Hirdetés

2020. január 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-13 02:08:09

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#43151) Enzolord válasza Bad Pritt (#43149) üzenetére

Enzolord
(őstag)

Azért, ha jó kezekben van, tud pusztítani.... én egyszer a rossz végén volgam, type 59- cel vert ràk ammot 2 lövésből...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#43152) Viktoár válasza diegho (#42944) üzenetére

Viktoár
(addikt)

Ezeket az eredményeket/százalékokat a random csatákban éred el?

Azért kérdezem mert én azokban játszom és vannak olyan csaták ahol a harmadik percben már 7:0-ra megy az ellenfél,esélyem sincs sokat hozzátenni a játékhoz. Ilyen csapatokkal nehéz jó statot produkálni.

Félre ne érts nem akarlak magamhoz hasonlítani csak kérdezem hogyan sikerül ilyen eredményt elérni hiszen rajtad kívül még van 14 társad akitől azért nagyban függ a játék végkimenetele.

Üdv:Viktor

(#43153) Bad Pritt

Bad Pritt
(veterán)

Ez igen. Mondjuk azzal vigasztalom magam, hogy az ilyen elementáris erejű noob tengerre nem lehet előre felkészülni.

"Success and suck share the first three letters for a reason."

(#43154) diegho válasza Viktoár (#43152) üzenetére

diegho
(nagyúr)

Minden random csatában és pl az IS-t pár kör kivételével full egyedül, most IS-3nál vagyok és full egyedül játszom szintén. Nem mindig és nem minden tankkal szeretek szakaszozni, amúgy is keveset szakaszozok, de vannak hetek, amikor semennyit.

(#43155) eastsider válasza Viktoár (#43152) üzenetére

eastsider
(nagyúr)

én is így járok amúgy mostanába szinte mindig...
kilőnek mindenkét. én harcolok, ölöm őket, de egyedül semmi esélyem.. ahhoz noob vagyok

(#43156) Bad Pritt

Bad Pritt
(veterán)

Visszatettem a D-54T-t a T-54-re (nagyobb átütés, lassabb töltés és célzás). Mentem vagy 30 csatát a másik ágyúval és elismerem, hogy van benne potenciál, de egyszerűen képtelen vagyok normálisan használni, a 201-es pen semmire sem elég, és nem akarok minden második lövésnél aranyra váltani. A 219 pont annyi, hogy E 75 alsólemez kényelmesen bemegy és az E 100 is, ha pont szemben áll nekem. Mentem most pár meccset és mintha megtáltosodott volna a tank, remek érzés ismét :))

(#43157) Jo33by

Jo33by
(tag)

Ok

[ Szerkesztve ]

(#43158) Viktoár válasza diegho (#43154) üzenetére

Viktoár
(addikt)

Akkor grat,nem tudom hogy csinálod de jól csinálod. :D

eastsider: Ezek az 1 vs 5 csaták kiborítanak.

(#43159) Viktoár

Viktoár
(addikt)

Na erről beszéltem az előbb.
Mire a tüzérrel felvettem a pozíciót már nem kellett sokat hozzátennem a játékhoz.

Az alábbi csata 3perc 32 másodperc alatt lezajlott.

Ilyenkor mit lehet tenni azonkívül hogy egymást noobozzák a csapattársak?

(#43160) diegho válasza Viktoár (#43159) üzenetére

diegho
(nagyúr)

Az első dolog az, hogy ez tankos játék, tehát tankokkal játssz!

(#43161) Viktoár válasza diegho (#43160) üzenetére

Viktoár
(addikt)

Oks,de az arty ágat is ki kellene játszani. ;)

(#43162) Mister_X válasza diegho (#43160) üzenetére

Mister_X
(nagyúr)

Ne tántorítsd el a kedvét már, egyre kevesebb az arty-s így is :DDD Amúgy aki jól tud vele játszani, az tud aprítani a mostani artykkal is T5-6 környékén.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#43163) Pete55555 válasza diegho (#43160) üzenetére

Pete55555
(addikt)

Arról nem is beszélve, hogy te is linkeltél pár napja egy arty-s replayt ;]

...Szeretem leracsniztatni...

(#43164) Jo33by

Jo33by
(tag)

Mégis hogy gondolják ezt? Az ellenfélnél 2 WTE volt míg nálunk egy sem. Legalább igazságosan ossza el. Milyen mm ez.

