Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#45951) Enzolord válasza Djuree (#45950) üzenetére


Enzolord
addikt

Vagy esetleg lesz egy World of Modern Tanks, szóval lehet ezt még hova fokozni...
Esetleg Tier 11 és fölfele...
A variációk száma végtelen...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#45952) Angel1981 válasza diegho (#45946) üzenetére


Angel1981
veterán

De még a legbutább ember is egy idő után megunja a dolgokat.
Igen, lehet, hogy lesznek, akik 5-7 év után is kitartanak mellette, de a nagy tömegek addigra szerintem már meg fogják unni, és vagy átmennek valami konkurens termékhez, vagy elkezdenek valami tök mást.

A WoW őrület is lecsengett, a Blizzardnak viszont nem kell aggódnia, mert ott havidíj van ugyebár, senkinek nem adják "ingyen".
Itt viszont ha pár év múlva a fizetők 90% eléri amit akar / megunja, drámai bevételcsökkenés lesz.

#45947 Simulacrum: pont ezt írtam, hogy lehet, hogy SerB azt mondta; "az archívumok szinte kifogyhatatlanok", de a végtelenségig nem fogják tudni a játékosok érdeklődését felcsigázni, már most is tele van a játék olyan tankokkal, amik szinte csak kinézetben ütnek el egymástól, de gyakorlatilag ugyanazok.
Új ágak? Tényleg olyan sokan akarnának majd kínai TD-el meg artikkal játszani? :F
(És jó eséllyel minden egyes új ág egyre inkább erőltetettebb lesz, szerintem a játékosok nagy része egy idő után egyszerűen meg fogja unni, mert hiába lesz 1000 tank a játékban, az idegesítő dolgok meg fognak maradni, sőt, valszeg tovább fognak súlyosodni, mert minél több a tank, annál lehetetlenebb egyensúlyt találni.)

És még egyszer; szerintem a WG-nek nem amiatt kell aggódnia, hogy mi lesz 1-2 év múlva, hanem hogy mi lesz 5-7 év múlva - bár általában ilyen "távoli" problémák miatt senki sem szokott aggódni manapság, részben meg is érthető...

[ Szerkesztve ]

(#45953) diegho válasza Pete55555 (#45948) üzenetére


diegho
nagyúr

Az értéked valószínűleg azért szar, mert nem sebzel.

(#45954) Angel1981 válasza Bingisz (#45949) üzenetére


Angel1981
veterán

Igen, ezekben valóban van fantázia, valszeg ezt ők is belátták, hogy új tankok hozzáadogatása helyett most kicsit ebbe az irányba kéne menniük - jól is teszik!
Pl. engem is érdekel a PvE, ha jól megcsinálják!

Félreértés ne essék, most nem magát a WG-t akarom kritizálni, én magának a free to play fizetési modellnek a hosszú távú megbízhatóságát, profitstabilitását kérdőjelezem meg.

Egy WoW-ot pl. 500.000 emberrel is érdemes fenntartani, mert azok is fixen fizetnek érte, és mivel a fejlesztési költségek már rég megtérültek, minden egyes további előfizető tiszta profitot jelent.

Egy Free tp Play rendszerű játékban, amikor már kezd lecsengeni a dolog, és a korábbi fizetős játékos arány 30-ról lemegy mondjuk 10%-ra (ugyanakkor a nem fizető 90%-ot is "el kell tartani") ez sokkal komolyabb probléma lesz - szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#45955) Pete55555 válasza diegho (#45953) üzenetére


Pete55555
addikt

Ja, igaz. Light/med tankkal sokat játszom. Spot dmget meg gondolom nem nézi. Csak nem értem akkor, hogy kalkulálták bele azt, hogy a light/med tank jobban számítson? Ezek szerint nem számít jobban, mint a WN7-nél.
Ugyanakkor a spotdmg is elég sokat számít, úgy általánosan is, meg 1-1 csatát nézve is. Ha meg ezt nem veszi számításba, akkor megint ott vagyunk, hogy nem jó a rendszer.
Mind1,azért nem fogok elkezdeni heavy tankkal, meg TD-vel játszani, hogy nagyobb legyen a statom. Altalában saját hp-mat lesebzem/spotolom, de inkább többet, a csapatomat segítem, nem hatráltatom. Kár, hogy ez a staton nem látszik...

...Szeretem leracsniztatni...

