Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#44502) Nuada herceg válasza joergie (#44499) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Köszi, hasznos infó. Mikor lesz ez? :)

Értem a csíziót.

(#44503) joergie válasza Nuada herceg (#44502) üzenetére


joergie
őstag

jövő hétvégén , február 30 hajnali 11-től

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#44504) csaba17


csaba17
senior tag

egy kérdés: wotból kilépésnél csak nekem vacakol majd a végén kiírja hogy a program működése leállt? időzik is kilépésnél, nem tudom miért, notin és asztalin egyaránt, a mostani patch óta, igaz modok nélkül nem próbáltam és mind2 eszközön ugyanazok vannak.
illetve haveromnál meg már egy jóideje így lép ki, nála meg az utolsó előtti patch óta de nála modok nélkül is ezt csinálja.
valami megoldás?

(#44505) unravel válasza csaba17 (#44504) üzenetére


unravel
őstag

Csinálj biztonsági másolatot a res_mods mappáról.

Ürítsd ki a res_mods mappát. Csak egy üres 8.11 mappa maradjon benne.

És próbáld ki így, modok nélkül.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#44506) Angel1981 válasza joergie (#44503) üzenetére


Angel1981
veterán

LOL :))

(#44507) Tomi0703 válasza Forgi11 (#44497) üzenetére


Tomi0703
őstag

Semmi extra nincs fent. Bejött a betöltő és ennyi.

Most viszont újraraktam a játékot, mentem egy T1-es kört, célkereszt már van az ott már jó, viszont replayen továbbra sincs... Mellé még 2-300.as ping. :DDD Finom... :W

(#44508) Forgi11 válasza unravel (#44505) üzenetére


Forgi11
csendes tag

Nekem is csinàlta egy mod pack felrakàsa utàn aztân leszedtem és egyesével modoltam.lehetőleg tesztelt modot rakj fel
Nekem most megy rendesen

(#44509) Enzolord válasza Forgi11 (#44508) üzenetére


Enzolord
addikt

Most találkoztam egy 322 klános fiúcskával.. Kinyírtuk, de elbuktuk a csatát, erre beírja, hogy noobs.. Moslék kis köcsög Lila... De rühellem ezeket...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#44510) odrif válasza Enzolord (#44509) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

diegho is említette már ezt:[link]

20 éve a Prohardveren

(#44511) Forgi11 válasza Tomi0703 (#44507) üzenetére


Forgi11
csendes tag

De legalàbb elindult :)
Sokszor segìt az újratelepìtés
A replayal meg ne foglalkozz vàrj egy kicsit a modokkal vagy csak tesztelt modot hasznàlj
Egyébként az nem lehet hogy tiltott modot próbàlsz felpajszerolni?

(#44512) Forgi11 válasza Enzolord (#44509) üzenetére


Forgi11
csendes tag

322 klànos? Az mit takar?

(#44513) Švejk válasza Forgi11 (#44512) üzenetére


Švejk
őstag

Gondolom a klán neve. Ahogy néztem valami elit hely akar lenni.

(#44514) Chris0321


Chris0321
addikt

(#44515) Jolet válasza Chris0321 (#44514) üzenetére


Jolet
őstag

elkéstek :-(

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#44516) Cseri0058


Cseri0058
őstag

a játék még mindig játszhatatlan...

(#44517) xenom0rph válasza #40993792 (#44321) üzenetére


xenom0rph
őstag

Köszönöm szépen !

Más: Mutatok nektek egy screenshotot, nem tudom mennyire illik ide.. ez az első amit feltöltök ebbe a topicba..
még 8.10-el készült pár napja.. a végén 8hp-m volt úgy lőttek ki, két oldalról jöttek, nem tudtam merre nézzek.
Ez lett volna életem Top Gun-ja sík ideg voltam amikor láttam, hogy nem kapom meg..

btw: WN8 statot hogy lehet javítani ,mert very bad :DDD :O

[ Szerkesztve ]

halahala

(#44518) Forgi11 válasza Švejk (#44513) üzenetére


Forgi11
csendes tag

A linket olvasva kérdezem mit jelent a 322 miért ez a nevük?

