Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#45151) ddt500hu válasza PR0JECTNR56 (#45148) üzenetére


ddt500hu
veterán

Miért te végigolvasod a csapattagok neveit?

(#45152) Enzolord válasza bigobert (#45147) üzenetére


Enzolord
addikt

Az a Felderítő medál...
Vagy Scout.. 9 felderített, plusz nyert csata

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#45153) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Sajnálom, hogy vesztes meccsre lett meg a tank ász ST-l-el. Érdemes megnézni a 2. képet. Eléggé szánalmas..



magyarsrac

(#45154) dfsz34 válasza diegho (#45145) üzenetére


dfsz34
őstag

T71-re soha nem volt magas az ász szintje, már kb 1050-1100 alap xp-től megadta kb 2 hónapja.

(#45155) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

(#45151) ddt500hu: A meccs kezdésig mindig van 30 másodperc, azalatt simán átfutom a névsort mindkét oldalon.

[ Szerkesztve ]

(#45156) bigobert válasza Enzolord (#45152) üzenetére


bigobert
tag

Azzal kevertem, csak nem emlékeztem, hogy olyan is van. Köszi!

(#45157) munnergep


munnergep
senior tag

Mi volt a feladat? 10 meccsen keresztül hozni a 4k wn-t?

Nyugi, nem kioktatni, hogy ez semmit nem ér. Tudom, hogy mert ma sikerült, holnap már tuti, hogy 300 wn6 lesz ott :) Ezért nem vagyok unicum és soha nem is leszek :)

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#45158) ddt500hu válasza PR0JECTNR56 (#45155) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nem a 30mp kevés rá csak a kutyát nem érdekli ki ellen játszom. 100k online emberből pláne nem. :U

(#45159) diegho válasza dfsz34 (#45154) üzenetére


diegho
nagyúr

1935-re nem adta meg ma kétszer sem, nem mintha előtte nem lett volna már meg:
Victory!

Map: Himmelsdorf 2014.02.18. 14:21:31
Vehicle: T71
Exp: 1 935 Credits: 39 444
Battle achievements: Reaper, Mastery Badge: "1st Class"

Victory!

Map: Komarin 2014.02.18. 16:53:05
Vehicle: T71
Exp: 1 935 Credits: 49 662
Battle achievements: Mastery Badge: "1st Class"

Erre én azt gondoltam, hogy 2200 alatt nincs ász, hiszen ezzel nagyon könnyű jó kört menni, de ezek szerint mégse.

Mára ez volt az utolsó vele:
Victory!

Map: Malinovka 2014.02.18. 18:19:36
Vehicle: T71
Exp: 2 272 Credits: 63 171
Battle achievements: Scout, Patrol Duty, Mastery Badge: "Ace Tanker"

replay

Kezdem már unni a sok spotolgatást, így be is fejezem mára.

(#45160) PR0JECTNR56 válasza ddt500hu (#45158) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Hát ahogy érzed, ízlések és pofonok, nem vagyunk egyformák. ;)

(#45161) Cseri0058


Cseri0058
őstag

huhh ezzel a t69-el aztán lehet statot húzni :D
élmény vele a játék :)

(#45162) munnergep válasza diegho (#45159) üzenetére


munnergep
senior tag

Annyira tipikus, hogy 2 percig mutattad a hegyre vonulókat és senki nem lőtt rájuk :)

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#45163) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

Akik szenvednek a " szopóág " miatt, azoknak küldöm ezt a screenshotot. Szakasztársaimmal megegyeztünk hogy addig játszunk míg nem szenvedünk vereséget. Eddig jutottunk, gyakorlatilag az összes tankomat ledupláztam kivéve a teljesen értéktelen ajándék prémtankokat. Olyan csatákat nyertünk meg amik az 5. percnél teljesen bukottnak látszódtak, de vissza tudtuk hozni, nem hittem a szememnek, mintha SerB folyamatosan segített volna nekünk. Van ilyen is csak ki kell várni.

“ nem kell mindig nyerni “

(#45164) GeneraL_XTX válasza Szepi1979 (#45163) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Mindenkinek van ilyenje. Csak azokat nem irogatja senki ide be :)

(#45165) dfsz34 válasza Szepi1979 (#45163) üzenetére


dfsz34
őstag

A szopóág egy dolog, az lehet végül is vita kérdése, hogy most véletlen vagy sem.

