Hirdetés

2019. december 8., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-13 02:08:09

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#44551) dfsz34 válasza Iron Funeral (#44549) üzenetére

dfsz34
(őstag)

Ja. most már újra vannak 4-5 artys csaták oldalanként persze. Szerencsére még nem gyakori, de észrevehetően több van. Olyan kemény kempeléssel, hogy öröm nézni. Az a jobbik eset, amikor olyan pályán van, pl lakeville, ahol van fedezék, de a nyílt pályákon mindenki csak lapít, mint xar a fűben. Ha lassú tankkal van éppen az ember, akkor tényleg csak a lapítás marad, ha megmozdul és spotolják, akkor meghal.

Az új hullám artysták jönnek fel, mint a talajvíz. A sok siemka, akik a nerf után kezdték vagy csak visszaszoktak.

[ Szerkesztve ]

(#44552) Vikthor

Vikthor
(veterán)

ez jó kör volt! :D

Victory!
Battle: Mines 2014.02.14. 22:06:19
Vehicle: Pz.Kpfw. I Ausf. C
Experience received: 2 888 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 18 708
Battle achievements: Top Gun, Master Gunner, Mastery Badge: "Ace Tanker"

~ B & B & L | Suomi Finland Perkele ~

(#44553) lnk

lnk
(tag)

Egy esti tank ász nagyon örülök ennek mert nagyon ritkán jön ki a lépés ezzel a tankal.

[ Szerkesztve ]

PUBG: LanokaHun

(#44554) sebijani1982 válasza xenom0rph (#44545) üzenetére

sebijani1982
(aktív tag)

Erre gondolsz?

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#44555) Pete55555 válasza Zsolt_72 (#44535) üzenetére

Pete55555
(addikt)

Én mindig beírom Luchs-al a reloading-ot. Funból tartom, szvsz qrva jó kis tank, a T-50 helyett vettem amit elb*** elrontott a WG, és nagyon tetszik. Lényeg, hogy azért írim be, hogy láss a többi, hogy azért vonulok épp vissza, mert töltök, ne írják egyből, hogy "go spot"

(#44550) Chris0321 Tönkretették az artys játékélményt... A célt persze elérték, de hogy. És ettől függetlenül ugyanúgy oneshotolhat az arty...

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#44556) Clodovicus válasza MoVieFaN (#44530) üzenetére

Clodovicus
(csendes tag)

A T40 az egyik legjobb TD a wotban, relative gyors mozgású, kiváló löveg, nagy látótáv, kitéríthetőség és álca, rengeteg spot damage jött, sőt még egy acélfal is van vele pedig papír :DD nagy kedvenc volt, több mint 800 csatát mentem vele 68%-os nyerési aránnyal. Most már a Hellcattel megyek, az is OP :K
Egyébként a T40-nél eddig csak az AT2-vel tudtam jobb eredményt elérni, 72% nyerési arány több mint 100 csatával, de az nagyon lassú.

Légy jó Mindhalalig!

(#44557) Clodovicus

Clodovicus
(csendes tag)

Mai eredmények:

Tankász a SU-100 TD-vel, pedig még a legnagyobb löveg nincs is meg rá :(
Győzelem!
Csata: Siegfried Line 2014.02.14. 20:59:42
Jármű: SU-100
Szerzett tapasztalat: 4 826 (x2 minden nap az első csatáért)
Szerzett kredit: 88 967
Csatában elért Achievement: Nagy kaliber, Top Gun, Kiváló Lövész, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"

Szintén tankász a Tigrissel, ez egy igazi fenevad :D
Döntetlen
Csata: Swamp 2014.02.14. 22:25:27
Jármű: Tiger I
Szerzett tapasztalat: 2 112
Szerzett kredit: 70 977
Csatában elért Achievement: Nagy kaliber, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"

Légy jó Mindhalalig!

