Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#43901) Midway válasza sith7 (#43898) üzenetére


Midway
senior tag

Köszi. Soha nem hazudtolják meg önmagukat, az már biztos.

Egyszer majd javítanak bugokat is remélhetőleg valamelyik v11 -es patch-el.

(#43902) Cseri0058 válasza eastsider (#43900) üzenetére


Cseri0058
őstag

csak a jó játékosok kaptak :DD

(#43903) rolio1 válasza Midway (#43896) üzenetére


rolio1
tag

Ha ezen a képen te játszol, akkor nem tudom mit láttál zöldnek... de 6000 csata- majdnem fele T3...

---------
A mondat végi szúrkálódásodat kiszedtem, kérlek, ne gerjeszd a feszültséget! - Zsolt

[ Módosította: #40993792 ]

(#43904) Midway válasza rolio1 (#43903) üzenetére


Midway
senior tag

Bocsánat , hogy nem ez az életcélom, hogy 15-20 prémium 10-es tank legyen a garázsban.
Én kérek elnézést.

(#43905) Bingisz válasza Midway (#43904) üzenetére


Bingisz
addikt

Azt ugye tudod, hogy nem kell érte fizetni. Sőt tízes tankot közvetlenül nem is vehetsz aranyért.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#43906) myckey válasza eastsider (#43900) üzenetére


myckey
veterán

igen
tegnap szeró állás miatt
ma meg random valami nem tudom miért
szal jött 2 nap prém

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#43907) jano_77 válasza ollie (#43864) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én csütörtökön cserélem le a félkonfomat erre:
MSI B85-G43 Gaming + Intel G3420 + 2x4GB Corsair
Videó karit most hagyom az ASUS HD7770-et.
Bízom benne, hogy nálam is látványos lesz a javulás! :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#43908) Tomi0703 válasza myckey (#43906) üzenetére


Tomi0703
őstag

Eztet mindenki megkapja? Mert en penteken tudok csak belepni.

(#43909) eastsider válasza myckey (#43906) üzenetére


eastsider
nagyúr

köszi!
ma is akkorákat lagol egyébként... persze akkor lőnek...
meg fél csapat belemegy a földbe a lagok közbe :DDD

én tegnap nem kaptam amúgy semmit, pedig lefrissítettem

[ Szerkesztve ]

(#43910) Djuree válasza Midway (#43896) üzenetére


Djuree
félisten

6000 csatával tényleg utánanézhetnél kicsit a dolgoknak már ne haragudj...

jano_77: jó lesz. :K

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#43911) myckey válasza Tomi0703 (#43908) üzenetére


myckey
veterán

hallod fingom sincs.
én sem értettem mire fel adták ma
lehet fórumon már van róla valami-hivataloson- de én utána nem járok ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#43912) rolio1 válasza Midway (#43904) üzenetére


rolio1
tag

Éééés meg is jött a megfelelő válasz...

Egészen a közelmúltig nem zavartak a nem odafigyelő, "nem ez az életcélom" típusú játékosok, mert az arányuk elfogadható volt. De most már annyian vannak, hogy tényleg élvezhetetlenek a csaták, és minden fórumon csak a veszekedés megy belőle, ha megmondják nekik, hogy ez így nem jó.
Nekem az fáj a legjobban, hogy egy csatában, ha én elba..ok valamit(sokszor előfordul-nem játszom jól), eddig azért a csapat mondjuk helyrehozta, lehozta a meccset, mert mindenki tudta és akarta is csinálni amit kell.

Néha már azt hiszem hogy sárgaként én vagyok az unicum a csatában, mert ha 1-2-3 kill vagy rengeteg sebzés kiosztása után kilőnek, tuti elveszítjük, nem lehet már csak úgy lazán elpötyögni néha, mert nincs ész a csapatokban.

Most húztam végig a WT ágat, kihúztam 50-100-ig a franciákat, én úgy gondolom mindkét ág elég csapatra van utalva, hát elegem is lett a kedves csapattársakból...
Az egy másik több oldalas sírás lenne, hogy miért mindig én kapom a több pirosat...

(#43913) mr.saint válasza Midway (#43904) üzenetére


mr.saint
tag

Ugyan kérlek az új mester megmondta ennyi és pont ;)

(#43914) Enzolord válasza myckey (#43911) üzenetére


Enzolord
addikt

Szerintem a tegnapi szerver anomáliák miatt adtak még 1 nap prémet...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#43915) Angel1981 válasza Enzolord (#43889) üzenetére


Angel1981
veterán

Biztos úgy volt, de az akkor tényleg nagyon az elején lehetett, ennyire nem kutattam vissza. :)
Az még nem open béta volt?

