Hirdetés

2019. december 10., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-13 02:08:09

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#43501) L4mie válasza Viktoár (#43497) üzenetére

L4mie
(veterán)

artyval ismerni kell az alap útvonalakat, camp helyeket + nagyon függsz a scoutoktól, abból meg kevés a jó.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#43502) mefistofeles válasza bullseye (#43499) üzenetére

mefistofeles
(addikt)

A gyengébbek kedvéért......
Nem reggeltem új accot, hanem eladtam mindent és elkezdtem (a meglévő accountal) alulról újra.
Mielőtt megkérdeznéd, nem nincs 10-20K csatám, épphogy 2....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#43503) Cseri0058

Cseri0058
(őstag)

jó kis tank ez :D

*Lg Nexus 4* ---> Lg Nexus 5X ---> Apple iPhone 7

(#43504) zsolthee

zsolthee
(senior tag)

Nem a VGA-s topikban teszem fel a kérdést, mert Ti valószínűleg jobban tudjátok:
Egy E8400+8GB DDR2 RAM mellé milyen VGA-t lenne ésszerű venni a WOT-hoz? FullHD-ba menne...
Lehetőleg nVidia kéne. Új vagy régebbi modell is jöhet.
Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#43505) Remusz911 válasza zsolthee (#43504) üzenetére

Remusz911
(veterán)

5850-essel szépen megy nálam

húzd meg a procit, mert kell neki a proci ereje is

(#43506) sith7 válasza Cseri0058 (#43503) üzenetére

sith7
(nagyúr)

ez még mindig a T-71 -es löveggel volt ?

(#43508) Cseri0058 válasza sith7 (#43506) üzenetére

Cseri0058
(őstag)

ez már a nagyobbikkal

*Lg Nexus 4* ---> Lg Nexus 5X ---> Apple iPhone 7

(#43509) diegho

diegho
(nagyúr)

Kíváncsiságból megkérdeztem a net szolgáltatómat, hogy 5mbit feltöltést mennyiért tudnának garantálni (stream-hez). Most mindenki kapaszkodjon meg: 25000ft-ért havonta :Y a digi 2700-ért ad 20/10-et, csak az itt nincs. Itt ez a szolgáltató van, de még tudok náluk is kötni, na meg ott is ahol 25k/hó lenne... szuper.

Teljesen mindegy melyik szolgáltató és melyik település. Csak ez van.

[ Szerkesztve ]

(#43510) Gyuri27 válasza diegho (#43509) üzenetére

Gyuri27
(félisten)

Melyik szolgáltató, település?

Amd: Radeon-Ryzen

(#43511) Cray Tyler

Cray Tyler
(aktív tag)

Patch óta is ugyanolyan baró a DMax, mint előtte. Teszem hozzá, sosem volt pontosság-bajnok. Viszont az a gun depression, az mindenért kárpótol.

Google Ads és Analytics expert

(#43512) Angel1981 válasza diegho (#43509) üzenetére

Angel1981
(veterán)

Az kemény! :) :(((

Mindazonáltal én biztos vagyok benne, hogy a PH! közösségért meghozod ezt az anyagi áldozatot! :DD

(#43513) csapee válasza Gyuri27 (#43510) üzenetére

csapee
(senior tag)

Lenyegtelen szerintem, ahol nincs Digi konkurencia ott ez megy. Az en netem is csak 10Mbit/0,3 siralmas. Felfele tolteni turelemjatek:)

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#43514) L4mie válasza diegho (#43509) üzenetére

L4mie
(veterán)

Ohh szüleimnél khelyen ugyanilyen csodás csomagok vannak......
4/0,5 ös csomagért fizetnek 3.5k-t én meg a 120/10 ért 6-ot :D arányos.

(#43515) Gyuri27 válasza csapee (#43513) üzenetére

Gyuri27
(félisten)

Nálunk (érd) nincs. Legalábbis felénk. Tv (családi), telefon (vezetékes alap), net (30/5, ált 22-25/5 valós) 12k egyben. Szóval nem eszik olyan forrón ezt.

[ Szerkesztve ]

Amd: Radeon-Ryzen

(#43516) diegho válasza csapee (#43513) üzenetére

diegho
(nagyúr)

Az a gáz, hogy egyik lakhelyemen sem tudok jobbat kötni. Itt 40/1 a max, a régin 10/0,5 (telekom).