(#43165) vhw válasza Jo33by (#43164) üzenetére

vhw
(addikt)

10-es tank 10-es tank, darab-darab.
Ez ilyen MM.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#43166) TESCO-Zsömle válasza vhw (#43165) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Akkor hogy lehet, hogy elég gyakran ide-oda 3-6db-bal több "top tier" kerül? ;]

(#43167) Viktoár válasza vhw (#43165) üzenetére

Viktoár
(addikt)

Sokszor lehetne igazságosabb is,nem csak azt nézve hogy t10es egység.

Az előbb csak t9-es td-k voltak a sand river-en mindkét oldalon.Az egyetlen t8-as isu152 én voltam,igaz hogy BL-10-es löveggel de azért rossz volt hogy a sok jagdtiger 1800-as hp vel "szaladgál",én meg osszam be az 1010-et. :D .Ahogy az várható volt lejárt az idő és nyertünk,mi védtük a bázist.Azért kiosztottam 3,5k sebzést.

(#43168) #43783936 válasza diegho (#43160) üzenetére

(törölt tag)

A hellcat sem tank, hanem td. :DDD

(#43169) Kakumix válasza #43783936 (#43168) üzenetére

Kakumix
(senior tag)

Egyes! Leülhetsz! Forog a tornya, vagyis tank :)

Legyen szép napod!

(#43170) #43783936 válasza Kakumix (#43169) üzenetére

(törölt tag)

Forgótornyos önjáró páncéltörő löveg.
12 év TD (bár csak gyalogos) tapasztalatom van a seregből. :DDD

(#43171) zozyk

zozyk
(addikt)

Srácok,ez lenne a most használható color scale?

Link

[ Szerkesztve ]

(#43172) zozimoto

zozimoto
(tag)

Nem vagyok nagy "artista" ezért különösen jól esett:

Ez most reggeli.

[ Szerkesztve ]

(#43173) csapee válasza zozimoto (#43172) üzenetére

csapee
(senior tag)

World of Td:)
Ertelmezheto teljesitmeny nem is volt csak td-vel.

Csapee

(#43174) Simulacrum válasza Bad Pritt (#43156) üzenetére

Simulacrum
(senior tag)

Én anno ezt úgy fogalmaztam meg, hogy aki a T-54-et a nagyobb penes ágyúval használja az nehéztankként játszik vele. Én úgy játszom a T-54-el, hogy nem kerülök olyan szituációba, hogy az E-75 szembe álljon velem. Akkor valamit rosszul csinálok, ha ez mégis előfordulna. :)

(#43175) Bad Pritt válasza Simulacrum (#43174) üzenetére

Bad Pritt
(veterán)

Ezzel így nem teljesen értek egyet.
Flankelsz? Azt ezzel is lehet, kevesen tudják (max, akik mindkettővel próbálták) hogy mindkét ágyúnak ugyanakkora a célköre mozgás közben. Az a nem egészen 3 tized töltési idő elenyésző, nem is éreztem a különbséget.
Ami idegesített, hogy egy T-54 vagy bármilyen T-54 alapú tank elleni dogfighthoz aranyat kellett töltenem, mert beflankelni nehéz volt, mivel ő is gyors, és ha egy kicsit be van forgatva, esély van rá, hogy pattint.
Ez az ágyú flexibilisebb, egyedül a sniperkedés az, amiben a másik jobb, de mivel ott kisebb a pen, csakis arannyal lehet akkor is használni.

(#43176) Simulacrum válasza Bad Pritt (#43175) üzenetére

Simulacrum
(senior tag)

Nálam próbaképpen egy csatát ért meg az az ágyú, számomra teljesen használhatatlan szűkülési ideje volt. Közelharcban mondjuk tényleg mindegy mikorra szűkül be, de a másik ágyúval menet közben is találok jó eséllyel, szerintem D-54-el nagyon nem menne ez.
Ha két T-54 találkozik, akkor elismerem lehet jobb a D-54, de erre azért kár alapozni, mert nagyon nagyon kevesen vannak sajnos, akik arany nélkül használják ezt a tankot.

(#43177) LoLHunCsirke

LoLHunCsirke
(tag)

m46 radlys replayem: [link]

TinkeringAboutYou!

(#43178) Bad Pritt válasza Simulacrum (#43176) üzenetére

Bad Pritt
(veterán)

Nekem alapkövetelmény, hogy arany nélkül is normálisan lehessen használni valamit.
A T-54 az egyetlen olyan tank a játékban, aminél tényleg van értelme mindkét ágyúnak és teljesen stílusfüggő, hogy melyiket használod. Nekem nagyon bejön a D-54, de elismerem, hogy van potenciál a másikban is, csak nem úgy, ahogy én használom. :)
(Amúgy menet közben ugyanakkora a célkör mindkét tankon, ezen én is meglepődtem. Annyi a különbség, hogy gyorsabban és kisebbre szűkül a másik.)