(#43916) Enzolord válasza Angel1981 (#43915) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem, én a 6.7-tel kezdtem el játszani, azt hiszem, tehát olyan 2011 végén volt ez....
Az biztos, hogy tier 8 ellen mentem vele, de a tier 9 is rémlik... :) De nem béta volt, arról sajnos lemaradtam...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#43917) rolio1 válasza Angel1981 (#43915) üzenetére


rolio1
tag


ezek mentek...és egy mod sem volt!
Bár akkor még az IS-4 T9 volt...

[ Szerkesztve ]

(#43918) Djuree válasza rolio1 (#43917) üzenetére


Djuree
félisten

huhú ez se mai képmentés. KW

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#43919) jano_77 válasza unravel (#43870) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nálam nem működik? Másnak ok?
Ha igen, kérhetnék útbaigazítást!? :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#43920) dfsz34


dfsz34
őstag

Mentem egy kört az obj268 a nerf után, de szerintem nem lett számottevően gyengébb. Csináltam egy jó üzletet, volt kb 490 arany lőszerem még jóárasítva vettem és most eltűnt, de helyette a teljes árat visszaadták kreditben. Nagyon jól jött, mert fölöslegesen vettem a sok arany lőszert, alig kell használni. Csak nagyon ritkán, ha a győzelemhez úgy érzem, hogy fontos.

A kamoját megpiszkálták, de valahogy furcsa, mert el hallufon nem tudtam kiállni a homokdomb tetejére, állandóan spotoltak úgy, hogy én minden jóval, optikával, skillekkel együtt sem láttam meg, ki az. Bokor nem játszik, homok volt minden irányban. Ellenben kb 400-410m-ről kiszedtem egy is7-t és nem spotolt. Valahogy furcsa ez nekem, ki kell alaposabban tapasztalni.

(#43921) Atlantis


Atlantis
veterán

Most ha nem lett volna Vitiris elüldözve innen, megkérdezném tőle, hogyan lehet testre szabni a golddetector-csomagját. A régi konfig fájlnak sajnos nincs hatása már rá.

Olyan zoom-mod-ot nem tud valaki, amelyik kiírja az aktuális értéket, amin vagy?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#43922) Angel1981 válasza rolio1 (#43917) üzenetére


Angel1981
veterán

WOW, nem semmi, köszi! :R
Igen, azt tudom, hogy anno még az IS-4 T9 volt. :)

A korábbi gondolatodhoz pedig:
Nem tagadom, időnként én is felhúzom magamat a játékon, de a kevésbé ügyes játékosokat nem szokásom szidni, mert "belőlük élek". :)
Ha csupa 1000-1200 WN7 feletti játékos lenne a játékban, én sem tudnék úgy teljesíteni, ahogy. :)

Az "elbutulásról" meg annyit, hogy szerintem azt emberek alapvetően nem változnak; 10-100-1000 évvel ezelőtt is ugyanúgy voltak okosak / buták, udvariasak / bunkók, segítőkészek / önzők, stb. talán még az arányok sem változtak.

[ Szerkesztve ]

(#43923) jano_77


jano_77
nagyúr

Nekem csak egy tetves napot adott, de most is játszhatatlan ez a szar! Diavetítés esküszöm sokkal folyamatosabb mint az irányíthatóság jelen helyzetben! Elmehetnek SerB-ék a jó büdös francba! :W :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#43924) Djuree válasza Angel1981 (#43922) üzenetére


Djuree
félisten

hidd el változik az arány. több rokonom is tanár, köztük bnőm is, a mai gyerekek fel sem fogják amit mondanak, szó szerint nem tudnak tanítani, de tényleg, nagyon durvákat mesélnek. ha ez a generáció felnő csupa hülye lesz belőlük, teljesen elhülyül az ország sajnos. mindig mondják hogy mi még milyen okosak voltunk, öröm volt minket tanítani (bár akkor nem ezt mondták :DDD ), visszasírnak minket.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#43925) odrif válasza jano_77 (#43923) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Igen nálam is ugyanez a helyzet, a célkereszt mintha 3 centinként ugrana, és nem folyamatos lenne.