Ami durva a játékban az pont a véletlen totálisan irányított eltérítése, amit meg is magyaráznak. Csakhogy, a véletlennek minden lövésnél véletlennek kéne lennie és nem az van, hogy az egész csatára rányomja a bélyegét. Szinte az első pár lövés után már tudható, hogy mi fog következni. Az is nyilván "véletlen" és szinte mindig előfordul, hogy rálövök többet az ellenségre és mind talál (mert akkor célpontot mutat, mint egy elefánt), de az utolsó lövés, ami megölné, na az nem. Mellé, fölé, alá, megy az mindenfele. Ez nem egyedi eset, szinte mindig megfigyelhető és az utolsó lövést ilyenkor különös gonddal, maximális becélzás mellett engedem csak el, mert különben tuti biztosan nem fog találni.

Ez a véletlennel való játszadozásuk engem jobban bosszant, mert ott szinte tapintható a manipuláció. Mikor pattogok össze-vissza, meg szoktam kérdezni a csapatomat és sokan panaszkodnak ugyanerről. Az ellenség meg elég ha csak rámnéz, már sebzett is. Legszebb példa, mikor szembe álltam egy másik obj268-al és mondom kipróbálom, pontosan oda lőttem, ahova ő. Nekem ment mindenfele, neki nyílegyenesen húzott a gyenge pontra, csak én tekertem az elejét, ő meg sem moccant. Így kivédtem 2 lövést, de nekem egy sem ment oda, ahova céloztam, mindig mellé vagy csak annyival mellé, hogy már pattintó felületet ért. Ezt nem lehet megmagyarázni, hogy ő pro én meg hülye noob vagyok és nem tudok lőni, mert direkt pontosan oda céloztam, ahova ő. Nem volt nehéz egyébként, mert a felső kereszt radar talán, azt lőtte és gyakorlatilag minden lövése halálosan pontosan oda tartott, nekem egy sem. A legénység lassan hat skilles, az sem lehet magyárazat, az ővé sem lehet sokkal jobb, ha egyáltalán az.

Na az ilyen helyzeteket utálom, a véletlen szerepét erősen csökkenteni kéne, vagy akkor legalább tisztességesen csinálnák és egyenlő alapon mindkét félnek.

(#45166) Szepi1979 válasza GeneraL_XTX (#45164) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Én csak lelki segélyt nyújtottam azoknak akiknek még nem volt, hogy tartsanak ki egyszer csak rájuk mosolyog SerB random szerencséje.

“ nem kell mindig nyerni “

(#45167) edari


edari
őstag

:DDD

(katt a nagy képhez)

[ Szerkesztve ]

(#45168) Bad Pritt válasza edari (#45167) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Aha, szóval amikor a fél várakozó társaság 8-asokból áll, azért kell várnom nekem is 8-assal, mert ilyeneket tesz össze ez a kretén MM. Hát nagyon jó mondhatom. :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#45169) edari válasza Bad Pritt (#45168) üzenetére


edari
őstag

Az hagyján, de újra eljátszotta :D

(katt a nagy képhez)

(#45170) Bad Pritt válasza edari (#45169) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

lol
Azt vágod, hogy mikor 120 tier 7-es várakozott, akkor 7-800 tier 8-as? És vagy másfél eprcet kellett várni, hogy meccsbe rakjon. Gondolom ezt az összeállítást 3mp alatt össze tudta sorsolni a hülye gép. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#45171) edari válasza Bad Pritt (#45170) üzenetére


edari
őstag

Nem, 12 mp-ket kell ezért várni. Tiger 2-vel viszont nem dob be ilyen hülyén, ott vegyesen vannak a tierek.

(#45172) Angel1981 válasza diegho (#45145) üzenetére


Angel1981
veterán

Ha van replay, nagyon megköszönném!

(#45173) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

Egy új taktika. Vajon mi lett a vége?

“ nem kell mindig nyerni “

(#45174) LZs?! válasza edari (#45169) üzenetére


LZs?!
aktív tag

Tesla93

...és nyert az orosz válogatott, vagy bejött a papírforma?

Nevermind...

(#45175) edari válasza LZs?! (#45174) üzenetére


edari
őstag

Az egyik nyert menet volt, a másik vesztett. Az első vesztett volt, 96%-on volt a cap, akkor lőttek ki belőle. (ellent hamarabb kiszedtük a mi bázisunkról). Persze rögtön jöttek a noobozások, de hát ez már csak a megszokott volt.

