Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#43751) mefistofeles válasza Djuree (#43749) üzenetére

A warhammeres név a hozzáállásod és az elképzelésed a klánról nagyon ok! :C
Nem vagyok egy atyaisten (meg ugye még tankjaim sincsenek) de ha már lesz valami értékelhető vasam akkor lehet megkereslek!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#43752) Susana


Susana
tag

Üdv! A 8.11 frissítéssel a tank festést goldbol megveszem egy tankra azt a többi is megkapja? vagy ha az adott tankot már nem akarom használni 1 másik takra lehet áthelyezni?

(#43753) myckey válasza Bingisz (#43744) üzenetére


myckey
veterán

szerintem faszántosak lettek a pályák
tök jól átdolgozták őket,az új map"ok" is bejönnek
nekem az fps-em is ugrott egyet,pozitív irányba

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#43754) zsolthee válasza Jo33by (#43740) üzenetére


zsolthee
senior tag

Tegnap néztem egy összefoglaló videot a WG oldalán a fejlesztésekről.
Nagyon sok helyen megszüntetik a campelési lehetőségekett ezáltal is növelve a közvetlenebb összecsapások lehetőségét. PL Erlnbergben áthelyezik a bázisokat normál módban, nem középen lesz végre a folyó partján. Illetve Redshire nagy dombját megfaragják és kiritkítják. Ezek teljesen jó ötletek, nem tudom mi a bajod. Sőt, még plusz fedezékeket is tesznek egy két helyre, hogy a med-ek kimerészkedhessenek a nyíltabb terepre is.

Amit igazából nem értek az az, hogy ha már szinte mindenki mod-okat használ miért nem építenek be néhány alapvető kiegészítőt még a játékba???
Célkeresztválaszték növelése, hitlog, sniper-zoom ...és már sokkal jobb lenne. Nem esik le az aranygyűrű az ujjamról egy-egy verzióváltáskor, de szerintem tök logikusnak tűnne...és a játékosokon is segítenének. A hangokról már nem is beszélek... :)

(#43752) Susana
Az első mondatodat nem értem. Mi az, hogy a többi? Az összes ugyan úgy nézne ki? :F
A második jól hangzik...de passz. Erre nem emlékszem, hogy lenne ilyen. :U

[ Szerkesztve ]

(#43755) olcsii válasza Djuree (#43749) üzenetére


olcsii
aktív tag

Egy volt fönököm azt modnta nekem!:D
Oli: Ted vagy ne tedd! de soha ne próbáld:D azt hiszem a star warsból tanulta a mestertől:D

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#43756) mefistofeles válasza zsolthee (#43754) üzenetére

Ezen a modos dolgon már én is gondolkodtam. Ha már ennyire népszerűek (kiváncsi lennék a gamerek hány százaléka játsza minden mod nélkül a wot-ot) párat berakhatnának. pl. már annyira megszoktam a célzó modomat, hogy nagyon idegen és kissé zavaró az alap célzóval játszani.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#43757) Cseri0058


Cseri0058
őstag

nos én is lefrissítettem.
a régi egyszerű sérülés panelem működik. hihetetlen de eddig 25-30 fps-el játszottam...most 50-60 fps em van :Y
jelenleg a játék egyértelműen játszhatatlan mert olyan szinten laggol, hogy az már nevetséges...

(#43758) Bingisz válasza Jo33by (#43748) üzenetére


Bingisz
addikt

Mi a baj a klántársaimmal?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#43759) jano_77 válasza Jo33by (#43748) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem tudom milyen WOT-al nyomod, de a LAG egy szemernyit sem változott...darabos a tank mozgása, nem tudok követni egy tankot és lőni sem, mert úgy szaggat, hogy egyik pillanatban bal oldalamon, másikban már a jobbon tűnik fel a tank! Copjanak le ezek a tetves fehér oroszok, akik minden 2 hónapban gallyra vágják azt, ami addigra már elfogadhatóan üzemel! :W :o

(#43754) zsolthee: tökéletesen egyet értek veled a beépített mod választékkal kapcsolatosan. Inkább ilyeneket oldanának meg ezek a nyomik!