[ Szerkesztve ]

(#43179) Rathrol

Rathrol
(aktív tag)

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni, hogy két prémium tank között melyiket válasszam

-FCM50-t
-T34

Tesztszerveren mindkettőt próbáltam, és mindegyikkel elvagyok, előnyeit és hátrányait is kitapasztaltam, mindkettő ágat húzom szóval a legénység nem érdekel, csak a kredit szerzés. :D

(#43180) Remusz911

Remusz911
(veterán)

T-43 kellemes meglepetés

[link]

You must see: Apollo 11 (2019)

(#43181) #43783936 válasza Rathrol (#43179) üzenetére

(törölt tag)

Egyik sincs meg nekem, de a tapasztalataim alapján, a T34-et jobban tisztelem, ha szembetalálkozom vele.

(#43182) Scheff válasza Rathrol (#43179) üzenetére

Scheff
(tag)

A prémium tanknál nemcsak a kreditszerzés a szempont szerintem, hanem érdemes a prémium tank vásárlást összehangolni az éppen húzott vagy prioritást élvező tankággal. Én amiatt az FCM 50t tankot vettem meg, mert az ESL-re kellett az AMX50 100, és az FCM-mel tudtam húzni a legénységét. Értelemszerűen ha te amerikai heavy vonalra mész, akkor T34 mellett kell dönteni.

Ha ezek sem számítanak, hanem tényleg csak a kreditszerzés, akkor szerintem az FCM 50t mellett dönts, mert gyakorlatilag egy megunhatatlan tank.

[ Szerkesztve ]

World of Tanks twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#43183) Bad Pritt

Bad Pritt
(veterán)

Hát ez egy elég noob megmozdulásom volt, mit ne mondjak. :DDD Mondjuk így is kihoztam belőle a maximumot, kb mint a filmekben, mikor beakad a hős lába a sziklába, adnak neki egy puskát, hogy feltartsa az ellenséget, míg a többiek faszán elfutnak. Még így beakadva is ki tudtam osztani ezer sebzést a sok idióta zerglingnek. ;]

[ Szerkesztve ]

(#43184) diegho válasza Rathrol (#43179) üzenetére

diegho
(nagyúr)

Az FCM gyakorlatilag egy teljes értékű tier8 tank, de ennek ellenére könnyített MM-t kap.

(#43185) Rathrol

Rathrol
(aktív tag)

Akkor FCM50-t lesz, gyakorlatilag T34 X tierben használhatatlan úgy is átlövik 2-3 lövés és annyi...

[ Szerkesztve ]

(#43186) Chris0321 válasza Rathrol (#43185) üzenetére

Chris0321
(addikt)

Nekem van T34-esem mióta kiadták az, hogy tier 10-ben használhatatlan az hazugság. Az ágyúja bőven elég ellenük, azt sem tudom mikor használtam utoljára gold-ot vele pedig többször kerültem 10-esek közzé. Átlövik? Minden 8-as tankot simán átlőnek a 10-esek, a toronypáncélzata viszont elég ellenük ha sikerül jó pozíciót elfoglalni és más tankot is kikapnak 2-3 lövésből.

(#43187) Scheff válasza Rathrol (#43185) üzenetére

Scheff
(tag)

Ehhez a témához még annyit, hogy szerintem valóban van értelme a crew fejlesztős prémium tankoknak, mert ezt a csatát azért hozhattam le, mert a crew miatt előnyben voltam a csapattársakkal szemben. AMX 50 100 csata az FCM 50t tankban fejlesztett legénységgel. :)

(Jobb klikk, megnyitás új lapon, mert úgy tűnik automatikusan nem nagyítja ki.)

[ Szerkesztve ]

World of Tanks twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#43188) Jo33by válasza Chris0321 (#43186) üzenetére

Jo33by
(tag)

T34 Tier X-ben jól használható csak tedd hozzá amíg ott a többiek a 700-800-as lövéseket lövik akkor a T34 a 400-at. Ráadásul ez megspékelve egy baromi hosszú töltési idővel. Tehát tier X csatában kb. leadsz két lövést és pakolhatsz a garázsba. Kapsz 30K kreditet/átlag és mivel meghaltál még az elején, mert beleszólásod nem volt a csatába. Nagyot alkotni és sok kreditet akkor termeli ha top tank vagy. Tier 8-ban. Ott meg isten király és dől a lé. Most mentem vele 500. csatát. 51%.