(#44558) Bad Pritt

Bad Pritt
(veterán)
LOGOUT blog

Chi-To ász

Egy meccsen belül top gun és szárnysegéd, not bad, I think. :DDD
Mondjuk az ARL-el szemben nagyon buta voltam, laggoltam is, ki is álltam elé, nem lett volna szabad, de így lett izgi a vége. :))

- My name's Richard Grayson, but all the kids at the orphanage call me Dick. - Well, children can be cruel.

(#44559) dfsz34 válasza Bad Pritt (#44558) üzenetére

dfsz34
(őstag)

A chi-to val nyerte meg az alienware számítógépet a japán versenyen valaki, mint az elért legmagasabb xp. 2172 alap xp-vel :Y [link]

A Chi-ri gyerek, aki 2150-t ment szerintem verte a fejét a falba. A 22 xp az gyakorlatilag egy lövés vagy szinte bármit csinált volna, de így járt.

[ Szerkesztve ]

(#44560) fradi81

fradi81
(veterán)

Esti cukiság :)

(#44561) Bad Pritt válasza dfsz34 (#44559) üzenetére

Bad Pritt
(veterán)
LOGOUT blog

Nagyon jó cucc. Féltem tőle, mert sokan fikázták, de számomra 3 dolog fontos egy medben: nagy átütésű, pontos pötyögő ágyú, sebesség, ágyúsüllyedés. Mindhárommal csak a Cromwell rendelkezik az egész játékban, a Chi-To-nak megvan kettő a háromból, úgyhogy szerintem megtartom, élvezet vele menni.
Mondjuk nem csoda, hogy a srác ezzel csinálta meg a legtöbb xp-t, könnyen el tudnám képzelni, hogy ez a legjobb tank az egész ágon. :)

- My name's Richard Grayson, but all the kids at the orphanage call me Dick. - Well, children can be cruel.

(#44562) jano_77

jano_77
(veterán)

Sikerült végre feltolnom a win 8.1-et - baromi gyors lett a gép indulása, nem is gondoltam volna - és végre mentem 2 kört a WoT-al is. Az új konfiggal duplájára nőtt az FPS-em. :DD Megérte cserélnem. :K
Jó éjt.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#44563) zozyk

zozyk
(addikt)

Első csata a Bp-vel. :D

Győzelem!
Csata: Cliff 2014.02.15. 7:55:50
Jármű: Matilda Black Prince
Szerzett tapasztalat: 2 976 ( x2)
Szerzett kredit: 49 468
Csatában elért Achievement: Kiváló Lövész, Elit lövész, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"

(#44564) Simulacrum válasza emre (#44532) üzenetére

Simulacrum
(senior tag)

Most már automatikusan benne van a játékban F8-ra. Igaz ez pozíciót nem ír.

(#44565) balintka

balintka
(őstag)

A lövegcsőnek van befolyása a Tier besorolásra?

A Churchill 7-re feltettem a top löveget, erre rögtön tier 8-ba dobott (mintha eddig nem így lett volna).

(#44566) Drenadar válasza balintka (#44565) üzenetére

Drenadar
(veterán)

minden modulnak van tier besorolása, de azt mondják a fejlesztők hogy csak a tank besorolása számít, illetve hogy az első pár csata kedvezményes MM-el működik...

Alienware 13 R3 & :) Xiaomi Mix 2

(#44567) zozimoto

zozimoto
(tag)

Egy kis reggeli móka :D :

[ Szerkesztve ]

(#44568) szymre

szymre
(csendes tag)

Sziasztok!

Nem sokat írok ide többnyire olvasgatok.
Ezt a replay-t viszont feltöltöttem nem a játékom miatt.
Nem értem sokan nem nézik játék közben a chetet vagy csak korán volt még.
Minden esetre sztem agy halott csapat társaim voltak ismétlem szerintem. :(
[link]

[ Szerkesztve ]

(#44569) Drenadar válasza szymre (#44568) üzenetére

Drenadar
(veterán)

és ezért feltöltötted? durva vagy...

(#44570) odrif válasza Drenadar (#44569) üzenetére

Na nem sokat ír, de ennek ellenére rögtön leb@szod :DDD

15 éve a Prohardveren!