(#43517) L4mie válasza diegho (#43516) üzenetére

L4mie
(veterán)

pff.mobilnetem gyorsabb, csak ezen meg szar a ping :S

(#43518) dfsz34 válasza Rathrol (#43452) üzenetére

dfsz34
(őstag)

"Amúgy meg E-25 annyira nem jó amennyire rebesgetik, "

Én általában figyelek arra, ha ismerem az adott prém tankot, akkor ne vakítsák meg a kezdőket brutális hozamról mutogatott képekkel, mert átlagban kb ismerhető, hogy mit hoz egy tank.

Mindezzel együtt azt kell mondjam, hogy az e-25 még jobb, mint a híre. Elfogadom a statisztikát, mert számokkal nem állok neki vitatkozni, nem is lehet, de azt egészen biztosan kijelenthetem, hogy az E-25 messze messze többet fog ennél a nettó 9k-nél hozni. Ok, elhiszem, hogy az agy nélküli paradicsom megveszi, megy vele párat és mi ez ? felkiáltással eldobja, eladja, mert nincs páncélja, gyengének tűnik a lövege, nem viszi szemből auto célzással az is3-t, at15-t meg a tiger2-t, (löwe, t34 emiatt nagyobb eséllyel tetszik meg neki).

Szerintem viszont már egy minimális gyakorlattal a sokszorosát lehet vele termelni.

Két hetes prém tankom van még ezen kívül, az e25 1612 átlagsebzést / 907 xp tud nálam, a su12244 meg 1381 / 751 és pantherm10 meg 998 / 666. Most az teljesen mindegy, hogy milyen a szintem, elhiszem, hogy mások még többet tudnak kihozni ezekből a tankokból, csak azt akarom mondani, hogy már sebzésben is többet tud az E25, mint a másik kettő, ráadásul a su-ba drága a lőszer, úgyhogy a nettó kredithozam messze jobb az E-25-ben. Továbbá adjuk hozzá a spot dmg-t, mert nagyon jó felderítő tank is az E-25. Azt nem tudom sajnos megmondani, hogy kreditben ez mit jelent, de gondolatban adjuk hozzá azt is, talán az átlag xp adhat némi iránymutatást.

Egy dolog valóban hátrányos az addiktív hatása mellett, hogy csak 4 legény megy bele, de a fun faktor ezt messze kárpótolja.

(#43519) uniqm1 válasza dfsz34 (#43518) üzenetére

uniqm1
(tag)

Egyetértek. Én paradicsomként - igaz, a tanulékonyabb fajtából, szóval talán lassan elkezdek már sárgulni - simán hozom vele átlagban a 7-800 xp-s köröket, de nem ritka az ezer fölötti sem. Okosan használva rengeteg a spot damage is.

(#43520) SoulReaver válasza Simulacrum (#43385) üzenetére

SoulReaver
(addikt)

Hát sajna nem vagyok pro :)

Huawei P20 pro

(#43521) scyllarus válasza Viktoár (#43497) üzenetére

scyllarus
(addikt)

Dehogynem, pont olyan egyszerű. Nagyon kezdő koromban kipróbáltam őket, fingom sem volt a játékról, és 50-60%-os WR-em volt velük. Csak rohadt unalmas és nem ez a játék, hanem valami átmenet a torpedó és az aknakereső között...

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#43522) KaLeun válasza diegho (#43407) üzenetére

KaLeun
(senior tag)

Nyugi, szerintem aki régóta játszik az biztosan találkozott anno JuraPura vezette gyökér 322-es szakasszal. Szóval egy ideje lehetett tudni, hogy a 322 egy gyökér klán, habár talán az ENyOMikat még ők sem tudták volna überelni.

Tuci, Szuper Kicsi Kis Cilkó és Vaki

(#43523) SoulReaver válasza diegho (#43474) üzenetére

SoulReaver
(addikt)

Hát én is kiégtem tegnap... kb 9 kört mentem 2 tankkal. Olyanok lőttek rám goldal, h nevettem... sárgák+narancs sárgák lőtték, de ész nélkül... 1szerüen képtelenek célozni közelharcban, betölti a nyominger az E5 be az E5 öm ellen, és nem bírt vele sebezni, csak láttam, h villog sárgán... aztán T62A is, 264 pen nem volt neki elég, h átlője az obj 268 -at... ő goldal lőtt... :D

Huawei P20 pro

(#43524) Lipton válasza Gyuri27 (#43515) üzenetére

Lipton
(őstag)

Szinten erd es 30+/5+ a valos 30/5 es a ping is teljesen rendben van.

