Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#43851) fradi81 válasza SchumiBácsi (#43841) üzenetére


fradi81
veterán

Amíg egy magot támogat, addig meg is lesz a cpu limit, le kell venni a részletességet. Vagy veszel erősebb intel procit.

moto g72, Ninebot d28e

(#43852) Angel1981 válasza Djuree (#43737) üzenetére


Angel1981
veterán

Köszönjük szépen! :R

Még az is lehet, hogy majd érdekel a dolog! ;)

(#43853) uniqm1 válasza Patrick76496 (#43836) üzenetére


uniqm1
tag

Nálam nem nőtt az FPS, sőt.... stabilan 6-8 között van, amivel gyakorlatilag játszhatatlan, max. artyra jó. A 8.10. alatt sem volt túl acélos, de legalább 10-15 megvolt kb, amivel azért már el lehetett lenni. Főleg az effektek kikapcsolása után, meg tömörített textúrával. (Laptopról van szó valami szutyok GMA chippel, szóval gépfejlesztés kizárva sajna)
Úgyhogy ha valaki ráakad esetleg a 8.11-es Wot tweakerre és/vagy tömörített textúra csomagra, az dobhatna egy linket.

[ Szerkesztve ]

(#43854) Pug válasza fradi81 (#43851) üzenetére


Pug
veterán

Vagy talán tesznek alá egyszer egy normális, legalább papíron modern motor. ;]

(#43855) rolio1


rolio1
tag

Tudtok olyan klánt, ahol este 10 után is lehet szakasztársakat találni? Én akkor kezdem el, és 2-3-ig szoktam tolni, de egyedül nem jó.

(#43856) jozefgucci1 válasza rolio1 (#43855) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ha már nagyon unom akkor beírok ide egy off-ot , hogy jön e valaki aztán valami történik . Nálam napközben van ez a gond mindenki melózik szerencsére és így egyedűl küzdök az elemekkel :)

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#43857) Angel1981 válasza nihill (#43798) üzenetére


Angel1981
veterán

Yessss!
Replay nincs?
Szívesen megnézném! ;]

(#43858) dfsz34


dfsz34
őstag

Hova lett az a funkció, hogy a teljes legénységet barakkba tudom küldeni?

Most egyesével kell pakolgatnom, ez nagyon gáz így.

(#43859) Cseri0058


Cseri0058
őstag

nekem már csak egy ilyen stat összesítő kéne ami minden meccs után kiírja a dolgokat. ilyet hol találok?
csak ez kell semmi más módosítás nem.

(#43860) diegho válasza SchumiBácsi (#43841) üzenetére


diegho
nagyúr

Könyörgöm felejtsétek már el azt, hogy szar a rendszer, mert 2-vel nagyobbak közé betesz! Régen 4-el nagyobbak közé tett be!!! Akkor sem volt semmi baj ezzel, most sincs. Meg kell tanulni játszani és akkor OP tankokkal, mint a T49 könyörögni fogsz a 7-es csatákért, mert ott lehet igazán jó köröket menni.

uniqm1 ezen miért csodálkozol? A géped idősebb, mint a játékosok legalább 10%-a, igazából azt sem tudom elképzelni, hogy netezni tudsz rajta normálisan, nem ám játszani.

[ Szerkesztve ]

(#43861) scyllarus válasza dfsz34 (#43858) üzenetére


scyllarus
veterán

Ott van az, a fejük fölött.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#43862) dfsz34 válasza scyllarus (#43861) üzenetére


dfsz34
őstag

megvan danke

(#43863) jozefgucci1 válasza Cseri0058 (#43859) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Erre gondoltál ? :.Statisztikai mod 8.11

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#43864) ollie


ollie
MODERÁTOR

Tegnap lecseréltem az öreg E8400-emet (3Ghz C2D) egy i3-4330-ra (4. generációs i3), és olyan durván nőtt a WoT teljesítménye, hogy szinte már hihetetlen.

E8400-zal 20-25 FPS volt nekem közepes grafikai beállításokon, csak a látótáv volt maxon, i3-mal pedig 40-50 FPS úgy, hogy minden maxra van tolva. Tudtam, hogy ennél a játéknál elsősorban a proci számít, de azt nem gondoltam, hogy ennyire.

Gondoltam megosztom, hátha valakinek hasznos ez az info. A VGA maradt a Radeon HD 6850.