(#44571) Drenadar válasza odrif (#44570) üzenetére

Drenadar
(veterán)

csak mert ennek alapján akkor mindenki feltölthetné minden második meccsét :D

(#44572) Bingisz válasza szymre (#44568) üzenetére

Bingisz
(addikt)

Naná, hogy nem nézik, mivel a sok paradicsom kikönyörögte, hogy ki lehessen kapcsolni. Mert ezeknek az se esett le, hogy le lehet tiltani egyesével is a spammereket.

Végülis minek megbeszélni akármit is egy csapat alapú játékban. Katasztrófa.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#44573) odrif válasza Bingisz (#44572) üzenetére

Ha le van tiltva, ha nincs, akkor is vagy nem nézi, vagy nem látja, vagy nem érti.
Leírhatod te oda a világ legjobb taktikáját, akkor sincs haszna.

15 éve a Prohardveren!

(#44574) scyllarus

scyllarus
(addikt)

Most akkor kiderült, hogy az egy nap prém a Valentin napi aji volt, nem kárpótlás? Mert én nem kaptam meg belépéskor, viszont ez van a honlapon: *Please be aware that this mission has been running since 12th February, so you should have already been sweetly gifted the day of Premium.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#44575) szymre

szymre
(csendes tag)

Mivel ez is csapat játék LENNE itt is érvényesül az "általános szabály"
A játékosok zöme azt gondolja a csapat van Ő érte.
Viszont sztem csapat játéknál a játékosok lennének a csapatért hisz elvileg a végeredmény számít.
Ezért jobb szakaszozni :C

(#44576) joamilestoné válasza Bingisz (#44572) üzenetére

joamilestoné
(addikt)

Szerintem meg az a katasztrófa, hogy dühöngtök itt állandóan egy játék miatt. Ha felidegesít és nem szórakoztat, akkor nem kell vele játszani. Nem kell csodálkozni a játékosok sokszínűségén, kb. olyan mintha az utcán rámutatnál random emberekre és velük játszanál. Naná, hogy arra a 10 percre nem fogtok tudni jól együttműködni...

Engem ha kilőnek, röhögök egyet, választok egy másik tankot és játszok azzal. Ha vesztünk, hát vesztünk. Ha jó meccs van, annak meg örülök.

(#44577) diegho

diegho
(nagyúr)

Jó ez a hétvége. Grille spammeli a gold lőszert... 10k csata 1k wn-el, gold nélkül 500 alatt lenne ez biztos, aki gold spammel nem tud eljutni 3k WN8-ig az agyhalott.

(#44578) Bingisz válasza joamilestoné (#44576) üzenetére

Bingisz
(addikt)

Én nem dühöngök. Maximum annyit csinálok, hogy megkérdezem a paradicsomtól, hogy mi t is csinál a legjelentéktelenebb helyen top tankkal, miközben az ellenfél akkora csapattal indul meg valahol, hogy kiég a minimap egy része a vörös pacától.

Miután nem kapok rá választ, belátom hogy az XVM csak akkor hazudik néha ha jó játékosnak mutat olyat is aki nem az, de akkor sose ha valakit paradicsomnak mutat.

(#44579) diegho válasza Bingisz (#44578) üzenetére

diegho
(nagyúr)

+1 kv1s ammorackel - saját - megkérdezem miért. Nincs válasz. Áll, nem öli meg a neki háttal álló td-t, mikor rá fordul kimegy elé keresztbe... hihetetlen.

(#44580) vhw válasza joamilestoné (#44576) üzenetére

vhw
(addikt)

Jól együttműködni? - ugyanmár...
Csak annyit várna az ember, hogy életképes illetők üljenek a gépek elött. Semmi fejlett taktikát, közös nyelvet, csak nyomokban értelmet.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#44581) Drenadar válasza vhw (#44580) üzenetére

Drenadar
(veterán)

én azokat utálom akik féltik a tankjukat, előttem van egy tank, meg még egy, mögöttem van 6 játékos... és nem mernek közelebb jönni segíteni, tudom mindent meg kellene oldani egyedül :D