(#43525) GeneraL_XTX

GeneraL_XTX
(veterán)

Azthiszem ez a meccs se rajtam múlt.... :W :W :W

''Nagyon el vagy tájolva emberke!Ha értenél hozzá, tudnád hogy a 7900GT már támogatja a DirectX10-et!Ugyanis ezt úgy gyártották!!Csak majd a Vista driverben aktiválódik!''--By:Gefororce_9 ***Origin/Steam: GeneraL_HUN\ Wot : T1B1***

(#43526) Viktoár válasza L4mie (#43501) üzenetére

Viktoár
(addikt)

Jó pár térképen tudom hogy hol/mire lehet számítani de van olyan is amin még rohadtul nem találom a helyem.(Pl:tundra) Ha megkérdezem chaten hogy hova álljak ahonnan tudom segíteni a támadást akkor lenooboznak meg ami vele jár.Még ha igazuk is van akkor is megírhatnák.Mentségemre szolgáljon hogy kb 3x ha játszottam azon a pályán.

Scoutból vannak nagyon jók akikkel össze lehet dolgozni és persze van negatív tapasztalat is.
Van aki berongyol az ellenfél bázisára,kapásból 5 tankra kér tűztámogatást.Hát részemről 1-et tudok (ki)lőni amíg láthatóak az ellenfelek,mivel mozognak is és a ~47másodperces töltésidő nem egy F1-es kiállás idejét juttatja eszembe. :N

Töltésidő alatt szoktam fürkészni az arty helyeket hátha észreveszem a lövéseket és akkor nagy eséllyel kiszedem az artyt. ;] Volt hogy az mm csak engem rakott be artynak viszont az ellenfélnél 2 volt.Jóformán mindenki kempelt ezért volt időm nézelődni a susnyában,ki is szedtem mindkét artyt.Jeleztem a csaten hogy no arty,erre megindultak mint az állatok. :DDD

Üdv:Viktor

(#43527) Rathrol válasza dfsz34 (#43518) üzenetére

Rathrol
(aktív tag)

Persze egyetértek veled, végül is nem tartom olyan rossz tanknak, bár az írásomból ezt sugalltam jobban :D
De ahogy írtad egy biztos sofőr a lényeg minden tanknál, úgy még Tier 8 is lehet OP+ csapatszellem és tarol!

[ Szerkesztve ]

(#43528) kisküzdő válasza Viktoár (#43526) üzenetére

kisküzdő
(tag)

Ahogy "diegho " is írta(játsz tankkal.) Próbálj tankozni ne csak sunyin a sarokban ülni .

[ Szerkesztve ]

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#43529) olcsii

olcsii
(aktív tag)

Valaki szereti az su101 et vagy a su101m1?:D
kikészit ez a két tank, nem nekem találták ki.
conqueror viszont egészen használható jószág,rengetegszer patognak róla. szóval ajánlom mindenkinek akinek megvolt már a tiger II vagy az is3!:)

korábban irtátok hogy melyik a legjobb tier 7 td:)
Én is a T25AT ra szavazok:)élmány vele játszani.

[ Szerkesztve ]

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#43530) #43783936 válasza olcsii (#43529) üzenetére

(törölt tag)

Su100m1 86 csata 60%-os wr.
Jelenleg Su101-et nyúzom, ez se rosszabb, ha kihasználjuk a camóját és a fürgeségét.
Persze én egy mazochista noob vagyok. :D

Én a Jpanthernek adnám a legjobb hetes TD címet, utána pedig a T25 AT-nak.

(#43531) SoulReaver

SoulReaver
(addikt)

fújjj, Ma csak goldal lőttek rám.... semmi mással :D Nagyon tele vannak.... de még pirosak is.... meg t10 TD-k is.... mindenki azzal lő... Én meg célzok nagyba... :D

Huawei P20 pro

(#43532) vJokka válasza kisküzdő (#43528) üzenetére

vJokka
(aktív tag)

Pedig most jön valami új prém arty is: [link] :DDD

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#43533) TESCO-Zsömle válasza vJokka (#43532) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Á, ez a Tier 12-es orosz arty.

(#43534) csapee

csapee
(senior tag)

Most fagytam ki (EU1), jöhet a patch ;]
Megint kihúzta a takarítónő a szervert, szóljon vki Ivánéknak. :)

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#43535) Flayer

Flayer
(senior tag)

Mi van a szerverekkel???!! :W

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#43536) Tuco Ramirez válasza kisküzdő (#43528) üzenetére

Tuco Ramirez
(őstag)

Látom nincs nagy véleményed az artykról. :) Pedig szvsz 1-2 ügyes arty nagyon hasznos tagja lehet a csapatnak. Főleg a mostanában gyakori sok TD-s kempelős meccseknél.