(#45176) Diarmand válasza edari (#45171) üzenetére


Diarmand
senior tag

Remélem azzal tisztában vagy, hogy ez egy új játékmód, azért így rakja össze a csapatokat az MM :U

Diegho, Angel1981: köszi! Mondjuk azt nem értem, hogy miért nem írják meg egyben az egész HD grafikát és tolják fel, miért kell részletekben vagy tesztelés céljából csinálják így? A Havoc-os rombolható épületeket várom a leginkább :DD

(#45177) edari válasza Diarmand (#45176) üzenetére


edari
őstag

Tudom, csak jó volt így látni :DDD

(#45178) KaLeun válasza Simulacrum (#44992) üzenetére


KaLeun
senior tag

Tipikusan belinkeltél egy olyan tankot amibe minden derp gun és arty hatalmasat sebez, KV-2-vel utoljára kb. pont ennyit sebeztem egy AC48-ba. Egyébként ilyenek a francia tankok, lightok, német medek a Leo1 ágán, WTF széria vagyis a gyengén páncélozott vagy szép hatalmas felülettel rendelkező tankok amelyeken frankón megül a lövés. Persze vannak speciálisabb esetek ha hátulról (éppen ezért mindig megvárom, ha látom hogy vmi bf meg akar fordulni) találsz el valakit vagy a teknő tetejére csapódik a lövedék.

Úgy általában az arty témáról:

Ez az artyhoz nem kell skill meg egy nagy BS, tipikusan no skill játékosok mantrája vagy olyanoké aki még nem is játszottak artyval. Anno a csapatunk sikerének egyik kulcsa pont az volt, hogy minden artyban egy pro artys ült, többek közt a Co-commanderünk aki mindig figyelmeztetett, ha elkapott minket a hév: Guys, let arty work!

Ma meglehet nézni, hogy WTF-ban vagy más t10 td-ben rendszeresen 43-48% wr-es tomatok is ki tudnak osztani 7-8k sebzéseket. Persze ez nem lehetetlen artyban sem, csak ott nem minden második csatában hanem talán minden huszadikban van ilyen. De akkor is max 4-5k és ehhez is kell egy báziscamper ellenfél és egy lassú lefolyású csata pár békésen legelésző E-100-zal.

Arty ellen nyavalygóknak általában fogalmuk sincs, hogy az adott arty milyen tulajdonságokkal rendelkezik, pl. a t10 BC táras és keveset sebez és alapból 80sec a töltési ideje, T92 brutál sebzés és splash, O261 pontos és nagy átütésű AP lövedék, kis t6 FV genyó nagyon rövid lőtáv és simán láncolva tud tartani egy tankot.

Nagyon sok embernek alapvetően fogalma sincs, hogy hova tud az arty belőni és hova nem (persze mindenki azt állítja, hogy tudja...). Ilyen hely pl. Komarinon G1-en levő ház, egy jó arty kapásból felmegy HG0-ba és szerencsés esetben kapásból kiszedi vagy szép nagyot sebez az oda érkező medbe/lightba mivel általában pont a másik irányba néz mindenki és így hátul csapódik be a lövedék.

Arról meg nem is beszéljünk, hogy amikor több arty van akkor nem megyünk olyan helyre ahol beszorulhatunk vagy ha többször fel lettél derítve akkor talán arrébb kellene menni és nem mindig ugyanazon a helyen kell kikukucskálni. Egy jó játékos simán úgy izeg-mozog, hogy nagyon nehéz eltalálni, de a monoton előre-hátra himbi-limbit nem nagy kunszt kitapasztalni. Aztán a sima egyenes vonalban való hátrálás az arty álom... Talán nem kellene mindent lerombolni és a fákat döntögetni, plusz az ezeréves már mindenki számára teljesen nyilvánvaló bokrokban, sziklák mögött elmélkedni (pl. Northwest északi bázis, Campinovka sziklái).

Az meg egy hatalmas mák, hogy egy hatvannal száguldó scoutot kiszed az arty. Olyan mintha ammoracket lősz egy tankkal, csak azt a prok tudják tudatosan is csinálni és az arty meg nem. Mert van olyan, hogy minden lövésed talál az első tárból (t10 BC) és jó esetben megvan a 1,5k sebzés, de olyan is, hogy még a 200 se.

