Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#45851) #43783936 válasza xenom0rph (#45850) üzenetére


#43783936
törölt tag

24/48-ban melózom.
Még az a szerencse, hogy valami hipermega szélessávú net van, abból is több szál összefűzve, bár azon is néha elég durván belaggol, hála a WG-nek
Hétköznap csak 20 óra után lehet tankozni .
A hétvége a jó, akkor már reggel fél 9-kor indul a harc. Tegnap laza 135 csatát nyomtam le a kemény munka közben. :D

[ Szerkesztve ]

(#45852) mefistofeles válasza Cray Tyler (#45848) üzenetére

De de úgy volt....
Persze megmérettem és könnyűnek találtattam.
Pár nap után elvonási tüneteim voltak. Minden tankomat eladtam (új nicket nem csináltam) és T1-től elkezdtem újra. Lassan, haladok, megpróbálok kevesebbet idegeskedni és élvezni a játékot. Már van t3 as tankom is! :DDD

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#45853) Enzolord válasza Bad Pritt (#45841) üzenetére


Enzolord
addikt

Szerintem a 8.10 óta azt csiszolgatták, vagy még régebben, és ezt bedobták, mint td nerf updateet, hogy addig se csökkenjen az állomány...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#45854) Bad Pritt válasza Enzolord (#45853) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Remélem igazad lesz, meg hogy meg is éri leszedni azt a 15 gigát. :))
Azért az elég nagy fail lesz, ha leszedsz másfél wot-nyi peccset és csak rosszabb lesz a játék.
Pl. mint ez, ilyen korábban nem volt:

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#45855) Angel1981 válasza mefistofeles (#45844) üzenetére


Angel1981
veterán

Ha tierpontonként legalább 150-et sebzel (persze 200-tól az igazi), akkor Te már megtetted a magadét , ne idegeskedj a vesztés miatt annyira. ;)

(#45856) Smithy87


Smithy87
senior tag

Sziasztok olyan gondom lenne, hogy egyszerűen nem tudom feltelepíteni ezt a tepedelem szar játékot 3 hete. Már 5x újra húztam a windowst 5 féle verzióval, és kb 20 x letöltöttem ezt a fost különböző helyekről. De mindig leáll valami hibával. Offline telepítőnél CRC hibával online nál már frissítés közben valami egyéb hiba vagy mi.

[ Szerkesztve ]

(#45857) #43783936 válasza Angel1981 (#45855) üzenetére


#43783936
törölt tag

Tehát, ha jól értelmezem, akkor ha egy hatos szintű vassal lesebeztem 6x200-at, akkor megtettem a magamét.
Akkor nem értem, hogy miért durran el az agyam, amikor ugyanazzal a hatos meddel T7-esek között beverek 2000 körül az ellenbe, és a végén látványosan elbukjuk a csatát. :W

(#45858) diegho


diegho
nagyúr

FV4202 ACE: [link]
T69 7 kill bukó: [link] (sima győzelem lett volna, ha az arty eljön onnan és a type jön velem, amikor kérem, de sajnos ők úgy gondolták jobban tudják, pedig nem)

(#45859) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Faxom ki van ettől a 200+ pingtől!De azért becsúszott az M4-el 1 tank ace! Azt mára elég is volt mert megkaptam a bónusz 999+ pinget! :(((

(#45860) Re-Tech


Re-Tech
aktív tag

láma kérdés, hogyan tudom visszavarázsolni csata közben a lőszerek / fogyócikkek és aktiválódó felszerelések listáját? Fogalmam sincs hogy, de elállítódott és pl a távcső bekerült az 1es slotba.

(#45861) Angel1981 válasza #43783936 (#45849) üzenetére


Angel1981
veterán

"Visszaírtam a srácnak hogy az anyja és a nővére tudja a legjobban hogy hetero vagyok"

Ezt lopom! :C
(Remélem, nincs harag miatta! ;) ).

#45857: hát nézd. Ki mire "allergiás"?
Én tudom magamról, hogyha tierpontonként 200 dmg-t csinálok, akkor nagy általánosságban sokkal jobban elviselem a vereséget - persze így sem mindig.

[ Szerkesztve ]

(#45862) #43783936


#43783936
törölt tag

Ilyen nincs!!! :W :W :W :W :W
Erlenberg védelem. Jobb oldalon hősiesen tartjuk 7 percig az ellent, mire legyűr minket a 10:6 arányú túlerő.
A bal oldal akkor már nagyban bent dekkol a támadók kiindulási bázisán, és a vezérük, egy E100 felteszi a nagy kérdést: Miért nem telik a foglalás?
Azért vazze, mert mi védekezünk!!!! :W :W :W :W
Persze magyar volt.... :C

Angel1981 Van még ilyen dumám: :D
-Reportolom apád mert nem használt óvszer!
-Megmondalak anyádnak! Úgyis itt van a feje a sliccemnél.