(#45956) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Nos srácok, én az ilyen pillanatokért játszom igazán. Alig megyek ezzel a vack, lassú tankkal, akkor is átlövi mindenki sima AP-vel is. De néha megfogja az aranyesőt is. És ha egy unikum játékost tudok kiborítani, már megérte elővennem. :)

Most hirtelen megnéztem a noobmeteren. Ő például wn7 szerint csak kék játékos, wn8 szerint viszont lila. Én mondjuk pont fordítva vagyok.



[ Szerkesztve ]

(#45957) diegho válasza Pete55555 (#45955) üzenetére


diegho
nagyúr

Azért light/med vonalon is bőven lehet sebezni.

(#45958) Angel1981 válasza diegho (#45957) üzenetére


Angel1981
veterán

Kérdés!

Te személy szerint melyik tankot tartod jobbnak; T57 heavy, vagy AMX 50 B?
A statjaikkal tisztában vagyok, és az alapján a T57 heavy tűnik jobbnak, arra vagyok kíváncsi, hogy egy magadfajta játékos mint gondol arról, hogy az AMX 50 B mennyire tudja a mozgékonyságával kompenzálni a T57 egyéb dolgait?

Köszi előre is!

(#45959) diegho válasza Angel1981 (#45958) üzenetére


diegho
nagyúr

Szerintem egál, mindkettővel sok kört mentem és kb azonos sebzésem volt velük.

(#45960) Bingisz válasza Angel1981 (#45954) üzenetére


Bingisz
addikt

7 év múlva mi lesz?
Azt nyilatkozta SerB hogy még 3 évnyi tartalom mindenképp van a játékhoz. 3 év múlva ott lesz nekik már a WoWs is, ami szerintem ha nem is lesz olyan sikeres, mint a WoT, de biztosan sikeresebb lesz, mint a WoWp.

Utána meg még bármi jöhet: Modern tanks, esetleg 2.VH-s FPS (ami szerintem 100% hogy kasszasiker lenne, mert már nagyon hiányzik egy ilyen játék), esetleg megint csinálnának egy RTS-t ami engem nagyon érdekelne, vagy megint kitalálnak valami újat. Pénzük már van hozzá. ;)

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#45961) Angel1981 válasza diegho (#45959) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, nagyon köszi, ezt megjegyeztem! :R

#45960 Bingisz: jó, majd akkor erre visszatérhetünk pár év múlva! ;)

[ Szerkesztve ]

(#45962) Zeratul


Zeratul
addikt

:))

(#45963) Angel1981


Angel1981
veterán

Heti küldetések
Az elsőnél jópofa a T4-es szintkövetelmény! :D

Zeratul: ez aranyos! :)

[ Szerkesztve ]

(#45964) L-e-f-i-e válasza Angel1981 (#45963) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Egy kellemes WTe100 legénység húzás lesz ebből..:)

=^-^=

(#45965) [HUN]Dani válasza Angel1981 (#45963) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Tier IV and above :U

magyarsrac

(#45966) Tuco Ramirez válasza dfsz34 (#45940) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Ez a játék egy aranybánya és egy zseni, aki ezt így kitalálta.

Ezzel maximálisan egyetértek. :) Persze, alapvetően ingyenes a játék, és kb. T5-ig arany nélkül is kényelmesen el lehet vele játszogatni. Aztán miután már rendesen rákattant a játékos a WoT-ra, és ha feljebb akar jutni (és ki ne akarna...?), már drasztikusan egyre több XP-t kell nem csak az újabb tankokhoz gyűjteni, hanem azok moduljaihoz is. Magasabb tierben már kész szenvedés stock tankokkal apránként akár több tízezer XP-t kiizzadni, mire tényleg használható lesz a masina (márpedig ki szeret "szenvedni"...?). Arról nem is szólva, hogy minden ágon van legalább egy olyan "nem szeretem" tank, amit legszívesebben a többség átugorna. Megveszik hát a prémium accountot hogy gyorsabban jöjjön az XP, a türelmetlenebbek rögtön free XP-t vesznek aranyért vagy rögtön magas szintű prémiumtankot. A garázshely is hamar elfogy, és az ember nem mindig szívesen adja el azokat a járgányokat, amikért keményen "megdolgozott" és már a szívéhez is nőttek.
Egy szó mint száz, nagyon okosan ki van ez találva. Van két ismerősöm, akik az elején esküdöztek, hogy egy fillért nem fognak kiadni a játékra, de már most bőven egy rendes játék ára felett költöttek rá. Én eddig kitartottam, de most T7-nél már úgy érzem, hogy ha nem invesztálok be aranyat a buliba, akkor az már a játékélmény rovására fog menni. Vagy maradok T5-7-ben, ami egyébként egyáltalán nem olyan vészes, jó kis csatákat lehet ott is játszani. ;)