[ Szerkesztve ]

***

(#43865) Vikthor válasza ollie (#43864) üzenetére


Vikthor
nagyúr

még csak ideiglenes VGAm van, de egy i7-4770K és Radeon 5450 kombóval 14-16 fps... Nem csak kizárólag CPU függő a cucc. :D

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#43866) Cseri0058 válasza jozefgucci1 (#43863) üzenetére


Cseri0058
őstag

nem mert ez mást is buzerál. nekem egy alap infopanel kéne csak.

más:
nekem összességében nagyon sokat javult a játék fps-ben...végre nem akad sehol sem a game.
illetve nektek is az új xvm már a wn8-at írja ki?

annyira jó látni, hogy belilultam :D

(#43867) Djuree válasza ollie (#43864) üzenetére


Djuree
félisten

az érdekes. mert nekem lényegében ugyanez a vga-m van, 5850 és egy q8400 procim volt, ami négymagos de csak 2,66ghz és mégis ment full hd-ban, szinte minden maxon átlag 25-30 fps-t. pedig a te procid erősebb ha csak 1 magot nézünk és a wot csak egyet használ. ott vmi más is lehetett a háttérben.
én egy g3220-at vettem és így nekem full hd minden fullon 40 fps megvan átlagban.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#43868) odrif


odrif
MODERÁTOR

Egyszerűen nem tudom ezt a célzó modot ugyanilyenre visszatenni!

20 éve a Prohardveren

(#43869) Angel1981 válasza PR0JECTNR56 (#43840) üzenetére


Angel1981
veterán

Az tényleg poén! :D

#43841 SchumiBácsi:
Az MM mindig is így működött, sőt, régen akár 3 szint különbség is lehetett a tierek között.
Ne aggódj, azok a bizonyos IS-ek is vannak alul, és anyáznak amikor E-75-ök, meg hasonlók ellen mennek.
Amikor meg te vagy top tier T5-ben, akkor a T3-as vasak érzik rosszul magukat.

Tudom, még tapasztalatlan vagy, és jobban zavarnak ezek a dolgok, de türelem, kitartás, és ha majd jobban fog menni, nem is lesz olyan zavaró!

[ Szerkesztve ]

(#43870) unravel válasza uniqm1 (#43853) üzenetére


unravel
őstag

ha valaki ráakad esetleg a 8.11-es Wot tweakerre és/vagy tömörített textúra csomagra, az dobhatna egy linket.

WOT TWEAKER ( UPD FOR 0.8.11 )

¯\_(ツ)_/¯

(#43871) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

Jól tudom,hogy az új frissítésben van olyan csatamód,hogy csak azonos nemzetű tanokkal vagyok egy csapatban?

Hol kell ezt választani?Mert nem találom....:/

THX

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#43872) Djuree válasza Orlin (#43871) üzenetére


Djuree
félisten

azt nem tudod választani, véletlenszerűen dob be, mint az assault vagy az encounter módba.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#43873) uniqm1 válasza diegho (#43860) üzenetére


uniqm1
tag

Abban azért nem vagyok biztos, hogy idősebb lenne ... 2 vagy max 3 éves mindössze (Samsung RV510). Ettől függetlenül azzal én is tisztában vagyok, hogy hiába 2 magos (bár ez a Wot esetében mindegy) , akkor is csak Celeron van benne és nem a játékosokat célozták meg vele amikor piacra dobták.
De nem is panaszkodni akartam, mindössze annyit jegyeztem meg, hogy a többek által írt FPS emelkedés nálam nem jelentkezett. (Egyébként érdekes módon a 8.10-re frissítéskor éreztem némi FPS növekedést a 8.9-hez képest)
Mindegy, előbb - utóbb csak megjelennek az említett tweakek, addig max. pihentetem a játékot.
Szerk.
#43870 unravel : Köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

(#43874) #43783936 válasza SchumiBácsi (#43841) üzenetére


#43783936
törölt tag

Szerintem amikor meddel kiszed az az ember némi csikicsuki és ügyeskedés árán egy (vagy több) két szinttel nagyobb heavyt, vagy bunker TD-t, annál nincs is kellemesebb érzés. :D
Olyankor már gondolkodni kell, mert lehet hogy neked 6-10 lövés mire kinyírod, te viszont csak két találat vagy neki.