[ Szerkesztve ]

(#45863) Enzolord válasza diegho (#45858) üzenetére


Enzolord
addikt

Ezzel a romhalmazzal ennyi kell az ászhoz? Az király..
Viszont miért van a kaliber zárójelben utána írva? Ez valami mod, vagy mi? Eddig nem tűnt fel..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#45864) bullseye válasza Smithy87 (#45856) üzenetére


bullseye
addikt

Próbáld a torrentet, de az sem biztos. Nekem is csinált hasonló vicceket a Battlefield BC2, amikor kishibás volt a memóriám. Memtest86+ -t neki, aztán had szóljon.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#45865) diegho


diegho
nagyúr

T69 draw ace: [link] sajnos van akinek a WASD gombok használata is nehéz, ezért nem nyertünk. Érdemes azt az epic fail-t nézni, amit a T44+T54 párosunk produkál a végén. Hihetetlen, hogy valaki ennyire ne tudja irányítani a játékot és mégis a közepes tankokat erőltesse.

(#45866) #95904256


#95904256
törölt tag

Mostanában az MM gyakran pakolja össze egy-egy csapatba a különböző nemzetek tankjait. Előbb 9 Light VIC, 2 UC 2-pdr és 4 Cruiser társaságában kellett "küzdeni" 9 T18, 2-2 T2 és M2 Light valamint egy T2 Medium ellen Himmelsdorfon. Nem tartott másfél percig a "csata". Pedig elsőnek kilőtt 62%-os T2 Lighton kívűl mindegyik "piros" játékos volt. Kiegyensúlyozott játékmenet... :)

(#45867) Chris0321 válasza #95904256 (#45866) üzenetére


Chris0321
addikt

Kapcsold ki a nemzetek csatája módot.

(#45868) Enzolord válasza #95904256 (#45866) üzenetére


Enzolord
addikt

Ez az új csatamód... ki tudod kapcsolni...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#45869) diegho válasza #95904256 (#45866) üzenetére


diegho
nagyúr

Én meg itt azon csodálkozok, hogy a WASD-t nem lehet normálisan használni... :(

(#45871) #35692544


#35692544
törölt tag

most értem haza
a kettesre nem enged be csak homok órázik
az egyesen meg sorban állok :(

aztán elkezd visszafelészámolni és 2000röl lemegy 40-60 ig és ott kifagy
szarjanak sönt

[ Szerkesztve ]

(#45872) HellGreg válasza #35692544 (#45871) üzenetére


HellGreg
őstag

Engem is sorakoztat, viszont a honlapon se tudok belépni, azt írja ki, hogy nem megfelelő a felhnév vagy jelszó, pedig megfelelő. Valami más baj lehet .

(#45873) #35692544 válasza HellGreg (#45872) üzenetére


#35692544
törölt tag

a honlapra beenged de a játékba nem

na az egyesre bejutottam
vannak fent egy páran

[ Szerkesztve ]

(#45874) HellGreg válasza #35692544 (#45873) üzenetére


HellGreg
őstag

Ajaj...

(#45875) #95904256 válasza Chris0321 (#45867) üzenetére


#95904256
törölt tag

Nekem nincs vele bajom. Remélem akkor is így tesz majd az MM, ha én állok a másik oldalon. :)

(#45876) #95904256 válasza diegho (#45869) üzenetére


#95904256
törölt tag

Én meg azon csodálkozom, hogy ha valaki egy kicsit jó játékos, akkor már itt játssza az agyát. :)

(#45877) Angel1981 válasza #95904256 (#45876) üzenetére


Angel1981
veterán

"csodálkozom"

Végre valaki, aki jól ragozza az "ik"-es igéket! ;)

[ Szerkesztve ]

(#45878) diegho válasza #95904256 (#45876) üzenetére


diegho
nagyúr

Tudod én már csak ilyen vagyok. Nem értem meg azokat, akik ezer órákat töltenek el valamivel, aminek az alapjaival nincsenek tisztában. Ez nem tudom hol agyjátszás. Bár tény, hogy játszhatnám is az agyamat, de nem teszem, inkább csak megjegyzem, hogy ha már időt ölsz valamibe, legalább 1 órát szánj rá, hogy elolvasod mi az.