20 éve a Prohardveren

(#43926) rolio1 válasza Angel1981 (#43922) üzenetére


rolio1
tag

Nem az én képem, ezt találtam, de ez mutatja a régi leosztást a legjobban.

És ehhez kapcsolódva igazad van, valóban nem változott semmi, de én akkor is úgy veszem észre, az élet minden területén kezdenek elhülyülni a népek(conteo:ez a média és az aktuális vezető hatalmak érdeke is, a buta és fejlődni, változtatni nem akaró tömeget könnyebb irányítani).
Ebben a játékban is az a legnagyobb baj szerintem, hogy lustaság vagy más egyéb ok miatt a kedves játékosok nem akarnak jobbá válni, tanulni egy kicsit a játékmenetet vagy jobban odafigyelni.

Ha van egy kis érzéke hozzá és még bele is tanul valaki, az hamar profi lesz. Ott a gond, hogy ész nélkül akarnak egyesek nagyot alakítani, de jogot formálnak arra, hogy a játékot és a jobban játszókat szidják.
Ha sok 1000-1200WN-es játékos lenne, az mutatná hogy 6-8-10e csata alatt képes volt felfogni miről szól a csata, és igenis könnyebb lenne, mert akkor csapatként lehetne 15 embernek játszani, tudnák hogy mire kell egy-egy tankot használni, esetleg taktikát alkalmazni, stb.
Maga a program is tele van az ehhez szükséges dolgokkal, pingelhető térkép, egyéni utasítások, tűztámogatás kérése, mindenféle támadási-védekezési módhoz van megfelelő tank, gyakorlószoba.

(#43927) odrif


odrif
MODERÁTOR

Mit csináltak az IS3-al hogy a lőszerrekesz minden egyes lövés után megsemmisül.
Frankó kis One Shotos tank lett ez így.

20 éve a Prohardveren

(#43928) Chris0321 válasza odrif (#43927) üzenetére


Chris0321
addikt

Régen is ilyen volt.

(#43929) csapee válasza Atlantis (#43921) üzenetére


csapee
senior tag

Hasznalj masik golddetektort;]
Tegnap en is kaptam premium hosszabitast meg egy kis kreditet (53e), az azelotti fagyasokert meg lagert.

Csapee

(#43930) dfsz34


dfsz34
őstag

Pár észrevétel, mert változtattam a játékstílusomon tegnap óta. Van pár mumus tankom, amikkel nem bírok ászt csinálni (vk3601h, t54e1 és amx50100), gondoltam majd most. Persze ezekkel nem, de egy csomó más tankkal tudtam ászt csinálni. Azt tudtam, hogy agresszívan menni kell, különben esélytelen az ász meg kitömtem arannyal a tankokat és a szokásos adag tripláját viszem.

Ami viszont meglepett, hogy ugye az ász miatt felvettem egyfajta ultra agresszív támadó stílust és a tegnapi wn7-em 2072, wn8 2786, a mai eddig 2097 (wn8-t nem tudom, nem mutatja nekem). Nem ezt vártam, sőt azt vártam, hogy rosszabb lesz, mert a sebzés visszaesett némileg. Eddig is kb ennyit sebeztem, csak több sniperkedéssel, most meg közelről inkább.

Amit viszont nem bírok megszokni, hogy rendszeresen olyan helyzetben találom magam, amikor körbevesz az ellenség vagy elakadok valahol és a társaim meg lapítanak, mint xar a fűben és segítség a legritkább esetben jön csak. Eddig elég jó volt a túlélési rátám, az most nagyon lecsökkent. A TD-k addig segítenek, amig nem jelez nekik a lámpás, aztán utána már használhatatlanok.

Persze ezt eddig is tudtam, mert nézem a nagy játékosok adásait hogy nagy stat csak agresszív stílussal érhető, de ennek tényleg ára van. Meg kell szokni, hogy bizony kilőnek ostoba helyzetekben, pl tölt az amx, nem tudok menekülni mert van a fedezék meg a nyílt terep és ott van egy egyszámjegyű hp-s ellenfél, csak egy lövés lenne (kösz wg az ilyeneket, nagyon szeretem az amx-el), de nem, akkor sem. 2-3 saját tank is ott van a közelben és nem, senki nem figyel, senki nem segít és kiszed az ellenfél röhögve. Ha pattan, akkor még párat belém tud lőni. Rammolni nem tudok, mert ha elhagyom a fedezéket az a biztos halál és így még valami egészen minimális esélyem marad. Ilyenkor a hajam tudnám tépni a tehetetlenségben. Másik, amikor körbevesz az ellenség és ott vannak, tiszta célpontok, nem mozdulnak, mert engem lőnek folyamatosan és nem, azért sem lövi ki őket senki. Vagy hozzászokom ehhez valahogy vagy leállok ezzel az agresszív stílussal, mert túl idegesítő nekem. Szeretek inkább megfontoltan haladni, lehet nekem az inkább való, csak kéne az ász is valahogy.