(#44582) csaba17

csaba17
(senior tag)

a tegnapi gondom megoldódott, a célzó mód miatt fagyott kilépésnél...
le is cseréltem illetve feltettem minden módot ami kell.

egy valami hiányolok: nincs benne arty és td dar kijelző vagy micsoda.
mit kellene átírnom vagy beleírnom hogy legyen?
elég lenne két vonal amit látok hogy odáig fordulhatok.
a célzómat nem akarom piszkálni(ez az: kellerman_3_in1_Vitiris_0.8.11_V1)

(#44583) diegho

diegho
(nagyúr)

FV4202-vel is lehet azért egész jó köröket menni, ha kompenzálva van a rengeteg hátránya. Ez a max xp-s köröm vele, bár sebeztem már többet vele többször is. Azt mondjuk nem értem hogyan lehet ezzel több átlagsebzésem, mint bármi mással (kivéve az E4-et), hiszen ez a tank nem jó!

(#44584) Mister_X válasza Bingisz (#44578) üzenetére

Mister_X
(nagyúr)

Én akkor kaptam dührohamot, hogy egy Lakeville-en, a tó felöli hegyoldalon mindig előre szoktam futni a középső szikla mellé (Type 58), hogy spotoljak meg akit érek, lőjek. Ez ugye egy személyes fedezék. Közben beér a paradicsom KV-1S és elkezd hátulról lökdösni, amikor előrébb mentem egy fél métert a város belövése miatt, nem tudtam már visszahúzódni... és még akkor is lökdösött. Négy lövést is elhibáztam, beírtam, hogy "don't push me, idiot", erre egy "fu" kíséretében belém lőtt. Platoonnal szét is szedtük, másodikat már nem tudott lőni és ment a report is.

Amúgy. Ilyen eseteknél (ha valaki lesebez), "jogom van" visszalőni/meg is ölni anélkül, hogy bekékülnék?

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#44585) vhw válasza Mister_X (#44584) üzenetére

vhw
(addikt)

Hivatalaosan sosincs jogod visszalőni.
Ha már kék, akkor büntetés nélkül kilőheted (a lőszerszámlát te állod).

(#44586) csaba17 válasza Mister_X (#44584) üzenetére

csaba17
(senior tag)

Amúgy. Ilyen eseteknél (ha valaki lesebez), "jogom van" visszalőni/meg is ölni anélkül, hogy bekékülnék?
nem, egyik haveromat ilyenért tiltották ki 24 órára, az 50es IQ-ju gyerek belé és belém lőtt, ketten löttük de a végén haver lőtte ki és egyből kitette a csatából a rendszer...
szal ez a része úgy sz..r ahogy van.

(#44587) Mister_X válasza vhw (#44585) üzenetére

Mister_X
(nagyúr)

Aha, majd megvárom, amíg újratölt, miután levette a HP-m kétharmadát egy lövéssel. :U Szerencsére haver kékült be, de őt nem lőtték ki (stabil zöld player és a neve mellett addigra volt öt kill + azért írtuk is a chatbe, hogy reportolják azt a nyomorultat).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#44588) unravel válasza vhw (#44580) üzenetére

unravel
(őstag)

"Csak annyit várna az ember, hogy életképes illetők üljenek a gépek elött. Semmi fejlett taktikát, közös nyelvet, csak nyomokban értelmet."

unravel jótanácsai 1.rész

mai témánk: random csata

Most komolyan. Mit gondolsz azokról a játékosokról akik belépnek a random csatába és leszólják a csapattársaikat? Igen, jól látod, agyhalottak.
Bárkik a csapattársad, velük kell nyerni! Segíteni tudod őket pl. jó helyezkedéssel, vagy ha valaki segítséget kér és tudsz akkor szaladsz oda, mert ha meghal, akkor -1 tank, ami nem jó.

Valaki más írta, hogy egyedül kéne megoldania a meccset. LOL, no comment. Bárcsak összesorsolna vele a randomgenerátor. Megnézném, hogy midenkit megöl.

