Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#43051) Angel1981 válasza diegho (#43046) üzenetére


Angel1981
veterán

Nem arról ment a párbeszéd, hogy jobb játékosok lesznek-e vagy sem. :)

Te aszerint csoportosítottad őket - és helyesen - hogy alacsony tierben "királykodnak", és úgy húzzák a statot, vagy hogy magas tierben sokat sebeznek-e?

Lehet, hogy sokan azt fogják tenni, amit most vázolsz, de attól még ténylegesen az első kategóriába fognak tartozni, vagyis magas tierben lesznek nagy sebzők. :)

Egyébként ha tényleg nerfelni fogják a prémammót, szerintem még a statvadászok között sem lesznek sokan, akik csak prémet fognak spammelni magas tierben, mert annyi pénzbe fog kelülni...
Valószínűleg most is nem kevés lila azért húz alacsony tierben statot, semmint hogy magasban prémet lődözgessen, mert nem engedheti meg magának anyagilag.

A lényeg; igen, a WN8 is tartalmaz "kiskapukat", de szerintem kevesebbet, mint a WN7.

#43047 jano_77: szerintem sem kell Mantle, ahogy diegho írta; legyen megírva rendesen a több magos támogatás, és legyen egy szépen integrált Havok, az bőven elég.

[ Szerkesztve ]

(#43052) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Jó játékosokat kérem, de természetesen más is megnézheti, tényleg bénán játszottam itt?

replay

A WZ a halála után végig engem szidott, hogy nem spotoltam. Én úgy gondolom, hogy ha nem is játszottam igazán jól, de hogy rosszul azt nem hiszem. A véleményem az, hogy az arty volt a "fő bűnös", hogy nem a heavy oldalt támogatta, mert simán kiszedhette volna a T57-et, ha odalő, tudom, mert sokszor szednek ki ott az arty-k, amikor heavy-vel jövök arra. Illetve, ahogy a játék közben is írtam a WZ-nek, ha látom, hogy jön ellenem 10-es T57, akkor visszavonulok, főleg, ha tudom, hogy az arty se támogat, de a T-54-et szidni? Hát nem tudom.

(#43053) L4mie válasza diegho (#42944) üzenetére


L4mie
veterán

olyan szinten lelombózó tudsz lenni, páfránynak érzem magam ilyen adatok mellett :D
szóval fene a pofádat, sebaj legalább tudni, hogy bőven van hova fejlődni....

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#43054) jano_77 válasza diegho (#43049) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ha jól tudom a HD7770-es kártya is már támogatja a MANTLE-t, pedig nem mai darab már....sajnos. :U
Gondolom azért elég sokan ennél jobb kártyával hajtott gépen játszanak!?

RAM II mennyire használható medium? Főképpen legénység húzás miatt kellene és csak másodsorban kredit miatt. Persze az sem baj, ha élvezetes csatákat lehet vele tolni és nem lövi át minden. Bár amennyit én láttam ellenfélként, elég kemények, pattintósak....így van?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#43055) #43783936 válasza diegho (#43046) üzenetére


#43783936
törölt tag

Úgy tűnik, némelyek már elkezdték a wn8 húzást.
(Mondjuk én is akaratlanul, bár csak azért, mert most jobban hozza a lóvét az FV td)
Tegnap beállt mellém, és egy borsó mellé egy 3 fős lőwe szakasz , és ami felvillant azt lőtték.
Mivel nekem volt csak csigaszemem, ezért a vége elég érdekes lett.
Egyszere lőttünk mind az öten, ezért véletlenszerű volt hogy kié a frag.
Amikor megvolt 3 killem, két hullagyalázásom, és 200 alatt voltam sebzésben a 183-asommal, akkor feladtam a dolgot, és csak spottoltam.
5000 feletti spot lett a vége, mert már senki se mert odajönni.

Mivel t10-ben elég rendesen lehet osztani a sebzést, ezért könnyel lehet majd szinesedni.

(#43056) Bingisz válasza jano_77 (#43054) üzenetére


Bingisz
addikt

A VGA-k max. 10%-a épül GCN architektúrára. Erre fejleszteni egy MMO-ban nem érdemes.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#43057) Simulacrum válasza jano_77 (#43026) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Nézd meg ezt a visszajátszásom. Igazából nem is a sebzés a lényeges, hanem az, ahogy szerintem a T-54-el kell játszani. Volt pár nevetséges lövésem, illetve sok jó társam, de 4k körüli damage összejött.
Amit külön kiemelnék, hogy ugye okosan a csapat közepes tankjai elindultak a jó irányba, de ahogy meglátták az ellen seregét is, kicsi úgymond beálltak. Én így szeretek játszani, hogy elindulok és megpróbálom meglepni az ellenfelet és ezért jó játékosokkal együtt játszani, mert ők rögtön meglátják ebben a lehetőséget. Érdemes megnézni, hogy jött velem a Type, utána a PTA is felbátorodott és végül csináltunk egy jó csatát.