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#45967) Pete55555 válasza diegho (#45957) üzenetére


Pete55555
addikt

Persze, próbálok is minnél többet sebezni, általáben nem passzív spotter vagyok, de azért a light tankok általánosságban inkább felderítésre "valók"
13-90 el 900 az átlagsebzésem, ezt aláírom, hogy botrányos
WZ 132-vel 662... Ez sem sok, de mindkettővel 2500 a max sebzésem egy csatában. Mostanában inkább ráfekszem a sebzésre, de ezek a tankok akkor sem arra lettek kitalálva, plusz pl ha a 13-90-et akarom jól használni, oda már komoly tudás kell. Valószínűleg ezért tetszik jobban a WZ (nameg mert agilisabb)
Med vonal: E-50M-el megvan a 200 tierpontonkénti sebzés átlagban (2016) egy akármilyen light tankkal azért annyira nem egyszerű ezt hozni.

...Szeretem leracsniztatni...

(#45968) Angel1981 válasza [HUN]Dani (#45965) üzenetére


Angel1981
veterán

A "leglább"-ot igazán odaképzelhetted volna, szerintem mindenki más tudta, hogy értettem.... :U
Ez egy standard követelmény a küldetésekre tavaly nyár óta, de ide teljesen felesleges, mert ki tud összehozni T4-ben 3000-es sebzést?
Ennél már az is tisztább lenne, ha egyáltalán nem lenne szintkövetelmény.
(Aki Matildával lesebez 3000-et, az Traktorral is megcsinálja, még akkro is, ha a csapat összHP-ja nincs annyi! :)) ).

[ Szerkesztve ]

(#45969) diegho válasza Pete55555 (#45967) üzenetére


diegho
nagyúr

Ti nagyon rosszul értelmeztétek szerintem a tier pontonkénti átlagsebzést, amit én annyiszor emlegetek. Nem az a jó, ha egy 10-es tankban 2000-et sebzel, az nagyon nem jó. Az összes átlagsebzésed minden tankkal osztva az összes tankod átlag tierjével legyen 200 felett. Tier10-ben pedig illik 2500 felett sebezni átlagban.

(#45970) Pete55555 válasza diegho (#45969) üzenetére


Pete55555
addikt

Akkor viszont hagyjuk, kb sosem fogok annyit elérni. Luchs-ot pl megtartottam fun-ra. Azért azzal nehéz minden körben 800-at sebezni - hogy ne legyek átlag alatt. T-127-el mondjuk 600 egyáltalán nem lehetetlen.
Ha spot+dmg-et néznénk, akkor simán teljesíthető, de csak dmg az nagyon necces. Persze ez nyilván rám érvényes.

...Szeretem leracsniztatni...

(#45971) g85j válasza Tuco Ramirez (#45966) üzenetére


g85j
tag

Eddig egy pár kódot ellőttem én is meg vettem 1szer SP-t, majd becseréltem SU122-44re, majd azt is eladtam, de mostanság olyan akciók vannak, hogy brutál...
Prém nékül és prém tank nélkül is simán fenn lehet tartani 2db. 10-est....szerintem.
Az akciókkal meg lehet lassan ezüstöt gyűjtögetni.
Én pl. a nem szeretem (stock) tankokat csak duplázgatom, lassan gyűlik a free xp is és lehet fejleszteni.
Lassú a haladás, de simán megy ingyen is.
Egyébként tényleg 1 géniusz volt aki ezt így kitalálta, oktatni kellene közgázon.

Én ha pénzt fogok újra költeni rá, az majd egy kevés aranyért lesz, azt is csak a felszerélesek áthelyezése miatt....
Szóval nem feltétlen kell prém, meg arany T7 felett.

