Hirdetés

2019. november 20., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-13 02:08:09

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#44401) rolio1 válasza jano_77 (#44396) üzenetére

rolio1
(tag)

A 8.1 volt pályafutásom alatt a legkönnyebb és leggyorsabb telepítésem...

Nekem a srác már eleve a G3420-at ajánlotta, 1500 Ft a különbség, azt mondta gyorsabb és jobban megéri.

A drivereket nem UEFI-ből lehet legjobban felrakni? Vagy keverem valamivel...
Mondjuk nekem ez az UEFI is egy kisebb csoda volt, én leragadtam a BIOS-nál...

(#44402) jano_77 válasza Djuree (#44400) üzenetére

jano_77
(veterán)

Köszi Neked és mindenkinek a tanácsokat....újra telepítés lesz ma du. :K :R

(#44401) rolio1: háááát az nekem is elég kínai....a BIOS-t vagy UEFI-t nevezzék akár hogy is, a srác beállította, azt mondta nem lesz rá gondom, max ha feltolom a win8.1-et, mert ennek volt ott külön rész, ahol állítani kellett ha 8.1 van fent....remélem nem tolom el. :B

(#44403) diegho: VGA-ra gondolsz? mert akkor azt nem vettem, az maradt a régi ami ASUS HD7770. Ha a procira gondoltál, akkor Intel G3420-ast vettem.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#44403) diegho válasza jano_77 (#44396) üzenetére

diegho
(nagyúr)

Ha nem AMD-t vettél, akkor jobb lesz, ha azt, akkor nem.

(#44404) Enzolord

Enzolord
(őstag)

Nekem érdemes lenne upgrade-elni esetleg? I3 2120 4Gb kingston 1333 GTS 450..
Illetve, ha igen, melyik lenne az amivel javulást érnék el látványosan, vagyis mi a gyenge láncszem most..?

(#44405) Djuree Ezért gondolkozom, hogy lecserélem egy 580asra, már nagyon jó áron vannak, csak kérdés, hogy a proci akkor mennyire lesz kevés?

[ Szerkesztve ]

„Leválthatod a feleségedet, a politikádat, a vallásodat, de soha, soha nem cserélheted le a kedvenc futballcsapatodat.” King Éric...

(#44405) Djuree válasza rolio1 (#44401) üzenetére

Djuree
(félisten)

az UEFI-n én is ámultam először, visítottam kb. bnőmnek hogy 'néddamá nem kék és egérrel is megy. pedig ő aztán azt se tudja kb. melyik a monitor, nagyon érdekfeszítőnek találta gondolhatod. XD
nekem onnan nem akarta felrakni a drivereket. bár lehet a cd kellett volna hozzá...

Enzolord: sztem a vga a gyenge láncszem. bár wot-hoz meg proci kell.
hát igen, ezt én se tudom, a gépes topikban kéne megkérdezned, ott jobban vágják mi mivel van kb. pariban.

[ Szerkesztve ]

I am Gabriel Angelos, Captain of the Blood Ravens. My chapter is in ruins, the sector is at war. Its worlds under siege. Chaos spreads, consumes us all. Here, we will make our final stand. Here, there will be... Retribution.

(#44406) rolio1 válasza emre (#44398) üzenetére

rolio1
(tag)

Ezen az xvm-en én sem igazodok most el...editorban ha szerkesztettem, akkor WN6-ot írt, nem is jöttem rá melyik lehet a WN8. Aslain modpackjában viszont WN8 van, szerintem csak manuálisan lehet beállítani.

(#44407) Djuree válasza rolio1 (#44406) üzenetére

Djuree
(félisten)

nekem is wn6 kéne az xvm-be, ez a wn8 nem jó nem tudok kiigazodni, a wn6-al már van sok tapasztalatom, tudom melyik értéknél kb. kinél milyen tettekre számítsak.
nem tudom beállítani, csak wn8-at látok. lehet ebbe már csak wn8-at lehet kiíratni?

[ Szerkesztve ]

I am Gabriel Angelos, Captain of the Blood Ravens. My chapter is in ruins, the sector is at war. Its worlds under siege. Chaos spreads, consumes us all. Here, we will make our final stand. Here, there will be... Retribution.

(#44408) emre válasza rolio1 (#44406) üzenetére

emre
(veterán)

Aslain félében nincs nagyítható minimap, és nagyon szét van húzva a szöveg. :(
Egyébként jó lenne.

Dolgoznak a verőfényben a verőemberek A szivárvány minden színében játszik a testünk Mi gyönyörűek is lehettünk volna drágám De így is szép hogy áldozatul estünk

(#44409) dfsz34 válasza rolio1 (#44397) üzenetére

dfsz34
(őstag)

"A 100-as ágyúnál nem jobb lenne az erősebb 90-es?"