(#43931) Enzolord válasza rolio1 (#43926) üzenetére


Enzolord
addikt

Én 16k csata után 1300 WN8-cal sem vagyok közel sem profi, azt mondanám, hogy átlagos, de ezt a szintet bárki elérheti, aki a csatái 80%ban hozzá tud tenni a csapathoz, sőt, néha a hátán is tudja vinni, ha jól jön ki a lépés....
Ehhez mindössze annyi kellene, hogy az ember utána járjon, hogy melyik tankra milyen felszerelés kell, milyen legénységi képzettségek kellenek bele, hogy kb merre menjen egy eadott pályán, adott tanktípussal, és esetleg weakspotokat tudjon párat, tankspecifikusan, de általánosságban is...
Ez nem ördöngősség , pici odafigyelés, utána járás, és fejlődés...
Szinte senki nem kezdi 1600WN8 felett, de ezekkel egy remek csapatjátékos lehet bárki, aki lehet, hogy nem nyeri meg a meccset, de nem is miatta veszítjük el...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#43932) Djuree


Djuree
félisten

a wn8 miben másabb a wn6-nál? mert nálam egészen nagy a különbség. 1236 a wn6 míg a wn8 1426.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#43933) Angel1981 válasza Djuree (#43924) üzenetére


Angel1981
veterán

100 éves tendencia, hogy minden generáció "jobbnak" tartja magát az előzőnél - mégis működnek a dolgok. :)

Ami valóban súlyos hiba, hogy generációról generációra kevesebbet jelent a 3 egyetemes emberi érték;
-családszeretet
-hazaszeretet
-istentisztelet

Az a generáció, ami eljut oda, hogy semmibe veszi ezeket, az valóban halálra van ítélve - és abban igazad van, hogy erre haladunk....
Mindazonáltal amióta élőlények vannak a Földön, mindig voltak "kilengések" amik idővel kompenzálásra kerültek a természet által - lehet az emberiségre is ez vár a 21. század második felében.
Lesz majd egy nagy "sztornózás", aztán folytatjuk ahogy tudjuk. ;)

OK, elég az OFF-ból! :)

Most ON:
A WN8 jobban súlyozza a tiereket. Lehet valaki nagyon jó játékos, de hacsak T5-T6-ban nyomja, nem lesz olyan értéke, mintha ugyanazt T8-T9-ben tenné.
Nekem tetszik, mert WN8-at jóval nehezebb vagy körülményesebb farmolni! :))

[ Szerkesztve ]

(#43934) odrif válasza Chris0321 (#43928) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Nem mondom hogy nem fordult elő, dehogy mindig azért az érdekes.

20 éve a Prohardveren

(#43935) jano_77


jano_77
nagyúr

Ez alapból hibás vagy vmelyik modnak köszönhető, hogy az első tank sérüléseit és sebzését a kép kontúrjára, keretére teszi?!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#43936) Achill3uS válasza Djuree (#43932) üzenetére


Achill3uS
veterán

detto.

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#43937) Enzolord válasza jano_77 (#43935) üzenetére


Enzolord
addikt

:)
Nem, az az összesített eredményed.. ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#43938) rolio1 válasza jano_77 (#43935) üzenetére


rolio1
tag

SZEM! :Y
Az egy összesítő az alatta lévő adatokból,az xvm feature.

nem bántásból

Akkor ha jól gondolom, aki magasabb tierben jól játszik,annak a WN8 magasabb, aki mondjuk 3-4-5-ben, annak a WN6 magasabb?