(#44519) Dreadloord válasza xenom0rph (#44517) üzenetére


Dreadloord
senior tag

A wn7-et kill lopkodással lehetett nagyon könnyen manipulálni, a wn8-ban ezt kivédték, mivel az sebzés centrikus, azt meg nehéz lopkodni:)

Szóval: Sebezz a tankjaiddal minél inkább az átlag felett, az befolyásolja leginkább a wn8-at. Olyan jókat röhögök, vannak olyanok akik wn7 alapján lilák voltak, wn8 alapján meg visszazöldültek, kicsit kilógott a lóláb XD

(#44520) Švejk válasza xenom0rph (#44517) üzenetére


Švejk
őstag

Jó sokat kockulsz vele. Rájössz hogy hol, hova érdemes menni, melyik tank ellen mi a legjobb stratégia, ügyesen játszol, nem löveted ki magad, és nem csak ölésekre hanem sebzésre mész. Lassan csapatjátékos leszel, és az egyéni sikerek helyett előtérbe kerül hogy győzelemre segítsd a csapatod. A Rambó típusú, megmutatom mindenkinek típusú játéoksok szvsz nem viszik sokra. Én is, de mindenki noobként kezdi aztán kezdhet fejlődni. Itt vagyunk pl összehasonlítva.
Én 1500 csata után hasonlóan néztem ki. Aztán fejlődtem, ráéreztem a játék ízére, és most se mondom hogy különösebben jó játékos lennék de amikor igazán ráérzel a játékra, akkor kezd el olyan mértékben nőni az értékelésed hogy te is csak nézel.

Forgi11 Azt már így nem tudnám megmondani :)

[ Szerkesztve ]

(#44521) Bingisz


Bingisz
addikt

Most hogy végre játszhatok, kicsit toltam a Pershinget:


4500 bekapott sebzés azért elég stronk nem? ;]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#44522) jamba


jamba
csendes tag

Mi lett volna ha nyerünk........

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#44523) Enzolord válasza Forgi11 (#44518) üzenetére


Enzolord
addikt

Ez egy társaság, az egyik első amerikai egyetemi, Skull and Bones, azt hiszem..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#44524) Jolet


Jolet
őstag

hová lehet írni reklamálni a lag miatt?
tudom költői a kérdésem....

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#44525) emre


emre
veterán

Emberek, melyik az a mod amelyik a "C" gomb lenyomásakor kiírja a chat-ben az újratöltési időt? :F

Hát teljesen el vagyok ma tévedve.... :O

Talán a radial menü tudja ezt a funkciót is? :U

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#44526) diegho válasza jamba (#44522) üzenetére


diegho
nagyúr

Mi lett volna? Tényleg érdekel. Battle hero medált megkaptad, így xp-ben nem kaptál volna többet. Igazából tök8, hogy nyertetek, vagy buktatok.

(#44527) Chris0321 válasza emre (#44525) üzenetére


Chris0321
addikt

Igen, elvileg tudja ezt a funkciót, de van egy mod ami miatt nem írja ki.

(#44528) emre válasza Chris0321 (#44527) üzenetére


emre
veterán

Köszi! :R

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#44529) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Volt valami titkos arty buff?? G.W. Panther-el most lőttem 1218-at egy IS3-ba szemből, tegnap is volt több 800-as lövésem. 8.10-ben legfeljebb gyengébb páncélzatú TD-ben lőttem 600 felett. Ja és T29-el kaptam egy 1000-es pofont egy GW P-től. Vagy csak RNG?

(#44530) MoVieFaN


MoVieFaN
tag

Két nagyon OP TD:


[ Módosította: radi8tor ]

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#44531) Iron Funeral válasza emre (#44525) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Radial menüben van iylen funkció, de most már az alap game is tudja ezt a funkciót (F8).

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#44532) emre válasza Iron Funeral (#44531) üzenetére


emre
veterán

Hát nekem arra nem írt töltési időt.