Mindegyik nyolcas szintű ágyú és láttam már több pro játékost menni vele, de mind arannyal lőtt. Azt nem tudom, hogy azért mentek ezzel, mert a másik még nem volt kifejlesztve vagy szándékosan. Lényegesen kisebb a penje normál lőszerrel, arannyal kb egyforma.

Valóban vannak helyzetek, amikor a gyorsabb töltés segít és elég a 240-es alfa is. Ha top tank mondjuk vagy sok kis hp-s ellenfél van, akkor előnyös.

Fene tudja, ki kellene próbálni, csak szerintem sok aranyat kell használni a 90-es ágyúval, attól függően, hogy mennyire vagy top tank.

(#44410) rolio1 válasza dfsz34 (#44409) üzenetére

rolio1
(tag)

Ez olyan, mint a T32..azon is valaki a közepessel tolja és golddal eteti. Akkor marad az ismerkedés.
Remélem nem fordul meg a szerencsém, pont valamelyik nap írtam, hogy a béna csapatok nem tudják hozni a meccset, erre most én vagyok a potyaleső, de igyekszem...
(azért a WTE-100 ~50 sec töltését érdemesebb kivárni, kicsit nagyobb a tűzijáték... :DD )

(#44411) szbalogh

szbalogh
(őstag)

Játszható már?

Nick: Di5c0rD I Sigma Zoom-θ 28~80mm 1:3.5~4.5 lencsét keresek... donor állapotút

(#44412) rolio1

rolio1
(tag)

Ez a safeshot mod micsudi jó kis találmány! Többször is megspórolta nekem a hullába lövést, az Rhm 17sec-es töltési idejét és a tárazás sűrűségét is nagyon jól meg lehet úszni vele! Ajánlom!

(#44413) jozefgucci1 válasza rolio1 (#44397) üzenetére

jozefgucci1
(őstag)

Nekem ami feltűnt , hogy sok lövésem elmegy a semmibe vagy nem talál . Eddig ilyen gondom nem volt . Ma első csata közben kidobott a játék minden hiba nélkül . Valamit benéztek Ivánék . Ennyi köpködés nem szokott lenni mint ezután a frissítés után .

WOT Nick .: wlele , Origin :jozefgucci1980 , Süsü, hisz te seggrészeg vagy! Lehelj csak rám...

(#44414) Enzolord válasza rolio1 (#44412) üzenetére

Enzolord
(őstag)

És ez a mod legális?

„Leválthatod a feleségedet, a politikádat, a vallásodat, de soha, soha nem cserélheted le a kedvenc futballcsapatodat.” King Éric...

(#44415) unravel válasza jozefgucci1 (#44413) üzenetére

unravel
(őstag)

Minden frissítésnél előjön valaki ezzel. Ülj le!

LG V30 ¯\_(ツ)_/¯

(#44416) riki

riki
(senior tag)

Sziasztok.
Nem tudom, fent van e már : Vitris autotelescop 8.11 [link]

(#44417) Enzolord válasza unravel (#44415) üzenetére

Enzolord
(őstag)

Hát, Te sem barátkozni jársz ide, az is biztos... ;] ;]

(#44418) diegho válasza unravel (#44415) üzenetére

diegho
(nagyúr)

Te ilyen megmondóember vagy? Azt is meg mered mondani mi a neved a játékban?

(#44419) unravel válasza diegho (#44418) üzenetére

unravel
(őstag)

Nem. De ha kutakodni szeretnél utánam, akkor megmondom hogy a legátlagosabb játékos vagyok. :)

LG V30 ¯\_(ツ)_/¯

(#44420) nyunyu válasza emre (#44398) üzenetére

nyunyu
(nagyúr)

Meg az xvm-ben mit kellene átírni hogy eff helyett mást mutasson? (WN8-at szeretnék helyette)

notepad, Ctrl+O, *.xc, Ctrl+H, eff}} helyett wn8}}, Ctrl+S, Alt+F4

Ha WN6 kell, akkor wn6}} a makro vege.
Eddigi wn}} most mar WN8-at mutat.

Ha Aslain, vagy hasonlo sokfajlos konfigot maceraljatok, akkor battleLoading, statisticForm, playersPanel, markersAlive* xc-ben kell korulnezni.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#44421) Bingisz válasza unravel (#44419) üzenetére

Bingisz
(addikt)

Paradicsom?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#44422) rolio1 válasza Enzolord (#44414) üzenetére

rolio1
(tag)

Nézd, én ezt a modpack-kal kaptam, ami a WOT fórumán elérhető, ha gondolják, majd letiltják mint a másikat.
Ha így hozzáférhető, csak legális (bár kokaint is lehet a neten venni, de az mégsem...)