[ Szerkesztve ]

(#43189) odrif válasza Jo33by (#43188) üzenetére

odrif
(addikt)

Nem emlékszem hogy az IS-7-el 700-800-at lőnék.
Vagy én rontok el valamit?

15 éve a Prohardveren!

(#43190) Bad Pritt válasza Jo33by (#43188) üzenetére

Bad Pritt
(veterán)

Ez azért így hülyeség, a T34 megkapja kvázi a többi tier 9 heavy ágyúját tier 8-ban, sőt, még pontosabb is a legtöbbnél. Lassan céloz és lassan tölt, de ügyes játékos kompenzálja ezt.

(#43191) ddt500hu válasza Jo33by (#43188) üzenetére

ddt500hu
(addikt)

Hát ha T10-ben előre mész vele és meghalsz két lövés után akkor a hiba nem a tankban van.

[ Szerkesztve ]

(#43192) Jo33by válasza odrif (#43189) üzenetére

Jo33by
(tag)

Tier 10-ről volt szó. Ne forgassátok ki a szavakat. Ne legyetek olyanok mint a politikusok! Hamar tanultok, sokat nézitek a köztévét.

(#43193) odrif válasza Jo33by (#43192) üzenetére

odrif
(addikt)

Dehát az IS7 az tier X :DDD

De nem forgatom, értem mit akarsz mondani egyébként.
:R

15 éve a Prohardveren!

(#43194) odrif

odrif
(addikt)

Én a feljelent gomb helyett kérnék egy ilyet:

Soha nem szeretnék ezzel a játékossal többet egy csapatban játszani!

15 éve a Prohardveren!

(#43195) diegho

diegho
(nagyúr)

Megkérnék mindenkit, hogy ezentúl ne hívjanak szakaszba, mert majd ha én szakaszozni akarok, akkor meghívom azokat az embereket, akik normálisan tudnak viselkedni. Már elegem van abból, hogy akivel szakaszban vagyok állandóan minősíthetetlenül viselkedik. Van aki szó szerint anyázik, ha kilövik, pláne ha arty teszi, van aki egy egész nemzetet irtana ki, van aki cigányozik... nekem ez nem kell. Az, hogy idiótának, meg retardáltnak nevezel valaki még belefér, de a többi... Komolyan nem veszitek észre, hogy ezzel nem csak saját magatokat minősítitek, hanem a klánotokat és azokat, akikkel együtt szakaszoztok?!

(#43196) Chris0321 válasza Jo33by (#43188) üzenetére

Chris0321
(addikt)

Persze vannak td-k tier 10-ben amik annyit sebeznek de orosz ágon már tier 8-ban ott van a BL-10 ami szintén tudja ezt vagy a SU-152 152 mm-es ágyúja gold-al már tier 7-ben. Mint minden tankot ezt is ésszel kell használni, nem előrerohanni meghalni. A pályákon általában van olyan rész ahol el lehet kerülni a nagyokat vagy oldalba támadni. Ha más nem lehet a hátsó sorból is lövöldözni vele. Ha pontos a játék oldala 2,004 csatát mentem a T34-el nekem is van vele némi tapasztalatom.

(#43197) #43783936

(törölt tag)

Lassan felcsapok AFK-nak.
Szerintem akkor jobb lenne a wr-em mint a mai 20%.
Ha stathuszár lennék, akkor már a lovam alá vetettem volna magam. :DDD

(#43200) dfsz34 válasza Jo33by (#43188) üzenetére

dfsz34
(őstag)

7-800? Maximum az E100, a TD-k meg Arty lő ekkorát.

Egyébként már tier8-ban is lőnek ekkorát, ilyen pofonért nem kell tier10-be menni.

A T34 amúgy nem első vonalas támadó tank. A penje viszont szinte annyi, mint az IS7-nek, úgyhogy az az ágyú jó oda. Lassan tölt, ez van, azért csak kilences az ágyú. Meg lassan céloz, de pl az IS7 is borzalmasan lassan céloz.

Azt kell eldönteni, hogy valaki össze..ja-e magát a tier10-től vagy sem, mert a tank maga simán jó oda is.

Óvatosabb harcmodor, több sniperkedés kell, dombos rész nagyon ajánlott, de bármi jön szembe jó eséllyel lehet sebezni. Nekem például kimondottan tetszett és tetszik most is, hogy tier10 ellen is megy, hiszen azok ellen is meg kell tanulni harcolni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.