kgergely23
(őstag)

Sziasztok, szeretném megkérdezni, érdemes-e megvenni a KV-13 tankot. Ki van fejlesztve, de nem vettem még meg. Ami utána jön, mindkettő ki van fejlesztve szintén, szóval vak vágány, tehát csak akkor venném meg, ha érdemes. Milyenek a tapasztalatok? Köszi

(#45479) Répapüré

Répapüré
(tag)

.

(#45480) ddt500hu válasza Angel1981 (#45476) üzenetére

ddt500hu
(addikt)

Melyik oldalon tudom megnézni, hogy egy tankkal mennyi átlagsebzést szereznek???

(#45481) Enzolord válasza ddt500hu (#45480) üzenetére

Enzolord
(őstag)

A játékon belül tudod megnézni...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#45482) Angel1981 válasza ddt500hu (#45480) üzenetére

Angel1981
(veterán)

Például

Egyébként úgy értettem, hogy magadat is tudod ellenőrizni noobmeteren.
Megnézed, hogy adott időszakra átlagosan mekkora sebzést osztottál ki mekkora tierben, elosztod a kettőt, és ha megszorzod tízzel, akkor körülbelül megkapod a WN7 értékedet.
(Ismét leírom; csak körülbelül, mert a WN7 azért ennél kicsit bonyolultabb képlet.)

[ Szerkesztve ]

(#45483) ddt500hu válasza Enzolord (#45481) üzenetére

ddt500hu
(addikt)

Nem a sajátomra vagyok kíváncsi hanem mindenki más átlagára.

(#45484) Répapüré válasza Viktoár (#45327) üzenetére

Répapüré
(tag)

:)
Én annyit tudok, hogy kiválasztom a legnagyobb,III-as tankom és ha valami pirosat látok akkor lövök.:)
Ez is előrelépés , mert kegyetlenül untam a korábbi pályákat,ezzel újabb terepek is vannak.:)
Igaz, hogy a felhasználónevem mindig barna, de megszoktam.:))

(#45485) ddt500hu válasza Angel1981 (#45482) üzenetére

ddt500hu
(addikt)

Erre gondoltam köszi. :) Általánosságban magasan az átlag felett vagyok. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#45486) forras2

forras2
(őstag)

Sziasztok

Ha a saját alapított klánomból kilépek, akkor az a klán megszűnik, vagy más vezetővel automatikusan megy tovább? :U

(#45487) Enzolord válasza forras2 (#45486) üzenetére

Enzolord
(őstag)

Elvileg valakinek átadhatod a commander pozíciót, ha jól tudom...

(#45488) Simulacrum válasza Angel1981 (#45476) üzenetére

Simulacrum
(senior tag)

Érdekes ez, mert pl. IS-3-al simán 200 fölött vagyok még úgy is, hogy talán az első 8-as tankom volt, kezdő piros koromban, míg azért meddel már nehezebb ez. Szóval én azért tanktípus szerint egy kicsit módosítanám jó és nagyon jó értékeket.

Nagyon érdekes ez a statisztika. Hihetetlen, hogy mennyire máshogy van nálam egy-egy tanknál a sebzés érték. Pl. 9-es medek közül szerencsétlen Leopard PTA a leggyengébb, pedig szerintem nagyon jó kis tank. Gondolom a papírsága miatt egy gyengébb játékos pillanatok alatt elhullik vele nem tudom máshogy magyarázni, hogy ennyire gyenge az átlagsebzés vele.

[ Szerkesztve ]

(#45489) ddt500hu

ddt500hu
(addikt)

Ezt az új Redshire-t egyelőre nem nagyon komálom. :(

(#45490) [HUN]Dani válasza ddt500hu (#45489) üzenetére

[HUN]Dani
(őstag)

A régi szar volt, az új pedig még szarabb. Nem tudom mit lehetne csinálni, hogy egy értelmes kört lehessen rajta menni..

[ Szerkesztve ]

(#45491) Dr_Syrex válasza Simulacrum (#45488) üzenetére

Dr_Syrex
(senior tag)

Én is szeretek a Leo PTA-val menni. Viszont nem volt türelmem kivárni, mire összejön az XP a nagy lövegre, ezért 60K szbad xp-t belefektettem és máris jobban jött a sebzés. A fejlesztett toronnyal még jobb lett a tank (talán pontosabban is lő?!)
Egyébként tényleg érdekes, hogy bár te elég jó játékos vagy, valahogy mégsem fekszik neked igazán a 9-es Leo. De nincs is leírva sehol, hogy minden tankkal átlag feletti statot kötelező hozni :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#45492) Simulacrum válasza Dr_Syrex (#45491) üzenetére

Simulacrum
(senior tag)

Félreértetted, én pont szeretek vele játszani és ha a statisztikám még nem is jó vele, mert full stockon kezdetem és nemrég lett meg az ágyú és torony úgy érzem nagyon jó tank lesz és jól fog menni vele a játék. A rossz eredményeket a Angel által belinkelt oldalon találtam róla. Ott van full statisztika és a 9-es medek közt a legrosszabb sebzésátlagot hozza.

Redshire. Már a régit is szerettem, a mostani meg csúcs, örülök nagyon ha azt kapom. Én továbbra is tartom, hogy El Halluf a leggyengébb térkép a játékban, pontosabban én azt utálom a legjobban. Swamp még gyenge, de pl. én Komarint is szeretem vagy legalábbis nem utálom.

(#45493) gzbotii

gzbotii
(veterán)

8.11 ota van nemzetek szerinti csata is?
Epp most futottam bele egybe...

Proposing the same flawed strategy over and over again will not make it more effective, Ensign.

(#45494) sebijani1982 válasza gzbotii (#45493) üzenetére

sebijani1982
(aktív tag)

ez az egyik új fícsőr!

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#45495) Lipton

Lipton
(őstag)

Tudtok segiteni hogyan lehetne valamilyen "csapathoz" csatlakozni fixen es nem estenkent keresgetni....

(#45496) Bad Pritt válasza Lipton (#45495) üzenetére

Bad Pritt
(veterán)
LOGOUT blog

Ha van legalább 4 barátod a játékban, akkor egyikőtök tud kreálni egyet és a többieket meg tudja hívni. Másképp keresgélned kell sajna.

[ Szerkesztve ]

- My name's Richard Grayson, but all the kids at the orphanage call me Dick. - Well, children can be cruel.

(#45497) #35692544

(törölt tag)

mikor jön már a warthunder
hányingerem van a wargamingtől

(#45498) [HUN]Dani válasza #35692544 (#45497) üzenetére

[HUN]Dani
(őstag)

Ez a játék nem kötelező.

(#45499) forras2 válasza #35692544 (#45497) üzenetére

forras2
(őstag)

Ajánlom figyelmedbe :)

(#45500) Zsolt_72

Zsolt_72
(MODERÁTOR)

Áttekintve az elmúlt napok témáit: a privát üzenet megosztására vonatkozó tilalom akkor érvényes, ha abban szerepel a feladó és nem csak egy kiragadott részlet olvasható. Tehát az idézet, névtelenül nem szankcionálható. Viszont ismét van/volt személyeskedés, nem ide való hangnem; az ezért járó figyelmeztetés illetve kitiltás megtörtént. Maradjatok a témánál és ne provokoljátok egymást!

* * *

Okos: az ellenvélemény nem baj, az viszont már igen, ha így fejezed ki. Finomabban, kérlek! Valamint a rivális cég játéka itt OFF téma, fáradj át a várakozásoddal a megfelelő topicba! Köszönöm.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.