(#44423) sith7 válasza Bingisz (#44421) üzenetére

sith7
(nagyúr)

lehet, hogy már barack ... vagy citrom :))

(#44424) uniqm1 válasza unravel (#44415) üzenetére

uniqm1
(tag)

Lehet, hogy szimplán az én hibám és nem a frissítés vagy a lag miatt volt, de tegnap nem igazàn tudtam értelmezni azt a szituációt, amikor a Ferdinand nagyágyújával oldalba durrantottam egy kis Luchsot, és lepattant a lövés. Eddig azt hittem, hogy a papírt minden átviszi. :)

(#44425) Angel1981 válasza jozefgucci1 (#44413) üzenetére

Angel1981
(veterán)

Én a 8.4 óta játszom, de a 8.10-ben több szellemlövedékkel találkoztam, mint előtte összesen (8.4-8.9).
Valszeg nem én képzelődöm, mert QB is megfilmesítette a dolgot.
Remélem, mire szombaton leülök a játék elé, megoldják azokat a problémákat, amikről itt olyan sokan beszámolnak.
(Egyébként eddig úgy vélem, hogy verzióról verzióra jobb lesz a játék. :) ).

(#44426) rolio1

rolio1
(tag)

Ez tetszik...billentyűzet
Valaki használ ilyesmit? A világítás az jól jönne, a makró mondjuk lánc felrakáshoz?

(#44427) diegho válasza unravel (#44419) üzenetére

diegho
(nagyúr)

Nem kutakodok, tudtam, hogy nem mered felvállalni az ingame neved, ez egyértelmű volt szerintem bárki számára. Azt viszont nem értem, hogy ha átlagos vagy és nem vagy kiemelkedő, akkor miért osztod itt az észt? Ezzel szeretnéd kompenzálni a játékbeli gyengébb teljesítményed?

(#44428) Tomi0703 válasza Enzolord (#44404) üzenetére

Tomi0703
(őstag)

Minek neked ápgrédelni mikor nem is jáccassz? ;]
A VGA-t cseréld szerintem egy 7770-re. Én is kb. olyan konfiggal tolom mint te (csak nekem 8 giga ramom van :P ), fullhd-ba, magas beállítások (mondjuk minden füst ki van véve Tweakerrel), így olyan 40-70 fps körül mozog. A japó pályán szokott beesni 30 körülire néha.

(#44429) unravel válasza Bingisz (#44421) üzenetére

unravel
(őstag)

(#44421) Bingisz: Nem talált :P

(#44423) sith7: írd át az xvm konfigot és te is lila leszel. vagy ölj meg csapatársat és akkor azonnal kék.

(#44424) uniqm1: Van ilyen. IS3 is tud T1ről pattanni.

(#44427) diegho: "Azt viszont nem értem, hogy ha átlagos vagy és nem vagy kiemelkedő, akkor miért osztod itt az észt?" Kiemelkedő játékos is tud fa***ságot írni.
"Ezzel szeretnéd kompenzálni a játékbeli gyengébb teljesítményed?" Már írtam hogy nem vagyok gyenge. Vannak nálam sokkal jobbak és rosszabbak is. Annyiban különbözöm másoktól, hogy ha van két vereség akkor nem kezdek el vergődni, hogy elbaszták a peccset. :))

[ Szerkesztve ]

LG V30 ¯\_(ツ)_/¯

(#44430) Djuree válasza Enzolord (#44417) üzenetére

Djuree
(félisten)

nagyon úgy néz ki nem volt gyerekszobája, vagy nincs bnője és ezt itt vezeti le. :D

(#44431) Pete55555 válasza unravel (#44429) üzenetére

Pete55555
(addikt)

Van ilyen. IS3 is tud T1ről pattanni.

Ja, de nem úgy, ha telibedurrantja az oldalát....

...Szeretem leracsniztatni...

(#44432) csapee válasza diegho (#44427) üzenetére

csapee
(senior tag)

Nem gyengebb atlagos paradicsom:))
Amugy mar 15 evvel ezelott is volt a 386/486-os gepek biosaban egertamogatas!!

Csapee

(#44433) Enzolord válasza Tomi0703 (#44428) üzenetére

Enzolord
(őstag)

Sajnos ezzel jár, ha az ember nincs egyedül Valentin napon.. se..:)
Ati-t nem akarok, akkor lehet, veszek még egy 4es csíkot...:)

(#44434) emre válasza nyunyu (#44420) üzenetére

emre
(veterán)

Köszi!

És gondolom abba a sorba amit idéztem.

Dolgoznak a verőfényben a verőemberek A szivárvány minden színében játszik a testünk Mi gyönyörűek is lehettünk volna drágám De így is szép hogy áldozatul estünk

(#44435) odrif

És eljutott az IS-3-ig:[link]
Ez is:[link]

[ Szerkesztve ]

15 éve a Prohardveren!