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#43537) [HUN]Dani

[HUN]Dani
(őstag)

(#43538) Bad Pritt

Bad Pritt
(veterán)
LOGOUT blog

Nem mindenki fagyott ki. Sírok :DDD :DDD :DDD :DDD

Mikor meghaltam csak 3 killje volt a csapatunknak, és kicsapott a játék. Mikor visszaengedett, csávókámnak már megvolt a Pool. :DD

- My name's Richard Grayson, but all the kids at the orphanage call me Dick. - Well, children can be cruel.

(#43539) csapee válasza Bad Pritt (#43538) üzenetére

csapee
(senior tag)

Jah nekem is ilyen kör volt :W
Simán nyertünk volna, Mineson miénk volt a domb, foglaltunk, erre egyeseknek meglepit adott a rendszer. :O

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#43540) TESCO-Zsömle válasza Bad Pritt (#43538) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

;] :P

(#43541) olcsii válasza #43783936 (#43530) üzenetére

olcsii
(aktív tag)

hát én nem használom ki a kamóját nem birok kempelni vele:D és ez a baj:)
jágpánther biztos nagyon jó de vele nem játszottam hiába van meg a jágdpánzer:D
jelenleg én is de a löveg kitérithetőség a fordulás a páncél is rossz:D

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#43542) SoulReaver válasza Simulacrum (#43385) üzenetére

SoulReaver
(addikt)

Tessék, ez talán valamivel jobb :D Jelzem, 4 sört megittam, szóval ha valamit nem logikusan csináltam, az a sör volt.. :Dreplay

[ Szerkesztve ]

Huawei P20 pro

(#43543) Bad Pritt válasza olcsii (#43541) üzenetére

Bad Pritt
(veterán)
LOGOUT blog

JP 2 megéri. Egy szike ott, ahol az ISU kalapács. Beflankelni lehetetlen, gyors, agilis, mindenhova odaér felépítmény pattint, ágyú pontos, gyorsan céloz, 10mp alatt tölt, 500-at csap. Eddig csak 3 TD vonallal van tapasztalatom (amcsi toronytalan, szovjet és ez) de megkockáztatom, hogy dobogós a jelenlegi TD-k közül.
(És a fenti meccs tényleg csak annyi volt, hogy mentem amerre jöttek és segítettem annak, aki kérte. Nevetségesen hülyebiztos jószág.)

- My name's Richard Grayson, but all the kids at the orphanage call me Dick. - Well, children can be cruel.

(#43544) #43783936 válasza olcsii (#43541) üzenetére

(törölt tag)

Én sem szoktam kempelni vele, inkább tisztes távolból követem a frontot. :)

(#43545) olcsii válasza Bad Pritt (#43543) üzenetére

olcsii
(aktív tag)

Én nem mentem még ezzel sem csak a ferdinándal:) de azt nagyon szeretem:P
Még mindig megyek vele, bárcsak igy szeretném a legtöbb tédét:)

(#43546) SoulReaver

SoulReaver
(addikt)

Még most néztem, anno az is-7 tank ászom, lehetséges sérülése... :D

Huawei P20 pro

(#43547) scyllarus válasza Bad Pritt (#43538) üzenetére

scyllarus
(addikt)

Ez most megdobta a 0.49-es kill átlagát... És mutogathatja mindenkinek, milyen ügyes (668 a WN7-e)...

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#43548) Bad Pritt válasza olcsii (#43545) üzenetére

Bad Pritt
(veterán)
LOGOUT blog

Én viszont fogok menni a Ferdinanddal. Úgyis el vagyok eresztve lével, most megnézem meddig tudok elmenni átlagsebzésben a JP-vel és utána megnézem, hogy a Ferdi van-e ilyen jó :))

(#43549) Viktoár

Viktoár
(addikt)

Hogy ti milyen arty ellenesek vagytok. :) Tény és való hogy nem kell kilómétereket megtenni vele egy-egy csata alkalmával de mint a többi járművel,ezzel sem lehet agyatlanul játszani.

A játék folyamán sok dolgot kell mérlegelni és jó döntéseket hozni.És bizony jól jön az a ~2-3k sebzés a csapatnak támogatásként.

Üdv:Viktor

(#43550) Flayer

Flayer
(senior tag)

Sziasztok!

Wot-os pályafutásom legbénább csapata!

De szépet robban az is 3 !

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.