(#43760) 04ahgy: nincs igazad a festést illetően, mert azt most buherálták és tényleg változott vmit......talán az eladott tanknál megmarad a festés vagy vmi hasonló, de nem értettem pontosan én sem. :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#43760) 04ahgy válasza Susana (#43752) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Csak az a tank kapja meg, amire megveszed, és az is csak azt az évszaki festést, amit megveszel. A többi nem, minden tankra külön meg kell venni.

Ha a tankod eladod később, akkor bukod a festést, áttenni másikra nem lehet.

Azt pedig, hogy ha visszaveszed később ugyanazt a tankot, akkor a festés rajta lesz-e, passzolom.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#43761) mefistofeles

....nekem nem laggol......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#43762) Diarmand válasza zsolthee (#43754) üzenetére


Diarmand
senior tag

Tényleg!
Ami számomra örömteli volt, hogy Hihgway-en végre változtattak a déli oldalt (északin még nem mentem). Mennyit szidtam a jó édes ku*va anyjukat fohászkodtam én Serbékhez, hogy a déli oldalról nem lehet bejutni a városba és lám, most már be lehet. Kijjebb hozták a várost, hogy délről is be lehessen érni, most már lehet odabent verekedni a E100-zal. Ellenben - hogy megszüntessék a báziskempet -, eltűntek a hídhoz vezető lejtőnél lévő bokrok, nem lehet hova beállni a láthatatlan tdk-nek :DD

(#43763) unravel válasza jano_77 (#43733) üzenetére


unravel
őstag

nem ugyanarra gondoltunk

¯\_(ツ)_/¯

(#43765) unravel válasza Susana (#43752) üzenetére


unravel
őstag

nem
igen
;-)

¯\_(ツ)_/¯

(#43766) wigo70


wigo70
tag

a Nashorn mintha nagyobbakat sebezne...

(#43767) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Nem akarok beállni a lag miatt sírók sorába (nagyon xar, délután még csak-csak tudtam játszani, de most szinte játszhatatlan), csak érdekelne : vajon valamit a netkóddal qrtak el, vagy a szerverek gyengélkednek valamiért? Remélem utóbbi, és hamarosan orvosolják. Gáz lenne így játszani a 8.12-ig. Az ember veszi a prémiumot, a játék még játszhatatlan :-(

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#43768) AVarice


AVarice
tag

0,1-0,2 kB/s-as tölt a törrent. :U
Van valakinek valami jótékony ötlete? Előre is köszönöm!

(#43769) munnergep válasza Djuree (#43737) üzenetére


munnergep
senior tag

This clan does not accept applications. :)

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#43770) Susana válasza 04ahgy (#43760) üzenetére


Susana
tag

Igen eddig így volt!
3:23 mondja el!

(#43765) unravel : Köszi a megerősítést! Így már jobban megéri.

Bocs a fogalmazásért: mobil

[ Szerkesztve ]

(#43771) mefistofeles válasza mcwolf79 (#43767) üzenetére

Biztos nem a kódot cseszték el. nekem semmi lag. Három részletben játszottam 10 meccset és teljesen játszható, sőt az eddig is kielégítő fps még növekedett!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#43772) Mister_X válasza Djuree (#43737) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ööö, nem igazodok ki, de mi a WN6 itt?

Most hogy végre T6-ban vagyok és nem a szar tankokkal esedezek, csak fel fog majd javulni a statom :D Már várom.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#43773) kismatyi123


kismatyi123
csendes tag

Üdv!
lenne egy kérdésem, már pár napja feltettem, de sajnos nem érkezett rá válasz:)
Ebben a videóban milyen célzómodot használ a csávesz?Ha valaki esetleg ráismer, kérem jelezze :DD
http://www.youtube.com/watch?v=0v3t_-nkCQk

(#43774) Clodovicus


Clodovicus
csendes tag

A Hellcat jelentem nem lett gyengébb, sőt 2 új kitüntetés is meglett vele egyszerre :))

Vereség
Csata: Karelia 2014.02.11. 19:14:00
Jármű: M18 Hellcat
Szerzett tapasztalat: 1 696
Szerzett kredit: 41 550
Csatában elért Achievement: Harckocsizó-mesterlövész, Nagy kaliber, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"

Légy jó Mindhalalig!