(#44436) Iron Funeral válasza odrif (#44435) üzenetére

Iron Funeral
(őstag)

Mutatok én jobbat.
[link]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#44437) Nuada herceg

Nuada herceg
(őstag)

Kéne játszani..
De félek tőle. :D
Megint olyan szopóágra kerülök, hogy 12 csatából 10 bukó..
És mindegy mit csinálok...

(#44438) uniqm1 válasza unravel (#44429) üzenetére

uniqm1
(tag)

Na jó, de úgy hogy majdnem teljesen 90 fokban állt nekem? Szerencsétlen annyira igyekezett menekülni, mikor felfedezték, hogy scoutol, hogy nekitolatott egy házfalnak szinte az orrom előtt. Szóval még csak nem is mozgott a lövés pillanatában. Na mindegy, én nem idegesitem magam ilyen dolgokon, csak furcsállottam. :)

(#44439) jozefgucci1 válasza unravel (#44415) üzenetére

jozefgucci1
(őstag)

Nem is értem off-ban sírtam egyet és nem a szokásos jaj elbuktuk -sok a piros retardált dologról , hanem igen is létező problémáról . Ettől függetlenül játszom a játékkal és remélem megoldódik a dolog záros határidőn belül . Ha hasonló hsz-t látsz lépd át ...

WOT Nick .: wlele , Origin :jozefgucci1980 , Süsü, hisz te seggrészeg vagy! Lehelj csak rám...

(#44440) rolio1 válasza Iron Funeral (#44436) üzenetére

rolio1
(tag)

Ez xvm bug...

Már hogyne jutna el a 8-asig? Addig, amíg az AFK player a győztes csapatban többet kap, mint a sebző és killt is szerző a vesztesben, addig ez így is marad.
Azt ígérték, legalább az AFK játékosokra lesz egy monitoring és büntető rendszer, de az még ASAP.

(#44441) Bingisz válasza uniqm1 (#44438) üzenetére

Bingisz
(addikt)

Nem lőtted meg a lövegét?
Nézd vissza a replayt, ott lelassítva végig tudod kísérni az eseményeket.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#44442) Iron Funeral válasza rolio1 (#44440) üzenetére

Iron Funeral
(őstag)

Ha megnézed a profilját akkor... [link]
Sajnos rá kell jönnöd, hogy nem xvm bug :N

[ Szerkesztve ]

(#44443) unravel válasza jozefgucci1 (#44439) üzenetére

unravel
(őstag)

"Ha hasonló hsz-t látsz lépd át ..."
Megígérem , meg fogom próbálni. De nem könnyű, ha valaki sületlenséget ír. :))
Sok sebzést kívánok!

LG V30 ¯\_(ツ)_/¯

(#44444) odrif válasza Iron Funeral (#44436) üzenetére

Gondolom nyertetek

Hát ez hihetetlen: [link]

Csak ilyen csapattársakat kapok.

15 éve a Prohardveren!

(#44445) Iron Funeral válasza odrif (#44444) üzenetére

Iron Funeral
(őstag)

Persze. Nem lett volna amúgy veszett a dolog de hirtelen kaptam egy 1800as maflást (mert ugye az FV az ilyen gagyi TD) és hirtelen ment minden a levesbe.

(#44446) uniqm1 válasza Bingisz (#44441) üzenetére

uniqm1
(tag)

Nincs replayem. Nincs beállítva, általában utólag úgyis tudom, hogy mit baltáztam el, így legalább nem idegesitem magam feleslegesen. :)

(#44447) rolio1 válasza Iron Funeral (#44442) üzenetére

rolio1
(tag)

Tyűha! Bocsi, azt hittem, nemrég én is 2 napig ilyen eredményt "kaptam" az xvm-től...
Viszont 2 napig játszhattam szarul

(#44448) munnergep válasza Nuada herceg (#44437) üzenetére

munnergep
(senior tag)

És akkor mi van? Megvernek az utcán a statod miatt? :)
Hozd ki magadból a legtöbbet, aztán ne foglalkozz a wr-rel.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up." / "Dr.Schultz, five thousand dollar ni##er, is practically my middle name."

(#44449) Pete55555 válasza munnergep (#44448) üzenetére

Pete55555
(addikt)

Persze, szembe jön két *kisebbségi* agyonvernek rögtön, de ha megmondod, hogy 1200 feletti a WN8-ad békén hagynak :DDD

...Szeretem leracsniztatni...

(#44450) Tomi0703

Tomi0703
(őstag)

Van itt olyan aki nem használ semmilyen modot? Ha van, akkor az legyen szíves küldeni nekem egy szűz 8.11-es mappát. :) :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.