Volt egy olyan mod ami még a poziciómat is megadta chat-ben a töltési idővel együtt ha a "c" gombot megnyomtam, tehát nem az újratöltési üzenetet kellett erre használni. Egyébként nálam ez az F5-re van belőve, mert nem olyan hosszúak az ujjaim.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#44534) emre válasza #40993792 (#44533) üzenetére


emre
veterán

Ez igazából táras cuccokhoz és artyhoz érdemes feltenni, arról nem tehetnek a készítők, hogy boldog boldogtalan használja.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#44536) scyllarus válasza ddt500hu (#44529) üzenetére


scyllarus
veterán

Én csak 800+-t kaptam a GW Tiger-től a T29-ben :) De a héten voltak fura élményeim. Az egész csatában a Grille lövéseit kerülgettem, szisztematikusan tudott rám vadászni, szakaszban lévő artyk találtak halálpontosan, de a csúcs az volt, amikor úgy szedtek ki, hogy konkrétan toltuk egymást az ellenfél papír angol medjével, ő nem sérült, nekem meg annyi. De nerfelték őket, persze....

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#44537) diegho


diegho
nagyúr

Szakesz twitch-én team battle-t tolunk lehet nézni, épp az első izgi csatának vége.

(#44538) Petyus87


Petyus87
aktív tag

A "bezöldülés" útján... :B

(#44539) mefistofeles válasza csaba17 (#44504) üzenetére

Nem kell semmit törölni! Akinek kilépéskor windows hiabüzi meg egyéb galibák jelentkeznek az egyszerűen töltse le ezt a modot. Simán benyomni és felülírni a res_mods mappát. Rajtam kívül már sokan próbálták és bevált!

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#44540) olcsii


olcsii
aktív tag

nagyon örülök ennek a nagy kaliber medállnak:) igy legalább lesz még egy bizonyiték hogy odateszem magam a csatában!!!
egymás után 4x meglett:D

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#44541) szallasi007 válasza diegho (#44537) üzenetére


szallasi007
őstag

Szia,

linket tudnál írni, mert nekem Szakesz nem mond semmit :(

(#44542) Kakumix válasza szallasi007 (#44541) üzenetére


Kakumix
senior tag

Nem tudom tart-e még és hogy MrScheff-e Szakesz, de az ő twitch-én lehetett nézni. link

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#44543) Angel1981 válasza nyunyu (#44121) üzenetére


Angel1981
veterán

No!
Közeleg a hétvége, ismét elő fogom venni a játékot, úgyhogy most rakosgatom fel a modokat, amiket egyelőre replayekkel tesztelek.
A fagyást nekem is ez oldotta meg, köszi szépen nyunyu, nagy vagy! :R

(#44544) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Elméleti kérdés: a mostani gold detector dmg panelek honnan tudják, hogy aranyat lősz-e? Tankra lebontva veszik, hogy melyiknek milyen az arany lőszere? Csak hogy ha én aranyat lövök Chi-To-val, ami szintén AP, azt tudja a gold detector, hogy melyik AP-t lövöm épp? Nem mintha megérné, 186 pen és jó drága... (side note: Cromwellé 206...)

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#44545) xenom0rph


xenom0rph
őstag

mi a neve azoknak a modoknak amik a tankok gyenge pontjait mutatják különböző színekkel?

halahala

(#44546) ddt500hu válasza xenom0rph (#44545) üzenetére


ddt500hu
veterán

Bohóc skin. :DDD

(#44547) fody73 válasza emre (#44408) üzenetére


fody73
tag

Én ezt használom Aslain's installer.
Ki lehet választani mit akarsz telepíteni. Van benne minimap zoom. Választható WN6-8, nyerési esély mutató, célkereszt, töltési idő, több soros garázs stb.. És folyamatosan frissíti, javítja.

(#44548) emre válasza fody73 (#44547) üzenetére


emre
veterán

Köszi, :R megnézem, de az ilyen telepítőkkel nem szoktam vacakolni.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#44549) Iron Funeral válasza scyllarus (#44536) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Lótúrót nem ért a nerf, addig volt jó amíg a sok sírós kismalac nem játszotta őket, de azóta megint elszaporodtak.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#44550) Chris0321 válasza Iron Funeral (#44549) üzenetére


Chris0321
addikt

Alig vannak már artyk, akármikor nézem mennyi áll a sorban 20-at sem szokott írni. TD-k vagy 10* annyian szoktak lenni. A nerf előtt is sokat artyztam, igenis sokkal nehezebb lett velük játszani.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.