Cila

(#45179) diegho válasza Angel1981 (#45172) üzenetére


diegho
nagyúr

Igazából semmit nem csináltam egyikben sem. A malinovka volt érdekesebb, mert ott spotolgattam is és sebeztem is, annak meg ott a replay-e.

(#45180) Petyus87


Petyus87
aktív tag

Valószínű, tankos "pályafutásom" legjobb körét mentem ma este. Ráadásul CW-n. :B

(#45181) Joe.36


Joe.36
addikt

Sziasztok, lenne egy kérdésem, a parancsnok 100 százalékban tudja az ezermester képességet, mégis ha kilövik a sofőrt, a lövészt, nem igazán érvényesül... és mi van ha 2 embert lőnek ki hogy választom ki ? Van erre valami gomb, vagy automatikus ?

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#45182) Bingisz


Bingisz
addikt

Kis szovjet-német összecsapás:

Mind az 5 HE-m elment.... ;]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#45183) Djuree


Djuree
félisten

hát egyre jobban szenvedés a játék. már nem is olyan kis tierben is. t6-ban se lehet nagyon xp-t gyűjteni, ott is már lassan mindig CSAK narancs-piros embereket kapok, fél perc alatt halnak, megy a lemming train, én meg egyedül baszhatom a dolgokat. eddig csak 1-4 tierig ugorgattam át free-ből (ott absz nem lehet már érdemben játszani annyira hülyék vannak), de már a t6-ot is átugranám legszívesebben ha lenne annyi free-m. t7 már elmegy, ott már lehet akár taktikázni is, van pár egyed aki hajlandóságot mutat felfogni amit mondok nekik és akkor talán nyerünk is.

természetesen at-8-al 60%-ban t8-at kapok, kínszenvedés lesz. :(
eddig ha én voltam alul akkor is becsülettel harcoltam, és sokszor be is jött, volt h top sebző voltam. de at-8-al esélytelen t8 ellen, még t7 ellen is szinte. már inkább öngyilkos merénylő szoktam lenni akkor ha at-8-al t8-at kapok, csak az idő megy el a semmire...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#45184) Bingisz válasza Djuree (#45183) üzenetére


Bingisz
addikt

Hát az tény, hogy meg kell szenvedni az FV TD-ért.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#45185) olcsii válasza Petyus87 (#45180) üzenetére


olcsii
aktív tag

ügyes vagy medve:) ugy mondtam hogy jó helyed lessz itt:P

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#45186) Djuree


Djuree
félisten

volt tegnap szó hogy a konkererre mennyi modul van, és hogy sokat a caernervonon ki lehet fejleszteni. hát megnéztem, én azon kb. semmit nem fejlesztettem ki. :DD hát igen, megérdemlem, nem tudom miért adtam el olyan gyorsan. vehetem meg megint, bár nem bánom, sztem az egyik legjobb t8, nekem nagyon bejött.
már csak meg kell várnom az akcsiót...megveszem akkor a konkerert is egyúttal...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#45187) Petyus87 válasza olcsii (#45185) üzenetére


Petyus87
aktív tag

Mindent köszönök Niko! Tisztellek! :R

(#45188) olcsii válasza Djuree (#45186) üzenetére


olcsii
aktív tag

Hogy alakul a clán?:D
Én is mostanában húzom a caernarvont:) bár msot nincs prémem szóval nem nagyon megyek vele:D

szakaszozz jó játékosokkal:) és jobb lesz:P

[ Szerkesztve ]