(#45879) jano_77


jano_77
nagyúr

Elmehet az összes tetves WG-s SerB irányításával az anyukájukba....milyen fost voltak képesek kiadni ebben a 8.11 patch-ben?!?!? Ennyire ocsmány szart még nem láttam....8.10-ben tökéletesnek mondható volt már a ping és akkor most itt van ez.....nem is tudok már rá más jelzőt kitalálni és olyan orbitálisan hatalmas laggok cseszik tönkre a játékot, hogy az már több mint felháborító....természetesen a prémium meg csak ketyeg!
Ezzel kompenzálják a tetves akcióikat, amikkel elárasztották az utóbbi időben a játékot, hogy játszhatatlanná tették és így hiába az akciók, mert lófaszt nem lehet elérni, mert siralmasan elviselhetetlen a játék!
Huhhhh....ezt ki kellett magamból írni...sorry...de az elejét komolyan gondolom! :W :o :W :o

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#45880) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

A WoT cs mennyire megbízható stat figyelő oldal? Csak mert az legalább naponta frissít, viszont kicsit másabb értékek jönnek ki ott, mint Noobmeteren. Ugyanazokból az adatokból dolgozik, de mégsem ugyanazt mutatja a WN7-re. :F

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#45881) arpeen2


arpeen2
senior tag

10ből kb 10 vereség ISU-val, asszem mára elég is volt... :W

(#45882) nyunyu válasza Bad Pritt (#45854) üzenetére


nyunyu
félisten

Pl. mint ez, ilyen korábban nem volt:

Ez juzer error lesz.

Korabbi WoThoz valo bokortalanito mod van rahuzva, csak kozben WGek atfaragtak a palyat, igy mar nem passzol a mod altal renderelt felszin a jatekban tenylegesen levovel.

Anno ez Ensk erdoben volt a legfeltunobb, amikor a tank felig eltunt egy buckaban, egy dombbal odebb meg a levegoben gurult.
Aztan a modot levakarva derult ki, hogy odebbtettek a dombot a palya ujramodellezesekor.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#45883) mrszitya válasza Bad Pritt (#45880) üzenetére


mrszitya
senior tag

A wotstats.org tud olyat például, hogy van egy update now gombocskája, erre bökve abban a pillanatban leupdateli a szerverről az adatokat. Ha a WN8 elegendő, akkor én őt ajánlom.

@nyunyu

:C

[ Szerkesztve ]

(#45884) Bad Pritt válasza nyunyu (#45882) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De ez egy teljesen szűz, modmentes WoT, 8.10 óta nem modolok, csak egy Locastan minimapot használok. De máshol nem is láttam ilyen textúrákat, ezért furcsálltam, meg amiket leírsz, olyanokat se tapasztalok.

(#45883) mrszitya: Megnézem, köszi. :R

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#45885) Scheff válasza mrszitya (#45883) üzenetére


Scheff
tag

Ez azt jelenti, hogy teljesen át fognak idővel állni a WN8-ra? Ez a számítási mód teljes mértékben eltér az előző WN verzióktól, szóval emiatt furcsa egy kicsit.

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#45886) Jarod1


Jarod1
addikt

nektek is lassú szerver? vagy csak a netem lassult?

(#45887) Simulacrum válasza Scheff (#45885) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Átraktam ma a wn6-ról wn8-ra az xvm színezést. Azt írják ez sokkal jobban mutatja egy játékos teljesítményét. Nos, én ezt kötve hiszem. Világoszöld játékos Type-al végig kempel a bokorban Prokhorovkán, eszébe se jut előre menni, odaér az ellen és simán szétkapják.

(#45888) PR0JECTNR56 válasza Jarod1 (#45886) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

A szerver ma is úgy laggol, mintha jutalmat remélnének érte. Katasztrofális.

(#45889) #43783936 válasza PR0JECTNR56 (#45888) üzenetére


#43783936
törölt tag

Az is aranyos, hogy másfél-két perc mire nyolcas tankkal csatába tesz. :W

(#45890) mrszitya válasza Scheff (#45885) üzenetére


mrszitya
senior tag

Nem feltétlenül. Az imént linkelt oldal ugyan csak egyedül WN8-t mutat már, de például a Noobmeter továbbra is 4-féle teljesítménymutatót jelenít meg (eff, wn7, wn8, saját mérés). Ők azt írják a WN8-al kapcsolatban, hogy az egy feljavított WN6 tulajdonképpen. Emiatt is, plusz az adatbázis-szerver kapacitása, költségei okán azt nem számítják tovább (a többiek sem).

Szerintem a WN7 még megmarad egy ideig a stat. oldalak többségén, de az XVM-ben már a 8-at látjuk (illetve talán nem mindben).

Stat oldalak melyike mit számol: http://wiki.wnefficiency.net/pages/Sites_using_WN_Efficiency

Mennyi az az annyi, skálák összehasonlítása: http://www.noobmeter.com/calculatorDescriptions[link]

Expanded compared to WN7 in both directions, but with the same average. Bad players get lower ratings than they did for WN7, good players get higher ratings than they did for WN7.