Tegnapelőtt Cronewellel ledaráltam két IS-t és a végén desszertnek egy AT-15-öt, majd beírtam a hátam mögött tökölő, és eredménytelenül lövöldöző magyar T29 triónak:
Nesztek köcsögök, így kell játszani! ;]

Ez sokkal nagyobb élmény, mint egy OP tankkal roncstemetőt csinálni az ellenből.

Lehet hogy ezért sem szerettem a KV-1-et, pedig 60%-os wr-em volt vele.

(#43875) munnergep


munnergep
senior tag

Tényleg emelkedett az fps.
De én még mindig lagzok veszettül, bár a tegnapihoz képest egy fokkal jobb.

De lehet itt akármit csinálni, a játékosok nem változnak.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#43876) odrif válasza odrif (#43868) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Erre valaki?

20 éve a Prohardveren

(#43877) dfsz34 válasza #43783936 (#43874) üzenetére


dfsz34
őstag

Ja, legszebb, mikor megy a szervusz xy, meg spotolsz nekem? Ismerősök voltak és ezt kérdezi a tiger2 a ferdinandtól. Azt hittem hülyéskedik, de rákérdeztem és nem, komolyan gondolta, mert ő állítólag sniper tank és a ferdinandnak erős az eleje. Sima vereség volt a csata, két ilyen top tank mellett, mert a Ferdinand tényleg spotolt úgy kb 1,5-2 percig, de legalább ő csinált valamit. A tiger2 végig várta a spotot, lőtt talán három sebzőt (lehet aznapi egyéni rekord volt) és szépen körbevették.

(#43878) wall2


wall2
tag

Ekkora baromságot 2 havonta új patch :N Egy játéknak, hogy lehet ilyen fos grafikája.Dollármilliókból amit bezsebelnek nem tudnának egy épkézláb megjelenítést összerakni. :F Serb jobb lenne arra költené a bevételt.

(#43879) Midway


Midway
senior tag

Ezt aztán jól kitalálta valamelyik idióta a wotnál. :W
Tesztelik a tankokat vagy mi a fene ez?

(#43880) Djuree válasza Midway (#43879) üzenetére


Djuree
félisten

ez az új nemzeti csata mód. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#43881) Midway válasza Djuree (#43880) üzenetére


Midway
senior tag

Hát ez remek ötlet volt. :(((

(#43882) Vikthor válasza wall2 (#43878) üzenetére


Vikthor
nagyúr

hát jön majd a fizikai továbblépés, ahol nem eltűnnek a házak falai hanem lehullanak a földre, meg az egyéb rombolás effekt is szebb lesz, de igaz egy kicsit szerényes a grafikája, lehetne jobb is, de ne felejtsd el, hogy a játék 2008-ra datál vissza az akkori grafikához "illik" összehasonlítani, jó tudom volt már akkor crysis meg far cry, de ez mmo nem single playeres játék ergo kompromisszum kell...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#43883) Vikthor válasza Midway (#43881) üzenetére


Vikthor
nagyúr

sztem meg jó ötlet, hogy a nácik az amcsik ellen, csak még hozzá kellene a pályákat is szinkronizálni...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#43884) sith7 válasza Midway (#43881) üzenetére


sith7
nagyúr

kikapcsolható

(#43885) Bingisz válasza wall2 (#43878) üzenetére


Bingisz
addikt

A következő pár patch a grafikáról fog szólni. De lehet menni tankozni a bughalmaz BF4-be, annak legalább csillivilli a grafikája.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#43886) odrif


odrif
MODERÁTOR

Megvan a megoldás. Ezt kellett feltenni:[link]

20 éve a Prohardveren

(#43887) Midway válasza sith7 (#43884) üzenetére


Midway
senior tag

Hol lehet kikapcsolni, mert tier 2 ben érdekes módon van cruiser III tank mellett , minden a régi.Ez ilyen véletlenszerű x@r?

[ Szerkesztve ]

(#43888) rolio1


rolio1
tag

Azért ez szánalmas, hogy emberek úgy játszanak,hogy azt sem tudják, milyen újdonság érkezik a patch-ben.
Még kb 50-szer fog valaki képeket linkelgetni, hogy HŰ, MICSODA LEOSZTÁS, ROHADT MM! :W
De a nyomorultja, nem nézné meg, hogy nemzetek összecsapása miatt ilyen...rohadt nehéz, a launcher is ezzel indít, 8.11-újdonságok...
És ezek utána belépnek a csatába, és ugyanilyen okosan fognak játszani is...HÖ MIEZ A TÉRKÉP ITT?MIK EZEK A PÖTTYÖK?