(#45972) Djuree válasza Pete55555 (#45970) üzenetére


Djuree
félisten

nálam nincs meg mostmár ez a dmg kényszer. ha meglenne akkor csak op gépekkel mennék és simán 2000 körül lenne a wn8-am...pl. isu-val nem túl nehéz. de most pl. a hummelt húzom, azzal meg alig lehet sebezni mostanában. isu-val is rohanok előre aztán sokszor pár perc alatt kihullok. erőltetem a heavy stilust, az való nekem, megyek előre mint a gép mindig, hátul maradni uncsi nekem. de így jó nekem, aztán a wn már egyre kevésbé érdekel úgyse jelent semmit manapság...mint a nyelvvizsga, papírral már kb. szart se érsz, úgyis "levizsgáztatnak".

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#45973) diegho válasza Pete55555 (#45970) üzenetére


diegho
nagyúr

De miért kellene luchs-al 800-at sebezni?
Tier4 scout: 400 átlagsebzés
Tier9 heavy/td 2200 átlagsebzés
13 tier, tehát 6.5 átlag tier-hez jön 1300 átlag sebzés, máris ott van a 200 átlag tier pontonként. Ez így működik és persze T9 heavy/td-vel a 2200 nem egy magas átlag, sőt, meddel kb jó az az átlag.

(#45974) dfsz34 válasza Tuco Ramirez (#45966) üzenetére


dfsz34
őstag

A másik fontos dolog, hogy a WoT esetében szinte fel sem merül vagy csak nagyon nagyon kevés emberben, hogy lehúzzák pénzre, mert sokkal jobban megérti az ember, hogy pontosan mit kap(hat) a pénzéért.

Többször éreztem már úgy, hogy lehúztak, amikor megveszek egy játékot és nagy dérrel-dúrral beharangozták, aztán egy nagy nulla vagy csak nekem nem tetszik.

Illetve valamiféle tiszteletet érez az ember, hogy ilyen brutál munkát belefektettek ebbe a játékba és odaadják ingyen, csak játsszál. Számomra legalábbis valamiféle helyreállított tisztesség érzése volt, amikor aranyat vettem, meg jó hasznát is vettem neki, dupla haszon. Ez független attól, hogy most ingyen is lehet vele játszani, mert én megértem, hogy a fejlesztőknek is élnie kell valamiből és a játék sok szórakozást adott nekem, valamiféle ellentételezés teljesen korrekt dolog szvsz

Más, Tiger I valóban alkalmas erős stat húzásra, legalábbis wn7-t biztosan. Ebben a helyzetben valóban jobb a Tiger, mint a T29, amikor jönnek rám az ellenfelek, mint a sáskák és a dpm-el kiszedem a kis csibészeket egymás után. A T29 meg magas tier csatákban jobb, sokkal, szvsz, mert azzal harcolni is lehet.

Győzelem!
Csata: Hidden Village 2014.02.24. 13:28:36
Jármű: Tiger I
Szerzett tapasztalat: 6 717 ( x3)
Szerzett kredit: 101 119
Csatában elért Achievement: Acélfal, Nagy kaliber, Kiváló Lövész, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"

Ez a kredit számolás egy nagyon érdekes dolog, volt ez a triplázó csatám ma T29-el
Győzelem!
Csata: Highway 2014.02.24. 12:38:17
Jármű: T29
Szerzett tapasztalat: 5 454 ( x3)
Szerzett kredit: 57 000
Csatában elért Achievement: Kiváló sofőr jelvény: "1. osztály"

Sebzés Tiger: 3856 T29: 3006
Spot Tiger: 526 T29: 99
Kill Tiger: 5 T29: 2
XP Tiger: 1445 T29: 1212

Az odáig rendben van, hogy a Tiger többet sebzett és több kill, csakhogy csakhogy top tier csatában volt, tier5-6-kat lőttem és egy black prince volt egyedül tier7-es.
A T29 meg az legutolsó tank volt a listán, sebeztem is8, proto, t34, wt pz4, gw tiger p, mind tier 8 vagy 9

A T29-el ráadásul sokkal többet mozogtam, a Tiger-re szinte rámásztak az ellenfelek, csak jól használtam a side scrapet, a domb takarást meg a beforgatást és a dpm elintézte a többit. Viszont kilőtték a motorját és a javító már elment a lövegre, úgyhogy alig mozogtam vele.

Mindennel együtt kap a tiger 233-al több xp-t, amit azért sokallok, mert a T29 egy lényegesen kegyetlenebb csatában kellett helyt álljon tier8-9 ellenfelek ellen. Brutál városi harc és 3 másodperccel a vége előtt lőttem ki a protot arany lőszerrel a bázisnál, ahol végig kempelt, hajszálon múlt a győzelem is. Néha logikátlan ez számomra, ahogy az xp-t számolja.