(#43775) mr.saint válasza kismatyi123 (#43773) üzenetére


mr.saint
tag

Ha vennéd a fáradságot kicsit visszaolvassnál akkor látható jano_77 már irta neked valószinű ez!
http://wothungary.hu/news.php?extend.466 Bocs telefonon vagyok így tudtam linkelni.

(#43776) jano_77 válasza mcwolf79 (#43767) üzenetére


jano_77
nagyúr

Remélem nem az új motort qrták el és amiatt ennyire szar!? :F :( :W

(#43775) mr.saint: nem tetszik Neki, pedig szerintem ugyan az....de hát ha nem, hát nem....akkor kutakodjon. ;]

(#43771) mefistofeles: nekem felettébb fura, hogy mindenki a hatalmas LAG és az élvezhetetlen játék élmény miatt panaszkodik és csak Te vagy az, akinek semmi gondja, minden fasza....nem tartod furcsának!? Itt a fórumon és klánon belül is mindenki panaszkodik! Mert HATALMAS laggok vannak és játszhatatlan ez a FOS! :W :O (Telekom)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#43777) Diarmand válasza mefistofeles (#43771) üzenetére


Diarmand
senior tag

Ha nálad semmi, akkor irdatlan nagy szerencséd van. Lehetséges, hogy szolgáltatófüggő a dolog?

(#43778) zsolthee


zsolthee
senior tag

Azt hisezm mára elég is két csata. Elsőnek még csak laggolt, de most már a csapat összeállításánál megáll a kép és nem dobja be a pályát. Azt látni, hogy folyamatosan szürkülnek ki a játékosok. :DDD
Hétvégére már csak gatyába rázódnak itt a dolgok.... :)

(#43774) Clodovicus
Nekem lassabbnak tűnt, de lehet, hogy csak az akadozás miatt. :)

(#43780) Jolet
Ez van pontosan nálam is. Azt hittem a célzó mod miatt van...de ezek szerint mégsem

[ Szerkesztve ]

(#43779) Chris0321 válasza kismatyi123 (#43773) üzenetére


Chris0321
addikt

Valószínűleg azért nem válaszoltak mert nem tudják ismerik ezt a típust. Eléggé hasonlít az alap célkereszthez, lehet az alap beállítások közüli bár nem vagyok benne biztos mert azt rég használtam.

(#43780) Jolet


Jolet
őstag

nálam ugyanazt csinálja, mint a tesztszerver :-(

sniperben a célzókör ugrálva szűkül és ha forgatom a csövet az is ugrál
semmi folyamatosság nincs benne

mondjuk a lag jelző biluxol is rendesen

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#43781) Susana válasza kismatyi123 (#43773) üzenetére


Susana
tag

http://www.wotinfo.hu/index.php/add-ons/item/5-crosshair-mod-j1mb0
Csak a célkereszt beállitásokban le van csupaszitva!

(#43782) jano_77 válasza Jolet (#43780) üzenetére


jano_77
nagyúr

az faszányos, ha már a tesztszerón is ilyen volt és azóta semmit nem tudtak vele csinálni...hova jut ez a játék így atya ég. :((

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#43783) nyunyu


nyunyu
félisten

Delutan 2-3 korul teljesen siman ment a jatek UPCvel.
Most viszont nagyon durva lagfest, tankok teleportalnak ossze-vissza. :(

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#43784) mefistofeles válasza nyunyu (#43783) üzenetére

Most akkor én vagyok a kivétel? Alap T-online 30 Mb/s netem van Szombathelyen és abszolute nem tapasztalom a lagot. Az fps növekedett a lag, kb. mint eddig egy jobb napon.........