[ Szerkesztve ]

(#43939) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

Nem lehet kikapcsolni ezt a marhaságot, hogy minden meccs után leközli milyen plecsnit kaptam? Marhára zavaró :o

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#43940) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Mi ez a rengeteg KV1-s a játékban eddig nem volt ennyi most pedig oldalanként akár 6 is van ? Persze a legtöbb piroska .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#43941) Enzolord válasza Iron Funeral (#43939) üzenetére


Enzolord
addikt

Te szegény, minden meccsen plecsniket kapsz? ;] ;] ;] ;]
Játsszál sz*rul, és nem fogsz kapni, ne aggódj.. ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#43942) jano_77 válasza Enzolord (#43937) üzenetére


jano_77
nagyúr

OK....köszi, ezt nem tudtam. :B
És a Jagdtiger 8.8-al mi a szart csináltak? Álom ágyúja volt, most meg hiába találom el a tankot és a gyenge pontján semmi dmg.....vagy úgy elmegy föld körüli pályára a lövésem, hogy ha kézzel dobtam volna meg a tankot, akkor is pontosabb lett volna!? :F :Y 19/12 és ebből 5 átütő...mi a fasz?!? :O

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#43943) Iron Funeral válasza Enzolord (#43941) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Az a baj, hiába játszok ganajul akkor is összejön majdnem mindig egy ilyen 3. osztály dolog :P

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#43944) Departed válasza Angel1981 (#43933) üzenetére


Departed
őstag

Korrekt, jó meglátások, le a kalappal. :R

Amilyen szívásokat írtok az új patch-csel: már értem, hogy hozzánk az NA szerverre, miért jön 2 nappal később mindig az aktuális verzió. Nem is szokott velük gond lenni. ;]

(#43945) jahrn válasza rolio1 (#43938) üzenetére


jahrn
senior tag

Igen. En pl sokat jatszom t6-7ben mert rengeteg kedvenc tank van ezekben a tierekben es ugyan a wn8-am szamszeruleg tobb, de a wn7 szerint jobb jatekos vagyok. Amugy meg hacsak nem akarsz klanba kerulni ne foglalkozz tulzottan ezekkel a szamokkal. Csak tedd a dolgod, fuggetlenul attol h 10 esely vay 90 esely van a gyozelemre.

Amugy ezeket a "i'm spotted" announce-reket nem lehetne valahogy letiltani? Elegge idegesito amikor egy csataban 3-4-5 ember is hasznalja. Jah tudom, a chat-et is ki tudom kapcsolni, de ugy vagyok vele hatha jon at rajta ertelmes informacio is :DD

[ Szerkesztve ]

(#43946) Enzolord válasza Departed (#43944) üzenetére


Enzolord
addikt

Viszont az Orosz szerverre 1-2 nappal korábban megy, és ott sincs gond....:)
Összeesküvés szagot érzek...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#43947) Departed válasza Enzolord (#43946) üzenetére


Departed
őstag

Áhhá, szóval Európa = Németország, őket meg még mindig szivatják kicsit exszovjet barátaink. ;)
Hidegháború meg úgy veszik hogy nem is volt. :P

(#43948) jano_77 válasza Enzolord (#43946) üzenetére


jano_77
nagyúr

rosszul tudom, hogy most az oroszokkal egyszerre kaptuk meg? :F
emeltek a lőszer árakon? mert eddig minden köröm elég rendesen mínuszos a lőszerek miatt....ok, lövök goldot is, de amikor nem lőttem, akkor is minuszba fordultam!? :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#43949) RONEX


RONEX
csendes tag

Hali, egy WOT-os grafikai problémával kapcsolatban szeretnék segítséget kérni tőletek (hátha más is találkozott vele már).
Egy olyan problémám van, hogy ilyen random sárga villódzó foltok jelennek meg a játékban. Ez úgy néz ki, hogy 3-4 másodpercenként más-más helyen, kisebb-nagyobb méretű folton, a másodperc törtrészre felvillan képernyőm. Ezt a bug-ot eddig úgy orvosoltam, hogy kikapcsoltam az Advanced Post Processinget, mert így nem jelentkezet a hiba. Sajnos a 8.11-ben már kikapcsolt post processing mellett is jelentkezik a hiba.
MSI Nvidia GTX 560Ti VGA kártyám van, és mindi a legfrissebb drivert használom.
Esetleg, ha valakinek van ebben tapasztalata vagy ötlete örülnék, ha megosztaná velem!

(#43950) Enzolord válasza Departed (#43947) üzenetére


Enzolord
addikt

Bizony bizony, mi azért kapunk, mert nem maradhattunk tovább megszállva...
A Siemka lengyelek is KGB-s botok...:):):)

(#43948) jano_77 Nem tudom, hogy most hogy volt, de ált. később kapjuk...

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.