Én most fejlesztettem a gépet, full grafikán igenis szép ez a játék...akinek pedig nem tudja ezt a gépe, úgy gondolom ne mondja hogy csúnya.

[ Szerkesztve ]

(#43889) Enzolord válasza Angel1981 (#43869) üzenetére


Enzolord
addikt

Sőt, mintha én mentem volna a régi KV-1-gyel tier kilencesek ellen ,még a játék hajnalán....:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#43890) Bingisz válasza rolio1 (#43888) üzenetére


Bingisz
addikt

Üdv a paradicsomlevesben!

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#43891) Angel1981 válasza petike2014 (#43844) üzenetére


Angel1981
veterán

Hmmmm..... eddig mindig magam állítottam össze a modjaimat, de ezt lehet kipróbálom, köszi! :R
Kérdés; Jimbo-t tudatosan nem használsz, vagy véletlen kimaradt a listából? :)

(#43892) rolio1 válasza Bingisz (#43890) üzenetére


rolio1
tag

Pont ez a legnagyobb baj, hogy ezek miatt van a játékban is a szívás, nem gondoltam volna, hogy ennek a játéknak egyszer ez lesz a legnagyobb hibája: a userek.
Amikor elkezdtem(bétában), azt hittem majd megakad a fejlesztés, elrontják az alapsztorit és azért lesz rossz, de ezt nem hittem volna.
A baj, hogy ezek a sötétségek ott vannak mindenhol, ha autóba ülsz, ott a gyökér, ha vásárolsz, szórakozni mész,ott a gyökér...mérhetetlen elbutulás van szerintem és ahogy elnézem ez a lejtő teteje...

(#43893) Midway válasza rolio1 (#43888) üzenetére


Midway
senior tag

Itt tele van dezertőrrel. Mindegyik átállt az ellenségehez össze-vissza. ;]

(#43894) rolio1 válasza Midway (#43893) üzenetére


rolio1
tag

Fantasztikus...

De amíg az előbb ide belinkelted a képet és írtál, annyi idő alatt pont megnézted vna a videót az újdonságokról.

(#43895) Djuree válasza rolio1 (#43888) üzenetére


Djuree
félisten

valószínű pár 100 csatás, nincs még annyira otthon a dolgokban. bár való igaz a patch notesban megnézhette volna. de így könyebb volt, megkérdezni. majd legközelebb megnézi, remélhetőleg...

sztem sincs semmi baj a graffal, persze fullon kell játszani. simán háttérkép minőségű képek lőhetők. nem találom a tigris p-s képem, az hihetetlen gyönyörű és in-game készítettem.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#43896) Midway válasza rolio1 (#43894) üzenetére


Midway
senior tag

Könyvet ne írjak róla?

Nem pár száz csatám van és 52%-al én utoljára zöld színben láttam a nevem. Ennyit erről a tomato dologról.

[ Szerkesztve ]

(#43897) Bingisz válasza Midway (#43896) üzenetére


Bingisz
addikt

Mondod ezt 600 wn8-al. Vicces.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#43898) sith7 válasza Midway (#43887) üzenetére


sith7
nagyúr

Menü, beállítások, és ahol a különböző csata módokat lehet állítani, ott lehet bepipálni , vagy nem bepipálni ezt az új csata módot, alapból be van pipálva.

(#43899) rolio1 válasza Djuree (#43895) üzenetére


rolio1
tag

Persze, pár száz csata, elhiszem. De akkor is nézni a szemével csak tud?(ha nem, akkor lesz még meglepetés a játékban)
És ha már azt megnézi, esetleg pár dolgot hozzá is tudna olvasni, ezt mindenki elfelejti, hogy a kezdőnek a legjobb okosodni egy kicsit és akkor már a legelején örömet okoz a játék.
Hej, ha én a legelején ennyi videót és oktatóanyagot találtam volna...nem lennék még most is ilyen noob. Komolyan, aki most kezdi és felfogja hogy ez nem COD vagy bármi más FPS, az igen is tud jókat menni, ha akar.

Tudom, a legtöbb siemka azért gyökér, mert "ez csak játék, én élvezem így is, nem vagyok stathuszár"...stb

(#43900) eastsider


eastsider
nagyúr

más is kapott 24 óra prémet? :F
vagy ez valami feladatért van?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.