WN8 angol wiki

Amúgy készül már a WN9 is (VBE: Vehicle Based Efficiency néven), hogy még "boldogabbak" legyenek sokan. :D

[ Szerkesztve ]

(#45891) Bingisz válasza mrszitya (#45890) üzenetére


Bingisz
addikt

Remélem hamar jön a WN9, mert a WN8 a legrosszabbul sikerült mérő eddig szvsz.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#45892) PR0JECTNR56 válasza #43783936 (#45889) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

(#45893) Simulacrum válasza diegho (#45865) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Azért te is nagyot hibáztál a végén, addig parádés volt. Tudtad, hogy a T34 téged vár, hogy kibukkanj a szikla mögül. Ha azt óvatosan csinálod túlélhetted volna. A T-54 nem hibázott, csak rettentő nagy peche volt, hogy az Objectet pont úgy sikerült leláncolni, hogy éppen ráfordulva állt meg és beadta neki a random. A T-44 tényleg gyenge volt. Azért volt óriási mák is, ha nem kapja ki egy lövésből a Focht az arty, akkor esély se lett volna a nyerésre. Bár már az is hihetetlen, hogy kék játékos Fochban ülve, tudva hogy van arty és spotolják ugyanott marad.

(#45894) Smithy87 válasza bullseye (#45864) üzenetére


Smithy87
senior tag

Másik gépen letöltöttem ki is tudta csomagolni hiba nélkül de ezen nem megy fel. Pedig ez már a 3.-ik winfos amin próbálom. Progik szerint minden hardver fasza....

(#45895) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Ilyen estém sem volt még egy...0,1% ponttal zuhant a winratem úgyhogy többnyire 60-70%ot ad xvm nekünk...hihetetlen mennyi idióta van, top heavy tankként zöld játékosok 2 perc után lehalnak, de nem is egyesével hanem négy-ötösével...most is csak néztem hogy 3 perc után már az összes kv1s és t150esünk halott volt 2 perc után, úgyhogy elvileg mind jó játékosnak számított...legalább is többihez képest...és egész este ez megy, ez egy vicc.

You are not prepared.

(#45896) Urshini válasza diegho (#45878) üzenetére


Urshini
tag

Én pont a munkával vagyok így, hogy nem értem azok miért vannak ott akik alapvető folyamatokat nem látnak. De általában ugyan az szokott lenni egy idő után, már nem akarom érteni és megyek máshova ahol többet fizetnek... aztán kezdődik előről.
Ez meg csak egy játék és a célja a kikapcsolódás, éppen ezért vesztes csatánál is elégedett vagyok magammal ha saját életerőm 3-4-5 szörösét lesebeztem. És az irányításom nem a WASD billentyűkre van beállítva. :DDD

"ha van egy ájfónod akkor megütöd azt a szintet amitől te jó vagy" "-10 óra várakozás után mennyiért adnád el a kézhezvett ájfónodat? -készülék ára +50 ezer! -+50 ezer?! -Owh... igazad van az nem túl jó órabér, akko' +200!"

(#45897) mrszitya


mrszitya
senior tag

Ezt érdemes még elolvasni WN8 vs. WN7 témakörben:

Main differences with WN7

- WN8 has much more weight on damage than on kills, which was reversed in WN7. What allowed us to put more weight on damage was that WN8 uses per-tank normalization instead of the average tier-based normalization WN7 used.
- Per-tank normalization in WN8 now allows a fair comparison of players playing only highly effective tanks for their tier (think Wft100, Foch155, Hellcat, T49, T18, T29, the old Su-26, etc.) versus players who have played many lines, with many tanks.
- Due to per-tank normalization, light tanks and SPGs are now more fairly compared to other tank types in WN8 (they received lower WN7 than other tank types). Despite not being able to use spotting damage, WN8 expects less damage of light tanks, while WN7 expected the same as other tanks of the same tier.
- No tier-based penalty is introduced. Low tier tanks are measured fairly against high tiers, whereas in WN7, you could raise your score artificially by playing a mix of low and high tiers, and were penalized if you only played low tiers. However, you are expected to do VERY well in low tiers to gain WN8 points as opposed to playing high tiers.

(#45898) diegho válasza Simulacrum (#45893) üzenetére


diegho
nagyúr

A T34 nem volt egyértelmű, hogy hol van én nem álltam volna ott, ezért mentem ki, no meg azért, mert az ellenfél arty kiszed, ha nem megyek el onnan, a többiekre nem várhattam, nem volt idő, ha ott állok, nem történik semmi, mert mindenki tovább áll. Ez egyértelműen azon ment el, hogy T-54 és T-44 impotensen játszott, pedig érdemes megnézni a WN8 értékét... Ha egyik elindul korábban és átjön az én oldalamra, simán megvan.

(#45899) szalai56 válasza Smithy87 (#45894) üzenetére


szalai56
senior tag

A crc-s hiba tipikus ram hiba. Nincs húzva a géped?

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#45900) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Lehet, hogy sikerült egy kört gördítenem Quickybaby-vel. :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.