[ Szerkesztve ]

(#45975) Pete55555 válasza diegho (#45973) üzenetére


Pete55555
addikt

Ja, hogy így érted... oké világos. Bár ettől még mindig messze vagyok sajnos...
Luchs átlagsebzésem pl 246 Sajnos ez volt a 2. T4-es tankom, akkor még gőzöm nem volt az egészről, meg csodálkoztam, hogy mit keresek T8-ban...
Most megint mentem vele egy kört, és 753 dmg, T7-ben. (szegény Nashorn biztos anyázott ;] )
Mind1, nem izgulok rá annyira, lényeg, hogy még mindig fejlődök.
Statot meg le kell sz** mert WN8-al kitörölhetjük.

...Szeretem leracsniztatni...

(#45976) Angel1981


Angel1981
veterán

Másnak sem megy a wot info oldala?

(#45977) csoki válasza dfsz34 (#45974) üzenetére


csoki
senior tag

(creditre magyarázat h most a tigris 30%-al többet kap hétvégi akció miatt)

xp-re meg talán az h közelharci sebzésre több xp-t ad elvileg (persze nagyobb tier ellen is)

(#45978) Smithy87 válasza bullseye (#45905) üzenetére


Smithy87
senior tag

Nem nem volt meg az egész estés buli.

szalai56:
Nem nincs defaulton jár minden. A dolog érdekessége, hogy bármi mást fel tudok telepíteni hiba élkül. :S Nem értem én ezt pedig nem vagyok teljesen sík a témához.

(#45979) dfsz34 válasza csoki (#45977) üzenetére


dfsz34
őstag

Elnézést, xp-t akartam írni, csak mire összeraktam az összehasonlítást, már elfáradtam :)

Egyébként én már megfigyeltem több tank ász eredmény esetében, hogy nem igazán ad több xp-t, ha nagyobb tier ellenfelet sebzek, hiába nehezebb és nagyobb kihívás.

Nem igazán jöttem rá, mi a legjobb taktika ászt csinálni, de kiirtani a sok kisebb tier tankot már többször eredményes volt, csak nem tartom túl igazságosnak, hogy a nehézségi szintet szinte mintha nem is számolná be.

Mindkét csatában közelharc volt, gyakorlatilag talán 1-2 távolabbi lövés, de minden más bőven 200m-en belül.

[ Szerkesztve ]

(#45980) Tuco Ramirez válasza g85j (#45971) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

vettem 1szer SP-t, majd becseréltem SU122-44re

Ez nekem új, ilyet is lehet...? Hogyan? Csak az aranykülönbözetet kell befizetni a WG-nek? :U

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#45981) sebijani1982 válasza Tuco Ramirez (#45980) üzenetére


sebijani1982
senior tag

SP-vel vot a mizéria, amikor változtattak rajta, hogy vissza lehetett adni. Megkaptad érte az aranyat, gondolom abból vette a SU-t.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#45982) [HUN]Dani válasza Tuco Ramirez (#45980) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Amikor nerfelték a SuperPershing-et akkor el lehetett adni annyiért amennyiért anno megvetted.

magyarsrac

(#45983) csoki válasza dfsz34 (#45979) üzenetére


csoki
senior tag

akkor már csak annyi lehet a magyarázat h t29 op tank wg szerint ezért kisebb a xp szorzója mint a tigernek (pedig az is op a megfelelő kezekben a buff óta főleg)

(#45980) Tuco Ramirez : egyszer volt kutyán budavásár :) amikor eléggé változtattak az SP-n akkor köv. patchben vissza lehetett igényelni a goldot

(#45984) Tuco Ramirez


Tuco Ramirez
őstag

Köszi a válaszokat, így már értem. Túl szép is volna ha most is lenne ilyen lehetőség. :DDD

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#45985) #35692544 válasza csoki (#45983) üzenetére


#35692544
törölt tag

azért lehetett rajta nyerni :DDD
én akciósan vettem és a teljes árát adták vissza

bocsi eggyel lejjebb akart menni a válasz

[ Szerkesztve ]

(#45986) Djuree válasza Angel1981 (#45976) üzenetére


Djuree
félisten

nem megy. lehet lehalt megint a szerver. :W

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#45987) Angel1981 válasza Djuree (#45986) üzenetére


Angel1981
veterán

Ajajaj....