LG V30 ¯\_(ツ)_/¯

(#44589) diegho válasza unravel (#44588) üzenetére

diegho
(nagyúr)

Azt tudod, hogy egy nálad jóval jobb játékosnak próbálsz most észt osztani? Ez kicsit gáz nemde? :)

(#44590) Pete55555 válasza diegho (#44589) üzenetére

Pete55555
(addikt)

Tedd hozzá, hogy ráadásul még hülyeséget is mond...

...Szeretem leracsniztatni...

(#44591) Cseri0058

Cseri0058
(őstag)

valaki tudna adni ilyen meccs utáni stat összesítőt? ami a wothungaryn van fent az nekem nem működik...

*Lg Nexus 4* ---> Lg Nexus 5X ---> Apple iPhone 7

(#44592) unravel válasza diegho (#44589) üzenetére

unravel
(őstag)

(#44589) diegho: Aki sír a leosztás miatt az nem lehet jó játékos.

A gáz az, hogy mindeg megpróbálsz rajtam fogást találni. lol.

(#44590) Pete55555: Jó, de mik az érveid? Győzz meg! Azzal édeskevés vagy, hogy bepötyögöd, hogy hülyeség. lol.

LG V30 ¯\_(ツ)_/¯

(#44593) emre válasza Cseri0058 (#44591) üzenetére

emre
(veterán)

wothungary

Meg remélem hamarosan ezen az oldalon is frissítenek: batonywot

Dolgoznak a verőfényben a verőemberek A szivárvány minden színében játszik a testünk Mi gyönyörűek is lehettünk volna drágám De így is szép hogy áldozatul estünk

(#44594) Bingisz válasza unravel (#44588) üzenetére

Bingisz
(addikt)

Tudod kivel kell nyerni?

Jobb esetben a platoontársaiddal, rosszabb esetben a néhány jobb játékossal a csapatból, legrosszabb esetben pedig egyedül. De soha sem a paradicsomlevessel.

(#44595) vhw válasza Bingisz (#44594) üzenetére

vhw
(addikt)

Neki érvek kellenek!
Győzd na meg!

(#44596) Cseri0058

Cseri0058
(őstag)

egy kis összegzés a mai napról:
eddig 8 meccset mentem!
Mind a 8 meccs siegfried line mapon volt és mindegyik támadásos játékmódban és mindegyiken mi védekeztünk!
ezt a 8 meccset mind megnyertük ebből 1-szer lettem második a többin mind 1 helyen voltam és 7 meccsen voltam 1000xp felett...
fő a változatosság :C
hozzáteszem imádom ezt a mapot ebben a játékmódba...csak gondoltam megosztom veletek :DDD

*Lg Nexus 4* ---> Lg Nexus 5X ---> Apple iPhone 7

(#44597) emre válasza vhw (#44595) üzenetére

emre
(veterán)

minek, ha legyőzöd is max döntetlen lesz ;] :DDD

Dolgoznak a verőfényben a verőemberek A szivárvány minden színében játszik a testünk Mi gyönyörűek is lehettünk volna drágám De így is szép hogy áldozatul estünk

(#44598) unravel válasza Bingisz (#44594) üzenetére

unravel
(őstag)

Random csatára reagáltam. Szó nem volt szakaszról.

"legrosszabb esetben pedig egyedül."
Taníts mester ! :)) "Egyedül kell lehoznom a meccset!' Nem bírom az ilyen és ehhez hasonló nagyképű mondatokat. :)

LG V30 ¯\_(ツ)_/¯

(#44599) Chris0321 válasza Cseri0058 (#44591) üzenetére

Chris0321
(addikt)

Statisztikai-infó mod - 0.8.11 (by Vitiris) Kicsit színes, ki lehet venni a képeket és akkor az alapot használja(kiegészítőt, felszerelés, fogyócikk, lőszer ikonokat cseréli ki, nekem nem tetszett) még a WN6-ot írja ki.

(#44600) Rico33 válasza emre (#44593) üzenetére

Rico33
(aktív tag)

Ugyanezt használom, de nem mutatja a szervízre költött összeget.Hol a hiba?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.