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#45189) sebijani1982 válasza Djuree (#45183) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Bocsáss meg, De! HA csak folyamatosan pirosak vannak, akkor miért nem vadászod le az ellen piroskáit? Azt azért Te sem mondod, hogy ha Te folyamatosan piroska csapattársakat kapsz, akkor az ellenfélnél nincsenek.
A mostani játékosfelhozatalhoz kell alkalmazkodni:
- Ha lemming a csapat, akkor kicsit hátramaradva menni kell a lemming csordával, ők kapják a sebzést - te osztod,
- Ha egy olyan oldalra mész, ahová nem megy veled senki, de meg kell védeni azt az oldalt, akkor pedig nem Rambo módjára kell ráugrani az ellenfélre, hanem menekülési-hátrálási utat hagyva fel kell venni egy olyan pozíciót, ahonnan a visszavonulás közben lehet csipegetni a rád támadókból,
- Ha pedig az ellen rush-ol, akkor nem nagyon van mit tenni! (Malinovka-n a folyó felöli oldalon, a múltkor az Oroszok végigrongyoltak legalább 7-8 tankkal kezdés után közvetlenül, T-54-ek, IS-8-ak. Megleptek minket, mert tőlünk 6-7 tank a hegy felé indult én az E-25-el meg mentem volna spottolni a folyó partjához közeli bokrosba H2-be. Bedarálták a népet, a maradék tankokat pedig két tűz közé vették a hegy felé.)
- Ha együttműködést akarsz, akkor pedig klán, szakasz, csapat mód. Random-ban nagyon ritkán fogsz tudni összedolgozni.
- Addig, amíg a csata elején nem tudod elolvasni, hogy kik a csapattársaid, mert megy az A1-A2...A0...K0 koordináták spammelése és néhány játékos semmi mást nem csinál, mint parancsolgat, hogy te menj ide, amaz amoda, ő meg addig hátul lapul egy bokorban Top Tier Heavy tankban - a TD-k mögött legalább 1 koordinátával- ne várj semmit. Volt már, hogy ISU-val ráfordultam egy két ilyen "bátor" frontharcosra és írtam neki, hogy jó lenne ha elindulna, majd egy 5-t kis idő múlva 4-t, közben elindultam felé, 3 még mindig nem mozdul 2 na itt már a kedves "kolega" elindult és tényleg kivette a részét a maradék csatából. De volt olyan is aki mikor ráfordultam nem kérdezett, hanem rám lőtt noob-ozás közepette, hát annak tudtam sajnálni a nyomorát és hirtelen elfogyott 700 HP-ja. Tudom, hülyeség ilyet csinálni. A legszebb, amikor a TOP TIER Heavy-k írják, hogy menjek TD-vel spottolni nekem 1010 HP-m van Neki minimum 1500, na az ilyen vicces.
Sokszor nem foglalkozom azzal, hogy nyerünk vagy vesztünk, ha megvan egy bizonyos sebzés mennyiség már elégedett vagyok. Például itt sem. Pont ezért nem érdekel az sem, ha elérjük az ellenfél bázisát, akkor írják, hogy ne foglaljunk, szedjük le az utolsó tankot. Minek? Tök jó, hogy ő ott van a közelében, de én mondjuk K5-ben vagyok a bázison az ellenfél utolsó tankja meg A2-nél van megjelölve, mint lehetséges pozíció, akkor hova induljak? Van 2 perce leszedni, addigra foglalok be. Ha 2 perc nem elég neki, sajnálom. Nekem nem lesz több az XP-m, ha Ő kiszedi és sebez még 130-at.

Csak magaddal törődj, ne bízz abban, hogy segítenek. Próbálj meg kiosztani minél több sebzést -> és ha úgy alakul, akkor befoglalni az ellen bázisát -> nyerni.
Majd indítani a következő csatát.
Szóval tojd le a paradicsompürét az esetleges győzelmet, sebezz, élj ameddig lehet. Közben spannold a lelked jó zenével :))

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#45190) Bad Pritt válasza Djuree (#45186) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Na erre kíváncsi vagyok: melyik ágyúval toltad a Caernt? Egyáltalán a jobb tornyot megvetted? :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#45191) Djuree válasza Bad Pritt (#45190) üzenetére


Djuree
félisten

persze, a torony azért megvolt, meg az ágyúból is csak a 45k-s hiányzott. nekiállok majd megint, nem olyan sok idő, jó a caern.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#45192) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

No már csak 18000XP kell a Foch 155-höz. Utána végre megszabadulok a fostól mindörökre. Arra azért jó volt, hogy a legénységet feltornázzam vele. Továbbra is tartom a véleményemet, hogy ez egy rakat használhatatlan vaskupac. Az egész ágon a 46-os volt csak használható, az is azért mert 7-es. A többinek főleg az 50 foch-nak egyszerűen nincs elrettentő ereje. Mindenki úgy mászik elé mintha egy scout lenne. Aztán előszeretettel lő a földbe, vagy éppen a varnyúkat próbálja meg leszedni az égről, főleg egy szoros helyzetben, amikor nincs idő kivárni a célzásgyorsítóval is lassú "célzást". Érdekes ezt pl. már a papír ISU-nál, vagy a "lenézett" Ferdinand-nál nem tapasztalom. A felettük lévő testvérek meg elég kellemetlenek tudnak lenni.