(#43058) Djuree


Djuree
félisten

na ma fogom kicserélni a procim, ami most egy core2quad q8400 2,66ghz-es, egy g3220 haswell pentiumra ami csak 2 magos de 3ghz-es. meglátjuk gyorsabb vagy lassabb lesz-e a játék. elvileg mivel 1 szálat használ gyorsabbnak kéne lennie kicsivel mert magasabb a mhz, meg újabb a technológia is. meglássuk...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#43059) sith7 válasza diegho (#43046) üzenetére


sith7
nagyúr

hát ez nagyon szép :((( ... és akkor verik magukat, hogy ők lilák, a kisember meg kínlódik 175 pen - nel tier 10 -esek között :W

(#43060) Angel1981 válasza Chris0321 (#42974) üzenetére


Angel1981
veterán

Jó tudni, hogy már komolyabban gondolkodnak PvE-ben - még ha csak távoli tervként is.
Ha ezt jól megcsinálják, annak örülni fogok, jó lesz botok ellen kiengedni a gőzt! :)

(#43061) Pete55555 válasza jano_77 (#43026) üzenetére


Pete55555
addikt

nem tudok seggemen megülni, sokszor még TD-el sem.

Akkor neked való a Hellcat, meg a JPII ;]

(#43024) Szilu Tedd hozzá azt is, hogy ez nem csak rajtad múlik ám. Ottvan Mines. Tiszta sor, hogy középen a domb kulcsfontosságú pozíció, ha gyors tankban ülök, az az első, hogy oda megyek. Viszont hiába lövök ki egyedül 2 tankot is akár (mert volt már ilyen) ha a csapatom nem segít, halálra vagyok ítélve.
Tehát nem kell végignéni ahogy belerohan a lila a halálba, esetleg lehetne neki segíteni is csak az már túl sok gondolkodás lenne a piroskáknak.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#43062) vhw válasza jano_77 (#43054) üzenetére


vhw
addikt

Még ebben a topikban is rengetegen vannak akik nem 7xxx szériás radeonnal tolják... bizonyára a nagy orosz piacon sem sokkal jobb a helyzet ilyen téren...

Ami a Ram II-t illeti, egy gyorsabb, mozgékonyabb Churchill III (a hasonló ágyú miatt). Páncélzatra is egész tűrhető.
Ha bejön a 6 pdr löveg stílusa, akkor jó vétel lehet. (viszont könnyített MM az nincs).

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#43063) Pete55555 válasza jano_77 (#43054) üzenetére


Pete55555
addikt

RAM II: Én megvettem karácsonykor akciósan. Szerintem egy rakás ****. Ágyú nem lenne rossz, de iszonyat pattogós, kevés az átütés, pontosság még el is menne, meg gyorsan lő, de hiába, ha nem üt át. Sebesség meg nincs, hogy kerülgessek mindent. Páncélja van mutatóba, de igazából kb minden belövi. Lehet vele "fun" kört menni, de ritka eset. Én már bánom, hogy megvettem.
Ez mondjuk én vagyok, sokan mondták, milyen jó lesz, hát nekem nem jött be...

Szerk: (#43062) vhw Azt el is felejtettem, hogy nincs könnyített MM. Hát tier 7-be ez a tank nem való.... a T-25 jobb ilyen szempontból is.

(#43058) Djuree In single-threaded tasks, our estimates show that the Intel G3220 has 55% better performance.
Ott nagyon nagy baj van, ha nem lesz gyorsabb :D

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#43064) Enzolord válasza SoulReaver (#42979) üzenetére


Enzolord
addikt

Nemhogy visszatennéd a székhelyed az én klánomba...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#43065) Djuree válasza Pete55555 (#43063) üzenetére


Djuree
félisten

kösz, ez jól jött, érdekes összehasonlítás, erre számítok én is.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#43066) gagyenkov


gagyenkov
tag

Nem is rossz ez a kis párduc! ;)

W.O.T: gagyenkovHUN Klán:BPP

(#43067) Viktoár válasza unravel (#43048) üzenetére


Viktoár
addikt

Nem sírtam mint láthatod. ;) De ugyanannyira leszarjuk a te hozzászólásodat is. :D

Üdv:Viktor

(#43068) dfsz34


dfsz34
őstag

A kapott kredit mennyiség elég combos :)

Győzelem!
Map: Siegfried Line 2014.02.07. 11:10:25
Jármű: SU-122-44
Exp: 5 382 (x3 minden nap az első csatáért) Credits: 591 521
Csatában elért Achievement: Mesterlövész

ok, tudom, tudom, akció van, de akkor is jól néz ki

(#43069) Djuree válasza dfsz34 (#43068) üzenetére


Djuree
félisten

type 59 gold-al minden csata ilyen. :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#43070) Tomi0703 válasza Viktoár (#43067) üzenetére


Tomi0703
őstag

A helyi megmondoembert tisztelhetjuk szemelyeben.