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#43785) Bingisz válasza jano_77 (#43782) üzenetére


Bingisz
addikt

Azért van lag, mert mindenki ma tölti a patchet. A hivatalos fórum is lassú (legalábbis nálam), szóval nem bírják kiszolgálni a népet. Holnap szvsz. már nem lesz lag.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#43786) Barcelona95


Barcelona95
tag

Sziasztok!

A 8.10 modok jók a 8.11-hez is?

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#43787) csapee válasza Bingisz (#43785) üzenetére


csapee
senior tag

Akkor nem értem miért írja, hogy torrentkliens-en keresztül lehet tölteni? A torrent lényege lenne hogy egymástól szedjük le (az első pár száz persze tőlük) nem Ivánéktól. Szerintem egyszerűen csak nem sikerült megint beállítani, volt ilyen ki kell hagyni két napot.:(

Csapee

(#43788) Chris0321 válasza Barcelona95 (#43786) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem, de folyamatosan rakják fel a 8.11-hez használható modokat.

(#43789) kismatyi123 válasza jano_77 (#43742) üzenetére


kismatyi123
csendes tag

elnézést nem láttam a választ annyira kerestem :D
no és akkor, tudnám úgy szerkeszteni esetleg, hogy minden eltűnjön kivéve a célkereszt ( vagyis kör ) ?

(#43790) L4mie


L4mie
veterán

3 ból 1 en laggolt, de akkor nem kicsit. az volt az első, azóta oké, de mára ennyi fért csak bele :(

*UPC 120/10 ha számít valamit.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#43791) lnk


lnk
aktív tag

A laggal kapcsolatos probémához szólnék hozzá.Ismerek több srácot is akik egy településről játszanak és náluk előfordult az kb 3 héttel ezelőtt hogy olyan szinten lagzott a játék nekik(uanaz a szolgáltató vmi falusi fos nem tudom a nevét) hogy játszhatalan volt.Kipróbáltak más online játékokat azokkal semm probléma nem volt.Ez tartott kb fél napig aztán a szolgáltató ujraindította a netet és a lag megszünt.Lehet hogy most is valami hasonló a probléma.Jelzem nekem sem akad.

(#43792) jano_77 válasza kismatyi123 (#43789) üzenetére


jano_77
nagyúr

tedd fel, menj be játékba és ott állítgasd olyanra, amilyet szeretnél....ezt azért már ne várd el mástól...nem fog menni!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#43793) kismatyi123 válasza jano_77 (#43792) üzenetére


kismatyi123
csendes tag

Azt hittem, hogy ott nem lehet állitani.Azt hittem szerkesztgetni kell a gui mappában a fájlokat, mert sokat ugy csináltam. Pl hitlogot arrébb kellett rakni azt játékban nem lehet szerkeszteni, de szerintem ezt a célzómodot se.

(#43794) scyllarus válasza nyunyu (#43783) üzenetére


scyllarus
veterán

+1.
Délután én is tudtam játszani, most előre-hátra ugrálnak a tankok (enyém is, a többiek is), a lagjelző folyamatosan villog. Nincs a múltkori körbenforgás, csak folyamatos mikrolag, pont elég, hogy ne lehessen normálisan játszani.
Viszont az fps szám tényleg nőtt nálam is, némileg szebb látvány mellett.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#43795) Mister_X válasza iwu (#43729) üzenetére


Mister_X
nagyúr

:R Akkor nem költekezek feleslegesen, jó lesz az egyik kisebbik Hipernet is.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#43797) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Sziasztok!

Dawn of War hangmodot tud valaki linkelni 8.11-re? Köszönöm! :R

+ valaki az új játékmódról egy magyar ismertetőt tudna adni? :/

[ Szerkesztve ]

halahala

(#43798) nihill


nihill
őstag

Az MM bemutatta Franciaország lerohanását a II. VH-ban :DDD

(#43799) Bad Pritt válasza nihill (#43798) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jó, hogy mondod, első dolgom lesz ezt a játékmódot kikapcsolni... :N

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.