Közben poénból vettem a Ferdi mellé egy JPantherII-est. Remélem tényleg olyan jó mint ahogyan itt sokan mondják. Bár még nem próbáltam ki mert csak franciázok.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#45193) Angel1981 válasza Diarmand (#45176) üzenetére


Angel1981
veterán

"mondjuk azt nem értem, hogy miért nem írják meg egyben az egész HD grafikát és tolják fel, miért kell részletekben vagy tesztelés céljából csinálják így?"

Ne feledjük, hogy már vagy 400 tank van a játékban, és egy HD modell elkészítése azért annyira nem kevés idő / energia.

#45178 KaLeun:
Erről a tegnapi arti-TD dologról ez megint eszembe jutott - szerintem minden hónapban be lehetne tenni, annyira jó! :DD
copyright from Zeratul

#45179 diegho: ok, de pont az már nem mondott semmi újat, azon bokrokra / a kis északi kerülőre / a "hullámvasútozásra" már T2-ben is rájöttem. :)

[ Szerkesztve ]

(#45194) Djuree válasza Kean_Sorbo (#45192) üzenetére


Djuree
félisten

a nagy fos már igen jó lesz, bár most nerf után nem tudom milyen, azóta nem próbáltam.
a kis fos nekem se tetszett, alig sebez, azt is lassan, pontatlanul. egyetlen előnye az elég jó armorja.

jgpanther2 sztem nem jobb mint a ferdi, gyorsabb, de papírabb, végülis kinek mi...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#45195) sebijani1982 válasza Kean_Sorbo (#45192) üzenetére


sebijani1982
senior tag

"Közben poénból vettem a Ferdi mellé egy JPantherII-est. Remélem tényleg olyan jó mint ahogyan itt sokan mondják. Bár még nem próbáltam ki mert csak franciázok."

Ne aggódj a szopóágnak is vége szakad egyszer! ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#45196) dfsz34 válasza sebijani1982 (#45189) üzenetére


dfsz34
őstag

Lehet ezt csűrni-csavarni, de amikor tier3-ban már 6-8-10 kill nem elég a győzelemhez, na akkor egy dolgot lehet tenni, abbahagyni arra a napszakra.

Bizonyos napszakokban már a tier6 is teljesen játszhatatlan, erre utalt a játékostárs és szerintem nagyon igaza van. Vannak hármas prém tankjaim és szinte hétről hétre megfigyelhető a színvonal romlása., ami nem áll meg alsó tierben. Lehet az akciók hatása vagy a hógolyó effektus (sok moron sok másikat hoz a játékba).

Elméleti taktikázás lehet, ahogy te is írod, de a gyakorlati megvalósítás úgy néz ki, hogy legyűr a túlerő, bármekkora ász vagy (kivéve mondjuk minden huszadik csatát, ahol valami csoda folytán sikerül a bravúr), fordított esetben meg olyan gyorsan hullik az ellenség, hogy futni kell már a minimális sebzés eléréséért is. Az első eset stresszes és frusztráló, hiszen az ember megpróbál győzni és nehezen hiszem, hogy bárkit is kárpótol a sebzés, aki megtesz mindent a győzelemért. A másik eset meg dögunalom. Az első még ad játékélmény csak sok stressz árán, a második esetben nulla a játékélmény.

Ezeket a napszakokat el kell kerülni. Nincs jó taktika a nemtörődöm és a játék szempontjából síkhülye áradattal szemben.

(#45197) TESCO-Zsömle válasza sebijani1982 (#45195) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

:DDD :C :R

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#45198) rolio1


rolio1
tag

NA! Most tegye fel a kezét az, aki a Dunakeszi-Auchan-ban kibontotta a Gamestar magazinokat és ellopta a bonus-kódokat!

(#45199) Enzolord válasza sebijani1982 (#45195) üzenetére


Enzolord
addikt

:C :C :C
Mekkora Öngól..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#45200) mcwolf79


mcwolf79
veterán

És természetesen egy nyomorék AFK patkány miatt buktuk el.
Pedig a duplázós kör lett volna.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.