[ Szerkesztve ]

(#43071) Enzolord válasza Djuree (#43069) üzenetére


Enzolord
addikt

Type 59 rulez... Még mindig az a legjobb prém 8 Nekem..
Volt egy pár, de ez a Námber Ván! :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#43072) Djuree válasza Enzolord (#43071) üzenetére


Djuree
félisten

nekem is az a legjobb, magasan. érzésem szerint simán hozza a t-54 teljesítményét 1 tierrel lejjebb. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#43073) #43783936 válasza gagyenkov (#43066) üzenetére


#43783936
törölt tag

Grat! :R
Az utódja a cerkapuskával még durvább lesz. :D

(#43074) gagyenkov


gagyenkov
tag

Farmolás 183-al CW-n! :)

W.O.T: gagyenkovHUN Klán:BPP

(#43075) jano_77 válasza Simulacrum (#43057) üzenetére


jano_77
nagyúr

Otthon majd megnézem mindenképpen! Köszi :R
Nekem ez volt talán eddig a legjobb köröm vele. Sajnos döntetlen is lett és meg is haltam, pedig nem lett volna rossz XP ha nyerünk és túlélem...szerintem. :N :B

(#43061) Pete55555: Hellcat meg van, örök darabként a garázsban, JP II-re sajna még nincs meg a nagy ágyú és így most még nagyon szenvedős....remélem a top gun-al megváltozik majd. :F

(#43062) vhw: kösz a RAM II-es leírást. :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#43076) Pete55555 válasza jano_77 (#43075) üzenetére


Pete55555
addikt

Így fogsz kinézni, ha meglesz a nagy ágyú.

...Szeretem leracsniztatni...

(#43077) odrif


odrif
MODERÁTOR

Hát nem nyertünk ellene és a szakasza ellen:[link]

20 éve a Prohardveren

(#43078) jano_77 válasza Pete55555 (#43076) üzenetére


jano_77
nagyúr

Hangosan felnevettem az irodában....néztek rám hülyén...remélem így lesz :D

(#43058) Djuree: egy ilyen csere nekem sem lenne rossz, de sajna nekem ehhez alaplapot is cserélnem kellene és akkor már RAM-ot is....ezért lenne jó, ha vki tudna segíteni a 17. kerületben a proci húzásában!? Senki?!? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#43079) diegho válasza odrif (#43077) üzenetére


diegho
nagyúr

Pedig nem is olyan kiemelkedő játékos, ahogy nézem ő is túl van már az 1000 euró elköltésén.

(#43080) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

A HHR-A/B klánjainkba felvételt hirdetünk.

HHR-A felvételi követelmény:
- min. 1300wn7
- min. 3db 10-es tank a garázyban
- TS használat

HHR-B felvételi követelmények:
- min. 1200wn7
- min. 2db 10-es tank a garázsban
- TS használat

Célunk az aktív cw-zés és térképen való részvétel.
Goldosztás van.

Jelentkezni nálam (játékban Cingar), vagy toborzóinknál lehet:
HHR-A toborzók: 1krimar, __GoodTankers__,
HHR-B toborzó: mcsontos

(#43081) gagyenkov válasza Djuree (#43072) üzenetére


gagyenkov
tag

Hát azért nem. ;) Van vele egy jó pár csatám és szeretem is de messze van a T-54-től! Lényegesen lomhább és lassabb a nerf óta. Amikor megvettem akkor valami félelmetes volt de elmúlt :)

W.O.T: gagyenkovHUN Klán:BPP

(#43082) jano_77 válasza gagyenkov (#43081) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezt sajnos én is alá tudom támasztani....nagyon lomha lett a Type 59 a megvásárlása óta. :O

Szerintetek ERRE kapunk vmi ajcsit megint?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#43088) Tiszteletes


Tiszteletes
aktív tag

Dijégó!

Mit szólnál ahhoz, ha?....
Pár hozzászólással korábban említetted, hogy jöhetnek a T7-ben 3200-as átlagsebzéses printscreenek, amivel már felérhetnek hozzád. (Jó-jó tudom, hogy ez gyakorlatilag lehetetlen.) Majd valaki válaszolta, hogy: oké-oké, de mi lesz a jutalom?

Mi lenne, ha azokkal a fórumozókkal, akik tudnak egy legalább 10 csatából álló sorozatban 3100-as átlagdamot lőni/rammelni azokkal elmennél..... mármint szakaszozni mielőtt még félreértenéd. :D Szerintem ez egy szimpatikus kezdeményezés, én sem szoktam visszajátszásokat nézegetni, sokkal inkább szeretem testközelből ellesni a mesterfogásokat.

Miért... vagytok... gyengék???! Játtszatok!!!

(#43089) Szepi1979 válasza jano_77 (#43026) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Nem tudom mi alapján számolja, lehet ha kilősz egy tankot annak összes modulját is hozzáadja. Bevallom eddig azt se tudtam az a sor mit mutat.

“ nem kell mindig nyerni “

(#43091) Dreadloord válasza diegho (#43046) üzenetére


Dreadloord
senior tag

A wn8-nál minden tankot egyedi értékeke alapján számol, pont h a saját tierjeben op tankokkal lesz nehéz jó wn8-at csinálni... Egy t10 meddel 1800 átlagsebzés az alap érték, t57-el meg meg kb 2400... Melyiket könnyebb mondjuk 40%-al túl szárnyalni?
Ezért van dieghonak is mocsok sok wn8-a, mert rengeteget medezik.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.