(#45988) g85j válasza #35692544 (#45985) üzenetére


g85j
tag

Ja, én is akciósan vettem....
Mondjuk 1 kicsit hiányzik, lehetett vele szép köröket menni.

(#45989) #35692544 válasza g85j (#45988) üzenetére


#35692544
törölt tag

lehetett amíg csak 2400 volt a gold skuló ára 4400-ért már nem baráti

(#45990) g85j válasza #35692544 (#45989) üzenetére


g85j
tag

Ennyire már nem emlékszem rá vissza....

Megy már a szerver? nemsokára vége a melónak :DD

(#45991) mefistofeles

Tényleg vonzom a hülyéket....
Mit mondjon az ember ha 3 killel kikap 3-15 re????
Jó oké igaz, ma még csak 2 a kill átlagom és (fúú de gáz) 2,34 a sebzésem de azért na......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#45992) sebijani1982 válasza mefistofeles (#45991) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Mefi!
Ne idegeskedj! Volt már Isu-val 7000 feletti sebzésem és 5 killem , mégis buktuk a csatát, de nem érdekelt mert tudtam, hogy mindent megtettem a magam részéről.
Aztán persze volt olyan is amikor 3-4 csatában azt se tudtam mit csináljak. Na ilyenkor érdemes dühöngeni, csakis ilyenkor.

Már a többiek is írták korábban, ha megtetted a magad részét, akkor no para.
Ha totál felidegesít, akkor meg nézz meg egy youtube videót, menj fel face-re stb. kb. 10 percre, amíg lehiggadsz, így a következő csatában jobb lesz a kedved és nem stresszelsz.

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#45993) ddt500hu válasza sebijani1982 (#45992) üzenetére


ddt500hu
veterán

Detto. Bár ez nem most volt.
Ma a 10 tankomból 2-őt tudtam elsőre letriplázni. utána is hosszas szenvedés. Aztán AT15-el 9 győzelem egyhuzamban. A 10-ik csata így néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#45994) mefistofeles válasza mefistofeles (#45991) üzenetére

Na kezdek javulni. A kill, igaz még most is csak 2,33 de a sebzési mutatóm már 3, 97!
Ezzel vagyok 33% win rátánál..... :((
Ez a Chi-ha egész finom kis III-as med tank! Igaz, hogy lassú és a töltése is csiga, cserébe viszont nagyon faja a 47 mm-es lövege. Pontos, tierjében megfelelően erős is és gyors. Nem úgy száll a lövedék mint egy keritésen átbaszott döglött denevér!

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#45995) bullseye válasza mefistofeles (#45994) üzenetére


bullseye
addikt

Légy szíves feltétlenül jelentsd óránként mennyire szörnyű az életed, mióta a fogvatartóid kényszeríenek, hogy folyamatosan játssz a játékkal. Gondolom ez a globális statjaidon is meglátszik persze, és folyamatosan mélyrepülésben vannak már hónapok óta.
With all the love in the world.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#45996) mefistofeles válasza bullseye (#45995) üzenetére

:DDD

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#45997) Simulacrum válasza dfsz34 (#45979) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Én is érdekesnek találom.
A legnagyobb xp-t SU-101-el értem el. 1769.
5000 sebzés, 2400 spotsebzésre.
Nevetségesen magasnak érzem főleg úgy, hogy összesen 2 nyolcast lőttem ki, a többi 7-es és 6-os tank volt. Csak a végén volt egy kis közelharc, de ennyi. A megtett km is nevetségesen kevés, csak lőttem, semmit nem csináltam. Unalmas csata volt, semmi bázisvédés, semmi cap.
Ezerszer jobb csatáim voltak akár ezzel, de más tankokkal is.
Egy Chaffee rekordot döntött meg ez, amiben Malinovkán 10-eseket spotoltam végig, valami 10 ezer körüli spotsebzéssel. Sokkal jobban megérdemelt volt az, mint ez.
Szóval érdekes.

(#45998) Jolet


Jolet
őstag

Aki esetleg RAM II vásárlásán gondolkodna, annak tudom jó szívvel ajánlani...

[link]

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#45999) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Ha szeretnék minden játékbeli módosítást letorolni akkor csak a resmods mappát kell eltávolítanom?

halahala

(#46000) unravel válasza xenom0rph (#45999) üzenetére


unravel
őstag

Töröld a 0.8.11 mappa tartalmát.

¯\_(ツ)_/¯

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.